نماد سایت بیمه تایم

بیمه مسافرتی پاسارگاد

بیمه مسافرتی پاسارگاد

کابوس گم شدن بار، بیماری ناگهانی، گم شدن مدارک در سفرهای خارج از کشور قبل و حین سفر برای همه ما وجود دارد. از این قسم موارد در سفر گریزی نیست، یک راهکار ساده و راحت برای این کار خرید بیمه مسافرتی است، اگر می‌پرسید چرا ؟؟ با ما همراه باشید تا جواب سوالتان را پیدا کنید. شرکت‌های مختلف بیمه از جمله بیمه مسافرتی پاسارگاد، بیمه مسافرتی سامان، بیمه مسافرتی ملت و …. این بیمه را ارائه می‌کنند که در این نوشتار به بررسی بیمه مسافرتی پاسارگاد و نقاط قوت و ضعف آن خواهیم پرداخت.


بیمه مسافرتی پاسارگاد کدام مناطق جهان را و با کمک چه شرکتی پوشش می‌دهد؟

خدمات بیمه مسافرتی در شرکت‌های مختلف بیمه از طریق همکاری با شرکت‌های کمک‌رسان مختلف داخلی و خارجی انجام می‌شود. بیمه مسافرتی بیمه پاسارگاد از طریق شرکت کمک‌رسان ایران SOS  ارائه می‌شود. در زمان خسارت کافیست فرد بیمه شده هزینه‌ها را پرداخت کرده و با ارائه مدارک و صورتحساب‌های پرداخت شده به شرکت بیمه، خسارت‌های خود را دریافت نماید.

بیمه مسافرتی پاسارگاد از طریق شرکت کمک‌رسان ایران مناطق تحت پوشش‌ خود را به دسته‌های زیر تقسیم کرده است:

همانطور که مشاهده می‌شود گستره خدمات بیمه مسافرتی پاسارگارد به لحاظ مناطق تحت پوشش بسیار گسترده است. حال بهتر است گستره خدمات و پوشش‌های این شرکت را نیز بررسی کنیم.


پوشش‌های بیمه مسافرتی پاسارگاد

پوشش‌های بیمه مسافرتی پاسارگاد به دو دسته خدمات شخصی بیمه مسافرتی و کمک‌های مربوط به بار مسافر می‌باشد.

↵خدمات شخصی بیمه مسافرتی پاسارگاد

 

↵پوشش های مربوط به بار همراه مسافر در بیمه مسافرتی پاسارگاد

  1. برای تاخیر بیش از ۶ ساعت باشد، تا سقف ۴۵ یورو
  2. برای تاخیر بیش از ۱۲ ساعت ۴۵ یورو به علاوه خسارت بند یک
  3. برای تاخیر بیش از ۱۸ ساعت ۴۵ یورو به علاوه خسارت بند دو
  4. برای تاخیر بیش از ۲۴ ساعت ۴۵ یورو به علاوه خسارت بند سه

نکته: حداکثر تعهدات این پوشش تا ۱۸۰ یورو می باشد. البته هرگونه تاخیر ناشی از  اعتصاب کارکنان شرکت های هواپیمایی، فرودگاه های مبدا و مقصد و یا شرکت های خدماتی طرف قرارداد آن‌ها  و همچنین تاخیرهای مربوط به پروازهای چارتر و غیر عادی از این حالت در بیمه مسافرتی پاسارگاد مستثنی می‌باشد.


سقف تعهدات بیمه مسافرتی پاسارگاد

سقف تعهدات بیمه مسافرتی پاسارگاد را می‌توان به ترتیب زیر خریداری نمود:

طبیعی است که هر چه تعهدات بالاتر انتخاب شود در قیمت و هزینه بیمه مسافرتی پاسارگاد موثر است. برای داشتن ارزان‌ترین بیمه مسافرتی پاسارگاد کافیست تعهدات کمتر را انتخاب کنید.

↵خسارت هایی که توسط بیمه مسافرتی پاسارگاد قابل جبران نمی‌باشند


استعلام بیمه مسافرتی پاسارگاد

اگر می‌خواهید استعلام قیمت بیمه مسافرتی را انجام دهید یک مثال کاربردی برای شما می‌زنیم. قیمت بیمه مسافرتی بیمه پاسارگاد برای یک فرد ۳۰ ساله به مدت ۷ روز به مناطق مختلف تحت پوشش بیمه پاسارگاد در جدول زیر قابل مشاهده می‌باشد.

منطقه تحت پوشش قیمت بیمه مسافرتی پاسارگاد
سراسر جهان ۶۹.۹۰۰ تومان
سراسر جهان به‌جز آمریکا، کانادا و ژاپن ۴۸.۲۰۰ تومان
شینگن با   ۵۰ هزاریورو ۴۵.۹۰۰ تومان
شینگن با   ۳۰ هزاریورو ۴۰.۷۰۰ تومان
خاورمیانه، آفریقا و ترکیه ۲۷.۰۰۰ تومان
کشورهای عربی ۲۷.۰۰۰ تومان
عربستان (حج) ۱۸.۰۰۰ تومان

 

قیمت و نرخ بیمه مسافرتی با توجه به سن، مقصد و سایر نکات متفاوت می‌شود که برای اطلاع از این امر کافی است تا به صفحه بیمه مسافرتی بیمه تایم رفته و فرم مربوطه را پر نمایید.


پرداخت خسارت در بیمه مسافرتی پاسارگاد

روند پرداخت خسارت در بیمه نامه‌های مسافرتی پاسارگاد به این صورت می‌باشد که در زمان خسارت فرد بیمه شده در خارج از کشور هزینه خسارت خود را پرداخت می‌نماید و بعد از بازگشت به ایران با همراه داشتن مدارک خسارت که تایید و امضا شده‌اند به شرکت کمک رسان ایران( SOS) مراجعه می‌نماید. بعد از بررسی مدارک ارسالی هزینه خسارت وارد شده بر اساس تعهدات مندرج در بیمه نامه به وی پرداخت می‌شود.

شرکت کمک‌رسان ایران (sos) امکان پرداخت خسارت در خارج از کشور را ندارد

 

مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه مسافرتی پاسارگاد


چند نکته مهم در خرید بیمه مسافرتی پاسارگاد

مطلب مرتبط: راهنمای خرید بیمه مسافرتی شینگن


خرید آنلاین بیمه مسافرتی

برای خرید آنلاین بیمه مسافرتی می‌توانید فرم درخواست بیمه نامه مسافرتی را در سامانه بیمه تایم تکمیل و ارسال نمایید. در صورت نیاز به مشاوره جهت آشنایی بیشتر با شرایط و پوشش‌ها و حتی نحوه خسارت دهی و مقایسه بین شرکت‌های مختلف، کارشناسان بیمه تایم تمامی توضیحات لازم را به شما ارائه کرده و شما را در انتخاب بهترین بیمه مسافرتی یاری می‌نمایند.

خروج از نسخه موبایل