بیمه عمر نوین: ارزیابی تخصصی با زبانی ساده

خرید بهترین بیمه عمر

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

انتخاب یک شرکت بیمه که بتواند بهترین بیمه عمر را برای ما ارائه کند و کاملترین پوشش بیمه‌ای را همراه سرمایه گذاری مطمئن برای ما فراهم کند از جستجو های بیشتر بیمه گذاران این بیمه نامه باشد. انتخاب شرکت بیمه توانا که پاسخگو بوده و بتواند همواره کنار و همراه من بیمه گذار باشد، کار سختی به نظر می‌رسد. به همین در وبلاگ بیمه تایم ما مجموعه مقالاتی را جهت ارزیابی تخصصی بیمه‌های عمر انجام داده‌ایم که می‌توانید از این لینک مشاهده کنید. در ادامه این مسیر در این مطلب بیمه عمر نوین را بررسی خواهیم کرد.

شرکت بیمه عمر نوین

شرکت بیمه نوین یکی از شرکت‌های بیمه خصوصی در ایران است. این شرکت در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۸۴ فعالیت خود را آغاز کرده‌است. شرکت بیمه نوین با مشارکت بانک اقتصاد نوین تأسیس شده‌است. این شرکت  به عنوان هجدهمين شركت بيمه در كشور جمهوری اسلامی ايران در تاريخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۰ تحت شماره ۲۶۳۴۶۱ در اداره ثبت شركت‌های تهران به ثبت رسيده و پس از اخذ مجوز فعاليت از بيمه مركزی ايران فعاليت خود را آغاز نموده است (منبع).

شرکت بیمه نوین از جمله شرکت‌های بیمه‌ای است که بیمه عمر و سرمایه گذاری را به صورت ترکیبی از بیمه عمر و اندوخته سرمایه گذاری به بیمه گذاران خود ارائه می‌کند. همچنین علاوه بر بیمه عمر و اندوخته سازی که در این بیمه نامه شکل می‌گیرد، پوشش‌هایی از قبیل خطر فوت و سایر پوشش‌های اضافی همراه با سودآوری تضمین شده نیز نصیب بیمه گذاران می‌کند.


مطالب مرتبط:

بیمه عمر ملت: راهنمایی که قبل از خرید باید بخوانید

ارزیابی بیمه عمر سامان

از بیمه عمر پاسارگاد و جدول محاسبه آن چه چیزی باید بدانید


سطح توانگری شرکت بیمه نوین

سطح توانگری شرکت‌های بیمه یکی از معیارهای مهم در انتخاب  و اعتماد به شرکت بیمه برای خرید بیمه عمر می‌باشد که بر اساس سطح توانگری،  شرکت‌های بیمه در نحوه  پاسخگویی و  توانگری در پرداخت خسارات و … رتبه بندی می‌شوند. شرکت‌هایی که نمره آن‌ها بالای  100 باشد در سطح توانگری 1 قرار دارند. همانطور که پیشتر در مطلب رتبه بندی شرکت های بیمه مشاهده کردید، شرکت بیمه نوین در سال 1396 با کسب نمره 122توانسته به سطح توانگری 1 برسد و تا سال 1401 از شرکت‌های مطرح در صنعت بیمه کشور می باشد.

سطح توانگری بیمه نوین


در همین رابطه بخوانید : بهترین بیمه عمر از نظر مردم و کارشناسان


انواع بیمه عمر در شرکت بیمه نوین

شرکت بیمه نوین بیمه نامه‌های عمر را به شکل 3 طرح زیر ارائه می‌کند:

 1. بیمه عمر و سرمایه گذاری
 2. بیمه مستمری نوین
 3. بیمه عمر ساده زمانی
 4. بیمه عمر مانده بدهکار

 

۱- بیمه عمر و سرمایه گذاری نوین

بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه نامه‌ای است که با پرداخت حق بیمه‌های شما پوشش‌های بیمه‌ای و اندوخته سرمایه گذاری ارزشمندی را برای دارندگان این بیمه نامه فراهم می‌نماید. حق بیمه پرداختی با پرداخت سودهای روز شمار تضمینی، مشارکتی و تشویقی سرمایه نهایی این بیمه نامه را شکل .می‌دهد. در کنار سرمایه شکل گرفته، پوشش های ویژه ای که این بیمه نامه دارد می‌تواند ارزش داشتن این بیمه نامه را دو چندان کند

۲-بیمه مستمری نوین

شرکت بیمه نوین در سال 1401 طرح جدید بیمه مستمری را به بیمه گذاران خود ارائه می نماید. در طرح مستمری نوین شرکت بیمه نوین در ازای پرداخت حق بیمه توسط بیمه گذار در ابتدای بیمه نامه و فقط یک بار در طول مدت بیمه نامه، مبالغ مستمری را در بازه های مشخص شده به صورت قطعی و یا به شرط حیات بیمه شده و در واقع به صورت مادام العمر پرداخت نماید.

انواع بیمه مستمری نوین

• بیمه مستمری قطعی مدت معین بیمه عمر نوین

در این روش مبلغ مستمری برای مدت معین و به صورت قطعی به مستمری بگیر پرداخت می‌شود.

•بیمه مستمری به شرط حیات بیمه عمر نوین

در این روش پرداخت مستمری تا زمان حیات بیمه شده برای مدت معین (مستمری مدت معین به شرط حیات) و یا به صورت مادام العمر (مستمری به شرط حیات) به مستمری بگیر  انجام می‌شود.

شرایط بیمه‌ مستمری نوین

– حداقل سن بیمه‌گذار 18 سال تمام

– سن بیمه شده حداقل 35 و حداکثر 80 سال تمام

– حداقل مبلغ حق بیمه یکجا 100 میلیون ریال (منظور از حق بیمه یکجا، پرداخت یک‌بار حق بیمه در طول مدت بیمه‌نامه می باشد)

– امکان دریافت مستمری به صورت ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه

– مشخص شدن مدت دریافت مستمری

 • بیمه‌نامه مستمری قطعی و به شرط حیات مدت معین 5 تا 30 سال
 • بیمه‌نامه مستمری مادام العمر تا زمان حیات بیمه شده

– دوره تضمین پرداخت مستمری

 •  بیمه‌نامه مستمری مادام العمر 5، 10، 15 و 20سال
 • بیمه‌نامه مستمری مدت معین قطعی برابر با مدت بیمه‌نامه (5 تا 30 سال)
 • بیمه‌نامه مستمری به شرط حیات فاقد دوره تضمین پرداخت مستمری

–   پوشش‌های بیمه مستمری نوین

 • ارائه پوشش فوت به هر علت بیمه شده با سرمایه انتخابی توسط بیمه‌گذار از حداقل 10 میلیون تا 10 میلیارد ریال
 • ارائه پوشش فوت به علت حادثه بیمه شده حداکثر تا 2 برابر سرمایه فوت به هر علت

– مدت ارائه پوشش های اضافی بیمه مستمری نوین تا 75 سالگی بیمه شده

– امکان دریافت وام پس از 2 سال از شروع بیمه‌نامه تا 90 درصد مبلغ اندوخته بیمه‌نامه

– امکان بازخرید در هر زمان از مدت بیمه‌نامه و دریافت اندوخته

– معافیت از مالیات موضوع ماده 136 و 137 قانون مالیات های مستقیم

– اختصاص سود علی الحساب تضمینی به اندوخته بیمه‌نامه به صورت روزشمار، برای 2 سال اول بیمه‌نامه 16 درصد، 2 سال دوم بیمه‌نامه 13 درصد و بعد از آن تا پایان مدت بیمه‌نامه 10 درصد

– اختصاص سود مشارکت در منافع در پایان هر سال علاوه بر اندوخته تضمینی

3-بیمه عمر ساده زمانی نوین

مزیت بیمه عمر ساده زمانی را می‌توان چنین بیان کرد که  با پرداخت حق بیمه اندک اگر فرد بیمه شده در  طول مدت داشتن این بیمه نامه فوت کند، بازماندگان وی می توانند سرمایه فوت قابل توجهی را از شرکت بیمه دریافت نماید. پوشش‌های این بیمه نامه عمر به قرار زیر است:

 • داشتن سرمایه در صورت فوت بیمه شده به هر علت
 • داشتن سرمایه فوت با پرداخت مبالغ بسیار کم به عنوان حق بیمه

 

4- بیمه عمر مانده بدهکار نوین

این بیمه نامه برای جبران تعهدات باز پرداخت وام‌های دریافتی از بانک‌ها و موسسات مالی می‌باشد. اگر بیمه شده که دریافت کننده وام بوده و قبل از پایان یافتن بازپرداخت وام فوت کند، پرداخت اقساط باقی مانده را شرکت بیمه نوین انجام می‌دهد.

بررسی پوشش های بیمه عمر نوین

پوشش‌های بیمه عمر نوین

همانطور که گفتیم بیمه عمر و سرمایه گذاری نوین، کاملترین طرح بیمه عمر این شرکت است که با داشتن این بیمه نامه چندین پوشش مختلف برای فرد بیمه شده ارائه می شود. بنابراین با ارزیابی پوشش‌های این بیمه نامه اطلاعات کاملی از پوشش‌های بیمه عمر این شرکت بدست خواهیم آورد:

 

پوشش سرمایه فوت به هر علت بیمه عمر نوین

در بیمه عمر نوین فرد بیمه شده اگر به هر دلیلی فوت نماید، سقف سرمایه فوت  تا سقف 1 میلیارد تومان می‌باشد. شما می‌توانید برای سرمایه فوت ضریب افزایش سالانه سرمایه را به صورت  5، 10، 15، 20 درصد داشته باشید که سرمایه فوت بیمه نامه با درصد مشخصی هر سال بیشتر شود. هر فرد بیمه شده‌ای می‌تواند به انتخاب خود ضریب سرمایه فوت خود را افزایشی و یا ثابت انتخاب نماید. اگر بیمه شده در طول داشتن بیمه عمر به هر دلیلی فوت کند، مبلغ سرمایه فوت به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می‌شود.

 

پوشش فوت در اثر حادثه بیمه عمر نوین

اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر به دلیل حادثه فوت کند بیمه نوین 4 برابر سرمایه فوت به هر علت تا سقف 1 میلیارد تومان را پرداخت می‌کند. البته این نکته را فراموش نکنید که در زمانیکه فوت حادثه اتفاق بیافتد، علاوه بر پرداخت سرمایه فوت حادثی، سرمایه فوت به هر علت به اضافه اندوخته بیمه نامه به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می‌شود. این پوشش از سن 4 تا 75 سالگی ارائه می شود.

 

پوشش نقص عضو بیمه عمر نوین

اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه عمر به هر علتی دچار نقص عضو شود و یا از کارافتاده شود به گونه ای که وی قادر نباشد فعالیت فیزیکی انجام دهد، می‌تواند از این پوشش استفاده نماید. میزان پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی برابر 100 درصد سرمایه فوت به هر علت می‌باشد. از کارافتادگی و نقص عضو می‌تواند شامل نابينايـي کامـل و دائـم از دو چشـم، از كارافتادگـي دائـم و كامـل يـا قطـع دو دسـت حداقـل از مـچ يـا دو پـا حداقـل از مـچ يـا يـك دسـت و يـك پـا حداقـل از مـچ، از دسـت دادن هـر دو پنجـه‌هـا، قطـع كامل نخـاع، ناشـنوايي دائـم و كامل هـر دو گـوش، برداشـتن فـك پاييـن و یـا سـایر مـوارد باشد کـه بـه تشـخیص پزشـک معتمد شرکت بیمه ،  ازکارافتادگی داده می‌شود.

اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه دچار نقص عضو جزئی شود، سرمایه نقص عضو بر اساس میزان خسارت اتفاق افتاده به وی پرداخت می‌شود.

 

پوشش هزینه‌های پزشکی بیمه عمر نوین

از جمله شرکت‌هایی که این پوشش را در بیمه های عمر به بیمه شده‌های خود ارائه می‌کند، بیمه نوین می‌باشد. بر اساس شرایط بیمه عمر جبران هزینه های پزشکی معادل 5 درصد، 10درصد، 15 درصد ، 20درصد سرمایه فوت به هر علت تا سقف 100 میلیون تومان به فرد بیمه شده پرداخت می‌شود.

 

پوشش ازکارافتادگی دائم و کامل در اثر حادثه، بیماری و یا فوت بیمه گذار بیمه عمر نوین

بر اساس شرایط بیمه عمر، اگر فرد بیمه شده  در بازه سنی 18 تا 60 سال بر اثر حادثه و یا بیماری دچار ازکارافتادگی شود، می‌تواند از این پوشش استفاده نماید. با داشتن این پوشش ، ادامه روند بیمه نامه با پرداخت حق بیمه از طریق بیمه نوین همچنان انجام می‌شود. در این شرایط تمامی پوشش‌های بیمه ای و فرایند سرمایه گذاری و تشکیل اندوخته بیمه عمر نوین همچنان برقرار می‌ماند.

 

پوشش امراض خاص بیمه عمر نوین

داشتن پوشش بیماری در بیمه عمر نوین برای افراد 1 تا 60 سال قابل ارائه می‌باشد. میزان این پوشش 10، 20، 30، 40، 50 درصد سرمایه فوت به هر علت بیمه نامه عمر نوین می‌باشد. بیماری‌هایی که در بیمه نوین تحت پوشش هستند عبارتند از بـروز سـکته قلبـی، سـکته مغـزی، جراحـی عـروق قلبـی، سـرطان و پیونـد اعضـای اصلـی بـدن (شـامل قلـب، ریـه، کبـد، کلیـه، مغـز اسـتخوان)، که اگر در اثر هر کدام از بیمار ی‌های تحت پوشش، فرد بیمه شده دچـار عارضـه جسـمی شـده و یـا در اعمـال طبیعـی اعضـا و جهـاز مختلـف بـدن وی اختلالی بـه وجـود آیـد، شـرکت بیمـه مبلغی را حداکثر تـا سـقف 50 درصد سـرمایه فـوت بـه هـر علـت را در تاریـخ بـروز بیمـاری بـه وی پرداخـت خواهـد کـرد. سقف این پشش تا 300 میلیون تومان می باشد.

تا سال 1399 بیماری های تحت پوششش بیمه عمر نوین شامل سکته قلبی، سکته مغزی، عمل قلب باز، پیوند اعضا و انواع سرطان می‌­شد و اکنون با توسعه این محصول پوشش بیماری‌­های خاص تکمیل شده و تمامی اعمال جراحی قلب، ام اس، هپاتیتو C، آلزایمر، پارکینسون، دیالیز (به علت نارسایی کلیوی)، نابینایی کامل (به علت بیماری)، ناشنوایی کامل، کما، مننژیت و عفونت HIV نیز به پوشش امراض تکمیلی این بیمه‌نامه اضافه شده‌اند.

طرح شایگان بیمه عمر نوین

دارندگان بیمه های عمر شرکت بیمه نوین می توانند با لحاظ شرایط درج شده در بیمه نامه از پوشش های تکمیلی طرح شایگان استفاده نمایند. البته در زمان خرید طرح شایگان بیمه نامه عمر نوین نباید دارای اقساط معوق باشد و اندوخته لازم در بیمه نامه موجود باشد.

طرح شایگان نوین

 

مزایای بیمه عمر نوین

 • امکان برخورداری از تخفیفات بیمه ای در خرید انواع بیمه نامه از شرکت بیمه نوین
 • فرد بیمه شده می‌تواند از سن 1 سالگی تا 70 سالگی از پوشش‌های سرمایه فوت و پوشش بیماری این  این بیمه نامه استفاده نماید. این ویژگی  در واقع از مهمترین مزایای این بیمه نامه می‌باشد.
 • مدت بیمه نامه عمر می‌تواند بین 5 تا 30 سال باشد.

مطلب مرتبط: بالاترین نرخ سود متعلق به کدام بیمه عمر است؟


 • پرداخت حق بیمه می‌تواند يكجا، ساليانه، شش ماهه، سه ماهه، ماهانه باشد.
 • حداقل مبالغ جهت خرید بیمه عمر و سرمایه‌گذاری نوین به ترتیب جدول زیر است:
قسط ماهانهحداقل 50 هزارتومان
قسط سه ماههحداقل 60 هزارتومان
قسط شش ماههحداقل 120 هزارتومان
قسط سالانهحداقل 300 هزارتومان
 • فرد بیمه شده می‌تواند در پرداخت حق بیمه های خود افزایش سالانه ای را داشته باشد. میزان افزایش سالانه حق بیمه می‌تواند0، 5 ،10 ،15 ،20 و 25 درصد باشد. این قضیه باعث می‌شود که اثر تورمخنثی شود و ارزش پول حفظ گردد.
 •  شما می‌توانید برای افزایش ارزش اندوخته بیمه عمر خود در هر زمان از مدت بیمه نامه مبالغی را به اندوخته بیمه عمر خود واریز نمایید.
 • پرداخت سود روز شمار و سود تشویقی: سود بیمه‌ای که به بیمه نامه‌های عمر نوین پرداخت می‌شود به صورت روز شمار است. برای حق بیمه‌هایی که زودتر از موعد پرداخت شوند، سود تشویقی به اندوخته بیمه نامه اضافه می‌شود که نهایتا باعث افزایش در میزان سرمایه گذاری می‌شود.

نکته: در بیمه عمر نوین برای حق بیمه نامه‌هایی که دیر تر از زمان مقرر پرداخت شده باشند جریمه دیر کردی اعمال نمی‌شود و فرد بیمه گذار تا 30 روز بعد از تاریخ تمدید بیمه نامه فرصت دارد که این بیمه نامه را تمدید نمایند.

 • بهره‌مند شدن از تخفیف در خرید سایر انواع بیمه نامه از جمله بیمه بدنه، بیمه ثالث و بیمه آتش سوزی نوین

مزایای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری نوین

سود بیمه عمر نوین

شرکت بیمه نوین در سال های گذشته از جمله شرکت های برتر در پرداخت سود مشارکت بوده است. میزان سود مشارکت پرداختی ت.سط شرکت بیمه نوین به ترتیب زیر می باشد:

میزان سود مشارکت سال 1388: 22 درصد
میزان سود مشارکت سال 1389: 19.5 درصد
میزان سود مشارکت سال 1390: 24.6  درصد
میزان سود مشارکت سال 1391: 25.23 درصد
میزان سود مشارکت سال 1392: 25.88 درصد
میزان سود مشارکت سال 1393: 22.3 درصد
میزان سود مشارکت سال 1394: 20 درصد
میزان سود مشارکت سال1395: 20.6 درصد
میزان سود مشارکت سال1396: 20 درصد
میزان سود مشارکت سال 1397: 19.55 درصد
میزان سود مشارکت سال 1398: 21.5 درصد
میزان سود مشارکت سال 1399: 25.5 درصد

محاسبه نرخ بیمه عمر نوین

اگر می‌خواهید جدول بیمه عمر نوین را بر اساس شرایط خودتان مشاهده نمایید با اطلاعات شخصی و شرایط اقتصادی هر فرد بیمه گذار شما می‌توانید استعلام  را دریافت کنید. در جدول بیمه عمر نوین چند ستون برای بررسی این بیمه نامه در دسترس بیمه گذار قرار می‌گیرد (برای مشاهده جدول کلیک کنید جدول مثالی که در این قسمت به بررسی آن پرداخته‌ایم با حق بیمه سالانه 2 میلیون تومان و برای مدت 30 سال آورده شده است).

توضیحات جدول استعلام بیمه عمر نوین

 • سال بیمه‌ای: تعداد سال بیمه‌ای، مدت زمان قرارداد بیمه‌ای است که که فرد را در طول این مدت تحت پوشش قرار می‌دهد.
 • سن بیمه شده: با توجه به تاریخ تولد اعلامی از سوی بیمه شده  بیمه عمر محاسبه می‌شود. افراد بالای 65 سال نمی‌توانند بیمه عمر داشته باشند و مجموع سن بیمه شده و مدت زمان قرارداد بیمه نامه نباید بیش از  70 سال شود.

نکته ۱: در  جدول بیمه عمر نوین، تمامی پوشش‌های این بیمه نامه از قبیل سرمایه فوت به هر علت، سرمایه فوت در اثر حادثه، سرمایه نقص عضو، سرمایه هزینه های پزشکی، سرمایه امراض خاص، جمع حق بیمه پوشش های اضافی، جمع حق بیمه پرداختی سال، مبلغ هر قسط در سال، حق بیمه تجمیعی، اندوخته تضمینی بیمه نامه ، ارزش بازخرید تضمینی بیمه نامه، اندوخته بر مبنای متوسط سود سنوات گذشته همه مواردی هستند که در این جدول قابل بررسی می‌باشند.

 • سرمایه فوت به هر علت: میزان سرمایه فوت بیمه عمر نوین بر اساس حق بیمه پرداختی فرد محاسبه می‌شود. میزان این سرمایه می تواند 5 تا 20 برابر آخرین حق بیمه پرداختی وی باشد.
 • سرمایه فوت در اثر حادثه: میزان این پوشش می‌تواند بین 1 تا 4 برابر سرمایه فوت عادی باشد. بر اساس سرمایه فوت به هر علت در هر سال بیمه‌ای ، میزان سرمایه فوت در اثر حادثه هر سال انجام می‌شود.
 • سرمایه نقص عضو در اثر حادثه: میزان این پوشش با توجه به سرمایه فوت به هر علت در هر سال بیمه‌ای محاسبه می‌شود.
 • سرمایه هزینه‌های پزشکی در اثر حادثه: این پوشش از پوشش های اختیاری  است که شما می توانید به دلخواه این پوشش را به بیمه عمر نوین خود اضافه نمایید. میزان این پوشش 20 درصد از سرمایه فوت است و فرد بیمه شده می تواند تا سقف 20 میلیون تومان از این پوشش را برای جبران هزینه های درمان و بستری استفاده کند.
 • سرمایه امراض خاص: میزان این پوشش می تواند تا 30 درصد از سرمایه فوت محاسبه شود. سقف این پوشش در بیمه عمر نوین می تواند تا 30 میلیون تومان باشد.
 • جمع پوشش‌های اضافی: با انتخاب پوشش‌های تکمیلی مبلغی به عنوان حق بیمه پوشش های تکمیلی در جدول بیمه عمر نوین مشاهده می‌شود.
  مبلغ قسط در هر سال بیمه ای را شما می توانید در جدول بیمه عمر نوین مشاهده کنید که بیمه شده در هر سال بیمه ای چه مبلغی را به عنوان حق بیمه پرداخت می‌کند.
 • مبلغ هر قسط در هر سال: اگر بیمه گذار بخواهد حق بیمه‌های سالانه را پرداخت نکند ، مجموع حق بیمه های سالانه وی در طول یک سال مشخص می شود.
 • حق بیمه‌های تجمعی: در این قسمت از جدول محاسبه بیمه عمر و سرمایه‌گذاری مجموع حق بیمه‌های پرداختی را مشاهده می‌کنیم.
 • اندوخته تضمینی: همان‌طور که از نام این قسمت پیدا است مقدار اندوخته‌ای است که شرکت بیمه نوین، آن را تضمین کرده و در صورت خرید بیمه، در هر سال این مقدار در سپرده بیمه عمر بیمه‌گذار خواهد بود و در پایان این قرارداد این مقدار به طور قطع به بیمه‌گذار پرداخت خواهد شد.
 • ارزش بازخریدی تضمینی: معمولا همه بیمه گذاران به دنبال این سوال هستند که بعد از چند سال پرداخت حق بیمه به چه مقدار اندوخته دسترسی خواهند داشت. ارزش بازخریدی از ابتدای قرارداد بیمه عمر تا پایان 30 سال قابل مشاهده می‌باشد. مزایای اندوخته بیمه عمر نوین به این صورت است که اگر بیمه شده نیاز به پول داشته باشد، می تواند بدون نیاز به ضامن یا چک تضمینی از محل بیمه عمر خود وام دریافت کند.

پرداخت بیمه عمر نوین

پرداخت اقساط بیمه عمر نوین

اگر بیمه عمر نوین را خریداری کرده‌اید و می خواهید حق بیمه عمرتان را پرداخت کنید ، بهتر است که بدانید  از طریق چند روش زیر به راحتی می‌توانید اقساط بیمه عمر نوین را به صورت حضوری و یا غیر حضوری پرداخت نمایید. روش های پرداخت حق بیمه عمر نوین به ترتیب زیر می‌باشند:

 • پرداخت الكترونيكي از طريق سایت شرکت به آدرس www.novininsurance.com (منوی خدمات الکترونیکی )با درج كد رايانه اعلاميه بدهكار و كد بيمه گذار.
 • پرداخت الکترونیکی از طریق پایگاه تخصصی بیمه های زندگی به آدرس life.novininsurance.com  در بخش سامانه استعلام آنلاین بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری بدون نیاز به درج کد رایانه اعلامیه بدهکار و شناسه قسط.
 • پرداخت از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز ( ATM) بانك ملت با استفاده از كارت‌هاي عضو شتاب و انتقال وجه به شماره کارت 5909 – 4945 – 3379 – 6104با شناسه 17 رقمی.
 • مراجعه به اینترنت بانک ملت و انتقال وجه به حساب 4930593185 با شناسه 17 رقمی.
 • مراجعه به شعب بانک ملت و واریز نقدی اقساط به حساب 4930593185 با شناسه 17 رقمی.

پرداخت الکترونیکی بیمه نوین

روش الکترونیکی سریعترین روش در پرداخت اقساط بیمه عمر می باشد که می توانید در هر زمان و مکان اقساط بیمه عمر را پرداخت نمایید.

استعلام و خرید بیمه عمر نوین

شما می توانید برای خرید بیمه عمر نوین، فرم بیمه عمر را در سایت بیمه تایم تکمیل نمایید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و مشاوره کامل و لازم درباره مقایسه انواع بیمه عمر و مزایای و معایب همه شرکت‌های بیمه را به شما ارائه می‌نمایند. بیمه تایم کارگزاری بیمه است که شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر همراهی می‌کند.

 

 

بله همه بیمه گذاران بیمه نامه های عمر نوین می توانند حق بیمه های خود را از طریق سایت بیمه نوین پرداخت نمایند.

برای تهیه جدول بیمه عمر نوین می توانید درخواست خود را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید تا کارشناسان ما جدول بیمه عمر را بر اساس خواسته خودتان به شما ارائه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *