بیمه عمر

خرید بهترین بیمه عمر

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بیمه عمر بیمه زندگی است. هر فردی با هر سن و سال و شرایط اقتصادی که دارد می‌تواند بیمه نامه عمر خریداری کند و از همه مزایای بیمه عمر استفاده نماید. بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه گذاری که هم اکنون از طرف همه شرکت‌های بیمه با عنوان‌های مختلف ارائه می‌شود، دارای آینده نگری و سرمایه گذاری بلند مدت در کنار پوشش‌های برتر بیمه‌ای می‌باشد که در واقع یک پشتوانه ارزشمند برای دوران بازنشستگی، برای بازماندگان و عزیزانتان زمانی که نیستید، می‌‌باشد. برای خرید بیمه عمر هر قدر شما اطلاعات بیشتری درباره این بیمه نامه داشته باشید، می‌توانید بهترین بیمه عمر را خریداری نمایید.

بیمه عمر چیست؟

بیمه عمر یکی از پرطرفدارترین بیمه نامه‌ها در سراسر جهان است، بیمه نامه‌ای که تبدیل به یک سرمایه گذاری بلند مدت همراه با پوشش‌های بیمه‌ای و بازنشستگی می‌شود که با پس انداز بخشی از درآمد ماهانه که شاید مبلغی بسیار جزئی باشد انجام می‌شود. شاید مهم‌تر از سرمایه گذاری، پوشش‌های بیمه‌ای این بیمه نامه است‌، پوشش‌هایی از قبیل فوت، پوشش برخی از بیماری‌های خاص، ازکارافتادگی و نقص عضو از جمله مواردی هستند که از طرف شرکت‌های بیمه ارائه می‌شود. طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری با تایید بیمه مرکزی در همه شرکت‌های بیمه در حال انجام می‌باشد. در ادامه برخی از مواردی که به شما در شناخت بهتر بیمه عمر و سرمایه‌گذاری کمک می‌کند را بررسی می‌کنیم.

مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه نامه عمر علاوه بر سرمایه گذاری و پوشش‌های بیمه‌ای که دارد، مزایای مهم دیگری را برای بیمه گذاران فراهم می‌نماید، برخی از مزایای بیمه عمر به ترتیب زیر می‌باشد:

سرمایه گذاری با سود مشارکت بالا

پرداخت سود مشارکت بالا در انواع بیمه‌های عمر، سرمایه گذاری امنی را برای دارندگان بیمه نامه عمر ارائه می‌نماید. سرمایه گذاری در کنار پوشش‌های بیمه‌ای می‌تواند بیمه نامه ارزشمندی را برای فرد بیمه شده فراهم نماید.

دریافت مستمری و بازنشستگی

از جمله مزایای بیمه عمر داشتن امکان دریافت مستمری در پایان بیمه‌های عمر و بازنشستگی می‌باشد. برخی از شرکت‌های بیمه این طرح را برای دارندگان بیمه نامه عمر ارائه می‌کنند.

سرمایه فوت بیمه عمر

مهمترین پوشش و مزیت بیمه عمر داشتن پوشش سرمایه فوت می‌باشد. این پوشش برای همه دارندگان بیمه  نامه عمر از لحظه پرداخت حق بیمه فعال می‌شود.

دریافت وام بدون ضامن

دریافت وام از محل اندوخته بیمه  نامهعمری که با پرداخت حق بیمه عمر شکل گرفته از برترین مزایای بیمه عمر است. شما می‌توانید در صورت نیاز 90 تا 100 درصد ارزش بازخریدی اندوخته بیمه نامه خود را وام دریافت کنید. پوشش های بیمه ای شما در زمان دیافت وام برقرار است و بدون نیاز به ضامن و وثیقه امکان دریافت وام برای همه بیمه گذاران وجود دارد.

معافیت مالیاتی بیمه عمر

سرمایه‌ای که در بیمه نامه های عمر پس انداز می‌شود، به هر میزان که باشد از معافیت مالیاتی برخوردار هستند و حتی در صورت فوت وی سرمایه فوت به همراه اندوخته به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می‌شود بدون این که نیاز به انحصار وراثت داشته باشند. بر اساس ماده 136 قانون مالیات‌های مستقیم بیمه عمر و اندوخته بیمه نامه تماما از پرداخت مالیات معاف می‌باشند. مطابق ماده 148 قانون مالیات‌های مستقیم مبالغ پرداختی بابت بیمه نامه‌های عمر از منابع درآمدی جز هزینه‌های هر فرد حقیقی و حقوقی از نظر مالیات می‌باشند.

بازخرید بیمه عمر

امکان بازخریدی برای بیمه های عمر همه شرکت‌های بیمه قبل از  اتمام مدت بیمه نامه وجود دارد. با بازخریدی بیمه نامه همه تعهدات بیمه نامه به اتمام می‌رسد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که بازخریدی بیمه نامه قبل از رسیدن بیمه نامه به دوره سوددهی از نظر اقتصادی اصلا به صرفه نمی‌باشد.این نکته را حتما در نظر بگیرید که بیمه نامه عمر یک بیمه نامه بلند مدت است و سود دهی این بیمه نامه در بازه زمانی طولانی شکل می‌گیرد. با بازخریدی بیمه نامه دیگر هیچ پوشش بیمه‌ای برای شما وجود ندارد.

تعریف ذینفع بیمه نامه

در بیمه نامه عمر فرد بیمه شده می‌تواند به دلخواه خود ذینفع مشخصی را برای بیمه نامه خود تعریف کند. یعنی می‌توان در استفاده از بیمه نامه عمر از قانون انحصار وراثت تبعیت نکرد و سرمایه بیمه نامه را به هر درصدی برای افراد مختلف تقسیم کرد. در واقع با تعریف ذینفع در بیمه نامه عمر، نیازی به انحصار وراثت نمی‌باشد.

برداشت از اندوخته بیمه عمر

برداشت از اندوخته یکی از مزایای بیمه عمر می‌باشد که بیمه گذار می‌تواند از محل اندوخته خود برداشت از اندوخته نماید. در زمان برداشت از اندوخته همه پوشش‌های بیمه‌ای برای فرد برقرار می‌باشد.

چرا باید بیمه عمر داشته باشیم؟

این سوال که چرا باید بیمه عمر داشته باشیم و خرید این بیمه نامه چه منافعی را برای ما دارد؟ جواب این چند سوال و سوالات دیگر درباره بیمه نامه عمر را با بررسی همه مزایا و معایب این بیمه نامه در ادامه خواهیم رسید. مزایای بیمه‌ای و سرمایه گذاری این بیمه نامه که در بالا به طور کامل گفته شد، می‌تواند از جمله دلایل قانع کننده خرید بیمه عمر باشد.

 انواع بیمه عمر

همه شرکت‌های بیمه انواع مختلف بیمه عمر را در طرح های مختلف بیمه‌ای ارائه می‌کنند که این بیمه نامه‌ها نام‌های مختلف با پوشش‌ها و مزایای مختلف را دارد. برای دریافت اطلاعات دقیق و آشنایی دقیق‌تر به مطلب انواع بیمه عمر و سرمایه‌گذاری رجوع کنید.

بیمه عمر و سرمایه گذاری

این نوع بیمه عمر در واقع کامل‌ترین نوع بیمه عمر است که بر اساس طرح Flexible Universal Life جهانی طراحی شده که هم پوشش‌ها بیمه ای برای شما دارد و هم سرمایه گذاری. هم اکنون شرکت‌های بیمه این نوع بیمه نامه رادر طرح‌های مختلف بیمه از قبیل بیمه مستمری، بیمه بازنشستگی، بیمه زنان خانه دار، بیمه آتیه کودکان و… در حال ارائه می‌باشند.

بیمه بازنشستگی و مستمری

بیمه بازنشستگی یکی از انواع بیمه عمر می‌باشد که برخی از شرکت‌های بیمه این طرح بیمه ای را ارائه می‌کنند. دارندگان این بیمه نامه می‌توانند با داشتن بیمه بازنشستگی، مبلغی را ماهانه دریافت نمایند. مدت دریافت بازنشستگی در شرکت‌های مختلف می‌تواند محدود یا مادام العمر باشد.

بیمه عمر ساده زمانی

یکی از طرح‌های اولیه بیمه عمر می‌باشد که فرد با داشتن این بیمه نامه در صورت فوت وی در مدت زمانی که بیمه نامه عمر داشته باشد سرمایه فوت پرداخت می‌شود. اما اگر در پایان مدت بیمه نامه فرد در قید حیات باشد هیچ مبلغی به وی پرداخت نمی‌شود.

بیمه تمام عمر

با داشتن این بیمه نامه شما دارای پوشش‌های بیمه‌ای به همراه سرمایه فوت هستید اگر بیمه شده در طول داشتن بیمه  نامه عمر فوت نمایید می‌توانید از پوشش سرمایه فوت استفاده نمایید.

بیمه عمر مانده بدهکار

این بیمه نامه برای زمانی است که فرد وام بانکی داشته باشد، و وی در زمان بازپرداخت وام فوت نماید، شرکت بیمه متعهد می‌شود که باقی وامش را پرداخت کند.

پوشش‌های بیمه عمر

پوشش فوت عادی بیمه عمر (فوت به هر علت)

پوشش فوت به هر علت، اصلی‌ترین پوشش بیمه عمر می‌باشد که فرد بیمه شده با پرداخت اولین حق بیمه با فوت بیمه شده فعال می‌شود. میزان سرمایه فوت بر اساس حق بیمه پرداختی فرد بیمه شده محاسبه می شود. شاید تامین مالی مخصوصا برای زمانی که بیمه شده سرپرست خانواده باشد مهمترین گزینه باشد، بر اساس شرایط بیمه نامه عمر با فوت وی سرمایه فوت بیمه عمر به همراه اندوخته سرمایه گذاری شده به ذینفعان وی پرداخت می‌شود.

پوشش فوت بر اثر حادثه در بیمه عمر

در کنار پوشش فوت طبیعی، داشتن پوشش فوت بر اثر حادثه از دیگر پوشش‌های این بیمه نامه می‌باشد. میزان سرمایه فوت حادثی نیز در واقع ضریبی از حق بیمه است. میزان سرمایه فوت بر اثر حادثه می تواند 1 و 2 و 3 و 4 برابر سرمایه فوت به هر علت باشد. به عنوان مثال: پرداخت حق بیمه ماهانه: 1 میلیون تومان، سرمایه فوت به هر علت: 300 میلیون تومان و سرمایه فوت در اثر حادثه تا 1 میلیارد و 200 میلیون تومان را برای فرد بیمه شده دارد.

پوشش امراض خاص

پوشش بیماری های بیمه عمر در شرکت‌های مختلف با تعدد بیماری‌های متنوعی ارائه می‌شود. پوشش امراض بیمه‌های عمر برای 5 دسته از بیماری ها از جمله سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی باز قلب، پیوند اعضای اصلی بدن، و انواع سرطان می‌باشد، اما برخی از شرکت‌های بیمه از جمله بیمه عمر کارآفرین و بیمه عمر سامان تعداد بیماری بیشتری تا 32 بیماری را تحت پوشش قرار می‌دهند.  در صورت ابتلای فرد به هر کدام از بیماری‌های فوق شرکت بیمه مبلغی را به عنوان هزینه درمان بیماری‌های خاص به فرد پرداخت می‌کند. سقف پوشش بیماری‌های خاص در شرکت‌های مختلف متفاوت می‌باشد.

پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی بیمه عمر

این پوشش برای زمانی است که فرد بیمه شده به هر علتی از کارافتاده شده و دیگر قادر به ادامه فعالیت نباشد، چنانچه بر اساس نظر کارشناس شرکت بیمه، فرد از کارافتاده تشخیص داده شود می‌تواند از این پوشش استفاده نماید. میزان سرمایه این پوشش بر اساس ضریبی از سرمایه فوت محاسبه می‌شود، این پوشش معمولا برای افراد شاغل و برای افرادی که در بین سن 20 تا 59 سال می‌باشند ارائه می‌شود. زمانی که فرد از کارافتاده می‌شود، علاوه بر دریافت سرمایه از کارافتادگی، دیگر حق بیمه‌ای را پرداخت نکرده و شرکت بیمه باقی مانده حق بیمه‌ها را تا پایان قرارداد پرداخت می‌نماید و در کنار این سایر پوشش‌های بیمه نامه نیز برقرار می‌باشد.

پوشش هزینه پزشکی در اثر حادثه

یکی از مزایای بیمه عمر داشتن پوشش هزینه پزشکی برای برخی از جراحات که ناشی از حوادثی که موضوع بیمه نامه هستند، می‌باشد. این هزینه علاوه بر هزینه‌های درمان برای بیماری‌‌های خاص می‌باشد. این پوشش فقط در برخی از شرکت‌های بیمه از جمله بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر ایران به بیمه گذاران بیمه عمر ارائه می‌شود. میزان این پوشش نیز بر اساس درصدی از سرمایه بیمه عمر و تا سقف معین پرداخت می‌شود. البته پرداخت هزینه‌های پزشکی برای مواردی که از استثناهای بیمه نامه از قبیل برخی فعالیت های پر خطر از قبیل جامپینگ، پاراشوت و .. باشد را پرداخت نمی‌کند. این پوشش از پوشش های اختیاری بیمه نامه می‌باشد که هر فردی به انتخاب خود می‌تواند این پوشش را خریداری نماید.

معافیت از پرداخت حق بیمه در اثر از کارافتادگی دائم در اثر حادثه

اگر بیمه گذار به علت حادثه ازکارافتاده شود و یا فوت نماید و این پوشش را داشته باشد می‌تواند علاوه بر دریافت مستمری یا غرامت ازکارافتادگی، از پرداخت حق بیمه  تا پایان مدت بیمه نامه معاف می‌شود. البته این پوشش در برخی از شرکت های بیمه ارائه می‌شود.

پوشش‌های اضافی بیمه عمر و سرمایه گذاری

علاوه بر مواردی که گفته شد، پوشش‌های اضافی دیگری در برخی از شرکت‌های بیمه ارائه می‌شود از جمله :

 • پوشش مقرری بستری روزانه در بیمارستان
 • پوشش SOSتکمیلی
 • پوشش رایگان سال آخر حیات (تا ۲۵ درصد از سرمایه فوت به بیمه‌شده پرداخت می‌شود)

شرایط بیمه عمر

معمولا در خرید بیمه عمر‍‍‍‍‍‍ شرکت‌های بیمه برای فرد بیمه شده شرایطی را در نظر می‌گیرند که در ثبت نام بیمه نامه عمر باید این موارد در نظر گرفته شود:

محدوده سنی برای بیمه عمر

تقریبا در همه شرکت‌های بیمه همه افراد از بدو تولد تا ۷۰ سال و در برخی از شرکت ها تا ۹۰ سالگی می‌توانند بیمه نامه عمر خریداری نمایند اما برای استفاده از برخی از پوشش‌ها از قبیل امراض و از کار افتادگی و پوشش فوت در اثر حادثه در بعضی از شرکت‌ها محدودیت‌هایی وجود دارد.

شرایط تعهدات پوشش‌های بیمه عمر

میزان تعهدات شرکت‌های بیمه در رشته بیمه عمر، در پوشش‌های مختلف بیمه نامه متفاوت می‌باشد. از این رو در خرید انواع بیمه عمر به سقف پوشش‌ها و تعداد پوشش‌ها حتما توجه داشته باشید.

مبلغ حق بیمه عمر

برای بیمه نامه عمر نمی‌توان مبلغ مشخصی را بیان نمود چراکه هر فردی با توجه به شرایط اقتصادی که دارد و بر اساس برنامه ریزی که در این سرمایه گذاری دارند می توانند مبالغ مختلفی را به صورت ماهانه شش ماهه ۴ ماهه و یک ساله پرداخت نمایند.

مدت زمان بیمه نامه عمر

بیمه نامه عمر قراردادی است بلند مدت که باتوجه به سن فرد و خواسته وی می‌تواند بین ۵ تا ۳۰ سال باشد. افرادی که سن بالایی دارند می‌توانند تا سن 106 سالگی این بیمه نامه را داشته باشند.

بیمه عمر کوتاه مدت

بیمه نامه عمر، بیمه نامه ای است بلند مدت که معمولا به مدت 30 سال انجام می‌شود. اما برخی از بیمه گذاران تمایل به داشتن بیمه عمر کوتاه مدت دارند تا بتوانند در بازه زمانی کم به بازنشستگی برسند.

نحوه محاسبه بیمه عمر

بهتر است که قبل از بررسی شرایط و مزایای بیمه عمر، به نحوه محاسبه بیمه عمر بپردازیم. اولین و مهمترین گزینه در انتخاب بیمه نامه عمر، انتخاب بیمه نامه ای است که بر اساس شرایط و نیازهای خود فرد خریداری شود، انتخاب برترین شرکت بیمه‌ای برای داشتن بیمه نامه ای مطمئن می‌‌تواند یکی از مهمترین پایه‌های خرید بیمه نامه عمر باشد. عوامل مهم در محاسبه بیمه عمر به ترتیب زیر می‌باشد:

 • سن بیمه‌شده
 • مدت قرارداد بیمه‌نامه
 • مبلغ حق بیمه پرداختی
 • پوشش‌‌های خریداری شده
 • سرمایه فوت به هر علت بیمه‌نامه
 • سرمایه فوت در اثر حادثه
 • سرمایه امراض خاص بیمه‌نامه
 • سرمایه نقص عضو
 • سرمایه ازکارافتادگی
 • ضریب حق بیمه پرداختی
 • ضریب سرمایه فوت بیمه نامه
 • روش پرداخت حق بیمه

انتخاب هر کدام از موارد فوق بر عهده بیمه گذار می‌باشد که با توجه به شرایط اقتصادی خود مبلغ بیمه نامه عمر خود را انتخاب نماید. به عنوان مثال هر  چه میزان حق بیمه بیشتری پرداخت شود، سرمایه بیمه نامه عمر افزایش می‌یابد و در نهایت پوشش‌های بیمه‌ای است که توسط بیمه گذار روی بیمه نامه اضافه می‌شود پس اینکه مبلغ بیمه نامه عمر چقدر است کاملا بستگی به فرد بیمه گذار این بیمه نامه دارد. بر اساس همه موارد گفته شده بیمه نامه عمر محاسبه می‌شود.

استفاده کننده و یا ذینفع بیمه نامه

شخص و یا اشخاصی هستند که به عنوان  ذینفع بیمه نامه و میزان درصد سهم در صورت فوت و یا حیات بیمه شده در بیمه نامه  آورده شده‌اند. اگر شخصی به عنوان ذینفع مشخص نشده باشد، وراث قانونی بیمه شده به عنوان ذینفع می‌باشند. نکته مهم این که امکان تغییر در استفاده کنندگان و سهم آن‌ها در مدت بیمه نامه وجود دارد.

مدت بیمه نامه 

مدت زمانی است که بیمه نامه و پوشش‌های تکمیلی برای فرد بیمه گذار برقرار می باشد. مدت بیمه نامه به انتخاب خود فرد می‌باشد.

جدول تعهدات

جدولی است که تعهدات بیمه گر را در هر یک از موارد مربوطه نشان می‌دهد و همراه بیمه نامه تحویل بیمه گذار داده می‌شود.

شرکت‌های برتر ارائه دهنده بیمه عمر

بیمه عمر یکی از رشته‌های بیمه ای است که در سال‌های اخبر توانسته در صنعت بیمه سهم بزرگی از انواع بیمه را داشته باشد. شرکت‌های مختلفی بیمه عمر را ارائه می‌کنند که برخی از این شرکت‌ها عبارتند از:

بیمه عمر ایران

شرکت بیمه ایران یکی از اولین شرکت‌هایی می‌باشد که بیمه عمر را در ایران ارائه کرد. البته با توجه به افزایش نیاز‌های بیمه ای توانسته با ارائه طرح‌های مختلف و به روز پوشش‌های مختلف بیمه‌ای را به بیمه گذاران خود ارائه نماید. انواع بیمه عمر عبارتند از:
بیمه عمر مان بیمه ایران
بیمه عمر و سرمایه گذاری
بیمه زندگی
بیمه عمر کودکان ایران
بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه دار
بیمه ازدواج ایران
بیمه مستمری و بازنشستگی ایران

بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد از سال 85 انواع بیمه نامه‌های عمر را به صورت طرح‌های بیمه عمر و سرمایه گذاری ارائه کرد. بیمه عمر پاسارگاد انواع مختلفی دارد که  برخی از پوشش‌های ویژه را به بیمه گذاران عمر ارائه می‌کند که افراد می‌توانند بر اساس انتخاب خود یکی از انواع بیمه عمر را خریداری نمایند. انواع بیمه عمر پاسارگاد عبارتند از:

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد
بیمه آتیه زنان خانه دار پاسارگاد
بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان پاسارگاد
بیمه عمر و تامین آتیه ازدواج
بیمه عمر و بازنشستگی

بیمه عمر کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین در کنار بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح‌های مختلف بیمه ای را ارائه می‌کند. انواع طرح‌های بیمه عمر کارآفرین عبارتند از:
بیمه اندوخته دار امید کارآفرین (طرح جدید)
بیمه امید بازنشستگی کارآفرین ( طرح جدید)
بیمه عمر و سرمایه گذاری انفرادی
بیمه عمر مشترک
بیمه عمر طرح خود پرداخت
بیمه عمر  طرح مستمری و بازنشستگی

همه افراد می‌توانند بر اساس شرایط خود یکی از انواع بیمه نامه‌های عمر کارآفرین را انتخاب کند. بیمه عمر کارآفرین با توجه به سطح بالای توانگری که دارد می‌تواند گزینه مهمی برای بیمه عمر باشد.

بیمه عمر پارسیان

اگر قصد خرید بیمه عمر کرده باشید و به دنبال مقایسه بین شرکت‌های مختلف باشید حتما بیمه عمر پارسیان از گزینه‌هایی بوده که بررسی کرده‌اید. بیمه عمر پارسیان یکی از توانگرترین شرکت‌های بیمه‌ای می‌باشد که طرح‌های بیمه‌ای زیر را ارائه می‌کند:

بیمه عمر انفرادی
بیمه عمر کودکان
بیمه عمر خانواده
بیمه عمر شرکت‌ها

 • سایر شرکت‌هایی که بیمه عمر را ارائه می‌کنند عبارتند از:
  بیمه عمر سامان
  بیمه عمر خاورمیانه
  بیمه عمر ما
  بیمه عمر نوین
  بیمه عمر دی
  بیمه عمر معلم
  بیمه عمر کوثر
  بیمه عمر توسعه
  بیمه عمر سینا
  بیمه عمر آسیا
  بیمه عمر ملت
  بیمه عمر رازی

حق بیمه عمر چگونه محاسبه می‌شود؟

در بیمه نامه‌های عمر مبلغ حق بیمه به دلخواه بیمه گذار تعیین می‌شود. البته این نکته را مد نظر داشته باشید که با توجه به این که حق بیمه عمر مستقیما با پوشش‌‌های بیمه‌ای و سرمایه گذاری بیمه نامه شما ارتباط دارد بهتر است به کمک مشاوران بیمه عمر بیمه تایم بهترین شرایط را در خرید بیمه عمر انتخاب نمایید. البته این امکان در مورد حق بیمه وجود دارد که فرد بیمه شده می‌تواند افزایش سالیانه 5 تا 25 درصدی برای سال‌های آتی بیمه نامه در نظر بگیرد تا تاثیر تورم بر سرمایه گذاری بیمه نامه‌تان را کم‌تر نمایید.

استثنائات بیمه عمر

با توجه به شرایط بیمه نامه عمر مواردی هستند که پرداخت خسارت که در صورت پیش آمدن توسط شرکت‌های بیمه پرداخت نمی‌شوند. موارد زیر از جمله استثنائات بیمه عمر می‌باشند:

 • خودکشی: اگر فرد بیمه شده در دو سال اول اقدام به خودکشی نماید، فقط اندوخته بیمه نامه به ذینفعان پرداخت می‌شود.جالب است که بدانید خودکشی در این بیمه نامه پوشش دارد، بر اساس شرایط بیمه نامه اگر فرد بیمه شده بعد از پایان سال دوم بیمه‌ای در اثر خودکشی فوت نماید سرمایه فوت به همراه اندوخته بیمه نامه به ذینفعان مشخص شده در بیمه نامه پرداخت می‌شود، اما اگر خودکشی در دو سال اول بیمه نامه خودکشی نماید تنها اندوخته بیمه نامه به ذینفعان وی پرداخت می‌شود.
 • فوت بیمه شده ناشی از جنگ و تشعشعات هسته ای یا عملیات تعرضی و تدافعی و یا هر نوع حادثه دیگری که جنبه نظامی داشته باشد.
 • فوت فرد بیمه شده به علت اعمال و فعالیت های خلاف قانون از جمله مصرف مشروبات الکلی، مواد مخدر، روان گردان یا داروهای شیمیایی و محرک بدون تجویز پزشک، استفاده از موادر محترقه و یا متاثر از فعالیت های مجرمانه و همچنین هرگونه مسمومیت ناشی از استفاده از دارو.
 • فوت بیمه‌شده بر اثر حادثه عمدی: در صورتی که ذی‌نفع بیمه‌نامه، موجبات مرگ بیمه‌شده را فراهم کند، وی از کلیه مزایای بیمه‌نامه محروم خواهد شد.
 • فوت بیمه شده ناشی از فعالیت‌های خطرناک شامل خطرات هدایت یا سرنشینی وسایل نقلیه(هوایی، زمینی، ریلی و دریایی) در مسابقات، پرواز های اکتشافی، هر نوع تمرین و آموزش غواصی ، پرواز هوایی، پرش با چتر نجات ، هدایت کایت و سایر پرواز بدون موتور، شکار و ورزش های رزمی و حرفه ای، سوارکاری و قایقرانی.
 • مشاغل خطرناک:در صورتی که شغل بیمه‌گذار توسط بیمه‌گر خطرناک تشخیص داده شود، بیمه‌نامه همراه با الحاقیه استثنائات، یا پرداخت حق بیمه اضافی قابل صدور است.
 • خسارات ناشی از جنگ، اعزام به عملیات جنگی و تشعشعات هسته‌ای:در صورت فوت بیمه‌شده بر اثر این حوادث، تنها اندوخته‌ی صندوق به ذی‌نفعان تعلق خواهد گرفت.

مقایسه بیمه عمر و تامین اجتماعی

با مطالعه بیمه عمر شاید این سوال برایتان پیش آمده که چه نیازی به بیمه تامین اجتماعی داریم؟ باید گفت ماهیت بیمه عمر و بیمه تامین اجتماعی کاملا با هم متفاوت می‌باشد. در واقع این دو بیمه نامه مکمل یکدیگرند. پوشش‌های این دو بیمه نامه نیز با هم متفاوت می‌باشد. سرمایه گذاری که در بیمه عمر انجام می شود با بیمه تامین اجتماعی متفاوت می‌باشد.

جدول مقایسه بیمه عمر و بانک

تفاوت بیمه عمر با سرمایه گذاری در بانک را می توان در یک جدول با هم مقایسه کرد.

بیمه عمر و سرمایه گذاریحساب پس انداز بانکی
پرداخت سود تضمینیدارد
پرداخت سود مشارکتدارد
سرمایه گذاری ایمندارددارد
معافیت مالیاتیدارد
پرداخت سود تضمینیدارد
انحصار وراثتدارد
دریافت وام بدون ضامندارد
پوشش های بیمه عمردارد

طرح‌های ویژه بیمه عمر

بیمه عمر و سرمایه گذاری در شرکت‌های مختلف با نام‌ها مختلف معرفی می‌شود، از جمله این اسامی، بیمه عمر و زندگی مان ایران، بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد، بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان، بیمه نامه جامع عمر و پس انداز آسیا، بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان، بیمه زندگی و سرمایه گذاری ملت، بیمه عمر و سرمایه گذاری ما، بیمه عمر و سرمایه گذاری نوین و … و حتی طرح‌های مختلف بیمه عمر دارای نام‌های مختلف هستند از جمله بیمه عمر و بازنشستگی، بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان، بیمه تامین هزینه جهیزیه، بیمه تامین هزینه تحصیلات، بیمه زنان خانه دار و بیمه مستمری زنان خانه دار، بیمه مستمری و بازنشستگی، بیمه عمر مشترک،بیمه عمر گروهی، بیمه عمر خانواده، بیمه عمر طرح خود پرداخت، …

شرایط بیمه نامه‌هایی مختلف متفاوت می‌باشد، از جمله تفاوت در پوشش‌ها و تفاوت در شرایط سنی بیمه عمر و تفاوت در میزان سرمایه فوت بیمه نامه که با مطالعه جدول مقایسه بیمه‌های عمر می‌توانید به صورت کامل تمامی موارد را بررسی نمایید.

قیمت بیمه عمر

بیمه نامه عمر یک بیمه نامه با مزیت سرمایه گذاری می‌باشد، از این رو نمی‌توان مبلغی را به عنوان حق بیمه مشخص کرد، هر فردی با توجه به برنامه ریزی که می‌خواهد برای این بیمه نامه داشته باشد، مبلغی را به عنوان حق بیمه انتخاب می‌نماید. با پرداخت حق بیمه روند بیمه نامه شما شروع شده و می توانید از طریق جدول بیمه عمر شرایط تشکیل بیمه نامه عمرتان را بررسی نمایید.

جدول استعلام بیمه عمر

جدول بیمه نامه عمر محاسبات بیمه عمر را با توجه به سن، مبلغ حق بیمه، مدت بیمه نامه، تعداد پوشش‌های بیمه ای، مبلغ بازخریدی و .. را به صورت کامل نمایش می دهد. هر فرد بیمه شده‌ای برای هر بیمه نامه، جدول مختص به بیمه نامه خودش را دریافت می نماید. می توانید به کمک کارشناسان بیمه تایم جدول بیمه عمر تان را از با توج به شرایط مورد نظرتان دریافت نمایید.

 

نحوه پرداخت حق بیمه عمر

پرداخت حق بیمه عمر می تواند به صورت سالانه، شش ماهه، چهارماهه، سه ماهه، دوماهه و ماهانه انجام شود. بیمه گذار می تواند به انتخاب خود یکی از روش‌های پرداخت حق بیمه عمر را انتخب نماید. البته امکان تغییر روش در پرداخت حق بیمه در سال های آتی بیمه نامه امکان پذیر می‌باشد. معمولا پرداخت حق بیمه به صورت آنلاین از طریق سایت شرکت‌های بیمه و یا ازطریق شناسه قبض و شناسه پرداخت درج شده در بیمه نامه امکان پذیر می‌باشد. پرداخت حق بیمه از طریق دستگاه خودپرداز و دستگاه پوز امکان پذیر می‌باشد.
نکته: بهترین حالت برای پرداخت مبلغ حق بیمه، پرداخت به صورت اقساط سالانه می‌باشد، چراکه پرداخت سالانه نسبت به ماهانه دارای 10 درصد سود بالاتری می‌باشد.

بهترین بیمه عمر

با توجه به اينکه در بيمه عمر و سرمايه گذاري دو موضوع سرمايه‌گذاري و پوشش‌ها مورد نظر هست، بنابراين در انتخاب و خريد بهترين بيمه عمر در نظر داشته باشيد که انتخاب شرکت بيمه‌ايي که سود مناسب‌تر و پوشش‌هاي بهتري رو ارايه می‌کند و در زمان خسارت بهترين همراهي رو با بيمه گذار داشته باشد در کل دوستانه‌تر بخوايم بگيم توي بازار جواب خوبي پس داده باشد گزينه شماست و با در نظر گرفتن اين موارد از شرکت‌هايي‌که خوشنام در اين سال‌ها بوده‌اند مي‌توانيم به بيمه عمر کارآفرين، بيمه عمر سامان، بيمه عمر پاسارگاد و … اشاره خوبي کرد و در نهايت شما با مشاوره يک متخصص بيطرف آگاه در صنعت بيمه می‌توانيد بهترين خريد را انجام دهيد.

معیارهای متعددی برای انتخاب بهترین بیمه عمر وجود دارد که با توجه به اهمیت آنها شما می‌توانید مطلب انتخاب بهترین بیمه عمر کدام است را در بلاگ بیمه تایم مطالعه نمایید. اما به طور خلاصه این شاخص‌ها به مواردی چون بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی، نظر مردم، میزان سود دهی، پوشش‌های بیمه‌ای و نظر کارشناسان اشاره می‌کند. همچنین مطلب رتبه بندی شرکت‌های بیمه عمر با اعداد و ارقام برگرفته از بیمه مرکزی می‌توانید رتبه‌بندی شرکت‌های بیمه را به طور کامل مشاهده کنید.

خرید آنلاین بیمه عمر از بیمه تایم

پیشنهاد ما به عنوان مشاور بیمه‌ای بر اساس سابقه چندین ساله این است که هدف خود را از خرید بیمه عمر مشخص کنید. هدف شما از خرید بیمه عمر چه می‌باشد؟ برای سرمایه گذاری، برای داشتن پوشش بیمه‌ای، برای داشتن معافیت مالیاتی، برای برخورداری از کارافتادگی و … . هر کسی بر اساس شرایط خود می‌تواند بیمه نامه عمری را انتخاب نماید. اما باید برخی موارد زیر را در نظر بگیرید.

۱-انتخاب طرح بیمه عمر و شرکت بیمه عمر

همانطور که در بالا گفتیم همه شرکت‌های بیمه در زمینه بیمه نامه‌های عمر طرح‌های مختلفی را با شرایط مختلف ارائه می‌کنند. شما می‌توانید با توجه به ماهیت کارگزاری بیمه تایم، با مراجعه حضوری و یا با تماس تلفنی و حتی با ثبت نام بیمه عمر در وب سایت بیمه تایم، بهترین بیمه عمر را از برترین شرکت بیمه را از بین طرح‌های بیمه عمر انتخاب نمایید. امکان مقایسه آنلاین بیمه عمر هم برای شما فراهم شده که می‌توانید به راحتی از این امکان برای مقایسه بیمه‌های عمر استفاده نمایید. شاید بهترین بیمه عمر از نظر مردم و شناختن شرکت‌های بیمه ای که رتبه اول بیمه عمر را در رتبه بندی بیمه‌های عمر را دارد می‌تواند کمکی برای انتخاب شما در بهترین بیمه عمر باشد.

۲-تکمیل کردن فرم پیشنهاد بیمه عمر

برای صدور و استعلام بیمه نامه عمر حتما باید فرم پیشنهاد بیمه  نامه عمر از هر شرکت بیمه‌ای را بر اساس مشخصات کامل بیمه شده تکمیل شود، در فرم پیشنهاد بیمه نامه عمر تمامی موارد از قبیل سن بیمه شده، مقدار حق بیمه، مدت بیمه نامه، نحوه پرداخت حق بیمه، پوشش های بیمه نامه، ذینفعان بیمه نامه و …
تایید فرم پیشنهاد توسط کارشناسان بیمه تایم
کارشناسان بیمه نامه عمر بعد از دریافت  فرم های پیشنهاد، همه شرایط این بیمه نامه را بررسی می نمایند و اگر مشکلی از لحاظ بیمه‌ای و قانونی برای بیمه گذار وجود نداشته باشد، و یا حتی اگر نیاز به چکاپ پزشکی و برخی از موارد که حتما باید بررسی و تایید شوند را تکمیل کرده و برای صدور به شرکت بیمه ارسال می‌کند.

۳- پرداخت حق بیمه عمر

در همه شرکت‌های بیمه این امکان برای شما فراهم شده از طریق مختلف از قبیل درگاه بانکی، عابر بانک، تلفن همراه، درگاه اینترنتی حق بیمه خود را پرداخت نمایند. بیمه گذاران باید در نظر داشته باشند که پرداخت حق بیمه خودتان را در زمان تمدید بیمه نامه پرداخت نکند ممکن است که دیرکردی روی سرمایه گذاری بیمه نامه شما اتفاق بیافتد.

4-صدور بیمه عمر

بعد از استعلام آنلاین بیمه نامه عمر و تکمیل فرم پیشنهاد و امضا و تایید فرم پیشنهاد توسط بیمه گذار و شرکت بیمه و بیمه تایم، و در نهایت پرداخت حق بیمه، بیمه نامه عمر شما صادر می‌شود.

شرایط سنی در شرکت‌ای مختلف متفاوت بوده و سقف سنی در بیمه عمر شرکت‌های مختلف با فرق می‌کند. برای خرید بیمه عمر از هر شرکت بیمه ای می‌توانید از مشاوره سامانه بیمه تایم استفاده نمایید.

انتخاب بیمه عمر بستگی به شرایط بیمه گذار و هدف وی از خرید بیمه عمر دارد، در زمان خرید بیمه عمر با توجه به شرایط بیمه عمر و کمک مشاوران بیمه تایم بهترین بیمه عمر را انتخاب نمایید.

بیمه عمر دارای طرح های مختلفی می باشد از جمله بیمه عمر گروهی، بیمه عمر مشترک، بیمه عمر خانواده، بیمه عمر و بازنشستگی و …. همه از انواع بیمه نامه‌های عمر می‌باشند که شرکت‌های مختلف بیمه ارائه می‌کنند.

چنانچه تغییراتی در برخی از مشخصات بیمه نامه از جمله میزان حق بیمه و ذینفعان بیمه نامه اتفاق بیافتد، از طریق الحاقیه بیمه عمر این تغییرات روی بیمه نامه اعمال می‌شود

از آنجاییکه بیمه عمر برای برخی از بیماری‌های خاص که در شرایط بیمه نامه آمده تا سقف مشخص شده کمک هزینه درمان پرداخت می‌کند، دیگر دفترچه ای برای این موضوع نداشته و تا سقف مشخص شده این هزینه پرداخت می‌شود.

انتخاب بهترین بیمه عمر از سمت کارشناسان بیمه‌ای باید بر اساس نیاز بیمه ای فرد انجام بگیرد، فرد چه حق بیمه‌ای را می‌تواند پرداخت کند، چه پوشش‌هایی را نیاز دارد و سایر عوامل دیگر که در مهم تاثیر گذار می‌باشند.

برای خرید بیمه عمر آنلاین می‌تونید درخواست بیمه عمرتان را در سامانه بیمه تایم ثبت کنید و با دریافت مشاوره می‌تونید بهترین بیمه عمر رو تهیه نمایید.

بیمه نامه‌های عمر علاوه بر پوشش بیمه‌ای سرمایه گذاری را نیز برای فرد فراهم می‌کند که از ابتدای شروع بیمه نامه این سرمایه گذاری شروع شده و تا پایان بیمه نامه با اعمال سود تضمینی و سود مشارکت افزایش می‌یابد. این اندوخته همواره در دسترس بیمه شده بوده و وی می‌تواند در هر سال بیمه‌ای برداشت از اندوخته داشته باشد و یا از محل اندوخته خود وام بگیرد.

میزان مبلغ بیمه عمر بر اساس درخواست فرد بوده و نحوه تشکیل سرمایه نیز بر اساس سن فرد، تعداد سال‌های بیمه نامه و  پوشش‌های مورد درخواست وی محاسبه می‌شود.

بیمه نامه عمر حق بیمه خاصی ندارد و هر فردی بر اساس درخواست خود می‌تواند هر میزان مبلغی را که می‌خواهد به صورت ماهانه و سالانه پرداخت نماید. با بالا بودن حق بیمه میزان پوشش‌ها و سرمایه گذاری فرد نیز افزایش می‌یابد.

 

برداشت از اندوخته از جمله مزایای بیمه عمر می‌باشد که فقط برخی از شرکت‌های بیمه این امکان را برای بیمه گذاران خود فراهم نموده اند و برخی از شرکت‌ها از جمله بیمه عمر پاسارگاد برداشت از اندوخته ندارند.

پوشش‌های بیمه عمر از زمان خرید بیمه عمر برای بیمه گذاران در دسترس بوده ولی برای استفاده از برخی از پوشش‌ها دوره انتظار در برخی از شرکت های بیمه برقرار است و همچنین محدوده سنی برای استفاده از پوشش‌های بیمه عمر توسط برخی از شرکت‌های بیمه در استفاده از پوشش های بیمه موجود می‌باشد.

استفاده از مزیت وام بیمه عمر برای همه بیمه نامه های عمر امکان پذیر است، امکان دریافت وام در برخی از شرکت‌ها از قبیل بیمه عمر پاسارگاد 6 ماه بعد از شروع بیمه نامه و در برخی از شرکت ها بعد از 2 سال از شروع بیمه نامه امکان پذیر می‌باشد.

 

معمولا کارمزد متعلق به وام بیمه عمر حداکثر 4 درصد بیشتر از سود تضمینی پرداختی به اندوخته بیمه‌نامه عمر است.

 

برداشت از اندوخته و بازخرید دو موضوع متفاوت در بیمه عمر می باشد. بارخریدی در بیمه عمر به معنای اتمام ماهیت بیمه عمر و پایان یافتن پوشش ها و تعهدات شرکت بیمه می باشد. اما برداشت از اندوخته این امکان را برای بیمه گذار دارد که وی بتواند از اندوخته استفاده کرده و همچنان بتواند پوشش‌های بیمه نامه را نیز داشته باشد.

پوشش امراض و پوشش هزینه پزشکی برای موارد مشخص شده در بیمه نامه می‌باشد و هیچ کدام از شرکت‌های بیمه در بیمه عمر زایمان را تحت پوشش ندارند.

 

مستمری مادام العمر و مستمری  تضمین شده برای مدت مشخص دو نوع مستمری هستند که می توانید هر کدام را به کمک مشاوران بیمه تایم خریداری کردو از مزایای این بیمه نامه استفاده نمایید.

 

در حال حاضر بیمه خاورمیانه و بیمه سامان دارای مستمری می‌باشند.

 

 

این موارد از استثنائات بیمه نامه عمر در شرکت‌های مختلف بیمه بوده و خسارات ناشی از موارد دعوا و نزاع تحت پوشش بیمه نامه نمی‌باشد و خودکشی بعد از پایان سال دوم تحت پوشش قرار می‌گیرد.

 

داشتن بیمه عمر برای هر فردی لازمه ولی اگر متاهل هستید بهتره که سرپرست خانواده در خرید بیمه عمر در اولویت باشه و اگر سرپرست هم بیمه عمر دارد، می‌تواند بیمه عمر رو به عنوان یک برنامه ریزی برای آینده داشته باشد.

 

بیمه عمر قراردادی است بلندمدت و کمترین زمان برای آن 5 سال و بیشترین زمان بیمه عمر 30 سال است. بیمه‌گزار بنا به میل خود مدت قرارداد بیمه عمر را انتخاب می‌کند.

 

بله، سود بیمه نامه های عمر به صورت مرکب و روز شمار واریز می شود که این موضوع نهایتا باعث تشکیل یک سرمایه و اندوخته قابل توجه در بیمه نامه عمر شما می‌شود.

 

تغییر در ذینفع بیمه نامه از مزایای بیمه عمر است که بیمه گذار می‌تواند در طول مدت داشتن بیمه عمر این تغییر را در بیمه نامه خود اعمال کند.

 

مستمری فوت فقط برای فرد بیمه شده می باشد و امکان پرداخت مستمری بعد از فوت بیمه شده در صورت تعریف ذینفع برای مستمری به فرد دیگری امکان پذیر است.

 

بله، بیمه نامه عمر یک بیمه نامه منعطف می باشد، و شما می توانید تغییرات مختلف را در طول داشتن بیمه نامه روی بیمه نامه تان اعمال کنید.

 

پوشش فوت به هر علت، پوشش اصلی بیمه عمر است و پوشش های دیگر به درخواست بیمه گذار می‌تواند به بیمه نامه عمر شما اضافه شود. پوشش‌های اضافی بیمه عمر به ترتیب زیر می‌باشد:
پوشش بیمه فوت در اثر حادثه: در صورت فوت بیمه‌شده در اثر حادثه، سرمایه فوت بیمه عمر می‌تواند تا سه برابر افزایش یابد.
پوشش از کار افتادگی: این پوشش به افرادی که شاغل هستند تعلق می‌گیرد. در صورت از کار افتادگی دائم و کامل بیمه‌شده (که حداقل تا یکسال ادامه داشته باشد) تا پیش از سن 60 سالگی، شرکت بیمه، حق‌بیمه عمر را تا پایان مدت قید شده در قرارداد بیمه پرداخت می‌نماید .
پوشش بیماری‌های خاص :این طرح بیمه‌شده را در برابر هزینه‌های بیماری‌های سکته قلبی، سکته مغزی، سرطان، پیوند اعضا اصلی بدن و جراحی قلب باز (کرونر قلبی) پوشش می‌دهد.

پوشش هزینه پزشکی: اگر خسارتی برای شما اتفاق افتاده و هزینه پزشکی داشته باشید با داشتن این پوشش قابل جبران می‌باشد.

سرمایه اندوخته بیمه عمر به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می شود و  شخص دیگری امکان دسترسی به این مبلغ را ندارد.

 

برای خرید بهترین بیمه عمر، با توجه به شرایط بیمه شده و موارد مورد نیاز وی از لحاظ سرمایه گذاری و پوشش‌های بیمه ای ، شرایط مختلف شرکت‌های بیمه با هم متفاوت بوده و برای انتخاب بهترین بیمه عمر می‌تونید از طریق سامانه بیمه تایم و به کمک کارشناسان عمر بیمه تایم بهترین بیمه عمر را انتخاب و خریداری نمایید.

 

در مورد کلاهبرداری بیمه های عمر باید گفت که همه شرکت‌های بیمه زیر نظر بیمه مرکزی در حال فعالیت هستند و هر نمایندگی و کارگزاری که کد همکاری وی در سنهاب ثبت شده دارای مجوز لازم برای فعالیت در زمینه بیمه را دارد. پیشنهاد ما برای خرید مطمئن در بیمه عمر ،  بررسی کد فعال هر شرکت در بیمه مرکزی و همچنین سابقه کاری وی می باشد. خرید بیمه عمر از بازاریابانی که دارای هویت معتبر نیستند ممکن است برای شما دردسر ساز باشد.

 

 • بیمه عمر و بانک دو ماهیت کاملا متفاوت دارند و به چند دلیل زیر می‌توان بهتر بودن بیمه عمر نسبت به بانک را بیان کرد.
 • نرخ سود سرمایه گذاری در بیمه‌های عمر بر خلاف بانک ها ثابت می‌باشد.
 • در بیمه‎‌های عمر بدون نیاز به سپرده‌گذاری مبلغ اولیه و تنها با پرداخت یک قسط از بیمه، وارد روند سرمایه‌گذاری می‌شوند.
 • سرمایه گذاری در بیمه های عمر معاف از مالیات می‌باشد.
 • روی اندوخته بیمه نامه های عمر ، طلبکاران اجازه تصرف نداشته و اندوخته فقط به ذینفعان بیمه نامه تعلق دارد.

 

بیماری‌هایی که لاعلاج هستند قابل بیمه شدن نیستند ولی بیماری های دیگر با نظر پزشک شرکت بیمه و با لحاظ نمودن شرایط می توانند بیمه عمر خریداری نمایند.

بر اساس ماده 60 بیمه مرکزی، اموال مؤسسات بیمه همچنین ودایع مذکور در مواد 36 و 46 تضمین حقوق و مطالبات بیمه‌گذاران، بیمه‏ شدگان و صاحبان حقوق آنان است و در صورت انحلال یا ورشکستگى مؤسسه بیمه بیمه‌‏گذاران و بیمه‌‏شدگان و صاحبان حقوق آنان نسبت به سایر بستانکاران حق تقدم دارند. در میان رشته‌‏هاى مختلف بیمه حق تقدم با بیمه عمر است.

 

میزان حق‌بیمه قابل پرداخت  در بیمه های عمر متفاوت می‌باشد و با توجه به میزان توان مالی افراد هر کس می تواند حق بیمه های ماهانه  و سالانه متفاوتی را پرداخت نماید.

[

جهت خرید بیمه عمر تماس بگیرید

226 دیدگاه برای “بیمه عمر

 1. مریم زمانی گفته:

  بیمه عمر پاسارگاد بهتره یا بیمه عمر ایران؟ ممنون میشم راهنماییم بکنید.چطور از مشاوره بیمه تایم برای انتخاب استفاده کنم؟

  • مدیر سایت گفته:

   خانم زمانی عزیز می توانید در سامانه بیمه تایم ثبت نام کرده و یا با شماره 02188243828 تماس بگیرید.

 2. محمد اسماعیلی گفته:

  سلام من خارج از ایران زندگی میکنم میتونم در ایران بیمه عمر داشته باشم برای زمان باز نشستگی یا پیریم. ممنون

  • مدیر سایت گفته:

   جناب اسماعیلی عزیز ، اگر بیمه مستمری و بازنشستگی می خواهید داشته باشید بیمه مستمری خاورمیانه می تواند بیمه نامه مورد نظر شما باشد.

 3. مریم گفته:

  سلام ضمن عرض تشکر
  برای تامین آتیه فرزندان نوع بیمه نامه تفاوت دارد یاهمان بیمه عمر ایران نیزشامل آن می شود.

  • مدیر سایت گفته:

   بیمه آتیه فرزندان یکی از طرح های بیمه عمر می باشد. می تونید برای مقایسه طرح های شرکت های بیمه از مشاوران بیمه تایم کمک بگیرید.

  • مدیر سایت گفته:

   هر فردی می تواند از چندین شرکت بیمه، بیمه عمر با پوشش های مختلف خریداری نماید. سقف بیمه عمر در پوشش فوت به هر علت در شرکت های مختلف بیمه با هم فرق داره که م یتونید با ثبت فرم در سامانه بیمه تایم بهترین بیمه عمر رو خریداری نمایید.

 4. سر بی کلاه گفته:

  با سلام
  لطفا تشریح جزئیات مفاد و مطالب قراردادهای بیمه های عمر و آتیه که مهمترین نیاز و مبهم ترین عامل جهت آگاهی و اطلاع از مزایا و معایب بیمه های عمر می باشد و معمولا بیمه گذار و بیمه های کشور ما با لوای پوششی مفاد قراداد بیمه ای هنگام فروش و عدم شفافیت و وضوح شرایط تعهدات قراردادی و ادعاهای واهی مزایای بالای حاصل از خرید معمولا طبق معمول و عرف بازاری ایران پشیمانی مشتریان نگونبخت را به دنبال دارد.

  • مدیر سایت گفته:

   کاربر عزیز بیمه عمر شرکت های معتبر تحت نظر بیمه مرکزی می باشد. سطح توانگری شرکت های بیمه مهمترین گزینه در این انتخاب هست که بتوانید مطمئن ترین بیمه عمر رو خریداری کرده و از پوشش ها و خدمات و وسرمایه گذاری این بیمه نامه استفاده نمایید.

 5. توماج عباسی گفته:

  خداوکیلی فقط این هم مثل بیمه تکمیلی سامان نباشد که کسی پاسخگو نیست و هزینه های درمانی تایید نمیشه آخه باید به کی گفت

  • مدیر سایت گفته:

   جناب عباسی بزرگوار ماهیت بیمه های عمر با بیمه نامه های درمان متفاوت می باشد .

 6. آرزو عباسی گفته:

  سلام،من دوسال هس که ازبیمه ایران بیمه عمر’ ریختم حالا بنابه دلایلی میخام اندوخته مو بگیرم اگه اقدام کنم همونروز بدستم میرسه؟

  • مدیر سایت گفته:

   خانم عباسی بزرگوار میزان مبلغ بازخریدی بیمه عمر ایران تان را می توانید در جدولی که ضمیمه بیمه نامه تان هست مشاهده کنید و معمولا در بیمه نامه های عمر بازخریدی قبل از سال 5 ام به ضرر بیمه گذار می باشد.

 7. نجمہ عمرانی گفته:

  با تشکر از توضیحات شما ۔اگر شخص بیمہ گذار زن جانوادہ باشد وشوہرش را بیمہ کند اگر بہ ھر دلیلی مثل طلاق یا ازدواج مجدد مرد اتفاق بیفتد تکلیف بیمہ شوھر چگونہ است ۔آیا خق بیمہ فقط بہ خانوادہ بیمہ گذار میرسد یا بہ خانوادہ دوم مرد ھم تعلق میگیرد

  • مدیر سایت گفته:

   خانم عمرانی عزیز ، سرمایه بیمه نامه عمر فقط به ذینفعان درج شده در بیمه نامه پرداخت می شود.

 8. احسان رئیسی گفته:

  سلام خسته نباشید
  بیمه زندگی خاورمیانه در صنعت بیمه عمر تخصصی ترین بیمه هست که فقط بیمه‌های عمر و اشخاص ارائه میده و پنجمین صندق بازنشستگی کشوری هست، با بالاترین پوشش‌های تکمیلی و مستمری مادام‌العمر،
  چرا با این شرکت قرارداد ندارید؟

  • مدیر سایت گفته:

   جناب رئیسی عزیز با بیمه خاورمیانه هم قرارداد داریم و انواع بیمه خاورمیانه از جمله بیمه مستمری خاورمیانه رو ارائه می کنیم.

 9. محمد طاهری گفته:

  با سلام بعضی از مفاد بیمه مان بیمه ایران گنگ است از جمله پرداخت پنج درصد تا بیست و پنج یا سی و یک درصد صراحتا مشخص نیست باید یک درصد قطعی مشخص شود چون شرکت بیمه هم ازین کار اول دنبال کسب درآمد برای خودشه تا ارائه خدمات . لذا ممکن است بعد از اتمام قرارداد کمترین درصد رو پرداخت کنه و ادعا کنه که ما توی قراردادمان از پنج درصد تا … بوده بنابر این پنج درصد را برای شما در نطر گرفتیم . من به یک از نمایندگی ها جهت خرید بیمه نامه مراجعه کردم و گفتند که بعد از اتمام قرارداد حق بازنشستگی بر مبنای ارزش پول اون سال محاسبه میشه در صورتی که من شرایط بیمه نامه را در سایت مطالعه کردم به چنین چیزی اصلا اشاره نشده است پس این نشان دهنده ی عدم واقعیت گویی و نوعی فریب دادن طرف قرار داد است تا فقط به نوعی مردم را با انحاء تبلیغات دروغین به پای خرید قرارداد بکشانند و از عدم اطلاعات طرف مقابل سوء استفاده کنند و پول مردم رو دریافت کنند و بعد هم اون جوری که خودشان میخواهند با کمترین سود و شرایط تعهدات قرارداد اجرا نمایند . لطفا مردم رو دقیق روشنگری کنید و روی اعتماد مردم حساب کنید تا مردم هم ازین خدمات استقبال کنند.

  • مدیر سایت گفته:

   جناب طاهری عزیز، میزان سود مشارکت متغییر بوده و در پایان هر سال میزان سود مشارکت محاسبه و از طرف شرکت های بیمه اعلام می شود.

 10. سلمانی گفته:

  خرید بیمه عمر رو از بیمه تایم انجام دادم و بسیار راضی هستم مشاوره کامل دادن و بهترین بیمه عمر رو خریدم.

 11. داودمشهدی گفته:

  سلام. من از سال 94 اقساط بیمه عمر روپرداخت نکردم فقط قسط اول روپرداخت کردم ودیگه بنا به دلایلی یه جورایی بیخیالش شدم.. میشه بگید الان.میتونم کاری کنم.یانه.. ممنون ازلطفتون

  • مدیر سایت گفته:

   جناب مشهدی عزیز می تونید با تکمیل فرم گواهی سلامت، ادامه بیمه عمرتان را پرداخت کده و بیمه نامه تان جاری باشد.

 12. قوامی گفته:

  من چند روز پیش تصادف کردم و طرف مقصر بود از بیمه شخص ثالث ماشینش اقدام کردم و بعد از بیمه عمر خودم هم میخوام استفاده کنم میگن نمیشه شما فقط از یه بیمه میتونی خسارت بگیر میگم این بیمه عمر هزینشو خودم دارم میدم دولت که نمیده به قول یکی از دوستان
  (بیمه های اشخاص ناغرامتی هستند)راهنمای کنید ممنون میشم

  • مدیر سایت گفته:

   اگر پوشش هزینه پزشکی در بیمه عمر تان دارید می تونید از بیمه عمر تون هم استفاده کنید. به شرکت بیمه عمر تون اعلام خسارت کنید و پیگیری دریافت خسارت رو انجام دهید.

 13. مسعود استکی گفته:

  با سلام و تشکر از ارائه راهکارهای مختلف برای افرادیکه دارای پوشش خاصی نیستند ، اگر امکانداره مثال عددی ارائه نموده تا کلیه ابهامات ازبین برود یا مثلا اگر بنده ماهی پانصدهزارتومان پرداخت کنم و سالیانه براساس تورم بطور مثال پرداختی خود را بیست درصد اضافه کنم بعد از چند سال ، چقدر دریافتی خواهم داشت

  09120375276

 14. خ. حسنی گفته:

  سلام ببخشید من میخوام خودم رو بیمه عمر کنم ولی نمیدونم کدوم اداره بیمه، شرایط بهتری داره باید از کجا اطلاعات درست و کافی به دست بیارم ؟؟؟

 15. بابک لطیفی گفته:

  درود چند ساله که بیمه مان پرداخت میکنم ولی نمایندگی صورتحساب پرداختی را اعلام نمیکند در ضمن در سایت بیمه هم موجود نمیباشد باید چکار کرد؟

  • مدیر سایت گفته:

   جناب لطیفی با نمایندگی که بیمه تون رو خریداری کردید تماس بگیرید و ازشون کمک بگیرید.

 16. سیامک گفته:

  من چیزی رو متوجه نشدم یعنی بیمه های خصوصی مثل تامین اجتماعی موقع اتمام قرارداد حقوق ماهانه نمیدن؟

  • مدیر سایت گفته:

   جناب میلاد عزیز در زمان خرید بیمه عمر ، جدولی ضمیمه بیمه نامه تان به شما ارائه می شود که می توانید روند سرمایه گذاری را در بیمه نامه تان مشاهده نمایید.

 17. امیر جلیلی گفته:

  سلام خسته نباشید عذر میخوام سرمایه فوت به هر علتی که مرگ رخ بده پرداخت میشه؟ مثلا طرف اعدام بشه یا خودکشی کنه؟

  • مدیر سایت گفته:

   جناب جلیلی عزیز شرایط پرداخت خسارت برای موارد اعدام از استثنائات بیمه نامه بوده و در صورت اعدام فرد بیمه شده فقط اندوخته بیمه نامه به ذینفعان پرداخت می‌شود. خودکشی هم در برخی از شرکت های بیمه بعد از گذشت سال دوم دارای پوشش می باشد.

  • مدیر سایت گفته:

   جناب وکیلی عزیز تقریبا همه شرکت های بیمه دارای محدودیت سنی در ارائه پوشش های بیمه ای می باشد.

 18. ابوالفضل شفق گفته:

  من میخام خودمو بیمه کنم که هم خدمات درمانی خوبی داشته باشه هم بیمه عمر توروخدا بیمه خوبی رامعرفی کنید

 19. امیر گفته:

  سلام.
  این مستمری آیا به فرزند یا همسر بعد از فوت انتقال پیدا میکنه ؟؟
  دوم اینکه این مبلغ مستمری ثابت هستش یا سالیانه افزایش پیدا میکنه ؟؟

  • مدیر سایت گفته:

   جناب امیر عزیز مستمری بیمه عمر خاورمیانه دارای امکان انتقال مستمری به افراد دیگر و امکان داشتن مستمری افزایشی می باشد.

 20. Maralyegang گفته:

  سلام اطلاعاتتون عالی بود متشکرم ، پدرم بازنشسته علوم پزشکی بودن الان 14 ساله فوت شدن ،بنده پنج سال هس از حقوق پدرم استفاده میکنم ، چگونه اطلاعاتی راجب اینکه پدرم بیمه بوده یانه وایا زمان فوت ازاین بیمه شون استفاده کردن یانه ؟

  • مدیر سایت گفته:

   خانم یگانه عزیز ، می تونید از واحد بیمه و بازنشستگی سازمان آموزش و پرورش استان و شهرتان کمک بگیرید.

 21. ارشیا گفته:

  سلام و احترام
  کدام یک از بیمه ها پوشش پرداخت باقیمانده اقساط بیمه نامه های بیمه شده اصلی و افراد تحت تکفل ، در صورت از کارافتادگی یا فوت بیمه شده اصلی را دارند؟
  ممنون

  • مدیر سایت گفته:

   جناب ارشیا ، معافیت از پرداخت حق بیمه برای بیمه گذار در برخی از شرکت های بیمه از جمله بیمه عمر سامان ارائه می شود.

 22. محمد گفته:

  ممنونم بابت مطالب جامع شما.. من در سابقه ی هیچ بیمه ای ندارم و بیستو نه سالمه و فقط خدمت سربازی کردم در دولت.. اخیرا دچار حادثه ای شدم.. چه نوع بیمه ای هست که هم خدمات درمانی خوبی داشته باشه هم به مستمری بینجامه..؟

  • مدیر سایت گفته:

   جناب محمد عزیز ، اگر در سلامت کامل جسمی و ذهنی هستید می تونید بیمه عمر خریداری نمایید.

 23. امیر حسین گفته:

  با سلام و سپاس .اگر فوت یا نقص عضو بر اثر حادثه تنها بعد از ۱ ما یا چند ماه بعد از بیمه اتفاق بیفته باز هم همان مبالغ به وارث یا افراد مشخص شده میرسد.برای خود کشی فرمودیم ۲ سال اما تصادف چون من برادرم ۲ ماه بیمه ۱۰۰ هزار تومانی سامان بیمه عمر ریخته بود تصادف کرده حالم خوب نیست .مثل اینکه درمانی نداشته اما پاش قطع شده تو کما هست میخوان دستگاه رو بکشم اهدای عضو کنند .

 24. بهزاد گفته:

  با سلام…

  لطفا بگید کدام شرکت بیمه ای خدماتی مشابه تامین اجتماعی ارایه میده؟ و از نظر شرایط تامین اجتماعی مقرون به صرفه تر است یا شرکت مورد نظر؟
  بنده نزدیک به 15 سال سابقه پرداخت بیمه مشاغل ازاد تامین اجتماعی داشته که متاسفانه چند سالی وقفه افتاده… میخواستم بدونم همون تامین اجتماعی رو ادامه بدم یا با توجه به شرایط بیمه شرکت دیگه ای انجام بدم… احساس میکنم تامین اجتماعی با بیمه گذار صادقانه برخورد نمیکنه…

  با سپاس فراوان…

  • مدیر سایت گفته:

   جناب بهزاد عزیز، ماهیت بیمه تامین اجتماعی با بیمه عمر کاملا متفاوت می باشد و پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام به خرید به کمک مشاوران بیمه تایم مقایسه کامل بین انواع بیمه نامه ها را دریافت نمایید.

 25. خ احمدي گفته:

  سلام براي خريد بيمه عمر ، کدام شرکت بيمه عمر رو پيشنهاد مي دين . من بين بيمه عمر ايران و بيمه عمر پاسارگاد و بيمه عمر خاورميانه نمي دونم کدوم رو انتخاب کنم لطفا راهنمايي کنيد

  • مدیر سایت گفته:

   خانم احمدی بزرگوار، می تونید از مشاوره کامل کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم قبل از خرید بیمه عمر کمک بگیرید و بهترین بیمه عمر را انتخاب و خریداری نمایید.

  • مدیر سایت گفته:

   جناب قمصری عزیز می تونید مقاله میزان بیمه عمر چقدر است را در بلاگ بیمه تایم مطالعه کنید و همچنین می توانید با کارشناسان بیمه تایم تماس گرفته و مشاوره کامل در این زمینه را دریافت نمایید.

  • مدیر سایت گفته:

   جناب اسکندری عزیز می تونید مقاله بهترین بیمه عمر رو در بلاگ بیمه تایم مطالعه کنید و همچنین از کمک مشاوران بیمه تایم قبل از خرید بیمه عمر کمک بگیرید.

 26. یزدان پناه گفته:

  درباره انواع بیمه عمر مطالب کاملی را در بلاگ بیمه تایم مطالعه کردم ، ممنون از مطالب خوبتون

  • مدیر سایت گفته:

   جناب زراعتی بزرگوار با بیمه تایم تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره برای خرید بیمه عمر را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید تا کارشناسان عمر بیمه تایم با شما تماس بگیرند.

 27. آرامش گفته:

  با سلام و‌ تشکر بابت پاسخگویی دقیقتون
  اگر شخص بیماری خاصی داشته باشه میتونه از الان بیمه عمر بگیره یعنی مشمول اون بیماری قبل از بیمه عمر میشه؟
  و اینکه در لیست بیماریهای بیمه سامان ۳۰ بیماری عنوان شده اما در بعضی مقالات از ۵ بیماری صحبت شده! کدومشون دقیقتر هست؟ ۵ یا ۳۰؟

  • مدیر سایت گفته:

   خانم ارامش بزرگوار 5 بیماری پوشش اصلی بیمه عمر برای امراض می باشد و اگر طرح امراض بیمه عمر سامان را خریداری کنید علاوه بر این 5 بیماری سایر بیماری های رو هم می تونید خریداری نمایید. اما به این نکته توجه داشته باشید که داشتن سابقه بیماری حتما با ید به شرکت بیمه اعلام شده و با توجه به نظر پزشک شرکت بیمه و بررسی مدارک پزشکی شرایط بیمه نامه شما اعلام می شود.

 28. زهرا گفته:

  با توجه به مزایای بیمه عمر که مطالعه کردم می خوام ماهانه 300 هزارتومان برای بیمه عمر پرداخت کنم . سنم هم 30 سال هست . کدوم شرکت بهتره؟

  • مدیر سایت گفته:

   خان زهرای عزیز می تونید در سامانه بیمه تایم درخواست خریدتون رو ثبت کنید و به کمک کارشناسان بیمه تایم بهترین بیمه نامه را خریداری نمایید.

 29. رضا فغانپور گفته:

  مي خوام براي خودم و فرزندم که يکسالش هست بيمه عمر بخرم، روند سرمايه گذاري کدام شرکت بيمه خوبه و سود بيشتري داره؟

  • مدیر سایت گفته:

   جناب فغانپور عزیز می تونید برای خرید بیمه عمر در سامانه بیمه تایم درخواستتان را ثبت نمایید و یا با شماره های تماس ما 02188243828 تماس گرفته و مشاوره کامل درباره انواع بیمه عمر و انتخاب بهترین بیمه عمر را دریافت نمایید.

  • مدیر سایت گفته:

   جناب رضایی بیمه مرکزی مرجع اصلی در موارد مربوط به انواع بیمه نامه ها در همه شرکت های بیمه می باشد.

 30. ارام گفته:

  در انواع بيمه عمر آيا بيمه نامه اي براي مستمري در نظر گرفته شده؟ بيمه نامه هايي که براي بازنشستگي تبليغ مي کنند آيا وجه قانوني دارند؟

  • مدیر سایت گفته:

   جناب ارام عزیز بله طرح بیمه مستمری توسط برخی شرکت ها از قبیل بیمه عمر خاورمیانه ارائه می شود.

  • مدیر سایت گفته:

   جناب اباذری می‌تونید از کارشناسان بیمه تایم کمک بگیرید و با مقایسه شرکت های بیمه و سرمایه گذاری و پوشش های بیمه ای بهترین بیمه عمر را خریداری نمایید.

 31. لطفی گفته:

  سلام. من بیمه عمر پاسارگاد و دارم کسی و ندارم ورثه خودم کنم اگه بخام موسسه خیریه ای را وارث خودم کنم باید چیکار کنم؟

  • مدیر سایت گفته:

   خانم لطفی عزیز ، می تونید هر موسسه خیریه ای که شماره ثبت داشته باشه رو به عنوان ذینفع خودتون قرار بدین.

 32. رضا گفته:

  با سپاس از شما،ایا برای دریافت بیمه عمر پدر مرحومم احتیاج به حضور و ارایه مدارک از سوی کلیه وراث هست و یا اینکه به صورت انفرادی هم امکان دریافت هست؟من یکی از خواهرانم در خارج کشور زندگی میکنند و شماره حساب ندارند،به ما گفتند حتماً ایشان هم باید شماره حساب بدهند تا به دیگران هم پرداخت شود.

  • مدیر سایت گفته:

   جناب رضای عزیز سرمایه بیمه عمر به ذینفعان بیمه نامه پرداخت میشود ولی اگر بیمه نامه ذینفعی ندارد سرمایه فوت به وراث قانونی بر اساس گواهی انحصار وراثت پرداخت می شود.

  • مدیر سایت گفته:

   سرمایه فوت بر اساس درصد مشخص شده در بیمه نامه به ذینفعان پرداخت می شود. اگر ذینفعی مشخص نشده باشد سرمایه بیمه نامه به وراث قانونی پرداخت می شود.

  • مدیر سایت گفته:

   خانم مرضیه عزیز اگر می خواهید در بیمه عمر مستمری دریافت کنید شرکت بیمه خاورمیانه و بیمه سامان دو گزینه ای هستند که مستمری دارند.

  • مدیر سایت گفته:

   بر اساس قانون بیمه های عمر سرمایه فوت بیمه نامه های عمر به ذینفع بیمه نامه پرداخت می شود. اگر در بیمه نامه ذینفعی تعریف نشده باشد سرمایه بیمه نامه به وراث بیمه شده پرداخت می شود.

 33. حسین گفته:

  من دوتا بچه دارم خودم کارگر هستم میخوام بیمه بشن بیمه درمان نمی‌دونم برجی چقد میگرن ازتون خواهش میکنم که راهنمای کنین در آمدی آن چندانی ندارم ولی اگه هزینش کم میشه میخوام بیمشون کنم

  • مدیر سایت گفته:

   جناب محمد عزیز برای مشاوره بیمه عمر پاسارگاد می تونید با شماره 88243828-021 تماس بگیرید و یا درخواست دریافت مشاوره در سایت بیمه تایم ثبت نمایید. تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و مشاوره کامل درباره بیمه عمر شرکت های مختلف ارائه نمایند.

 34. امید گفته:

  سلام
  اگه مثلا امروز بیمه عمر ثبت نام کنیم و مبلغ را واریز کنیم و روز بعد مریض شویم و نیاز به عمل جراحی داشته باشیم بیمه خدمات درمانی ارائه می دهد یا باید مدت معینی از ثبت نام بگذرد و یا حداقل مبلغ معینی واریز کرده باشیم تا هزینه های درمانی بستری و عمل جراحی پرداخت شود؟

  • مدیر سایت گفته:

   جناب امید عزیز ، برای استفاده از برخی از پوشش ها در برخ شرکتهای بیمه دوره انتظار وجود داره که قبل از خرید حتما به این موضوع توجه داشته باشید.

  • مدیر سایت گفته:

   خانم معصوم عزیز ، بهترین بیمه عمر رو می تونیدبا مقایسه بیمه عمر انواع شرکت های بیمه توسط کارشناسان بیمه تایم خریداری نمایید.

 35. حسینی گفته:

  سلام وقت شما بخیر
  بعضی از بیمه ها قرارداد ۲۵ ساله یا ۲۹ ساله می‌بندند چون ضریب سود بیمه در سال‌های پایانی بیشتره و این یک کلاه برداری است دوستان حواستون باشه برا من اتفاق افتاده که میگم بیمه بچه هاتون و بررسی کنید که ۳۶۰ ماهه باشه

  • مدیر سایت گفته:

   جناب حسینی با تشکر از حسن توجه شما
   بیمه نامه عمر 30 ساله همواره در همه شرکت های بیمه کامل ترین نوع بیمه نامه می باشد. پیشنهاد همیشه ما این است که بیمه عمر 30 ساله برای همه انجام شود.

  • مدیر سایت گفته:

   خانم مهیای عزیز سود تضمینی شرکت های بیمه تقریبا یکسان می باشد ولی سود مشارکت شرکت ها با هم متفاوت می باشد. بیشترین سود بیمه عمر رو تا سال 1400 بیمه عمر سامان با 45 درصد و بیمه عمر خاورمیانه 83 درصد پرداخت کرده است.

 36. محسن مهدور گفته:

  آیا بیمه عمر مالیات داره؟ میگن معاف از مالیات هست و دسترسی بهش به عنوان سرمایه گذاری وجود نداره. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • مدیر سایت گفته:

   سمانه عزیز بله اگر بیمه عمر خاورمیانه دارید می توانید وام بیمه عمر خاورمیانه دریافت نمایید.

  • مدیر سایت گفته:

   مهیای عزیز، بله شما می تونید با پرداخت حق بیمه به صورت 10 ساله مستمری و بازنشستگی حتی به صورت مادام العمر داشته باشید.

 37. ممنونم گفته:

  سلام تشکر از اطلاعات خوبتون🙏🏻🙏🏻
  میخواستم بپرسم اگر بخوام بیمه عمر آنی در بیمه خاورمیانه با سرمایه ۲۰۰ میلیون باز کنم
  ماهانه چقدر دریافتی دارم؟

  • مدیر سایت گفته:

   می تونید برای دریافت جدول بیمه عمر بر اساس شرایط مورد نظرتان درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید تا همکاران بخش عمر با شما جهت انجام بیمه نامه تماس بگیرند.

 38. آزاد گفته:

  عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان …من فرزندم رو بیمه کردم . همین بیمه عمر در بیمه آسیا به پیشنهاد یکی از دوستان …بعد از ثبت یه کیف خوشکل با یه کلاسه شکیل و زیبا مارو مهمان کردند و داخل این کلاسه قانون بیمه عمر به همراه جدول شرایط بیمه (سال اول یا دوم یا سوم و حتی ماه چندم سود انباشته چقدر هست و چقدر پرداخت کردین و در صورت بازپرداخت چقدر تعلق میگیره) به صورت کامل با تاریخ قید شده بود ولی متاسفانه بعد از تقریبا 7 یا 8 سال که بازخرید کردم از مقدار ثبت شده در جدول به من کمتر دادند و در جواب پیگیری بنده گفتند اون مبلغ یک سال بعد تعلق میگیره…در صورتی که تاریخ کامل با مبلغ کامل بازخرید قید شده بود . در ضمن جریمه هم به من تعلق نمیگرفت…

  • مدیر سایت گفته:

   جناب آزاد عزیز، جدول بیمه عمر به پیوست در بیمه نامه ارائه شده که می تونید بر اساس اون واریزی و اندوخته بیمه نامه تون رو بررسی بکنید.

 39. مجید فرجی گفته:

  سلام بیمه نامه عمر دخترم تموم شده برای گرفتن شناسه پرداخت و قبض برای بقیه اقساط یا به عبارتی تمدید ادامه بیمه نامه چکار باید بکنم ، شعبه صادر کننده جابحا شده.

  • مدیر سایت گفته:

   جناب فرجی می تونید با همراه داشتن بیمه نامه به شعبه مراجعه کنید تا راهنمایی های لازم رو براتون انجام بدن.

 40. محمد گفته:

  سلام وقت بخیر در مورد بیمه مستمری انی هم میشه توضیح بدین که با توجه به تورم ۴۰درصد ایا بهتریا خیر وسود مشارکت در این نوع بیمه تعلق میگیره یا هیر کمی راهنمایی فرماید

  • مدیر سایت گفته:

   جناب محمد عزیز، مستمری آنی رو می تونید به صورت جدول از کارشناسان بیمه تایم دریافت کرده و سود پرداختی را بررسی نمایید.

 41. بیگی گفته:

  آیا لیستی وجود داره که متوجه بشیم که با مثلا ماهی 200 تومن به چه مبلغی هنگام برداشت میرسیم؟

  • مدیر سایت گفته:

   جناب بیگی عزیز ، می تونید با کارشناسان بیمه تایم برای بررسی جدول بیمه عمر تماس بگیریید.

 42. مجید گفته:

  تورم ارزش پول را در بیمه عمر بسیار پایین می آورد تورم بالای ۳۵ درصد هر چقدر هم حق بیمه بدهی و ضریب ۲۰ درصد هم انتخاب کنی باز زیر هستی .
  اگر جمع سود تصمینی و سود مشارکت بالای ۳۵ تا ۴۰ درصد باشه تازه ممکنه مساوی تورم بشه ، در صورتی که اصلا چنین سودی را بیمه نمیدهد.

  • مدیر سایت گفته:

   اقای مجیدی عزیز با توجه به این که بیمه عمر فقط صرفا سرمایه گذاری نیست و بیمه نامه ای هست که امکان سرمایه گذاری مطمئن را دارد. با توجه به اطمینان سود دهی در سرمایه گذاری گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری امن می باشد.

 43. مجید گفته:

  در جدول باز خریدی بيمه كارآفرين مبلغ انتهای پایان قرارداد همان حق بیمه + سود تصمینی هست  که شرکت بیمه پرداخت میکنه یا نه؟  این سود همان سود تضمینی است که موقع بازخرید در هنگام ۲۰ سال به من میدهند . درسته ؟
  یا اینکه سود مشارکت به آن مبلغ انتهای که در پایان ۲۰ سال تو جدول بازخریدی نوشته اضافه میشه یا کلا سود تضمینی و سود مشارکت همه با هم اون مبلغ انتهای جدول باز خریدی است . درست فهمیدم یا نه ؟
  آخه یکی گفت این جدول ها تنها مبلغ تضمین شده را نشان میدهند و پرداختی شرکت ها دو تا 3 برابر این مبلغ خواهد بود.

  • مدیر سایت گفته:

   جناب مجید بزرگوار، سود مشارکت در جدول بیمه عمر کارآفرین درج نمیشه ولی هر ساله به اندوخته بیمه نامه اضافه می شه.

 44. مجید گفته:

  من ۳ تا بیمه عمر کارآفرین با زمان قرارداد ۲۰ ساله دارم . با پرداخت حق بیمه سالیانه یکی ۱ میلیون ضریب ۱۵ درصد دیگری ۲ میلیون با ضریب ۱۵ درصد و دیگری ۲ میلیون با ضریب ۲۰ درصد
  یکی گفت : تورم ارزش پول را در بیمه عمر بسیار پایین می آورد، تورم بالای ۳۵ درصد هر چقدر هم سالیانه حق بیمه بدهی و افزایش بدهی و ضریب ۲۰ درصد هم انتخاب کنی باز به مشکل بر میخوری.
  کلا ناامید شدم
  پیشنهاد شما برای متضرر نشدن چیست ؟

  • مدیر سایت گفته:

   جناب مجید عزیز، با توجه به عدم دسترسی به بیمه نامه عمر شما امکان بررسی بیمه نامه شما وجود ندارد.

 45. مجید گفته:

  بیمه عمر کار آفرین طرح مستمری افزایشی داره یا نه؟ یا بیمه عمر سود همان پولی را میدهد که سرمایه بیمه شده است و مستمری بر اساس تورم سالانه افزایش پیدا نمی کند
  مستمری هاى بيمه عمر مثل بيمه تامین اجتماعی هست یا نه، که هر سال طبق تورم افزایش پیدا میکنه یا ثابت است؟

  • مدیر سایت گفته:

   خانم اندیمشکی جان بله بیمه عمر بازنشستگی دارد می تونید درخواست مشاورتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید.

 46. فریبرز گفته:

  بنده چگونه معوقه بیمه خود را از سال ۹۵ تا امروز پرداخت کنم به طور یکجا،،،ثبت نام به طور ۳ماه،،۶۰ هزار تومان بود

  • مدیر سایت گفته:

   جناب فریبرز عزیز
   لطفا با واحد صدورتون تماس بگیرید که بیمه نامه تون رو بررسی کنند.

 47. حسن گفته:

  سلام اگر خیر خواه ملت هستید یک مثال زنده بزنید چرا می پیچانید بگید اگر مثلا آنی nتومان بدید از سال بعد m تومان میگیرید تکلیف و مشخص کنید

  • مدیر سایت گفته:

   جناب حسن عزیز، می تونید با ثبت درخواست مشاوره بیمه عمر در بیمه تایم جدول بیمه عمر مورد نظرتون رو دریافت نمایید. شماره تماس با کارشناسان ما 02188243828

 48. مصطفی گفته:

  بنظر من بهترین شرکت بیمه ای تو بیمه عمر، بیمه آسیا هست. هم از نظر پوشش و آپشن های بیمه و هم از نظر سابقه و اعتبار بیمه ای. 12 سال هست که بیمه عمر اسیا رو دارم خداروشکر راضی هستم. چندین بار هم برای مشکلات و خریدهایی که داشتم وام دریافت کردم.

  • مدیر سایت گفته:

   جناب مصطفی عزیز
   بیمه عمر شرکت های مختلف شرایط مختلف را دارند و می تونید با دریافت مشاوره بیمه عمر به کمک کارشناسان بیمه تایم بهتری شرایط را انتخاب و خریداری نمایید.

 49. پرویز... جبذری گفته:

  با سلام ، من مدت ۱۱ سال است بیمه عمر و آتیه و حوادث پاسارگاد پرداخت می کنم مدت ق ارداد ۳۰ ساله است و پرداختی درصدی هر سال اضافه می شود آیا می توانم مدت را کاهش بدم و اونو تبدیل به بیمه بازنشستگی کنم . الان ۴۹ و سال و شش ماه دارم . سپاس

  • مدیر سایت گفته:

   چناب جبذری بله می تونید این کار رو انجام بدید. با واحد صدور بیمه نامه تون تماس بگیرید.

   • پرویز... جبذری گفته:

    با سلام و احترام
    سپاس از پاسخگویی ، تندرست باشید.
    در خصوص سوال قبل
    با توجه به سنم
    همین بیمه عمر و آتیه بهتر است
    یا
    تبدیل کنم به بیمه بازنشستگی

 50. سحر گفته:

  با سلام کسی که وام بانک صادرات گرفته باشه و بیمه عمر مانده بدهکار رو داره و فوت کن و علت فوتش اوردوز مواد مخدر باشه بیمه عمر تعلق میگیره
  مرسی از پاسخگویی شما

  • مدیر سایت گفته:

   خانم سحر عزیز با واحد صادر کننده بیمه نامه تماس بگیرید و راهنمایی های لازم جهت دریافت خسارت رو دریافت نمایید. با تشکر

 51. مدیر سایت گفته:

  جناب صالح عزیز پرداخت اندوخته بر اساس جدول ارائه شده در بیمه نامه عمر به فرد بیمه شده پرداخت می شود.

  • mahsa ahmadi گفته:

   هر کدام کارکرد خودش رو داره اما در بيمه عمر هم سود مشارکت بالاتري داده ميشه و هم در طي بيمه تون به پول و سود تون سود تعلق مي گيره يعني سودش مرکبه

  • mahsa ahmadi گفته:

   برخي شرکتها مثل بيمه پاسارگاد روي بيمه نامه عمرشون تکميلي هم دارند اما کامل نيست و حق بيمه ش رو هم مي گيرن بهتره در خصوص بيمه عمر به بهترين فکر کنيد و بعد بيمه تکميلي رو هم از يک شرکت با طرحهاي کامل برداريد اينطوري بهتره

  • mahsa ahmadi گفته:

   بله امکانش هست براي خريد بيمه عمر در بيشتر شرکتها از بدو تولد مي تونيد اقدام کنيد.

 52. طیبه گفته:

  سلام من برادرم بیمه عمر ایران داره تقریبا ۱۰سال پرداخت کردن ویکسال بعد رو پرداخت نکردن حالا مریض شدن وتومور مغزی عمل کردن خواستم بدونم میتونم از بیمه عمر استفاده کنم بیمه ماریسون بیماری خواص هست که همزمان شیمی درمانی ورادیو تراپی میشن بعد باید حق بیمه سالهای بعد رو پرداخت کنند ممنون میشم راهنمایی کنید

 53. ایرج رحیم زاده گفته:

  با سلام خدمت تمامی دوستان.
  انتقادگر باشید نه تخریب چی.
  با راهنمایی و تجربه هامون به همدیگه خدمت کنیم تا هم اشخاص پیشرفت کنن و هم کشورمون.
  در پناه خداوند یکتا موفق و پیروز باشید.
  انسان باشیم و انسان پرورش دهیم.

 54. mohammad گفته:

  سلام ممکنه راهنمايي کنيد بهترين بيمه عمر که بازنشستگي هم داشته باشه و هم بازنشستگي حقوق بهتري داشته باشه رو از کدام شرکت تهيه کنم

 55. hoooman ali verdi گفته:

  سلام من مدت 15سال بيمه تامين اجتماعي دارم اين در سابقه بيمه نامه ام تاثير داره

 56. babakamani گفته:

  من بيمه تامين اجتماعي هستم اگه بيمه اميد بازنشستگي کارآفرين رو هم بردارم مشکلي نداره؟

 57. samira rahimi گفته:

  در بيمه عمر پاسارگاد چطوري مي تونم بازنشستگي مادام العمر داشته باشم؟ به من گفتن نميشه؟

  • مدیر سایت گفته:

   خانم رحیمی عزیز بیمه عمر پاسارگاد بازنشستگی مادام العمر نداره، فقط کارافرین و خاورمیانه و ایران بازنشستگی مادام العمر دارند.

 58. محمد قربانی گفته:

  سلام خواستم ازتون تشکر کنم
  من بیمه عمر از بیمه تایم خریدم و مشاورتون خیلی خوب راهنماییم کردن

  • مدیر سایت گفته:

   جناب سارمان عزیز، با توجه به پوشش های این بیمه نامه در زمان خسارت این بیمه نامه می تواند همراه شما باشد، مخصوصا اگر سرپرست خانواده هستید داشتن این بیمه نامه بسیار ارزشمند است.

 59. علي بيانات گفته:

  بيمه بازنشستگي رو از کدوم شرکت بگيرم از تامين اجتماعي راضي نيستم با توجه به افزايش سالهاي پرداخت در تامين اجتماعي

  • مدیر سایت گفته:

   جناب بیانات عزیز، بیمه بازنشستگی امید کارآفرین بهترین طرح بازنشستگی مادام العمره که می تونید به جای تامین اجتماعی داشته باشید، حتی برتری های دیگری هم نسبت به بیمه تامین اجتماعی دارد.

 60. محمد اقاجاني گفته:

  من از بيمه تايم بيمه عمر و بازنشستگي گرفتم ، مشاورتون به من بهترين شرکت بيمه عمر مناسب براي من رو پيشنهاد دادن و واقعا از حوصله و صبري که در پاسخگويي داريد مي خواستم تشکر کنم ممنونم از پشتيباني و خدماتتون

 61. mohamad aghajani گفته:

  من از بيمه تايم بيمه عمر و بازنشستگي گرفتم ، مشاورتون به من بهترين شرکت بيمه عمر مناسب براي من رو پيشنهاد دادن و واقعا از حوصله و صبري که در پاسخگويي داريد مي خواستم تشکر کنم

  • مدیر سایت گفته:

   جناب طهماسبی عزیز از طریق مشاوره قبل از خرید با کارشناسان بیمه تایم با شماره 02188243828 می تونید بهترین بیمه نامه را خریداری کنید.

  • مدیر سایت گفته:

   با کارشناسان بیمه تایم می تونید در تماس باشید 02188243828 و یا در سایت بیمه تایم ثبت نمایید که کارشناسان ما با شما در ارتباط باشند.

  • مدیر سایت گفته:

   جناب مافی عزیز، سرمایه گذاری در کنار پوشش های بیمه ای از مهم ترین مزایای بیمه عمر است که هر فرد بیمه شده می تونه از اون استفاده کند.

  • مدیر سایت گفته:

   جناب مصطفی عزیز، بیمه عمر کارآفرین و بیمه عمر سامان از جمله برترین شرکت های بیمه در سال 1402 بوده اند.

 62. محمد صوفی گفته:

  با سلام من میخواستم بیمه عمر ۱۰ ساله کنم ولی تو این موندم که از بازنشستگی استفاده کنم یا در آخر پول بگیرم لطفا راهنمایی کنید

  • مدیر سایت گفته:

   جناب صوفی عزیز بیمه عمر 10 ساله اگر می خواهید تهیه کنید، می تونید در انتهای قرارداد تصمیم به دریافت اندوخته یا بازنشستگی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *