نماد سایت بیمه تایم

بیمه اندوخته دار امید کارآفرین چیست؟

بیمه امید اندوخته دار کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین با بیمه عمر و سرمایه گذاری خود به عنوان یکی از سردمداران ارائه بیمه نامه های یونیورسال لایف (Universal Life) ، در طی ۱۵ سال گذشته، طرح‌های بیمه عمر را  با شرایط متنوع  به بیمه گذاران این بیمه نامه ارائه نموده است و توانسته در این راه در کنار سایر شرکت‌های بیمه‌ای، سهم قابل توجه از سهم بیمه عمر و سرمایه گذاری را به خود اختصاص بدهد. ارائه خدمات آنلاین مانند پرداخت حق بیمه در رشته بیمه عمر در کنار ارائه انواع بیمه نامه‌های عمر و سرمایه گذاری از گام‌های موثر بیمه کارآفرین بوده که می‌توان گفت تا کنون هم توانسته بسیار موفق عمل نماید.


مطلب مرتبط: با بیمه عمر کارآفرین آشنا شوید


اما دور از ذهن نیست که این شرکت دغدغه ارائه طرح‌های نو و کامل را همیشه داشته باشد تا بتواند نیاز مردم را پاسخگو به بهترین نحو باشد، گواه آخرین طرح ویژه شرکت بیمه کارآفرین، به نام بیمه نامه عمراندوخته دار امید می‌باشد که برای شناخت بهتر این طرح ما به بررسی مزایا و پوشش های این بیمه نامه می‌پردازیم.

 

بیمه نامه عمر اندوخته دار امید، طرح جدید بیمه عمر کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین از اولین شرکت‌های بیمه است که بیمه نامه عمر را به صورت یک بیمه نامه مختلط با داشتن امکان سرمایه گذاری در کنار پوشش‌های بیمه عمر ارائه کرده است. بیمه نامه عمر از جمله بیمه نامه‌هایی می‌باشد که از زمان آغاز خرید بیمه عمر و داشتن بیمه عمر و سرمایه گذاری تا پایان مدت زمان بیمه نامه، نیاز به داشتن همراهی مطمئن با بیمه گذاران  را دارد. بلند مدت بودن مدت پوشش این بیمه نامه ضرورت داشتن همراهی مطمئن را برای همه بیمه گذاران را پر رنگ‌تر می‌کند.

بیمه کارآفرین در طول چند سال فعالیت خود برای ارائه خدمات برتر و بهتر و به روز برای دارندگان بیمه عمر خود، طرح‌های بیمه عمر را با داشتن ویژگی‌ها و پوشش‌های بیمه ای متنوع را به بیمه گذاران خود معرفی و ارائه می‌کند. اگر بخواهیم چند مثال در زمینه نوآوری کارآفرین در ارائه طرح‌های بیمه عمر داشته باشیم، می‌توانیم به بیمه عمر  مشترک کارآفرین اشاره کنیم که برای اولین بار داشتن بیمه عمر مشترک توسط بیمه کارآفرین ارائه شد که در این بیمه نامه با پرداخت یک حق بیمه دو نفر تحت پوشش خدمات بیمه عمر قرار گرفته  و هم چنین سرمایه گذاری که بیمه عمر انفرادی دارد هم با داشتن بیمه مشترک برای هر دو نفر بیمه شده فراهم می‌باشد.

در سال ۱۳۹۷ برای بار دیگر شرکت کارآفرین برای توسعه خدمات بیمه عمر و برای به روز رسانی خدمات بیمه عمر طرح جدید بیمه عمر با نام بیمه نامه عمراندوخته دار امید رونمایی کرد.


حتما بخوانید: نتایج نظرسنجی بهترین بیمه عمر از نظر مردم


 

پوشش‌های بیمه اندوخته دار امید کارآفرین

پوشش‌های این طرح بیمه‌ای نسبت به پوشش سایر بیمه نامه‌های عمر انفرادی کامل‌تر بوده و برای داشتن پوشش‌های بیشتر و کامل‌تر شما می‌توانید از این بیمه نامه استفاده کنید. پوشش امراض و پوشش سرمایه فوت در این طرح افزایش قابل توجهی را داشته که  در ادامه به تفضیل به بررسی این پوشش‌ها می پردازیم.

 


بیشتر بدانید:

چرا کشورهای پیشرفته به بیمه عمر توجه بیشتری می‌کنند؟

بیمه عمر یا سرمایه‌گذاری در بانک؟


پوشش سرمایه فوت بیمه عمر و اندوخته دار امید کارآفرین

سرمایه فوت مهمترین پوشش در بیمه نامه‌های عمر است. میزان سرمایه فوت بیمه اندوخته دار امید کارآفرین بر اساس حق بیمه پرداختی سالانه هر فرد محاسبه و ارائه می‌شود. سقف سرمایه فوت در بین شرکت‌های مختلف بیمه‌ای شاید از گزینه‌هایی باشد که بیشتر بیمه گذاران در انتخاب و خرید بیمه عمر آن را مقایسه می‌کنند. از مزایای بیمه عمر، بیمه‌نامه عمر اندوخته ‏دار امید داشتن پوشش سرمایه فوت تا ۵۰۰ میلیون تومان می‌باشد. افزایش سرمایه فوت در این طرح از سوی بیمه کارآفرین در جهت حمایت بیشتر از بیمه گذاران بیمه نامه های عمر و داشتن اطمینان و آرامش خاطر در خانواده بیمه شده متوفی می‌باشد.
در طرح بیمه نامه عمر اندوخته دار امید کارآفرین بازه سنی برای استفاده از این پوشش از بدو تولد تا ۸۰ سالگی می باشد. البته این دو نکته را نباید فراموش کنید که :

میزان سرمایه فوت این بیمه نامه یک تا ۲۵ برابر حق بیمه سالیانه بوده و این سرمایه حداکثر تا ۵۰۰ میلیون تومان به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می‌شود.

پوشش فوت ناشی از حادثه بیمه عمر و اندوخته دار امید کارآفرین

اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر اندوخته دار امید کارآفرین در اثر حادثه فوت نماید و پوشش فوت ناشی از حادثه را در بیمه نامه عمرش داشته باشد علاوه بر سرمایه فوت به هر علت ، سرمایه فوت ناشی از حادثه به ذینفعان وی پرداخت می شود.

پوشش امراض خاص بیمه اندوخته دار امید کارآفرین

پوشش امراض در  بیمه نامه اندوخته‌دار امید کارآفرین هم از لحاظ تعداد بیماری‌های تحت پوشش و هم از لحاظ سرمایه تحت پوشش، طرح ویژ‌ه‌ای را ارائه کرده است.
بیماری‌های تحت پوشش در این بیمه نامه علاوه بر انواع سکته و سرطان، عمل قلب باز و پیوند اعضا به  صورت یک بسته تکمیلی امراض ارائه می شود. بیماری های تحت پوشش این بیمه نامه عبارتند از: هپاتیت ب، هپاتیت سی، اچ آی وی (ایدز)، پارکینسون، آلزایمر و دمانس، نارسائی حاد کلیوی(دیالیز)، ام اس، کما، مننژیت، بیماری‌های نورون‌های حرکتی، نابینائی  کامل وناشنوائی کامل.

بیشتر بیمه شده‌های بیمه نامه عمر، تقریبا در همه شرکت‌های بیمه برای استفاده از پوشش امراض دارای محدودیت سنی هستند و تقریبا همه شرکت‌ها از سن  ۱۵ سالگی امکان استفاده از این پوشش را ارائه می‌دهند. اما در طرح بیمه اندوخته دار امید کارآفرین فرد بیمه شده می‌تواند از بدو تولد تا سن ۶۵ سالگی از پوشش امراض بیمه نامه عمر خود استفاده نماید.

سقف تعهدات پوشش امراض در طرح بیمه اندوخته دار امید کارآفرین تا ۵۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است که این مبلغ در مقایسه با پوشش امراض سایر انواع بیمه های عمر بسیار قابل توجه می‌باشد، چراکه جبران هزینه های سنگین درمان بیماری‌ها برای بیشتر افراد و خانواده‌ها می‌تواند بسیار اذیت کننده باشد. میزان پوشش امراض در این طرح  ۱تا ۲ برابر سرمایه فوت  به هر علت محاسبه و تا سقف مشخص شده ارائه می‌شود.

پوشش ازکارافتادگی کامل و دائم در اثر حادثه بیمه عمر و اندوخته دار امید کارآفرین

ازکارافتادگی یکی از پوشش‌های ارزنده بیمه نامه‌های عمر است که توسط برخی از شرکت‌های بیمه ارائه می‌شود. بیمه کارآفرین نیز از جمله شرکت‌هایی است که این پوشش را به بیمه گذاران بیمه عمر و سرمایه گذاری خود ارائه می‌دهد.
در طرح بیمه نامه اندوخته دار امید کارآفرین شما می‌توانید تا ۴ برابر سرمایه فوت و تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان از پوشش ازکارافتادگی استفاده نمایید. برتری‌های پوشش ازکارافتادگی طرح بیمه نامه اندوخته دار امید را می‌توان در چند گزینه زیر بیان کرد:

– برای پوشش ازکارافتادگی در برای بازه سنی  ۴ تا ۱۵ سالگی سرمایه حادثه معادل یک برابر سرمایه فوت و تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان می باشد.
-پوشش ازکارافتادگی برای بازه های سنی ۷۰ تا ۸۰ سالگی  سرمایه حادثه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت می شود.
-میزان خسارت قابل پرداخت برای نقص عضو به صورت درصدی از سرمایه تعهد شده می باشد.

پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه عمر و اندوخته دار امید کارآفرین

بر اساس شرایط بیمه اندوخته دار امید کارآفرین اگر بیمه شده در اثر بیماری و یا حادثه ازکارافتاده دائم و کامل شود، تا پایان مدت بیمه نامه از پرداخت حق بیمه معاف شده  و شرکت بیمه کارآفرین تا پایان مدت قرارداد حق بیمه سالانه وی را پرداخت می‌کند.

بازه سنی برای استفاده از این پوشش ۱۸ تا ۶۵ سال می باشد.

برای استفاده از این پوشش زمان باید شروع بیماری که منجربه ازکارافتادگی فرد شده باشد، حداقل یک سال پس از شروع این پوشش می باشد. البته حادثه ای که منجربه ازکارافتادگی شود دوره انتظار برای استفاده از این پوشش را ندارد.

پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه عمر و اندوخته دار امید کارآفرین

از جمله پوشش های اضافی که شرکت بیمه کارآفرین به این طرح بیمه عمر اضافه کرده، داشتن پوشش برای هزینه های پزشکی ناشی از حادثه می باشد.  شرایط سنی لازم برای استفاده از این پوشش بازه سنی  ۴ تا ۸۰ سالگی است. البته برای بازه سنی ۴ تا ۱۵ سالگی سقف استفاده از این پوشش تا ۴۰ میلیون تومان است. در سایر بازه‌های سنی میزان سرمایه این بیمه نامه ۲۰درصد سرمایه حادثه و حداکثر تا ۱۰۰ میلیون تومان می‌باشد.

شرایط بیمه اندوخته دار امید کارآفرین

 

بیمه نامه هایی که سرمایه فوتشان بالاتر از موارد گفته شده فوق باشد ، قبل از صدور بیمه عمر حتما نیاز به انجام آزمایش پزشکی دارند.

مشاوره و خرید بیمه اندوخته دار امید کارآفرین

با توجه به تازه بودن این طرح بیمه‌ای، شما با خرید این بیمه نامه می‌توانید از اولین بیمه شده‌های این طرح بیمه‌ای باشید.  برای خرید و یا برای دریافت مشاوره و اطلاع کامل از شرایط این بیمه نامه می‌توانید فرم بیمه عمر در سایت بیمه تایم را تکمیل نمایید. کارشناسان بیمه عمر با شما تماس گرفته و مشاوره کامل درباره شرایط و پوشش‌ها و مزایای داشتن این بیمه نامه را به شما ارائه می‌نمایند. از مزایای بیمه تایم امکان مقایسه بین بیمه نامه های عمر شرکت‌های مختلف می باشد تا شما بتوانید با شناخت کامل بهترین بیمه عمر را خریداری نمایید.

 

خروج از نسخه موبایل