نماد سایت بیمه تایم

ارزانترین بیمه بدنه سال ۱۴۰۲ را از کدام شرکت بیمه بخریم؟

بیمه بدنه ارزان

بیمه بدنه اتومبیلم را از کدوم شرکت بیمه بخرم؟ چه شرکتی بهترین بیمه بدنه خودرو (نتایج نظرسنجی را ببینید) را ارائه می‌کنه؟ ارزان‌ترین بیمه بدنه را کدام شرکت داره؟ مناسبترین قیمت بیمه بدنه با پوشش‌های کامل بیمه ای را چطور انتخاب کنم؟ آیا راهی برای خرید بیمه بدنه با خیال راحت وجود داره؟ همه این‌ها سوالاتی هست که بیشتر بیمه گذاران بیمه بدنه از سامانه بیمه تایم می‌پرسند. ما می‌خواهیم در ادامه به همه این سوالات پاسخ دهیم.از بین همه این سوالات که در بیمه تایم درصدد پاسخ به آنها هستیم در این مطلب قصد داریم تا نحوه خرید و نکات بیمه بدنه ارزان را بررسی کنیم. همراه ما باشید.


بیمه بدنه ارزان را چگونه بخریم؟

همه ما دوست داریم که بیمه ارزان داشته باشیم از بیمه ثالث ماشین گرفته تا بیمه بدنه و بیمه آتش سوزی و سایر بیمه نامه‌ها. از این رو ما در این نوشته چند راهکار برای خرید بیمه بدنه بیان میکنیم که زمان رسیدن ما به بیمه بدنه ارزان را کوتاه تر می‌کند.

۱- استفاده از تخفیف‌های بیمه بدنه خودرو

هر چه تخفیفات بیشتری در بیمه بدنه داشته باشیم منتج به ارزانترین بیمه بدنه می‌شود. بیمه بدنه بر خلاف بیمه شخص ثالث که قیمت تقریبا یکسانی در بین همه شرکت‌های بیمه داره، دارای قیمت‌های متفاوتی است. یکی از مهمترین دلایل این موضوع تخفیفاتی است که شرکت‌های بیمه برای بیمه بدنه در نظر می‌گیرند. که این نهایتا روی قیمت بیمه بدنه خودروی شما موثر هست. از جمله تخفیف‌هایی که شرکت‌های بیمه به بیمه بدنه ارائه می کنه می‌توان به:

۲- از انتقال بیمه بدنه استفاده کنید

انتقال بیمه بدنه از خودروی قبلی که سابقه عدم خسارت دارد به خودروی جدیدتان یک راهکار مفید برای کاهش قیمت بیمه بدنه و استفاده از تخفیفات چند سال سابقه عدم خسارت می‌باشد. این از مزایای بیمه بدنه است  که این بیمه نامه متعلق به بیمه گذار بوده و وی می تواند به راحتی بیمه بدنه‌اش را روی خودرو های مختلف منتقل کرده و از تخفیفات قبل خود استفاده کند. برای اطلاعات کامل مقاله راهنمای انتقال بیمه بدنه را حتما مطالعه کنید.

۳- پرداخت نقدی حق بیمه بدنه

پرداخت حق بیمه بدنه به صورت نقدی در بسیاری از شرکت‌های بیمه باعث کاهش قیمت بیمه بدنه می‌شود. میزان بیمه بدنه اقساطی از بیمه بدنه نقدی بیشتر است پس برای این که بیمه ارزانی خریداری کنید، بهتر است که حق بیمه بدنه‌تان را نقدی پرداخت کنید.

۴- بیمه بدنه را از شرکت توانگر بیمه‌ای خریداری کنید

انتخاب شرکت بیمه‌ای که از لحاظ توانگری مالی در سطح بالایی قرار داشته باشد می‌تواند خیال شما را از لحاظ پرداخت خسارت آسوده کند. چراکه شرکتی که در سطح توانگری بالایی قرار داشته باشد توانسته از لحاظ پرداخت خسارت و کسب رضایت بیمه گذاران در سطح بالایی قرار داشته باشد. پس انتخاب در بیمه بدنه  نباید فقط از روی قیمت بیمه بدنه باشد شاید شما به ارزانترین بیمه بدنه در بین شرکت‌های بیمه نزدیک شوید ولی این شرکت از لحاظ خسارت دهی و فرانشیزهای خسارت بیمه نامه در سطح خوبی نباشد.

برای این منظور گزارش سطح توانگری شرکت‌های بیمه و میزان رضایت مشتریان را مطالعه بفرمایید.

۵- پوشش‌های بیمه بدنه را بررسی کنید

از جمله عوامل تاثیر گذار در محاسبه بیمه بدنه، پوشش‌های اضافی بیمه بدنه می‌باشد. همواره داشتن پوشش‌های کامل بیمه بدنه در زمان خسارت هیچ اما و اگری برای دریافت خسارت باقی نمی‌گذارد. اما به طبع داشتن این پوشش‌ها می‌تواند نرخ‌ بیشتری را در زمان خرید ایجاد نماید. از همین رو پیشنهاد میکنیم از طریق مشاوره با کارشناسان بیمه تایم علاوه بر خرید پوشش‌های مورد نیاز خرید ارزانی در بیمه بدنه داشته باشید. برای این منظور کافی است تنها فرم بیمه بدنه را پر نمایید.

عوامل موثر در قیمت بیمه بدنه

در محاسبه بیمه بدنه چند فاکتور مهم تاثیر گذار می باشند:

برای مطالعه پوشش های بیمه بدنه می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

پوشش های بیمه بدنه چیست؟

 


 

آیا خرید بیمه بدنه ارزان همیشه خوب است؟


زمانی می‌توان گفت که خرید بیمه بدنه ارزان خوب است که شما در این خرید چند نکته مهم رادر نظر داشته باشید. اول  این که شرکتی که به عنوان شرکت بیمه گر بیمه بدنه انتخاب می‌کنید از نظر توانگری مالی در سطح بالایی قرارداشته باشد نه اینکه شرکت بیمه صرفا جهت جمع آوری حق بیمه بیشتر مبادرت به ارزان فروشی کرده باشد و نتواند جوابگوی مشتری باشد.

دوم این که در خرید بیمه بدنه پوشش های کافی را خریداری کرده باشید. همانطور که پیشتر گفته شد، بیمه بدنه دارای دو دسته پوشش اصلی و پوشش‌های اضافی می­‌باشد. برای این که شما علاوه بر ۳ پوشش اصلی آتش سوزی، صاعقه و انفجار، حادثه و سرقت کلی میتوانید پوشش‌های اضافی بیمه بدنه از قبیل پوشش شکست شیشه، سرقت، بلایای طبیعی،  پوشش پاشیده شدن رنگ و مواد شیمیایی و سایر پوشش‌های اضافی بیمه بدنه را داشته باشید. پس بیمه بدنه ارزان در صورتی خوب است که پوشش‌های مورد نیاز شما را بتواند داشته باشد.

سوم این که شرکت بیمه‌ای مورد انتخاب شما تعداد شعب و واحد پرداخت خسارت سیار را داشته باشد. داشتن تعداد شعب خسارت بالا می‌تواند یک امتیاز مثبت برای شرکت بیمه گر مخصوصا در بیمه نامه های اتومبیل است. چراکه این مزیت شرکت بیمه در زمان سفر  که شما در شهر خودتان نیستید می‌تواند در زمان خسارت کمک بزرگی برای شما باشد.

نکته: اگر به دنبال خرید بیمه بدنه با پوشش میخ کشی هستید، تنها انتخاب شما فقط می‌تواند بیمه بدنه ایران باشد.

پیشنهاد مطالعه: بهترین بیمه بدنه خودرو کدام است؟ 


قیمت بیمه بدنه پراید در شرکت های مختلف

در این بخش به دلیل تعداد زیاد خودروی پراید در سطح کشور قیمت بیمه بدنه پراید را در بین چند شرکت بیمه و با پوشش‌های متفاوت بیان شده است.

مطلب تکمیلی: بهترین بیمه بدنه برای پراید و تیبا


ارزان ترین بیمه بدنه کدام است؟

با همه تخفیفاتی که در بالا نام برده شد می‌توان بیمه بدنه را با قیمت مناسب خریداری کنید حتی در بسیاری از مواقع قیمت بیمه بدنه ارزان‌تر از بیمه شخص ثالث می‌باشد. برای خرید بیمه بدنه اطلاعات لازم در بخش بیمه بدنه خودرو در سامانه بیمه تایم وارد کنید. کارشناسان بیمه تایم در اسرع وقت با شما تماس گرفته و مقایسه قیمت بیمه بدنه بین شرکت های مختلف را برای شما انجام می‌دهند. به خاطر ماهیت کارگزاری بیمه تایم، مقایسه شرایط بیمه بدنه بین شرکت‌های مختلف از سوی کارشناسان بیمه تایم برای شما انجام گرفته و این می‌تواند کمک بزرگی در خرید و انتخاب بیمه باشد. مشاوره بیمه تایم به شما کمک می‌کند که در برخی از موارد بهترین بیمه بدنه ، ارزانترین بیمه بدنه باشد.

 

خروج از نسخه موبایل