بیمه تایم

هر آنچه از بیمه عمر ایران باید بدانید

بیمه عمر ایران
۴.۶
(۱۴۰)

اطلاع داشتن از همه جوانب بیمه عمر برای فردی که به دنبال خرید بیمه عمر است شاید کار سختی به نظر بیاید، انتخاب شرکت بیمه و مشخص کردن شرایط بیمه‌­ای در هر شرکت می ­تواند تاثیر فراوانی در انتخاب شما داشته باشد. بیمه عمر ایران یکی از شرکت‌هایی می‌باشد که انتخاب بسیاری از بیمه شده های عمر است. در این نوشته به بررسی بیمه نامه‌های عمر ایران خواهیم پرداخت.


بیمه عمر ایران چیست؟

بیمه ایران در کنار انواع خدمات بیمه‌ای خود مثل بیمه بدنه ایران، ثالث و … دارای چندین طرح برای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری است. در واقع بیمه عمر و سرمایه‌گذاری ایران بیمه‌نامه‌ای است طولانی مدت که بیمه‌گذار در کنار سرمایه‌گذاری ارزشمند  از پوشش‌های قابل توجهی نیز برخوردار می‌شود. در ادامه تمامی امکانات و طرح‌های این بیمه نامه بررسی خواهد شد اما قبل از آن بد نیست مختصری از شرکت بیمه ایران بدانیم:

شرکت بیمه ایران از آذر ۱۳۱۴ در صنعت بیمه ایران شروع به کار کرد. اولین نمایندگی های بیمه ایران در سال اول در شهرهای مشهد، اصفهان، همدان، اهواز و بوشهر تاسیس شد. اکنون با گذشت ۸۴ سال از تاسیس این شرکت، بیمه ایران  با دارا بودن ۲۰۵ شعبه فعال و مجتمع خدمات‌ بیمه‌ای در سراسر کشور و ۱۲ شعبه و نمایندگی در خارج از کشور و با داشتن بیش از ۳۷۷۰ دفتر نمایندگی حقیقی و ۱۵۶ نماینده حقوقی تحت عنوان شرکت خدمات بیمه ای (در مجموع ۴۲۵۶ نمایندگی، کارگزار و شرکت خدمات بیمه‌ای )، بزرگترین شبکه عرضه بیمه در کشور را در اختیار دارد. همچنین بیمه ایران با داشتن ۳۲ درصد از سهم بازار بیمه کشور بیشترین سهم را در ارائه بیمه دارد.

 


انواع بیمه عمر ایران

انواع بیمه عمر ایران

از جمله شرکت‌­های بیمه‌­ای که تنوع بسیار زیادی در ارائه بیمه نامه‌های عمر دارد بیمه عمر ایران است که در طرح ­های مختلف فرآ­یند سرمایه گذاری و پوشش‌­های بیمه‌ای را برای بیمه گذاران ارائه می‌کند. البته شرایط بیمه عمر ایران در طرح‌های مختلف بیمه متفاوت می‌باشد که در ادامه به بررسی انواع بیمه‌های عمری که بیمه عمر ایران ارائه می‌کند می‌پردازیم:


مطلب مرتبط: با انواع بیمه عمر و سرمایه‌گذاری آشنا شوید


۱- بیمه عمر مان ایران

یکی از جدیدترین طرح‌های بیمه ای است که بیمه عمر ایران ارائه می‌کند. بیمه عمر مان علاوه بر اندوخته ساز بودن پوشش‌های بیمه‌ای کاملی نیز دارد. شرایط بیمه عمر ایران در این طرح  بسیار جامع می‌باشد و اگر فردی بخواهد یکی از به روزترین بیمه نامه‌های عمر را خریداری نماید یکی از بهترین گزینه می‌تواند باشد. اطلاعات کامل را در مطلب بیمه عمر مان مطالعه کنید.

بیمه عمر مان چیست؟

۲- بیمه جامع زندگی

یکی از طرح‌هایی که در سال های قبل توسط بیمه عمر ایران ارائه می‌شود، بیمه جامع زندگی می‌باشد که در حال حاضر توسط شرکت بیمه ایران دیگر قابل ارائه نمی‌باشد.

 

۳- بیمه عمر و بازنشستگی ایران

امکان دریافت بازنشستگی در پایان قرارداد بیمه عمر از طرح‌های جدید بیمه عمر ایران است که فرد با انتخاب این طرح می‌تواند از مزایای بیمه عمر و بازنشستگی ایران استفاده کنید. داشتن پشتیبان مالی برای فرزندانمان در زمانی که نیازمند این سرمایه هستند از دل نگرانی‌های بسیاری از خانواده‌ها می‌باشد. با داشتن این بیمه نامه امکان استفاده از چنین سرمایه‌ای برای هزینه‌های تحصیل و یا شروع یک کار تازه برای شما فراهم می‌‌شود.

 

۴- بیمه ازدواج جوانان ایران

جبران هزینه­‌های ازدواج می‌تواند یکی از دردسرهای مالی باشد که نگرانی زیادی را برای جوانان ممکن است ایجاد کند. با داشتن بیمه عمر ازدواج جوانان می‌توانید از سرمایه بیمه نامه خود برای جبران هزینه‌های ازدواجتان استفاده کنید.

 

۵- بیمه زنان خانه دار بیمه ایران

حمایت مالی از زنان خانه دار می­‌تواند انگیزه مهمی برای خرید بیمه عمر ایران باشد، چراکه با داشتن بیمه زنان خانه دار ایران می‌توانید از سرمایه پایان قرارداد برای استفاده از برخی مزایای بیمه عمر زنان خانه دار کمک بگیرید.

 

۶- بیمه عمر ایران برای کودکان

با گسترش فرهنگ بیمه نامه های عمر در سال های اخیر بیشتر خانواده های ایرانی با انتخاب بیمه عمر پس اندازهای اندک ماهانه خود را تبدیل به سرمایه گذاری ارزشمند می‌کنند. با تغییر نوع بیمه نامه‌های عمر و اضافه شدن سرمایه گذاری به پوشش های بیمه ای نگرش های متفاوتی نیز نسبت به موضوع بیمه عمر و مخصوصا تهیه بیمه عمر کودکان ایجاد شده است.

بیمه عمر کودکان ایران همه پوشش‌های بیمه عمر ایران از جمله پوشش فوت عادی، پوشش فوت در اثر حادثه، پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی، پوشش مستمری ازکارافتادگی، پوشش سرمایه امراض خاص، پوشش سرمایه هزینه‌های پزشکی را برای دارندگان این بیمه نامه ارائه می‌کند . کودکان از بدو تولد می‌توانند بیمه عمر ایران داشته باشند و سرمایه گذاری در این بیمه نامه را از زمان تولد شروع کنند.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که بیمه عمر کودکان ایران همانند بیشتر شرکت های بیمه دیگر برای ارائه  برخی از پوشش‌ها دارای شرایط سنی هستند مثلا برای استفاده از پوشش‌های نقص عضو و ازکارافتادگی، پوشش مستمری ازکارافتادگی بیمه شده باید حداقل ۱۸ سال تمام داشته باشد.

۷-بیمه عمر ایران طرح سپاس

طرح سپاس جدیدترین طرح بیمه عمر ایران می باشد که از سال ۱۳۹۸ توسط شرکت بیمه ایران ارائه می‌شود. مهم‌ترین مزیت این بیمه نامه ارائه پوشش‌های بستری و جراحی جداگانه علاوه بر پوشش امراض می‌باشد.

 

 


تفاوت طرح سپاس بیمه عمر ایران و طرح مان بیمه ایران

 • اگر هدف شما از خرید بیمه عمر ایران داشتن پوشش بیشتر است، بیمه عمر مان می‌تواند گزینه مناسبی باشد و بیمه عمر مان پوشش‌های کامل‌تری نسبت به طرح سپاس بیمه عمر ایران دارد.
 • اگر می‌خواهید سرمایه گذاری بهتری در بیمه عمر ایران داشته باشید، با توجه به این که در طرح سپاس حق بیمه سالانه پرداخت می کنید، سرمایه‌گذاری بهتری خواهید داشت.
 • نحوه پرداخت حق بیمه در بیمه عمر مان ایران می‌تواند به صورت ماهانه ، ۶ ماهه و یا سالانه انجام پذیرد ولی در طرح سپاس بیمه عمر ایران، شما باید حق بیمه را سالانه با حداقل مبلغ ۲ میلیون تومان در سال پرداخت نمایید.
 • پوشش اضافی که در طرح سپاس بیمه عمر ایران وجود دارد ارائه پوشش جراحی و بستری در اثر بیماری و در اثر حادثه می‌باشد که بیمه شده علاوه بر پوشش‌ای امراض می‌تواند داشته باشد و البته این پوشش علاوه بر طرح سپاس بیمه عمر ایران در بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر سامان ارائه می‌گردد.
 • اگر مقایسه کلی در رابطه با طرح عمر مان و طرح سپاس بیمه عمر ایران داشته باشیم، بیمه عمر مان پوشش‌ها و سقف تعهدات بالاتری را نسبت به طرح سپاس دارد.

 


نحوه محاسبه بیمه عمر بیمه ایران و جدول آن

نحوه محاسبه بیمه عمر ایران
برای محاسبه بیمه عمر ایران چندین عامل مهم موثرند که بر میزان سرمایه گذاری در بیمه عمر و هم در برخورداری از پوشش‌های بیمه‌ای می‌تواند اثر گذار باشد. که در ادامه به بررسی همه موارد خواهیم پرداخت:


مطلب مرتبط: نحوه محاسبه بیمه عمر و نکات مهم آن


۱- میزان حق بیمه  پرداختی بیمه نامه عمر ایران

انتخاب حق بیمه عمر پرداختی توسط خود فرد بیمه شده انجام می­‌شود، هر میزان حق بیمه پرداختی شما بیشتر باشد میزان سرمایه گذاری و پوشش‌های بیمه‌ای شما در بیمه عمر بیشتر خواهد شد. به عنوان مثال اگر یک فرد ۳۰ ساله به مدت ۳۰ سال، ماهانه مبلغ ۱۰۰ هزارتومان پرداخت کند در پایان مدت ۳۰ ساله بیمه نامه ، پرداختی وی برای شرکت بیمه حدود ۳۶ میلیون تومان بوده ولی اندوخته بیمه نامه وی تا حدود ۱۷۰ میلیون تومان می‌باشد.

 

۲- سن بیمه شده

از عواملی که بر روی بیمه نامه عمر ایران موثر است سن بیمه شده است است. هر میزان سن بیمه شده کمتر باشد نتیجه بهتری را خواهید داشت. بازه سنی که می‌تواند بیمه عمر ایران داشته باشد از بدو تولد تا ۶۵ سالگی می‌باشد، و در واقع بر اساس شرایط بیمه عمر ایران مجموع سن بیمه شده و بیمه گذار نباید بالاتر از ۷۰ سال باشد.

تفاوت در بیمه نامه های یک فرد ۱۰ ساله و ۴۰ ساله در میزان اندوخته بیمه نامه عمر می‌باشد، اگر هر دو فرد حق بیمه یکسان پرداخت نمایند و شرایط بیمه‌ای یکسان داشته باشند، اندوخته بیمه‌ای متفاوتی خواهند داشت و فرد ۱۰ ساله اندوخته بیشتری نسبت به فرد ۴۰ ساله خواهد داشت، چون این دو سن ریسک بیمه‌ای متفاوتی را دارند، هرچه سن بیمه شده بالاتر می‌رود میزان ریسک بیمه‌ای وی هم بیشتر می‌شود.

 

۳- مدت بیمه نامه

طول مدت بیمه نامه عمر در واقع مدتی است که پوشش‌های بیمه نامه عمر برای فرد برقرار می‌باشد و فرد می‌تواند از مزایای بیمه عمر ایران در طول مدت ایران استفاده نماید. در بیمه عمر ایران مدت بیمه نامه عمر  می‌تواند تا ۳۰ سال باشد. حداکثر سنی که هر فرد می تواند بیمه عمر داشته باشد تا۶۵ سالگی می باشد یعنی هر فردی از بدو تولد تا این سن می تواند بیمه نامه عمر داشته باشد. بر اساس شرایط بیمه عمر هر میزان مدت بیمه‌نامه طولانی‌تر باشد میزان سرمایه گذاری بیشتری خواهد بود، به عنوان مثال اگر دو نفر که سن یکسان داشته باشند و با حق بیمه یکسان، بیمه نامه عمر داشته باشند، نهایتا بیمه نامه‌ای که مدت طولانی داشته باشد سرمایه گذاری بیشتری هم خواهد داشت.


بیشتر بدانید: با بیمه بدنه ایران آشنا شوید


۴- نحوه پرداخت حق بیمه

انتخاب مدل پرداخت حق بیمه عمر، بر این اساس است که  پرداخت حق بیمه سالانه شما به صورت ثابت باشد یا به صورت درصد افزایشی.در مدل افزایشی بر اساس درخواست فرد بیمه شده هر سال با درصدی مشخص حق بیمه سالانه افزایش پیدا کند تا از نظر سرمایه گذاری ارزشمند شود. این فرآیند بر اساس درخواست خود فرد انجام می­‌شود. بیمه نامه‌ای که روش پرداخت ثابت را انتخاب کرده است تا پایان مدت قرارداد میزان حق بیمه ثابتی را پرداخت می‌کند ولی اگر فردی روش تعدیل افزایش در پرداخت داشته باشد هر ساله با توجه به درصد افزایش انتخابی می‌تواند حق بیمه بیشتری را پرداخت کند. البته روش پرداخت افزایش در پرداخت روی سرمایه گذاری نهایی بیمه نامه موثر است و باعث افزایش در سرمایه گذاری نهایی این بیمه نامه می‌شود.

 

۵- وام بیمه عمر ایران

دریافت وام بدون نیاز به ضامن از مزایای بیمه عمر ایران است. بر اساس شرایط بیمه عمر ایران هر فرد بیمه شده می‌تواند از انتهای سال دوم از محل اندوخته بیمه عمر خود وام دریافت نماید. میزان وام بر اساس اندوخته بیمه عمر محاسبه می‌شود که برابر با ۹۰ درصد اندوخته این بیمه نامه می‌باشد. میزان سودی که بابت بازپرداخت بیمه عمر پرداخت می‌شود حدود ۴ درصد می‌باشد. در زمانی که فرد از محل اندوخته بیمه نامه عمر خود وام می‌گیرد سایر پوشش‌های بیمه نامه برای فرد همچنان برقرار بوده و فرد می‌تواند در صورت نیاز از همه پوشش‌های خود استفاده نماید. مدت زمان لازم برای انجام کارهای اداری دریافت وام بیمه عمر از زمان ارسال درخواست شما برای دریافت وام تا واریز مبلغ به حساب شما حداکثر تا دو هفته کاری می‌باشد. دریافت وام برای زمانی پیشنهاد می‌شود که فرد بدون نیاز به بازخریدی بخواهد از اندوخته بیمه نامه خود استفاده کند و همه پوشش‌های بیمه‌ای  هم برای وی برقرار باشد.

 

۶- انتخاب پوشش‌های بیمه‌ای

با توجه به مزایای بیمه عمر که دارای پوشش‌های بیمه‌ای در کنار سرمایه‌گذاری است، انتخاب برخی از پوشش‌ها اختیاری هستند و فرد به انتخاب خود می‌تواند پوشش‌های بیمه‌ای خود را انتخاب کند. البته برخی از پوشش‌ها از قبیل پوشش بیماری‌ها و از کارافتادگی از پوشش‌هایی هستند که برای همه بیمه گذاران عمر توصیه می‌شود که روی بیمه نامه عمر خود داشته باشند.

 

جدول بیمه عمر ایران

تمامی موارد ذکر شده در بخش‌های بالا را می‌توانید در جدول محاسبه بیمه عمر ایران در تصویر زیر مشاهده کنید. تمامی اطلاعات این جدول برای یک فرد ۳۰ ساله و طی ۳۰ سال پرداخت بیمه عمر محاسبه شده است. ضریب افزایش سالانه حق بیمه ۱۰ درصد در نظر گرفته شده است.

جدول محاسبه بیمه عمر ایران
جدول محاسبه بیمه عمر ایران برای یک فرد ۳۰ ساله (برای مشاهده در سایز بزرگ بر روی عکس کلیک کنید)


مزایا و معایب بیمه عمر بیمه ایران

مزایای بیمه عمر ایران

 • علاوه بر پوشش فوت عادی، پوشش فوت در اثر حادثه، پوشش هزینه پزشکی، پوشش نقص عضو ، پوشش امراض خاص را به بیمه گذاران ارائه می‌دهد.
 • در کنار پوشش های بیمه ای کاملی که دارد شما می توانید از مزایای سرمایه گذاری این بیمه نامه نیز استفاده نمایید.
 • مدت بیمه نامه می تواند بین ۵ تا ۳۰ سال متغیر و بسته به انتخاب شما دارد. البته توجه کنید که هرچه این مدت بیشتر باشد سود شما نیز بیشتر خواهد بود.
 • از دیگر مزایای بیمه عمر ایران این است که از بدو تولد تا ۷۰ سالگی می توانید بیمه عمر ایران را تهیه نمایید و از مزایا و پوشش های این بیمه نامه استفاده نمایید.
 • در پوشش امراض بیمه عمر ایران برای سرطان پوشش جداگانه ای ارائه می شود و بیمه شده می تواند به صورت جداگانه از این پوشش استفاده نماید.
 • پوشش هزینه پزشکی از جمله پوشش هایی است که توسط برخی از شرکت های بیمه از جمله شرکت بیمه ایران ارائه می شود.
 • پرداخت سود تضمینی و سود مشارکتی از مزایای دیگر بیمه عمر ایران است که شما می توانید از این طریق یک سرمایه گذاری امنی برای خودتان و یا فرزندانتان داشته باشید.
 • از دیگر مزایای بیمه عمر دریافت وام بدون نیاز به ضامن است که فرد بیمه شده می تواند بعد از پایان سال دو می تواند ۹۰ درصد از اندوخته خود را وام بگیرد.
 • در بیمه عمر ایران شما این امکان را دارید که اندوخته بیمه نامه عمر را به بازنشستگی تبدیل نمایید.
 • بیمه عمر ایران یک بیمه نامه منعطف است از جمله مواردی که در طول مدت داشتن این بیمه نامه می تواند تغییر کند می توان به تغییر نحوه پرداخت حق بیمه اشاراه کرد که فرد بیمه گذار می تواند حق بیمه خود را به صورت افزایشی و یا ثابت تغییر دهد و یا حتی ذینفعان خود را در این مدت تغییر دهد.

سود بیمه عمر ایران

دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی برای اندوخته تمامی بیمه نامه های عمر پرداخت می‌شود. سود تضمینی، در واقع تضمین بیمه مرکزی می‌باشد که برای بیمه نامه های عمر پرداخت می‌گردد.

سود تضمینی بیمه‌های عمر برای دو سال اول ۱۶ درصد ، دو سال بعد ۱۳ درصد و برای سال های بعد ۱۰ درصد می باشد. سود تضمینی حداقل سودی است که به بیمه نامه‌های عمر پرداخت می شود.

علاوه بر سود تضمینی، سود مشارکتی نیز به اندوخته بیمه نامه های عمر از طرف شرکت بیمه ایران پرداخت می‌گردد که میزان این سود در سال‌های مختلف بیمه ای متفاوت می‌باشد. در جدول زیر می‌توانید میزان سود های مشارکتی که توسط شرکت بیمه ایران از سال ۱۳۹۳ تا کنون به بیمه نامه‌های عمر پرداخت شده را مشاهده نمایید.

سال

سود قطعی بیمه عمر ایران

۱۳۹۳۲۴.۹ درصد
۱۳۹۴۲۴ درصد
۱۳۹۵اعلام نشده
۱۳۹۶اعلام نشده
۱۳۹۷اعلام نشده
۱۳۹۸اعلام نشده

 

 

 


معایب بیمه عمر ایران

 • سقف سرمایه فوت بیمه عمر ایران در مقایسه با برخی از شرکت های بیمه دیگر کم می باشد.
 • سقف هزینه پزشکی در بیمه ایران تا ۵ میلیون تومان می باشد که این مبلغ در مقایسه با شرکت های بیمه دیگر بسیار اندک می باشد.
 • بیمه عمر ایران پوشش تکمیلی ندارد و فقط پوشش‌های ذکر شده برای دارندگان این بیمه نامه منظور می شود.
 • سقف نقص عضو در اثر حادثه در بیمه عمر ایران تا ۱۰۰ میلیون تومان است که این پوشش در بیمه نامه های دیگر از جمله بیمه عمر پاسارگاد تا ۲۵۰ میلیون تومان  ارائه می شود.
 • بیمه عمر ایران دارای پوشش ازکارافتادگی نمی‌باشد که شاید نداشتن این پوشش می تواند برای بیمه شده ها خوشایند نباشد.

استعلام بیمه عمر ایران به چه صورت است؟

شرکت بیمه ایران برای ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان بیمه نامه‌های عمر این امکان را فراهم کرده که افرادی که بیمه عمر ایران دارند می‌توانند از طریق سامانه بیمه ایران مشاهده سوابق بیمه عمر ایران را مشاهده کرده و یا استعلام بیمه عمر ایران را انجام دهند.  با ثبت نام در بیمه عمر ایران  از طریق سایت بیمه تایم محاسبه آنلاین بیمه عمر ایران برای شما انجام می شود. با آنلاین شدن خدمات بیمه‌ای شرکت بیمه ایران پرداخت بیمه عمر ایران نیز به صورت اینترنتی فراهم شده است.


ثبت نام و خرید بیمه عمر ایران

می‌توانید فرم درخواست خود را برای سامانه بیمه تایم از طریق صفحه خرید بیمه عمر ارسال کنید و درخواست خرید بیمه عمرتان را از سامانه بیمه تایم انجام دهید. کارشناسان بخش عمر، سامانه بیمه تایم با انجام مشاوره کامل بیمه‌ای و انجام مقایسه بین شرکت‌های مختلف بیمه‌ای را برای شما انجام داده و شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر با پوشش‌های و شرایط لازم را همراهی خواهند کرد.

 

 

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۴.۶ / ۵. تعداد رای ۱۴۰

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۱۴۲ comments

  • سلام امیر عزیز. برای محاسبه دقیق ما باید سن شما رو هم بدونیم. پیشنهاد میکنم این فرم رو بکنید تا کارشناسان ما توضیحات کاملی به شما بدهند. موفق باشید

   • علی عزیز میتونید گزارش سوددهی شرکت های مختلف بیمه رو در پایان هر سال مالی مطالعه کنید

    • با سلام
     ۱- سود متعلق به اندوخته بیمه‌گذار در کجای این سیستم عریض و طویل لحاظ می‌شود؟
     ۲- چنانچه فردی که بصورت قانونی از پرداخت مالیات معاف است، چه تکلیفی دارد؟

     لطفا بیشتر از این تخصصی و شفاف باشید.

     موفق باشید

     • جناب مولایاری سود تضمینی ، تضمین بیمه مرکزی برای بخش سرمایه گذاری بیمه نامه های عمر می باشد و توسط همه شرکت های بیمه لحاظ می گردد. در مورد سوال ۲ بیشتر توضیح بدید تا بتونم کمکتون بکنم.

   • خانم مردانی عزیز در زمان خرید بیمه عمر باید مقادیر واقعی در بمیه نامه ثبت شود و اگر اضافه وزن و یا کم وزنی داشته باشید با اطلاع به شما در بیمه نامه اعمال می شود.

  • جناب داد خواه می تونید با مراجعه به صفحه اصلی بیمه عمر درخواست بیمه نامه عمرتان را ثبت کنید. با هر مبلغ ماهانه که مد نظرتان است.

   • سرکار خانم با به روز شدن شرایط بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری شما می توانید تا سن ۸۰ سالگی از شرکت هایی از قبیل بیمه کارآفرین بیمه نامه عمر تهیه نمایید.

    • جناب کریمی عزیز ، با توجه به اندوخته بیمه نامه تون می تونید ۹۰ درصد اندوخته رو وام بگیرید.

 • سلام خسته نباشید من اگه بخوام ۲۵ سال خودمو بیمه کنم ماهی ۳۰۰ بدم با افزایش ۱۵ درصد در اخر چقدر میشه این بیمه عمر میشه حساب کنید؟؟؟ و بگین اگه بخوام بازنشسته بشم ماهی حقوق بگیرم حقوقش چقدر میشه ؟؟؟؟ الانم ۲۳ سالمه

  • سلام مریم عزیز ، لطفا برای دریافت مشاوره کامل درخواستتان را در بخش بیمه عمر سایت بیمه تایم ثبت کنید و یا با ما تماس بگیرید.

   • مشاوره و مقایسه کامل از طریق مشاوره تلفنی و حضوری با توجه به نیاز های بیمه گذار امکان پذیر هست تا وی بتواند بهترین بیمه عمر را خریداری نماید.

 • با سلام
  من دو فرزندم را بیمه عمر کردم دخترم هفت ماهه و پسرم دوساله . ماهانه برای هر کدام ۱۰۰ هزار تومان به مدت ۳۰ سال و افزایشی هر سال بنا به تشخیص خودم . میشه بدونم بعد از ۲۵ سال چقدر بهشون تعلق میگیره
  ممنون

  • آقای سید رضا ی عزیز بهتره که برای مشاوره کامل با ما به شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید یا درخواست مشاوره بیمه عمر در سایت بیمه تایم ثبت کنید تا به کمک کارشناسان بخش عمر بتونید بهترین بیمه عمر را تهیه نمایید.

  • دوست عزیز همراه بیمه نامه ی فرزندانتون یه جدول هست اگه خوب مطالعه کنید تمام مواردی که برای شما سوال هست توی جدول لحاظ شده و میتونید ببینید

  • سلام مسعود عزیز
   شما با نمایندگی که بیمه نامه رو از ان جا تهیه کرده اید تماس بگیرید و بیمه نامه تون رو چک کنید که ایا برداشت از اندوخته شده یا هنوز میتونید ادامه بدید. اگر برداشت از اندوخته بشه و اندوخته تون صفر یشه باید بیمه نامه جدید بردارید.

 • باسلام من ۴۹سالم هست و میخواهم یک بیمه عمر ده ساله وبا پرداخت دویست تومان شروع کنم آیا ازاین دویست تومان بخشی برای بیمه کثر میشه وبخش دیگه اش برای سرمایگزاری محاسبه میشه?لطفا راهنماییم بفرمایید سپاسگزارم

  • سلام ، خانم یعقوب پور بزرگوار برای دریافت مشاوره می توانید فرم درخواست مشاوره در سامانه بیمه تایم تکمیل کنید یا با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ نماس بگیرید.

 • سلام خسته نباشید
  خواستم ببینم اگر قبل از یک ماه از ایجاد حساب بیمه عمر به لغوش اقدام کنم جریمه ای در نظر گرفته میشه؟و اگر بعد از درخواست من تا زمانی که بیمه اقدام به لغو قرارداد میکنه اگر یک ماه گذشته باشه تغییری در وضعیت قرارداد ایجاد میشه یا مهم زمانیه که درخواست لغو قرارداد رو دادم؟مرسی

  • رضای عزیز ، بستگی به شرایط بیمه نامه و شرکت بیمه تان دارد . معمولا در شرایط عمومی بیمه عمری که خریداری کرده اید همه شرایط بیمه ای گفته شده است.

 • سلام خسته نباشید درمورد مطالبی که نوشتید من از چندین نفر و چندین سایت تحقیق و پرس و جو کردم درمورد سن بیمه شده شما گفتید با جمع مدت قرار داد بیمه ایران فقط تا ۷۰ سال قبول میکنه در صورتی که من خوندم که جمع سن بیمه شده و مدت قرار داد کمتر از ۱۰۶ بشه بیمه می کنند
  درمورد از کار افتادگی هم بیمه ایران توی سایت خودشون هست که این پوشش رو دارند الان گفته های شما درسته یا نه ؟

 • سلام وقت بخیر، میبخشید من اگه ماهیانه ۱۲۰ هزار تومن واریز کنم بعد از ۵ سال چه میزان پول به من تعلق میگیره
  ۲۵ سال سن دارم

  • آرش عزیز ، می تونید برای دریافت جدول بیمه عمر از هر شرکت بیمه ای که مد نظرتان است با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید.

   • جناب ایرانی بزرگوار ، با نماینده ای که بیمه نامه تون رو خریداری کردین تماس بگیرید تا شرایط بیمه نامه تون رو بررسی کنید. اگر بیمه نامه تون پایان پوشش شده باشه به احتمال زیاد نمی تونیداز پوشش ها استفاده کنید و باید بیمه نامه جدید تهیه نمایید.

  • سلام آرش جان
   شما اگه دنبال سود هستی باید مدت زمان بیمه ای تون را بیشتر در نظر بگیرید (مثلا۲۰ یا ۳۰ سال) چون اکثر بیمه نامه ها بعد از ۵ سال تازه به سود دهی میرسند و مبلغ قابل چشمگیری نمیشه در این بازه زمانی

  • سرکار خانم با به روز شدن شرایط بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری شما می توانید تا سن ۸۰ سالگی از شرکت هایی از قبیل بیمه کارآفرین بیمه نامه عمر تهیه نمایید.

 • سلام
  من بیمه ایران دارم و هر سه ماه حدود ۶۰۰ هزار پرداخت میکنم / تا الان فکر میکنم به مدت ۱۸ ماه پرداخت کردم / من میتونم تغییر بدم و هزینه کمتری برای پرداخت انتخاب کنم؟
  و اینکه اصلا نمیدونم کدوم پوشش ها رو برام در نظر گرفته ، از جا باید مطلع بشم؟
  تشکر از زحماتتون

  • سلام آقای محمد جواد
   شما میتونید از روی جدولی که ضمیمه بیمه نامه تان است میزان حق بیمه و پوشش های بیمه نامه تان را مشاهده نمایید. برای کاهش حق بیمه تان می توانید سر سال بیمه ای حق بیمه تان را کاهش دهید.

  • سلام من یک ماه پول بیمه عمر ایران برا خودم وشوهرم یک ماه و برا بچه ها هشت ماه ریختم ولی الان توانشو ندارم پرداخت کنم چطوری میتونم پولمو بگیرم

   • با نماینده بیمه ایرانی که بیمه نامه را برایتان صادر کرده تماس گرفته و درخواستتان را بیان نمایید تا کارهای اداری مربوط به کاهش حق بیمه تان را انجام دهند.

  • جناب شهیدی بزرگوار می تونید برای دریافت مشاوره کامل و انتخاب بهترین بمیه نامه عمر با سامانه بیمه تایم تماس بگیرید. ۸۸۲۴۳۸۲۸-۰۲۱ ممنون از همراهی شما

 • با سلام
  ۱- سود متعلق به اندوخته بیمه‌گذار در کجای این سیستم عریض و طویل لحاظ می‌شود؟
  ۲- چنانچه فردی که بصورت قانونی از پرداخت مالیات معاف است، چه تکلیفی دارد؟

  لطفا بیشتر از این تخصصی و شفاف باشید.

  موفق باشید

  • جناب مولایاری عزیز، سود بیمه های عمر به صورت سود تضمینی در جدول بیمه عمر شما لحاظ می شود. معافیت از مالیات قانون بیمه مرکزی می باشد و برای سرمایه های بیمه نامه شما لحاظ می گردد.

  • سلام، بله می تونید درخواست افزایش حق بیمه به شرکت بیمه ایران بدید تا در سال های آینده حق بیمه بالاتری را پرداخت کنید.

 • با سلام و وقت بخیر.یک فرد ۲۵ ساله به مدت ۲۵ سال تا سن ۵۰ سالگی ماهانه مبلغ ۱۳۰ هزار تومان و افزایش سالانه ۱۵ درصدی بیمه عمر پرداخت کند،در صورت بازنشستگی در سن ۵۰ سالگی و تبدیل اندوخته به مستمری ماهانه چقدر به این فرد تعلق میگیرد ؟ سرمایه گذاری در بیمه تامین اجتماعی سود بیشتری را خواهد داد یا بیمه عمر ؟

  • جناب محمدی عزیز لطفا برای دریافت مشاوره در بیمه تایم ثبت نام نمایید یا با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید.

 • باسلام خدمت شما
  من ۲ساله که بیمه عمرایران رو میریزم
  بخام عوض کنم و از یه بیمه ی دیگه بریزم امکان انتقال بیمه از ایران به بیمه های دیگر هست یا نه؟
  وشرایطش چطوریه؟

  • جناب سعید عزیز امکان انتقال سابقه بیمه به شرکت دیگر وجود نداره ولی می تونید یه بیمه نامه دیگه خریداری نمایید.

 • باسلام، من درحال حاضر۶۰ سال سن دارم که مستمری بگیر تامین اجتماعی هستم باده روز حقوق. سوالم این هست اگر بیمه خانه داری ایران بشوم باز بعداز ده سال حقوق بازنشستگی مجزابمن تعلق میگیرد. ممنون میشم درموردافرادی مشابه من با دریافت بازنشستگی از صندوقهای کشوری وغیره میباشندهم توضیح بدین.ممنون

   • خانم عبدا مین گرامی سلام
    شما میتوانید با انجام آزمایش پزشکی و عدم بیماری خاصی البته با نظر پزشک معتمد بیمه ایران اقدام به خرید بیمه نامه مان نمایید. موفق باشید.

 • سلام من خودم با سن۵۲سال و همسرم باسن۴۸سال و فرزندم باسن۱۱سال را بیمه عمر(مان)کردم لطفا بفرمائید چه تسهیلاتی درچه قالب هایی میتوانم بهره ببرم?بقیه اعضای خانواده و دوستان سوال میکنند جواب واطلاع کامل ندارم!!!

  • جناب اسحاقی عزیز، چون ما دسترسی به بیمه نامه شما نداریم، می تونید بیمه نامه ای که خریداری کرده اید رو بررسی کنید و پوشش ها و سرمایه گذاری بیمه نامه تون رو مطالعه کنید.

 • سلام
  شرکتهای بیمه زمانی که شخص قراره بیمه بشه خیلی مهربونن و هیچ تبصره و بندی هم ارایه نمیدن ولی موقع پرداخت هزارتا بند و تبصره میارن و اونموقع پشیمونی سودی نداره. من خودم بیمه عمر داشتم هرکاری کردم بهم وامشو ندادن. حرفاتون همش دروغه

  • جناب سهراب عزیز ، به خاطر پنین اتفاقاتی که ممکن هست در زمان پرداخت خسارت برای شما اتفاق بیافتد ، تاکید ما در زمان خرید بیمه عمر دریافت مشاوره و مقایسه مزایا و معایب شرکت های مختلف بیمه در ارائه خدمات بیمه ای می باشد تا بتوانید بهترین بیمه عمر رو خریداری کنید.

 • مطلبتون کامل بود و همه موارد از قبیل وام بیمه عمر ایران، معایب بیمه عمر ایران، مشاهده سوابق بیمه عمر ایران، قیمت بیمه عمر ایران رو تونستم کامل مطالعه کنم.

 • سلام خسته نباشید پدر من سال ۹۵ خودش و افراد خانواده رابیمه عمر کرده و درسال۹۷ به سرطان مبتلا شده و درسال ۹۹ فوت کرده است برای تایین خسارت که به بیمه رفتیم گفتند به این دلیل که در سال۹۷ و حداکثر تا ۱۰روز بیماری خودش را اعلام نکرده خسارت تعلق نمیگیرد میخواستم بپرسم که واقعا چنین چیزی هست که تا یه تاریخ مشخص باید بیماری را اعلام کرد؟؟؟

  • جناب امیر حسین اگر پدر شما در زمان خرید بیمه عمر بیماری داشتند و به شرکت بیمه اعلام نکردند ، این کار کتمان حقیقت بوده و خسارتی به وی پرداخت نمی شود ولی اگر بعد از خرید بیمه عمر به بیماری مبتلا شده اند می تونند از پوشش های بمیه ای شان استفاده کنند.

 • سلام دلیل اعلام نشدن سود قطعی بیمه ایران طی جند سال اخیر چیست و چرا بیمه ایران اینقدر غیر شفاف عمل کرده و به حقوق بیمه شده خود توجه نمیکند

 • من سه سال و نیمه دارم می ریزم ۳۰ ساله باز کردم صد تومن با افزایش ۱۰ درصد اون‌موقع ۲۳ سالم بود می خوام بدونم بعد از سی سال چقدر حقوق می گیرم

  • خانم نسرین بزرگوار می تونید به جدول بیمه نامه تان مراجعه کرده و سوالتون رو از نمایندگی که بیمه نامه رو خریدید بپرسید. چون ما دسترسی به بیمه نامه شما نداریم.

 • سلام
  من بیمه عمر زندگی‌مان ۱۵ ساله ثبت‌نام کردم که الان سال پنجم هست
  آیا میتونم مدت و مبلغش رو افزایش بدم؟

  • جناب پرویزی بله می تونید در تاریخ سررسید بیمه نامه افزایش در مبلغ و مدت بیمه نامه داشته باشید.

 • با سلام عرض ادب خدمت شما
  لطفاً اطلاعات این صفحه را به روزآوری فرمایید.خصوصا بیمه ایران پوشش های جدیدی اضافه شده و مبالغ هم تغییر کرده . سپاسگزارم. ۱۲ اسفند ۹۹ – اراک

 • سلام و سپاس از روابط عمومی خوب شما ببخشید می خواستم بپرسم امکانش هست مثلا من بیمه ده سال را یک جا پرداخت کنم ؟ من سی سال سن دارم و بیمه نیستم و می خوام بیمه من از سن بیست سالگی محاسبه شود امکانش هست ؟

  • هادی عزیز بله می تونید برای خرید بیمه عمر از مشاوره آنلاین کارشناسان بیمه تایم استفاده کنید.

 • بیمه عمر ایران برای کودکان وجود دارد؟ یا طرحی در بیمه عمر ایران هست که مختص کودکان باشد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید؟

  • بله یکی از طرح های بیمه عمر ایران، بیمه عمر ایران برای کودکان هست که می تونید از پوشش های این بیمه نامه استفاده کنید.

  • جناب احمدی می تونید با شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید و از طریق کارشناسان بمیه تایم مشاوره کامل درباره بیمه عمر رو دریافت کنید. همچنین می تونید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید.

  • بله بیمه عمر ایران هم می تونه به عنوان یکی از انواع بیمه عمر برتر براتون باشه.

  • جناب امید عزیز با کارشناسان عمر بیمه تایم یم تونید تماس بگیرید و از مشاوره های این تیم استفاده کنید و بهترین بیمه بازنشستگی رو انتخاب کنید.

  • زهرای عزیز بله می تونید پرداخت حق بیمه عمر ایران به صورت اینترنتی انجام دهید.

  • جناب امیدی عزیز محاسبه بیمه عمر ایران رو می تونید از کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم کمک بگیرید. جدول بیمه عمر ایران بر اساس مشخصات شما و بر اساس سن و حق بیمه مورد نظر برای شما ارسال میشه.

  • علی عزیز می تونید درخواست خریدتون رو در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید و یا با شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید و خرید بیمه عمر تون رو انجام دهید.

 • سلام و درود، خواستم ببینم آیا مثل تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی داره اگه جایی رفتیم فاکتور هزینه بگیریم یا اینکه نه.
  و..
  برای گرفتن وام چیکار باید بکنیم و از کجا شروع کنیم.ممنون

  • بیمه تکمیلی انفرادی توسط چند شرکت محدود ارائه می شه و می تونید شرایط بیمه تکمیلی رو از کارشناسان بیمه تایم دریافت نمایید. برای وام بیمه عمر هم درخواست وام را به نمایندگی که بیمه نامه رو تهیه کردید مراجعه کنید.

  • جناب اهری عزیز اگر بیمه نامه تون جاری هست و اقساط سررسیدشو پرداخت کردید بعد پایان سال دوم می تونید وام بگیرید.

 • ثبت نام بیمه عمر ایران به صورت آنلاین به چه صورت هست؟ طرح بازنشستگی ۱۰ ساله بیمه عمر ایران می خوام ثبت نام کنم.

  • خانم میترای عزیز، مستمری بیمه عمر ایران فقط برای افرادی امکان پرداخت داره که فرد بیمه شده سن بالای ۵۰ سال داشته باشد.

 • بیمه عمر ایران نیز از جمله طرح های بیمه عمر می باشد که امکان بازنشستگی را به بیمه گذاران خود ارائه می نماید. بازنشستگی بیمه ایران مادام العمر می باشد و فرد با رسیدن به سن ۵۰ سالگی می تواند در صورت داشتن شرایط مناسب، بازنشستگی دریافت نماید.