نماد سایت بیمه تایم

بیمه مسافرتی SOS :‌ راهنمای خرید و قیمت سال ۱۴۰۱

بیمه مسافرتی sos

بیمه مسافرتی SOS  یکی از خدمات بیمه‌ای شرکت SOS است که  در انجام خدمات بیمه نامه‌های مسافرتی با شرکت کمک رسان ایران  یا همان  Iran Assistant  قرارداد دارد.

شرکت کمک رسان ایران خدمات بیمه نامه های مسافرتی  شرکت‌هایی از قبیل بیمه مسافرتی کارآفرین، بیمه مسافرتی دانا، بیمه مسافرتی پاسارگاد، بیمه مسافرتی آسماری را نیز ارائه می‌کند. در راستای مطالب قبلی در این مطلب به ارزیابی شرایط و نکات مهم بیمه مسافرتی SOS خواهیم پرداخت.

 

انواع بیمه مسافرتی SOS

 

پوشش‌های بیمه مسافرتی SOS

 

مزایای بیمه مسافرتی SOS چیست؟

بیمه SOS این امکان را برای شما فراهم می‌کند که در زمان سفر خیالتان از اتفاقاتی که ممکن است برای شما اتفاق بیافتد راحت باشد. شرکت SOS  قرارداد همکاری با نمایندگانی در تمام کشورها دارد و شما می‌توانید از پوشش های این بیمه مسافرتی  تقریبا در همه کشورهای جهان استفاده نمایید.
این شرکت خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می‌کند و حتی شما می‌توانید در هر کجای ایران هم که باشید از  ۳۴ شعبه  این شرکت در سراسر کشور کمک بگیرید.

 


مطلب مرتبط: راهنمای خرید بهترین بیمه مسافرتی خارج از کشور


 

چگونه خسارت بیمه مسافرتی را باید به شرکت بیمه اعلام کنیم؟

در زمان حادثه و در کوتاه ترین زمان ممکن  با مرکز امداد SOS  که به صورت ۲۴ ساعته فعال می‌باشد تماس بگیرید.

 

شرایط این بیمه نامه مسافرتی چیست؟

 

مدارک لازم پرداخت خسارت

مدارک لازم در صورت  مراجعه به پزشک یا بستری در بیمارستان

تصویر گزارش پزشک از قبیل مدارک تشخیص بیماری، روند درمان، جواب آزمایشات خون و ادرار، داروها، تصاویر مدارک مربوط به رادیولوژی، x-ray، MRI، سونوگرافی و سایر اقدامات تشخیصی که سوی پزشک و یا بیمارستان انجام گرفته است.همچنین تصویر صورتحساب، قبض های بیمارستان و یا پزشک معالج و رسیدهای پرداختی با قید شدن دقیق میلغ درمان و مهر بیمارستان را همراه خود داشته باشید.


بیشتر بدانید:‌ با بیمه مسافرتی سامان آشنا شوید


مدارک لازم برای خسارت مراجعه به دندانپزشک

میزان فرانشیز دندانپزشکی برای هر بار خسارت ۲۵ یورو می باشد.

 

پرداخت خسارت مربوط گم شدن یا سرقت مدارک کنسولی

نکته مهم: در بیمه مسافرتی SOS  سرقت پول و وسایل شخصی تحت پوشش نمی‌باشند

 

 پرداخت  خسارت گم شدن بار حین سفر

 

مدارک لازم پرداخت خسارت تاخیر در بار

 

پرداخت خسارت فوت بیمه شده

اگر فرد بیمه شده مراجعه به پزشک یا بیمارستان داشته باشد ارائه مدارک تصویر گزارش پزشک (شامل تشخیص بیماری، آزمایشات، داروها و روند درمان) الزامی می باشد.

 

پرداخت خسارت پوشش تاخیر در حرکت وسیله نقلیه سفر

در صورتی که پرواز بیش از ۶ ساعت تاخیر داشته باشد و حداکثر  تا سقف ۱۰۰ یورو پوشش می دهد، هزینه‌های ایاب و ذهاب ، هزینه هتل یا رستوران، هزینه اقامت در هتل و همچنین هزینه تهیه غذا تا سقف مشخص شده در  بیمه نامه مسافرتی SOS  با توجه به شرایط زیر ارائه می شوند:

* در صورتی که تاخیر بیش از ۶ ساعت باشد تا سقف ۴۵ یورو

* در صورتی که تاخیر بیش از ۱۲ ساعت باشد تا سقف ۴۵ یورو اضافه بر بند ۱

*در صورتی که تاخیر بیش از ۱۸ ساعت باشد تا سقف ۴۵ یورو اضافه بر بند ۲

*در صورتی که تاخیر بیش از ۲۴ ساعت باشد تا سقف ۴۵ یورو اضافه بر بند ۳

اگر تاخیر ناشی از اعتصاب کارکنان شرکت هواپیمایی، فرودگاه های مبدا و مقصد و یا شرکتهای خدماتی طرف قرارداد آنها باشد و همچنین تاخیر های مربوط به پروازهای چارتر و غیرعادی از این تعهد مستثنی میباشد.

شرایط و محدودیتهای مربوط به این نوع خسارت (تاخیر در حرکت) عبارتند ازبرای بررسی پرداخت خسارت  تاخیر در حرکت، فرد بیمه شده باید تاییدیه کتبی در مورد تاریخ و زمان حرکت و دلایل تاخیر را از شرکت حامل یا نمایندگان آنها دریافت نمایند.

 

استعلام بیمه مسافرتی SOS

در جدول زیر قیمت بیمه مسافرتی SOS  برای یک فرد ۳۰ ساله که سفرهای گوناگونی را انجام دهد را نشان می‌دهد. مدت سفر برای همه سفر ها ۷ روز می‌باشد (تمامی قیمت‌ها برای سال ۱۳۹۷ می‌باشد.).

 


مطلب مرتبط: راهنمای کامل خرید بیمه مسافرتی شینگن


 

قیمت بیمه مسافرتی دانشجویی SOS

شرکت SOS  طرحی به نام بیمه مسافرتی دانشجویی را ارائه می‌کند که مناسب افرادی است که برای تحصیل به خارج از کشور سفر می‌کنند. لیست قیمتی این بیمه مسافرتی را در جدول زیر ببینید:

 


در همین رابطه بخوانید: ارزانترین بیمه مسافرتی چطور بخریم؟


خرید بیمه مسافرتی SOS

برای خرید بیمه مسافرتی SOS  کافی است که تصویر پاسپورت مسافر را از طریق لینک زیر به سامانه بیمه تایم ارسال نمایید. بیمه مسافرتی شما صادر شده و برای شما ارسال می شود. ارسال بیمه نامه های سالانه و شش ماه به صورت رایگان و به تمامی نکات ایران و تهران انجام می شود.

خروج از نسخه موبایل