نماد سایت بیمه تایم

بیمه مسئولیت ایران: انواع، کلوزها، استعلام و خرید

بیمه مسئولیت ایران

بیمه مسئولیت ایران یکی از رشته‌های بیمه‌ای است که در چند دسته بندی با شاخه‌های گوناگون ارائه می‌شود که هر فردی با توجه به نیازها و شرایط کاری خود می‌تواند یکی از انواع بیمه نامه‌ها را خریداری نماید. در این نوشته می‌خواهیم نگاه کلی به شرایط و پوشش های بیمه مسئولیت شرکت ایران داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت درک بهتر از جزییات مطلب بیمه مسئولیت را نیز مطالعه بفرمایید.


با بیمه ایران بیشتر آشنا شوید


 

انواع بیمه مسئولیت ایران

انواع بیمه های مسئولیت ایران  در ۳ دسته و چندین زیر مجموعه ارائه می‌شود که اگر بخواهیم تصویر کلی از این رشته بیمه ای داشته باشیم می‌توان به بیمه نامه‌های زیر اشاره کرد:

 

۱- بیمه مسئولیت عمومی ایران

این بیمه نامه انواع خسارات جانی و مالی که ممکن است در طول مدت داشتن بیمه نامه به علت فعالیت کاری روزانه به افراد ثالث وارد شود را جبران می‌کند، انواع بیمه مسئولیت عمومی ایران به ترتیب زیر می‌باشد:


پیشنهاد خواندن:

بیمه مسئولیت ساختمانی چیست

بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان چیست؟

 


۲- بیمه مسئولیت حرفه ای

همه کارفرمایان نسبت به جبران خسارت وارده به کارکنان و کارگران که ممکن است در حین انجام کار وارد شود و صدمات جسمانی برای کارگرانش به همراه داشته باشد مسئول می باشد، بیمه مسئولیت حرفه ای چنین خساراتی را جبران می‌کند، انواع بیمه مسئولیت حرفه ای ایران به ترتیب زیر می‌باشد:

 

۳- بیمه مسئولیت تولیدکنندگان کالای ایران

 

۴- سایر انواع بیمه‌های مسئولیت


 

کلوزهای بیمه مسئولیت شرکت ایران

کلوز در بیمه نامه‌های مسئولیت به معنای پوشش در این بیمه نامه می‌باشد و این امکان در بیمه نامه‌های مسئولیت وجود دارد که بیمه گذار بتواند میزان پوشش‌های مالی و جانی خود را در طول مدت داشتن بیمه نامه با توجه به نیاز خود انتخاب و خریداری نماید. پیشنهاد ما بر این است که فرد بیمه گذار قبل از خرید بیمه مسئولیت حتما با کارشناسان بخش مسئولیت بیمه تایم مشاوره داشته تا بتوانید بهترین بیمه مسئولیت را در کنار ما خریداری نماید.


 

پرداخت خسارت

در بیمه نامه‌های مسئولیت در صورت خسارت (خسارت مالی و خسارت جانی) بیمه گذار موظف هست ظرف مدت ۵ روز کاری خسارت را با تکمیل  فرم اعلام خسارت به اطلاع شرکت بیمه ایران برساند، پرداخت خسارت پس از تایید کارشناس بیمه و بررسی‌های پرونده، میزان خسارت بر اساس مدارک ارسالی و اعلام نتیجه گزارش کارشناس خسارت  و تایید شرکت بیمه پرداخت می‌شود.

 

مدارک لازم جهت دریافت خسارت

مدارک لازم پرداخت خسارت خسارت جانی در بیمه مسئولیت ایران


 

نحوه استعلام بیمه مسئولیت های ایران

برای استعلام قیمت و شرایط بیمه مسئولیت ایران می‌توانید در سامانه بیمه تایم ثبت فرم نمایید و درخواست تان را ثبت نمایید و یا با ما تماس بگیرید و با مشاوره کامل قبل از خرید در مورد مقایسه پوشش‌ها و کلوزهای مورد نیازتان را به کمک کارشناسان بیمه تایم انجام داده و بهترین بیمه مسئولیت را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.


 

 

مدارک لازم جهت خرید انواع بیمه مسئولیت ایران

برای خرید در هر کدام از زیر مجموعه‌های این بیمه نامه تکمیل فرم پیشنهاد برای آن رشته بیمه‌ای و اعلام تعداد کلوزهای مورد نیاز و میزان پوشش‌های بیمه‌ای مورد نیاز به شرکت بیمه، اعلام قیمت شده و با پرداخت حق بیمه، بیمه نامه صادر و برای بیمه گذار ارسال  می‌شود.

برای خرید هر یک از انواع بیمه نامه‌های مسئولیت ایران، می توانید درخواست تان را در سامانه بیمه تایم ثبت نموده و با استفاده از مشاوره های قبل از خرید کارشناسان بیمه تایم می‌توانید بهترین بیمه نامه مسئولیت را با داشتن پوشش‌های کامل و قیمت مناسب از بیمه تایم خریداری نمایید.

 

خروج از نسخه موبایل