نماد سایت بیمه تایم

بیمه مسافرتی رازی

بیمه مسافرتی رازی

در سفرهای خارج از کشور امنیت وآرامش می‌تواند حس بسیار خوبی برای همه افراد داشته باشد. بیماری و حوادث مختلف حتی تصادف و بستری و گم شدن وسایل و… می تواند دردسر بزرگی برای همه افراد باشد. راه حل مناسب برای این مشکلات بیمه مسافرتی می‌باشد که شرکت بیمه رازی پوشش‌های مناسب برای این موضوع را فراهم می‌کند. در این نوشته می‌خواهیم به بررسی بیمه مسافرتی رازی و پوشش های این بمیه نامه را بررسی نماییم.

 

پوشش‌های بیمه مسافرتی رازی


مناطق تحت پوشش بیمه  مسافرتی رازی و سقف تعهدات

شرکت بیمه رازی هم مثل سایر شرکت های بیمه، کشورهای جهان را به مناطق مختلفی تقسیم کرده و برای هر محدوده سفری سقف تعهدات خاصی را در نظر گرفته است.

شرکت کمک رسان بیمه مسافرتی رازی

در بیمه نامه های مسافرتی شرکت های بیمه برای  ارائه خدمات بیمه مسافرتی در خارج از کشور، با یک یا چند شرکت کمک‌رسان همکاری می‌کند. تا در صورت بروز مشکل یا حادثه در کشورهای خارجی، از طریق این شرکت‌ها خدمات خود را به بیمه‌گذاران ارائه بدهند.

بیمه مسافرتی رازی خدمات خود را از طریق شرکت کمک‌رسان رایزشوتز ارائه می‌دهد.


مطلب مرتبط: راهنمای خرید بیمه مسافرتی شینگن


 

شرایط بیمه مسافرتی رازی


نحوه دریافت خسارت بیمه مسافرتی رازی

در زمان بروز حادثه بیمه گذار باید به شرکت کمک رسان اطلاع داده و این شرکت در محل حادثه حاضر شده و در صورت لزوم خسارت را در محل حادثه جبران کند، و همچنین بیمه گذار می تواند هزینه خسارت را پرداخت کرده و  پس از رجوع به ایران با ارائه صورت حساب آن به شرکت بیمه از شرکت خسارت را دریافت می کنند.

 


پرداخت خسارت بیمه مسافرتی رازی

مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت بیمه مسافرتی رازی

خرید بیمه مسافرتی رازی

برای خرید بیمه مسافرتی خارج از کشور می توانید با انتخاب کشور و مدت سفر و سقف تعهدات مورد درخواست می توانید حق بیمه مسافرتی تان را مشاهده کرده و با ارسال تصویر کارت ملی و گذرنامه مسافرتی می توانید بیمه مسافرتی را زا سامانه بیمه تایم خریداری نمایید.

 

 

 

 

 

خروج از نسخه موبایل