نماد سایت بیمه تایم

بیمه کرونا

بیمه کرونا

حدود یکسال است که بیماری کرونا در سراسر جهان شیوع پیدا کرده و در این مدت اقدامات متعددی برای پیشگیری از ابتلا و درمان این بیماری انجام گرفته است. علاوه بر  از هزینه تشخیص و درمان این بیماری، هزینه‌های اقتصادی و اجتماعی از قبیل  از دست دادن شغل و درآمد و اتفاقات دیگر نیز ممکن است پیش آید که جبران هر کدام هزینه قابل توجهی را به همراه دارد. . بیمه کرونا می‌تواند یکی از راه حل ها برای جبران هزینه های درمانی این بیماری ناشناخته و مرموز باشد. شرکت های بیمه برای جبران چنین مواردی، بیمه نامه ای به نام بیمه کرونا را با پوشش‌های مختلف  ارائه کرده‌اند. در ادامه به بررسی شرایط و  پوشش های بیماری کرونا در انواع بیمه نامه ها می‌پردازیم.

انواع بیمه کرونا

کرونا در چند شرکت بیمه‌ای  و در چند رشته بیمه‌ای، تحت پوشش قرار گرفته است. پوشش بیماری کرونا در بیمه عمر، پوشش بیماری کرونا در بیمه تکمیلی، پوشش بیماری کرونا در بیمه کرونا مواردی هستند که بیمه گذاران می‌توانند از پوشش‌های هر کدام از بیمه نامه‌های گفته شده استفاده نمایند.


پوشش بیماری کرونا در بیمه عمر

بیمه نامه های عمر در کنار سرمایه گذاری پوشش‌های بیمه‌ای دیگر از قبیل پوشش فوت طبیعی و فوت در اثر حادثه و پوشش امراض را ارائه می‌نماید. در پوشش امراض و هزینه پزشکی بیمه نامه عمر در برخی از شرکت‌های بیمه از قبیل بیمه عمر سامان، بیمه عمر خاورمیانه، بیمه عمر کارآفرین برای کرونا پوششی را در نظر می‌گیرند.

سقف جبران هزینه‌های درمانی بیماری کرونا در شرکت‌های مختلف با هم متفاوت بوده و با توجه به سرمایه و حق بیمه پرداختی هر فرد محاسبه و ارائه می‌شود. به عنوان مثال در بیمه عمر سامان سقف این پوشش برای این بیماری ۳۰ میلیون تومان است. حتی برخی از شرکت‌ها از جمله بیمه عمر خاورمیانه هزینه تست و آزمایش را هم پوشش می‌دهند.

البته شاید در ماه های آتی شرکت های دیگر نیز برای کرونا پوششی اضافی‌تر ارائه نمایند.

علاوه بر پوشش در بخش بیماری، اگر فوتی هم در اثر کرونا اتفاق بیافتد در شرکت‌های گفته شده، تا سقف درج شده در بیمه نامه تحت پوشش فوت به هر علت می‌باشد.


پوشش بیماری کرونا در بیمه تکمیلی

اگر بیمه تکمیلی دارید، بهتر است بدانید کلیه هزینه‌های تشخیصی و درمانی بیماری کرونا تحت پوشش بیمه نامه‌های تکمیلی می‌باشد.

هزینه های قابل پرداخت بیماری کرونا در بیمه های تکمیلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

میزان پوشش های گفته شده بر اساس سقف هر کدام از پوشش ها در بیمه نامه تکمیلی شما قابل جبران می‌باشد.


بیمه کرونا

این بیمه نامه، مخصوص بیماری کرونا بوده و پوشش های ویژه این بیماری را ارائه می‌نماید. سامان و سرمد دو شرکتی هستند که به صورت اختصاصی با بیمه کرونا این بیماری را تحت پوشش قرار می‌دهند.

بیمه کرونای سامان

سامان بیمه کرونا را در ۴طرح به صورت طرح پلاتین، طرح طلایی، طرح نقره ای و طرح برنزی پوشش های زیر را ارائه می‌نماید:

سقف جبران پوشش‌های این طرح‌ها متفاوت می‌باشد.

قیمت بیمه کرونای سامان

پوشش ها و حق بیمه های بیمه کرونای سامان به ترتیب جدول زیر می‌باشد.

 

بیمه کرونای سرمد

شرکت بیمه سرمد، شرکت بیمه‌ای دیگری است که بیمه کرونا را ارائه می‌کند. پوشش‌های بیمه کرونای سرمد به ترتیب زیر می‌باشد.

 

شرایط خرید بیمه کرونای سرمد

خرید بیمه کرونا

برای خرید بیمه کرونا می‌توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نموده و با مشاهده و مقایسه قیمت شرکت های مختلف ، بیمه کرونا را خریداری نمایید. هر طرح و هر شرکت بیمه پوشش های جداگانه را دارد که می توانید هر کدام از طرح‌ها را انتخاب و خریداری نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

خروج از نسخه موبایل