بیمه ما

بیمه ما

سال تاسیس 

1390

تعداد شعب

44

سهم بازار

6.8%

رتبه رضایت‌مندی

یک

پرفروش ترین بیمه ها

آتش سوزی
و
ثالث

تاریخچه بیمه ما

شرکت بيمه ما از سال 1390 در زمینه همه رشته های بیمه ای از قبیل بیمه عمر ، بیمه ثالث، بیمه بدنه  و … در حال فعالیت می‌باشد. از لحاظ سطح توانگری شرکت بیمه ما همواره سطح یک بوده و این شرکت توانسته رضایت مشتریان خود را در چند سال گذشته برآورد نماید.  در این نوشته می‌خواهیم به بررسی کلی شرکت بیمه ما و انواع بیمه نامه‌های این شرکت بیمه بپردازیم.

سهامداران بیمه ما

موسسان و سهامداران عمده شركت بيمه ” ما ” عبارتند از :

 • شرکت گروه توسعه مالی مهرآیندگان
 • شرکت تعاونی اعتبار کارکنان بانک ملت
 • شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت
 • شرکت تعاونی خردمندان صابرعصر
 • شرکت بانك ملت
 • شرکت گروه مالی ملت
 • شرکت مدیریت سرمایه آتیه خواهان
 • سایر سهامداران حقیقی و حقوقی

وضعیت بازار و فروش بیمه ما

 

بیمه ما در حال حاضر دارای 44 شعبه فعال  و 1.894 نماینده فعال جنرال و عمر در سراسر کشور می باشد. اگر بخواهیم نگاه کلی نسبت به عملکرد بیمه ما در دو سال 96 و 97 داشته باشیم ، می توانیم از گزارش سالانه بیمه مرکزی کمک بگیریم. بر اساس جدول زیر تعداد بیمه نامه های صادر بیمه ما در دو سال گذشته در همه رشته های بیمه ای قابل مشاهده می باشد و همانطور که می بینید این شرکت در رشته بیمه آتش سوزی ، بیمه ثالث و بیمه عمر یشترین تعداد بیمه نامه صادر را نسبت به سایر رشته های بیمه ای دارد.

بیمه ما

 


شاخه های بیمه ای فعال در شرکت بیمه ما

بیمه عمر ما

یکی از رشته‌های برتر و پرفروش در شرکت بیمه ما، بیمه عمر ما می باشد که در طرح‌های مختلف از جمله طرح جامع بیمه ما با داشتن پوشش‌های مناسب ارائه می‌شود. شرکت بیمه ما برای ارائه خدمات بهتر به بیمه گذاران سایت تخصصی بیمه‌های عمر را دارد که بیمه گذاران می‌توانند از امکانات این سایت در طول داشتن بیمه نامه استفاده نمایند.

بیمه بدنه ما

بیمه بدنه  ما خطرات اصلي شامل آتش سوزي ، صاعقه ، انفجار ، حادثه ، واژگوني و سرقت كلي را به همراه  خطرات اضافي شامل بلاياي طبيعي ، سيل، زلزله و آتشفشان، خسارت ناشي از پاشيده شدن اسيد و مواد شيميايي، شكست شيشه به تنهايي و همچنين سرقت در جا تمام قطعات يا برخي از قطعات وسيله نقليه و هزينه اياب و ذهاب در مدت تعمير وسيله نقليه كه موجب بروز خسارت به وسيله نقليه می گردد  را تحت پوشش قرار می دهد، بيمه گذاران مي توانند با پرداخت حق بيمه اضافي اين پوشش ها را نيز خريداري نمايند .

بیمه ثالث ما

این بیمه نامه خسارات مختلفی از قبيل تصادم ، تصادف ، سقوط ، واژگوني، آتش سوزي و يا انفجار وسايل نقليه و که به  اموال و  وسايل اشخاص ثالث وارد مي شود را پوشش می دهد. خسارات بدني در اين بيمه نامه هر نوع ديه يا ارش (ديه جراحات ) ناشي از صدمه ، شكستگي ، نقص عضو ، از كار افتادگي (جزئي يا كلي ، موقت يا دائم ) يا ديه فوت شخص ثالث است كه به سبب حوادث مشمول بيمه، مي باشد .بیمه ثالث در شرکت بیمه ما بعد از بیمه آتش سوزی پرفروش ترین رشته بیمه ای در این شرکت بیمه می باشد.


بیمه آتش سوزی ما

بیمه آتش سوزی در دو سال گذشته  پرفروش ترین بیمه نامه در شرکت بیمه ما در بین انواع بیمه نامه های این شرکت بیمه بوده است. شرکت بیمه ما با ارائه پوشش‌های کامل خسارت هایی را که ممکن است در اثر آتش سوزی، سرقت و  بلایای طیبعی و سایر خطرات تحت پوشش این بیمه نامه  به اموال و سرمایه و ساختمان بیمه گذارن در محل زندگی شان و یا مغازه و مراکز تجاری و ادرای و یا واحد های صنعتی و غیر صنعتی وارد شود را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

بیمه باربری ما

بیمه باربري ما نوعي بيمه حمل و نقل كالا (از طريق زميني، هوايي و دريايي) مي‌باشد كه به موجب آن يك طرف بيمه‌گر تعهد مي‌نمايد در ازاي پرداخت وجوهي كه از طرف ديگر (بيمه‌گذار) دريافت مي‌كند در صورت بروز حادثه در جريان حمل كالا از نقطه‌اي به نقطه ديگر، خسارت وارده را طبق شرايط و مندرجات بيمه نامه جبران نموده و يا وجه معيني را بپردازد.

بیمه مسافرتی ما

کلیه مسافرانی که قصد خروج از کشور را دارند می توانند با خرید بیمه مسافرتی ما از مزایای آن در هنگام نیاز به امداد در خارج از کشور بهره مند شوند. سالانه تعداد زیادی از هم میهنان عزیز با قصد زیارت، سیاحت، تجارت و یا دیدار فامیل از کشور خارج می شوند و امکان دارد از این تعداد مسافر تعدادی ولو محدود در مدت سفر با مشکلاتی مواجه شوند و به تنهایی قادر به رفع آن نباشند.

 

بیمه مسئولیت ما

این بیمه نامه جهت حمايت از مسئول حادثه خسارات جاني و يا مالي مربوطه را با انواع بيمه‌نامه‌هاي مسئوليت جبران مي‌نمايد. باید گفت بیمه نامه مسئولیت نیز در شرکت بیمه ما یکی از رشته های پر کار در این شرکت بیمه می باشد.

انواع بیمه مسئولیت ما

 • بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان
 • بیمه مسئولیت حرفه‌ای
 • بیمه مسئولیت تولیدکنندگان کالا
 • بیمه مسئولیت عمومی
 • بیمه مسئولیت مدنی ناشی از قرارداد (مسئوليت قراردادي)

بیمه اسب ما

این بیمه نامه اسبداران و مراكز پرورش اسب و باشگاه داران مي توانند با اطمينان و آرامش خاطر و بهره گيري از تجربيات علمي و فني كارشناسان خبره شركت در كمترين زمان ممكن از پوشش بيمه اي مطمئن برخوردار باشند. كارشناسان خبره شركت در كمترين زمان ضمن بازديد از اسبها و ماديانها و كره هاي بيمه گذاران آنها را با بهترین شرايط تحت پوشش بمدت يكسال قرار می‌دهد.

بیمه انرژی ما

این بیمه نامه خطرات ایجاد شده و خسارات بوجود آمده در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی چه در هنگام ساخت و چه در زمان بهره‌برداری توسط بیمه نامه انرژی بیمه می‌شوند.

با توجه به ارزش تعهد بیمه‌گر در قبال خطرات ایجاد شده و پرداخت و خسارت بوجود آمده چه در بخش ساحلی و چه در بخش فراساحلی شرکت های بیمه داخلی معمولاً نیازمند پوشش بیمه اتکايی و یا بیمه مشترک (CO- Insurance) هستند.

 

بیمه تکمیلی ما

شرکت بیمه ما ، بیمه نامه تکمیلی را به صورت بیمه تکمیلی گروهی را ارائه می نماید. همه سازمان ها می توانند بر اساس طرح های مورد درخواست خود انواع طرح های بیمه تکمیلی گروهی را خریداری نمایند.

بیمه مهندسی ما

شرکت بیمه ما برای ارائه خدمات بهتر برای افرادی که در فعالیت های صنعتی ، عمرانی و طرح های ساختمانی در حال فعالیت می باشند انواع بیمه نامه های مهندسی را ارائه می نماید.


آدرس دفاتر بیمه ما

 • شعبه تهران شمال: تهران، ضلع جنوب شرقی میدان شیخ بهائی، پ5
 • شعبه غرب: تهران، فلکه دوم صادقیه، خ آیت الله کاشانی ، نرسیده به پمپ بنزین، پلاک 25
 • مجتمع بانک بیمه: خ وليعصر، بالاتر از خ فتحي شقاقي،پ 20/46، ساختمان سپهبد قاسم سليماني، ط همکف
 • شعبه شرق: تهرانپارس، اتوبان باقری شمال، ابتدای خیابان گلبرگ شرقی، پلاک192

 


استعلام بیمه ما

برای استعلام بیمه ما، در انواع رشته های بیمه ای می توانیددرخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نموده و به کمک مشاوران بیمه تایم در هر رشته بیمه ای می توانید بهترین بیمه نامه را خریداری نمایید.

جزییات بیمه های بیمه ما

بیمه بدنه  ما 

بیمه ثالث ما

بیمه عمر ما

بیمه آتش سوزی ما

بیمه تکمیلی ما