نماد سایت بیمه تایم

بیمه مسافرتی ما چه شرایط و امکاناتی دارد؟

بیمه مسافرتی ما

سفر می‌تواند خاطرات بسیار خوب و به یاد ماندنی برای همه ما به همراه داشته باشد، مخصوصا سفرهایی که به خارج از کشور انجام می‌گیرد. یکی از بدشانسی همه ما می‌تواند پیش آمدن خساراتی از قبیل گم شدن چمدان و یا دندان درد و مسمومیت غذای و … باشد. در این زمان است که بیمه مسافرتی می‌تواند همراه شما باشد، یکی از شرکت‌هایی که خدمات بیمه مسافرتی را ارائه می‌کنند، بیمه مسافرتی ما می‌باشد. در ادامه به بررسی شرایط و پوشش‌ها این بیمه نامه می‌پردازیم.


 

پوشش‌های بیمه مسافرتی ما

شرکت‌های بیمه، در بیمه‌نامه‌های مسافرتی پوشش‌هایی را به بیمه گذاران خود ارائه می‌کنند. شرکت بیمه ما نیز به دارندگان بیمه نامه‌های مسافرتی پوشش‌های زیر ار ارائه می‌کند که بیمه گذاران در طول سفر و در طول زمانی که این بیمه  نامه جاری می‌باشد می‌توانند از پوشش‌های این بیمه‌نامه استفاده نمایند. پوشش‌های بیمه مسافرتی ما عبارتند از:


بیمه های مورد تایید سفارت آلمان و اتریش


 

شرایط بیمه مسافرتی ما

بیمه ما در ارائه پوشش‌ها و پرداخت خسارات شرایط و استثنائاتی را قائل می‌شود که در ادامه به برخی از این موارد می‌پردازیم:


راهنمای خرید بیمه مسافرتی شینگن


 

چه کشورهایی تحت پوشش بیمه مسافرتی شرکت ما است؟

بیمه گذار در طول سفر به هر کدام از کشور‌ها بر اساس منطقه ای که سفر کرده می‌تواند از طرح‌های مختلف بیمه مسافرتی بیمه ما استفاده کند. سقف تعهدات بیمه‌ای بستگی به حوزه سفر شما دارد، به عنوان مثال مناطق شینگن دارای دو سقف مختلف می‌باشد که بر اساس درخواست بیمه گذار و یا بر اساس درخواست سفارت کشور مورد نظر باید بیمه‌تان را خریداری نمایید.

 

مناطق سفر میزان تعهدات
کل دنیا ۵۰ هزار یورو
کل دنیا به‌جز آمریکا، کانادا و ژاپن ۵۰ هزار یورو
شنگن طلایی ۵۰ هزار یورو
شنگن ۳۰ هزار یورو
ترکیه، عربستان، خاورمیانه و آفریقا ۱۰ هزار یورو
عراق و سوریه ۱۰ هزار یورو
حوزه خلیج فارس ۱۰ هزار یورو

 


بهترین بیمه مسافرتی کدام است؟


مدارک و نحوه دریافت خسارت

مدارکی که معمولا برای پرداخت خسارت در بیمه‌های مسافرتی ما لازم است عبارتند از تصویر کارت ملی و تصویر پاسپورت به همراه مدارک خسارتی را به شرکت کمک رسان خود ارائه نمایند.

اگر هر کدام از بیمه گذاران خارج از کشور بخواهند از پوشش های بیمه مسافرتی بیمه ما استفاده کند، بیمه شده باید در اسرع وقت با شماره تلفن‌ها و آدرس‌ها ایمیل‌هایی که در بیمه نامه درج شده ارتباط بگیرند.
نکته: همه افراد تحت پوشش باید این مورد را مد نظر داشته باشند که باید ظرف مدت ۷ روز کاری یا ۱۶۸ ساعت حادثه را به شرکت کمک رسان اطلاع دهند.


 

شرکت کمک‌رسان بیمه مسافرتی شرکت ما چیست؟

خدمات بیمه نامه‌های مسافرتی از طریق شرکت‌های کمک رسان خارج از کشور ارائه می‌شود بیمه مسافرتی بیمه ما  نیز با همکاری شرکت کمک رسان Mideast به بیمه گذاران ارائه خدمات می‌کند.

از مزایای بیمه مسافرتی شرکت ما داشتن اپراتور فارسی زبان در زمان خسارت می‌باشد. اگر بیمه گذار در زمان سفر خارج از کشور به خسارت بخورند باید با شماره‌ای که روی بیمه  نامه درج شده تماس بگیرید و شرح حادثه را به اپراتور فارسی زبان شرح دهید. بیشتر شرکت‌های کمک رسان اپراتور فارسی زبان ندارند و بیمه گذارانی که مسلط به زبان انگلیسی نیستند ممکن است در زمان خسارت به مشکل بخورند و از این رو داشتن اپراتور فارسی زبان برای بیمه های مسافرتی از جمله مهمترین معیارهای انتخاب بیمه مسافرتی می‌باشد.


 

خرید بیمه مسافرتی ما

اگر درخواست خرید بیمه مسافرتی بیمه ما را دارید، می‌توانید درخواست خرید بیمه‌تان را با ثبت مشخصات مسافر از قبیل سن، منطقه سفر، طرح انتخابی و مدت سفر بیمه نامه‌تان را ثبت و خریداری نمایید. همچنین به کمک بیمه تایم می‌توانید مقایسه قیمت بیمه مسافرتی را در بین شرکت‌های مختلف بیمه ای انجام دهید.

 

خروج از نسخه موبایل