نماد سایت بیمه تایم

بیمه تکمیلی رازی

بیمه تکمیلی رازی

شرکت بیمه رازی، بیمه تکمیلی را در کنار سایر رشته‌های بیمه‌ای از قبیل بیمه ثالث رازی، بیمه بدنه رازی و  … را به صورت بیمه تکمیلی گروهی رازی ارائه می‌کند. در این نوشته به بررسی کلی طرح‌ها و پوشش‌ها و نحوه ارائه تعهدات بیمه تکمیلی توسط این شرکت بیمه‌ای می‌پردازیم.

 

طرح‌های بیمه تکمیلی رازی

بیمه تکمیلی که شرکت بیمه رازی ارائه می‌کند به صورت بیمه تکمیلی گروهی می‌باشد و بیمه تکمیلی انفرادی رازی در حال حاضر توسط شرکت بیمه رازی ارائه نمی‎شود. طرح‌ها و پوشش‌های مختلف که توسط شرکت بیمه رازی در بیمه نامه ‌های گروهی ارائه می‌شود بر اساس درخواست بیمه گذار و طرح‌های پیشنهادی شرکت بیمه و همچنین بر اساس تعداد نفرات و میزان پوشش‌های مورد درخواست و میزان حق بیمه پرداختی ارائه می‌گردد.پوشش‌های بیمه تکمیلی رازی

پوشش‌های زیر در بیمه نامه های تکمیلی رازی ارائه می‌شود و بیمه گذاران بیمه نامه‌های گروهی می‌توانند در صورت نیاز هر کدام از پوشش‌های زیر را انتخاب و خریداری نمایند.


بهترین بیمه تکمیلی را بشناسید


استثنائات بیمه تکمیلی رازی

جبران هزینه‌های زیر از استثنائات بیمه نامه تکمیلی رازی بوده و توسط شرکت بیمه رازی قابل پرداخت نمی‌باشند:


آیا بیمه تکمیلی رازی پوشش زایمان و دندانپزشکی دارد؟

با توجه به این که بیمه تکمیلی رازی به صورت بیمه نامه گروهی ارائه می‌شود، پوشش‌های بیمه نامه نیز بر اساس توافق طرفین (شرکت بیمه و فرد بیمه ذار) انجام می گیرد، معمولا سقف تعهدات این دو پوشش نیز بر اسا توافق در بیمه نامه درج شده و ارائه می‌شود. بیمه شدگان بیمه تکمیلی رازی می‌توانند بر اساس بیمه نامه خریداری شده در طول مدت داشتن این بیمه نامه از پوشش زایمان و دندانپزشکی استفاده نمایند


خرید بیمه دندانپزشکی با کمک سه شرکت برتر بیمه


آیا بیمه تکمیلی رازی هزینه عمل بینی را میدهد؟

عمل‌های زیبایی از جمله عمل زیبایی بینی تحت پوشش بیمه نامه های تکمیلی نبوده و فقط عمل‌هایی که جنبه درمانی داشته باشند از قبیل داشتن انحراف بینی و یا شکستگی در اثر حادثه و مواردی از این قبیل قابل پرداخت توسط بیمه تکیملی می‌باشد.


سقف تعهدات بیمه تکمیلی رازی در سال ۹۹

با توجه به این که بیمه تکمیلی رازی به صورت گروهی ارائه می‌شود، میزان سقف تعهدات هر بیمه نامه با توجه به تعهدات درج شده در هر بیمه نامه متفاوت می‌باشد و نوع پوشش ها و سقف تعهدات با توجه به توافق بین شرکت بیمه و بیمه گذار که در بیمه  نامه درج شده تعیین می‌گردد.

دوره انتظار بیمه تکمیلی رازی

با توجه به این که بیمه های تکمیلی رازی به صورت گروهی ارائه می شود و هر گروه طرح بیمه‌ای جداگانه با شرایط مخصوص به خود را دارد، از قبیل دوره انتظار برای استفاده از خدماتی از قبیل زایمان، بستری و جراحی و غیره. مدت دوره انتظار بیمه تکمیلی رازی برای پوشش زایمان بین صفر تا ۹ ماه است و یا مدت انتظار جراحی و بستری که ۳معمولا  ماه می‌باشد.مدت دقیق دوره انتظار در بیمه های گروهی بر اساس تعداد متقاضیان بیمه تکمیلی و طرح توافق شده در زمان خرید بیمه تکمیلی مشخص خواهد شد.


فرانشیز بیمه تکمیلی رازی

میزان فرانشیز در بیمه های تکمیلی گروهی بر اساس تعداد افراد بیمه شده در بیمه نامه، بین ۱۰ تا ۳۰ درصد در نظر گرفته می‌شود که میزان دقیق آن همپنین به حق بیمه قابل پرداخت بیمه‌شده‌ها بستگی دارد. یعنی در برخی از  بیمه نامه ها حق بیمه بیشتری پرداخت می‌کنند تا فرانشیز کمتری  داشته و در صد کمی از هزینه های درمانی به عهده بیمه شده‌ها باشد.


شرایط بیمه تکمیلی رازی


نحوه پرداخت خسارت و مدارک لازم

بیمه شدگان بیمه تکمیلی رازی می‌توانند با مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه رازی در سراسر کشور بدون نیاز به پرداخت هزینه با ارائه معرفی نامه و پرداخت فرانشیز از خدمات بیمه نامه های تکمیلی استفاده نمایند.

در صورت مراجعه به مراکز درمانی که طرف قرارداد با بیمه رازی نیستند می‌توانید هزینه درمانی خود را پرداخت کنید و سپس مدارک مورد نیاز را به شعب بیمه رازی تحویل داده و هزینه خسارت تان را با توجه به تعرفه ها و سقف تعهدات خود دریافت کنید.


مدارک پرداخت خسارت بیمه تکمیلی رازی

در پرداخت خسارت بیمه تکمیلی رازی مدارک زیر باید به شرکت بیمه رازی تحویل داده شود، مدارک خسارت درمان را به واحد مدیریت منابع انسانی شرکت و سازمان خود تحویل بدهید تا بعد از تأیید مدارک و انجام مراحل اداری و بررسی هزینه‌ها توسط شرکت بیمه، هزینه‌های درمانی با توجه به تعهدات درج شده در بیمه نامه  به شما پرداخت شود.


مدارک صدور معرفی نامه بیمه تکمیلی رازی

با ارائه مدارک زیر به دفاتر بیمه رازی می توانید برای مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه رازی با ارائه مدارک زیر می توانید برای استفاده از خدمات درمانی می توانید معرفی نامه دریافت نمایید:


خرید بیمه تکمیلی رازی

برای خرید بیمه تکمیلی رازی می‌توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید و به کمک کارشناسان بیمه تایم بهترین بیمه تکمیلی را بر اساس پوشش‌های مورد نظرتان به شما ارائه می نماید. علاوه بر خرید بیمه تکمیلی، بیمه تایم در طول مدت بیمه نامه نیز همراه شما بوده و پیگیری خسارت های بمیه تکمیلی را برای شما انجام می‌دهد. برای استعلام قیمت بیمه تکمیلی گروهی و انفرادی می توانید درخواستتان را در سامانه بیمه تایم ثبت کرده و یا با ما تماس بگیرید.

 

خروج از نسخه موبایل