نماد سایت بیمه تایم

بیمه تکمیلی آسماری

بیمه تکمیلی آسماری

شرکت بیمه آسماری یکی از جدیدترین شرکت‌های بیمه‌ای در ارائه بیمه نامه‌های تکمیلی می‌باشد که توانسته در چند سال اخیر خدمات ارزنده ای را در زمینه انواع بیمه نامه‌های تکمیلی به صورت بیمه تکمیلی انفرادی و بیمه تکمیلی خانوادگی و بیمه تکمیلی گروهی ارائه می‌نماید. در این نوشته می‌خواهیم به بررسی شرایط و پوشش‌های بیمه تکمیلی آسماری می‌پردازیم.

انواع بیمه تکمیلی آسماری

مزایای بیمه تکمیلی آسماری


پوشش‌های بیمه تکمیلی آسماری

 


بیمه تکمیلی گروهی آسماری

شرکت آسماری یکی از برترین شرکت‌های بیمه‌ای که بیمه تکمیلی گروهی را با طرح های مختلف بیمه ای  و برای گروه‌های زیر ۵۰ نفر ارائه می نماید . حتی اگر تعداد نفرات شرکت و سازمان شما کمتر از ۵۰ نفر باشد می توانید به کمک طرح های بیمه گروهی آسماری بهترین بیمه بازار تکمیلی را انتخاب و خریداری نمایید.

طرح‌های بیمه تکمیلی گروهی آسماری سال ۱۴۰۰

طرح‌های بیمه تکمیلی آسماری در ۵ طرح مختلف ارائه می‌شود که می‌توانید به انتخاب یک و یا دو طرح را برای شرکت و یا سازمان تان خریداری نمایید:

طرح‌های بیمه تکمیلی آسماری با پوشش‌های اضافی

 

شرایط بیمه تکمیلی گروهی آسماری


قیمت بیمه تکمیلی گروهی آسماری


بیمه تکمیلی خانواده آسماری

این بیمه نامه برای تمامی افراد خانواده بوده و در طرح‌های مختلف با انتخاب بیمه گذار پوشش‌های مختلف بیمه‌ای را ارائه می‌نماید. بیمه تکمیلی خانواده آسماری را باید تمامی اعضای خانواده که سن پایین تر از ۷۰ سال دارند باید تهیه نمایند. یکی از مزایای بیمه تکمیلی آسماری این است که فرزندان شاغل و غیر شاغل می‌توانند این بیمه نامه را خریداری نمایند. البته فرزندان شاغل بالای ۲۵ سال در صورت تمایل می‌توانند با ارائه گواهی اشتغال این بیمه نامه را تهیه نکنند. و نکته مهم دیگر در این بیمه نامه این است که تمامی اعضای خانواده باید یک طرح را انتخاب و خریداری نمایند.

طرح های بیمه تکمیلی خانواده آسماری به ترتیب جداول زیر می‌باشد:

 

جدول شماره ۲ پوشش‌های بیمه تکمیلی خانواده آسماری

 

 

نکته: بیمه تکمیلی خانواده آسماری برای خانوادهای ساکن شهر تهران قابل ارائه نیست؛ و ساکنین سایر شهرهای سراسر کشور می‌توانند با خرید این بیمه نامه از پوشش‌ها و مزایای آن بهره مند گردند.


شرایط سنی خرید بیمه تکمیلی خانواده آسماری


نحوه پرداخت حق بیمه تکمیلی خانواده آسماری


تکمیل فرم پیشنهاد بیمه درمان خانواده آسماری

قبل از صدور بیمه نامه، فرم پیشنهاد بیمه درمان میبایست توسط سرپرست خانـواده تکمیل و امضا شود. این فرم توسط کارشناسان بیمه بازار تایم در اختیار بیمه گذاران قرار خواهد گرفت.  شـرکت بیمه آسماری در دو سال اول بیمه نامه هیچ مسئولیتی در قبـال بیماری های مادرزادی و از قبل موجـود ندارد و هزینه هـای ایجـاد شده مربوط بـه این موارد را پوشش نمی دهد؛ اما در صـورت تمدید بیمه نامه از سال سوم به بعد این محدودیت برداشته خواهد شد.


 

شرایط بیمه تکمیلی گروهی آسماری


فرانشیز بیمه آسماری


دوره انتظار بیمه تکمیلی آسماری


حذف دوره انتظار در بیمه تکمیلی آسماری

درصورتیکـه بیمه گذار سال گذشته تحت پوشش بیمـه درمان تکمیلی (بـا هر شرکت بیمه گری) بوده باشد، دوره انتظار به شرط تأیید بیمه گر قبلی و حداکثر گذشت زمان ۳۰ روز از پایان قرارداد بیمه درمان تکمیلی قبلی، لحاظ نخواهد شد.


نحوه دریافت خسارت بیمه تکمیلی آسماری

کاتاراکت، استرابیسم پولیپ و انحراف بینی، جراحی سینوس لوزه، آنژیوپلاستی قلب باز، نارسایی مزمن کلیه ،دیسک ستون فقرات، پروستات واریکوسل، میومکتومی هیسترکتومی، سیستوسل رکتوسل  آنتروسل.

 

برای استفاده از بیمه تکمیلی آسماری و دریافت خسارت های مر بوط به هزینه های در مانی، بیمه شده‌ها می‌توانند به مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه آسماری مراجعه کنند تا بتوانند بدون نیاز به پرداخت هزینه و فقط با پرداخت فرانشیز، از خدمات درمانی تحت پوشش استفاده کنند.

نکته برای استفاده از این نوع دریافت خسارت به همراه نسخه پزشک از شرکت بیمه معرفی نامه بگیرند.

البته بیمه شده‌ها می‌توانند برای مراحل درمانی خود به مراکز درمانی غیر طرف قرارداد هم مراجعه کنند اما در این حالت فرد باید همه هزینه‌ها را شخصاً پرداخت کرده و پس از آن با مراجعه به شعب بیمه به همراه مدارک لازم، هزینه‌های خود را دریافت کند. البته طبق تعرفه و با کسر فرانشیز.


مدارک لازم برای خرید بیمه تکمیلی آسماری


خرید بیمه درمان تکمیلی آسماری

برای خرید بیمه تکمیلی آسماری در انواع مختلف بیمه های گروهی و خانواده می توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید. به کمک مشاوره قبل از خرید کارشناسان ما می توانید بهترین بیمه تکمیلی را با طرح های مختلف برای شرکت و سازمان و یا برای خانواده تان خریداری نمایید.

 

خروج از نسخه موبایل