بیمه تایم

بیمه عمر پارسیان: مزایا و معایب، ارزیابی سوددهی و سطح توانگری

استعلام بیمه عمر پارسیان
۴.۴
(۴۱)

اگر به دنبال خرید بیمه عمر هستید، حتما نام بیمه عمر شرکت پارسیان به گوشتان خورده است. بیمه عمر پارسیان از جمله بیمه‌نامه‌های عمری است که با  برنامه ریزی و سرمایه گذاری بیمه‌ای که در طولانی مدت انجام می‌دهد، می‌تواند همراهی مطمئن، کنار شما و حتی عزیزان شما باشد.  بیمه عمر پارسیان می‌تواند هم برای سرمایه‌گذاری و هم برای داشتن پوشش‌های بیمه‌ای مناسب،  یک پیشنهاد خوب می‌باشد. در این مطلب به ارزیابی جهت خرید این بیمه‌نامه می‌پردازیم.


 

طرح‌های بیمه عمر پارسیان

بیمه‌های عمر مثل بیمه عمر ایران، بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر کارآفرین و … جهت هماهنگی بیشتر با نیاز مشتریان طرح‌های متفاوتی را  ارائه می‌کنند. شرکت بیمه پارسیان نیز از جمله شرکت‌های بیمه‌ای می‌باشد که بیمه عمر را بر اساس چندین طرح مختلف به بیمه‌گذارانش ارائه می‌کند، طرح‌های مختلف بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان عبارتند از:

مطلب مرتبط: با انواع بیمه عمر و سرمایه؛ذاری آشنا شوید

 

↵بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان

بر اساس شرایط بیمه عمر پارسیان این طرح از بیمه عمر در واقع بر گرفته از طرح UNIVERSAL LIFE بوده که ترکیبی از پوشش‌های بیمه‌ای به همراه سرمایه‌گذاری در بیمه‌نامه عمر می‌باشد. با داشتن این بیمه‌نامه، بیمه شده برای خود پوشش‌های بیمه‌ای و برای خانواده و عزیزانش حمایت مالی برای زمانی که کنار آن‌ها نیست انجام می‌دهد. این طرح از محبوبترین و کاملترین انواع بیمه عمر است که  می‌توان پوشش‌ها و سرمایه گذاری نهایی شکل گرفته در این بیمه‌نامه را با کمک جدول بیمه عمر بررسی کرد.

↵بیمه عمر خانواده پارسیان

از بهترین‌های بیمه عمر پارسیان می‌باشد. در این بیمه‌نامه با پرداخت یک حق بیمه حداکثر تا ۴ نفر می‌توانند تحت پوشش این بیمه‌نامه قرار بگیرند. در صورت فوت بیمه شده اول بیمه‌نامه از پرداخت ادامه حق بیمه معاف شده و مبلغی نیز به عنوان سرمایه فوت به ذینفعان این بیمه‌نامه پرداخت می‌شود. علاوه بر سرمایه فوت مبلغی نیز به صورت اندوخته بیمه عمر وسرمایه‌گذاری پارسیان برای بیمه‌نامه تشکیل می‌شود.

↵بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح سالمندان پارسیان

در این بیمه‌نامه در کنار  سرمایه گذاری فقط پوشش فوت به فرد بیمه شده ارائه می‌شود. حداقل سرمایه فوت در این طرح ۱ میلیون تومان و حداکثر ۲ میلیون تومان می‌باشد که از پایان ۶۶ سالگی ارائه می‌شود. طرح سالمندان بیمه عمر پارسیان دارای چکاپ پزشکی است.

↵بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح سنوات پارسیان

بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح سنوات پارسیان برای داشتن پشتوانه‌ای برای کارفرما در زمان بازنشستگی کارمندان خود به حساب می‌آید. در این طرح کارفرما مبلغی برابر با پایه حقوق کارکنان خود به صورت سالانه به شرکت بیمه پرداخت کرده و پوشش سرمایه فوت و پوشش هزینه پزشکی حتی برای زمانی که بازنشسته شده و یا قطع همکاری کرده باشند، ارائه می‌کند.

↵بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح کودکان پارسیان

ارزشمندترین دارایی همه ما فرزندانمان هستند، برنامه ریزی برای آینده آن‌ها از اولویت های هر پدر و مادری می‌باشد، بیمه عمر کودکان (بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح کودکان پارسیان) یکی از بهترین برنامه ریزی‌هایی باشد که می‌توانیم برای آنها انجام دهیم. در بیمه عمر پارسیان از بدو تولد تا ۱۵ سالگی می‌توان از مزایای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان طرح کودکان استفاده نمود.

↵بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح مستمری پارسیان

همانطور که گفته شد بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان دارای اندوخته سرمایه‌گذاری و سرمایه فوت می‌باشد. مجموع هر دو مبلغ قابل پرداخت به ذینفعان بیمه‌نامه می‌باشد. نحوه پرداخت این سرمایه به انتخاب خود فرد ممکن است به صورت یکجا و یا به صورت مستمری انجام شود.

↵بیمه عمر ساده زمانی پارسیان

در بیمه عمر ساده زمانی پارسیان فقط پوشش فوت ارائه می‌شود و اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر ساده زمانی فوت کند سرمایه فوت بر اساس بیمه‌نامه به ذینفعان بیمه‌نامه پرداخت می شود ولی اگر فرد بیمه شده در پایان زمان بیمه‌نامه در قید حیات باشد شرکت بیمه هیچ تعهدی را نخواهد داشت.

↵بیمه عمر مانده بدهکار پارسیان

بیمه عمر مانده بدهکار پارسیان برای جبران بازپرداخت وام از بانک و یا سایر موسسات بانکی می‌باشد، اگر بیمه شده قبل از فوت نتواند بازپرداخت بدهی‌های خود را انجام دهد، بعد از فوت پرداخت بدهی های بانکی وی از طریق این بیمه‌نامه جبران می شود. مدت این بیمه‌نامه بر اساس مدت بازپرداخت وام مشخص می‌شود.


وضعیت توانگری بیمه پارسیان در چند سال گذشته

وضعیت توانگری بیمه پارسیان

سطح توانگری یکی از مهمترین معیارها در انتخاب بهترین بیمه عمر می باشد. اگر شرکت بیمه ای مورد انتخاب شما در سطح توانگری بالا و در سطح یک باشد شما می‌توانید با خیال راحت سرمایه گذاری بیمه‌ای‌تان را شروع کنید چراکه این شرکت توانایی پرداخت تعهدات مالی بیمه‌گذاران خود را در سال‌های قبل داشته است. سطح توانگری بیمه پارسیان بر اساس گزارش بیمه مرکزی در چند سال‌های گذشته به ترتیب زیر می‌باشد.

سطح توانگری شرکت بیمه پارسیان

آنچه از جدول فوق می‌توان نتیجه گرفت این است که بیمه پارسیان توانسته در چند سال اخیر یکی از توانگرترین شرکت‌های بیمه در سطح مالی ۱ باشد. برای مشاهده سطح توانگری تمامی شرکت‌های بیمه می‌توانید مطلب رتبه‌بندی شرکت‌های بیمه عمر را مطالعه نمایید.

ارزیابی سوددهی بیمه عمر پارسیان

همانطور که می‌دانید برای تمامی بیمه‌نامه های عمر سود تضمینی و سود مشارکتی پرداخت می‌شود. سود تضمینی، تضمین بیمه مرکزی است که بر اساس آخرین مصوبه حداکثر سود تضمینی برای دو سال اول ۱۶ درصد، برای دو سال بعد ۱۳ درصد و برای سال های بعد ۱۰ درصد تعیین شده است. اما میزان سود مشارکتی در طول سال‌های مختلف متفاوت می‌باشد. در جدول زیر میزان سود های پرداخت شده در بیمه‌های عمر پارسیان از سال ۱۳۸۸ تا سال ۱۳۹۵ آورده شده است.

مطلب مرتبط: نحوه محاسبه بیمه عمر 

 

سود بیمه عمر پارسیان

میانگین سود مشارکتی بیمه عمر پارسیان برای مدت ۸ سال( از ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۵ ) برابر با ۲۳.۳۴ درصد بوده است.


پوشش‌های بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان


بر اساس شرایط هر فرد بیمه شده می‌تواند از پوشش‌های زیر در بیمه‌نامه عمر پارسیان استفاده کند:

 • پوشش فوت: این پوشش اصلی‌ترین پوشش بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان بوده که بر اساس حق بیمه پرداختی فرد محاسبه می‌شود. سقف این پوشش در بیمه عمر پارسیان تا ۵۰۰ میلیون تومان می‌تواند باشد.

نکته مهم: سقف سرمایه فوت برای کودکان زیر ۵ سال  تا ۳۰ میلیون تومان و برای ۶ تا ۱۵ سال تا ۶۰ میلیون تومان می باشد.

 • پوشش فوت در اثر حادثه: اگر فرد بیمه شده در طول مدت قرارداد بیمه عمر در اثر حادثه فوت کند، سرمایه فوت در اثر حادثه به ذینفعان بیمه‌نامه پرداخت می‌شود. حوادثی که در این بیمه عمر تعریف شده‌اند شامل حوادثی از قبیل مسمومیت، غرق شدن، زلزله و آتش فشان و … می‌باشد. سقف پوشش فوت بر اساس حادثه  تا ۳ برابر سرمایه فوت عادی و تا ۵۰۰ میلیون تومان می‌تواند باشد. سقف سنی برای استفاده از پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه ۱۵ تا ۷۰ سال است.
 • پوشش امراض خاص: اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه پارسیان به یکی از بیماری های سکته قلبی ، سکته مغزی، جراحی قلب باز و پیوند اعضای اصلی بدن و انواع سرطان مبتلا شود ، بیمه پارسیان تا ۳۰ درصد سرمایه فوت و حداکثر تا ۳۰ میلیون تومان به بیمه شده پرداخت می‌کند. استفاده از پوشش امراض بیمه عمر پارسیان ۳ ماه مدت انتظار دارد.
 • پوشش هزینه پزشکی بیمه عمر: اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه در بیمارستان بستری شود می‌تواند تا ۲۰ درصد از سرمایه فوت حادثه و حداکثر تا ۴۰ میلیون تومان برای هزینه های بستری از این پوشش استفاده نماید.
 • پوشش نقص عضو: چنانچه فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر دچار نقص عضو شود، تا سقف ۵۰ میلیون تومان می‌تواند از این پوشش استفاده کند.
 • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه: اگر بیمه شده بعد از ۶ ماه از شروع بیمه پارسیان دچار از کارافتادگی شود از پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد معاف می‌شود و فرد بیمه شده می‌تواند بدون پرداخت حق بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان تا پایان مدت بیمه‌نامه از همه مزایای بیمه عمر پارسیان خود استفاده نماید.
 • مستمری ازکارافتادگی: اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر ازکارافتاده شود می‌تواند از این پوشش بیمه پارسیان استفاده نماید. میزان مستمری ۱ تا ۴ برابر آخرین حق بیمه سالانه پرداختی فرد و نهایتا تا ۱۲ سال پرداخت می‌شود.
 • سرمایه بیکاری: یکی از پوشش‌هایی که بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان برای بیمه‌نامه های عمر ارائه می‌کند امکان استفاده از سرمایه بیکاری در صورت ازکارافتادگی می‌باشد. میزان سرمایه بیکاری برابر با سرمایه فوت عادی می‌باشد.
 • پوشش خطرات اضافی: بر اساس این پوشش شرکت بیمه پارسیان خطر مسافرت هوایی را  بدون دریافت حق بیمه اضافی تحت پوشش قرار می‌دهد و اگر بیمه شده به صورت یک مسافر عادی در خطوط حمل و نقل فوت نماید دارای پوشش فوت در بیمه عمر پارسیان می باشد. شرکت پارسیان، سفر بیمه شده به تمامی نواحی کره زمین به استثنای مناطق حاره‌ای و گرمسیری یا قطبی را تحت پوشش قرار می دهد. اگر فوت بیمه شده در مناطقی اتفاق بیافتد که جزء استثنائات بیمه پارسیان است فقط اندوخته بیمه‌نامه به ذینفعان پرداخت می شود.

 


مزایا و معایب بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان

شناخت مزایا و معایب یک بیمه عمر می‌تواند شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر یاری کند. مزایای بیمه عمر پارسیان را می‌توان به صورت زیر عنوان کرد:

 • پرداخت سود روز شمار به اندوخته بیمه عمر به صورت سود تضمینی و سود مشارکتی
 • پرداخت سود تشویقی در صورتی که حق بیمه زودتر از تاریخ سررسید پرداخت شود
 • انعطاف‌پذیری در تغییر برخی از اجزای بیمه‌نامه از قبیل تغییر در مبلغ حق بیمه به صورت افزایش یا کاهش در حق بیمه
 • عدم تعلیق بیمه عمر در صورت عدم پرداخت حق بیمه. اگر فرد بیمه شده حق بیمه را در تاریخ سررسید بیمه‌ای خود پرداخت نکند برای این که پوشش‌های بیمه عمر پارسیان وی برقرار باشد این مبلغ از اندوخته برداشت می‌شود.
 • امکان بازخرید بیمه‌نامه. فرد بیمه شده می‌تواند در سال اول ۹۰ درصد از اندوخته و به ترتیب از سال دوم تا پنجم معادل ۹۲درصد، ۹۴ درصد، ۹۶ درصد، ۹۸ درصد از اندوخته و از سال ششم ۱۰۰ درصد از اندوخته بیمه‌نامه‌اش را را می‌تواند بازخرید کند.
 •   امکان برداشت از اندوخته. بیمه شده می‌تواند در پایان سال دوم تا سقف ۵۰ درصد از اندوخته و بعد از ۶ سال تا سقف ۹۰ درصد از اندوخته بیمه‌نامه خود را برداشت نماید.
 • معاف بودن از پرداخت مالیات
 • اگر ذینفعان بیمه‌نامه مشخص شده باشد سرمایه فوت معاف از قوانین انحصار وراثت می باشد.
 • امکان استفاده از خدمات باشگاه مشتریان
 •  با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه پارسیان سهامدار این شرکت می شوید. شرکت بیمه پارسیان به بیمه‌گذاران بیمه عمر این شرکت که در طی مدت اجرای این طرح اقدام به خرید بیمه عمر پارسیان می کنند بر اساس میزان حق بیمه پرداختی آن ها سهام می دهد. به عنوان مثال اگر حق بیمه پرداختی فرد ۱۰ میلیون ریال باشد مجموعا ده هزار سهم دریافت می‌کند. این سهام قابلیت هر نوع معامله در بازار بورس را دارا می‌باشد و بیمه‌گذاران در صورت نگهداری سهام می توانند از سود سالانه آن بهره مند گردند.

در کنار مزایای زیاد بیمه عمر این شرکت می‌توان موارد زیر را به عنوان معایب آن برشمرد:

 • داشتن سقف سنی برای پوشش‌های بیمه‌نامه مانند سقف ۷۰ سال برای پوشش سرمایه فوت
 • پوشش حادثه از سن ۱۵ سال ارائه می گردد
 • پوشش امراض خاص از سن ۲۰ به بالا ارائه می‌گردد

شرایط بیمه عمر پارسیان در یک نگاه

اگر می‌خواهید نگاه کلی نسبت به شرایط بیمه عمر داشته باشید، می‌توانید مشخصات کلی بیمه عمر پارسیان را در جدول زیر مشاهده نمایید.

پوشش هاتوضیحات شرایط
مدت زمان قراردحداقل ۵ سال و حداکثر تا زمانی که مجموع سن شما + مدت زمان قرارداد بیمه‌نامه به ۷۰ برسد
حداقل و حداکثر سن بیمه شدهاز بدو تولد تا ۷۰ سالگی
میزان حداکثر سرمایه فوت عادی و حادثیتا سقف ۵۰۰ میلیون تومان
نحوه پرداخت اقساط حق بیمه عمرماهانه، سالانه، شش ماهه
نحوه پرداخت حق بیمه در سال های آیندهثابت و یا با نرخ افزایش۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰ درصد سالیانه
دریافت سود سرمایه گذاری۱۶%سال اول و دوم، ۱۳% سال سوم و چهارم، ۱۰% تا پایان قرارداد
پرداخت سود مشارکتیپرداخت ۸۵% از سود سرمایه گذاری به بیمه‌گذاران
امکان بازخریدیاز پایان ماه دوم بیمه عمر
ارائه پوشش خدمات بیمه ایبر اساس شرایط در سراسر جهان

 

لازم به ذکر است که بیمه شده موظف است که حق بیمه خود را به صورت یکجا، سالانه، و یا در اقساط شش ماهه و یا ماهانه در زمان سررسید بیمه‌نامه خود پرداخت نماید.
در صورت عدم پرداخت حق بیمه در سررسید تعیین شده شرکت بیمه پارسیان برای ارائه پوشش فوت و سایر پوشش‌های بیمه‌نامه از اندوخته وی کسر می کند. اگر اندوخته وی برای تامین پوشش ها کافی نباشد بیمه‌نامه به حالت تعلیق در می آید و شرکت بیمه پارسیان هیچ گونه تعهدی در قبال داشتن این بیمه‌نامه نخواهد داشت.

شرایط سنی بیمه عمر پارسیان

برای خرید بیمه عمر پارسیان شرایط سنی خاصی وجود ندارد. همه افراد از بدو تولد می توانند بیمه عمر پارسیان را انتخاب وخریداری نمایند.

 


 جدول بیمه عمر پارسیان

جدول بیمه عمر پارسیان

با استعلام بیمه عمر پارسیان شما می‌توانید جدولی مشابه جدول بالا را دریافت کنید. اطلاعات موجود در این جدول به قرار زیر است:

 • سن بیمه شده: اولین ستونی است که د رجدول آورده می شود و نشان دهنده سن بیمه شده بیمه عمر می باشد.
 • سرمایه فوت به هر علت: این ستون نشان دهنده سرمایه فوت بیمه‌نامه پارسیان می باشد، میزان سرمایه فوت بر اساس حق بیمه پرداختی فرد محاسبه می شود.
 • سرمایه فوت در اثر حادثه: بر اساس سرمایه فوت به هر علت محاسبه می شود و می تواند ۳ برابر سرمایه فوت و حداکثر ۵۰۰ میلیون تومان می تواند باشد.
 • سرمایه پوشش اضافی امراض خاص: ستون سوم جدول بیمه عمر پارسیان نشان دهنده این پوشش می باشد. میزان سرمایه امراض ۳۰ درصد سرمایه فوت می باشد.
 • سرمایه پوشش بیکاری: ستون بعدی جدولشامل پوشش بیکاری می باشد، میزان سرمایه در پوشش بیکاری برابر است با سرمایه فوت بیمه‌نامه
 • سرمایه پوشش درآمد مستمری ازکارافتادگی دائم و کامل: ستون بعدی میزان سرمایه بر اساس حق بیمه عمری است که بیمه شده هر سال پرداخت می کند.
 • سرمایه پوشش هزینه پزشکی: یکی از پوشش‌های اضافی که در بیمه عمر پارسان وجود دارد پوشش هزینه پزشکی می باشد. میزان این پوشش بر اساس حق بیمه پرداختی محاسبه می شود.
 • سرمایه پوشش غرامت روزانه بیمارستانی: فرد بیمه شده می تواند از این پوشش برای جبران هزینه های بستری استفاده نماید.
 • سرمایه پوشش اضافی نقص عضو: این پوشش برابر با سرمایه فوت بیمه شده محاسبه می شود .
 • معافیت از پرداخت: اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه عمر ازکارافتاده شود می تواند بر اساس شرایط سنی از این پوشش استفاده نماید.
 • پوشش معافیت از پرداخت کل حق بیمه: اگر فرد بیمه شده ازکارافتاده دائم شود در صورت خرید پوشش معافیت از پرداخت ، تا پایان مدت قرارداد از پرداخت حق بمیه معاف می شود.
 • ستون های آخری که در جدول وجود دارد به ترتیب شامل حق بیمه پرداختی سال، مجموع حق بیمه های پرداختی سال، حق بیمه پوشش‌های اضافی، مالیات بر ارزش افزوده و مجموع کل مبالغ پرداختی، ارزش بازخرید بیمه عمر پارسیان با سود فنی علی الحساب می باشد.
 • ستون آخر نیز ارزش بازخرید بیمه عمر پارسیان در هر سال بیمه ای را نشان می دهد.

روش‌های پرداخت اقساط بیمه عمرو سرمایه‌گذاری پارسیان

پرداخت اقساط بیمه عمر پارسیان

برای پرداخت اقساط بیمه عمر  می‌توانید از طریق سایت بیمه عمر پارسیان و از طریق سامانه بیمه عمر که در این سایت وجود دارد اقدام نمایید.

همچنین بیمه‌گذاران عمر پارسیان، می‌توانند از طریق تلفن همراه بانک پارسیان حق بیمه عمر پارسیان خودشان را پرداخت نمایند. چتر اپلیکیشنی است خدمات بیمه پارسیان را از طریق گوشی‌های اندوریدی ارائه می‌کند. شما می توانید از طریق اپلیکیشن چتر بیمه پارسیان محاسبه حق بیمه، مشاهده محصولات و خدمات بیمه‌ای، محاسبه حق بیمه ثالث و بدنه و عمر شرکت بیمه پارسیان و هم چنین خرید و یا تمدید بیمه‌نامه و پرداخت حق بیمه را انجام دهید.

علاوه بر این شما می‌توانید با شناسه قبض و شناسه پرداخت حق بیمه, بیمه عمرتان را از طریق دستگاه خودپرداخت بانک پارسیان و یا از طریق دستگاه POS  تمامی بانک‌ها پرداخت انجام دهید.

 

استعلام پرداخت بیمه عمر پارسیان به چه صورت می باشد؟

شما میتوانید از چند آدرس زیر سوابق را مشاهده فرمایید
باشگاه مشتریان     http://pi724.com/

بیمه های عمر انفرادی    http://78.111.12.39:8080/pageLogin.action

بیمه های عمر طرح خانواده http://lifemvc.parsianinsurance.ir/lifeinsured/Account/LogOn?ReturnUrl=%2flifeinsured


خرید بیمه عمر پارسیان

اگر با همه بررسی‌هایی که درباره بیمه عمر کرده‌اید و انتخاب شما بیمه عمر پارسیان یا شرکت دیگری است و یا اینکه هنوز تصمیم نهایی را نگرفته‌ باشید کافی است اطلاعات خود را را از طریق فرم خرید بیمه عمر ارسال نمایید. کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم با شما تماس گرفته و مشاوره کامل در زمینه بیمه عمر، حتی در جهت مقایسه شرکت‌های مختلف را برای شما انجام می‌دهند. حتما قبل از خرید بیمه عمر از مشاوران بیمه عمر این بخش استفاده نمایید تا بتوانید بهترین بیمه عمر را انتخاب نمایید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۴.۴ / ۵. تعداد رای ۴۱

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۷۱ comments

 • سلام

  سود بیمه عمر و سرمایخه گذاری به کجا واریز گردیده است؟
  برای دریافت سهام بیمه پارسیان بیمه عمر که در بالا ذکر شده چه باید بکنیم؟

  • سلام محمد عزیز. سود سرمایه گذاری به اندوخته بیمه عمر شما واریز می شود . سود سهام پارسیان را با دریافت کد بورس از کارگزاری های پارسیان می توانید دریافت کنید.

  • سلام
   چرا مردم بدبختو میگین سود وام بیمه عمر ۴%هست بعد میری وام بگیری سودش میشه ۱۹%چرا همون اول بگین ۱۹%تا مردم بدونن نه اینکه به هر طریقی هست فق میخواین بیمه عمر رو بزنین و سودشو ببرین

   • حامد بزرگوار، سودی که به اندوخته بیمه نامه واریز میشه رو که به بیمه گذار تعلق میگیره رو هم باید در نطر داشته باشیم، زمانیکه بیمه گذار وام می گیرد اندوخته بیمه نامه سود خود را دریافت می نماید.

    • ولی این وامی رو که بیمه پارسیان میده هر بانکی بری با سود۱۸%بهت میدن بدون هیچ منتی تازه اول کارم میکن درصد وام این مقدار است بهر حال تو این مدت به اندازه سه چهار برابر اندوخته هر فردی سود کرده

 • پنج سال از طریق اداره برام بیمه رد شد مرتب قرارداد هم گفته بوده پنج ساله میخوام بیمه اصفهان شعبه غفاری گفتند ده ساله میبندیم شما طی پنج سال انصراف بده الان بعد پنج سال انصراف دادم برج ۱۱ سال ۹۷ که انصراف دادم الان که ۱۵ تیر ۹۸ هست هنوز تمام پول خودمو نداده سود که نداده هیچ حدود ۲۰۰ هزار تومن خودم را هم نداده و جالبه میگه باید یک نفر که پول میریزه من باید اون پول رو به شما بدم الان بعد ۵ ماه هنوز اون پول رو نریختنددر صورتی که همون روز اتمام قرارداد اسم من از توی لیست بیمه حذف شد اما پول خودم که حدود ۶۷۰۰ بوده رو هنوز تموم ندادند البته یاد آوری میکنم یک ریال سود هم ندادند و حتی گفت تا سال هفتم هم هنوز به سود نمیرسه شماره همراهم ۰۹۱۳۳۱۲۵۲۰۹ آیا باید همین طور باشه؟

  • اقای محسنی عزیز، بیمه های عمر بعد از پایان ۵ سال به سود دهی می رسند در زمان خرید بیمه عمر جدول بیمه نامه به همراه بیمه نامه به شما ارائه می شود که شما می توانید روند سود دهی بیمه نامه را بررسی کنید . اگر پرداختی شما به شرکت بیمه سر موقع باشد شرکت بیمه موظف است که پرداختی خود را دقیقا بر اساس تعهدات خود ارائه نماید.

  • جناب محسنی پولی که شما در مدت بیمه نامه پرداخت میکنید اسمش “حق بیمه” هستش که حق بیمه از لحاظ قانون یه تعریف مشخصی داره.قانون بیمه،حق بیمه رو تعیف کرده : حق بیمه وجهی است که بیمه‌گذار به بیمه‌گر می‌پردازد تا در مقابل، بیمه‌گر در صورت وقوع حادثه و ایجاد خسارت زیان وارده را جبران کند.مشخصه که حق بیمه دستمزد شرکت بیمه س در مقابل پوشش خطراتی که برای شما تعهد میکنه مثل خطر فوت در بیمه عمر.پس مطابق قانون بیمه به هیچ عنوان حق بیمه قابل برگشت نیست.مثل بیمه شخص ثالث خودرو شما که حق بیمه پرداخت میکنید تا اگر خسارتی بوجود آمد شرکت بیمه از سوی شما آن را بپردازد.شما در بیمه شخص ثالث میتونید بعد از پایان مدت بیمه نامه به شرکت بیمه مراجعه کنید و بگید من خسارت نداشتم و پول منو بده میخوام برم ؟؟؟طبیعتا نه.دستمزدش بوده در قبال تعهدی که به شما داده … در بیمه عمر هم وضع به همین منواله.در مقابل خطر فوتی که برای شما تعهد میکنه حق بیمه دریافت میکنه ولی سود پولی رو هم که شما پرداخت میکنید محاسبه میکنه و به حسابتون میذاره.اون حدود ۶۵۰۰ که به شما پرداخت شده سود پول شماست که محاسبه و واریز شده ولی شما به اشتباه اسمشو حق بیمه و یا “پول خودم” گذاشتید.
   موفق و پیروز باشید.

 • چرا هر سال مبلغ سود مشارکتی را به اعضاء اعلام نمیکنید در حالی که سایر برندها سال گذشته تا ۲۵درصد سود پرداخت کردند شما فقط ۱۷درصد سود دادید بهتر نیست تحرکی در مدیران سرمایه‌گذاری تان ایجاد کنید تا منافع بیمه گذار هم تامین شود یا طرحی بدهید تا بشود سابقه بیمه عمر را به شرکت‌ها ی سودده منتقل کنند با تشکر بیمه گذار شما عباس علی میرشکار ۵۳۳۸۹۶۹۲۹۷

  • اقای میر شکار بیمه تایم کارگزاری بیمه ای است که مشاوره بیمه ای را به کاربران خود ارائه می کند و در تلاشیم تا با بالا بردن میزان آگاهی کاربرانمان در ضمینه خرید انواع بیمه نامه ها از جمله بیمه عمر کمکی برای آن ها باشیم.
   سود های مشارکتی توسط خود شرکت بیمه پارسیان محاسبه و اعلام می شود و شما می توانید با پیگیری اخبار منتشر شده از طرف شرکت بیمه پارسیان از میزان سود دهی این شرکت مطلع شوید.

   • با عرض سلام قصد خرید یک بیمه عمر و سرمایه گذاری ۱۲ ساله رو دارم حالا چرا ۱۲ سال؟؟ یک بیمه مشترک عمروسرمایه گذاری ۳۰ ساله ۲میلیونی با تعدیل ۱۵٪ کارآفرین رو دارم چون مدت قرارداد قابل تغییر نیست بنده الان ۳۸ سالمه و اون تو ۶۳ سالگی تموم میشه قصد خرید بیمه عمر جدید ۱۲ ساله دارم تا در سن ۵۰ سالگی بتونم ازش استفاده کنم تو اون سال بیمه اول هم میشه ۲۰ ساله که قصد بازخرید همزمان با این بیمه دوم را دارم پیشنهاد شما برای بیمه دوم چیه

    • اقای امامی باید بیمه نامه قبل تون هم از لحاظ سرمایه گذاری و هم از لحاظ پوشش های بیمه ای، بررسی بشه و با توجه به آن بیمه نامه دیگری براتون صادر بشه. می تونید با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید تا مقایسه و مشاوره کامل برای شما انجام بگیره.

     • الان بانک پارسیان سپرده ویژه باز کرده با سود ۲۰درصد
      اما بیمه دوساله ۱۵درصد داره حساب میکنه

     • جناب مجید بزرگوار
      بیمه عمر فقط سرمایه گذاری نیست و بیمه نامه ای است که در کنار پوشش های بیمه ای سرمایه گذاری نیز برای فرد ارائه می کند. می تونید مقایسه بانک و بیمه عمر رو در بلاگ بیمه تایم مطالعه کند تا به برتری ها و تفاوت هر دو گزینه پی ببرید.

 • با این همه تورم و بی ارزشی پول بیمه پارسیان با این سودهایی که پرداخت کرد پول ما را از ارزش انداخت و خودش سرمایه دار شد این یعنی کلاهبرداری

 • سلام
  دخترم رو سال ۹۴بیمه عمر کردم تمام پوشش هارو صفر زده اون موقع اطلاعی نداشتم الان دخترم ۴ سالشه که حق بیمه رو سالیانه پرداخت میکنم
  ایا امکان اضافه کردن ایتم پوشش هست؟ و سوال بعدی اینکه ایا اضافه کردن پوشش از سرمایه یا اندوخته نهایی کم میکنه؟ با تشکر

  • جناب حمیدرضا، بیمه نامه های عمر کاملا منعطف هستند و می توانیم تغییراتی از قبیل اضافه کردن و یا کاهش پوشش ها را در طول مدت داشتن بیمه نامه انجام دهیم. کم شدن سرمایه گذاری نهایی بیمه نامه با اضافه کردن پوشش ها نیز کاملا وابسته به شرایط بیمه نامه شما دارد. اگر بیمه نامه تان به گونه ای باشد که حق بیمه پوشش ها را جداگانه پرداخت کنید روی سرمایه گذاری شما تغییری ایجاد نمی کند.

 • سلام تورو خدا جواب منو بدین خیلی سرگردونم الهی خدا خیرتون بده
  من ۷ اسفند ماه متوجه شدم که شرکت پارسیان به کسانی که بیمه عمر بخرند سهام هم میده آخرین مهلتش ۱۳اسفنده همون روز رفتم بانک پارسیان حساب باز کردم یه شعبه بیمه پارسیان هم رفتم همون اولم صادقانه گفتم که هدفم برای باز کردن این بیمه فقط همین سهامه اون اقااول کلی برای من تعریف کرد و ۲۰۰بیعانه ازم گرفت ثبت‌نام انجام داد بعد از اون تازه به من گفت بیمه باید تایید بشه ببینن اصلا میخواد آزمایش بری یا نه چهارشنبه بود گفت یک شنبه معلوم میشه گفت کد بورسی داری گفتم نه ندارم گفت اشکالی نداره خودکارگزاری پارسیان اینو برات میگیره منم اعتماد کردم حالا دیروز غروب به من زنگ زده میگه کارگزاری گفته نمیگیره خودت باید بری این اقدام کنی منم فقط بیعانه دادم هنوز حق بیمه را واریز نکردم قراربود سالیانه واریز کنم که این سهام بهم تعلق بگیره امروز رفتم دنبال کد بورسی کلی دنگ و فنگ داره سامانه سجام ثبت نام کردم باید برای احراز هویت بری پیشخوان
  خود کارگزاری هم احراز هویت بشی تازه معلوم نیست همون موقع که بهت بدن کد بورسی رو بدن دو روز بعدش کد معاملاتی تازه میاد یعنی از این تاریخ سیزدهم نوشته شده که روز آخره واگذاری سهامه میگذره حالا تکلیف من چی میشه من باید چیکار کنم این آقا به دروغ به من میگه این تاریخ تا بیستم تمدید شده ولی من از یک بیمه پارسیان دیگه پرسیدم میگن همچین چیزی نیست همون سیزدهم هست حالا من باید چیکار کنم تو رو خدا جواب منو بدین اگه نتونم کد بورسی رو بگیرم بعدا بتونم این کد رو بگیرم باز این سهام را بهم میدن یا نه اگر بخوام این بیعانه ای که دادم و پس بگیرم و فسخ کنم چقدر از این بیعانه از من کم میشه به بقیه اش برمی گرده

  • جناب دبیر بزرگوار ، برای خریدن بیمه عمر پارسیان و داشتن سهام پارسیان بازه زمانی خاصی وجود نداره و تقریبا همه خریداران بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه پارسیان ، سهام این شرکت را دریافت می کنند. میتونید پیگیری بیشتری از اون نماینده انجام بدین تا کارتون رو سریع تر انجام بدن.

  • جناب افشین بزرگوار بیمه عمر بیمه نامه ای است بلند مدت ، سرمایه گذاری که برای شما شکل می گیرد بر اساس جدول بیمه عمری است که برای شما ضمیمه بیمه نامه تان شده است. شما تا پایان مدت بیمه نامه تان حق بیمه ای که تعیین شده را در اقساط تعیین شده پرداخت می کنید و نهایتا اندوخته بیمه نامه تان ار می توانید دریافت نمایید.

 • سلام
  آیا امکان تغییر بیمه و تبدیل آن وجود داره؟ مثلا کسی ۵سال بیمه پارسیان داشته ولی حالا میخواد پاسارگاد برداره آیا اون ۵ سال امکان تبدیل داره؟

  • متاسفانه خیر، برای تغییر بیمه باید یا بیمه قبل را بازخرید کنید یا بیمه نامه جدیدی را خریداری نمایید.

 • خسته نباشید.
  شرایط سنی برای بیمه پارسیان تغیر کرده و از بدو تولد پوشش ها ارائه میشه لطفا به روز رسانی کنید.

 • سلام من محمد امین هستم چندین ساله بیمه عمر پارسیان هستن (از سال ۹۰)
  آیا سهام و سود سهام بیمه پارسیان به من تعلق میگیرد؟ از کجا پیگیری کنم

 • سلام بنده حدود ۱۲سال پیش بیمه عمر وسرمایه برای خو دوخانواده خریداری کردم یکسال پرداخت شد وبعداز ان به دلایلی نشد ادامه دهیم الان بعد از گدشت این مدت میتوان ادامه داددرضمن هنوز پیامک واریز ماهیانه بیمه برایم ارسال میگرددخواهشمنداست راهنمائئ فرمائید

  • جتاب حسین عزیز، اگر بیمه عمرتان به علت برداشت از اندوخته پایان پوشش نشده باشد می‌توانید مجدد اقدام به پرداخت بیمه عمرتان نمایید. اگر بیمه عمرتان جاری نیست می توانید مجدد اقدام به پرداخت حق بیمه نمایید.

 • با سلام و احترام
  اینجانب کد بورسی و نیز بیمه عمر پارسیان دارم. آیا برای خرید سهام پارسیان از طریق هر کارگزاری می توانم اقدام کنم؟ یعنی مانند هر سهم دیگری بصورت معمول از طریق کارگزاری اقدام کنم یا برای کسانی که بیمه عمر نزد پارسیان دارند مزایای خاصی دارد؟
  با سپاس

 • با سلام
  در صورتی که تا چندین سال و طبق جدول حق بیمه عمر پرداخت شده باشد، آیا امکان افزایش مبلغ پرداخت اقساط وجود دارد. به عبارتی با افزایش مبلغ پرداختی، سقف دریافتی من هم در انتهای قرارداد افزایش یابد

  • جناب مژدهی باید بیمه نامه تون بررسی بشه ، اگه بیمه نامه تون پایان پوشش شده باشه ، باید بیمه نامه جدید تهیه کنید.

 • سلام خیلی سود دهی بیمتون بالاست که سال به سال هم از اندوخته بیمه حق العمل برمیدارید بازاریاب برای شما بیمه شرکت شما بازاریابی کرده و بیمه فروخته برای چی هر سال از اندوخته حساب برداشت میکنید بعنوان حق العمل

  • جناب مجید عزیز برای داشتن پوشش های بیمه ای در زمانی که شما حق بیمه پرداخت نکرده اید برداشت از اندوخته بیمه عمر انجام میشه.

  • جناب ایمان عزیز، بیمه پارسیان بازنشستگی نداره، برای دریافت مستمری می تونید از طرح های شرکت های دیگر از جمله بیمه بازنشستگی خاورمیانه ، بیمه بازنشستگی سامان و … استفاده کنید.

  • خانم پناه عزیز، بیمه عمر پارسیان مستمری نداره. اگر می خواهید مستمری داشته باشید از طرح های شرکت های دیگر استفاده کنید.

 • با سلام
  من بیمه عمر دارم حدود ۳۰ ساله که ۶ سال اذش رفته .یک جدول محاسبات ریاضی دادن میخواهم بدونم پایان ۳۰ سال چی بهم پرداخت می کنن؟
  بیمه نامه من پوشش امراض و ازکار افتادی وفوت بر اثر حادثه و فوت بر هر علتی هم داره .
  حال بفرمائید که پایان ۳۰ سال چه مبلغی بهم میدن ؟

  • جناب ملک عزیز، پرداخت اندوخته بیمه نامه بر اساس مبلغ درج شده در بیمه نامه در جدول بیمه نامه به شما پرداخت می شود. می تونید جدول بیمه عمر تون رو بر اساس سالی که مدنظرتان هست بررسی کنید و مبلغ نهایی رو مشاهده کنید.

  • جناب محترم عزیز، فرمول خاصی برای محاسبه بیمه عمر پارسیان وجود نداره و شما می تونید برای مشاهده جدول بیمه عمر پارسیان از تیم کارشناسان بیمه عمر بیمهع تایم کمک بگیرید.

  • خانم میرزایی عزیز، برای دریافت جدول بیمه پارسیان می تونید درخواست تان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید و به کمک کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم جدول بیمه عمر پارسیان رو دریافت نمایید.

  • جناب بهمن بزرگوار بهتره که میزان حق بیمه تون به همراه مدت پرداخت و سن فرد بیمه شده رو اعلام کنید. با ارائه این موارد جدول بیمه عمرتون رو می تونید از کارشناسان ما دریافت کنید. یا می تونید با مشاوران بیمه تایم به شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید.

  • جناب طاهری عزیز، شما می تونید در پایان مدت بیمه نامه اندوخته بیمه نامه پارسیان تان را به مستمری تبدیل کنید.