نماد سایت بیمه تایم

آشنایی با بیمه مسافرتی آسماری

بیمه مسافرتی آسماری

داشتن امنیت در سفر از الزامات هر مسافرت خارج از کشور می‌باشد. شرکت بیمه آسماری از شرکت‌های بیمه‌ای است که خدمات بیمه مسافرتی را برای مسافران خارج از کشور ارائه می‌کند. اگر نام شرکت آسماری برای شما نا آشناست بهتر است که یک نگاه کلی به این شرکت داشته باشیم تا با بیمه مسافرتی آسماری آشنایی بیشتر پیدا کنید.

 


مطلب مرتبط: هر آنچه از بیمه مسافرتی باید بدانید


معرفی بیمه آسماری

شرکت بیمه آسماری از جمله شرکت‌هایی می باشد که در مناطق آزاد تجاری از قبیل کیش و ارس فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰شروع کرده و در سال‌های اخیر در راستای گسترش فرهنگ بیمه و ارائه خدمات بهتر بیمه‌ای، برخی از خدمات  بیمه‌ای دیگر از قبیل بیمه مسافرتی و بیمه درمانی را ارائه می‌کند. این شرکت حدود ۵ سال است که در بازار بیمه در حال فعالیت می‌باشد. در این مطلب به پوشش بیمه مسافرتی این شرکت می‌پردازیم.

 


مطلب مرتبط: هر آنچه از بیمه مسافرتی سامان باید بدانید


 

پوشش‌های بیمه مسافرتی آسماری


با پوشش‌هایی که شرکت بیمه آسماری برای مسافران خارج از کشور در جهت آرامش و آسودگی در سفر  ارائه می‌کند، سعی بر آن دارد که به عنوان بهترین بیمه مسافرتی خارج از کشور در بین مخاطبین جایگاه خود را باز نماید. در ذیل به تفضیل به این پوشش‌ها می‌پردازیم:

 

طرح‌های بیمه مسافرتی آسماری

از جمله شرکت‌های بیمه‌ای که ۸ طرح بیمه مسافرتی را برای مسافران ارائه می‌کند شرکت بیمه آسماری می‌باشد. هر طرح بیمه‌ای تعهدات و پوشش‌های ویژه خود را در هر محدوده جغرافیایی مشخصی از کشورهای دنیا دارد. سقف تعهدات در بیمه مسافرتی آسماری از ۱۰ هزار یورو تا ۵۰ هزار یورو می‌باشد. طرح‌های بیمه مسافرتی آسماری عبارتند از:

 

مقایسه حق بیمه طرح های بیمه مسافرتی آسماری

در جدول زیر یک بررسی کلی در باره نرخ بیمه مسافرتی خارج از کشور بیمه آسماری برای محدوده جغرافیایی و سقف تعهدات و هزینه‌های درمان  را برای مدت ۱ تا ۷ روز و برای یکسال را برای افراد بین ۱۳ تا ۶۵ سال بررسی  می‌کنیم.

 

زمان خسارت در بیمه مسافرتی آسماری چه کنیم؟

 

وقتی در سفر حادثه‌ای برای شما اتفاق افتاد و بیمه مسافرتی آسماری داشته باشید، با شماره تلفنی که در روی بیمه نامه درج شده تماس گرفته و حادثه را گزارش دهید. خسارت دهی این شرکت از طرف شرکت کمک رسانی ایران (SOS) می‌باشد، می توانید با اپراتورهای فارسی و یا انگلیسی زبان تماس بگیرید. برای دریافت خسارت از بخش خسارت شرکت کمک رسان ایران کمک بگیرید. حتما همه مدارک لازم بر اساس خسارت موجود را به شرکت بیمه تحویل دهید و بر اساس تعهدات بیمه نامه خسارات پرداخت می شود. 

 پرداخت خسارت بیمه مسافرتی آسماری

پرداخت مستقیم به مراکز درمانی در سراسر دنیا

شرکت بیمه آسماری با همکاری شرکت کمک رسان ایران (SOS)  و با خدمات دهی شرکت  IAGبا بیش از ۲۰۰ شعبه فعال در سرار جهان ،قادر به پرداخت مستقیم به مراکز درمانی در کشور مقصد بیمه گذار می‌باشد.

مهلت اعلام خسارت بیمه شده به شرکت بیمه گر :

برای پردداخت خسارت حداکثر مهلت اعلام خسارت برای بررسی پرونده هفت روز میباشد. بعد از این زمان پرونده خسارت توسط این شرکت بررسی و روند پرداخت خسارت شروع می شود.

 

مدارک اولیه جهت تشکیل پرونده خسارتی بیمه شدگان بیمه مسافرتی:

مدارک لازم هزینه های بیمارستان بیمه مسافرتی آسماری:

مدارک لازم هزینه های دندانپزشکی بیمه مسافرتی آسماری:

مدارک لازم جهت اعلام فوت بیمه شده بیمه مسافرتی آسماری:

تاخیر بار در بیمه مسافرتی آسماری:

گم شدن یا سرقت مدارک کنسولی در بیمه مسافرتی آسماری:

بیمه گذاران عزیز چنانچه در زمان وقوع هرگونه حادثه درخواست استفاده از خدمات را داشتید می توانید از طریق راه‌های ارتباطی  ذیل به مرکز امداد کمک رسان ایران (SOS) که بصورت ۲۴ ساعته فعال است اعلام نماید تا هماهنگی‌های لازم جهت پرداخت هزینه‌های خسارت به صورت مستقیم به مراکز درمانی اعلام شده از طریق شبکه شرکت‌های قراردادی در سراسر دنیا انجام گردد و یا به صورت مختصر بعد از انجام این مراحل و مراجعه  به مراکز درمانی میتواند تا سقف پوشش بیمه نامه فقط  با پرداخت مبلغ ناچیز فرانشیز فرایند درمانی را سپری کنید.

 

نحوه خرید آنلاین بیمه مسافرتی آسماری از بیمه تایم:


برای خرید بیمه مسافرتی آسماری از سامانه بیمه تایم می‌توانید با تکمیل فرم قرار گرفته شده در صفحه بیمه مسافرتی با خیال راحت و به سرعت خرید خود خود را انجام دهید. همچینین اگر سوالی در رابطه با خرید بیمه مسافرتی آسماری داشته باشید کارشناسان ما بعد از تکمیل فرم در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

خروج از نسخه موبایل