بیمه عمر

بهترین بیمه عمر را به شما پیشنهاد میدهیم

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بیمه عمر

بیمه عمر بیمه زندگی است، بیمه نامه‌ای که در طول چندین سال همراه بیمه گذار می‌باشد. هر فردی با هر سن و سال و شرایط اقتصادی که دارد می‌تواند بیمه نامه  عمر خریداری کند و از همه مزایای بیمه عمر استفاده نماید. بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری که هم اکنون از طرف همه شرکت های بیمه ارائه می‌شود آینده نگری و سرمایه گذاری بلند مدت است در کنار پوشش های برتر بیمه‌ای. برای خرید بیمه عمر هر قدر شما اطلاعات بیشتری درباره این بیمه نامه داشته باشید، می‌توانید بهترین بیمه عمر را خریداری نمایید.

بیمه عمر
بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست؟

داشتن بیمه نامه‌ای که یکی از پرطرفدارترین بیمه نامه‌ها در سراسر جهان است، بیمه نامه‌ای که تبدیل به یک سرمایه گذاری بلند مدت همراه با پوشش‌های بیمه‌ای  می‌شود که با پس انداز بخشی از درآمد ماهانه که شاید مبلغی بسیار جزئی باشد انجام می‌شود. بیمه فوت که هم اکنون بیمه عمر نامیده شده است. شاید مهم تر از سرمایه گذاری پوشش های بیمه‌ای این بیمه نامه است ، پوشش‌هایی از قبیل فوت، پوشش برخی از بیماری‌های خاص، ازکارافتادگی و نقص عضو از جمله مواردی هستند که از طرف شرکت های بیمه ارائه می‌شود. طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری با تایید بیمه مرکزی در همه شرکت های بیمه در حال انجام می‌باشد. در ادامه برخی از مواردی که به شما در شناخت بهتر بیمه عمر و سرمایه‌گذاری کمک می‌کند را بررسی می‌کنیم.

محاسبه بیمه عمر  نحوه محاسبه بیمه عمر

بهتر است که قبل از بررسی شرایط و مزایای بیمه عمر، به نحوه محاسبه بیمه عمر بپردازیم. اولین و مهمترین گزینه در انتخاب بیمه عمر، انتخاب بیمه عمری است که بر اساس شرایط و نیازهای خود فرد خریداری شود، انتخاب برترین شرکت بیمه ای برای داشتن بیمه نامه ای مطمئن می‌‌تواند یکی از مهمترین پایه های خرید بیمه عمر باشد.
اولین گزینه در فاکتورهای موثر در محاسبه بیمه عمر میزان حق بیمه است که فرد پرداخت می‌کند. انتخاب حق بیمه عمر با حداقل ماهانه 50 هزار‌تومان و تا سقف سالانه 8 میلیون تومان، البته با توجه به شرایط بیمه عمر می‌توان حق بیمه های عمر را سالانه افزایش داد و شما با توجه به شرایط اقتصادی خود می‌توانید، ضریب دلخواهتان را برای افزایش حق بیمه انتخاب کنید. میزان این ضریب در شرکت های مختلف بیمه‌ای  متفاوت است، و می توان ضریب 5 درصد، 10 درصد، 15درصد و 20 درصد را برای افزایش سالانه بیمه عمر انتخاب کنید. این انتخاب بر عهده بیمه گذار می باشد که با توجه به شرایط اقتصادی خود مبلغ بیمه عمر خود را انتخاب نماید. هر میزان حق بیمه بیشتری پرداخت شود، سرمایه بیمه عمر افزایش می‌یابد و در نهایت پوشش های بیمه‌ای است که توسط بیمه گذار روی بیمه نامه اضافه می‌شود پس اینکه مبلغ بیمه عمر چقدر است کاملا بستگی به فرد بیمه گذار این بیمه نامه دارد. بر اساس همه موارد گفته شده بیمه عمر محاسبه می‌شود.

بهترین بیمه عمر  بهترین بیمه عمر

باید بدانید که همه شرکت­‌های بیمه زیر نظر بیمه مرکزی هستند و بر اساس قوانین و شرایط بیمه مرکزی فعالیت می­‌کنند و در  برخی از شرایط و پوشش‌­ها مشترک هستند ولی تفاوت­‌هایی در سقف پرداخت و یا میزان سود دهی و … بین آن‌ها وجود دارد. در میان حجم زیادی از شرکت‌های بیمه که چنین خدماتی را ارائه می‌کنند شاید بد نباشد که چند معیار را قبل از خرید ارزیابی کنیم.

معیارهای متعددی برای انتخاب بهترین بیمه عمر وجود دارد که با توجه به اهمیت آنها شما می‌توانید مطلب انتخاب بهترین بیمه عمر کدام است را در بلاگ بیمه تایم مطالعه نمایید. اما به طور خلاصه این شاخص‌ها به مواردی چون بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی، نظر مردم، میزان سود دهی، پوشش‌های بیمه‌ای و نظر کارشناسان اشاره می‌کند. همچنین مطلب رتبه بندی شرکت‌های بیمه عمر با اعداد و ارقام برگرفته از بیمه مرکزی می‌توانید رتبه‌بندی شرکت‌های بیمه را به طور کامل مشاهده کنید.

در ادامه به پوشش‌های بیمه عمر می پردازیم:

پوشش های بیمه عمر  پوشش‌های بیمه عمر

در کنار سرمایه گذاری و اندوخته مالی که شکل می‌گیرد، برخی پوشش‌های دیگر برای بیمه گذاران ارائه می‌شود که شرح کامل پوشش‌های بیمه عمر عبارتند از:


مطلب مرتبط: تفاوت بیمه عمر و تامین اجتماعی


سرمایه فوت بیمه عمر  پوشش فوت عادی بیمه عمر (فوت به هر علت)

با فوت بیمه شده، شاید تامین مالی مخصوصا برای زمانی که بیمه شده سرپرست خانواده باشد مهمترین گزینه باشد، بر اساس شرایط بیمه نامه عمر با فوت وی سرمایه فوت بیمه عمر به همراه اندوخته سرمایه گذاری شده به ذینفعان وی پرداخت می شود. میزان سرمایه فوت دقیقا بر اساس حق بیمه عمر ماهانه و یا سالانه محاسبه می‌شود، با مشخص شدن ضریب تشکیل سرمایه می توانید حتی سرمایه فوت خود را افزایش دهید.
یک مثال:
اگر فردی ماهانه 100 هزار تومان به عنوان حق بیمه پرداخت کند، سرمایه فوت تا 25 میلیون تومان را به اضافه اندوخته بیمه عمر به ذینفعان وی پرداخت می‌شود. شرکت‌های بیمه، برای سرمایه فوت سقف‌هایی را مشخص کرده‌اند، و البته برخی از شرکت های بیمه از جمله بیمه عمر سامان، سقف مشخصی برای این سرمایه ندارند. این پوشش از همان ابتدای قرارداد برای فرد بیمه گذار منظور می‌شود.

پوشش فوت حادثی  پوشش فوت  بر اثر حادثه در بیمه عمر

در کنار پوشش فوت طبیعی، داشتن پوشش فوت بر اثر حادثه از دیگر پوشش‌های این بیمه نامه می‌باشد. میزان سرمایه فوت حادثی نیز در واقع ضریبی از حق بیمه است. میزان سرمایه فوت حادثی چندین برابر سرمایه فوت طبیعی می‌باشد.

به عنوان مثال:
حق بیمه ماهانه: 100 هزار‌تومان
سرمایه فوت به هر علت: 25میلیون تومان
سرمایه فوت در اثر حادثه: 150 میلیون تومان

نکته مهم:

جالب است که بدانید خودکشی در بیمه عمر پوشش دارد، بر اساس شرایط بیمه عمر اگر فرد بیمه شده بعد از پایان سال دوم بیمه‌ای در اثر خودکشی فوت نماید سرمایه فوت به همراه اندوخته بیمه نامه به ذینفعان مشخص شده در بیمه نامه پرداخت می‌شود، اما اگر خودکشی در دو سال اول بیمه نامه خودکشی نماید تنها اندوخته بیمه نامه به ذینفعان وی پرداخت می‌شود.

نکته مهم شماره 2: چنانچه فرد در طول قرارداد بیمه ای از کارافتاده شود، شرکت بیمه تا پایان مدت قرارداد از پرداخت حق بیمه معاف شده و شرکت بیمه تمامی حق بیمه را پرداخت می‌کند، و سایر پوشش‌های بیمه ای بیمه نامه نیز برای فرد برقرار خواهد بود.

امراض خاص  امراض خاص

پوشش امراض بیمه های عمر برای 5 دسته از بیماری ها از جمله سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی باز قلب، پیوند اعضای اصلی بدن، و انواع سرطان می‌باشد. در صورت ابتلای فرد به هر کدام از بیماری‌های فوق شرکت بیمه مبلغی را به عنوان هزینه درمان بیماری های خاص به فرد پرداخت می‌کند. سقف پوشش بیماری‌های خاص در شرکت‌های مختلف متفاوت می‌باشد. میزان این پوشش بر اساس حق بیمه پرداختی و سرمایه بیمه عمر محاسبه می‌شود و در شرکت‌های مختلف میزان این پوشش‌ها متفاوت است، به عنوان مثال پوشش امراض خاص بیمه عمر در بیمه عمر و تامین آتیه تا سقف 200 میلیون تومان و برای هر بیماری تا سقف 40 میلیون تومان شود. برای این پوشش سقف خاصی از لحاظ سنی وجود دارد. در زمان خرید بیمه عمر از هر شرکتی می‌توانید سقف پوشش‌ها و شرایط سنی آن شرکت بیمه را بررسی نمایید. همچنین شرایط پرداخت خسارت شرکت‌های بیمه متفاوت است، برخی از شرکت‌های کل هزینه‌ها را یکجا پرداخت می‌کند، برخی از شرکت های بیمه خسارت بیماری‌ها را به صورت جداگانه برای هر بیماری پرداخت می‌کند. حتی برای استفاده از این پوشش اغلب شرکت‌ها دوره انتظار ندارد و این پوشش از همان ابتدا برای وی برقرار می‌باشد. اگر چندین بیمه نامه عمر دارید می توانید از همه بیمه نامه های خود خسارت بیماری دریافت نمایید.

پوشش ازکارافتادگی  پوشش ازکارافتادگی بیمه عمر

این پوشش برای زمانی است که فرد بیمه شده به هر علتی از کارافتاده شده و دیگر قادر به ادامه فعالیت نباشد، چنانچه بر اساس نظر کارشناس شرکت بیمه، فرد از کارافتاده تشخیص داده شود می‌تواند از این پوشش استفاده نماید. میزان سرمایه این پوشش بر اساس ضریبی از سرمایه فوت محاسبه می‌شود، این پوشش معمولا برای افراد شاغل و برای افرادی که در بین سن 20 تا 59 سال می‌باشند ارائه می‌شود. میزان این پوشش  در شرکت های مختلف بیمه متفاوت می‌باشد. زمانی که فرد از کارافتاده می‌شود، علاوه بر دریافت سرمایه از کارافتادگی، دیگر حق بیمه‌ای را پرداخت نکرده و شرکت بیمه باقی مانده حق بیمه‌ها را تا پایان قرارداد پرداخت می‌نماید و در  کنار این سایر پوشش‌های بیمه نامه نیز برقرار می‌باشد.

هزینه های پزشکی بیمه عمر  پوشش هزینه پزشکی در بیمه عمر

یکی از مزایای بیمه عمر داشتن پوشش هزینه پزشکی برای برخی از جراحات که ناشی از حوادثی که موضوع بیمه نامه هستند، می‌باشد. این هزینه علاوه بر هزینه‌های درمان برای بیماری های خاص می‌باشد. این پوشش فقط در برخی از شکت های بیمه از جمله بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر ایران به بیمه گذاران بیمه عمر ارائه می‌شود. میزان این پوشش نیز بر اساس درصدی از سرمایه بیمه عمر و تا سقف معین پرداخت می‌شود. البته پرداخت هزینه‌های پزشکی برای مواردی که از استثناهای بیمه نامه از قبیل برخی فعالیت های پر خطر از قبیل جامپینگ، پاراشوت و .. باشد را پرداخت نمی‌کند. این پوشش از پوشش های اختیاری بیمه نامه می‌باشد که هر فردی به انتخاب خود می‌تواند این پوشش را خریداری نماید.

شرایط عمومی قرارداد بیمه عمر و سرمایه گذاری
بیمه گر: شرکت بیمه‌ای است که بیمه نامه را صادر می‌کند.
بیمه شده: شخص حقیقی است که فوت و حیات او موضوع اصلی بیمه نامه می‌باشد. در واقع با این بیمه نامه بیمه شده تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد.
بیمه گذار: هر شخص حقیقی و یا حقوقی که بیمه نامه را خریداری می کند و در واقع حق بیمه را پرداخت می‌کند.
استفاده کننده و یا ذینفع بیمه نامه: شخص و یا اشخاصی هستند که به عنوان  ذینفع بیمه نامه و میزان درصد سهم در صورت فوت و یا حیات بیمه شده در بیمه نامه  آورده شده‌اند. اگر شخصی به عنوان ذینفع مشخص نشده باشد، وراث قانونی بیمه شده به عنوان ذینفع می باشند. نکته مهم این که امکان تغییر در استفاده کنندگان و سهم آن‌ها در مدت بیمه نامه وجود دارد.
مدت بیمه نامه : مدت زمانی است که بیمه نامه و پوشش های تکمیلی برای فرد بیمه گذار برقرار می باشد. مدت بیمه نامه به انتخاب خود فرد می‌باشد.

منافع بیمه عمر
1-منافع بیمه در صورت فوت بیمه شده: عبارت است از سرمایه فوت به علاوه اندوخته بیمه نامه
2-منافع بیمه در صورت حیات بیمه شده: اندوخته تشکیل شده با احتساب سود قطعی سرمایه گذاری

مزایای بیمه عمر  مزایای بیمه عمر

علاوه بر پوشش های بیمه‌ای که بیمه عمر دارد، با پرداخت حق بیمه عمر، طرح های بیمه عمر پوشش‌ها و مزایای مختلفی را برای بیمه گذاران ارائه می‌کند.

وام بیمه عمر  دریافت وام بدون نیاز به ضامن

دریافت وام از محل اندوخته بیمه عمری که با پرداخت حق بیمه شکل گرفته از برترین مزایای بیمه عمر است. شما می توانید در صورت نیاز تا 90 درصد ارزش بازخریدی اندوخته بیمه نامه خود وام درریافت کنید. پرداخت وام در کوتاهترین زمان و بدون نیاز به هرگونه تشریفات اداری انجام می شود. نکته مهم  و مزیت دیگر دریافت وام  بیمه عمر از اندوخته بیمه نامه نسبت به وام بانکی این است که هنگامی که شما وام دریافت کرده اید، پوشش های بیمه را نیز خواهید داشت و چنانچه شما در زمانی که وام گرفته اید و خسارتی را داشته باشید، شرکت بیمه تمام خسارت وی را پرداخت می‌نماید. حتی می‌‌توان نکته خیلی مثبت برای این بیمه نامه را این گونه بیان کرد که هیچ پس اندازی این مزیت را ندارد که در صورت فوت پس انداز کننده، سرمایه فوتی را به وی پرداخت کند. ولی بیمه نامه عمر چندین برابر حق بیمه را برای بیمه گذار پرداخت می‌کند.

 بانک یا بیمه عمر جدول مقایسه بیمه عمر و بانک

تفاوت بیمه عمر با سرمایه گذاری در بانک را می توان در یک جدول با هم مقایسه کرد.

بیمه عمر و سرمایه گذاریحساب پس انداز بانکی
پرداخت سود تضمینیدارد
پرداخت سود مشارکتدارد
سرمایه گذاری ایمندارددارد
معافیت مالیاتیدارد
پرداخت سود تضمینیدارد
انحصار وراثتدارد
دریافت وام بدون ضامندارد
پوشش های بیمه عمردارد

 معافیت مالیاتی بیمه عمر  معافیت مالیاتی بیمه عمر

سرمایه‌ای که در بیمه نامه های عمر پس انداز می شود، به هر میزان که باشد از معافیت مالیاتی برخوردار هستند و حتی در صورت فوت وی سرمایه فوت به همراه اندوخته به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می‌شود بدون این که نیاز به انحصار وراثت داشته باشند.
بر اساس ماده 136 قانون مالیات های مستقیم بیمه عمر و اندوخته بیمه نامه تماما از پرداخت مالیات معاف می‌باشند.
مطابق ماده 148 قانون مالیات های مستقیم مبالغ پرداختی بابت بیمه نامه های عمر از منابع درآمدی جز هزینه های هر فرد حقیقی و حقوقی از نظر مالیات می‌باشند.

سود تضمینی بیمه عمر  سود تضمینی بیمه عمر

سود تضمینی در واقع تضمین بیمه مرکزی بر روی بیمه نامه های عمر است، این سود در همه شرکت های بیمه یکسان می باشد، در حال حاضر بیمه مرکزی سود تضمین شده را برای 2 سال اول 16 درصد، برای دو سال دوم 13 درصد و برای سال های بعدی تا ده سال بعد این سود 10 درصد می‌باشد.

سود مشارکتی بیمه عمر  سود مشارکت در بیمه عمر

همه شرکت‌های بیمه هرساله به همه بیمه نامه‌های عمر خود همراه سود تضمینی، سود مشارکت نیز پرداخت می‌کنند، معمولا شرکت‌های بیمه، بیمه گذاران را در 85 درصد این سود مشارکت می‌دهند. سود مشارکتی در واقع سود ناشی از سرمایه گذاری شرکت‌های بیمه در پروژه های مختلف اقتصادی می‌باشد که بیمه گذار را هم در این سود شریک می کند. میزان عددی این سود در شرکت های مختلف بیمه متفاوت است، به عنوان مثال برخی از شرکت ها سود 22% و برخی تا سود 27% به بیمه گذاران پرداخت می‌کند. تفاوت بیمه عمر شرکت‌ها در بحث سرمایه گذاری می تواند به میزان سود پرداختی آن شرکت بیمه مرتبط باشد برای همین منظور محاسبه سود بیمه عمر در جدول بیمه نامه‌ها بسیار مهم بوده و شاید یکی از معیار های انتخاب بیمه عمر باشد.

بازخرید بیمه عمر  بازخرید بیمه عمر

ممکن است هر فردی بعد از خرید بیمه عمر بخواهد انصراف از بیمه عمر بدهد و یا به عبارت دیگر بیمه نامه خود را باز خرید نماید. شرایط بازخرید بیمه عمر در شرکت‌های بیمه متفاوت بوده ولی در همه شرکت های بیمه بازخریدی بیمه عمر امکان پذیر است، با این تفاوت که بازخریدی بیمه نامه قبل از رسیدن بیمه نامه به دوره سوددهی از نظر اقتصادی اصلا به صرفه نمی باشد. ارزش بازخریدی بیمه عمر در واقع مجموع حق بیمه های پرداختی به همراه سود های تضمینی و مشارکتی مرکب و روز شمار می‌باشد که در طول بیمه نامه به اندوخته بیمه گذار واریز می‌شود.
این نکته را حتما در نظر بگیرید که بیمه نامه عمر یک بیمه نامه بلند مدت است و سود دهی این بیمه نامه در بازه زمانی طولانی شکل می‌گیرد. با بازخریدی بیمه نامه دیگر هیچ پوشش بیمه‌ای برای شما وجود ندارد.

انواع بیمه عمر انواع بیمه عمر

همه شرکت های بیمه انواع مختلف بیمه عمر را در طرح های مختلف بیمه ای ارائه می کنند که این بیمه نامه‌ها نام‌های مختلف با پوشش‌ها و مزایای مختلف را دارد. برای دریافت اطلاعات دقیق و آشنایی دقیق‌تر به مطلب انواع بیمه عمر و سرمایه‌گذاری رجوع کنید.

بیمه عمر ساده زمانی

یکی از طرح‌های اولیه بیمه عمر می‌باشد که فرد با داشتن این بیمه نامه در صورت فوت وی در مدت زمانی که بیمه عمر داشته باشد سرمایه فوت پرداخت می شود. اما اگر در پایان مدت بیمه نامه فرد در قید حیات باشد هیچ مبلغی به وی پرداخت نمی‌شود.

بیمه تمام عمر

با داشتن این بیمه نامه شما دارای پوشش های بیمه‌ای به همراه سرمایه فوت هستید اگر بیمه شده در طول داشتن بیمه عمر فوت نمایید می‌توانید از پوشش سرمایه فوت استفاده نمایید.

بیمه عمر مانده بدهکار

این بیمه نامه برای زمانی است که فرد وام بانکی داشته باشد، و وی در زمان بازپرداخت وام فوت نماید، شرکت بیمه متعهد می‌شود که باقی وامش را پرداخت کند.

بیمه عمر و سرمایه گذاری

این نوع بیمه عمر در واقع کامل‌ترین نوع بیمه عمر است که هم پوشش‌ها بیمه ای برای شما دارد و هم سرمایه گذاری. هم اکنون شرکت های بیمه این نوع بیمه نامه رادر طرح‌های مختلف بیمه از قبیل بیمه مستمری، بیمه بازنشستگی، بیمه زنان خانه دار، بیمه آتیه کودکان و… در حال ارائه می‌باشد.

مقایسه بیمه عمر و تامین اجتماعی

با مطالعه بیمه عمر شاید این سوال برایتان پیش آمده که چه نیازی به بیمه تامین اجتماعی داریم؟ باید گفت ماهیت بیمه عمر و بیمه تامین اجتماعی کاملا با هم متفاوت می‌باشد. در واقع این دو بیمه نامه مکمل یکدیگرند. پوشش‌های این دو بیمه نامه نیز با هم متفاوت می‌باشد. سرمایه گذاری که در بیمه عمر انجام می شود با بیمه تامین اجتماعی متفاوت می‌باشد.

طرح های ویژه بیمه عمر طرح‌های ویژه بیمه عمر

بیمه عمر و سرمایه گذاری در شرکت‌های مختلف با نام‌ها مختلف معرفی می‌شود، از جمله این اسامی، بیمه عمر و زندگی مان ایران، بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد، بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان، بیمه نامه جامع عمر و پس انداز آسیا، بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان، بیمه زندگی و سرمایه گذاری ملت، بیمه عمر و سرمایه گذاری ما، بیمه عمر و سرمایه گذاری نوین و … و حتی طرح‌های مختلف بیمه عمر دارای نام‌های مختلف هستند از جمله بیمه عمر و بازنشستگی، بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان، بیمه تامین هزینه جهیزیه، بیمه تامین هزینه تحصیلات، بیمه زنان خانه دار و بیمه مستمری زنان خانه دار، بیمه مستمری و بازنشستگی، بیمه عمر مشترک،بیمه عمر گروهی، بیمه عمر خانواده، بیمه عمر طرح خود پرداخت، … .

شرایط بیمه نامه‌هایی مختلف متفاوت می‌باشد، از جمله تفاوت در پوشش‌ها و تفاوت در شرایط سنی بیمه عمر و تفاوت در میزان سرمایه فوت بیمه نامه که با مطالعه جدول مقایسه بیمه‌های عمر می‌توانید به صورت کامل تمامی موارد را بررسی نمایید.

شرکت های بیمه   شرکت‌های ارائه دهنده بیمه عمر

بیمه عمر یکی از رشته‌های بیمه ای است که در سال‌های اخبر توانسته در صنعت بیمه سهم بزرگی از انواع بیمه را داشته باشد. شرکت‌های مختلفی بیمه عمر را ارائه می‌کنند که برخی از این شرکت‌ها عبارتند از:

بیمه عمر ایران

شرکت بیمه ایران یکی از اولین شرکت‌هایی می باشد که بیمه عمر را در ایران ارائه کرد. البته با توجه به افزایش نیاز‌های بیمه ای توانسته با ارائه طرح‌های مختلف و به روز پوشش‌های مختلف بیمه‌ای را به بیمه گذاران خود ارائه نماید. انواع بیمه عمر عبارتند از:
بیمه عمر مان بیمه ایران
بیمه عمر و سرمایه گذاری
بیمه زندگی
بیمه عمر کودکان ایران
بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه دار
بیمه ازدواج ایران
بیمه مستمری و بازنشستگی ایران

بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد از سال 85 انواع بیمه نامه های عمر را به صورت طرح های بیمه عمر و سرمایه گذاری ارائه کرد. بیمه عمر پاسارگاد انواع مختلفی دارد که  برخی از پوشش های ویژه را به بیمه گذاران عمر ارائه می کند که افراد می توانند بر اساس انتخاب خود یکی از انواع بیمه عمر را خریداری نمایند. انواع بیمه عمر پاسارگاد عبارتند از:
بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد
بیمه آتیه زنان خانه دار پاسارگاد
بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان پاسارگاد
بیمه عمر و تامین آتیه ازدواج
بیمه عمر و بازنشستگی


مطلب مرتبط: استعلام بیمه عمر پاسارگاد


بیمه عمر پارسیان

اگر قصد خرید بیمه عمر کرده باشید و به دنبال مقایسه بین شرکت‌های مختلف باشید حتما بیمه عمر پارسیان از گزینه‌هایی بوده که بررسی کرده‌اید. بیمه عمر پارسیان یکی از توانگرترین شرکت‌های بیمه‌ای می‌باشد که طرح های بیمه‌ای زیر را ارائه می‌کند:

بیمه عمر انفرادی
بیمه عمر کودکان
بیمه عمر خانواده
بیمه عمر شرکت ها

بیمه عمر کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین در کنار بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح های مختلف بیمه ای را ارائه می کند. انواع طرح های بیمه عمر کارآفرین عبارتند از:
بیمه عمر و سرمایه گذاری انفرادی
بیمه عمر مشترک
بیمه عمر طرح خود پرداخت
بیمه عمر  طرح مستمری و بازنشستگی

همه افراد می توانند بر اساس شرایط خود یکی از انواع بیمه نامه های عمر کارآفرین را انتخاب کند. بیمه عمر کارآفرین با توجه به سطح بالای توانگری که دارد می تواند گزینه مهمی برای بیمه عمر باشد.

سایر شرکت‌هایی که بیمه عمر را ارائه می‌کنند عبارتند از:
بیمه عمر سامان

بیمه عمر خاورمیانه
بیمه عمر ما
بیمه عمر نوین
بیمه عمر دی
بیمه عمر معلم
بیمه عمر کوثر
بیمه عمر توسعه
بیمه عمر سینا
بیمه عمر آسیا
بیمه عمر ملت

  خرید بیمه عمر خرید بیمه عمر

پیشنهاد ما به عنوان مشاور بیمه‌ای بر اساس سابقه چندین ساله این است که هدف خود را از خرید بیمه عمر مشخص کنید. هدف شما از خرید بیمه عمر چه می باشد؟ برای سرمایه گذاری، برای داشتن پوشش بیمه‌ای، برای داشتن معافیت مالیاتی، برای برخورداری از کارافتادگی و … . هر کسی بر اساس شرایط خود می تواند بیمه نامه عمری را انتخاب نماید. اما باید برخی موارد زیر را در نظر بگیرید.

انتخاب طرح بیمه عمر و شرکت بیمه عمر

همانطور که در بالا گفتیم همه شرکت های بیمه در زمینه بیمه نامه های عمر طرح‌های مختلفی را با شرایط مختلف ارائه می‌کنند. شما می‌توانید با توجه به ماهیت کارگزاری بیمه تایم، با مراجعه حضوری و یا با تماس تلفنی و حتی با ثبت نام بیمه عمر در وب سایت بیمه تایم، بهترین بیمه عمر را از برترین شرکت بیمه را از بین طرح‌های بیمه عمر انتخاب نمایید. امکان مقایسه آنلاین بیمه عمر هم برای شما فراهم شده  که می‌توانید به راحتی از این امکان برای مقایسه بیمه‌های عمر استفاده نمایید. شاید بهترین بیمه عمر از نظر مردم و شناختن شرکت های بیمه ای که رتبه اول بیمه عمر را در رتبه بندی بیمه های عمر را دارد می تواند کمکی برای انتخاب شما در بهترین بیمه عمر باشد.

 فرم بیمه عمر تکمیل کردن فرم پیشنهاد بیمه عمر

برای صدور و استعلام بیمه عمر حتما باید فرم پیشنهاد بیمه عمر از هر شرکت بیمه‌ای را بر اساس مشخصات کامل بیمه شده تکمیل شود، در فرم پیشنهاد بیمه عمر تمامی موارد از قبیل سن بیمه شده، مقدار حق بیمه، مدت بیمه نامه، نحوه پرداخت حق بیمه، پوشش های بیمه نامه، ذینفعان بیمه نامه و …
تایید فرم پیشنهاد توسط کارشناسان بیمه تایم
کارشناسان بیمه عمر بعد از دریافت  فرم های پیشنهاد بیمه عمر، همه شرایط این بیمه نامه را بررسی می نمایند و اگر مشکلی از لحاظ بیمه‌ای و قانونی برای بیمه گذار وجود نداشته باشد، و یا حتی اگر نیاز به چکاپ پزشکی و برخی از موارد که حتما باید بررسی و تایید شوند را تکمیل کرده و برای صدور به شرکت بیمه ارسال می‌کند.

پرداخت حق بیمه عمر پرداخت حق بیمه عمر

در همه شرکت‌های بیمه این امکان برای شما فراهم شده از طریق مختلف از قبیل درگاه بانکی، عابر بانک، تلفن همراه، درگاه اینترنتی حق بیمه خود را پرداخت نمایند. بیمه گذاران باید در نظر داشته باشند که پرداخت حق بیمه خودتان را در زمان تمدید بیمه نامه پرداخت نکند ممکن است که دیرکردی روی سرمایه گذاری بیمه نامه شما اتفاق بیافتد.

صدور بیمه عمر

بعد از استعلام آنلاین بیمه عمر و تکمیل فرم پیشنهاد و امضا و تایید فرم پیشنهاد توسط بیمه گذار و شرکت بیمه و بیمه تایم، و در نهایت پرداخت حق بیمه، بیمه نامه عمر شما صادر می‌شود.

خرید آنلاین بیمه عمر خرید آنلاین بیمه عمر

با مطالعه تمامی مطالبی که درباره بیمه عمر گفته شد می توانید با یک مقایسه بین شرکت‌های مختلف بیمه با آسودگی کامل خرید آنلاین بیمه عمر خود را در بیمه تایم انجام دهید. برای خرید آنلاین بیمه عمر و کسب اطالعات دقیق از مقایسه شرکت‌های مختلف بیمه کافی است در چند مرحله ساده اطلاعات خود را در فرم قرار گرفته شده در ابتدای این صفحه وارد کنید تا کارشناسان خبره ما با شما تماس بگیرند و بهترین مشاوره را در زمینه خرید بیمه عمر با توجه به شرایط شما ارائه دهند.

شرایط سنی بیمه عمر چگونه است؟

شرایط سنی در شرکت های مختلف متفاوت بوده و سقف سنی در بیمه عمر شرکت های مختلف با فرق می کند. برای خرید بیمه عمر از هر شرکت بیمه ای می توانید از مشاوره سامانه بیمه تایم استفاده نمایید.

بهترین بیمه عمر را از کدام شرکت بیمه بخرم؟

انتخاب بیمه عمر بستگی به شرایط بیمه گذار و هدف وی از خرید بیمه عمر دارد، در زمان خرید بیمه عمر با توجه به شرایط بیمه عمر و کمک مشاوران بیمه تایم بهترین بیمه عمر را انتخاب نمایید.

انواع بیمه عمر کدام است؟

بیمه عمر دارای طرح های مختلفی می باشد از جمله بیمه عمر گروهی، بیمه عمر مشترک، بیمه عمر خانواده، بیمه عمر و بازنشستگی و …. همه از انواع بیمه نامه های عمر می باشند که شرکت های مختلف بیمه ارائه می کنند.

الحاقیه بیمه عمر برای چه زمانی است؟

چنانچه تغییراتی در برخی از مشخصات بیمه نامه از جمله میزان حق بیمه و ذینفعان بیمه نامه اتفاق بیافتد ، از طریق الحاقیه بیمه عمر این تغییرات روی بیمه نامه اعمال می شود

آیا بیمه عمر هم مانند تامین اجتماعی دفترچه درمان دارد؟

از آنجاییکه بیمه عمر برای برخی از بیماری های خاص که در شرایط بیمه نامه آمده تا سقف مشخص شده کمک هزینه درمان پرداخت می کند، دیگر دفترچه ای برای این موضوع نداشته و تا سقف مشخص شده این هزینه پرداخت می شود.

 

بهترین بیمه عمر را از نظر کارشناسان کدام است؟

انتخاب بهترین بیمه عمر از سمت کارشناسان بیمه‌ای باید بر اساس نیاز بیمه ای فرد انجام بگیرد، فرد چه حق بیمه‌ای را می تواند پرداخت کند، چه پوشش‌هایی را نیاز دارد و سایر عوامل دیگر که در مهم تاثیر گذار می‌باشند.

 

[accordion-item_inner title=”بیمه عمر آنلاین رو چطور تهیه کنیم؟”] [/accordion-item_inner]

برای خرید بیمه عمر آنلاین می تونید درخواست بیمه عمرتان را در سامانه بیمه تایم ثبت کنید و با دریافت مشاوره می تونید بهترین بیمه عمر رو تهیه نمایید.

 

مقدار حق‌بیمه عمر چقدر می‌باشد؟

میزان حق‌بیمه قابل پرداخت  در بیمه های عمر متفاوت می‌باشد و با توجه به میزان توان مالی افراد هر کس می تواند حق بیمه های ماهانه  و سالانه متفاوتی را پرداخت نماید.

4 دیدگاه برای “بیمه عمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.