نماد سایت بیمه تایم

هر آنچه از بیمه مسافرتی سامان باید بدانید

بیمه مسافرتی سامان

در سفر به خارج از کشور ممکن است حوادث و اتفاقات پیش بینی نشده‌ای پیش بیاید. یک راه حل مفید برای چنین لحظاتی داشتن بیمه نامه مسافرتی است، از جمله بیمه نامه‌های مسافرتی خارج از کشور که موفق عمل نموده بیمه مسافرتی سامان است. در ادامه به بررسی شرایط بیمه مسافرتی سامان خواهیم پرداخت. اینکه با داشتن این بیمه‌نامه در زمان سفر چه پوشش‌هایی را خواهید داشت و حتی در زمان خسارت چه باید بکنید، می‌پردازیم.  تیم بیمه تایم آماده مشاوره خرید بیمه آنلاین و به طور تخصصی در این مطلب در رابطه با خرید بیمه مسافرتی آنلاین همراه شما خواهد بود.

 

معرفی بیمه سامان

یکی از توانگرترین شرکت‌های بیمه‌ای، بیمه سامان می‌باشد که از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در صنعت بیمه شروع نموده است. بیمه مسافرتی خارج از کشور یکی از رشته‌های موفق در بیمه سامان می‌باشد و شرکت بیمه سامان در ارائه این بیمه نامه بسیار تلاش کرده است. حتما مسافران خارج از کشور نام بیمه مسافرتی سامان را هنگام انتخاب بیمه نامه مسافرتی شنیده‌اند و احتمالا هم از برخی از خدمات این بیمه نامه از قبیل پوشش گم شدن چمدان و یا تاخیر در حرکت وسیله نقلیه استفاده کرده‌اند.

 

بیمه مسافرتی سامان

یکی از شرکت‌های بیمه که توانسته با همکاری شرکت‌های خارجی خدمات بسیار ارزشمندی را برای بیمه گذاران بیمه نامه‌های مسافرتی ارائه کند بیمه سامان می‌باشد. شرکت بیمه سامان برای ارائه بهتر خدمات بیمه مسافرتی چه از نظر سطح پوشش دهی کشورهای بیشتر چه از نظر خسارت دهی و پاسخگویی ترجیح داده است با یک شرکت کمک‌رسان بین‌المللی در این زمینه همکاری نماید.
شرکت بیمه مسافرتی خارجی که خدمات بیمه مسافرتی سامان را ارائه می‌کند، شرکت Mideast  می‌باشد.


مطلب مرتبط: آشنایی با بیمه مسافرتی آسماری


 

پوشش‌های بیمه مسافرتی سامان

پوشش‌های این بیمه نامه در واقع خدماتی هستند که شرکت بیمه سامان در زمان حادثه به بیمه گذاران ارائه می‌کند. هر شرکت بیمه‌ای برای بیمه مسافرتی خدمات خاص خود را ارائه می‌کند. در ذیل چند مورد از خدمات بهینه بیمه مسافرتی سامان را یادآور می‌شویم.

پوشش‌های اضافی آتش سوزی بیمه مسافرتی سامان

این خدمات در سال ۱۳۹۷ علاوه بر پوشش‌های بیمه مسافرتی به بیمه گذاران ارائه می‌شود:

 

بیمه مسافرتی سامان چه کشورهایی را پوشش می‌دهد؟

این موضوع در خرید بیمه مسافرتی اهمیت دارد که شرکت بیمه مورد نظر چه محدوده‌‌ایی را در دنیا پوشش می‌دهد.خدمات بیمه مسافرتی سامان برای مناطق و کشورهایی که قصد سفر به آن جا را دارید طبقه بندی می‌شود. دسته بندی کشورهای تحت پوشش بیمه مسافرتی سامان به ترتیب زیر می‌باشد:

 

برای چه سفرهایی نیاز به بیمه مسافرتی است؟ (طرح‌های بیمه مسافرتی سامان)

داشتن بیمه مسافرتی خارج از کشور برای گرفتن ویزای برخی از کشور ها اجباری می‌باشد، از جمله کشورهای عضو شینگن، اما شما می‌توانید برای داشتن پوشش‌های لازم در همه سفرهای زیر بیمه نامه مسافرتی سامان را خریداری نمایید:

همه سفرهای گفته شده در بالا با داشتن بیمه نامه مسافرتی سامان تحت پوشش قرار می‌گیرد.

 

حق بیمه و فرانشیز بیمه مسافرتی سامان در سفر به مناطق مختلف

ابتدا بدانیم که حق بیمه مسافرتی سامان به سن بیمه شده، مقصد، سرمایه مورد درخواست، تعداد روزهای سفر وابسته است. برای بررسی دقیق‌تر این بیمه نامه بدانیم که هر کدام از طرح های بیمه مسافرتی سامان قیمت‌ها و پوشش‌های مختلفی دارد. در این جدول یک سفر ۷ روزه  و یکساله برای فرد بین ۱۳ تا ۶۵ سال مقایسه شده است و شما را در استعلام بیمه مسافرتی سامان کمک می‌نماید:

 

منطقه مورد بیمه

سقف تعهدات بیمه مسافرتی

حق بیمه مسافرتی برای ۱ تا ۷ روز

حق بیمه مسافرتی یکساله

کشورهای عضو شینگن

۵۰.۰۰۰ یورو ۴۳.۲۰۰ تومان ۶۵۰.۸۰۰ تومان

کشورهای عضو شینگن

۳۰.۰۰۰ یورو ۳۲.۷۰۰ تومان ۶۰۴.۰۰۰ تومان

ترکیه

۳۰.۰۰۰ یورو ۳۲.۷۰۰ تومان  ۶۰۴.۰۰۰ تومان
تمام کشورهای جهان ۳۰۰.۰۰۰ یورو ۳۲.۷۰۰ تومان ۶۰۴.۰۰۰ تومان

تمام کشورهای جهان به جز آمریکا و کانادا

۳۰.۰۰۰ یورو ۳۲.۷۰۰ تومان  ۶۰۴.۰۰۰ تومان
کشورهای حوزه خلیج فارس ۳۰.۰۰۰ یورو ۳۲.۷۰۰ تومان ۶۰۴.۰۰۰ تومان
عراق و سوریه ۳۰.۰۰۰یورو ۳۲.۷۰۰ تومان ۶۰۴.۰۰۰ تومان
عربستان ۳۰.۰۰۰ یورو ۳۲.۷۰۰ تومان ۶۰۴.۰۰۰ تومان
عراق، عربستان و سوریه (زیارتی) ۳۰.۰۰۰ یورو ۳۲.۷۰۰ تومان  ۶۰۴.۰۰۰ تومان

 

علاوه بر پوشش‌هایی که تا کنون گفته شد بیمه مسافرتی سامان دارای فرانشیز می‌باشد و ما سعی نمودیم در خصوص حق بیمه و فرانشیز مسافرتی سامان توضیحات کاملی بدهیم. بیمه مسافرتی سامان شینگن یکی از پررجوع‌ترین درخواست‌ها می‌باشد.
بیمه نامه‌های مسافرتی معاف از پرداخت مالیات هستند و قیمت بیمه مسافرتی بدون مالیات بر ارزش افزوده محاسبه می شود.
ما به عنوان نمایندگی بیمه مسافرتی سامان در بیمه تایم می‌توانیم از اعلام حق بیمه مسافرتی سامان تا صدور همراهتان باشیم. تیم بیمه تایم بهترین همراهی را با شما در این زمینه خواهد داشت.

برای دریافت مشاوره در رابطه با خرید بیمه مسافرتی سامان کافی است از طریق تکمیل فرم خرید بیمه مسافرتی علاوه بر خریدی فوری، مشاوره رایگان متخصصان ما را هم در اختیار داشته باشید.

تخفیف بیمه مسافرتی سامان

شرکت بیمه سامان برای سفرهای گروهی که انجام می‌شود تخفیفات ویژه‌ای را ارائه می‌‌کند. میزان تخفیفات گروهی بیمه مسافرتی سامان عبارتند از:

بیمه تایم همچنین آماده همکاری با شرکت‌ها و آژانس‌های مسافرتی جهت قرار داد بیمه مسافرتی به همراه تخفیفات ذکر شده است. را‌ه‌های تماس با ما را مشاهده بفرمایید.

 

دریافت خسارت بیمه مسافرتی سامان

پیگیری و دریافت خسارت بیمه مسافرتی از مهمترین مراحل داشتن بیمه مسافرتی می‌باشد. اگر در زمان سفر خارج از کشور به خسارت خوردیم چه کار باید انجام دهیم؟
در زمان خسارت اولین کاری که باید کرد تماس با شماره روی بیمه نامه مسافرتی سامان است. بعد از گزارش خسارت شما، شرکت کمک­‌رسان  Mideast اقدامات لازم برای پیگیری خسارت را برای شما انجام می‌دهد. در نهایت با پیگیری‌های لازم درباره میزان خسارت و هزینه‌های خسارت، مبلغ خسارت به حساب بیمه گذار پرداخت می‌شود. پرداخت خسارت بعد از اتمام سفر هم امکان پذیر است.

شاید بتوان گفت بیمه مسافرتی سامان تنها شرکتی است که خسارت را حین سفر پرداخت می‌کند. شعب بیمه مسافرتی سامان تمام تلاش خود را برای بهتر انجام شدن این موضوع انجام می‌دهند.

مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه مسافرتی سامان

درصورتی‌که بنا به شرایط خاصی موفق به دریافت خسارت هنگام سفر خارجی خود نشدید، با ارائه مدارک زیر به شرکت بیمه سامان نیز، می‌توانید خسارت بیمه را دریافت کنید:

  1. اصل بیمه‌نامه
  2. کپی صفحات گذرنامه
  3. اصل فاکتورهای پرداخت‌شده
  4. گزارش‌های مربوط به هزینه (گواهی فوت، کپی شناسنامه، گواهی پزشکی بیمارستان و غیره)
  5.  گزارش شرکت هواپیمایی در خسارت تأخیر بار یا پرواز

 

 خرید بیمه آنلاین مسافرتی سامان

خبر خوب اینکه تاریخ صدور بیمه نامه مسافرتی مهم نیست پس زمان خرید بیمه مسافرتی سامان هم مهم نیست چراکه مدت و اعتبار بیمه نامه مسافرتی شما از زمانی که مهر خروج از کشور روی گذرنامه شما خورده می‌شود، شروع می‌گردد. به عنوان مثال فردی که بیمه نامه یک ماه گرفته و زمان خروج از کشور وی دو ماه دیگر است، از دو ماه دیگر که پاسپورت شان مهر می‌خورد  اعتبار بیمه نامه مسافرتی وی شروع می‌شود.

فقط یک نکته را در زمان خرید بیمه مسافرتی مد نظر داشته باشید برای سفرهایی که مدت سفر آن ها بالای ۳۱ روز و یک ماه است حتما باید بیمه نامه multi (چند سفره) خریداری کنید. این نوع بیمه نامه در بسیاری از سفارت خانه‌ها مورد توجه بوده و برای گرفتن ویزا لازم و مهم می‌باشد.

برای خرید بیمه مسافرتی و بررسی تخصصی تمامی موارد گفته شده در این مطلب اطلاعات خود را در فرم بیمه مسافرتی وارد کنید تا در اولین فرصت کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان و خرید با شما تماس حاصل نمایند.

خروج از نسخه موبایل