بیمه خاورمیانه

بیمه خاورمیانه

سال تاسیس 

1395

تعداد شعب

1

تعداد نمایندگان

829

رتبه رضایت‌مندی

یک

پرفروش ترین بیمه ها

بیمه مستمری خاورمیانه

تاریخچه بیمه خاورمیانه

شرکت بیمه خاورمیانه اولین شرکت تخصصی در زمینه بیمه های زندگی می‌باشد که در رشته‌های بیمه عمر و سرمایه گذاری در صنعت بیمه کشور  فعال می‌باشد که از سال 1395 فعالیت خود را شروع کرده است. شرکت بیمه زندگی خاورمیانه اولین شرکت تخصصی ارائه دهنده بیمه‌های مستمری و زندگی در کشور می‌باشد که با استفاده از روش‌های به روز شده در تعیین مدیریت ریسک و سرمایه گذاری محصولات جدید بیمه ای از قبیل بیمه مستمری خاورمیانه را به بیمه گذاران بیمه های زندگی ارائه می‌دهد.


وضعیت بازار و فروش بیمه خاورمیانه

شرکت بیمه خاورمیانه در حال حاضر دارای 1 شعبه فعال  و 829 نماینده فعال عمر در سراسر کشور می‌باشد. شرکت خاورمیانه انواع بیمه نامه‌های زندگی را در طرح های مختلف ارائه می‌نماید که می‌توان گفت بیمه مستمری خاورمیانه یکی از بهترین طرح‌های این شرکت بیمه می‌باشد.

شبکه فروش شرکت بیمه خاورمیانه از طریق نمایندگان حقیقی، حقوقی و کارگزاران در حال انجام می‌باشد که در سراسر کشور در حال فعالیت هستند.


سهامداران بیمه خاورمیانه

سهامداران عمده شرکت عبارتند از:

  • بانک خاورمیانه (سهامی عام)
  • شرکت آسفالت طوس (سهامی خاص)
  • شرکت سام گروه (سهامی خاص)
  • شرکت مدیریت سرمایه آرمان روشن ارگ (سهامی خاص)
  • شرکت کارآفرینان صنعت ذوب فلزات (سهامی خاص)
  • شرکت سرمایه گذاری کارآفرین ماندگار گروه بدر (سهامی عام)
  • اشخاص حقیقی بالای یک درصد (4 نفر)
  • سایر اشخاص حقوقی زیر یک درصد (14 شرکت)
  • سایر اشخاص حقیقی زیر یک درصد (2,321 نفر)

شاخه‌های بیمه‌ای فعال

همانطور که گفته شد بیمه خاورمیانه انواع بیمه‌های زندگی را به بیمه گذاران خود ارائه می‌نماید، انواع بیمه‌های زندگی خاورمیانه به ترتیب زیر می‌باشد:

بیمه مستمری و بازنشستگی خاورمیانه

یکی از طرح‌های برتر بیمه عمر خاورمیانه‌، بیمه مستمری و بازنشستگی خاورمیانه است که در طرح‌های مختلف این بیمه نامه به بیمه گذاران قابل ارائه می‌باشد. هر طرح دارای شرایط و پوشش‌های خاص می‌باشد و بیمه گذاران با استفاده از این طرح می‌توانند مستمری‌های ماهانه و سالانه مادام العمر داشته باشند.

بیمه تمام عمر خاورمیانه

در این بیمه نامه بیمه شده می‌تواند از بدو تولد تا سن ۱۰۶ سالگی با پرداخت حق بیمه‌ای که خودش انتخاب کرده به مدت نامحدود از پوشش‌های بیمه‌ای خود استفاده کند. پوشش‌های این بیمه نامه شامل پوشش فوت بر اثر حادثه، نقص عضو یا ازکارافتادگی دائم ناشی از حادثه و معافیت از پرداخت حق بیمه می‌باشد.

بیمه عمر و پس انداز خاورمیانه

در این نوع بیمه نامه بیمه شده می‌تواند علاوه بر پوشش‌های بیمه‌ای از جنبه سرمایه گذاری بیمه نامه خود استفاده نماید. این بیمه نامه برای افراد کم سن و یا میان سال پیشنهاد می‌شود تا از جنبه سرمایه گذاری و بیمه ای بیمه نامه شان استفاده نمایند.

بیمه عمر مانده بدهکار خاورمیانه

با توجه به شرایط بیمه نامه اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه  نامه وامی را از بانک یا سایر موسسات مالی دریافت نماید و قبل از اتمام باز پرداخت اقساط فوت نماید با داشتن این بیمه نامه، شرکت بیمه همه اقساط باقی مانده را پرداخت می‌کند. حق بیمه این بیمه  نامه به صورت یکجا پرداخت می‌شود و سال به سال نسبت به مبلغ اولیه بیمه نامه کاهش می‌یابد و سر انجام در تاریخ انقضا بیمه نامه به صفر می‌رسد سن بیمه شده‌ها می تواند ۱۵ تا ۹۰ سال باشد.

بیمه سنوات کارکنان خاورمیانه

در این بیمه نامه یک ماه حقوق به عنوان سرمایه بیمه نامه برای تمامی کارکنان منظور شده و در زمان بازنشستگی و یا قطع همکاری به صورت سرمایه قابل توجه به وی بازگردانده می‌شود.

بیمه عمر زمانی خاورمیانه

در بیمه عمر زمانی ، شخص بیمه شده از بدو تولد تا سن ۹۰ سالگی می‌تواند از پوشش‌های این بیمه نامه استفاده نماید، با توجه به شرایط بیمه نامه اگر فرد بیمه شده طی مدت زمان و طول مدت ۲۴ ساعت شبانه روز و در هر نقطه از جهان به هر علت فوت کند سرمایه بیمه نامه به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می‌شود. اگر فرد بیمه شده در پایان مدت قرار داد در قید حیات باشد هیچ مبلغی به وی پرداخت نمی‌شود.  معمولا بیمه عمر زمانی توسط سازمان‌ها و شرکت‌ها و موسسات برای کارکنان آن‌ها منظور می‌شود.


 آدرس دفاتر بیمه خاورمیانه

شرکت بیمه خاورمیانه در تهران دارای یک شعبه و در سراسر کشور دارای نمایندگان متعددی است که خدمات بیمه‌ای را به بیمه گذاران ارائه می کند.
آدرس دفتر مرکزی:

تهران، میدان آرژانتین، خیابان خالد اسلامبولی(وزرا)، خیابان هفتم، پلاک ١۰


سود بیمه خاورمیانه

میزان سود تضمینی بیمه عمر خاورمیانه برای دو سال اول ۱۶ درصد، دو سال دوم ۱۳ درصد و ۱۰ درصد برای سالهای بعد می‌باشد. از آنجایی که این شرکت بیمه از سال ۱۳۹۵ در حال فعالیت می‌باشد، بر اساس آخرین گزارش اعلامی از سوی شرکت بیمه خاورمیانه، میزان سود مشارکت در منافع سال ۱۳۹۶ شرکت «بیمه زندگی خاورمیانه» با نرخ ۲۱ درصد بوده که به بیمه‌گذاران پرداخت شده است.


خرید بیمه خاورمیانه

برای خرید بیمه خاورمیانه می‌توانید درخواست خرید بیمه عمرتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید و به کمک مشاوران بیمه تایم جدول مستمری خاورمیانه را به همراه سایر جداول شرکت‌های بیمه را از کارشناسان بیمه تایم دریافت کرده و بهترین بیمه نامه را انتخاب و خریداری نمایید.

جزییات بیمه های خاورمیانه

بیمه مستمری خاورمیانه

بیمه عمر و پس انداز خاورمیانه

بیمه مانده بدهکارخاورمیانه

بیمه سنوات کارکنان خاورمیانه

بیمه عمر زمانی خاورمیانه

بیمه عمر زمانی خاورمیانه