بیمه آسیا

بیمه آسیا

سال تاسیس 

1338

تعداد شعب

100

سهم بازار

8.9%

رتبه رضایت‌مندی

یک

پرفروش ترین بیمه ها

ثالث و بدنه

تاریخچه بیمه آسیا

شرکت بیمه آسیا در سال 1338 به عنوان بزرگترين شـرکت بيمه خصوصي كشور شروع به فعالیت کرد. شرکت بیمه آسیا در چند سال گذشته یکی از شرکت هایی بوده که توانسته بر اساس گزارش بیمه مرکزی سطح توانگری یک  را داشته باشد و  همچنین توانسته دومين شركت بيمه مستقيم در نگهداري ريسك و قبول بيمه اتكائي در كشور باشد. در ادامه به بررسی کلی شاخه های بیمه ای و شعب فعال این شرکت بیمه خواهیم پرداخت.


وضعیت بازار و فروش بیمه آسیا

بیمه آسیا در سال 1397 توانسته  8/9 بازار بیمه را در میزان حق بیمه های تولیدی را به خود اختصاص دهد. بیمه آسیا در حال حاضر دارای 100 شعبه فعال  و 3.686 نماینده فعال جنرال و عمر در سراسر کشور می باشد. اگر از طریق گزارش سالانه بیمه مرکزی نگاه کلی نسبت به عملکرد بیمه آسیا در دو سال 96 و 97 داشته باشیم، بر اساس جدول زیر تعداد بیمه نامه های صادر بیمه آسیا در دو سال گذشته در همه رشته های بیمه ای قابل مشاهده می باشد و همانطور که می بینید این شرکت در رشته بیمه ثالث بیشترین تعداد بیمه نامه صادر را نسبت به سایر رشته های بیمه ای دارد. بعد از بیمه ثالث آسیا، بیمه بدنه آسیا و بیمه آتش سوزی آسیا پرتعداد ترین بیمه نامه ها در این شرکت بیمه بوده


شاخه های بیمه ای فعال در شرکت بیمه آسیا

بیمه درمان تکمیلی آسیا

در شرایط حاضر  بیمه تکمیلی آسیا به صورت بیمه تکمیلی گروهی ارائه می شود و میزان حق بیمه، سقف پوشش ها و تعهدات بیمه نامه  بر اساس توافق بیمه گذار و شرکت بیمه آسیا در بیمه نامه درج می شود. بیمه تکمیلی گروهی آسیا یکی از مطرح ترین بیمه های تکمیلی گروهی در  بین شرکت های بیمه می‌باشد.

.

بیمه بدنه آسیا

بیمه بدنه آسیا بعد از بیمه نامه ثالث آسیا یکی از پرفروشترین رشته های بیمه ای این شرکت بیمه می باشد . بیمه بدنه آسیا دارای پوشش های اصلی همچون تصادف، آتش سوزی، صاعقه، انفجار و سرقت کلی و پوشش های اضافی از قبیل سرقت در جای قطعات، ایاب و ذهاب، شکست شیشه، نوسانات قیمت، بلایای طبیعی، حذف فرانشیزو …) خسارات احتمالی که ممکن است برای خودروی شما اتفاق بیافتد و مقصر حادثه خود شما باشید و یا حتی مقصر حادثه شناسایی نشده باشد را جبران می نماید.

بیمه ثالث آسیا

در دو سال گدشته سال 96 و 97 ، بیمه ثالث آسیا بیشترین تعداد بیمه نامه را  در بین سایر رشته های بیمه ای این شرکت بیمه داشته است. این بیمه نامه خسارات مالی و جانی که ممکن است به اشخاص ثالث (یعنی تمام کسانی که در اثر حادثه دچار خسارت مالی یا جانی شده باشند به جز راننده مقصر حادثه)  وارد شود را تحت پوشش قرار میدهد.

بیمه آتش سوزی آسیا

بیمه آتش سوزی آسیا سومین بیمه نامه پرفرش شرکت بیمه آسیا می باشد، انواع بیمه آتش سوزی از قبیل بیمه آتش سوزی انبارها، بیمه آتش سوزی مسکونی، بیمه آتش سوزی صنعتی و آتش سوزی غیر صنعتی توسط شرکت بیمه آسیا ارائه می شود. بیمه آتش سوزی  با ارائه پوشش های کامل خسارت هایی را که ممکن است در اثر آتش سوزی، سرقت و  بلایای طیبعی و سایر خطرات تحت پوشش این بیمه نامه  به اموال و سرمایه و ساختمان بیمه گذارن در محل زندگی شان و یا مغازه و مراکز تجاری و ادرای و یا واحد های صنعتی و غیر صنعتی وارد شود را تحت پوشش خود قرار می دهد.

بیمه باربری آسیا

شرکت بیمه آسیا یکی از مطرح ترین شرکت های ارائه دهنده پوشش بیمه باربری از جمله بیمه های باربری وارداتی، بیمه های باربری صادراتی، بیمه های باربری ترانزیت، بیمه های باربری داخلی می باشد.

بیمه مسافرتی آسیا

شرکت بیمه آسیا با همکاری شرکت های کمک رسان پوشش های متنوع در در سفرهای خارج از کشور به بیمه گذاران خود ارائه می دهد، از جمله پوشش های بیمه مسافرتی آسیا می توان به پرداخت هزینه های درمانی و بستری و هزینه دارو، هزینه دندانپزشکی، هزینه تاخیر در تحویل بار و چمدان و سایر پوشش ها اشاره کرد.

بیمه عمر و حوادث گروهی آسیا

هر فردی با داشتن بیمه حوادث می تواند خود و خانواده خود و حتی کارمندان خود را در مقابل حوادثی که ممکن است در طول مدت 24 ساعت شبانه روز اتفاق بیافتد تحت پوشش قرار می دهد. از جمله پوشش های این بیمه نامه می توان به خطر فوت ، نقص عضو و یا از کارافتادگی دائم جزئی ، کلی ، پرداخت هزینه پزشکی و غرامت روزانه بر اثر حادثه اشاره کرد.

بیمه عمر و پس انداز آسیا

شرکت بیمه آسیا از سال 1376 شروع به ارائه بیمه نامه عمر و پس انداز نموده و این بیمه نامه را در طرح های مختلف از جمله بیمه نامه جامع عمر و پس انداز آسیا، بیمه نامه جامع مهر آسیا به بیمه گذاران خود ارائه می دهد.

بیمه مسئولیت آسیا

شرکت بیمه آسیا در همه شاخه های بیمه مسئولیت در 4 دسته بندی زیر فعالیت می کند مسئولیت مدنی کارفرما، مسئولیت مدنی حرفه ای، مسئولیت مدنی عمومی، مسئولیت مدنی تولیدکنندگان کالا. به کمک بیمه مسئولیت آسیا تمامی خسارت های ناشی زا قصور و غفلت و اشتباه بیمه گذار که در تعهد شرکت بیمه باشد تحت پوشش می باشد.

بیمه مهندسی آسیا

بيمه هاي مهندسي يكي از انواع رشته هاي بيمه اي زير مجموعه بيمه هاي اموال است که توسط شرکت بیمه آسیا در چند شاخه مختلف از قبیل بیمه تمام خطر پیمانکاران،  بیمه تمام خطر نصب، بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاران، بیمه شکست ماشین آلات، بیمه تجهیزات الکترونیکی، بیمه ریسک های تکمیل شده ساختمانی به بیمه گذاران ارائه می شود.


آدرس دفاتر بیمه آسیا

دفتری مرکزی بیمه دانا: 

شرکت بیمه آسیا در تهران دارای 8 شعبه می باشد که آدرس شعب به ترتیب زیر می باشد.

  • شعبه صادقیه تهران، خ اشرفی اصفهانی ابتدای جلال آل احمد  خ امیر کبیر کوچه لاله پ 23
  • شعبه شرق تهران، خ دماوند بعد از چهارراه خاقانی   ایستگاه داریوش پلاک 100
  • شعبه خاقانی تهران(پرداخت خسارت اتومبیل)، خيابان دماوند نرسيده به چهارراه خاقاني
  • شعبه آزادی تهران، خیابان آزادی بعداز خیابان استاد معین جنب کوچه آران پلاک 527
  • شعبه مطهری تهران، خیابان مطهری نرسیده به پل شهید مدرس پلاک 215
  • شعبه چیتگر تهران، کیلومتر 14 اتوبان شهید لشگری بعد از چهارراه ایران خودرو(لاین کنار گذر پل) شهرک چیتگر شمالی خیابان جهاد، نبش میدان جهاد
  • شعبه انقلاب تهران، خیابان آزادی بعداز خیابان جمالزاده شمالی   پلاک 139
  • شعبه پانزده خرداد تهران، خ15 خرداد غربي بین چهارراه گلوبندک و ابوسعید نبش كوچه انصاری پلاک 252

روش های استعلام بیمه آسیا

برای استعلام و خرید انواع بیمه نامه هاس شرکت بیمه آسیا می توانید درخواست خرید تان را از طریق سامانه بیمه تایم ارسال کرده و بتوانید در همه انواع رشته های بیمه ای بهترین بیمه نامه را هر از هر شرکت بیمه ای تهیه نمایید.

جزییات بیمه های بیمه آسیا

   بیمه بدنه آسیا

   بیمه ثالث آسیا

   بیمه عمر آسیا

   بیمه تکمیلی آسیا