بیمه تایم
مزایای بیمه عمر پاسارگاد

مزایای بیمه عمر پاسارگاد چیست؟ ۲۰ مزیت بیمه عمر پاسارگاد

۵
(۱)

بیمه عمر پاسارگاد از جمله پرفروش ترین بیمه نامه‌های عمر در صنعت بیمه در سال‌های گذشته می‌باشد. از این رو دارندگان این بیمه نامه می توانند از همه مزایای مهم این بیمه نامه استفاده نمایند. این که این بیمه نامه شامل چه مزایایی است که توانسته رتبه بالایی را در فروش بیمه عمر بدست آورد، موضوعی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

بیمه عمر پاسارگاد چیست؟

طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه پاسارگاد در بین طرح‌های عمر و تامین آتیه پاسارگاد می‌باشد. این بیمه نامه در کنار سرمایه گذاری، پوشش‌های بیمه ای را به بیمه گذاران ارائه می‌نماید.

پوشش‌های مهم بیمه عمر پاسارگاد

 • پوشش فوت به هر علت
 • پوشش فوت به علت حادثه
 • پوشش هزینه پزشکی در اثر حادثه
 • پوشش سرمایه از کارافتادگی
 • پوشش امراض خاص
 • پوشش آتش سوزی و زلزله مسکونی

میزان پوشش‌ها بر اساس ضریب حق بیمه پرداخت و سرمایه فوت بیمه نامه هر فرد محاسبه شده و در بیمه نامه درج می‌شود.


بیمه عمر پاسارگاد متناسب برای چه افرادی می باشد؟

با توجه به شرایط بیمه عمر پاسارگاد همه افراد با همه شرایط سنی می‌توانند بیمه عمر پاسارگاد را خریداری نمایند. کودکان، زنان خانه دار، مشاغل آزاد، دانشجوها، دانش آموزان ، افراد شاغل و …. همه می توانند با داشتن سلامتی کامل بیمه عمر پاسارگاد را داشته باشند.


حتما بخوانید: بیمه عمر یا سرمایه‌گذاری در بانک؟


مزایای بیمه عمر پاسارگاد

مزایای بیمه عمر پاسارگاد برای دارندگان بیمه عمر پاسارگاد را می توان از دو جنبه مهم بررسی کرد ، مزیت مالی بیمه عمر پاسارگاد و مزیت بیمه ای این بیمه نامه .

مزایای مالی بیمه عمر پاسارگاد

 • سرمایه گذاری با سود مشارکت بالاتر از سود بانکی
 • امکان دریافت وام ۶ ماه بعد از شروع بیمه نامه بدون نیاز به ضامن و وثیقه
 • انتخاب انتخاب نحوه پرداخت توسط بیمه گذار
 • داشتن معافیت مالیاتی برای سرمایه بیمه نامه
 • داشتن پوشش های اضافی آتش سوزی منزل مسکونی در کنار بیمه نامه عمر

مزایای بیمه ای بیمه عمر پاسارگاد

 • داشتن پوشش های بیمه ای کامل برای فرد بیمه شده
 • ارائه پوشش تکمیلی رایگان SOS
 • داشتن پوشش برای ورزش های رزمی و سایر خطرات اضافی

در زمان خرید بیمه عمر پاسارگاد و ثبت قرارداد بیمه‌نامه می‌توانیم سه دسته از خطرها را هم به پوشش‌های بیمه عمر اضافه کنیم. البته باید حق بیمه جداگانه برای این پوشش این خطرات بدهیم. سه گروه اصلی حوادث و خطرات در پوشش‌ها اضلی بیمه عمر پاسارگاد عبارتند از:

 • شورش، انقلاب، بلوا، اعتصاب، قیام، آشوب، کودتا و اقدامات مقامات نظامی و انتظامی
 • زلزله و آتش‌فشان
 • ورزش های رزمی و حرفه‌ای، شکار، سوارکاری، قایقرانی، راندن و یا سرنشینی هواپیمای آموزشی، اکتشافی و غیر تجاری، راندن و یا سرنشینی اتومبیل کورسی و موتورسیکلت دنده‌ای و مسابقه‌ای، راندن و یا سرنشینی هلیکوپتر، غواصی، پرش با چتر نجات (به‌جز سقوط آزاد) و کایت‌سواری یا راندن سایر لوازم پروازی بدون موتور.

مزایای بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان

مزایای بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان

مزیت بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان، نداشتن محدودیت سنی در خرید این بیمه نامه برای کودکان می باشد. همه والدین می توانند از بدو تولد برای همه فرزندان خود این بیمه نامه را همراه پوشش ها تهیه نمایند. داشتن این بیمه نامه هم از لحاظ پوشش بیمه ای و هم از لحاظ سرمایه گذاری و هم از لحاظ بازنشستگی دارای شرایط برابر با سایر بیمه نامه ها می باشد. البته با توجه به سن کودکان و ریسک پایین این بیمه نامه، می توانید از همه مزایای این بیمه نامه استفاده نمایند.

مزایای بیمه عمر پاسارگاد برای زنان خانه دار

زنان خانه دار هم می توانند از همه مزایای بیمه های عمر بیمه عمر پاسارگاد بهره مند شوند. داشتن پوشش های بیمه ای در کنار امکان دریافت مستمری از جمله مهمترین مزایای بیمه عمر پاسارگاد برای زنان خانه دار می باشد.

مزایای بیمه عمر پاسارگاد برای مشاغل آزاد

افرادی که در مشاغل آزاد در حال فعالیت هستند، می توانند بیمه نامه عمر پاسارگاد را انتخاب و خریداری نمایند. داشتن پوشش های بیمه ای، معافیت مالیاتی بیمه نامه عمر پاسارگاد، داشتن امکان دریافت مستمری در پایان مدت بیمه نامه همه از مهمترین مزایای داشتن بیمه عمر پاسارگاد برای مشاغل آزاد می باشد.

مزایای بیمه عمر پاسارگاد برای امراض خاص

بیمه عمر پاسارگاد در این بیمه نامه ۵ دسته بیماری ( انواع سرطان، سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی قلب باز، پیوند اعضای اصلی بدن) را تا سقف درج شده در هر بیمه نامه تحت پوشش قرار می دهد. علاوه بر این بیمه شده می تواند تا سقف اندوخته بیمه نامه از پوشش بیمه تکمیلی این بیمه نامه استفاده نماید. شرکت کمک رسان ایران  SOS این پوشش را برای بیمه گذاران خود فعال می نماید.

مزایای بیمه عمر پاسارگاد برای دریافت مستمری

از جمله مهمترین مزایای بیمه عمر پاسارگاد داشتن امکان دریافت مستمری در این بیمه نامه می باشد. همه دارندگان بیمه نامه عمر پاسارگاد می‌توانند در کنار بهره مندی از همه مزایای بیمه نامه از امکان دریافت مستمری و بازنشستگی این بیمه نامه استفاده نمایند. مدت دریافت مستمری با توجه به درخواست بیمه شده نسبت به مدت بیمه نامه و پرداخت حق بیمه مشخص می شود.

مزایای بیمه نامه عمر پاسارگاد برای اتباع خارجی

شرکت بیمه پاسارگاد، از جمله شرکت های بیمه ای می باشد که امکان خرید بیمه عمر پاسارگاد را برای اتباع خارجی فراهم کرده است. داشتن پوشش های بیمه ای و سایر مزایای بیمه نامه استفاده نمایند.

بهترین طرح بیمه عمر پاسارگاد کدام است؟

با توجه به انواع بیمه نامه هایی که توسط شرکت بیمه پاسارگاد ارائه می‌شود، دو طرح زیر به عنوان برترین طرح های بیمه عمر شرکت بیمه پاسارگاد هستند:

 • بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد
 • بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد

در طرح اول بیمه شده می‌تواند سرمایه گذاری و پوشش بیمه ای را برای فرد بیمه شده فراهم کند، اما در طرح دوم بیمه شده می‌تواند از پوشش‌های بیمه‌ای و سرمایه گذاری بیمه ای در کنار مستمری برای فرد بیمه شده داشته باشد.


اطلاعات خود را افزایش دهید: مقایسه بیمه‌های عمر


استعلام و خرید بیمه عمر پاسارگاد

برای استعلام و خرید بیمه عمر پاسارگاد می توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید، استعلام و خرید بیمه عمر پاسارگاد به کمک کارشناسان بیمه تایم قابل انجام می باشد. مقایسه جدول و شرایط بیمه نامه عمر پاسارگاد با سایر شرکت های بیمه از جمله مهمترین مزایای خرید بهترین بیمه عمر از بیمه تایم می باشد. (مشاوره خرید بیمه : ۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸- ۰۲۱)

 

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد رای ۱

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

اضافه کردن نظر