نماد سایت بیمه تایم

بیمه درمان تکمیلی تعاون

بیمه درمان تکمیلی تعاون

هزینه‌های درمانی حتی برای بیماری‌هایی که هزینه درمانی قابل توجهی ندارند، برای بسیاری از خانوارها ممکن است دردسر ساز باشد چه برسد به هزینه‌های بستری و جراحی که هزینه‌های سرسام آور بالایی را برای بیمه گذاران دارد. از این رو داشتن بیمه نامه‌های تکمیلی برای کمک به جبران هزینه‌های درمان برای بیشتر خانواده‌ها و حتی افراد به صورت انفرادی را لازم می‌کند. بیمه‌های تکمیلی انفرادی به صورت محدود توسط شرکت‌های مختلف بیمه ارائه می‌شود.

انواع بیمه تکمیلی تعاون

بیمه تکمیلی انفرادی تعاون

از جمله شرکت های مطرحی که بیمه تکمیلی انفرادی را ارایه میکند شرکت بیمه تعاون است. این شرکت طرح های مختلفی را برای بیمه تکمیلی انفرادی ارایه می‌کند که در ادامه به معرفی طرح های مختلف این بیمه نامه خواهیم پرداخت.

بیمه تکمیلی خانواده تعاون

بیمه تکمیلی خانواده از جمله بیمه نامه های پرطرفدار می باشد که همه میتوانتد به همراه خانواده از پوشش های این بیمه نامه استفاده نمایند.

بیمه تکمیلی گروهی تعاون

در کنار بیمه تکمیلی انفرادی و بیمه تکمیلی خانواده، شرکت ببیمه تعاون بیمه تکمیلی گروهی را نیز بر اساس درخواست بیمه گذاران ارائه می نماید. برای درخواست بیمه تکمیلی گروهی کافی است فرم زیر را تکمیل کنید.

پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی انفرادی تعاون

با توجه به شرایط این بیمه نامه پوشش‌های زیر به بیمه گذاران ارائه می‌شود و دارندگان بیمه نامه‌های درمان تکمیلی می‌توانند در طول مدت داشتن بیمه نامه از پوشش‌های زیر با توجه به سقف تعهدات درج شده بیمه نامه شان استفاده نمایند:


با بیمه تکمیلی درمان خانواده بیشتر آشنا شوید


موارد خارج از تعهد بیمه تکمیلی تعاون

در بیمه درمان انفرادی  تعاون موارد ذیل استثناء بوده و تحت پوشش این بیمه نامه نمی‌باشد :


 

طرح‌های بیمه تکمیلی شرکت تعاون

بیمه  درمان تکمیلی تعاون در ۵ طرح با نام‌های طرح والا، طرح کوشا، طرح مزدا ، طرح پویا، طرح پارسا ارائه می‌شود  که بیمه گذار می‌تواند با توجه به پوشش‌های مورد درخواست خود با پرداخت حق بیمه‌های مختلف طرح های مورد نظر خود را خریداری نماید. شرح کامل طرح‌ها به همراه پوشش‌ها را می‌توانید در جدول زیر مطالعه نمایید. (مبالغ به ریال می‌باشد)

 


بهترین بیمه تکمیلی کدام است؟


 

تعرفه و قیمت بیمه تکمیلی تعاون

هر طرح بیمه ای با توجه به پوشش‌هایی که ارائه می‌کند مبالغ مختلفی را دارد، در جدول زیر طرح‌ها و قیمت‌های مختلف بیمه درمان تکمیلی انفرادی تعاون را می‌توانید مشاهده نمایید. سن فرد بیمه شده و طرح مورد درخواست وی می‌تواند در مبلغ بیمه نامه شما تاثیر گذار باشد.

 

مبالغ برای سال ۱۴۰۱ بوده و به تومان می باشند. به مبالغ زیر ۹ درصد مالیات اضافه می شود.

 

مبالغی که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، مبلغ بیمه درمان تکمیلی به صورت خانواده است و اگر بخواهید طرح‌های فوق را به صورت انفرادی انجام دهید ۱۵ درصد به مبالغ درج شده اضافه می‌شود.

بیمه گذاران می‌توانند حق بیمه‌های درمان تکمیلی شان را به صورت اقساط پرداخت کنند که در این صورت ۱۰ درصد به مبالغ گفته شده اضافه می‌شود. اگر فرد بیمه شده دارای بیمه گر پایه مثل تامین اجتماعی و خدمات درمانی نباشد ۱۸ درصد به مبالغ فوق اضافه می‌شود.


بیمه تکمیلی انفرادی سامان را بهتر بشناسید


آیا بیمه تکمیلی تعاون تخفیف خرید دارد؟

شرکت بیمه تعاون تخفیفات خرید بیمه درمان تکمیلی را به ترتیب زیر ارائه می‌نماید:


دوره انتظار برای استفاده از بیمه تعاون

پوشش پاراکلینیکی و زایمان در بیمه تکمیلی انفرادی تعاون مشمول دوره انتظار است. به این معنا که بین خرید بیمه و استفاده از آن پوشش باید فاصله مشخصی وجود داشته باشد. دوره انتظار پوشش زایمان ۹ ماه و پوشش پاراکلینیکی ۳ ماه می‌باشد.

فرانشیز بیمه تکمیلی تعاون

فرانشیز در اتواع بیمه نامه سهم بیمه شده از خسارت اتفاق افتاده می‌باشد. در بیمه های تکمیلی یکی از گزینه‌های مهم در پرداخت خسارت میزان فرانشیز بیمه نامه می‌اشد. در بیمه تکمیلی تعاون میزان فرانشیز ۱۰ درصد است که ممکن است این میزان در بیمه های تکمیلی گروهی با توافق بیمه گذار و شرکت بیمه کاهش یابد و یا حذف شود.

شرایط بیمه تکمیلی تعاون

 


 

بیمارستان‌های طرف قرار داد بیمه تعاون در تهران

اگر بیمه درمان تکمیلی تعاون دارید و می‌خواهید از بیمارستان‌های طرف قرارداد این شرکت بیمه مطلع شوید می‌توانید فایل زیر را مطالعه کنید.


استعلام خسارت بیمه تکمیلی تعاون

برای مشاهده خسارت درمان خود به وب سایت بیمه تعاون به آدرس www.taavon-ins.ir مراجعه نمایید.

در این صفحه، می توانید رشته های بیمه ای را به صورت تفکیک شده ببنید ، ابتدا به قسمت درمان و عمر مراجعه کنید.

اولین گزینه ( استعلام خسارت بیمه نامه درمان ) را کلیک نمایید.

بعد از ورود به صفحه استعلام خسارت بیمه درمان، مشخصاتتان را وارد کنید.


خرید بیمه درمان تکمیلی تعاون

برای خرید بیمه درمان تکمیلی تعاون به صورت انفرادی و به صورت خانوادگی می‌توانید درخواست خرید بیمه درمان تکمیلی را در سامانه بیمه تایم ثبت کنید و با تکمیل فرم پیشنهاد و بررسی مدارک پزشکی توسط پزشک شرکت بیمه تعاون و تایید شدن مدارک شما ، بیمه نامه‌تان ثبت و صادر می‌شود.

 

خروج از نسخه موبایل