بیمه تایم

وام بیمه عمر پاسارگاد

وام بیمه عمر پاسارگاد
۴.۳
(۶۳)

حتما تا به حال برای دریافت وام از بانک و یا هر موسسه مالی دیگر اقدام کرده‌اید اگر هم خودتان تا به حال وام نگرفته‌اید حتما یکی از اعضا خانواده و یا دوستانتان بوده که اقدام به دریافت وام کرده‌اند و حتی با داشتن مبلغ سپرده بالا در حسابشان در دریافت وام دردسرهای فراوان برایشان پیش آمده و به قول معروف با پشت سر گذاشتن هفت خان رستم  و جور کردن چندین ضامن معتبر و … توانسته‌اند وام بگیرند.

جالب است که بدانید  علاوه بر وام‌هایی که می‌توان از بانک و موسسات مالی با شرایط خاص دریافت کرد وام از محل بیمه عمر است. از مزایای بیمه عمر امکان گرفتن وام از محل اندوخته بیمه نامه بدون نیاز به هیچ گونه ضامن و وثیقه ای است. البته شرایط و مراحل گرفتن وام بیمه عمر در شرکت های مختلف کمی با هم متفاوت است. از آنجایی که یکی از محبوب‌ترین بیمه‌های عمر بیمه عمر پاسارگاد است، در این نوشته به شرایط و نحوه ارائه وام بیمه عمر پاسارگاد خواهیم پرداخت.


وام بیمه عمر چیست؟

بر اساس آیین نامه ۶۸ بیمه های زندگی که از سمت بیمه مرکزی اعلام شده، بیمه گذاران بیمه نامه های عمر می‌توانند ۹۰ درصد از اندوخته بیمه نامه شان را بدون نیاز به ضامن وام دریافت نمایند. وام بیمه عمر پاسارگاد به همه مشتریان بیمه نامه‌های عمر قابل پرداخت می‌باشد.

 

شرایط وام بیمه عمر پاسارگاد

شرایط وام بیمه عمر پاسارگاد

یکی از شرکت‌هایی که در ارائه وام بیمه عمر شرایط مناسبی برای بیمه گذارانش ارائه می‌کند بیمه عمر پاسارگاد است. اگر بیمه پاسارگاد دارید و می‌خواهید از مزایای وام این بیمه نامه کمک بگیرید باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان دریافت وام با گذشت حداقل ۶ ماه از تاریخ شروع بیمه نامه وجود دارد.

نکته:

۱-به اقساط وامی که دیرتر از سررسید مقرر پرداخت شوند، علاوه بر کارمزد وام، ۲ درصد جریمه تأخیر تعلق می‌گیرد.

۲-تاریخ پرداخت اولین قسط وام ۱۰ روز به علاوه روش پرداخت اقساط وام بوده و برای ۱۰ روز اول کارمزدی محاسبه نمی‌شود.

۳-چنانچه اقساط وام و حق بیمه،بیمه نامه پرداخت نشوند و میزان بدهی بیمه گذار بابت اصل وام و کارمزد متعلق به آن بیش از اندوخته شود بیمه نامه معلق می‌شود.


حتما بخوانید: بیمه عمر یا سرمایه‌گذاری در بانک؟


۴-البته در زمان دریافت وام باید بیمه  نامه فعال بوده و همه اقساط ماهانه و یا شش ماهه بیمه نامه به صورت منظم پرداخت شده باشد. اگر قسط عقب افتاده داشته باشد متاسفانه نمی‌توانید وام بگیرید. حتی اگر چند سال حق بیمه‌تان را پرداخت کرده‌اید و قسط ماه اخیرتان فراموشتان شده باشد باید ابتدا آخرین قسط بیمه نامه عمرتان را پرداخت کرده و سپس اقدام به دریافت وام نمایید.

۵-حال اگر بیمه نامه‌تان به روز است و ۶ ماه از شروع بیمه نامه‌تان گذشته است می‌توانید به نمایندگی و یا کارگزاری که بیمه نامه را تهیه کرده‌اید مراجعه کرده و درخواست کتبی وام بیمه عمر را بدهید. در درخواست وام که به شرکت بیمه پاسارگاد ارائه می‌کنید مبلغ مورد درخواست و مدت بازپرداخت وام تان را هم ذکر کنید تا قرارداد وام تان بر اساس درخواست شما تنظیم شود.

۶- افزایش مدت وام با رعایت سقف تعیین شده، حداکثرتا تاریخ انقضای بیمه نامه امکان پذیر است.

درخواست اینترنتی وام بیمه عمر پاسارگاد

برای دریافت وام بیمه عمر پاسارگاد می توانید درخواست انجام وام را به واحد فروش داده و با تکمیل فرم درخواست وا به صورت آنلاین، وام بر اساس اندوخته بیمه نامه و با توجه به درخواست بیمه شده محاسبه شده و به شماره حساب اعلام شده توسط فرد بیمه شده واریز می شود.

محاسبه وام بیمه عمر پاسارگاد

برای محاسبه وام بیمه عمر پاسارگاد چند نکته باید در نظر گرفته شود:

 • بازپرداخت وام  می تواند بین ۶ ماه تا ۵ سال به انتخاب مشتری انجام شود.
 • واریز وام بدون کم شدن اندوخته بیمه نامه انجام می‌شود.
 • سود بازپرداخت وام ۴% مازاد بر سود واریزی به اندوخته بیمه نامه می‌باشد.
 • درخواست وام مجدد به محض اتمام اقساط وام
 • بدون محدودیت در تعداد دفعات درخواست وام
 • امکان واریز  مبلغ وام به تمام حساب‌هاب بانکی عضو شتاب
 • واریز وام حداکثر ۱ هفته کاری بعد از درخواست مشتری

استعلام وام بیمه عمر پاسارگاد

اگر بیمه عمر پاسارگاد دارید و می‌خواهید در مورد این موضوع که چقدر می‌توانید وام بگیرید اطلاعات کاملی داشته باشید، باید گفت که ساده ترین راه برای شما مراجعه به جدول بیمه عمری است که ضمیمه بیمه نامه‌تان است، در این جدول ستونی به نام ارزش بازخریدی آمده که اگر شما از بیمه گذاران منظم بوده و در سررسید های مشخص شده حق بیمه‌تان را پرداخت کرده‌اید می توانید ۹۰ درصد ار ارزش بازخریدی هر سال بیمه‌ای‌تان را وام بگیرید.

روش دیگر برای استعلام وام بیمه عمر پاسارگاد کمک گرفتن از نمایندگی و کارگزاری بیمه ای که بیمه نامه‌تان را از آن جا خریداری کرده‌اید. آن‌ها می‌توانند به صورت آنلاین اندوخته بیمه نامه تان را بررسی کرده و مقداری که شما می‌توانید وام بگیرید را به شما اعلام نمایند.


 

سوالات متداول شما در رابطه با وام بیمه عمر پاسارگاد

۱- مقدار وام بیمه عمر پاسارگاد چقدر است؟

مقدار وام بیمه عمر پاسارگاد بر اساس اندوخته بیمه نامه عمرتان محاسبه می شود و با توجه به شرایط بیمه پاسارگاد شما می‌توانید تا ۹۰ درصد از اندوخته‌تان را بدون نیاز به ضامن و یا وثیقه به عنوان وام دریافت کنید. حال هر چه اندوخته بیمه‌نامه‌تان بیشتر باشد میزان وامی که می توانید دریافت کنید هم بیشتر خواهد بود.


مطلب مرتبط: بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد چیست؟


به عنوان مثال اگر اندوخته بیمه  عمر پاسارگاد شما ۲۰ میلیون تومان است، شما می توانید تا سقف ۱۸ میلیون تومان از اندوخته بیمه  عمرتان را وام بگیرد.  البته می توانید کمتر از ۹۰درصد اندوخته‌تان را با توجه به نیازتان وام بگیرید.
بعد از ارائه درخواست شما به شرکت بیمه پاسارگاد، حتما این نکته را مد نظر داشته باشید معمولا ۱۰ تا ۱۵ روز کاری زمان می‌برد که کارهای اداری وام انجام گرفته و نهایتا مبلغ وام به صورت حواله به شما ارائه شده و یا به شماره حسابی که در زمان درخواست وام به شرکت بیمه پاسارگاد اعلام کرده‌اید واریز می‌شود.

 

۲- جدول ارزش بازخرید بیمه عمر پاسارگاد چیست؟

زمانیکه شما اقدام به تهیه بیمه عمر پاسارگاد نموده‌اید با توجه به سن بیمه شده، مدت زمان بیمه نامه، حق بیمه پرداختی ماهانه‌، شش ماه و یا سالانه شما جدولی محاسبه شده و ضمیمه بیمه نامه عمر می‌شود. در این جدول روند سرمایه گذاری از ابتدا تا پایان مدت بیمه ‌نامه مشخص شده است. اگر فرد بیمه شده تمامی اقساط بیمه عمر خود را به صورت منظم و در سررسید های تعیین شده پرداخت کرده باشد، سرمایه گذاری شکل گرفته توسط وی دقیقا بر اساس جدول بیمه نامه خواهد بود. ارزش بازخرید بیمه عمر پاسارگاد یکی از ستون های قابل مشاهد در این جدول است که در واقع میزان وام بر اساس مبالغ این ستون محاسبه می‌شود.

 

۳- سود وام چقدر است؟

شاید یکی از سوالات مهم بسیاری از بیمه گذاران این است که میزان سود بازپرداخت وامی که می‌توانند از محل اندوخته بیمه عمر شان بگیرند چه قدر است و آیا این کار برایشان توجیه اقتصادی دارد یا نه؟


مطلب مرتبط: بالاترین نرخ سود متعلق به کدام شرکت است؟


با توجه به شرایط بیمه پاسارگاد سود اعلام شده برای بازپرداخت وام  ۴ درصد است. اما این سود چگونه محاسبه می‌شود؟!

به اندوخته بیمه های عمر  دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی پرداختی می‌شود. سود تضمینی حداقل سودی است که به بیمه عمر پرداخت می‌شود و این سود توسط بیمه مرکزی تضمین شده است. میزان سود تضمینی بیمه عمر پاسارگاد برای دو سال اول ۱۶درصد، برای دو سال بعد ۱۳درصد و برای سال‌های بعد سال پنجم تا پایان قرارداد ۱۰ درصد می‌باشد.

دومین سود، سود مشارکتی است که از محل سرمایه گذاری هایی که توسط شرکت بیمه پاسارگاد انجام گرفته تامین می شود. شرکت بیمه پاسارگاد بیمه گذاران خود را در ۸۵ درصد از سود خود شریک می‌کند و میزان سود مشارکتی پرداخت شده به بیمه های عمر در سال های مختلف متفاوت بوده است.

زمانی که فرد از محل اندوخته بیمه عمر خود وام می‌گیرد، در واقع اندوخته وی سر جای خود باقی است و مجموع سود تضمینی و سود مشارکتی همچنان به اندوخته بیمه نامه پرداخت می شود و فقط وی مبلغ وام را از شرکت بیمه پاسارگاد قرض می‌گیرد. از این رو با محاسبه اختلاف سود وام ۲۰ درصدی و سود تضمینی ۱۶ درصد، بیمه گذار فقط ۴ درصد به عنوان سود به شرکت بیمه پاسارگاد باز می‌گرداند.

 

در واقع نرخ کارمزد وام براساس مصوبات شورای عالی بیمه ، ۴ %بیشتر از بالاترین نرخ سود فنی بوده و درحال حاضر ۲۲ درصد است. وام پرداختی به بیمه گذار از اندوخته بیمه نامه کسرشده و سود تضمینی و مشارکت در منافع اندوخته کما فی السابق پرداخت می‌شود.

بازپرداخت وام بیمه عمر پاسارگاد

۴- مدت بازپرداخت وام بیمه عمر پاسارگاد چقدر است؟

هر فرد دارنده بیمه عمر پاسارگاد می‌تواند از محل اندوخته بیمه عمر خود وام با باز پرداخت اقساط ۶ ماهه، ۱۲ ماهه، ۱۸ ماهه، ۲۴ ماهه، ۳۰ ماهه، ۳۶ ماهه، ۴۲ ماهه، ۵۴ ماهه، ۶۰ ماهه دریافت کند. که البته توصیه ما به بیمه گذاران دریافت وام ۱۲ ماهه است که توجیه اقتصادی داشته و به نفع بیمه گذار است.

بیمه گذاران می‌توانند باز پرداخت بیمه عمر شان را به صورت ماهانه، شش ماهه و یا سالانه پرداخت کنند. در زمان رسیدن سررسید زمان قسط وام بیمه عمر سعی کنید قسط‌تان را سر موقع مشخص شده پرداخت کنید. اگر پرداخت قسط وامتان را فراموش کنید شرکت بیمه پاسارگاد مبلغ قسط وام‌تان ار از محل اندوخته بیمه عمرتان کسر می کند و این کار می‌تواند در سرمایه گذاری شما تاثیر گذار باشد. برای اینکه سرمایه گذاری شکل گرفته بر اساس جدول بیمه عمر‌تان انجام شود حتما اقساط وام بیمه عمرتان را در زمان تعیین شده پرداخت کنید.


اطلاعات خود را افزایش دهید: مقایسه بیمه‌های عمر


۵- مزایای وام بیمه عمر پاسارگاد

 • با پایان بازپرداخت وام بیمه عمر‌، می‌توانید دوباره درخواست دریافت وام به شرکت بیمه پاسارگاد داده و مجدد وام بیمه عمر دریافت کنید، یعنی این امکان برای شما فراهم می باشد که بتوانید در طول مدت داشتن بیمه عمر چندین بار وام بیمه عمر دریافت کنید.
 • وام بیمه عمر پاسارگاد نیازی به ضامن و وثیقه ندارد و دارندگان بیمه عمر می‌توانند با توجه به شرایط گفته شده از محل اندوخته بیمه نامه شان وام بگیرند.
 • زمانیکه شما از محل اندوخته‌تان وام می‌گیرید همه پوشش های بیمه عمر برای شما برقرار بوده و چنانچه در طول این مدت اتفاقی برایتان پیش آمده باشد می‌توانید از همه پوشش های این بیمه نامه از قبیل پوشش امراض، پوشش ازکارافتادگی و … استفاده نمایید.
 • سود پرداختی به اندوخته شما حتی در صورت دریافت وام سر جای خود بوده و همچنان پرداخت سود به اندوخته بیمه عمر انجام می‌شود و بدین صورت سرمایه گذاری بیمه عمر همچنان در حال انجام می‌باشد.
 • امکان دریافت وام بیمه عمر یکی از مزایای این بیمه نامه است که اگر شما نیاز فوری به مبلغی داشته باشید بدون بازخریدی بیمه عمر، بتوانید از اندوخته بیمه نامه تان استفاده کنید.

دفترچه اقساط وام بیمه عمر پاسارگاد

بعد از پرداخت وام بیمه عمر پاسارگاد، دفترچه بازپرداخت صادر شده و برای فرد بیمه شده ارسال می شود، وی باید در زمان سررسید های تعیین شده اقساط وام بیمه عمر را پرداخت نماید. امکان پرداخت اقساط زودتر از موعد نیز برای فرد وجود دارد.

 


 

خرید بیمه عمر پاسارگاد

اگر مطلب فوق را مطالعه کرده و شما هم می‌خواهید یکی از دارندگان بیمه عمر پاسارگاد باشی می‌توانید درخواست‌تان را در سامانه بیمه تایم ثبت کنید تا کارشناسان عمر بیمه تایم با شما تماس گرفته و راهنمایی لازم در جهت انتخاب بهترین بیمه عمر به شما ارائه نمایند. حتی می‌توانید با بخش عمر بیمه تایم تماس گرفته و پاسخ سوالات و مشاوره لازم را دریافت نمایید. شماره تماس (مشاوره خرید بیمه : ۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸- ۰۲۱)

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۴.۳ / ۵. تعداد رای ۶۳

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۵۱ comments

 • سلام ممنون بابت پست خوبتون. آیا تا آخر بیمه ناممون هرچندبار که بخواهیم میتونیم وام بگیریم؟
  و سوال دیگرم اینکه اون قسمت سود رو که حساب کردین متوجه نشدم شما سود وام رو ۲۰درصد حساب کردین و سودتضمینی ۱۶درصدی رو ازش کم کردینپس چطور گفتین که سود بیمه شما همچنان برقراره و سرمایه گذاریتون هیچ خللی توش وارد نمیشه. اگه اون ۱۶ درصد رو بابت سودوام حساب کنیم پس این۱۶درصد دیگه تو سرمایه گذاریمون محاسبه نمیشه. ممنون بابت زمانی که میذارید و اطلاعاتتون زو دراختیارمون قرار میدید

  • خانم مژگان بزرگوار ، بله شما در طول مدت داشتن بیمه عمر در صورت بازپرداخت حق بیمه می تونید چندین بار وام بگیرید. میزان سود اندوخته بیمه نامه در صورت پرداخت حق بیمه د رتاریخ های سررسید مشخص شده بر اساس جدول بیمه نامه تان پرداخت می شود و اندوخته و پوشش های بیمه ای شما همچنان زمانی که وام گرفته اید برقرار می باشد.

 • ممنونم از مطالب مفیدتان ..لطفا اگع امکانش باشه سادهذو روان توضیح بشه که جوری باشد که درک درستی از نکارش خواننده به دست ییارد و بتواند تصممیم درستس یگیراد تشکر از لطفتان

  • سلام من یه سال پیش وام گرفتم ۲۱ میلیون با باز پرداخت یکجا یکساله خالا باید حدودا ۲۴میلیون برگردونم ولی امکان باز پرداخت رو ندارم ایا میتونم در خواست بدم تا یه سال دیگه این باز پرداخت رو انجام بدم

   • جناب سرمدی بله می تونید این کار رو انجام بدین البته قبلا با واحد پشتیبانی بیمه های عمر تون حتما تماس بگیرید.

 • والا من وام حدودا ۱۰ میلیون گرفتم ولی الان باید ۱۳ میلیون بدم در ۲۴ ماه ..حالا من هر جوری حساب میکنم حدودا ۲۶ درصدی میشه ..شما که میفرمودید ۴ درصد ..پس این جهار درصد کجاست ؟

  • جناب رسولی بزرگوار هم اکنون با وجود این که وام گرفته اید ، اندوخته بیمه نامه تان بدون دست خوردگی در حساب سرمایه گذاری شما قرار دارد و سود تضمینی ۱۸ درصد به این اندوخته همچنان پرداخت می شود. تفاوت سود تضمینی (۱۸درصد) و سود وام (۲۴ درصد) همان ۴ درصدی است که گفته شده.

   • پس با این حساب سود وام ۲۴ درصده و سود تضمینی هم همچنان به اندوخته تعلق میگیره یه مقدار با متنی که نوشتین فرق داره

    • در زمان بازپرداخت مبلغ وام ، سود مشارکت همچنان به بیمه نامه شما واریز می شود.

 • سلام وقت بخیر
  من امروز بیمه شدم و به جمع شما اضافه
  سوالی که دارم اینکه من اگر امروز بیس میلیون سپرده بزارم بابت وام اول اینکه کی میتونم وام بگیرم دوم اینکه بیمه تکمیلی هم شامل این سپرده میشه یا نه فقط برای وامه؟

  • جناب شهبازی بزرگوار اگر بیمه نامه شما از امروز صادر شده، و حق بیمه های بیمه عمرتان را سر فرصت پرداخت کرده باشید با پایان ماه ششم می تونین وام بگیرید. میزان پوشش بستری نیز بر اساس اندوخته شما برقرار می باشد.

 • سلام خوبین من مدت ۶سال دخترم رو بیمه عمر کردیم امکان وام به مبلغ ۵میلیون پرداخت ۱ساله شامل میشه ..بیمه عمر که پرداخت میکنیم از اول بیست تومن شروع کردیم به طور افزایشی بودسالیانه ۲۰درصد .فقط سوال اینه ما میتونیم این مبلع رو برداریم یه ساله پرداخت بدیم

  • جناب احمد بزرگوار ، میزان وام بر اساس اندوخته شما محاسبه می شود، می تونید جدول بیمه عمری که دارید رو بررسی کرده و اندوخته سال بیمه ای که الان در آن سال هستید را بررسی کنید.
   می تونید از نمایندگی بیمه تون برای دریافت وام کمک بگیرید

  • رضای عزیز ، بله می توانید از طریق نمایندگی که بیمه نامه تان را خریداری کرده اید با تکمیل فرم وام بیمه عمر ، بر اساس اندوخته بیمه نامه تان وام بگیرید.

 • من دو میلیون و نیم وام گرفتم
  سه میلیون و ششصد، ماهی ۱۵۰ تومن ۲۴ ماهه، دارم پس میدم! این ۴ درصده؟ نزول می گرفتم که بهتر بود برام!

  • مونای عزیز ، علی رغم اینکه شما وام گرفته اید اندوخته بیمه نامه تان در جای خود باقی است و سود تضمینی بیمه نامه را دریافت می کند و اگر اختلاف میزان سود تضمینی و سود وام تان را محاسبه کنید به رقم درصد می رسید.

 • من ۹و۶۰۰ وام‌گرفتم .‌دفترچه قسطی که به من دادن ۶۰ قسط ۲۶۶ تومنی است.‌بنظرتدن سود این وام ۴ درصده یا ۸۰ درصد؟؟

  • سینای عزیز همانطور که گفته شد در زمان دریافت وام ، سرمایه گذاری در بیمه نامه شما همچنان برقرار بوده و سود تضمینی و سود مشارکتی به اندوخته شما پرداخت می شود.

 • سلام وقت بخیر
  من سه تا بیمه نامه ( خمزمان شروع شده برای خودم دختمر و همسرم ) دارم که حدود سه سال پرداخت کردم.
  چطوری و از چه مسیری درخواست وام بکنم ( از محل بیمه نامه ها که تحت بیمه عمر پارساگاد هست) ؟
  با تشکر- متقی

  • جناب متقی بزرگوار اگر بمیه نامه شما به روز باشد و اقساط وامتان را در سررسید مشخص شده پرداخت کرده باشید می توانید درخواست وام کرده و وامتان را دریافت نمایید.

  • هر چه تعداد اقساط طولانی تر می شه و مدت بازپرداخت وام طولانی تر بشه میزان مبلغ بازپرداخت وام بیشتر خواهد شد.

 • سلام میشه درمورداقساط معوقه وام توضیح بدین چجوریه ایاپس ازاخرین سررسیدوام سه ماه بعدکامل تسویه وام بکنی تاثیرداره دربیمه نامه

  • جناب پرهام عزیز، اگر قسط عقب افتاده دارید باید پرداختی اون رو انجام دهید، اگر در تایم مشخص شده تسویه نشه از اندوخته تون مبلغش برداشت می شه. و با پرداخت وا به حسابتون بر میگرده.

  • خانم سارینای عزیز، میزان وام بر اساس اندوخته شما می باشد، به اندوخته بیمه نامه تان مراجعه کنید و یا از نمایندگی که بمیه نامه تان را خریداری کرده اید کمک بگیرید.

 • با درود
  به نظر این یک کلاهبرداری درجه یک می باشد
  ۴۲۰۰ وام گرفتم ۳ ساله ۵۷۵۰ باید پس بدم یعنی ۳۶ درصد سود..خواهشا قبلا از وام دادن این توضیحات را بدهید….ما وام گرفتیم به اسم ۴ درصد…

  • جناب دهقات عزیز، سود مشارکتی همچنان به اندوخته شما واریز میشه اختلاف سود مشارکت و سود وامتون رو در زمان وام پرداخت می کنید.

 • خیلی دیر وام رو واریز می کنید به حساب وام گیرنده…من از بیمه عمر و پاسارگاد هردورو یه روز درخواست دادم اما بیمه ایران فرداش اومد حسابم پاسارگاد چندروزه هنوز نیومده…خب پول که کامل اونجا هست بریزید دیگه‌..لابد لازم داریم که درخواست دادیم…

  • جناب شفاعتی عزیز، واریز وام بیمه عمر و انجام امور اداری جهت پرداخت وام با توجه یه شرایط موجود انجام میگیری و معمولا حداکثر ۱۴ روزکاری زمان می برد.

 • سلام برا بنده پیامک ثبت وام اومده.ایا مراحل دیگه هم دارد.و بنده اواخر اسفند ماه درخواست کردم ایا قبل تعطیلات واریز میشود یا بعد ان

 • سلام ، من به همراه همسر و دو فرزند بیمه عمر بانک پاسارگاد هستیم ، آیا بر اساس موجودی بیمه شده اصلی وام به بنده تعلق میگیرد یا مجموع بیمه شده گان خانواده ؟

  • جناب پیمان عزیز ، وام بیمه عمر پاسارگاد بر اساس اندوخته هر بیمه نامه قابل پرداخت می باشد.

 • سلام، وام عمر گرفتم دوساله دقیقا دوازده قسطشو دادم ایا دوازدهه قسط دیگه رو یکجا بدم تخفیفی شامل حال من میشه؟
  ینی قسط ۲۴ ماهه رو یساله پرداخت کنم تخفیف دارم یا نه!!!!!

  • جناب ابراهیمی عزیز ، تخفیفی لحاظ نمیشه چون اقساط وام بیمه عمر سیستمی تعریف شده و نمی تونیم روی پرداخت زودتر از موقع کاری بکنیم؟

 • سلام وخسته نباشید
  لطفا وام بیمه عمر رو اینترنتی کنین بنده از شهر قدس تا عظیمیه باید بیام مسیر دور هر سری واسه وام اگه اینترنتی باشه راحت تره لطفا اینترنتیش کنین

  • جناب مهدی عزیز ، وام بیمه پاسارگاد رو می تونید به صورت آنلاین از شعبه مربوطه شرکت بیمه تان خریداری نمایید.