نماد سایت بیمه تایم

معرفی بهترین بیمه‌های ازدواج و جهیزیه

بیمه ازدواج

یکی از مشکلات مهم جوانان ازدواج و تشکیل خانواده می‌باشد که این امر هم از لحاظ مالی و هم از اجتماعی دردسرهای بسیاری را برای خود آن‌ها و برای والدین و خانواده‌هایشان به همراه دارد. از این رو داشتن یک پشتیبان و پشتوانه مالی که بتواند در زمان نیاز از آن کمک بگیرند، می‌تواند دلگرمی برای همه ما باشد. از این رو شرکت‌های بیمه با ارائه طرح‌های مختلف  از قبیل بیمه کمک هزینه ازدواج، خرید جهیزیه سعی دارند تا بخش از این هزینه‌ها را جبران نمایند. . در این نوشته می‌خواهیم نگاهی به انواع بیمه ازدواج و جهیزیه داشته باشیم تا شما در انجام تصمیم درست در زمان خرید یاری رسانیم.

از جمله طرح‌های بیمه ای می‌توان به بیمه ازدواج ایران و بیمه جهیزیه ایران و بیمه عمر اشاره کرد. که در ادامه به توضیح کامل هر کدام از طرح‌ها خواهیم پرداخت.


۱- بیمه ازدواج ایران

شرکت بیمه ایران این طرح را با شرایط خاص برای محدوه سنی خاصی ارائه می‌کند. بیمه گذاران و بیمه شده های این بیمه نامه می‌توانند از همه مزایا و پوشش‌های این بیمه نامه استفاده نمایند.

هر فردی بر اساس میزان پوششهایی که می‌خواهد در این بیمه نامه داشته باشد و بر اساس توانایی مالی خود می‌تواند حق بیمه خود را انتخاب کند. برای سنین مختلف حداقل حق بیمه‌هایی از سوی بیمه ایران مشخص شده که با پرداخت اولین حق بیمه، بیمه نامه ازدواج جاری می‌شود:

در هر گروه میزان تعهدات و میزان پوشش های قابل استفاده بر اساس حق بیمه پرداختی هر فرد می‌باشد.

شرایط بیمه ازدواج ایران

 

 

پوشش‌ها:

 

سقف تعهدات

 

۲- بیمه جهیزیه ایران

از دیگر طرح‌های جدید بیمه ایران ارائه بیمه نامه جهیزیه است. در این بیمه نامه بیمه گذار بیمه نامه خود را  با پرداخت حق بیمه برای مدت مشخص پرداخت می‌کند و ذینفع و استفاده کننده این بیمه نامه را  فرزند دختر خود مشخص می‌نماید . سرمایه شکل گرفته در این بیمه نامه به عنوان کمک هزینه خرید جهیزیه می‌باشد. با توجه به شرایط این بیمه نامه اگر در طول مدت داشتن این بیمه نامه فوت کند و یا از کار افتاده شود می‌تواند از سرمایه فوت و یا ازکارافتادگی این بیمه نامه استفاده کرده و هم چنین با استفاده از پوشش ازکارافتادگی تا پایان مدت قرار داد حق بیمه ای را پرداخت نکرده و شرکت بیمه تا پایان مدت زمان قرارداد حق بیمه ، بیمه نامه را پرداخت می‌کند.

 

شرایط بیمه جهیزیه ایران

هم اکنون بیمه ازدواج و بیمه جهیزیه از سوی شرکت بیمه ایران ارائه نمی‌شود و بهتر است از بیمه عمر که در ادامه می‌خوانید استفاده نمایید

بیمه عمر برای ازدواج و جهیزیه

بیمه عمر بیمه نامه ارزنده ای که می‌تواند سرمایه گذاری برای هر فردی داشته باشد. والدین می‌توانند با انجام بیمه عمر یک سرمایه گذاری و پس انداز منظم برای آینده فرزندانشان انجام دهند و نتیجه سرمایه گذاری را برای مصارف مختلف از قبیل هزینه ازدواج، جهیزیه، سرمایه اولیه فرزندان، هزینه دانشگاهشان یا هزینه سفر دور دنیا در بازنشستگی هزینه نمایند.

بیمه عمر فرزندان در طرح های مختلف و با نام های مختلف ارائه می شود: بیمه تامین آتیه کودکان، بیمه آتیه فرزندان نمونه هایی از طرح‌های بیمه عمر کودکان می‌باشد. میزان و نحوه سرمایه گذاری به صورت یک جدول در اختیار شما قرار می گیرد تا شما بتوانید بهترین شرایط سرمایه گذاری را انتخاب و انجام دهید.

مزیت بیمه عمر به طرح های دیگر تشکیل سرمایه ارزنده این بیمه نامه به همراه پوشش های بیمه ای است که برای فرد بیمه شده منظور می شود. همچنین بیمه عمر مزایای مالی دیگری نیز دارد که فرد بیمه شده در طول مدت قرارداد می تواند از آن‌ها استفاده کنند از جمله وام بدون ضامن، دریافت اندوخته به صورت یکجا د، داشتن پوشش بیماری و … که همه می توانند از برتری های بیمه عمر نسبت به سایر طرح ها باشند.

سامانه بیمه تایم با همراهی کارشناسان تخصصی بیمه عمر می توانند با بررسی همه طرح های بیمه ای بهترین بیمه عمر را به شما ارائه نمایند. کافی است در چند ثانیه فرم زیر را تکمیل نمایید:

خروج از نسخه موبایل