راهنمای خرید بیمه مسئولیت پاسارگاد

مشاوره و خرید انواع بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت پاسارگاد برای جبران خسارات جانی و هزینه‌های پزشکی که همواره ممکن است در حین کار متوجه کارگران و کارمندان باشد طرح‌های متنوعی را ارائه کرده است. همچنین خسارات جانی و مالی که ممکن است برای افراد ثالث نیز رخ دهد  نیز از دیگر امکانات و پوشش‌های بیمه مسئولیت پاسارگاد است. در این مطلب تلاش میکنیم تا شما را با انواع بیمه مسئولیت پاسارگاد و شرایط پیرامون آن آشنا کنیم تا قبل از خرید بیمه مسئولیت اطلاعات کاملتری داشته باشید.

 

انواع بیمه مسئولیت پاسارگاد و پوشش‌های آن

بیمه‌های مسئولیت با توجه به عملکرد مشاغل دارای انواع متعددی هستند. در هر یک از انواع بیمه مسئولیت پاسارگاد تعیین و انتخاب پوشش‌های بیمه مسئولیت می‌تواند در هر چه کامل‌تر بودن بیمه نامه کمک نمایند پوشش‌های بیمه مسئولیت پاسارگاد علاوه بر تعهدات جانی و هزینه پزشکی و مالی به بهینه‌تر شدن بیمه نامه کمک می‌کند. در ادامه به صورت اجمالی این انواع بیمه مسئولیت شرکت بیمه پاسارگاد را بررسی خواهیم کرد.

بیمه‌های مسئولیت پاسارگاد را می‌توان به ۴ دسته کلی تقسیم کرد:

 1. بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان
 2. بیمه مسئولیت حرفه‌ایی
 3. بیمه مسئولیت مدنی عمومی
 4. بیمه مسئولیت فنی مدیران
 5. بیمه مسئولیت طرح‌های خاص پاسارگاد

۱- بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان پاسارگاد

انواع بیمه مسئولیت پاسارگاد

بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان یکی از انواع بیمه‌های مسئولیت پرکاربرد است. بیمه مسئولیت پاسارگاد در قبال کارکنان را می‌توان به صورت‌های زیر دسته بندی نمود.

 • بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان  ویژه فعالیت‌های خدماتی، صنعتی، تولیدی بازرگانی پاسارگاد: کارفرمای در مشاغل خدماتی، صنعتی، تولیدی بازرگانی می‌توانند ریسک فعالیت کارگران و کارمندان خود در حین کار را با بیمه مسئولیت پاسارگاد پوشش دهند. برای این منظور ریسک در طبقات شغلی مشخص می‌شود و بر پایه آن قیمت بیمه مسئولیت پاسارگاد تعیین می‌گردد.
 • بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان ساختمانی پاسارگاد: با خرید بیمه مسئولیت ساختمانی پاسارگاد می‌توانید از پوشش‌هایی کاملی استفاده نماید مانند پرداخت خسارت بدون رای دادگاه، بدون اعمال تعرفه و … با توجه به مرحله ساخت و تعداد کارگر و تعهدات و متراژ جواز ساخت و … قیمت بیمه مسئولیت پاسارگاد مشخص می‌شود.

مطلب مرتبط:‌ عوامل موثر در تعیین قیمت بیمه مسئولیت ساختمانی

 • بیمه مسئولیت مدنی پیمانکاران فرعی پاسارگاد: در اجرای بیشتر پروژه‌ها بهینه است که هر قسمت پروژه به افراد و تیم های حرفه‌ایی سپرده شود بدین ترتیب پیمانکاران متعددی در تمامی پروژه‌ها با توجه به ابعاد پروژه همکاری دارند. بیمه مسئولیت مدنی پیمانکاران پاسارگاد ریسک پیمانکاران را با پوشش‌های خود حمایت می‌نماید.
 • بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان ویژه فعالیت‌های عمرانی پاسارگاد: در پروژه‌های بزرگ عمرانی مانند سدسازی، احداث پل، لوله کشی گاز و … بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان ویژه فعالیت های عمرانی پاسارگاد پوشش های بهینه‌ایی در تعهدات جانی و مالی با کلوزهای متنوع دارد.

 

۲- بیمه مسئولیت حرفه‌ایی پاسارگاد

 • بیمه مسئولیت پزشکان پاسارگاد و بیمه مسئولیت پیراپزشکان پاسارگاد: بیمه مسئولیت پزشکان پاسارگاد با توجه به ریسک تخصص پزشک دسته بندی گردیده است و قیمت بیمه مسئولیت پزشکان با توجه به این دسته بندی تعیین می‌گردد. هزینه بیمه مسئولیت پزشکان پاسارگاد مناسب است.
 • بیمه مسئولیت حرفه‌ای مهندسان ناظر، طراح و محاسب پاسارگاد :اشتباه و غفلت در شغل مهندسین ناظر می‌تواند اجتناب ناپذیر باشد و بیمه مسئولیت مهندسین ناظر پاسارگاد پوشش‌های کاملی در این زمینه دارد.
 • بیمه مسئولیت حرفه‌ای مدیران بیمارستان، کلینیک، داروخانه و آزمایشگاه پاسارگاد: مدیران بیمارستان و کلینیک‌ها و … علاوه بر خطراتی که برای بیماران ممکن است پیش بیاید برای افرادی که در بیمارستان تردد می‌نمایند نیز خطراتی هست که ممکن است ناشی از مسئولیت آنان باشد. بیمه مسئولیت پاسارگاد جهت این مهم طراحی شده است.
 • بیمه مسئولیت حرفه‌ای وکلای دادگاه پاسارگاد: تمامی وکلا با بیمه مسئولیت پاسارگاد می‌توانند مسئولیت حرفه‌ایی شغل خود را با سقف تعهدات مورد درخواست پوشش دهند.

 

۳- بیمه مسئولیت مدنی عمومی پاسارگاد

 • بیمه مسئولیت مدنی ناشی از اجرای عملیات ساختمانی(ثالث ساختمانی) پاسارگاد: در اجرای عملیات ساختمانی علاوه بر کارگران پروژه ساختمانی، افراد خارج از پروژه نیز ممکن است ناشی از کار پروژه دچار آسیب و خسارت جانی و مالی‌گردند مانند ریزش ساختمان های اطراف و … برای جبران اینچنین خساراتی بیمه مسئولیت پاسارگاد خسارات ناشی از اجرای عملیات ساختمانی (بیمه ثالث ساختمانی پاسارگاد) طرحی با پوشش‌های مناسب می‌باشد.
  نکته: در بیمه مسئولیت ساختمانی پاسارگاد کلوزی برای اشخاص ثالث تعبیه شده است که با آن اشخاص ثالث نیز پوشش می‌گیرند.
 • بیمه مسئولیت مدنی ناشی از آتش سوزی پاسارگاد: در وقوع آتش سوزی علاوه بر اینکه خسارت به اموال بیمه گذار در حریق می‌خورد اگر دامنه این آتش سوزی به همسایگان برسد مسئول جبران این خسارات ما هستیم بیمه مسئولیت مدنی پاسارگاد ناشی از آتش سوزی در این شرایط کمک کننده است.

سایر بیمه‌های مسئولیت مدنی پاسارگاد به ترتیب زیر هستند:

 • بیمه مسئولیت مدنی شهربازی ها
 • بیمه مسئولیت نصب و نگهداری آسانسور پاسارگاد
 • بیمه مسئولیت مدنی جامع شهرداری‌ها، دهیاری‌ها

۴- بیمه مسئولیت فنی مدیران پاسارگاد

طیف متنوعی از بیمه‌های مسئولیت برای مدیران مختلف وجود دارد که به شرح زیر می‌توان آنها را برشمرد:

 • بیمه مسئولیت مدیران مهدکودک
 • بیمه مسئولیت مدیران مجموعه‌های ورزشی
 • بیمه مسئولیت مدیران واحدهای اقامتی
 • بیمه مسئولیت مدیران تورهای مسافرتی و زیارتی
 • بیمه مسئولیت مدنی هیئت مدیره ساختمان
 • بیمه مسئولیت مدنی پارکینگ‌های عمومی
 • بیمه نامه مسئولیت مدنی نصب و نگهداری تابلوهای تبلیغاتی
 • بیمه مسئولیت مدنی دارندگان جرثقیل، ماشین آلات راه سازی و ساختمانی، کشاورزی
 • بیمه مسئولیت تولیدکنندگان کالا

۵- بیمه مسئولیت طرح‌های خاص پاسارگاد

 • بیمه‌های اعتباری
 • بیمه اسب
 • بیمه مسئولیت قراردادی
 • بیمه مسئولیت مدنی متصدیان حمل و نقل داخلی
 • بیمه مسئولیت متصدیان شرکت های بین المللی کالا از طریق جاده CMR

 

شرایط بیمه مسئولیت پاسارگاد

از شرایط و پوشش‌های بیمه مسئولیت پاسارگاد بهتر است نسبت به کامل بودن تعهدات دیه و هزینه پزشکی و سقف خسارات مالی بیمه نامه مطمئن شوید و در تعیین پوشش‌ها و کلوزهای بیمه مسئولیت پاسارگاد از یک مشاور متخصص کمک بگیرید تا بهترین بیمه مسئولیت مدنی  از نظر پوشش‌های لازم برای شما با بهترین قیمت بیمه مسئولیت پاسارگاد را تهیه نمایید. برای این منظور شما می‌توانید از طریق صفحه خرید بیمه مسئولیت اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما جهت مشاوره با شما تماس بگیرند.

 

مزایای خرید بیمه مسئولیت از پاسارگاد

شرکت پاسارگاد از جمله شرکت‌هایی است که در سال‌های اخیر توانسته است با گروه کارشناسان حرفه‌ایی خود و در ارائه خدمات و پاسخگویی و در زمان خسارت با پرداخت خسارت جایگاه مناسبی را در بین شرکت‌های بیمه کسب نماید.

 

آیا قیمت بیمه مسئولیت پاسارگاد مناسب است؟

در محاسبه قیمت بیمه مسئولیت پاسارگاد این شرکت از نرخ و شرایط خود در ارزیابی و نگهداشت ریسک استفاده می‌نماید و بنابراین قیمت بیمه مسئولیت پاسارگاد با توجه به خدمات این شرکت در شرایط خوبی می‌باشد. (تکمیل فرم جهت ارزیابی دقیق هزینه بیمه مسئولیت)

 

استعلام بیمه مسئولیت پاسارگاد

در استعلام بیمه مسئولیت پاسارگاد با توجه به نوع بیمه مسئولیت و ریسک های موجود کار و فعالیت مورد نظر، بعد از پر کردن فرم بیمه مسئولیت پاسارگاد، نیاز به بررسی و ارزیابی ریسک خطر می‌باشد. گاهی حتی نیاز به بازدید می‌باشد و بعد از ارزیابی درست ریسک نسبت به استعلام و اعلام قیمت بیمه مسئولیت پاسارگاد مبادرت می‌نماید.

 

خرید بیمه مسئولیت پاسارگاد از بیمه تایم

برای خرید بیمه مسئولیت پاسارگاد تیم کارشناسان بیمه تایم ابتدا با تکمیل فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت پاسارگاد نسبت به ارزیابی ریسک شما مبادرت می‌نمایند و شرایط مناسب بیمه شما را پیشنهاد می‌دهد. سپس بعد از تعیین نرخ و قیمت بیمه مسئولیت پاسارگاد با کلوزهای مورد نیاز به شما در هر چه بهتر خریدن این بیمه‌نامه مهم کمک می‌نماید. همچنین در صورت تمایل کارشناسان ما مقایسه بین شرکت‌های بیمه را نیز برای شما انجام می‌دهند تا با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید.

برای این منظور کافی است تا از طریق لینک زیر اطلاعات و نوع بیمه مسئولیت خود را تعیین کنید تا کارشناسان ما مابقی کارها را انجام دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *