بررسی بیمه عمر آسیا: شرکتی با توانگری سطح اول

خرید بهترین بیمه عمر

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پشتوانه بیمه‌ای و اقتصادی برای بیشتر افراد یکی از مهمترین ارکان برنامه ریزی برای آینده می‌باشد. داشتن پس انداز به همراه پوشش بیمه‌ای از مزایای بیمه عمر است که آسودگی خیالی برای دارنده این بیمه نامه فراهم می‌شود. بیمه عمر آسیا نیز با توجه به شرایطی که برای بیمه گذاران بیمه نامه عمر خود فراهم می‌کند توانسته یکی از گزینه‌های بیمه گذاران در بیمه نامه‌های عمر و سرمایه گذاری باشد. در این نوشته نگاهی اجمالی به بیمه عمر آسیا خواهیم داشت تا شرایط و مزایا داشتن این بیمه نامه را بررسی کنیم.

استعلام بیمه عمر آسیا

برای استعلام بیمه عمر آسیا می‌توانید با ثبت سن فرد بیمه شده، حق بیمه مورد درخواست، مدت بیمه نامه و انتخاب طرح مورد نظر و … می‌توانید استعلام بیمه عمر آسیا را بررسی نمایید.

محاسبه بیمه عمر آسیا

برای محاسبه بیمه عمر آسیا باید اطلاعات اولیه از جمله سن فرد بیمه شده، مدت بیمه نامه، حق بیمه پرداختی، شغل فرد بیمه شده و … ثبت شده و با بررسی درخواست بیمه گذار محاسبه حق بیمه عمر قابل انجام می‌باشد. با وارد کردن اطلاعات فرد بیمه شده می‌توانید روند سرمایه گذاری و پوشش های بیمه عمر آسیا را بررسی نمایید.

روش پرداخت حق بیمه

روش پرداخت حق بیمه عمر آسیا می تواند، ماهانه و سالانه و شش ماهه و سه ماه یکبار انجام شود. پرداخت حق بیمه سالانه 10 درصد سود بالایی را نسبت له پرداخت حق بیمه ماهانه دارد. از این رو پیشنهاد می شود پرداخت حق بیمه را به صورت سالانه انجام شود. اگر پرداخت حق بیمه زود تر از سررسید تاریخ مورد نظر انجام شود، از نظر سود دهی می تواند به نفع بیمه گذار بوده و سود مشارکت روزشمار بالاتری را دریافت نماید.

 


مطلب مرتبط: جدول مقایسه بیمه‌های عمر


طرح‌های بیمه عمر آسیا

شرکت بیمه آسیا طرح‌های زیر را در رشته بیمه عمر ارائه نموده است:

 1. بیمه نامه مختلط عمر و پس انداز
 2. بیمه‌نامه جامع عمر و پس انداز
 3. بیمه نامه جامع مهر آسیا
 4. بیمه نامه طرح گندم آسیا

هر یک از این طرح ها شرایط و ضوابط خاص خود را دارند که به طرح حامی مهر آسیا خواهیم پرداخت.

مزایای طرح حامی مهر آسیا چیست؟

در طرح حامی مهر آسیا، هر یک از بیمه شدگان می‌توانند از پوشش های متنوع و گوناگون آن بیمه نامه برخوردار شوند. از جمله مزیت‌های جالب توجه این طرح بیمه عمر آسیا، همزمان بودن دو نفر تحت پوشش بیمه عمر با دریافت یک حق بیمه می باشد. سایر مزایای این بیمه نامه به ترتیب زیر می‌باشد:

مزایای بیمه آتیه طرح حامی مهر بیمه آسیا

 • برخورداری همزمان دو نفر از پوشش های بیمه آسیا عمر و شرایط پس اندازی و سرمایه گذاری
 •  ارائه پوشش های بیمه ای به هر دو نفر به صورت مستقل
 • جایگزین کردن فرد بیمه شده دوم در طول مدت بیمه نامه
 • صدور بیمه نامه برای دو بیمه شده
 • دریافت وام
 • سود مشارکت در منافع
 • معافیت های مالیاتی

پوشش های بیمه عمر آسیا

پوشش‌های بیمه عمر آسیا

پوشش فوت به هر علت بیمه عمر آسیا

پوشش اصلی بیمه عمر آسیا پوشش فوت این بیمه نامه می باشد که اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر آسیا فوت کند این سرمایه به ذینفعان بیمه نامه وی پرداخت می شود. میزان پوشش فوت بیمه عمر ضریبی از حق بیمه پرداختی سالانه تعیین می‌شود ، سرمایه فوت بیمه شده می‌تواند 1 تا 25 برابر حق بیمه پرداختی سالانه باشد. که البته فرد بیمه شده می‌تواند در طول مدت داشتن بیمه عمر ، سرمایه فوت بیمه نامه‌اش را 5 تا 15 درصد افزایش دهد.


بیشتر بدانید: بیمه عمر اندوخته‌دار امید کارآفرین چیست؟


پوشش فوت در اثر حادثه بیمه عمر آسیا

اگر فرد دارنده بیمه آسیا در اثر حادثه فوت کند علاوه بر سرمایه فوت بیمه عمر، سرمایه فوت حادثی نیز به ذینفعان وی پرداخت می‌شود،.تعریف حادثه در بیمه آسیا مطابق با آیین نامه 84 شواریعالی بیمه است که در واقع هر واقعه ناگهانی ناشی از عامل خارجی بدون قصد و اراده بیمه شده در مدت بیمه نامه اتفاق بیافتد و منجر به فوت بیمه شده شود می‌باشد. موارد زیر از جمله حوادثی می‌باشد که اگر بیمه شده در اثر این حوادث فوت کند، پوشش فوت حادثی به ذینفعان وی پرداخت می‌شود:

 • فوت در اثر غرق شدن، مسمومیت، تاثیر گاز، بخار و یا مواد خورنده مانند اسیـد
 • فوت در اثر ابتلا به هاری ، کزاز و سیاه زخم و گزیدگی حشرات و حیوانات
 • فوت در اثر دفاع مشروع بیمه شده
 • فوتی که بر اثر نجات اشخاص و اموال از خطـر و حادثه

البته حوادثی از قبیل زمین لـرزه ، آتشفشان ، هـدایت هرگونه موتور سیکلت دنده‌ای، ورزش‌‌های رزمی و حرفه‌ای، شکار ، ســوارکاری، قایقــرانی، هــدایت و یا سرنشینی هواپیمای آمــوزشی اکتشـافی و غیرتجاری، هدایت و یا سرنشینی اتومبیل کورسی ( مسابقه ای )، هـدایت و یا سرنشینی هلیکوپتر، غواصی، پرش با چتر نجات و کایت یا سایر وسایل نقلیه پرواز بدون موتور با موافقت بیمه گر و اخذ حق بیمه مربوطه، این خطرات نیز قابل پوشش می‌باشد.


مطلب مرتبط: بیمه عمر و حوادث گروهی چیست؟


میزان سرمایه فوت در اثر حادثه بیمه عمر آسیا می‌تواند 1 تا 3 برابر سرمایه فوت می باشد. برای استفاده از این پوشش سن فرد بیمه شده باید 10 تا 70 سال باشد.  لازم به توضیح است که شرکت بیمه آسیا با توجه به شرایط عمومی و خصوصی و البته با توجه به استثنائات این پوشش را به بیمه شده‌های بیمه نامه‌های عمر آسیا پرداخت می‌کند.

پوشش بیماری های خاص بیمه آسیا

پوشش بیماری‌های خاص بیمه عمر آسیا

بیماری های تحت پوشش در بیمه عمر آسیا به ترتیب زیر می‌باشد:

سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی بای پس عروق کرونر، سرطان ، پیوند ارگان های حیاتی بدن، آنوریسم عروق بزرگ، کاردیومیوپاتی، بیماری‌های التهابی، عفونی قلب، کما، آلزایمر، بیماری زوال عقل، فلج اندام‌ها، آنسفالیت باکتریال و ویرال حاد، میاستنی گراویس، تومورهای خوش خیم مغزی، جراحی‌ دریچه‌های قلب، اعمال تهاجمی قلب (کرونری) آنژیوپلاستی، قراردادن پیس میکر، کوآرکتاسیون آئورت، عفونتHIV، بیماری پارکینسون، هپاتیتB، هپاتیت C، مننژیت، نارسایی حاد برق‌آسای کبد ،MS، نارسایی حاد کلیه، بیماری‌های اختلال عصبی و حرکتی ، نابینائی کامل، ناشنوائی کامل، بیماری‌های دستگاه ایمنی، هموفیلی، بیماری انسداد ریوی مزمن باشد.

اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر به یکی از این بیماری‌ها مبتلا شود و یا حتی در اثر ابتلا به این بیماری‌ها فوت کند می‌تواند از پوشش بیماری‌های خاص و سرمایه فوت این بیمه نامه استفاده نماید. میزان پوشش بیماری های خاص بیمه عمر آسیا بر اساس ضریبی از از سرمایه فوت بیمه نامه محاسبه می‌شود. شرایط سنی استفاده از این پوشش برای افراد 10 تا  60 سال می باشد، که البته برای استفاده از این پوشش در هر بیماری 6 ماه دوره انتظار وجود دارد. میزان این پوشش 30 درصد تا 50 درصد مبلغ سرمایه فوت تا سقف 2.000.000.000 ریال می‌باشد.


بیشتر بدانید: بیمه عمر نوین چیست؟


پوشش تکمیلی نقص عضو و ازکارافتادگی بیمه عمر آسیا

یکی از پوشش‌های مهم بیمه عمر آسیا داشتن پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی است. بر اساس شرایط بیمه عمر آسیا اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه نقص عضو شود و یا ازکارافتاده شود می‌تواند از سرمایه نقص عضو ازکارافتادگی بیمه عمر خود استفاده کند. قطع شدن، تغییر شکل و یا از دست دادن توانایی انجام کار عضوی از اعضای بدن که ناشی از حادثه بوده و وضعیتی دائم و قطعی داشته و مورد تایید پزشک معتمد بیمه آسیا باشد، مواردی هستند که نقص عضو شناخته شده و می‌توانند منجربه به ازکارافتادگی کلی و جزئی بیمه شده شوند. میزان سرمایه پوشش تکمیلی نقص عضو   50 درصد یا 100 درصد سرمایه فوت بیمه عمر می‌باشد، بر اساس شرایط بیمه عمر آسیا این پوشش به افراد بین 10 تا 70 سال ارائه می‌شود.

پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه بیمه عمر آسیا

از جمله شرکت‌های بیمه‌ای که این پوشش را ارائه می‌دهد شرکت بیمه آسیا می‌باشد. این شرکت هزینه‌های پزشکی که به علت پیش آمدن خطرات تحت پوشش بیمه نامه باید دریافت خدمات درمانی استفاده کنند را جبران می‌کند.

 • نحوه پرداخت هزینه پزشکی توسط شرکت بیمه آسیا بر اساس صورتحساب درمانی و یا بر اساس حداکثر هزینه در تعهد شرکت بیمه آسیا پرداخت می‌شود. بیمه شده موظف است برای پرداخت هزینه از سود شرکت بیمه ظرف مدت 60 روز صورتحساب پرداخت شده را به شرکت بیمه آسیا ارائه نماید.
 • در پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه بیمه عمر آسیا حوادثی که در 7 روز متوالی اتفاق می افتد یک حادثه به حساب می آید.
 • شرکت بیمه آسیا قبل از پرداخت خسارت اسناد و مدارک پزشکی مربوط به معالجه و درمان بیمه شده را بررسی می‌نماید.
 • اگر برای معالجه فرد بیمه شده نیاز به انتقال وی و استفاده از اورژانس وجود داشته باشد ، هزینه اورژانس جز هزینه‌های پزشکی به حساب می‌آید.
 • پوشش هزینه‌های پزشکی بیمه عمر آسیا برای افراد بیمه شده بین 10 تا 70 سال ارائه می شود.

پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در اثر ازکارافتادگی بیمه عمر آسیا

بر اساس شرایط بیمه عمر آسیا هر فرد بیمه شده در سن بین 15 تا 55 سالگی می‌تواند از این پوشش استفاده کند، بر اساس شرایط این بیمه نامه اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه عمر دچار ازکارافتادگی کامل  و دائم شود، بیمه گذار بیمه نامه از پرداخت حق بیمه معاف می شود و شرکت بیمه آسیا تا پایان مدت قرارداد حق بیمه را پرداخت می کند. به این نکته توجه کنید که دانش آموز، ، دانشجو ، سرباز ، بازنشسته و یا خانه دار شغل به حساب نمی‌آید و نمی‌توانند از این پوشش استفاده کنند. ازکارافتادگی می‌تواند ناشی از بیماری نیز اتفاق بیافتد ، که اگر شروع بیماری منشا ناتوانی باشد باید بیماری یک سال بعد از تاریخ شروع این پوشش اتفاق بیافتد.

مزایای بیمه عمر آسیا

 • امکان دریافت وام بیمه عمر آسیا بدون نیاز به ضامن، از پایان سال دوم
 • بهره‌مندی از سود مشارکت به صورت روزشمار
 • معاف از مالیات و قوانین وراثت در صورت انتخاب بیمه‌شده
 • انتخاب مقدار حق بیمه و سرمایه بر اساس میزان درآمد در بیمه عمر آسیا
 • امکان برداشت اندوخته بیمه عمر آسیا بعد از یک سال به صورت یکجا
 • برخورداری از پوشش های بیمه ای در این بیمه نامه

شرایط بیمه عمر آسیا

شرایط دریافت وام بیمه عمر آسیا

علاوه بر پوشش‌های بیمه‌ای که برای فرد بیمه شده وجود دارد، وی می‌تواند از سایر مزایای بیمه عمر آسیا استفاده نماید. از جمله  این مزایا دریافت وام می‌باشد. اندوخته ای که با پرداخت حق بیمه و سود تضمینی و مشارکتی نزد شرکت بیمه آسیا شکل می‌گیرد مبنای دریافت وام می‌باشد. هر فرد بیمه شده می‌تواند با پایان سال دوم بیمه‌ای خود ، در طول مدت داشتن بیمه عمر آسیا 80 درصد از ارزش بازخریدی بیمه عمر خود را وام بگیرد. نرخ کارمزد وام بر اساس نرخ مصوبه بیمه مرکزی به بیمه شده اعلام می‌شود.

شرایط بازخرید بیمه عمر آسیا

اندوخته ای که در بیمه عمر آسیا  با پرداخت حق بیمه نزد این شرکت تشکیل می‌شود حقوقی برای بیمه گذار ایجاد می‌نماید که شامل استفاده از ارزش بازخریدی و دریافت وام می‌باشد. هر فرد بیمه شده‌ای می‌تواند با توجه به شرایط بیمه عمر خود از همه مزایای بیمه عمر آسیا استفاده نماید.

 • در صورتی‌ که فرد بیمه شده بخواهد بیمه عمر خود را زودتر از پایان مدت بیمه نامه  بازخرید کند و قبل از موعد اتمام قرارداد اندوخته خود را بگیرید مبلغی تحت عنوان ارزش بازخرید بیمه عمر به وی پرداخت می شود که مقدار آن در سال‌های مختلف در جدول بیمه عمر موجود است. اگر باز خرید در در سال اول تا پنجم قرارداد بیمه عمر اتفاق بیافتد، بین 95% تا 99% از ارزش بازخرید به  فرد تعلق می‌گیرد اما از سال ششم به بعد 100% آن طبق بیمه‌نامه به فرد پرداخت خواهد شد.
 • اگر بیمه گذار 31 روز بعد از شروع بیمه نامه، از ادامه آن منصرف شود می‌تواند ارزش بازخرید بیمه نامه تا تاریخ درخواست کتبی خود را دریافت نماید که در این صورت بیمه نامه فسخ و شرکت بیمه آسیا پس ازآن هیچ گونه تعهدی در قبال بیمه نامه وی ندارد.
 • درصورت انصراف بیمه شده از ادامه بیمه نامه تحت هر شرایطی، بیمه نامه فسخ و ارزش بازخریدی به بیمه گذار پرداخت می‌گردد.
 • بیمه شده می‌تواند تا 80  درصد ارزش بازخرید بیمه نامه خود را پس از کسر سایر بدهی‌ها از جمله وام و … برداشت نماید. مانده اندوخته بیمه نامه نزد شرکت بیمه آسیا، مبنای تشکیل اندوخته سال های آتی خواهد بود.
 • بر اساس شرایط بیمه عمر آسیا درصورت درخواست بیمه گذار قبل از انقضای مدت بیمه نامه، ارزش بازخرید و سود مشارکت در منافع به روز رسانی شده در وجه بیمه گذار قابل پرداخت میباشد .
 • چنانچه بیمه شده به عنوان یک فرد نظامی یا در سمت شغلی نظامی به جنگ اعزام شود می بایست تاریخ اعزام خود را به بیمه گر خود اعلام نماید، لیکن بیمه نامه وی  از تاریخ اعزام به حالت تعلیق در خواهد آمد. چنانچه در مأموریت جنگی به هر علتی بیمه شده  فوت نماید،  فقط ارزش بازخریدی بیمه نامه او تا روز تعلیق پرداخت و حق بیمه های احتمالی دریافتی بعد از تاریخ تعلیق برگشت داده خواهد شد.

بیشتر بدانید: بالاترین نرخ سود بیمه عمر از آن کیست؟


شرایط دریافت وام بیمه عمر آسیا

مطلب مرتبط: هرآنچه از بیمه عمر ایران بدانید


نحوه پرداخت حق بیمه عمر آسیا

قبلا پرداخت حق بیمه عمر آسیا با دریافت دفترچه پرداخت اقساط و مراجعه حضوری بیمه گذاران به بانک انجام می‌گرفت. اما هم اکنون بیمه آسیا برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به بیمه گذاران امکان پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر آسیا را فراهم کرده که به راحتی می توانند اقساط بیمه عمر و اقساط وام بیمه عمر آسیا را از این طریق پرداخت کنند:

راهنمای پرداخت اینترنتی در زیر نشان داده شده است:

 1. بیمه گذاران برای پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر آسیا، وارد وب سایت بیمه آسیا شوند و به قسمت خدمات الکترونیک مراجعه کنند
 2.  گزینه پرداخت الکترونیکی اقساط یا کارتابل بیمه گزاران را انتخاب نمایید
 3.  در قسمت پرداخت الکترونیک، گزینه پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر آسیا را انتخاب کنید
 4. انتخاب گزینه بیمه نامه جامع عمر و پس انداز یا مهر آسیا
 5.  سپس از منوی سمت راست ، پرداخت اینترنتی را انتخاب کنید
 6.  در این مرحله، کد رهگیری بیمه نامه جامع عمر و پس انداز را که یک عدد 11 رقمی است و با کد 09 شروع می شود و در قسمت بالای جدول پیش بینی تعهدات بیمه گزار و بیمه گر درج شده است به همراه عبارت امنیتی وارد نموده ، دکمه “مرحله بعدی” را کلیک نمایید
 7.  در پنجره باز شده، پس از کنترل مشخصات فردی و بیمه نامه، قسط یا اقساط مورد نظر را انتخاب نموده به مرحله بعدی بروید
 8. دروازه پرداخت اینترنتی “به پرداخت ملت” را انتخاب سپس چنانچه قسط یا اقساط انتخاب شده مورد تایید باشد ، گزینه پرداخت را انتخاب نمایید
 9.  پس از تأیید، به دروازه پرداخت اینترنتی “به پرداخت بانک ملت” متّصل می شوید، کافی است مشخصات و رمز اینترنتی یکی از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب خود را در قسمت‌های مربوطه وارد نمایید .
 10. با انجام پرداخت شماره پیگیری دریافت خواهید کرد که دریافت کد رهگیری بیمه عمر آسیا نشانه تایید پرداخت حق بیمه عمر شما می‌باشد.

پرداخت بیمه عمر آسیا با کد رهگیری

امکان پرداخت حق بیمه عمر آسیا از طریق کد رهگیری برای بیمه شدگان فراهم شده است. بیمه گذاران ین بیمه نامه می توانند با وارد کردن کد رهگیری در سامانه الکترونیک بیمه اسیا وارد درگاه پرداخت بیمه نامه مورد نظر شود. در واقع پرداخت بیمه عمر آسیا با کد رهگیری یکی از سریع ترین و امن ترین و راحترین روش های پرداخت بیمه عمر اسیا است که در هر زمان و مکان امکان پرداخت را برای شما فراهم می نماید.


محاسبه بیمه عمر آسیا

محاسبه قیمت بیمه عمر اسیا بر اساس چند پارامتر انجام می‌گیرد که شامل موارد زیر هستند:

 • روش پرداخت حق بیمه عمر آسیا (پرداخت سالانه سود بیشتری نسبت به پرداخت ماهانه دارد.)(پرداخت اقساطی شامل هزینه تقسیط هم می‌شود)
 • حق بیمه پرداختی در طول مدت بیمه نامه
 • سن بیمه شده
 • مدت بیمه نامه
 • ضرایب حق بیمه و پوشش ها در بیمه عمر آسیا

نحوه مشاهده سوابق بیمه عمر آسیا

همه بیمه گذاران بیمه نامه های عمر شرکت بیمه آسیا می توانند به راحتی از طریق وب سایت شرکت بیمه آسیا سوابق بیمه عمر خود را مشاهده کنند. برای انجام این کار، بیمه گذاران ابتدا باید به وب سایت بیمه آسیا و سپس به قسمت خدمات الکترونیک کارتابل بیمه گذاران(پرداخت الکترونیکی اقساط) مراجعه کنند. با کلیک در این قسمت باید فرد کد بیمه گذاری و کد ملی را به همراه کد امنیتی وارد کرده و دکمه  بعدی را کلیک نموده و وارد قسمت سوابق بیمه‌ای خود شوند. در این قسمت می توانند هم حق بیمه خود را پرداخت کنند و هم سوابق بیمه‌ای شان را مشاهده کنند.

استعلام بیمه عمر آسیا

برای استعلام بیمه عمر آسیا می توانید بر اساس شرایط مورد نظرتان با وارد کردن مبالغ و شرایط بیمه نامه در سامانه بیمه تایم می‌توانید استعلام بیمه عمر آسیا را دریافت نمایید. استعلام بر اساس حق بیمه پرداختی شما و سن بیمه شده و مدت بیمه نامه مورد نظر شما می توانید جدول بیمه عمر آسیا را دریافت نمایید.

استعلام بیمه عمر آسیا با کد ملی

اگر بیمه عمر آسیا دارید می توانید با وارد کردن کد ملی و کد بیمه گذاری سابقه بیمه نامه تان را بررسی کنید. مشاهده پوشش های بیمه ای و حق بیمه های پرداختی و سایر موارد به صورت آنلاین از طریق سایت بیمه آسیا امکان پذیر می باشد.

چاپ وضعیت مالی بیمه عمر آسیا

یکی از خدمات آنلاین شرکت بیمه آسیا بررسی وضعیت مالی بیمه عمر آسیا از طریق وارد کردن کد رهگیری در قسمت کارتابل بیمه آسیا برای بیمه گذاران بیمه عمر آسیا می باشد. از این طریق می توانند وارد کارتابل مالی خود شده و اقساط بیمه نامه شان را نیز بررسی نمایند.

 

راهنمای خرید بیمه عمر آسیا از بیمه تایم

با مطالعه و مقایسه انواع بیمه عمر شرکت های بیمه، انتخاب و خرید بهترین بیمه عمر برای بیمه گذاران فراهم می‌شود. هم اکنون که مطالبی درباره بیمه عمر آسیا گفته شد شما می‌توانید از طریق لینک زیر فرم بیمه عمر را در سایت بیمه تایم تکمیل و ارسال نمایید. کارشناسان بیمه عمر سامانه بیمه تایم در اسرع وقت با شما تماس گرفته و مشاوره لازم در رابطه با خرید بیمه عمر را به شما ارائه می کنند تا شما بتوانید بهترین بیمه عمر را انتخاب نمایید.

بیمه عمر آسیا در حال حاضر طرح بازنشستگی ندارد.

شما می توانید استعلام بیمه عمر آسیا را از طریق بیمه تایم و کارشناسان بیمه تایم انجام دهید.

در بیمه های عمر آسیا امکان پرداخت حق بیمه به صورت آنلاین وجود دارد که از طریق سایت شرکت بیمه آسیا انجام می شود.

بیمه شده های بیمه های عمر آسیا می توانند با پایان سال دوم 90 درصد از اندوخته بیمه نامه شان را وام بگیرند.

بیمه عمر دارای طرح های مختلفی می باشد از جمله بیمه عمر گروهی، بیمه عمر مشترک، بیمه عمر خانواده، بیمه عمر و بازنشستگی و …. همه از انواع بیمه نامه های عمر می باشند که شرکت های مختلف بیمه ارائه می کنند.

جهت خرید بیمه عمر تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *