بیمه عمر کارآفرین، استعلام و خرید آنلاین بیمه عمر

خرید بهترین بیمه عمر

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بیمه عمر کارآفرین یکی از بیمه‌نامه‌‌هایی است که اگر به دنبال ارزیابی شرکت‌های برتر بیمه‌ای در سال‌های گذشته جهت خرید بیمه عمر بودید حتما به بیمه کارآفرین رسیده‌اید، در این مطلب همراه ما باشید تا مهمترین نکات، شرایط و مزایای بیمه عمر کارآفرین را بررسی کنیم. شناخت مزایای این بیمه عمر، انواع بیمه عمر کارآفرین، شرایط و مدارک لازم برای تهیه این بیمه نامه، ارزیابی جدول این بیمه‌نامه عمر از مواردی است که در این مطلب خواهید خواند.

چرا بیمه عمر کارآفرین بخریم ؟

بیمه کارآفرین یکی از اولین شرکت‌های ارائه دهنده بیمه عمر و سرمایه گذاری است که از سال 1383 بیمه عمر و سرمایه گذاری را ارائه کرده است که همواره در سال‌های گذشته سطح توانگری یک را داشته است. تعداد پوشش‌ها و سقف تعهدات بیمه کارآفرین و پرداخت خسارت از جمله برترین‌های بیمه عمر در سطح کشور در صنعت بیمه می‌باشد. حتی در دوران کرونا هم پوشش فوت به علت کرونا را به بیمه شده گان خود ارائه کرده است. از این رو انتخاب این شرکت به عنوان شرکت بیمه‌گر بیمه‌های عمر می‌تواند گزینه مناسبی باشد و بیمه گذاران بیمه عمر کارآفرین می‌توانند با خیال راحت این بیمه نامه را تهیه نمایند.

استعلام بیمه عمر بیمه کارآفرین

همه افراد می‌توانند از طریق کارشناسان بیمه تایم استعلام بیمه عمر کارآفرین را در انواع طرح های بیمه عمر کارآفرین را دریافت کرده و جدول و روند سرمایه گذاری بیمه نامه را بررسی نمایند. همه افراد با لحاظ شرایط سنی و بیمه ای می‌توانند انواع بیمه عمر کارآفرین را خریداری نمایید. اما اگر بیمه عمر کارآفربن دارید استعلام بیمه عمر کارآفرین از طریق سامانه کارینو بیمه کارآفرین امکان پذیر می‌باشد.

طرح‌های ویژه بیمه عمر کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین در طول سال‌های فعالیت خود تلاش کرده است تا طرح‌های متنوعی در بیمه‌های عمر و سرمایه گذاری جهت ارتقا فرهنگ بیمه عمر و جلب رضایت بیمه گذاران ارائه نماید. طرح اندوخته دار امید کامل‌ترین طرح بیمه‌ای است که در بین شرکت‌های بیمه ارائه می‌شود، طرح‌های مختلف بیمه عمر کارآفرین به ترتیب زیر می‌باشد:

 

بیمه بازنشستگی کارآفرین (امید کارآفرین)

طرح جدید بیمه عمر کارآفرین ، طرح امید بازنشستگی است که فرد بیمه شده می‌تواند بازنشستگی مادام العمر دریافت نماید. بیمه امید بازنشستگی کارآفرین از سال 1402 شروع به ارائه شده است. این بیمه نامه با پرداخت حق بیمه‌های سالانه شما و پرداخت سودهای تضمین شده و سود مشارکتی، تبدیل به یک اندوخته ارزنده می‌شود که نهایتا بیمه شده می‌تواند بازنشستگی مادام العمر دریافت نماید. در این طرح اگر فرد بیمه شده در زمان دریافت بازنشستگی فوت نماید، ( اگر در دوره تضمین فوت نماید) سرمایه فوت به همراه مانده مبلغ بازنشستگی تا پایان 10 سال تضمین به ذینفع بیمه نامه پرداخت می‌شود.

بیمه عمر اندوخته دار امید کارآفرین

یکی از جامع‌ترین طرح‌های بیمه عمر، بیمه نامه اندوخته دار امید کارآفرین است که شرکت کارآفرین برای ارائه پوشش‌های کامل‌تر در کنار سرمایه گذاری برای بیمه گذاران این بیمه نامه را ارائه کرده است.پوشش فوت این بیمه نامه تا سن 80 سالگی و تا سقف 1 میلیارد ارائه می‌شود.برخی از مزایای دیگر این بیمه نامه به ترتیب زیر می‌باشد:

 • ارائه پوشش فوت تا سقف 1 میلیارد تومان
 • ارائه پوشش فوت در اثر حادثه تا سقف 2 میلیارد تومان
 • ارائه پوشش امراض برای 32 بیماری، هر بیماری تا 1میلیارد تومان
 • ارائه پوشش هزینه پزشکی در اثر حادثه تا سقف 100 میلیلون تومان
 • ارائه پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی تا سقف 40 میلیون تومان
 • مقرری روزانه بستری ناشی از حادثه تا سقف 5 میلیون تومان
 • خطرات اضافی شامل: زلزله، سیل، آتش فشان، موتور سیکلت، ورزش های رزمی و حرفه ای
 • معافیت از پرداخت حق بیمه عمر سنوات آتی به علت از کار افتادگی کامل و دائم بیمه شده ناشی از حادثه یا بیماری

این طرح نیز همانند بیمه عمر کارآفرین دارای جنبه سرمایه گذاری به همراه پوشش‌های بیمه‌ای و بسته‌های تشویقی می‌باشد که بیمه گذاران این بیمه نامه می‌توانند در طول داشتن این بیمه نامه از همه مزایای آن استفاده نمایند. بیمه عمر اندوخته دار کارافرین همه مزایای بیمه عمر کارافرین را دارد (امکان دریافت وام، برداشت از اندوخته و ….).

بیمه عمر و سرمایه گذاری کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین با ارائه طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری خود توانست به عنوان یکی از اولین شرکت‌های توانا و مبتکر بیمه عمر و سرمایه‌گذاری تبدیل شود و با جدیت تمام در جذب بیمه گذاران عمر، یکی از برترین و توانگرترین شرکت‌های بیمه در سطح کشور شناخته می‌شود. در بیمه نامه عمر کارآفرین بر اساس حق بیمه‌های پرداختی، پوشش‌های فوت، امراض و از کارافتادگی به بیمه شده ارائه می‌شود. از طرف دیگر سرمایه‌گذاری امنی بر اساس میزان حق بیمه‌های پرداختی و سود تضمینی و مشارکتی برای بیمه شده‌های بیمه عمر شکل می‌گیرد. اگر علاقه‌مند هستید تا بدانید که کدام شرکت‌های ارائه دهنده بیمه عمر در کار خود بهترین هستند پیشنهاد می‌کنیم مطلب رتبه‌بندی شرکت‌های بیمه عمر را مطالعه بفرمایید. این مقاله با استفاده از ارقام و آمار مستند بیمه مرکزی منتشر شده است.

انواع بیمه عمر کارآفرین
انواع بیمه عمر کارآفرین

 

سایر انواع طرح‌های بیمه عمر کارآفرین

 •  بیمه عمر انفرادی کارآفرین
 •  بیمه عمر مشترک بیمه کارآفرین
 • بیمه عمر طرح خود پرداخت بیمه کارآفرین

پوشش‌های بیمه عمر کارآفرین

بیمه عمر کارآفرین شامل پوشش‌های مناسب بیمه عمر، در کنار سرمایه گذاری ارزنده‌ است، که در این قسمت نیم نگاهی به مزایای بیمه عمر کارآفرین خواهیم داشت:

 •  پوشش فوت به هر علت
 • پوشش فوت به علت حادثه
 • پوشش امراض با تعداد بالاتر از همه شرکت‌های بیمه
 • پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی
 • دریافت وام بدون نیاز به ضامن با پایان مدت 2 سال
 • معافیت از پرداخت حق بیمه عمر در صورت ازکارافتادگی
 • امکان برداشت از اندوخته بعد از پایان 2 سال
 • معاف بودن از پرداخت مالیات
 • مشخص شدن ذینفعان بیمه نامه توسط بیمه شده و امکان تعریف ذینفعان در طول مدت بیمه نامه
 • امکان تغییر ضریب حق بیمه و ضریب سرمایه در طول مدت بیمه نامه

مزایای بیمه عمر کارآفرین

هرکدام از طرح‌های بیمه عمر کارآفرین مزایای خودش را دارد. به‌طور کلی مزایای بیمه عمر کارآفرین شامل موارد زیر است:

 • امکان دریافت وام تا سقف 90٪ ارزش بیمه‌نامه بدون نیاز به ضامن از سال دوم به بعد
 • امکان برداشت از اندوخته و بازخرید بیمه عمر تا سقف 90٪ ارزش بیمه‌نامه از سال دوم به بعد
 • امکان تغییر شرایط بیمه نامه از جمله مبلغ حق بیمه، مدت بیمه نامه، افزایش یا کاهش پوشش‌ها در طول مدت بیمه نامه
 • امکان صدور بیمه نامه عمر از بدو تولد تا سن 65 سالگی
 • بیمه‌شده می‌تواند برای جبران بخشی از آثار تورم، حق بیمه و سرمایه بیمه‌نامه را با نرخ‌های مشخص به‌صورت سالانه تغییر دهد.
 • پرداخت سود مشارکت با میزان درصدهای بالا در طول سال‌های گذشته
 • پوشش امراض خاص بیمه عمر کارآفرین با پوشش 32 بیماری یکی از کامل‌ترین پوشش‌های امراض در بیمه عمر را دارد.

شرایط بیمه عمرکارآفرین

هر فردی که تمایل به خرید بیمه عمر دارد باید با برخی از شرایط بیمه عمر آشنا باشد. شرایط عمومی بیمه عمر کارآفرین، در واقع تعهدات بیمه‌گر و بیمه‌گذار است که در بیمه نامه عمر باید رعایت شود. البته چند مورد مهم که هر فرد بیمه شده‌ای در زمان خرید بیمه عمر باید در نظر داشته باشد عبارتند از:

 • سقف سنی برای داشتن بیمه عمر کارآفرین تا 65 سال می‌باشد و هر فردی از زمان تولد می‌تواند پوشش بیمه عمر کارآفرین را داشته باشد البته به شرطی که مجموع سن بیمه شده و مدت زمان بیمه عمر بالاتر از 70 سال نشود.
 • بر اساس شرایط بیمه نامه عمر فرد بیمه شده در زمان خرید این بیمه نامه باید در سلامت کامل باشد، چراکه داشتن حسن نیت بیمه شده در هر بیمه نامه‌ای از جمله بیمه نامه‌های عمر مهم‌ترین گزینه است. داشتن سلامتی مخصوصا برای استفاده از پوشش‌های این بیمه نامه از گزینه‌های مهم می‌باشد.
 • داشتن محدودیت‌های سنی برای برخی از پوشش های مهم از دیگر مواردی است که در شرایط بیمه عمر کارآفرین آورده شده است. از قبیل اینکه برای استفاده از پوشش معافیت و ازکارافتادگی باید فرد بیمه شده حداقل 18 سال تمام داشته و شاغل باشد.
 • پوشش بیماری‌ها برای کودکان بالای 5 سال با داشتن گواهی پزشکی که سلامت جسمی و ذهنی کودک را تایید نماید، امکان پذیر است و هر فرد بیمه شده تا 65 سال می‌توان از این پوشش استفاده نماید. البته در زمان خرید بیمه عمر تمامی شرایط عمومی و شرایط اختصاصی بیمه عمر کارآفرین به پیوست بیمه نامه از طرف بیمه تایم حضورتان ارسال می‌گردد.
 • نکته مهم: محدودیت‌های سنی در طرح اندوخته دار امیدکارآفرین تغییر کرده و تقریبا همه پوشش‌های طرح اندوخته دار امید کارآفرین تا سن 80 سالگی می‌باشد به جز پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه که تا سن 65 سالگی می‌باشد.

سود بیمه عمر کارآفرین

سود مشارکت بیمه عمر در همه شرکت‌های بیمه یکی از موثر ترین عوامل تاثیر گذار در سرمایه گذاری این بیمه نامه می‌باشد. از این رو معمولا سود مشارکت سال‌های قبل توسط بیمه گذاران در زمان خرید این بیمه نامه بررسی می‌شود. سود بیمه عمر کارآفرین در سال‌های گذشته به ترتیب زیر می‌باشد:

سود بیمه عمر کارآفرین

 

در طرح جدید بیمه کارآفرین (بیمه امید بازنشستگی) میزان سود تضمین 24 درصد می‌باشد.

محاسبه بیمه عمر بیمه کارآفرین

بیمه عمر بیمه نامه‌ای است بلند مدت که همراه پوشش‌های بیمه‌ای که برای فرد ارائه می‌شود، نهایتا اندوخته‌ای نیز به عنوان سرمایه گذاری برای وی محاسبه می‌شود که می‌تواند مبلغ ارزشمندی باشد. بر اساس شرایط بیمه عمر محاسبات بیمه نامه عمر در شرکت‌های بیمه بر اساس چند فاکتور مهم و اصلی انجام می‌شود. اگر انتخاب بیمه عمر شما بیمه عمر کارآفرین است با ما همراه باشید تا نیم نگاهی به نحوه محاسبه بیمه عمر کارآفرین داشته باشیم. مهمترین نکته در بیمه عمر کارآفرین این است که محاسبه بیمه عمر کارآفرین بر اساس شرایط هر فردی جداگانه انجام می‌شود، عواملی که در این محاسبه تاثیر گذارند عبارتند از:

 • سن بیمه شده: هر میزان سن بیمه شده کمتر باشد ریسک‌های بیمه‌ایی بیمه شده کمتر و در نهایت سرمایه‌گذاری بهتری را خواهد داشت. به عنوان مثال بیمه نامه‌ای که برای فرد 20 ساله خریداری می‌شود نسبت به بیمه نامه‌ای که برای فرد 50 ساله انجام می شود نتیجه سرمایه گذاری بهتری را خواهد داشت.
 • نحوه پرداخت حق بیمه عمر: با توجه به پرداخت سود مشارکتی و سود تضمین که به صورت روز شمار و مرکب به اندوخته بیمه نامه‌ها پرداخت می‌شود پرداخت حق بیمه به صورت سالانه می‌تواند اندوخته بالایی را برای فرد داشته باشد.
 • داشتن ضریب تعدیل حق بیمه: برای مبارزه با تورم و با انتخاب افزایش حق بیمه از 0 تا 20 درصد، هر سال حق بیمه به میزان تعیین شده افزایش پیدا می‌نماید. معمولا بیمه شده‌ها برای کاهش اثر تورم ضریب تعدیل را در نظر می‌گیرند.
 • مدت بیمه نامه: تعداد سال‌هایی که هر فرد بیمه شده دارای بیمه نامه عمر است، می‌تواند در میزان سود دهی بیمه عمر موثر باشد. هر میزان تعداد سال‌های بیمه نامه شما زیاد باشد نهایتا میزان سود دهی سرمایه گذاری شما بیشتر خواهد بود. معمولا مدت بیمه نامه‌های عمر 5 تا 30 سال می‌باشد و هر فرد می‌تواند تا زمانی که مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه نامه 70 سال می‌شود بیمه نامه عمر داشته باشد.

جدول بیمه عمر کارآفرین

شاید اطلاعاتی که در جدول محاسبه بیمه عمر کارآفرین آورده می‌شود برای  بسیاری از افراد کمی پیچیده به نظر آید، در واقع جدول بیمه عمر کارآفرین اطلاعاتی جامع درباره پوشش‌های بیمه عمر و نحوه سرمایه‌گذاری در این بیمه نامه را ارائه می‌کند، در ادامه به بررسی نمونه‌ای از جدول بیمه عمر کارآفرین می‌پردازیم.

 • سن بیمه شده : این ردیف نشان دهنده سن بیمه شده است که با وارد کردن تاریخ تولد فرد در زمان استعلام بیمه عمر به صورت سیستمی محاسبه می‌شود. سن بیمه شده می‌تواند از زمان تولد تا 65 سال باشد، البته این نکته را فراموش نکنید که بر اساس شرایط بیمه عمر کارآفرین مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه نامه نباید بیش‌تر از 80 سال باشد.
 • حق بیمه سالانه بیمه عمر: در این ردیف حق بیمه‌های عمری که فرد هر سال پرداخت می‌کند نمایش داده می‌شود. اگر پرداخت حق بیمه شما به صورت افزایشی باشد مبالغ این ردیف تا پایان زمان قرارداد با ضریب مشخصی افزایش می‌یابد. نکته : تمامی پوشش‌های بیمه عمر بر اساس حق بیمه پرداختی شما محاسبه می‌شود.
 • مجموع حق بیمه پرداختی بیمه عمر: این ردیف مجموع حق بیمه‌هایی است که هر سال تا پایان قرارداد پرداخت می‌شود، مبلغ نهایی این ردیف مجموع حق بیمه‌های پرداختی شما به شرکت بیمه در طول مدت بیمه نامه عمر می‌باشد.
 • سرمایه بیمه عمر در صورت فوت به هر علت: در جدول محاسبه بیمه عمر کارآفرین مبلغ سرمایه فوت به تفکیک هر سال و البته بر اساس ضریب مشخص شده قابل بررسی است. بیمه شده می‌تواند در زمان خرید بیمه عمر ضریبی برای سرمایه فوت بیمه عمر خود مشخص نماید که مقدار این ضریب می‌تواند صفر تا 20 برابر حق بیمه پرداختی سالانه فرد باشد.
 • سرمایه بیمه عمر در صورت فوت به علت حادثه: میزان این سرمایه می‌تواند 1 تا 4 برابر سرمایه فوت عادی باشد. در جدول بیمه عمر کارآفرین میزان این سرمایه قابل مشاهده می‌باشد. سقف این سرمایه تا سقف 2 میلیارد تومان می باشد.
 • سرمایه بیمه عمر امراض خاص: میزان سرمایه بیماری‌ها در بیمه عمر کارآفرین 100 درصد سرمایه فوت بوده و سقف این پوشش  تا 1 میلیارد تومان می‌تواند باشد. تعداد بیماری های تحت پوشش در بیمه عمر اندوخته دار امید به تعداد 31 بیماری می باشد.
 • میزان حق بیمه سالیانه پوشش‌ها: با انتخاب پوشش‌های اضافی مبلغ بسیار جزئی به صورت حق بیمه سالیانه پوشش‌ها به حق بیمه اضافه می‌شود، برای شفافیت مالی بیمه نامه‌های عمر این مبلغ در یک ستون جداگانه در جدول بیمه عمر کارآفرین آورده می‌شود.
 • اندوخته تضمینی بیمه نامه: این ردیف میزان اندوخته  تضمین شده بیمه نامه عمر شما، که شرکت کارآفرین آن را تضمین می‌کند را نشان می‌دهد. از همان سال اول بیمه نامه که شما پرداخت بیمه‌ای‌تان را انجام می‌دهید مبلغ اندوخته بیمه نامه شما به صورت آنلاین و از طریق سایت بیمه کارآفرین و بر اساس جدول بیمه عمر کارآفرین در دسترس شما می‌باشد. مزیت مشاهده این ردیف در جدول بیمه عمر کارآفرین مشاهده اندوخته بیمه نامه در طول مدت داشتن بیمه عمر کارآفرین است. البته فرد بیمه شده می‌تواند بعد از پایان سال دوم بیمه‌ای خود 90 درصد از اندوخته بیمه نامه را وام دریافت کند و شاید در شرایط اضطراری این مبلغ را برداشت از اندوخته کند.

محاسبه آنلاین حق بیمه عمر کارآفرین

یکی از سوالاتی که همواره برای بیمه شده‌های بیمه‌های عمر وجود دارد این است که فرد با پرداخت‌هایی که هر ساله انجام می‌دهد نهایتا چه میزان سرمایه گذاری خواهد داشت و چه پوشش‌هایی را دریافت می‌نماید؟ در محاسبه آنلاین بیمه عمر میزان ریسک سنجی بیمه عمر برای هر فرد بر اساس سن و شغل فرد انجام شده و محاسبه آنلاین بیمه نامه به صورت جدول بیمه عمر در اختیار شما قرار می‌گیرد. برای این منظور شما می‌توانید با تکمیل فرم بیمه عمر اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما به طور تخصصی همه موارد مهم با توجه به شرایط شما را بررسی و به شما اعلام نمایند.

مقایسه بیمه عمر کارآفرین و بیمه عمر سامان

بیمه عمر سامان و بیمه عمر کارآفرین هر دو از شرکت‌های برتر در ارائه خدمات بیمه عمر می‌باشند. البته تفاوت هایی را در نوع پوشش ها و شرایط بیمه نامه دارند که نهایتا منجربه انتخاب متفاوت هر دو می‌شود:

 • بیمه عمر کارآفرین و بیمه عمر سامان هر دو پوشش های امراض با تعداد بیماری بالایی را تحت پوشش قرار می دهند.
 • سقف پوشش های بیمه عمر کارآفرین و بیمه عمر سامان هم تقریبا با هم یکسان می‌باشد.
 • بیمه عمر کارآفرین دارای طرح بازنشستگی می‌باشد که بیمه شده می‌تواند مادام العمر بازنشستگی دریافت نماید. اما بیمه عمر سامان بازنشستگی ندارد.

مقایسه بیمه عمر کارآفرین و بیمه عمر پاسارگاد

در مقایسه بیمه عمر کارآفرین و بیمه عمر پاسارگاد باید به چند نکته مهم اشاره کرد:

 • پوشش امراض کارآفرین 32 بیماری بوده اما بیمه عمر پاسارگاد 5 بیماری می‌باشد.
 • پوشش سرمایه فوت به هر علت  و فوت به علت حادثه در بیمه عمر کارآفرین و بیمه عمر پاسارگاد با هم متفاوت می‌باشد.
 • امکان دریافت مستمری مادام العمر در بیمه عمر کارآفرین وجود دارد ولی بیمه عمر پاسارگاد مستمری محدودی دارد.

پرداخت حق بیمه عمر کارآفرین

چندین روش برای پرداخت حق بیمه عمر کارآفرین وجود دارد:

 1. پرداخت از طریق خدمات الکترونیک بیمه تایم
 2. به صورت آنلاین از طریق سایت بیمه کارآفرین از طریق کد اعلامیه بدهکار و کد بیمه گذاری
 3. پرداخت با شناسه   و از طریق کارت به کارت به شماره کارت بیمه های عمر با دستگاه ATM بانک ملت
 4. پرداخت با شناسه از طریق اینترنت بانک ملت
 5. مراجعه حضوری به بانک ملت برای پرداخت حق بیمه
 6. از طریق اپلیکیشن موبایل بیمه کارآفرین
 7. هرگونه پرداخت بدون شناسه از هر روشی، در حساب های بیمه کارآفرین ثبت نشده و هیچ کدام از اقساط بیمه نامه شما رسید نمی‌شوند.

مدارک لازم برای خرید بیمه عمر کارآفرین

برای خرید بیمه عمر کافی است که اصل فرم پیشنهاد بیمه عمر کارآفرین که توسط بیمه شده تکمیل شده را به بیمه تایم ارسال نمایید و با پرداخت حق بیمه عمر، بیمه نامه شما صادر شده و به محل مورد درخواست شما ارسال می‌گردد. پیشنهاد ما این است که در ابتدا از طریق تکمیل فرم بیمه عمر اجازه دهید شرایط شما کامل بررسی شود تا بهترین طرح و متناسب با شرایط شما برای شما صادر شود. کارشناسان ما نحوه دریافت مدارک را برای شما کامل توضیح خواهند داد اما جهت اطلاعات بیشتر شما عزیزان در ادامه مدارک لازم برای هر بخش را معرفی میکنیم.

مدارک لازم برای دریافت خسارت فوت به هر علت در بیمه عمر کارآفرین

 • اصل بیمه نامه عمر
 • کپی هر دو صفحه فرم پیشنهاد
 • کپی برابر اصل از تمامی صفحات شناسنامه باطل شده
 • نامه اعلام خسارت توسط ذینفعان در صورت فوت بیمه شده
 • کپی برابر اصل گواهی فوت
 • کپی برابر اصل جواز دفن
 • در صورت انجام کالبد شکافی شرح معاینه جسد و نتیجه گزارش پزشک قانونی
 • در صورت نیاز ارائه دفترچه‌های بیمه

مدارک مورد نیاز فوت به علت حادثه در بیمه عمر کارآفرین

 • اصل بیمه نامه عمر
 • کپی برابر اصل از تمامی صفحات شناسنامه باطل شده
 • نامه اعلام خسارت توسط ذینفعان در صورت فوت بیمه شده
 • کپی برابر اصل گواهی فوت
 • کپی برابر اصل جواز دفن
 • کپی برابر اصل گزارش حادثه پلیس
 • در صورت انجام کالبد شکافی شرح معاینه جسد و نتیجه گزارش پزشک قانونی
 • کپی برابر اصل گواهی نامه

مدارک مورد نیاز فوت ناشی از بیماری‌های تحت پوشش

 • اصل بیمه نامه عمر
 • کپی هر دو صفحه فرم پیشنهاد بیمه نامه عمر
 • نامه اعلان خسارت توسط ذینفعان در صورت فوت بیمه شده
 • کپی برابر اصل گواهی فوت
 • کپی برابر اصل جواز دفن
 • کپی برابر اصل از کلیه صفحات مربوط به پرونده بیمارستانی و مدارک تشخیصی بیماری
 • ارائه دفترچه‌های بیمه

نکته: اگر ذینفع بیمه نامه عمر در صورت فوت وراث قانونی باشد، کپی برابر اصل از گواهی انحصار وراثت نیاز می باشد.

مدارک مورد نیاز خسارت امراض در بیمه عمر کارآفرین

 • کپی بیمه نامه عمر
 • نامه اعلام خسارت، شرح حال کتبی در مورد بیماری و معرفی پزشکان
 •  کپی هر دو صفحه فرم پیشنهاد بیمه نامه عمر
 • مدارک تشخیصی بیماری
 • کپی برابر اصل از کلیه صفحات مربوط به مدارک بیمارستانی
 •  ارائه دفترچه‌های بیمه

مدارک مورد نیاز خسارات معافیت از پرداخت حق بیمه عمر

 • کپی بیمه نامه
 • کپی هر دو صفحه فرم پیشنهاد
 • مدارک تشخیصی
 • کپی برابر اصل از مدارک مربوط به از کارافتادگی دائم و کامل
 • ارائه دفترچه‌های بیمه
 • نامه اعلام خسارت از ابتدا

نحوه بازخرید بیمه عمر کارآفرین

هر فرد بیمه شده‌ای می تواند در هر سال بیمه‌ای اقدام به بازخرید بیمه نامه عمر نماید. با بازخرید بیمه نامه هیچ مبلغی در اندوخته بیمه نامه باقی نمی‌ماند و سرمایه و پوشش‌های بیمه نامه شما صفر می‌شود و در حقیقت بیمه عمر کارآفرین به اتمام می‌رسد.

استعلام بیمه عمرکارآفرین با کد ملی

اگر بیمه عمر کارآفرین دارید، می توانید با داشتن کد ملی و شماره تماس بیمه گذار وارد پرتال بیمه نامه خود شده و شرایط بیمه نامه تان را بررسی نمایید. اندوخته بیمه نامه، پوشش‌های این بیمه نامه و ذینفعان و … در این قسمت قابل مشاهده می‌باشد. از طریق کارینو بیمه کارآفرین دسترسی همه بیمه گذاران به استعلام بیمه عمر کارآفرین امکان پذیر می‌باشد.

راهنمای خرید بیمه عمر بیمه کارآفرین از بیمه تایم

اگر بعد از مطالعه شرایط  و مزایای بیمه عمر کارآفرین انتخاب شما بیمه عمر کارآفرین است، می‌توانید فرم درخواست بیمه عمرتان را از طریق سایت بیمه تایم ارسال نمایید. کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم، در اسرع وقت با شما تماس گرفته و مشاوره کامل درباره خرید بیمه عمر را برای شما ارائه می‌کند. مزیت خرید بیمه عمر از بیمه تایم این است که با همراهی گروه کارشناسان متخصص ما مقایسه بین شرکت‌های بیمه را انجام می‌دهید و بهترین بیمه عمر مناسب را خریداری می‌نمایید.

برای خرید بیمه عمر به همراه مشاوره رایگان و ارزیابی تخصصی شرایط شما تنها کافی است اقدام به تکمیل فرم بیمه عمر نموده تا کارشناسان ما سایر کارها را برای شما انجام دهند.

با توجه به آمار بیمه عمر در سال‌های گذشته، شرکت بیمه کارآفرین یکی از برترین شرکت‌های بیمه عمر در صدور انواع بیمه عمر بوده است.

طرح اندوخته دار امید و طرح بازنشستگی امید کارآفرین دو طرح برتر در بیمه عمر کارآفرین می باشد که همه افراد می توانند به انتخاب یکی از دو طرح را انتخاب نمایند.

دارندگان بیمه‌های عمر کارآفرین می‌توانند بعد از پایان سال دوم 90 درصد ارزش بازخریدی را وام دریافت نماید.

داشتن امکان دریافت وام، برخورداری از پوشش‌های بیمه ای با سقف تعهدات بالا و سرمایه گذاری امن از مزایای بیمه عمر کارآفرین می‌باشد.

بله از طریق سایت بیمه کارآفرین و قسمت کارینو می توانید سوابق بیمه عمر کارآفرین تان را مشاهده و بررسی نمایید.

اندوخته بیمه عمر بیمه کارآفرین از طریق سایت بیمه کارآفرین به صورت آنلاین امکان پذیر می‌باشد.

جهت خرید بیمه عمر تماس بگیرید

1 دیدگاه برای “بیمه عمر کارآفرین، استعلام و خرید آنلاین بیمه عمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *