بیمه تایم

بیمه عمر پاسارگاد و تامین آتیه: مزایا، معایب و نکات مهم خرید

بیمه عمر پاسارگاد
۴.۷
(۱۹۳)

شرکت بیمه پاسارگاد در راستای ایجاد شرایط بهتر در بیمه‌ عمر، یکی از شرکت‌هایی بوده که با سطح توانگری بالا توانسته عملکرد بسیار خوبی را داشته باشد. بیمه پاسارگاد در طول مدت داشتن این بیمه‌نامه پوشش‌های مختلفی را برای دارندگان این بیمه‌نامه در کنار سرمایه‌گذاری بیمه‌ای فراهم می‌کند. خدماتی که بیمه عمر پاسارگاد به بیمه گذاران خود ارائه می‌کند یکی از برترین خدمات بیمه عمر است، در این نوشته نگاه کلی نسبت به بررسی تمامی موارد این بیمه نامه خواهیم داشت.

 


طرح‌های بیمه عمر پاسارگاد

بیمه‌های عمر انواع مختلفی دارند و شرکت بیمه پاسارگاد بیمه عمر را به صورت دو دسته بیمه عمر و تامین آتیه و بیمه عمر به شرط فوت تقسیم‌بندی می‌کند:

۱- بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد:

در واقع بیمه عمر و تامین آتیه، کامل‌ترین طرح بیمه عمر پاسارگاد می‌باشد. این طرح در واقع به صورت ترکیبی از بیمه‌نامه‌های عمر به شرط فوت و بیمه عمر به شرط حیات می‌باشد.

در بیمه تامین آتیه پاسارگاد در کنار پوشش‌‎های بیمه عمر از جمله داشتن پوشش فوت، سرمایه‌گذاری نیز برای فرد شکل می‌گیرد. در واقع بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد یکی از نمونه‌های بیمه‌های عمر یا Universal Life می‌باشد.

این بیمه با رسیدن به سود دهی در طول مدت بیمه‌نامه و تشکیل یک سرمایه‌گذاری ارزشمند می‌تواند به صورت یک پشتوانه مالی و اقتصادی برای فرد بیمه شده و حتی ذینفعان بیمه‌نامه برای زمانی که کنارشان نیستیم باشد.  طرح‌های این بیمه عبارتند از:

 • بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
 • بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان پاسارگاد
 • بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه دار پاسارگاد
بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد مورد استقبال فراوانی از طرف بیمه گذاران  قرار گرفته، به طوری که منظور افراد و شرکت‌ها از بیمه عمر پاسارگاد همان بیمه عمر و تامین آتیه است

۲-بیمه بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد از اول دی ماه سال ۱۴۰۰ طرح جدیدی را ارائه کرده که می‌توانید در پایان بیمه نامه مستمری دریافت کنید. همه پوشش‌های بیمه عمر و تامین آتیه بیمه عمر پاسارگاد در این بیمه نامه برقرار بوده و علاوه بر آن بیمه شده می‌تواند به انتخاب خود در پایان مدت بیمه نامه اندوخته بیمه نامه را برداشت نموده و یا مستمری دریافت نماید. تعداد سال‌های دریافت مستمری به انتخاب خود فرد می‌تواند تعریف شود.

۳-بیمه عمر به شرط فوت:

این طرح بیمه عمر پاسارگاد، فقط پوشش فوت برای دارنده بیمه‌نامه دارد. این طرح به دو صورت زیر ارائه می‌شود:

 • بیمه عمر زمانی پاسارگاد با سرمایه ثابت: این بیمه عمر فقط پوشش فوت را برای بیمه شده فراهم می‌کند. اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه‌نامه فوت نماید سرمایه فوت به ذینفعان بیمه‌نامه پرداخت می‌شود و سرمایه‌گذاری ندارد و اگر بیمه شده در پایان مدت قرار داد در قید حیات باشد هیچ مبلغی به وی پرداخت نمی‌شود. معمولا این بیمه‌نامه را ادارات و سازمان‌ها برای کارکنان خود انجام می‌دهند.
 • بیمه عمر زمانی پاسارگاد با سرمایه نزولی: این بیمه‌نامه در سایر شرکت های بیمه به نام بیمه عمر مانده بدهکار معروف است. شرایط این بیمه‌نامه با بیمه عمر متفاوت است و این بیمه‌نامه برای حمایت فرد در مقابل بدهی‌های بانکی وی انجام می‌شود. مبلغ این بیمه‌نامه هر سال نسبت به سال قبل کاهش می‌یابد و در پایان قرارداد به صفر می‌رسد.

 


 

انواع طرح های بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

انواع بیمه عمر پاسارگادبیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد دارای طرح‌های مختلف برای ارائه خدمات بیمه عمر می‌باشد. برخی از طرح‌های عبارتند از:

۱- بیمه عمر پاسارگاد برای زنان خانه دار

شاید یکی از اولویت‌های همه زنان خانه دار که درآمد ثابتی ندارند، داشتن پشتوانه مالی است که در زمان نیاز بتوانند از آن کمک بگیرند. بیمه عمر زنان خانه دار می‌تواند همراه مناسبی برای خانم‌هایی باشد که شاغل نیستند. بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد با پس انداز های اندک روزانه و ماهانه شما شکل گرفته و در کنار پوشش‌های بیمه‌ای در طول مدت بیمه نامه سرمایه و اندوخته ارزشمندی را برای شما به همراه خواهد داشت. بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار کاملاً انعطاف پذیر بوده و بیمه شده ها می توانند در طول داشتن بیمه نامه عمر پاسارگاد تغییراتی را در این بیمه نامه انجام دهند. تمامی پوشش ها و مزایای بیمه عمر پاسارگاد برای زنان خانه دارد برقرار می باشد.

 

۲- بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان

برنامه ریزی برای آینده فرزندانمان از مهمترین مسئولیت‌های هر پدر و مادری می‌باشد. برای همین منظور، داشتن بیمه  تامین آتیه فرزندان پاسارگاد می‌تواند از لحاظ سرمایه گذاری پشتوانه مالی ارزشمندی برای فرزندان شما از زمان نوزادی باشد. زمانی که نیاز به حمایت مالی برای تحصیل، کار، ازدواج و … دارند. در کنار سرمایه گذاری پوشش‌های بیمه‌ای که برای فرزندان شما ارائه می‌شود از دیگر مزایای این بیمه می‌باشد.

بیمه عمر پاسارگاد برای فرزندان در کنار سرمایه گذاری که شما از زمان تولد برای فرزندان شما انجام می‌دهید، برای کودکان ۳ تا ۱۲ سال نیز پوشش‌هایی را ارائه می‌نمایند. این نکته را در نطر داشته باشبید که برخی شرکت‌های بیمه برای کودکان در این بازه سنی ۳ تا ۱۲ سال پوششی را ارائه می‌کنند. پوشش‌های بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان  ۳ تا ۱۲ سال به ترتیب زیر می‌باشد:

 • ارائه پوشش فوت به هر علت تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان
 • ارائه پوشش فوت دراثر حادثه تا دو برابر سرمایه فوت به هر علت تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان
 • ارائه پوشش نقص عضو در اثر حادثه یک برابر سرمایه فوت تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان
 • ارائه پوشش هزینه پزشکی در اثر حادثه تا سقف ۱۵ میلیون تومان
 • ارائه پوشش امراض خاص تا سقف ۴۵ میلیون تومان

 

۳- بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد

بازنشستگی دورانی از زندگی هر فردی است که می‌خواهد با آرامش و آسایش آن را سپری کند. اما ممکن است که برخی از مشکلات مالی این آرامش را به هم بزنند. در این میان داشتن بیمه عمر و بازنشستگی می‌تواند کمک بزرگی برای همه افراد باشد. طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ ارائه می‌شود که بیمه گذاران می‌توانند از مزایای این بیمه نامه استفاده نمایند.

۴- بیمه عمر و بیمه آتیه پاسارگاد

هزینه‌های بالای مراسم ازدواج برای همه جوانان که در شروع زندگی شان هستند می‌تواند کمی سنگین و شاید هم مشکل ساز باشد، از این رو داشتن این بیمه‌نامه و استفاده از اندوخته این بیمه نامه می‌تواند کمک بزرگی برای آن‌ها باشد.

 

۵- بیمه عمر و تامین آتیه خانواده پاسارگاد

بیشتر بیمه نامه های عمر به صورت انفرادی در حال ارائه می‌باشند ولی بیمه پاسارگاد با ارائه طرح بیمه عمر و تامین آتیه خانواده توانسته است که نیازهای بیمه‌ای  کل خانواده را در نظر  بگیرد. داشتن سرمایه گذاری به همراه پوشش بیمه‌ای می‌تواند یکی از طرح‌های ارزنده بیمه عمر باشد.

۶-بیمه عمر پاسارگاد برای اتباع خارجی

بسیاری از اتباع خارجی که در ایران زندگی می‌کنند می‌توانند با لحاظ شرایط از پوشش‌های بیمه عمر پاسارگاد استفاده نمایند. هر یک از اتباع سایر کشورهایی که در ایران ساکن هستن حتی اتباع افغانی ،اگر دارای مجوز اقامت قانونی نظیر پاسپورت، ویزا، کارت آمایش و …. باشند، که تاریخ اقامت معتبر داشته باشه، میتونند بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد رو خریداری نمایند.

 

 


 

جدول محاسبه بیمه عمر پاسارگاد سال ۱۴۰۱

نحوه محاسبه بیمه عمر یکی از سوالاتی است که مشتریان همیشه به دنبال پاسخی برای آن هستند. در خرید بیمه عمر پاسارگاد، جدول محاسبه بیمه عمر می‌تواند کمک بسیاری برای همه بیمه‌گذاران باشد. شما می‌توانید حتی قبل از خرید نحوه تشکیل سرمایه‌گذاری و میزان پوشش‌های خود را در جدول محاسبه زیر مشاهده کنید. در ادامه به توضیح موارد هر کدام از موارد موجود در جدول می‌پردازیم.

جدول بیمه عمر پاسارگاد

جهت مشاهده با کیفیت بیشتر کلیک کنید

 • سال بیمه‌ای: ستون اول جدول بیمه عمر پاسارگاد، نشان دهنده تعداد سال‌هایی است که شما می‌توانید از مزایای بیمه عمر استفاده نمایید. در واقع این ستون نشان دهنده مدت بیمه عمر شما می‌باشد. این نکته را فراموش نکنید که هرچه مدت‌ زمان قرارداد بیمه بیشتر باشد، سود نهایی بیشتری نیز به همراه خواهد داشت. دقت نمایید که تغییرات در مدت زمان بیمه‌نامه طبعاً تغییراتی را در محاسبات جدول بیمه عمر در پی خواهد داشت.
 • سن بیمه شده: ستون دوم در جدول، سن فرد بیمه شده را در طول مدت بیمه‌نامه نشان می‌دهد. مدت بیمه عمر می‌تواند تا ۳۰ سال باشد، فقط نباید مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه‌نامه بیشتر از ۷۰ سال باشد.
 • مبلغ سپرده: اگر فرد بخواهد می‌تواند مبلغی را از ابتدای قرارداد به عنوان سرمایه‌گذاری اولیه در حساب بیمه‌نامه خود داشته باشد. این ستون نشان دهنده مبلغ اولیه سرمایه‌گذاری شما بوده که  این مبلغ جدا از حق بیمه می‌باشد.
 • حق بیمه پرداختی سالانه: در این بیمه‌نامه در واقع حق بیمه پرداختی سالانه سرمایه‌گذاری بیمه عمر را شکل می‌دهد. هر چه بیمه شده حق بیمه بیشتر پرداخت کند سود سالانه و سود نهایی بیمه‌نامه بیشتر خواهد بود.
 • سرمایه‌های بیمه عمر و پوشش‌های اضافی: در زیر این ستون شما می‌توانید میزان پوشش‌های بیمه‌نامه عمر تان ازجمله پوشش فوت به هر علت و پوشش فوت در اثر حادثه، میزان پوشش نقص عضو، هزینه پزشکی، ازکارافتادگی و همچنین میزان پوشش‌های بیماری خاص بیمه‌نامه عمر پاسارگاد و پوشش آتش سوزی منزل مسکونی که از مزایای ویژه بیمه عمر پاسارگاد است را انتخاب نمایید. هر کدام از پوشش‌ها بر اساس میزان حق بیمه پرداخت شما محاسبه می‌شود. برخی از این پوشش‌ها اختیاری هستند و شما می‌توانید به انتخاب خود  هر کدام از پوشش‌ها را کم یا اضافه و یا حذف نمایید.
 • ذخیره ریاضی: ذخیره ریاضی همان اندوخته بیمه‌نامه عمر پاسارگاد شما در طول مدت بیمه‌نامه عمر می‌باشد،  میزان ذخیره ریاضی بر اساس حق بیمه پرداختی فرد در هر سال و میزان سود قطعی بیمه عمر پاسارگاد محاسبه می‌شود. مبلغ نهایی این ستون در واقع اندوخته نهایی بیمه شما می‌باشد.
 • ارزش بازخریدی: اگر فرد بیمه شده بخواهد که زودتر از پایان مدت بیمه‌نامه، از بیمه عمر انصراف دهد، پرداختی که شرکت بیمه پاسارگاد برای وی انجام می‌دهد، بر اساس این ستون بیمه‌نامه می‌باشد.

مطالب مرتبط: هر آنچه از بیمه عمر ایران و بیمه عمر کارآفرین باید بدانید


 

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

 • داشتن سطح توانگری در رتبه ۱ در بین شرکت های بیمه در ارائه خدمات و جبران خسارت در طول چند سال اخیر. در همین رابطه پیشنهاد می‌کنیم رتبه‌بندی شرکت‌های بیمه را مشاهده نمایید.
 • امکان استفاده از وام بیمه عمر بدون نیاز به ضامن: هر فرد بیمه شده‌ای می‌تواند بر اساس شرایط، با پایان ماه ششم قرار داد  ۹۰ درصد از اندوخته بیمه عمرش را وام بگیرد. دریافت وام از بیمه پاسارگاد نیاز به ضامن وثیقه و یا هیچ ضمانت دیگری ندارد

مطلب مرتبط: وام بیمه عمر پاسارگاد چیست؟


 • پرداخت سود تضمینی و سود مشارکتی به اندوخته بیمه‌نامه: یکی از مزایای بیمه عمر پاسارگاد بخش سرمایه گذاری این بیمه نامه است. پرداخت سود به بیمه‌های پرداختی افراد و اندوخته بیمه نامه نهایتا یک سرمایه گذاری ارزنده‌ را برای فرد بیمه شده به ارمغان می‌آورد. دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی به بیمه نامه‌های عمر پرداخت می‌شود. سود تضمینی که تقریبا در همه شرکت‌های بیمه یکسان است ولی سود مشارکتی سودی است که متغیر بوده و هر شرکت با توجه به نحوه سرمایه گذاری خود این سود را پرداخت می‌کند. بد نیست نگاهی به این مطلب هم داشته باشید: تفاوت بیمه عمر و تامین اجتماعی چیست؟
 • امکان پرداخت مبلغی به صورت سپرده اولیه در ابتدای بیمه‌نامه برای افزایش میزان سرمایه‌گذاری
 • امکان تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر توسط خود فرد
 • امکان دریافت تخفیف در خرید برخی از بیمه‌نامه های دیگرشرکت بیمه پاسارگاد از جمله بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه آتش سوزی پاسارگاد و … برای دارندگان بیمه عمر پاسارگاد
 • داشتن معافیت مالیاتی اندوخته و سرمایه بیمه عمر
 • داشتن پوشش حادثه در بیمه عمر
 • امکان خرید پوشش آتش سوزی منزل مسکونی در کنار بیمه عمر
 • امکان برخورداری از معافیت از پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد در صورت ازکارافتادگی
 • داشتن پوشش بیماری های خاص در بیمه عمر
 • داشتن پوشش تکمیل درمانی در بیمه عمر

 

مزایای مالی و سرمایه‌گذاری

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پاسارگاد در کنار پوشش های بیمه‌ای، مزایای سرمایه‌گذاری و مالی ارزشمندی را برای فرد بیمه شده دارد که وی می‌تواند از ابتدای بیمه‌نامه از همه مزایای مالی بیمه عمر خود استفاده نماید. دو مزیت مهم سرمایه‌گذاری در بیمه پاسارگاد را می‌توان به شکل زیر بیان کرد.

 • گرفتن وام بدون نیاز به ضامن و وثیقه : بیمه شده با پایان ماه ششم می‌تواند تا ۹۰درصد از اندوخته خود را وام  بگیرد. میزان وامی که وی می تواند از محل اندوخته خود دریافت کند بر اساس حق بیمه پرداختی وی و سال بیمه‌ای بیمه‌نامه می‌باشد. هر چه میزان حق بیمه پرداختی شما بیشتر بودن و سال بیمه‌ای شما بالاتر باشد میزان اندوخته بیمه‌ای‌تان زیاد بوده و میزان وام دریافتی شما هم بیشتر خواهد بود.
 • پرداخت سود قطعی و مشارکتی: شرکت بیمه پاسارگاد از زمان شروع بیمه عمر دو نوع سود تضمینی و مشارکتی را به بیمه‌نامه‌های عمر پرداخت می‌کند. میزان سود تضمینی بر اساس سود مصوب بیمه مرکزی پرداخت می‌شود. اما سود مشارکتی بر اساس سود سرمایه‌گذاری شرکت بیمه پاسارگاد در هر شرکت بیمه متفاوت بوده مقدار سود مشارکت هر سال بر اساس مصوبه مجمع سالانه شرکت بیمه پاسارگاد محاسبه شده و اعلام می‌شود.

 

معایب بیمه عمر پاسارگاد

معایب بیمه عمر همه شرکت‌های بیمه بر اساس شرایط بیمه عمر آن شرکت پوشش‌ها و خدمات بیمه‌ای را به بیمه گذاران بیمه عمر ارائه می‌کنند. بیمه پاسارگاد نیز از امر مستثنی نبوده و پوشش های بیمه‌ای را بر اساس شرایط بیمه پاسارگاد ارائه می کند. برخی از مواردی که می توان به عنوان معایب بیمه عمر پاسارگاد بیان کرد عبارتند از:

 • داشتن مدت زمان انتظار برای استفاده از برخی از پوشش‌ها از قبیل داشتن ۳ ماه مدت انتظار در پوشش های بیماری‌های خاص. در بسیاری از شرکت‌های بیمه این پوشش نیاز به مدت انتظاری نداشته و از همان ابتدای بیمه‌نامه امکان استفاده از این پوشش برای بیمه شده فراهم می‌باشد.
 • برداشت از اندوخته از مزایای بیمه عمر است که در بیشتر بیمه‌های عمر شرکت‌های مختلف بیمه به بیمه گذاران ارائه می‌شود. اما در بیمه عمر پاسارگاد امکان برداشت از اندوخته وجود ندارد.
 • پرداخت مستمری در زمان از کارافتادگی از پوشش‌های بیمه عمر است که بیمه پاسارگاد این پوشش را برای بیمه گذاران ارائه نمی‌کند.

 

پوشش های بیمه عمر پاسارگاد

پوشش های بیمه عمر پاسارگاد   بیمه عمر پاسارگاد تعداد پوشش‌های متنوعی را برای بیمه شده‌های خود فراهم می‌کند. بر اساس گزارش بیمه مرکزی از رتبه‌بندی شرکت‌های بیمه، بیمه عمر پاسارگاد با قرار گرفتن در سطح توانگری یک،  توانسته در ارائه خدمات بیمه ای سطح رضایت بالایی را در بین بیمه گذاران خود داشته باشد که این یکی از امتیازهای مثبت در انتخاب این بیمه عمر  است. پوشش‌های اصلی و پوشش های تکمیلی عبارتند از:

  • پوشش فوت به هر علت: این پوشش اصلی‌ترین پوشش است. این پوشش به صورت سرمایه فوت می‌باشد که با حق بیمه پرداختی بیمه شده رابطه مستقیم داشته و بر اساس حق بیمه پرداختی فرد محاسبه می‌شود. میزان این پوشش  ۳۵ برابر حق بیمه سالانه و ۳۰۰ برابر حق بیمه ماهانه می‌باشد. در صورت فوت فرد بیمه شده این مبلغ به اضافه اندوخته بیمه نامه ذینفعان بیمه نامه پرداخت می شود.در تعهدات جدید بیمه عمر پاسارگاد، سرمایه فوت به هر علت پاسارگاد تا ۵۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است.
  • پوشش سرمایه فوت به علت حادثه: اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه فوت نماید این سرمایه  علاوه بر سرمایه فوت به هر علت به ذینفعان پرداخت می شود. میزان پوشش سرمایه فوت در بیمه عمر پاسارگاد تا ۴ برابر سرمایه فوت می تواند باشد.
   سقف سرمایه فوت در اثر حادثه تا ۷۰۰ میلیون تومان می باشد.
  • پوشش امراض خاص : در  تعهدات جدید بیمه عمر پاسارگاد اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه‌نامه عمر پاسارگاد به یکی از بیماری های تحت پوشش مبتلا شود، می تواند از این پوشش استفاده کند. بیمه عمر و تامین آتیه ۵ بیماری از جمله انواع سرطان، سکته قلبی و سکته مغزی، جراحی باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن را تحت پوشش قرار می‌دهد. میزان این پوشش تا ۳۰ درصد از سرمایه فوت عادی می‌باشد.
   سقف پوشش امراض خاص بیمه عمر پاسارگاد ۱۰۰ میلیون تومان می باشد.
  •  پوشش نقص عضو دائم ناشی از حادثه: این پوشش به اختیار بیمه شده به بیمه‌نامه عمر اضافه می‌شود و اگر فرد بیمه شده در طول مدت قرارداد و در اثر حادثه دچار نقص عضو دائم شود می‌تواند از این پوشش تا ۳۰ درصد سرمایه فوت استفاده نماید.
   سقف پوشش نقص عضو بیمه پاسارگاد در تعهدات جدید تا ۱۰۰میلیون تومان افزایش یافته است.
  • پوشش هزینه پزشکی: اگر فرد بیمه شده دچار حادثه شود، برای جبران هزینه های بستری و پزشکی می‌تواند تا سقف مشخص شده این پوشش در بیمه‌نامه عمر خود استفاده نماید.
   سقف پوشش هزینه پزشکی پاسارگاد تا ۷۰ میلیون تومان می‌باشد.
  • معافیت از پرداخت حق بیمه: در صورتی که بیمه‌شده در طول مدت قرارداد دچار ازکارافتادگی شود، طبق این پوشش از پرداخت حق بیمه‌های باقی‌مانده معاف می‌شود. پوشش معافیت برای افراد شاغل و بالای ۱۲ سال می باشد.
  • پوشش سرمایه از کارافتادگی بیمه عمر پاسارگاد: اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر به هر علت ازکارافتاده شود می‌تواند از این پوشش تا سقف  ۱۰۰میلیون تومان استفاده کند. سن بیمه شده باید بالای ۱۲ سال باشد.
  • پوشش درمان تکمیلی: یکی از مزایای داشتن بیمه عمر پاسارگاد امکان استفاده از این پوشش است ، اگر اندوخته بیمه‌نامه  عمر پاسارگاد به میزان معین برسد و ۶ ماه از صدور بیمه‌نامه گذشته باشد، فرد بیمه شده می‌تواند تا سقف مشخص شده از هزینه‌های جراحی و  هزینه بستری خود استفاده نماید.
  • پوشش آتش‌سوزی و زلزله منازل مسکونی: در بسیاری از شرکت‌های بیمه، این پوشش در بیمه عمر به چشم نمی‌خورد اما بیمه پاسارگاد شاید تنها بیمه‌ای باشد که در پوشش های بیمه عمر پاسارگاد ، پوشش آتش‌سوزی منازل را نیز گنجانده است و اگر بیمه‌گذار نیازمند این پوشش باشد لازم نیست بیمه آتش‌سوزی تهیه کند و در کنار بیمه عمر از مزایای بیمه پاسارگاد نیز استفاده کند. بر اساس تعهدات جدید بیمه عمر پاسارگاد  سقف پوشش آتش سوزی تا ۴۰۰ میلیون تومان  و تا انتهای قرارداد تا ۸۰۰ میلیون تومان قابل افزایش می باشد.در صورت نیاز با بیمه آتش‌سوزی منزل پاسارگاد بیشتر آشنا شوید.
  •  بیمه عمر پاسارگاد برای کرونا

   بیمه عمر پاسارگاد برای کرونا پوشش خاصی را ارائه نمی‌کند ولی اگر فردی به علت کرونا فوت نماید سرمایه فوت به هر علت  به همراه اندوخته ریاضی بیمه نامه به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می شود.

  پوشش خطرات اضافی بیمه عمر پاسارگاد

  در بیمه نامه عمر پاسارگاد ارائه پوشش برای ۳ خطر به صورت مشروط و با پرداخت حق بیمه امکان پذیر می باشد که اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر به علت هر کدام از خطرات زیر فوت نماید دارای پوشش باشد. در غیر این صورت این خطرات تحت پوشش بیمه نامه عمر پاسارگاد نمی باشند.

  • شورش، انقلاب، بلوا، اعتصاب، قیام، آشوب، کودتا و اقدامات مقامات نظامی و انتظامی
  • زمین لرزه و آتش فشان
  • ورزش های رزمی و حرفه ای، شکار، سوارکاری، قایقرانی، هدایت و یا سرنشینی هواپیمای آموزشی، اکتشافی و غیر تجاری، هدایت و یا سرنشینی اتومبیل کورسی و موتور سیکلت دنده ای و مسابقه ای، هدایت و یا سرنشینی هلیکوپتر، غواصی، پرش با چتر نجات (بجز سقوط آزاد) و هدایت کایت یا سایر وسایط نقلیه پرواز بدون موتور.

  نکته:

  خطر مسافرت هوائی : اگر فرد بیمه شده بعنوان مسافر عادی بوسیله هواپیمای مسافری یا ایرباس در خطوط حمل و نقل تجاری مجاز مسافرت کند بدون پرداخت حق بیمه اضافی و بدون احتیاج به دادن اطلاع قبلی به  شرکت بیمه پاسارگاد تحت پوشش بیمه ای قرار میگیرد. فوت ناشی از مسابقه سرعت و پروازهای اکتشافی و اکروباسی و هر نوع تمرین پرواز هوائی بیمه نمی شود و درصورت وقوع فوت دراینگونه پروازها تنها وجه اندوخته تا روز وقوع حادثه توسط بیمه گر پرداخت خواهد شد.

  پوشش خطر جنگ: درصورتیکه فرد بیمه شده در نتیجه عملیات تعرضی و تدافعی و یا هر نوع حادثه دیگری که جنبه نظامی در مقابل نیروی مهاجم داشته باشد فوت نماید شرکت بیمه پاسارگاد فقط اندوخته ریالی بیمه نامه را تا روز حادثه خواهد پرداخت. چنانچه بیمه شده بعنوان نظامی و یا در تشکیلات نظامی تحت هر عنوان به جنگ فرستاده شود بیمه نامه از تاریخ تجهیز بیمه شده به بیمه معلق تبدیل می شود حتی اگر بیمه گر دراثر عدم اطلاع از وضع بیمه شده به دریافت حق بیمه ادامه داده باشد. دراینصورت چنانچه به هر علتی خطری پیش آید بیمه گر فقط اندوخته ریاضی سرمایه بیمه را تا روز تعلیق خواهد پرداخت و حق بیمه های اضافی دریافتی احتمالی از تاریخ تعلیق مسترد خواهد شد.
  بیمه شده معلق شش ماه پس از ختم عملیات جنگی و یا برگشت بیمه شده به حال کشوری و یا درنظر گرفتن شرایط ماده ۴ این قرارداد به حال اولیه اعاده داده خواهد شد.

  نکته : عملیات پلیسی  نیز جز عملیات نظامی بوده و تحت پوشش بیمه نامه عمر پاسارگاد نمی باشد.

پوشش بیمه درمان تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد

یکی از پوشش‌های بیمه نامه عمر پاسارگاد ارائه پوشش تکمیلی ( SOS )  برای موارد بستری و جراحی  بیمه گذاران عمر خود می‌باشد. بر اساس جدول زیر بیمه گذار می‌تواند با توجه اندوخته بیمه نامه خود از پوشش های بستری و جراحی بیمه نامه عمر پاسارگاد خود استفاده نماید.

 

پوشش های تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد

 

این نکته را در نظر داشته باشید که دوره انتظار این پوشش ۶ ماه پس از تاریخ شروع بیمه نامه جدید می‌باشد.

پوشش بستری در بیمارستان

این پوشش برای تامین هزینه های بستری، جراحی،  Day Care، آنژیوگرافی قلب و انواع سنگ شکن در بیمارستان و مراکز جراحی محدود حداکثر در یک سال بیمه ای می‌باشد.

پوشش جراحی‌های خاص

این پوشش برای تامین هزینه‌های شیمی درمانی، رادیو تراپی، عمل‌های جراحی مربوط به سرطان، مغز و اعصاب مرکزی و نخاع، دیسک ستون فقرات، گامانایف، قلب، پیوند ریه، پیوند کلیه، پیوند کبد و پیوند مغز و استخوان، آنژیو پلاتسی عروق کرونر و عروق داخل مغز (با احتساب سقف پوشش بیمه ای اول).

نکته: جبران هزینه‌های بستری و جراحی پوشش تکمیلی بیمه های عمر، توسط شرکت کمک رسان ایران ( SOS  ) انجام می‌شود.

استثنائات پوشش تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد

تامین هزینه های بستری در بیمارستان مربوط به زایمان و نازایی، اعمال جراحی به منظور زیبایی، جنون و هزینه های مربوط به معلولیت ذهنی، سقط جنین(غیر قانونی)، لقاح مصنوعی، عقیم سازی، خودکشی، قتل و جنایت، ترک اعتیاد، بیماری های مادر زادی، رفع عیوب انکساری چشم(لیزیک و لازک و…)،  هزینه تهیه اعضاء طبیعی و مصنوعی بدن، هزینه هاس ناشی از حوادث طبیعی مانند (سیل و زلزله و آتش فشان)، هزینه های ناشی از جنگ و شورش و اغتشاش ، هر نوع هزینه های کلیلنکی ، پاراکلینیکی، سرپائی، اورژانس، آمبولانس، دندانپزشکی، اتاق خصوصی، تزریق مفصلی، بیماری‌های اسکلتی عضلانی و … تحت پوشش نمی‌باشد.

 

سایر مزایا

 • انعطاف پذیر بودن بیمه نامه در جهت کاهش و یا افزایش حق بیمه در طول مدت داشتن بیمه نامه و یا کاهش مدت بیمه نامه
 • امکان انتخاب ذینفعان بیمه نامه توسط بیمه شده با درصد های متغیر و امکان تغییر ذینفعان بیمه نامه در طول مدت بیمه نامه
 • معافیت مالیاتی از دیگر مزایای بیمه عمر و تامین آتیه است. که بر اساس این شرط سرمایه فوت و اندوخته بیمه نامه از پرداخت مالیات معاف می‌باشد.
 • داشتن پوشش تکمیلی برای هزینه های بستری و جراحی بر اساس اندوخته افراد برای مواردی که حداقل اندوخته آن ها به ۲ میلیون تومان رسیده باشد.

 

تخفیفات بیمه عمر پاسارگاد

تخفیفات بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد برای ترویج و تشویق بیمه‌نامه‌های عمر بر اساس اندوخته بیمه عمر پاسارگاد بیمه شده‌ها، تخفیفاتی را در سایر رشته‌های بیمه‌ای به بیمه‌گذاران عمر خود ارائه می‌کند. از جمله این تخفیفات می‌تواند به موارد زیر اشاره کرد:

 • تخفیف بیمه شخص ثالث پاسارگاد
 • تخفیف بیمه بدنه پاسارگاد
 •  تخفیف بیمه آتش سوزی مسکونی بیمه پاسارگاد
 • تخفیف بیمه حوادث انفرادی بیمه پاسارگاد
 • تخفیف بیمه درمان مسافرتی پاسارگاد

میزان تخفیفات شرکت بیمه پاسارگاد ۱۰ تا  ۴۰  درصد و بر اساس اندوخته ریاضی ارائه می‌شود. در زمان صدور بیمه عمر پاسارگاد، سامانه بیمه تایم شما را  از میزان تخفیفاتی که می‌توانید استفاده نمایید مطلع می‌کند. طبقه‌بندی بیمه‌نامه‌های عمر پاسارگاد بر اساس اندوخته ریاضی بیمه عمر به صورت جدول زیر می‌باشد:

طبقه‌بندی بیمه‌نامه‌های عمر پاسارگاد بر اساس اندوخته ریاضی
طبقه‌بندی بیمه‌نامه‌های عمر پاسارگاد بر اساس اندوخته ریاضی

 

 

تخفیفات بیمه عمر پاسارگاد


 

استثنائات بیمه عمر پاسارگاد

اگر فرد بیمه شده خودکشی کند و با در اثر سعی برای خودکشی فوت نماید، شرکت بیمه پاسارگاد با توجه به شرایط زیر عمل می‌نماید:

 • خودکشی و یا اقدام به آن : اگر دوسال تمام از شروع مدت بیمه نامه عمر پاسارگاد نگذشته باشد فقط اندوخته بیمه نامه که از طرف شرکت پاسارگاد تعیین می شود به ذینفعان بیمه نامه  پرداخت خواهد شد. اگر دوسال تمام از مدت بیمه گذشته باشد تمام سرمایه پرداخت خواهد شد.
 • اگر ذینفع و یا یکی از ذینفعان بیمه نامه و یا بیمه گذار سبب مرگ بیمه شده باشند، دراینصورت فقط سهم سایر استفاده کنندگان و درصورت عدم وجود استفاده کننده دیگر به وراث قانونی بیمه شده پرداخت خواهد شد.
 • صدمات بدنی که بیمه شده عمدا موجب آن می شود.
 • مستی یا استعمال هرگونه مواد مخدر و یا داروهای محرک بدون تجویز پزشک
 • ارتکاب بیمه شده به اعمال مجرمانه اعم از مباشرت، مشارکت و یا معاونت در آن
 • بیماری و ابتلا به جنون بیمه شده مگر آنکه ابتلا به جنون ناشی از تحقق خطر حادثه باشد.
 • پرش با چتر نجات بصورت سقوط آزاد

مدارک و شرایط دریافت خسارت

اگر در طول مدت داشتن بیمه عمر پاسارگاد به خسارت خورده‌اید باید حتما به شرکت بیمه اطلاع داده و مدارک زیر را به شرکت بیمه پاسارگاد ارائه نمایید، البته شرایط اعلام خسارت در موارد مختلف ،متفاوت می‌باشد. مرحله پرداخت خسارت در هر کدام از پوشش‌ها بعد از بررسی و تایید خسارت، پرداخت خسارت به صورت چک می‌باشد.

 

↵مدارک و شرایط لازم برای خسارت فوت 

 • کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه بیمه شده (متوفی)
 • اصل بیمه‌نامه عمر پاسارگاد و دفترچه های اقساط بیمه عمر
 • نامه اعلام خسارت توسط ذینفعان بیمه‌نامه
 • اصل و کپی برابر اصل جواز دفن
 • شرح حادثه ای از فوت و یا حادثه اتفاق افتاده
 • اصل و کپی برابر اصل خلاصه رونوشت وفات
 • کپی کل صفحات باطل شده شناسنامه بیمه شده
 • کپی کارت ملی باطل شده بیمه شده
 • کپی برابر اصل شناسنامه ذینفعان بیمه‌نامه
 • اگر ذینفعان بیمه‌نامه وراث قانونی هستند، ارائه گواهی انحصار وراثت
 • اگر فوت در اثر حادثه باشد، شرح کامل نیروی انتظامی
 • اگر فوت در اثر حادثه رانندگی باشد که وی در رمان حادثه راننده باشد، ارائه گواهینامه رانندگی بیمه شده
 • اگر فوت در اثر بیماری باشد، ارائه کلیه مدارک تشخیصی و درمانی و ارائه گزارش پزشک معالج درباره نوع بیماری و شرح درمان انجام گرفته

 

↵مدارک و شرایط لازم برای خسارت بیماری

 • اصل بیمه‌نامه عمر پاسارگاد
 • اعلام خسارت اولیه به صورت شرح بیمه شده از روند تشخیص و درمان
 • ارائه کلیه مدارک پزشکی و بیمارستانی

 

↵مدارک و شرایط لازم برای خسارت نقص عضو

 • اصل بیمه‌نامه عمر پاسارگاد
 • ارائه رادیو گرافی از عضو صدمه دیده
 • تکمیل فرم گواهی پزشک معالج به انضمام مدارک پزشکی مربوطه

 

↵مدارک و شرایط لازم برای خسارت هزینه پزشکی ناشی از حادثه

 • اصل بیمه‌نامه عمر پاسارگاد
 • اصل صورتحساب‌های هزینه‌های انجام شده
 • ارائه گزارش پزشک معالج مبنی بر علت صدمه و معالجات انجام شده

 


 

شرایط بیمه عمر پاسارگاد

هر فردی که بیمه عمر پاسارگاد دارد با پرداخت حق بیمه عمر می تواند بر اساس شرایط بیمه عمر از همه پوشش‌های این بیمه‌نامه استفاده نماید. در کنار پوشش‌های بیمه‌ای شما می‌توانید از سایر مزایای این بیمه‌نامه از جمله وام و برداشت از اندوخته و… استفاده نمایید. در ادامه به بررسی شرایط بیمه عمر شرکت پاسارگاد خواهیم پرداخت:

 • مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه‌نامه  نباید بیشتر از ۷۰ سال باشد
 • بر اساس شرایط صدور برخی از انواع بیمه‌نامه ها نیاز چکاپ پزشکی دارند. چکاپ پزشکی بر اساس سرمایه فوت بیمه‌نامه و شرایط سنی بیه شده انجام می گیرد
 • رعایت اصل حسن نیت در بیان حقایق مخصوصا در بیان سلامت جسمانی
 • هر فرد بیمه شده می تواند ذینفعان  بیمه‌نامه را مشخص نماید
 • اگر بیمه شده دارای سابقه بیماری باشد باید سوابق بیماری را به اطلاع شرکت بیمه برساند تا در صورت نیاز مدارک پزشکی لازم را به شرکت بیمه ارائه کرده تا در زمان خسارت به مشکل نخورد
 • بیمه شده می‌تواند در زمان صدور بیمه‌نامه پوشش‌های تکمیلی بیمه عمر و حتی میزان سرمایه فوت را مشخص کند
 • انتخاب میزان حق بیمه ماهانه و یا سالانه توسط خود فرد انجام می‌گیرد و فرد می‌تواند در طول داشتن بیمه عمر میزان حق بیمه عمر پاسارگاد را کاهش و یا افزایش دهد
 • نحوه پرداخت حق بیمه نیز در زمان خرید بیمه عمر بر عهده خود بیمه شده بوده و وی می تواند حق بیمه عمر خود را به صورت سالانه و یا ماهانه پرداخت نماید
 • پوشش سرمایه فوت عادی پوشش اصلی بیمه عمر پاسارگاد می‌باشد و د رصورت فوت بیمه شده این سرمایه به ذینفعان بیمه‌نامه پرداخت می‌شود

برای استفاده از برخی پوشش های بیمه عمر نیاز به شرایط سنی خاصی وجود دارد. شرایط سنی برای استفاده از پوشش‌های این بیمه نامه به شرح زیر است:

 • پوشش سرمایه فوت به هر علت دارای محدودیت سنی خاصی نبوده و هر فرد بیمه شده از بدو تولد تا پایان مدت قرارداد در هر یازه سنی می تواند از این پوشش استفاده نماید
 • پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه برای افراد بالای ۴ سال پرداخت می شود
 • شرایط سنی برای استفاده از پوشش بیماری ها برای افراد بالای ۴ سال تا سن ۶۰ سال می باشد
 • پوشش هزینه پزشکی بیمه عمر پاسارگاد برای افراد بالای ۴سال و فقط برای جبران هزینه های بستری پرداخت می شود
 • شرایط سنی برای پوشش نقص عضو دائم در اثر حادثه برای افراد بالای ۴ سال می باشد
 • برای استفاده از پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه عمر  باید بیمه شده شاغل بوده و سن وی باید بین ۱۸ تا ۶۰ سال باشد

 

استعلام و مشاهده سوابق بیمه عمر پاسارگاد

همه بیمه گذاران عمر پاسارگاد می‌توانند اطلاعات بیمه نامه عمر به همراه سوابق بیمه عمر شان را از طریق سامانه بیمه عمر پاسارگاد مشاهده نمایند. برای این منظور شما باید شماره بیمه‌نامه عمر پاسارگاد و کد ملی بیمه گذاری را وارد نمایید. هم چنین با دانلود نرم افزار استعلام بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید اطلاعات کلی درباره بیمه عمر پاسارگاد به دست آورده و جدول بیمه عمر پاسارگاد را بر اساس هر سن و هر توان پرداختی و بر اساس انتخاب پوشش‌های مختلف استعلام بگیرید.

استعلام بیمه عمر پاسارگاد

نحوه استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

 • نام و نام خانوادگی بیمه گذار و بیمه شده: برای استعلام آنلاین بیمه عمر، باید نام و نام خانوادگی فرد بیمه گذار و بیمه شده به صورت کامل در این قسمت وارد شود، البته این قسمت برای استعلام بیمه عمر پاسارگاد الزامی نیست.
 • شهر محل سکونت: در این قسمت محل سکونت فرد بیمه گذار  باید وارد شود.
 • شماره همراه و یا ایمیل:  برای زمانی که اگر نیاز به مشاوره تلفنی داشته باشید، مشاوران ما می‌توانند بر اساس مشخصات وارد شده در بیمه نامه با شما تماس گرفته و مشاوره لازمه را به شما ارائه می‌کند.
 • سن بیمه گذار: این مشخصه از اطلاعات الزامی برای استعلام بیمه عمر است، چرا که سن هر فرد از مهمترین عواملی است که می‌تواند در سرمایه گذاری فرد و داشتن برخی از پوشش های بیمه ای موثر باشد، باید حتما در زمان استعلام بیمه عمر پاسارگاد وارد شود. در بیمه عمر پاسارگاد نباید مجموع سن بیمه گذار و مدت بیمه نامه بیشتر از ۷۰ سال باشد.
 • حق بیمه پرداختی بیمه عمر: در این قسمت فرد حق بیمه‌ای را که تمایل دارد به صورت سالانه پرداخت نماید باید کند. حتی اگر شما بخواهید که حق بیمه خود را ماهانه پرداخت کنید باید در این قسمت مجموع ۱۲ ماهه این مبلغ وارد کنید.
 • نحوه پرداخت حق بیمه عمر: مشخص کردن نحوه پرداخت حق بیمه در زمان استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد،نحوه پرداخت حق بیمه می‌تواند ماهانه، سه ماهانه، شش ماهه و یا سالانه باشد.  مدت قرارداد بیمه عمر می تواند ۵ تا ۳۰ سال باشد، با توجه به قانون بیمه عمر پاسارگاد نباید مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه نامه بیشتر از ۷۰ سال باشد.
 • درصد افزایش حق بیمه: چنانچه بیمه شده بخواهد که سرمایه گذاری که می‌خواهد انجام دهد توجیه اقتصادی داشته باشد و از لحاظ سرمایه گذاری ارزنده باشد می‌تواند حق بیمه سالانه خود را به صورت افزایشی انتخاب کند. معمولا برای بیمه نامه‌های عمر افزایش ۵ تا ۱۰ درصدی پیشنهاد می‌شود.
 • شغل بیمه شده: مشخص کردن شغل بیمه شده برای برخورداری از پوشش ازکارافتادگی و معافیت از پرداخت مهم است. فرد باید شغل خود را صادقانه بیان کند و در صورت تغییر شغل هم باید به شرکت بیمه این تغییر را اطلاع بدهد.

روش‌های پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد به چند روش زیر با استفاده از دریافت شناسه قبض و پرداخت بیمه عمر پاسارگاد امکان پذیر می باشد. حتما این نکته را در نظر داشته باشید که هر قسط بیمه نامه شناسه قبض و پرداخت متفاوتی دارد که حتما هر قسط با شناسه مخصوص به خود باید پرداخت شود.

دریافت شناسه قبض و پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

برای دریافت اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد و مشاهده سوابق بیمه نامه از طریق شماره بیمه نامه که روی سند بیمه نامه شما  و  دفترچه اقساط بیمه نامه شما ثبت شده است و با وارد کردن کد ملی بیمه گذار در سایت بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید اطلاعات بیمه نامه خود را چک نمایید.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق اینترنت

برای پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید به سایت بانک پاسارگاد و یا سایت بانک صادرات مراجعه کرده و از قسمت پرداخت قبوض اقدام به پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد نمایید.

نرم افزار پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

نرم افزار بانک پاسارگاد و نرم افزار آپ دو اپلیکیشن در دسترس برای پرداخت بیمه عمر پاسارگاد است که پرداخت از طریق شناسه قبض و شناسه پرداخت انجام می‌شود.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد با آپ

در نرم افزار آپ می توانید با انتخاب گزینه قبض خدماتی و وارد کردن شناسه قبض و پرداخت حق بیمه تان را به راحتی پرداخت نمایید.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق دستگاه POS پاسارگاد و کشاورزی

پس از کشیدن کارت از منوی انتخابی گزینه پرداخت قبوض را انتخب کرده و سپس شناسه قبض و شناسه پرداخت را وارد نمایید تا مبلغ حق بیمه نمایش داده شده و سپس کلید تایید را زده و رمز خود را وارد نمایید.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق خودپرداز بانک پاسارگاد و یا بانک توسعه تعاون و بانک صادرات

بیمه گذاران بیمه عمر پاسارگاد می توانند با استفاده از دستگاه های خودپرداز بانک پاسارگاد و یا بانک توسعه تعاون مراجعه کرده و با انتخاب گزینه پرداخت قبض و سپس شناسه قبض و شناسه قسط بیمه نامه ، بیمه نامه تان را پرداخت نمایید.


بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد

دارندگان بیمه عمر پاسارگاد می‌توانند با استفاده از بیمه نامه عمر خود از مزایا و پوشش های بیمه‌ای خودشان استفاده نمایند. یکی از خواسته‌های بیشتر بیمه گذاران امکان داشتن بازنشستگی در بیمه عمر است. امکان خرید بهترین بیمه عمر و امکان داشتن بازنشستگی در بیمه‌های عمر را می‌توانید به کمک کارشناسان بیمه عمر بررسی نمایید و بهترین بیمه عمر را خریداری نمایید.

 

 


 

 

در صورت ورشکستگی شرکت بیمه تکلیف بیمه عمر شما چیست؟

ورشکستگی بیمه عمر پاسارگاد

اگر شما به عنوان فرد دارنده بیمه عمر نگرانی این موضوع را دارید که اگر در چند سال آینده شرکت بیمه ورشکسته شود، سرمایه گذاری من در بیمه عمر چه می‌شود؟ باید چند نکته مهم زیر را مطالعه نمایید:

بر اساس شرایط بیمه عمر، ضمانت تمامی بیمه‌های عمر، بر عهده بیمه مرکزی می‌باشد. همه شرکت‌های بیمه از جمله بیمه پاسارگاد تحت نظارت مستقیم بیمه مرکزی قرار دارند. بر اساس ماده ۳۷، ۶۰ و ۷۱ می توان مجوز ضمانت بیمه مرکزی بر روی شرکت‌های بیمه را بررسی کرد.

 • ماده ۳۷: ثبت هر مؤسسه بیمه در کشور ایران موکول به ارائه پروانه تأسیس که از طرف بیمه مرکزى صادر می‌شود خواهد بود. همچنین ثبت هرگونه تغییرات بعدى در اساسنامه و میزان سرمایه و سهام مؤسسات بیمه‏‌اى که به ثبت رسیده باشند، موکول به ارائه موافقت بیمه مرکزى می‌باشد.
 • ماده ۶۰: اموال شرکت‌های بیمه همچنین ودایع مذکور در مواد ۳۶ و ۴۶ قانون تأسیس بیمه و بیمه گری، تضمین حقوق و مطالبات بیمه‏‌گذاران، بیمه‏ شدگان و صاحبان حقوق آنان است و درصورت انحلال یا ورشکستگى یک شرکت بیمه، بیمه‏ گذاران و بیمه‏ شدگان و صاحبان حقوق آنان نسبت به سایر بستانکاران، حق تقدم دارند. در میان رشته‏‌هاى مختلف بیمه، حق تقدم با بیمه عمر است.  شرکت‌های بیمه نمی‌توانند بدون موافقت قبلى بیمه مرکزى اموال خود را صلح حقوق نمایند و یا به رهن واگذار کنند و یا موضوع هر نوع معامله با حق استرداد قرار دهند.

درصورت ورشکستگی شرکت بیمه حق تقدم پرداخت به بستانکاران با دارندگان بیمه عمر است

 • ماده ۷۱: کلیه شرکتهای بیمه که در ایران فعالیت می نمایند باید ۵۰% در رشته بیمه‏‌هاى زندگى (شامل بیمه عمر وتامین آتیه) و ۲۵% در سایر رشته‏‌ها از معاملات بیمه‌اى مستقیم خود را نزد بیمه مرکزى بیمه اتکایى نمایند.

 

شرایط انصراف و بازخرید بیمه عمر شرکت پاسارگاد

بیمه عمر بیمه نامه‌ای است طولانی مدت، که در سراسر مدت داشتن این بیمه نامه شما می‌توانید از پوشش‌ها و مزایای بیمه عمر استفاده نماید. مدت بیمه عمر می‌تواند به انتخاب فرد بیمه شده بین ۵ تا ۳۰ سال باشد، که در صورت فوت بیمه شده سرمایه فوت طبیعی و اگر فوت در اثر حادثه باشد سرمایه فوت در اثر حادثه به اضافه اندوخته بیمه نامه به ذینفعان وی پرداخت می‌شود. و اگر هم در پایان قرار داد بیمه شده در قید حیات باشد، می‌تواند تمامی اندوخته بیمه نامه خود به همراه سود های پرداخت شده را دریافت نماید.

 

با توجه به این که مدت این بیمه نامه طولانی است ممکن است فرد بیمه شده به دلایلی از قبیل مشکلات اقتصادی و … نتواند و یا حتی نخواهد که حق بیمه‌اش را پرداخت نماید. در این زمان شاید  راه حلی که به فکر شما می‌رسد بازخرید بیمه عمر است.
بر اساس شرایط بیمه عمر پاسارگاد، هر فرد دارنده بیمه عمر می‌تواند بیمه عمر خود را در هر زمان از شروع بیمه نامه بازخرید نماید. در واقع اگر قبل از اتمام تاریخ بیمه عمر فرد بیمه شده بخواهد از پرداخت حق بیمه انصراف دهد و درخواست فسخ قرارداد بیمه عمر با شرکت بیمه  را نماید در واقع بازخریدی بیمه عمر صورت گرفته است. زمانیکه شما بیمه‌نامه‌تان را بازخرید می‌کنید مبلغ اندوخته‌ای که به شما پرداخت می‌شود کمتر از اندوخته پایانی زمان قرارداد می‌باشد. از این رو بهتر است که برای بهره مندی از مزایای سرمایه گذاری بیمه عمر صبر کنید تا مدت بیمه نامه شما به پایان برسد و اگر هم نیاز به مبلغ اندوخته بیمه عمرتان داشته باشید می‌توانید از محل اندوخته بیمه نامه عمر خود وام بگیرید. در این صورت هم شما می توانید از نظر مالی از بیمه نامه‌تان استفاده کنید و هم پوشش‌های بیمه نامه‌ای شما همچنان برقرار بماند و اگر اقساط حق بیمه عمرتان را به موقع پرداخت نمایید میتوانید اندوخته نهایی بیمه نامه‌تان بر اساس جدول بیمه عمرتان دریافت نمایید.

طبیعی است که با توجه به سود مشارکت و تضمینی بیمه پاسارگاد در طی سالیان بیمه‌ایی، زمان بازخریدی بیمه عمر اندوخته‌ای که به شما تعلق می‌گیرد کمتر از اندوخته پایان مهلت قرارداد است. بهتر است اگر نیاز ضروری به سرمایه بیمه خود ندارید این کار را انجام ندهید؛ زیرا معمولاً اندوخته این بیمه در سال‌های آخر از لحاظ سرمایه گذاری سود بهتری دارد.

اما اگر به هر طریق تصمیم نهایتان مبنی بر بازخریدی بیمه عمر است، می‌توانید درخواست بازخرید  را به نمایندگی بیمه پاسارگاد و یا کارگزاری که بیمه نامه‌تان را از آن جا خریداری کرده‌اید ارسال نمایید. با به همراه داشتن سند بیمه عمر، کارت ملی و ارائه درخواست بازخریدی مراحل اداری بازخرید بیمه نامه شما شروع می شود. با انجام مراحل اداری مبلغ اندوخته شما تقریبا ظرف دو هفته کاری به حساب شما واریز شده و یا به صورت حواله به دست شما خواهد رسید. نکته مهم این که با بازخریدی بیمه عمر ، بیمه نامه عمر شما به پایان رسیده و تمامی پوشش‌های بیمه نامه شما نیز از بین خواهند رفت.


 

مدارک مورد نیاز برای خرید بیمه عمر پاسارگاد

مدارک بیمه عمر پاسارگاد

 • تصویر و یا کپی کارت ملی و یا شناسنامه بیمه شده، بیمه گذار و وراث قانونی
 • اصل فرم پیشنهاد بیمه عمر که توسط خود فرد تکمیل شده باشد
 • پرداخت حق بیمه عمر از طریق اینترنتی و یا به صورت حضوری در بانک

 


راهنمای خرید بیمه عمر  پاسارگاد

سامانه بیمه تایم با توجه به ماهیت کارگزاری بیمه‌ای که دارد همواره همراه مطمئنی برای همه بیمه‌گذاران در انتخاب بهترین بیمه عمر بوده است. از آنجایی که رویکرد بیمه‌تایم در خرید هر نوع بیمه‌نامه‌ای از جمله خرید بیمه عمر مبتنی بر ارائه مشاوره تخصصی است، می‌توانید جهت خرید بیمه عمر پاسارگارد از طریق تکمیل فرم موجود در لینک زیر منتظر تماس مشاوران ما باشید.↓

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۴.۷ / ۵. تعداد رای ۱۹۳

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۲۵۲ comments

  • بیمه گذار در هر زمان که بخواهد می تواند بیمه نامه خود را بازخرید کند مبلغ بر اساس جدول بیمه نامه محاسبه و به وی پرداخت می شود، اما در بازه زمانی کمتر از یک ماه اگر اقدام به بازخریدی کنید مبلغی به شما بازگردانده نمی شود.

   • سلام بیمه عمر پاسارگاد ۳سال است هستم ایا میتوانم وام بگیرم چ شرایطی داره و چقدر میدن
    سوال دوم من اینه این بیمه طرح بیمه ای زنان خانه دار است که بعداز ده سال بازنشسته کنه

    • بله می تونید وام بگیرید، با نمایندگی که بیمه نامه تان را از آنجا تهیه کرده اید تماس بگیرید.

   • با سلام
    بیمه پاسارگاد تا یک ماه اول امکان انصراف و برگشت تمام و کمال حق بیمه برای بیمه گذار فعال هست و مبلغ به بیمه گذار برمی گردد لطفا پاسخ خود را اصلاح کنید

 • سلام.در قسمت بازخرید سال اول قیمتی که نوشته شده، میزان کل پولی که به ما پرداخت میشه هست یا اصل پول به همراه مبلغ قسمت بازخرید؟

  • اقای علی بزرگوار، پرداخت بازخریدی بر اساس مبلغ بازخریدی که در جدول بیمه نامه عمرتان درج شده به شما پرداخت می شود.

  • سلام خسته نباشید ببخشید میخام بدونم اگر بعد از ۳۰سال پرداخت بیمه تموم شد چقدر پول و چه امکاناتی به بیمه شده ارائه میشود؟

   • جناب جعفری بزرگوار برای دریافت مبلغ دقیق می تونید درخواست جدول بیمه عمرتون رو در سامانه بیمه تایم ثبت کنید و جدول بیمه تون رو بر اساس حق بیمه پرداختی و سن تون از هر شرکت بیمه ای به کمک کارشناسان بیمه تایم دریافت کنید.

 • با سلام سال گذشته عمل قلب باز داشتم.اگر از الان ثبت نام بیمه عمر کنم تا چند ماه بعد به علت عمل قلب باز مشمول از کار افتادگی کلی باشم .میزان دریافتی چقدر تعلق می گیرد؟

  • جناب مهراد عزیز متاسفانه نمی تونید از این پوشش به علت مشکل قلبی که داشتید استفاده نمایید.

 • سلام من سال ۹۳بیمه شدم وبعداز چندماه حق بیمه خودرا پرداخت نکردم( یعنی چندماه بیشترنزیختم) خواستم بدونم بازم راهی داره که ادامه بدم

  • جناب علی بزرگوار متاسفانه امکان پذیر نمی باشد و بیمه نامه شما هیچ گونه پوششی برای شما ندارد.

 • با سلام
  ببخشید شما در سرتیتر نوشتید که از مزایا و معایب بیمه پاسارگاد میگید اصلا اشاره ای به معایب نکردید. درسته

  • جناب ذالی عزیز یک پاراگراف کاملا به توضیح معایب بیمه های عمر اختصاص یافته که می تونید دوباره مقاله رو دوباره بررسی کنید

 • سلام از معایب پاسارگاد گفتید
  برداشت از اندوخته از مزایای بیمه عمر است که در بیشتر بیمه‌های عمر شرکت‌های مختلف بیمه به بیمه گذاران ارائه می‌شود. اما در بیمه عمر پاسارگاد امکان برداشت از اندوخته وجود ندارد.
  این رو از چه سندی گفته اید؟

  • جناب سهراب بزرگوار، برداشت از اندوخته در بیمه عمر پاسارگاد وجود نداره و این مورد از شرایط عمومی بیمه های عمر پاسارگاد می باشد.

 • با سلام … بنده برای برادر زاده ام میخواهم بیمه عمر ثبت نام کنم و بنده عموی او میباشم… با توجه به اینکه برادرم فوت نموده و بنده میخواهم بیمه عمر برای برادر زاده ام پرداخت کنم آیا مشکلی در این خصوص وجود ندارد ؟

  • جناب محسن بزرگوار بعد از فوت پدر با اجازه قیم می تونید برای ایشون بیمه نامه عمر تهیه نمایید.

   • منظور از اجازه قیم چیست؟ آیا فقط قیم می تواند فرم مخصوص بیمه نامه عمر را تمکیل و امضا نماید؟
    یا می بایست رضایت نامه ای از قیم تهیه و پیوست فرم شود و بنده که عموی آن می باشم فرم را پر کرده و امضا نمایم ؟

 • من بیمه عمر ایران پرداخت میکنم.. دوست دارم بیمه عمر پاسارگاد هم داشته باشم. آیا امکانش هست.. و آیا در بیمه مرکزی بعد برام تداخل ایجاد نمی‌کنند..؟؟!

  • جناب مرتضی بله میتونید چند بیمه نامه همزمان داشته باشید. بیمه مرکزی برای بمیه نامه هایی که سرمایه فوت بالایی دارند مجوز صادر می کند. برای مشاوره کامل می تونید با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید.

  • سلام
   شما میتونید به تعداد موهای سرتون بیمه نامه داشته باشید
   فقط توجه داشته باشید که سقف فوت به هر علت رو رد نکنه و شما مشمول هزینه نباشید تا بتوانید بازنشستگی بهتری داشته باشد

   • ممنون از حسن توجهتون ، سرمایه فوت هم با تایید بیمه مرکزی برای مبالغ بالا قابل انجام می باشد.

 • سلام جناب خسته نباشید برای افرادیکه تابعیت های دیگری دارند وغیرقانونی وارد ایران میشوند وکار میکنند میتوان کاریکرد؟

  • جناب امیر سعید بزرگوار ، متاسفانه افرادی که کارت و مجوز کار ندارند تحت پوشش هیچ بیمه ای قرار نمی گیرند.

  • جناب رضوانی ، برای تغییر میزان حق بیمه باید در زمان سررسید بیمه نامه ، بیمه گذار باید درخواست تغییر حق بیمه تان را به شرکت بیمه پاسارگاد اعلام نمایید.

   • توجه داشته باشید که تغییر کاهش هست با افزایش
    کاهش = هر لحظه از بیمه نامه
    افزایش = سررسید بیمه نامه به عبارت ساده تر بعد از اتمام برگهو یا دفترچه قسطی که داره

    • آقای مهران کاهش و افزایش حق بیمه فقط در زمان سر رسید بیمه نامه امکان پذیر می باشد.

   • باسلام. خواستم بدونم ارزش باز خریدی که در جدول ذکر شده سود مشارکت بهش اضاف شده یانه؟ مثال من سال دهم ارزش باز خریدیم۱۲۰تومان درج شده آیا فقط همین بهم پرداخت میشه یا چیزدیگری اضاف میشه باتشکر.

    • جناب حافازی بزرگوار، ارزش بازخریدی جدول بیمه عمر پاسارگاد بر اساس سود تضمینی بیمه نامه می باشد. در طول مدت داشتن بیمهنامههر سال با اعلام شرکت بیمه سود مشارکتی نیز به اندوخته بیمه نامه تان پرداخت می شود که اگر شما در سال های داشتن بیمه عمر آن را بازخرید کنید این سود نیز بر اندوخته شما محاسبه می شود.

 • سلام من ۶ سال هس که دارای بیمه عمر می باشم آیا هزینه عمل چشم برای نداشتن عینک (لیزیک) رو هم پوشش میده یا نه؟

  • جناب جابری، اگر اندوخته بیمه نامه تون بالاتر از ۲ میلیون تومان هست می تونید از پوشش های بستری و جراحی بیمه نامه تون استفاده کنید.

 • سلام، با توجه به جدول محاسبه بیمه عمر ، کدام یک از ستون ها نشان دهنده ی مبلغی است که بعد از اتمام بیمه نامه به فرد بیمه شده از طرف شرکت بیمه پرداخت می شود؟ ستون ذخیره ریاضی یا عمر ویا …؟

  • جناب عرفان عزیز ستون ذخیره ریاضی نشان دهنده سرمایه گذاری بر اساس سود تضمینی بیمه نامه شما می باشد که البته علاوه بر سود تضمینی، سود مشارکت هم به بیمه گذاران پرداخت می کند.

 • سلام وقتتون بخیریه سال در مورد بیمه عمر و اتیه پاسارگاد دارممن ۳۷ سالمه یکساله که شاغل هستم بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی دانا رو دارم ولی میخوام برای اطمینان بیمه ای داشته باشم اگر روزی نتونستم کارکنم یا بازنشسته شدم اینده ام رو تامین کنه.بیشتر مد نظرم بیمه ای هست که حقوق مستمری خوبی بدهمیخوام تمام حق بیمه ای که پرداخت میکنم فقط برای حقوق بازنسشتگی باشه برای بیمه درمان و آتش سوزی اینا نباشه، ایا بیمه پاسارگاد انتخاب خوبی؟

  • بله بیمه عمر پاسارگاد می تونه یکی از بیمه های عمری باشه که بتونه پوشش های مناسب بیمه ای را در کنار سرمایه گذاری برای شما فراهم بکنه. می تونید برای مشاوره کامل با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید.

  • سلام برزگوار
   بیمه عمر پاسارگاد پرداخت مستمری در زمان از کارافتادگی را نداره پیشنهاد میشه از شرکت بیمه ای که این پوشش را داره بیمه نامه ی عمر خودتون را دریافت کنید

 • باسلام. خواستم بدونم ارزش باز خریدی که در جدول ذکر شده سود مشارکت بهش اضاف شده یانه؟ مثال من سال دهم ارزش باز خریدیم۱۲۰تومان درج شده آیا فقط همین بهم پرداخت میشه یا چیزدیگری اضاف میشه باتشکر.

  • جناب حافازی عزیز ، این جدول بر اساس سود تضمینی اعلام شده از سوی بیمه مرکزی است و سود شمارکت به این مبالغ اضافه می شود.

 • با سلام‌با داشتن بیمه عمر پاسارگاد میتوان بعد از ۱۰سال از مزایای بازنشستگی و پرداخت حقوق ماهانه به نرخ تورم روز بهره برد؟

  • احمد بزرگوار اگر می خواهید بیمه مستمری داشته باشید وماهانه مبلغی رو دریافت کنید می تونید بیمه عمر و مستمری خاورمیانه رو خریداری کنید.

 • کلاهبرداری بیمه عمر به زبان ساده
  وقتی در جدول مبلغ بیمه عمر شما ۲۰ ملیون تومان یا کمی بیشتر باشد یعنی هزینه مردن شما که همه چیز بر اساس این رقم هست . در سال ۹۹ هزینه یک عمل ساده ۲۰ ملیون هست . ایا با قرارداد ۳۰ ساله هزینه عمل همان ۲۰ ملیون خواهد بود .
  اگر پوششی انتخاب نکنی ۲۰ در صد پولت میپره اگه پوششها رو بزنی ۶۰ در صد پولتون رفته .
  با این تورم ها حالا بشینید تا سی سال دیگه شاید ۲۰ ملیون پزشکی ارزش داشته باشه

  • جناب دکتر بزرگوار شما می تونید حق بیمه بیشتری پرداخت کنید و یا از بیمه عمر کار افرین و یا بیمه عمر سامان که پوشش امراض عالی در طرح های جدید ارائه می کنند استفاده کنید.

  • جناب احمد زاده بزرگوار، شناسه قبض و پرداخت بیمه عمر پاسارگاد ضمیمه بیمه نامه تان می باشد ، اگر هم دسترسی به این اطلاعات ندارید می تونید از نماینده بیمه تان این اطلاعات را دریافت نمایید.

  • نحوه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد بر اساس چندین روش زیر امکان پذیر است:
   واریز از طریق اینترنت بانک پاسارگاد
   واریز از طربق خود پرداز بانک پاسارگاد
   واریز از طربق کارت خوان بانک پاسارگاد
   واریز از طربق خودپرداز بانک توسعه تعاون
   واریز از طربق تمامی دستگاه های کارت خوان بانک کشاورزی
   واریز از طربق تلفن بانک پاسارگاد
   واریز از طربق دستگاه خود پرداز بانک صادرات
   واریز از طربق نرم افزار همراه بانک پاسارگاد

  • جناب گل زاده عزیز ، بله شما می تونید از طریق تماس با سامانه بیمه تایم با شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ از مشاوره این سامانه کمک بگیرید و یا در سامانه بیمه تایم برای دریافت مشاوره ثبت نام نمایید. با تشکر

 • استعلام بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان با استعلام بیمه عمر برای بزرگسالان متفاوت می باشد؟ من ۳۵ سال دارم و دخترم ۵ سال.

  • خانم ایمانی عزیز بیمه عمری مخصوص کودکان نداریم و فقط میزان پوشش ها و نحوه سرمایه گذاری و ریسک سنجی این دو بیمه نامه متفاوت می باشد.

  • بله می توان گفت بیمه عمر پاسارگاد از جمله مطرح ترین بیمه های عمر بین شرکت های بیمه می باشد.

 • بیمه عمر پاسارگاد بهترین بیمه عمر در شرایط الان بین بیمه های عمر هستش. من این بیمه نامه رو از بیمه تایم خریدم و خیلی هم از ش راضی هستم.

   • سلام جناب بابایی عزیز چون از بیمه تایم خرید کردین بیمه عمر پاسارگاد خوبه ؟ چطور اینقدر با اطمینان میگید بهترین بیمه عمر در ایران بیمه ی عمر پاسارگاد هست ؟ با توجه به تحقیقاتی که من انجام دادم تمام شرکت های بیمه دارای مزایا و معایبی هستند و هیچ شرکتی نمیتونه صدرصد ادعا کنه که بهترینه این را مد نظر داشته باشید

    • جناب سالار عزیز ممنون از حسن توجه شما، بیمه تایم به عنوان کارگزاری بیمه با همه شرکت های بیمه همکاری دارد و شما می تونید به انتخاب خود بهترین بیمه نامه را بی طرفانه به کمک مشاوران این سامانه خریداری کنید. در هر مطلب بیمه ای ما در باره مزایا و معایب آن شرکت بیمه ای صحبت می کنیم و در مشاوره ها هم کاملا بی طرفانه رفتار می کنیم. خوشحال می شیم که در جهت گسترش فرهنگ بیمه ای، کاربران عزیزی مثل شما همراه ما هستند.

 • با سلام و عرض ادب و تشکر پیشاپیش بخاطر جوابگویی سریع شما
  من چند تا سوال داشتم از محضرتون
  ۱-فرض کنیم بیمه پاسارگاد مثلا سال۹۹سود مشارکتش۱۸.۵ اعلام میشه این یعنی من اگه سال اول که همین سال ۹۹هست ۱۲۰۰۰۰۰تومان اندوختم باشه چجوری محاسبه میشه با سود تضمینی و این سودها انتهای سال۹۹به اندوخته من اضافه میشه یعنی؟
  ۲-فرمودید اگه فرد بیمه شده به هر علت از کار افتاده بشه تا سقف ۴ میلیون میگیره به نظر شما واسه کسی که از کار افتاده مبلغ خنده داری نیست؟
  ۳-اگر به هر علت از کار افتاده بشه طرف معاف از پرداخت حق بیمه میشه یا فقط در اثر حادثه؟و اینکه معاف از پرداخت بشه باید فقط مدت باقیمانده رو صبر کنه تا بیمه نامه تموم شه؟و تعهدات بیمه نامه طبق جدول به او پرداخت میشه حتی با وجود معافیت یا فقط اندوخته ریاضی رو میدن؟
  ۴-به نظر شما اگه یکی بخواد ماهی ۲۰۰ تومان یعنی سالی۲۴۰۰ بیمه کنه از یک شرکت ایا بهتر نیست این مبلغ رو نصف کنه و از دوتا شرکت بیمه نامه تهیه کنه؟مثلا از یکی پوشش بیمه ای و حوادث و فوت رو بیشتر کنه درصدش رو و از شرکت دیگری فقط به فکر سود بیشتر بیمه نامه باشه و درصد بیمه فوت و امراض رو پایین بیاره ؟
  ۵-و در پایان بعضی از نمایندگی ها تا ۲۰ درصد تخفیف رو در پرداخت قسط اول به مشتری میدن ایا شما هم تخفیفی در این باب دارید؟
  ممنونم

  • جناب احسان عزیز ممنون از حسن توجه شما، فقط برای این که بتوانید مشاوره کاملی داشته باشیم و پاسخ همه سوالاتتون رو بدیم لازمه که با ما در تماس باشید ف می تونید در سامانه بیمه عمر بیمه تایم ثبت فرم نمایید یا با ما از طریق شماره تماس ۸۸۲۴۳۸۲۸-۰۲۱ در تماس باشید.

 • سلام بیمه عمر پاسارگاد ۳سال است هستم ایا میتوانم وام بگیرم چ شرایطی داره و چقدر میدن
  سوال دوم من اینه این بیمه طرح بیمه ای زنان خانه دار است که بعداز ده سال بازنشسته کنه

  • خانم فاطمه عزیزم کلا عمل های زیبایی تحت پوشش هیچ نوع بیمه ای نبوده نه بیمه درمان تکمیلی ، نه بیمه عمر.

 • باسلام وخسته نباشید بنده خودم و ۲فرزندم رو بیمه عمر کردم الان توی سال چهارم است اما به دلایلی چندماهی هست که اقساط را پرداخت نکردم آیا هنوز بیمه نامه اعتبار دارد ؟آیا میتوانم با پرداخت اقساط عقب‌‌افتاده به بیمه عمرم ادامه بدم؟لطفا راهنمایی کنید؟

  • جناب کرمی عزیز بله می تونید پرداخت حق بیمه تون رو انجام دهید و بیمه نامه تون رو ادامه بدهید.

 • من از مشاوره تیم بیمه تایم در خرید بیمه عمر استفاده کردم و با خیال راحت این بیمه نامه رو خریدم، توصیه می کنم قبل از خرید عمر حتما از بیمه تایم کمک بگیرید.

 • سلام من کارگرم ونه از مرگم خبر دارم نه اینکه فردا قراره چخ اتفاقی برام بیفته بهترین آپشن بیمه پاسارگاد کدومش واسه من خوبه؟

  • جناب غضنفری می تونید با سامانه بیمه تایم تماس بگیرید و مشاوره کامل در مورد خرید بیمه عمر رو داشته باشید.

  • جناب زرگران بیمه شده بیمه نامه ، نمی تواند در طول مدت جاری بودن بیمه نامه تغییر یابد

 • سلام من سیدرضا حسینی حسینی هستم مشاور و نماینده فروش شرکت بیمه پاسارگاد در امر فروش بیمه های عمر و تأمین آتیه. اطلاعاتی که در مورد بیمه عمر مخصوصاً بیمه عمر پاسارگاد قرار دادید بسیار مفید و عالی است.

 • سلام وقت بخیر
  برای ثبت نام بیمه عمر با حق پرداخت سالیانه ، اگه بخوایم مبلغی رو به عنوان سپرده در نظر بگیریم ، حداقل مبلغ برای سپرده گذاری چقدر هست؟ و این که مبلغ سپرده حتماً باید سالیانه واریز بشه؟ امکانش برداشت سپرده میسر هست؟ هر زمان به صورت دلخواه میشه مبلغی رو به عنوان سپرده به حساب واریز کرد؟ ممنون میشم یه توضیح کامل ارائه بفرمایید.

  • جناب اکبر بزرگوار می تونید برای دریافت مشاوره با ما به شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸-۰۲۱ تماس بگیرید. با تشکر

 • سلام وقت بخیر
  برای ثبت نام بیمه عمر با حق پرداخت سالیانه ، اگه بخوایم مبلغی رو به عنوان سپرده در نظر بگیریم ، حداقل مبلغ برای سپرده گذاری چقدر هست؟ و این که مبلغ سپرده حتماً باید سالیانه واریز بشه؟ هر زمان به صورت دلخواه میشه مبلغی رو به عنوان سپرده به حساب واریز کرد؟

  • جناب اکبر عزیز انتخاب حداقل بیمه بر اساس سن بیمه شده و مدت بیمه نامه بسیار مهم بوده ولی این نکته را در نظر داشته باشید که اگر می خواهید بیمه نامه کاملی داشته باشید که سرمایه گذاری ارزنده به همراه پوشش های کافی را داشته باشید بهتر است که مبلغ مناسبی را پرداخت کنید .

 • عرض سلام و آرزوی سلامتی برای تیم مدیریتی این وب سایت ، در بالا و در بخش پوشش فوت به هر علت گفته شده. « این پوشش به صورت سرمایه فوت می‌باشد که با حق بیمه پرداختی بیمه شده رابطه مستقیم داشته و بر اساس حق بیمه پرداختی فرد محاسبه می‌شود. میزان این پوشش ۳۵ برابر حق بیمه سالانه و ۳۰۰ برابر حق بیمه ماهانه می‌باشد. در صورت فوت فرد بیمه شده این مبلغ به اضافه اندوخته بیمه نامه ذینفعان بیمه نامه پرداخت می شود.»لطفا راهنمایی بفرمائید اگر کسی در سال پایانی قراردا یعنی سال ۳۰ ام و قبل از انقضا قرار داد فوت نماید کل اندوخته ( مبلغ ارزش باز خرید ) + سرمایه بیمه عمر به ذینفعان پرداخت خواهد شد؟ و اگر بیمه شده تا پایان مدت قرارداد به سلامت بود و فوت نکرد چی ؛ آیا در این حالت فقط اندوخته به وی تعلق میگیرد یا سرمایه هم به او تعلق خواهد گرفت؟

  • جناب حمید بزرگوار، ممنون از حسن توجه شما ، بله اگر مدت بمه نامه شما به پایان برسد و شما از هیچ کدام از پوشش های بیمه نامه تان استفاده نکرده باشید، اندوخته بیمه نامه تان به شما پرداخت می شود.

 • سلام من سال گذشته برای بیمه دخترم در ابتدا۱۰۰۰۰۰۰تومان دادم و تا امسال هم۱۲ ماه هر ماه ۱۵۰ دادم الان اندوخته رو داخل برنامه خود بیمه زده ۱۵۰۰۰۰۰تومان..کسی هست راهنمایی کنه؟؟

  • جناب وحید عزیز ، ما دسترسی به بیمه نامه شما نداریم ، با واحد صدور بیمه نامه تون تماس بگیرید و از اون ها کمک بگیرید.

 • با سلام
  خواهر بنده فوت کرده و حق بیمه ایشون ۲ سال پرداخت داشته و سال آخر بیشتر از ۹ ماه اقساط عقب افتاده داشته
  آیا یه ایشون بیمه تعلق میگیره؟

  • خانم سحر عزیز، در صورت عدم پرداخت حق بیمه، پوشش های بیمه ای شما متوقف می شود. و در صورت فوت فرد فقط اندوخته بیمه نامه به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می شود.

 • باسلام من تازه تواین کار امدم وزیادبااین رشته ارتباط ندارم ولی خیلی دوستش دارم ودوست دارم موفق بشم چطور وچگونه

 • می خواستم بدونم شرکت بیمه پاسارگاد که این همه مزایا میده درآمد حاصل از بیمه را در چه زمینه هایی سرمایه گذاری می کند و چه پشتوانه مالی دارد تا خدای نکرده در آینده ورشکسته نشده و بتواند به تعهدات خود عمل نماید.

  • جناب طاهای عزیز نحوه سرمایه گذاری شرکت های بیمه موضوعی است که معمولا اعلام نشده و فقط سود سرمایه گذاری به صورت سود مشارکت به بیمه گذاران پرداخت می شود.

 • سلام : من میتونم طرح سالانه یک میلیون و دویست تومن رو شرکت کنم و بعد از ۵ ماه کل هزینه بیمه یعنی ۲۰۰ میلیون رو پرداخت کنم و در ماه ششم ۹۰ درصد از ۲۰۰ میلیون رو وام بگیریم ؟

  • جناب سام عزیز تمامی مواردی که سوال بپرسید میتونید از جدول بیمه عمر کمک بگیرید و از مشاوره بیمه عمر تیم بیمه تایم کمک بگیرید.

 • جناب صادق بزرگوار، می تونید بیمه نامه ۳۰ ساله داشته باشید و قبل از سررسید بیمه نامه تون رو بازخرید کنید.

  • جناب اکبرزاده ، پوشش SoS بر اساس اندوخته بیمه نامه عمر پاسارگاد می تونید از پوشش های SOS بیمه پاسارگاد استفاده کنید.

 • سلام عزیز من از طرف پدرم بیمه خدمات درمانی هستم و میخوام خودمو بیمه عمر پاسارگاد کنم میخواتسم بدونم در صورت این کار بیمه خودم باطل میشه؟>

  • جناب امیر عزیز، بیمه عمر و بیمه درمان دو معقوله جدا از هم هستند و می تونید به راحتی از پوشش های هر دو بیمه نامه استفاده کنید.

  • جناب کمال بزرگوار، بله در بیمه عمر پاسارگاد ،بیمه گذار می تواند پوشش آتش سوزی مسکونی را نیز در بیمه نامه عمر خریداری نمایید. البته داشتن پوشش آتش سوزی مسکونی در بیمه عمر در میزان سرمایه گذاری این بیمه نامه تاثیر گذار می باشد. پیشنهاد ما این است که برای بهینه شدن میزان سودآوری بیمه عمر پاسارگاد ، بیمه آتش سوزی منزل را جداگانه تهیه نمایید.

  • خانم رمضانی عزیز می تونید با شماره های ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس گرفته و به کمک کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم بهترین بیمه عمر را خریداری نمایید. همچنین می تونید درخواست مشاوره و خرید بیمه عمر رو در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید.

  • جناب غلام بزرگوار ، در بلاگ بیمه تایم ، همه بیمه نامه های عمر توضیحات کامل داده شده و می تونید به بررسی و مقایسه مزایا و معایب بیمه عمر شرکت های بیمه بپردازید.

  • جناب فرهاد عزیز ، پوشش بیماری کرونا در بیمه عمر پاسارگاد تحت پوشش نمی باشد و فقط فوت به علت کرونا تحت پوشش سرمایه فوت به هر علت می باشد.

  • خانم عمادی عزیز بله شما می تونیدپرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد رو به کمک آپ پرداخت کنید.

  • خانم فاطمه عزیز، بله می تونید استعلتم بیمه عمر پاسارگاد رو به صورت آنلاین انجام دهید.

  • خانم احمیفر عزیز ، اندوخته بیمه پاسارگاد رو می تونید بر اساس جدولی که ضمیمه بیمه نامه تون هست مشاهده کنید و هم چنین به صورت آنلاین هم می تونید موراد مربوط به بیمه عمر پاسارگاد رو چک کنید.

  • جناب عزیز بزرگوار، دارنده هر بیمه نامه عمر پاسارگاد می تواند بعد از پایان ۶ ماه ۹۰ درصد از اندوخته بیمه نامه اش را وا بگیرد.

  • جناب غلامی کرونا در بیمه عمر پاسارگاد پوشش نداره و فقط سرمایه فوت به هر علت تحت پوشش این بیمه می باشد.

  • پرداخت بیمه عمر پاسارگاد به صورت آنلاین و هم از طریق اپلیکیشن های مختلف قابل پرداخت می باشد.

  • جناب عباسی عزیز، می تونید در مقالیه سود بیمه عمر پاسارگاد در بلاگ بیمه تایم به صورت کامل تمامی موارد مربوط به سود بیمه عمر پاسارگاد رو بررسی نمایید.

  • خانم مومنی عزیز، بله اتش سوزی رو می تونید در بیمه عمر خریداری نمایید. اما در نظر داشته باشید که داشتن بیمه آتش سوزی در میزان سرمایه گذاری شما تاثیر گذاشته و سرمایه گذاری شما کم می شود.

  • جناب حسین عزیز، میزان پرداخت سود بیمه عمر پاسارگاد در اخرین سال اعلامی ۲۰ درصد بوده است.

  • خانم زمانی عزیز برای اعمال تغییرات می تونید قبل از سررسید زمان تمدید، درخواست تغییرتان را اعلام کرده و اقدام به تغییر در بیمه نامه عمر خود بکنید.

  • زهرای عزیز بله شما می تونید در ۲ سال اول بیمه عمر پاسارگادتون رو بازخرید نمایید ولی این نکته را در نظر داشته باشید که میزان بازخریدی زیر ۵ سال به ضرر بیمه گذار می باشد.

 • مشخص نکرده اگر شخصی که بیمه عمر و آتیه خریداری کرده بجای پس انداز در بانک در بیمه سرمایه گذاری کند بهتر است یا در بانک پاسارگاد کدام سود دهی شان بیشتر است.
  ویا وامی که میدهند تابع چه شرایطی است و کار مزد آن چقدر هست
  متشکر موفق باشید./

  • جناب پزشکیان سود دهی و وام بیمه عمر پاسارگاد در دو مقاله به صورت جداگانه در بلاگ بیمه تایم می تونید مطالعه کنید.

  • جناب قاسم زاده عزیز ، پرداخت با تاخیر حق بیمه بیمه عمر پاسارگاد جریمه نداره ولی ممکنه پوشش ها و روند سرمایه گذاری شما به مشکل بخوره

  • نرم افزار پرداخت بیمه عمر پاسارگاد وجود ندارد ولی می تونید از طریق سایت بیمه پاسارگاد و یا نرم افزار های دیگر از جمله آپ می تونید پرداختی داشته باشید.

  • بیمه عمر پاسارگاد بازنشستگی نداره ولی شرکت های دیگر از جمله بیمه عمر خاورمیانه و بیمه عمر سامان مستمری دارند.

  • جناب مجیدی عزیز ، ضریب سرمایه میزان سرمایه فوت شما بر اساس حق بیمه پرداختی شما رو براورد و محاسبه می کنه. که این ضریب تا ۲۵ برابر حق بیمه سالانه می تواند منظور شود.

  • خانم بینایی زاده عزیز، نرم افزاری برای پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد وجود ندارد و شما می توانید از طریق نرم افزارهای مختلف مالی اقدام به پرداخت حق بیمه های بیمه نامه های عمر نمایید.

  • جناب گودرزی عزیز پزداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد بر اساس سررسید های تعریف شده در بیمه نامه از طریق روش های پرداخت قبوض به صورت انلاین و از طریق اپلیکیشن هایی همچون آپ قابل پرداخت می باشد.

  • خانم امانی عزیز بیمه دندانپزشکی در پوشش بیمه های تکمیلی می باشد و بیمه های عمر پوششی را برای دندانپزشکی را ارائه نمی کند.

 • مزایای بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان با سایر انواع بیمه های تفاوت دارد؟ برای بچه ۵ ساله می خواستم بیمه عمر پاسارگاد تهیه کنم . بهترین بیمه نامه برای کودکان کدوم شرکته بیمه هست؟

 • درود بر شما
  بنده ۲۸ سالم هست و تا الان خودم رو بیمه نکردم (خدمت سربازی رو گذراندم و در حال حاضر جایی مشغول به کار نیستم)
  الان میخوام بدونم که آیا خودم، خودم رو میتونم بیمه‌ی عمر و بازنشستگی کنم یا اینکه حتماً باید کارفرما بنده رو بیمه کنه؟
  و اینکه هزینه‌ی ماهیانه چقدر میشه؟
  سپاس

  • خانم زهرای عزیز، پوشش های تکمیلی بیمه نامه عمر پاسارگاد را می توانید در مقاله بیمه عمر پاسارگاد در بلاگ بیمه تایم مطالعه نمایید.

  • می تونید از طریق سامانه بیمه عمر پاسارگاد اقدام به مشاهده پرداختی های بیمه عمر پاسارگادتان نمایید.

  • جناب کمالی عزیز ،بیمه عمر پاسارگاد مستمری ندارد و فقط امکان پرداخت اندوخته بیمه عمر در پایان مدت بیمه نامه امکان پذیر می باشد. برای دریافت مستمری می توانید بیمه مستمری خاورمیانه یا بیمه عمر سامان را تهیه کنید.

 • پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد از طریق برنامه اپ امکان پذیر می باشد یا حتی به صورت آنلاین و از طریق بانک پاسارگاد می تواند با ثبت شناسه قبض و شناسه پرداخت حق بیمه عمرتان را پرداخت نمایید.

  • خانم امامی عزیز ، بله بعد از ۶ ماه از شروع بیمه نامه عمر پاسارگاد می تونید از محل اندوخته بیمه عمر تان وام بگیرید.

 • سلام
  من ۵ ساله بیمه پاسارگاد دارم چطور میتونم شخصی بیمه گذارم رو عوض کنم؟ بدون اینکه سابقه بیمه رو از دست بدم ، در صورت تغییر شخص بیمه گذار امکان دسترسی بیمه گذار قبلی به اطلاعات من هست؟

  • سارای عزیز تغییر بیمه گذار به راحتی قابل انجام می باشد کافیه که درخواست تغییر بیمه گذار رو به شرکت بیمه پاسارگاد ارائه بکنید.

 • امکان برداشت از اندوخته در بیمه عمر پاسارگاد وجود نداره و شاید این موضوع یکی از مهمترین معایب این بیمه عمر باشه؟! این موضع چه جالب بود

 • معایب بیمه عمر پاسارگاد فکر کنم نداشتن مستمری و نداشتن امکان برداشت از اندوخته هست. این موضوع می تونه در انتخاب بیمه عمر ما تاثیر گذار باشه.

 • چطور می تونیم مقایسه کلی درباره چند شرکت برتر در زمینه بیمه عمر داشته باشیم؟ مزایا و معایب بیمه عمر همه شرکت ها رو بخونیم؟

 • سلام بر بیمه تایم
  من از تیم شما بیمه عمر پاسارگاد خریدم می خواستم از مشاوره و همراهی تون تشکر کنم و اینکه الان قصد دارم بیمه عمر ایران بخرم براتون فرم هم پر کردم ممنونم راهنمایی م کنید

  • جناب میرهادی عزیزی برای خرید بیمه عمر پاسارگاد درخواست خرید رو در بیمه تایم ثبت نمایید و به کمک کارشناسان بیمه تایم می توانید بیمه مورد نظر تان را خریداری نمایید.

 • ، می‌توانید جهت خرید بیمه عمر پاسارگاد از طریق تکمیل فرم موجود در سایت منتظر تماس سریع باشید.

 • به نظرتون برای دخترم که ۸ماهه هست بیمه عمر پاسارگاد رو با چه مبلغی شروع کنم و برای خرید چکار کنم

  • خانم کیانی عزیز،می تونید با مبلغ ماهانه ۲۰۰ هزازتومان بیمه عمر پاسارگاد رو برای دخترتون انجام دهید.

 • پرداخت اقساط معوق بیمه عمر پاسارگاد رو چطور انجام بدیم؟ چند ماهه که بیمه عمر ماهی ۲۰۰ تومان رو پرداخت نکردم.

  • جناب محمودی عزیز می توانید از روش های پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد استفاده نمایید.

  • جناب علی عزیز، بهترین بیمه عمر پاسارگاد طرح بیمه عمر و تامین آتیه می باشد. برای پرداخت بیمه عمر پاسارگاد می تونید از روش های پرداخت گفته شده در بلاگ بیمه تایم استفاده نمایید.

  • سارای عزیز تعداد سال هایی که در بیمه بازنشستگی پاسارگاد می تونید مستمری بگیرید محدود هست و امکان پرداخت مستمری مادام العمر در این بیمه نامه وجود نداره .

 • با سلام و عرض خسته نباشید خدمت عوامل سایت
  لطفا پوشش ها و میزان خسارت ها و مطالب مربوط به بیمه عمر و تامین اتیه پاسارگاد رو اصلاح بفرمایید
  سرمایه فوت طبیعی درسال ۱۴۰۰ ..۷۰۰ میلیون تومان می باشد. پوشش نقض عضو هم ۷۰۰ میلیون می باشد که شما ۱۰۰ میلیون نوشتید. پوشش بیماریهای خاص هم بدون ارائه فاکتور و تا ۱۰۰ میلیون برای هر بیماری(جمعا ۵بیماری ۵۰۰ میلیون).
  امسال هم بلطف خدا طرح مستمری رو هم ارائه کرده.
  با تشکر از عنایت شما

  • جناب چگنی با تشکر از حسن توجه شما. همه پوشش های بیمه عمر پاسارگاد به صورت به روز می باشد.

  • خانم میترای عزیز، بله بیمه عمر پاسارگاد در دی ماه ۱۴۰۰ طرح بازنشستگی رو به بیمه عمرش اضافه کرده. هر فردی می تونه تا مدت مشخص مستمری دریافت بکنه.

 • بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان ارائه می شه؟ می تونم برای نوزاد ۱ ماهم بیمه عمر تهیه بکنم که بتونه ۱۰ سال بعد مستمری بگیره.

  • جناب تاری عزیز، بیمه تکمیلی رایگان- بیمه اتش سوزی مسکونی- مستمری در کنار پوشش های بیمه ای از مهمترین مزایای بیمه عمر پاسارگاد نسبت به سایر شرکت های بیمه می باشد.