نماد سایت بیمه تایم

مزایا و معایب بیمه بدنه در یک نگاه جامع

مزایا و معایب بیمه بدنه

داشتن بیمه نامه بدنه برای بسیاری از دارندگان خودروها یک بیمه نامه آشنا می‌باشد. در سال‌های اخیر با گران شدن خودرو و هزینه‌های بالای تعمیرات و خسارات ناشی از تصادفات می‌تواند دردسر بزرگی برای همه ما باشد. اگر بیمه بدنه ندارید و می خواهید این بیمه نامه را بخرید به نظرم بهتره که ادامه مطلب رو مطالعه کنید که درباره مزایا و معایب این بیمه نامه بیشتر بدونیم.

بیمه بدنه چیست؟

بیمه بدنه در کنار بیمه شخص ثالث یک از انواع بیمه نامه‌های خودرو می‌باشد. بیمه ثالث اجباری هستش ولی بیمه بدنه اختیاری بوده و هر فردی به اختیار می‌تواند این بیمه نامه را برای جبران خسارات احتمالی که حتی خودش مقصر حادثه هست را جبران نماید.

پوشش‌های بیمه بدنه

این بیمه نامه دو دسته پوشش اصلی و پوشش فرعی را به بیمه گذاران ارائه می‌نماید.

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه

علاوه بر پوشش‌های اصلی این بیمه نامه، بیمه گذار می‌تواند پوشش‌های اضافی را برای داشتن حاشیه امنیت برای خودرویتان تهیه نمایید.


بیمه بدنه چه خسارت هایی را پوشش نمی‌دهد؟ استثنائات بیمه بدنه کدامند؟

در بیمه بدنه نیز همانند سایر بیمه ها مواردی هستند که تحت پوشش نبوده و در صورت پیش آمد خسارت، تحت پوشش نمی‌باشد. استثنائات بیمه بدنه به ترتیب زیر می‌باشد:


مزایای بیمه بدنه


مطالعه بیشتر: نحوه انتقال بیمه بدنه و تخفیفات آن


معایب بیمه بدنه

با همه مزایایی که بیمه بدنه دارد، برخی محدودیت‌ها با توجه به شرایط این بیمه نامه در همه شرکت های بیمه را دارا می‌باشد:


مطالعه مطالب بیشتر: بیمه بدنه خودرو صفر


خرید بیمه بدنه ارزان از بهترین شرکت بیمه

اگر می خواهید بیمه بدنه خریداری کنید و یا بیمه بدنه تان را تمدید کنید می توانید از سایت بیمه تایم  BimeTime.com درخواست خریدتان را ثبت نمایید. با ثبت اطلاعات خودرو می توانید مقایسه قیمت بیمه بدنه شرکت های مختلف بیمه رو با هم انجام بدید و بهترین شرایط را انتخاب کنید.

بیمه بدنه از جمله بیمه نامه هایی می باشد که شرکت های بیمه تخفیفات مختلفی را برای این بیمه نامه لحاظ می کنند و از این رو قیمت های مختلف با شرایط مختلف را می توانید در مقایسه ببینید. حال اگر می خواهید قبل از خرید بیمه بدنه از مشاوره کارشناسان بیمه بدنه قبل از خرید بیمه نامه استفاده کنید تا بهترین بیمه بدنه  و ارزانترین بیمه بدنه را خریداری کنید.

 

 

 

 

 

 

 

خروج از نسخه موبایل