بیمه تایم
پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد| راهنمای جامع پرداخت حق بیمه

۰
(۰)

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از چندین روش مختلف قابل پرداخت می‌باشد. بیمه گذاران بیمه نامه‌های عمر پاسارگاد این امکان را دارند که با  همه روش‌های مختلف آنلاین و یا آفلاین و حضوری اقدام به پرداخت اقساط بیمه عمر خود کرده و استعلام پرداخت بیمه عمر پاسارگاد و سایر خدمات آنلاین بیمه عمر پاسارگاد را بررسی نمایند. در ادامه به بررسی تمامی روش‌های پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد می‌پردازیم تا کمکی برای بیمه گذاران بیمه نامه‌های عمر پاسارگاد باشد.

مشاهده سوابق و اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد

جهت دسترسی به اطلاعات بیمه عمرپاسارگاد و مشاهده سوابق خود تنها کافی است از طریق شماره بیمه نامه خود که روی سند بیمه نامه و همچنین دفترچه اقساط بیمه نامه ثبت شده است و کد ملی بیمه گذار اقدام به مشاهده وضعیت بیمه نامه خود نمایید.

مثال شماره بیمه نامه : ۲۵/۳۰۰۴۳/۰/۰/۱۳۹۹/۱۲۳۴۵۶

استعلام پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

برای استعلام بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید از طریق شماره بیمه نامه عمر و کد ملی بیمه گذار خود به اطلاعات بیمه نامه خود دسترسی پیدا کنید. استعلام سوابق بیمه عمر پاسارگاد نیز از این طریق امکان پذیر می‌باشد.

دریافت شناسه قبض و پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

داشتن شناسه قبض و پرداخت این امکان را برای فرد بیمه شده فراهم می‌کند که بتوانند از طریق همه روش‌های آنلاین و آفلاین که در ادامه گفته می‌شود اقدام به پرداخت حق بیمه شان نمایند. شناسه قبض و شناسه پرداخت توسط واحد صدور ارائه می‌شود.

روش های پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد

تمام بیمه شدگان دارنده بیمه عمر پاسارگاد می‌توانند به سادگی از طریق پنل شخصی خود به صورت آنلاین برای دریافت دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد خود اقدام و آنرا تمدید نمایند. وارد سایت بیمه عمر پاسارگاد شود و با وارد کردن کد ملی بیمه گذار و شماره بیمه نامه می‌توانید اقدام به دریافت دفترچه نمایید. البته در زمان تحویل بیمه نامه لیست اقساط بیمه عمر پاسارگاد ضمیمه بیمه نامه به بیمه گذار تحویل داده می‌شود. همچنین از طریق سایت نیز می‌توانید جدول اقساط بیمه عمر پاسارگاد رو به صورت فایل pdf دریافت نمایید.

پرداخت اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

روش اینترنتی راحترین روش در بین راه‌های پرداختی حق بیمه پاسارگاد می‌باشد. با همراه داشتن شناسه قبض و پرداخت می‌توانید از طریق همه روش‌های اینترنتی حق بیمه عمر پاسارگاد را پرداخت نمایید. اینترنت بانک، اپلیکیشن های مالی مختلف و … روش‌های مختلف برای پرداخت اینترنتی حق بیمه عمر پاسارگاد می‌باشند.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق موبایل

بیمه گذاران بیمه نامه‌های عمر می‌توانند از چند روش زیر از طریق موبایل اقدام به پرداخت بیمه عمر پاسارگاد نمایند.

نرم افزار پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

نرم‌افزار همراه بیمه پاسارگاد شرکت بیمه پاسارگاد با استفاده از جدیدترین فناوری‌های ارتباط اینترنتی، نرم‌افزار موبایلی پرداخت اقساط بیمه عمر و تأمین آتیه را راه‌اندازی نموده است.
شرکت بیمه پاسارگاد برای ارائه خدمات بهتر و کامل تر نرم افزار موبایل پاسارگاد رو ارائه کرده اند.

بیمه‌گذاران  بیمه نامه های پاسارگاد می‌توانند حق بیمه خود را توسط گوشی تلفن با استفاده از تمام کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. در این برنامه امکان دسترسی هر بیمه‌گذار به کلیه بیمه‌نامه‌های عمر و تأمین آتیه، امکان پرداخت اقساط تمام بیمه‌نامه‌های عمر و تأمین آتیه در هر زمان و مکان بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت، به‌روزرسانی وضعیت اقساط پرداخت‌شده حق بیمه، مشاهده سوابق پرداخت اقساط حق بیمه (با مشخص بودن پرداخت در سررسید، پرداخت با تأخیر و اقساط معوق) و… از مزایای این نرم‌افزار است.

در این نرم‌افزار امکان مشاهده تاریخچه پرداخت اقساط بیمه‌های عمر و تأمین آتیه و نیز پرداخت اقساط با انواع کارت‌های شبکه بانکی کشور فراهم‌شده است.

پرداخت واریز از طریق نرم افزار همراه بانک پاسارگاد

اگر در بانک پاسارگاد حساب دارید می‌توانید با دانلود اپلیکیشن همراه بانک پاسارگاد ضمن استفاده از ویژگی‌های متنوع این برنامه، اقساط حق بیمه عمر و تأمین آتیه خود را نیز از این طریق و به به‌راحتی پرداخت کنید.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق کد USSD و موبایل

از طریق کد دستوری #۷۲۰* هم میتوانید اقساط بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد خود را پرداخت کنید.

سامانه آنی بانک پاسارگاد (امپاد) با بهره گیری از تکنولوژی USSD راه اندازی شده و این کد برای همه مشترکین تلفن همراه ایرانسل، همراه اول و رایتل قابل استفاده است. برای استفاده از این سامانه نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزاری بر روی گوشی تلفن همراه نمی‌باشد و فقط با گرفتن شماره #۷۲۰* از روی تلفن همراه بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای می توان وارد منوی این برنامه شد. خدمات این سامانه قابل استفاده برای همه کاربران دارای یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب می‌باشد.

مراحل پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق کد USSD

۱- شماره گیری کد #۷۲۰* از طریق تلفن همراه
۲- انتخاب گزینه “قبض”
۳- انتخاب گزینه “قبض خدماتی”
۴- وارد کردن شناسه قبض
۵- وارد کردن شناسه پرداخت
۶- تایید مبلغ قبض مورد پرداخت
۷- وارد کردن شماره بانکی
۸- وارد کردن رمز دوم کارت
۹- نمایش اطلاعات پرداختی و تایید پرداخت

 

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از موبایلپرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق موبایلپرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق موبایلپرداخت بیمه عمر پاسارگاد از موبایلپرداخت بیمه عمر پاسارگاد از موبایل

 

 

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق تلفن بانک بیمه عمر پاسارگاد

یکی از روش‌های پرداخت که توسط شرکت بیمه پاسارگاد برای پرداخت بیمه عمر پاسارگاد ارائه شده، پرداخت از طریق تلفن‌بانک پاسارگاد نیز وجود دارد. کافی است با شماره ۸۲۸۹۱۱۱۱-۰۲۱ تماس بگیرید و مطابق تصویر اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید.

در این روش با استفاده از کارت‌ عابربانک پاسارگاد می‌توانید قسط بیمه عمر و تأمین آتیه خود را پرداخت کنید. ضمناً نیازی به واردکردن مبلغ قسط نیست و سیستم به‌صورت اتوماتیک مبلغ را کسر خواهد کرد. در این روش داشتن رمز پویا (رمز دوم ) الزامی است.


مطلب مرتبط: پرداخت بیمه عمر ایران 


پرداخت بیمه عمر پاسارگاد با شناسه

از جمله اطلاعات لازم برای پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق شناسه واریز بیمه عمر پاسارگاد می‌باشد.

مهلت پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد

برای پرداخت بیمه عمر پاسارگاد باید در سررسید مشخص شده بیمه گذار اقدام به پرداخت حق بیمه نمایید. اما اگر تاخیر در پرداخت بیمه  عمر پاسارگاد دارید چند حالت زیر ممکن است اتفاق بیافتد:

 

تاخیر کمتر از یک ماه در پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد

اگر بیمه نامه عمر پاسارگاد دارید ، تا یک ماه پس از سررسید حق بیمه عمر پاسارگاد فرصت پرداخت بیمه عمر دارید. در این مدت جریمه ای برای شما منظور نمی شود اما شما دارای پوشش بیمه عمر پاسارگاد هستید.

تاخیر بیشتر از یک ماه در پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد

اگر شما حق بیمه تان را بعد از یک ماه از سررسید بیمه عمرتان پرداخت نکرده اید در پرداخت حق بیمه تان به شما جریمه تعلق خواهد گرفت  ولی شما همچنان تحت پوشش بیمه عمر هستنید. در این حالت با تکمیل فرم گواهی سلامت بیمه عمر پاسارگاد در خصوص علت تاخیر در پرداخت حق بیمه و تامین اتیه را به اطلاع شرکت بیمه برسانید.

تاخیر بیشتر از شش ماه در پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد

اگر شما در طول مدت زمان یک ماه پس از سررسید حق بیمه  عمر پاسارگاد که مهلت پرداخت دارید و شش ماه پس از آن اقدام به پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد ننموده اید علاوه بر جریمه فرد بینه شده ، بیمه نامه شما به بیمه با سرمایه مخفف تبدیل خواهد شد که تکمیل فرم گواهی سلامت بیمه عمر و برگشت از حالت مخف در خصوص علت تاخیر در پرداخت حق بیمه  عمر اطلاع رسانی کتبی نمایید.

تاخیر بیشتر از یکسال در پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد

اگر بیش تر از ۱۲ ماه پس از گذشت سررسید بیمه عمر تان اقدام به پرداخت حق بیمه  عمر پاسارگاد ننموده اید. دراین حالت به علت گذشت یکسال از تاریخ سررسید بیمه عمر با واحد صدور بیمه  نامه عمر تماس بگیرید.


مطلب مرتبط: وام بیمه عمر پاسارگاد چیست؟


پرداخت اقساط معوق بیمه عمر پاسارگاد

اگر قسط معوقه بیمه عمر پاسارگاد دارید می‌توانید با شناسه‌هایی که برای پرداخت دارید می‌توانید اقدام به پرداخت حق بیمه عمر نمایید. همه روش‌های پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد برای پرداخت اقساط معوقه قابل انجام می‌باشد. فقط برای پرداخت هر قسط از شناسه پرداخت و شناسه قبض مخصوص به همان قسط استفاده نمایید.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق سایت بانک پاسارگاد

شاید یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد، پرداخت حق بیمه از طریق وب‌سایت بانک پاسارگاد است. برای این کار نیازی نیست که شما در بانک پاسارگاد حساب داشته باشید فقط کافی است که به اینترنت دسترسی داشته و با گوشی موبایل، تبلت یا کامپیوتر اقساطتان را پرداخت کنید. فقط کافی است یک کارت عابر بانک و رمز پویا داشته باشید.

نکته بسیار مهمی که در این روش وجود دارد این است که شما با همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب می‌توانید اقساط حق بیمه خود را پرداخت کنید.

نکته برای پرداخت باید شناسه قبض و شناسه پرداخت هر قسط از اقساط بیمه  عمر پاسارگادتان را جداگانه واریز نمایید.

پرداخت قبض بیمه عمر پاسارگاد

دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد

پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد می تواند از طریق دستگاه پوز، ATM و با مراجعه به بانک و آنلاین و سایر روش های دیگر همانند همه قبض های دیگر با داشتت شناسه قبض و شناسه پرداخت قابل پرداخت می‌باشد.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد با آپ

از جمله راه های ساده و در دسترس برای پرداخت بیمه عمر پاسارگاد، پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق آپ می‌باشد. فقط کافی است شناسه پرداخت و شناسه قبض پرداخت بیمه عمر و رمز دوم بانک داشته باشید.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق دستگاه پوز

اقساط بیمه عمر پاسارگاد از طریق پایانه‌های فروشگاهی کارتخوان های POS  نیز قابل پرداخت بوده و بیمه گذاران گرامی می‌توانند از این طریق اقدام به پرداخت حق بیمه نامه نمایند.
جهت پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد از این طریق مراحل زیر را انجام دهید.

۱- کشیدن کارت در پایانه و انتخاب گزینه پرداخت قبض

۲- وارد کردن شناسه قبض

۳- وارد کردن شناسه پرداخت

۴- تائید مبلغ پرداختی

۵- وارد کردن رمز عبور کارت

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد بدون شناسه قبض

امکان پرداخت بیمه عمر پاسارگاد بدون شناسه واریز وجود ندارد. حتما برای واریز بیمه عمر پاسارگاد باید شناسه پرداخت داشته باشد.

دریافت دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد

برای دریافت اقساط بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید به سایت بیمه پاسارگاد مراجعه کرده و با وارد کردن کد ملی و شماره بیمه نامه می‌توانید مشخصات بیمه نامه را به همراه لیست اقساط بیمه نامه تان را مشاهده نمایید. از طریق شناسه پرداخت و شناسه قبض هر قسط که به صورت جداگانه در لیست درج شده می‌توانید اقساط بیمه نامه تان را پرداخت نمایید.

خرید بیمه عمر پاسارگاد

برای خرید بیمه عمر پاسارگاد می‌تونید درخواست خرید بیمه نامه تون رو در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید. کارشناسان بیمه تایم می توانند اطلاعات کامل درباره بیمه عمر و مقایسه بیمه عمر شرکت های مختلف از لحاظ پوشش‌های بیمه ای و سرمایه گذاری برای شما انجام دهند. استعلام بیمه عمر به همراه انتخاب و خرید بهترین بیمه عمر در تخصص بیمه تایم می باشد.

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد رای ۰

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

اضافه کردن نظر