نماد سایت بیمه تایم

بیمه مسافرتی البرز

بیمه مسافرتی البرز

در سفرهای خارج از کشور ممکن است خطرات و حوادث مختلفی برای فرد بیمه شده اتافق بیافتد که بیمه نامه‌های مسافرتی می‌توانند کمک بزرگی برای چنین حوادثی باشند. بیمه البرز یکی از شرکت‌های بیمه‌ای است که بیمه مسافرتی البرز را ارائه می‌نماید، در ادامه به بررسی پوشش‌ها و شرایط بیمه مسافرتی البرز می‌پردازیم:

کشورهای تحت پوشش بیمه مسافرتی البرز

در بیمه مسافرتی البرز با توجه به مقصدی که برای سفر انتخاب می‌کنید، نوع بیمه مسافرتی شما متغیر است. دسته‌بندی مناطق در بیمه مسافرتی البرز به‌صورت زیر است:

دسته بندی کشورهای تحت پوشش بیمه مسافرتی البرز کمی با شرکت های بیمه دیگر متفاوت است و هر فرد با توجه به مقصد سفر خود می‌تواند محدوده بیمه نامه خود را انتخاب نماید.

قیمت بیمه مسافرتی البرز

عوامل زیر در قیمت بیمه مسافرتی البرز تاثیر گذارند:


مطلب مرتبط: چطور ارزانترین بیمه مسافرتی خرید کنیم؟


پوشش‌های بیمه مسافرتی البرز

برای سفرهای خارج از کشور، پوشش‌های زیر به عنوان پوشش‌های بیمه مسافرتی به بیمه گذاران بیمه نامه‌های مسافرتی ارائه می‌شود:

شرکت کمک رسان بیمه مسافرتی البرز

شرکت بیمه البرز برای ارائه خدمات بیمه نامه‌های مسافرتی خارج از کشور از شرکت های کمک رسان در حال ارائه خدمات می باشند.  شرکت‌های کمک رسان بیمه البرز شرکت‌های رایس شوتز و SOS هستند. که مسافران در زمان خسارت تا مدت ۷ روز فرصت دارند که اعلام خسارت نمایند.


مطلب مرتبط: راهنمای خرید بیمه مسافرتی شینگن


استثنائات بیمه مسافرتی البرز

برخی از حوادث و خسارت ها هستند که تحت پوشش بیمه مسافرتی البرز نبوده و اگر خسارتی به علت هر کدا از موارد زیر برای فرد بیمه گذار ، مسافر اتفاق بیافتد شرکت بیمه البرز خسارتی بابت این موارد پرداخت نمی کند، از قبیل موارد:


پرداخت خسارت بیمه مسافرتی البرز

اگر در سفر خارج از کشور حادثه ای برای شما اتفاق بیافند، بیمه گذار به عنوان مسافر موظف است با شرکت بیمه کمک رسان تماس گرفته و برای دریافت کمک و اعلام خسارت مدارک لازمه را به دست شرکت بیمه برساند. پس از تایید مدارک توسط شرکت کمک رسان ، مبلغ خسارت به صورت ارزی به مسافر پرداخت می شود. این امکان هم وجود دارد که در زمان خسارت ، هزینه ها را خود فرد پرداخت کرده و در زمان برگشت مدارک هزینه و مدارک درمانی را به شرکت بیمه ارائه کرده و خسارت خود را دریافت نماید.

مدارک پرداخت خسارت بیمه مسافرتی البرز


خرید بیمه مسافرتی البرز

برای خرید بیمه مسافرتی البرز می توانید با انتخاب منطقه سفر و سن بیمه شده و ارسال تصاویر پاسپورت مسافران می توانید به صورت آنلاین بیمه مسافرتی البرز را از طریق سامانه بیمه تایم خریداری نمایید.

 

 

 

خروج از نسخه موبایل