بیمه میهن

بیمه میهن

سال تاسیس 

1387

تعداد شعب

36

سهم بازار

0.6%

رتبه رضایت‌مندی

یک

پرفروش ترین بیمه ها

ثالث، آتش سوزی و حوادث

تاریخچه بیمه میهن

شرکت بیمه میهن از سال 1387 در صنعت بیمه در حال فعالیت می باشد و خدمات مختلف بیمه ای را در انواع رشته های بیمه ای اعم از بیمه های اموال و اشخاص ارائه می نماید. شرکت بیمه میهن در دو سال گذشته (97 و 96 ) توانسته در گزارش بانک مرکزی سطح توانگری یک را داشته باشد.

سهامداران بیمه میهن

1-شركت سرمايه گذاري سپهر-بامسئوليت محدود

2- بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

3-شرکت سرمایه گذاری صبا تامین –سهامی عام

4- شركت تعاوني مصرف كاركنان بنيادمسكن انقلاب اسلامی

5-شرکت آرمان نصر فرآیند-سهامی خاص

6-سایر سهامداران


وضعیت بازار و فروش بیمه  میهن

بیمه میهن در حال حاضر دارای 36  شعبه فعال  و 454 نماینده فعال جنرال و عمر در سراسر کشور می باشد. اگر بخواهیم نگاه کلی نسبت به عملکرد بیمه میهن در دو سال 96 و 97 داشته باشیم، می توانیم از گزارش سالانه بیمه مرکزی کمک بگیریم. بر اساس جدول زیر تعداد بیمه نامه های صادر بیمه میهن در دو سال گذشته در همه رشته های بیمه ای قابل مشاهده می باشد و همانطور که می بینید این شرکت در رشته بیمه ثالث بیشترین تعداد بیمه نامه صادر را نسبت به سایر رشته های بیمه ای دارد. بعد از بیمه ثالث، بیمه آتش سوزی و حوادث و  درمان تکمیلی پرفروشترین بیمه نامه های این شرکت بیمه می باشد.

بیمه میهن


شاخه های بیمه ای فعال

بیمه درمان تکمیلی میهن

بیمه درمان تکمیلی یکی از شاخه های بیمه های اشخاص می باشد، شرکت بیمه میهن بیمه تکمیلی را فقط به صورت گروهی ارائه می کند. در بیمه درمان تکمیلی ،‌پرداخت هزینه های بیمارستانی و جراحی ناشی از بیماری و حوادث احتمالی و همچنین پوششهای اضافی از قبیل زایمان، نازائی، پاراکلینیکی، ویزیت و دارو، دندانپزشکی و … برحسب تقاضا و طبق شرایط بیمه نامه تعهد می شود.

بیمه ثالث میهن

بیمه ثالث یک بیمه نامه اجباری می باشد که همه دارندگان وسایل نقلیه موتوری می بایست این بیمه نامه را تهیه نمایند. بیمه ثالث میهن پرفروش ترین بیمه نامه در این شرکت بیمه در دو سال گذشته بوده است. این بیمه نامه خسارات جانی و مالی که ممکن است در حوادث رانندگی برای شما اتفاق بیافتد را جبران می کند.

بیمه بدنه میهن

بیمه بدنه میهن با پوشش های اصلی (تصادف، آتش سوزی، صاعقه، انفجار و سرقت کلی) و پوشش های اضافی (سرقت در جای قطعات، ایاب و ذهاب، شکست شیشه، نوسانات قیمت، بلایای طبیعی، حذف فرانشیزو …) خسارات احتمالی که ممکن است برای خودروی شما اتفاق بیافتد و مقصر حادثه خود شما باشید و یا حتی مقصر حادثه شناسایی نشده باشد را جبران می نماید.

بیمه آتش سوزی میهن

بیمه های آتش سوزی یکی از قدیمی ترین رشته های بیمه نامه های اموال می باشد. رشته بیمه آتش سوزی بعد از بیمه ثالث پر تعداد ترین بیمه نامه صادره در شرکت بیمه میهن می باشد. خطرات اصلی تحت پوشش در این بیمه نامه آتش سوزی، صاعقه و انفجار است. خطرات زلزله و آتشفشان، سیل و طغیان آب، ترکیدگی لوله های آب، ضایعات ناشی از ذوب برف و آب باران، ریزش سقف ناشی از سنگینی برف، طوفان و گردباد ، رانش زمین و … به عنوان خطرات اضافی قابل ارائه می باشد.

بیمه باربری میهن

بیمه ‌نامه باربری،  بیمه‌ای‌ است‌ که‌ بموجب‌ آن‌ بیمه‌ گر در مقابل‌ حق‌ بیمه‌ای‌ که ‌از بیمه‌ گذار دریافت‌ میکند متعهد می شود چنانچه‌ در جریان‌ حمل‌ کالا از نقطه‌ای‌ ” مبداء حمل‌” به‌ نقطه دیگر “مقصد حمل‌ کالا”، در نتیجه‌ وقوع‌ خط‌رهای‌ موضوع‌ بیمه‌ ، کالا تلف‌ شده‌ و یا دچار خسارت شود و یا بیمه گذار هزینه هائی در رابطه‌ با این‌ خط‌رات ‌متحمل‌ شود زیان وارده‌ را جبران‌ نماید. انواع بیمه باربری که بیمه میهن ارائه می کند عبارتند از: بیمه حمل و نقل وارداتی-صادراتی-داخلی، بیمه نامه های داخلی.

بیمه مسافرتی میهن

بیمه نامه مسافرتی میهن، پوشش های مختلف از جمله جبران هزینه های دندانپزشکی، بستری، پرداخت هزینه تاخیر در تحویل چمدان و گم شدن مدارک و … خدمات خود را با همکاری شرکت های کمک رسان خارجی از جمله رایز شوتز آلمان   (Reise Schutz) ارائه می نماید.

بیمه عمر میهن

از جمله رشته های فعال در شرکت بیمه میهن بیمه عمر و سرمایه گذاری این شرکت بیمه است که سرمایه گذاری را در کنار پوشش های بیمه ای به بیمه گذاران خود ارائه می نماید.

بیمه عمر و حوادث میهن

شرکت بیمه میهن ا زجمله شرکت های بیمه است که بیمه عمر و حوادث را به صورت گروهی باری سازمان ها و شرکت های مختلف ارائه می نماید. این رشته بیمه ای نیز از جمله رشته های پر فروش در شرکت بیمه میهن می‌باشد.

بیمه مسئولیت میهن

رشته بیمه مسئولیت میهن در 4 گروه ( بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان میهن، بیمه مسئولیت حرفه ای میهن، بیمه مسئولیت عمومی میهن، بیمه مسئولیت قراردادی میهن ) در انواع مختلف ارائه می شود.

بیمه مهندسی میهن

بیمه مهندسی میهن در 12 گروه به بیمه گذاران ارائه می شود. انواع بیمه مهندسی میهن عبارتند از:
بیمه تمام خطر پیمانکاران، بیمه تمام خطر نصب، بیمه شکست ماشین آلات، بیمه عدم النفع ناشی از شکست ماشین آلات، بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری، بیمه فساد کالا در انبار سردخانهها، بیمه بویلر و مخازن تحت فشار، بیمه تجهیزات الکترونیک، بیمه مسئولیت جامع مهندسین و بیمه مسئولیت جامع حرفه ای مهندسین.

بیمه نامه های خاص بیمه میهن

شرکت بیمه میهن برخی از طرح های مختلف بیمه ای را به صوزت طرح های خاص ارائه می نماید، از جمله انواع بیمه نامه های خاص شرکت بیمه میهن می توان به بیمه های هوایی، بیمه های کشتی، بیمه نامه اسب و بیمه پول اشاره کرد.


 آدرس دفاتر بیمه سامان در تهران

  • ستاد مرکزی بیمه میهن: تهران، خالد اسلامبولی -نبش 28 -شماره 90
  •  شعبه شرق: تهران،  خیابان دماوند-از امام حسین به سمت تهرانپارس بعد از امام علی -بعد از خیابان فانی – پلاک 1102
  • شعبه غرب: تهران، تهران انتهای خیابان اشرفی اصفهانی جنب بانک تجارت پلاک 296

استعلام بیمه میهن

برای استعلام انواع بیمه نامه شرکت بیمه میهن می توانید درخواست تان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید و انواع بیمه شرکت میهن را خریداری نمایید.

جزییات بیمه های بیمه میهن

 بیمه بدنه میهن

بیمه عمر میهن

بیمه ثالث میهن

بیمه حوادث میهن  

بیمه آتش سوزی میهن