شرکت های بیمه

شرکت‌های بیمه

صنعت بیمه در سال های اخیر از جمله بخش های بسیار مهم و با قدرت در اقتصاد کشور بوده که توانسته نقش پررنگی را در جبران خسارات و پوشش دهی اتفاقات مختلف از قبیل حوادث رانندگی، بلایای طبیهی و … داشته باشد. شرکت های بیمه انواع خدمات بیمه ای را ارائه می دهند که بیمه گذاران می توانند با استفاده از خدمات بیمه ای خسارت های وارد شده به خودشان و اموالشان را جبران نمایند. برترین شرکت های بیمه در ارائه خدمات می توان به ترتیب زیر معرفی کرد:

 • بیمه ایران

شرکت بیمه ایران به عنوان قدیمی ترین شرکت بیمه ای مطرح در کشور می باشد که از سال 1314 در ایران مشغول به کار می باشد. شرکت بیمه ایران بیشترین سهم بازار را در بین شرکت های بیمه با 62 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده است. در حال حاضر بیمه ایران دارای 200 شعبه فعال و 3700 نماینده فعال در سراسر ایران دارد.

 

 • بیمه آسیا

شرکت بیمه آسیا بعد از بیمه ایران دومین شرکت بیمه ای است که در ایران مشغول به فعالیت می باشد و از سال 1338 خدمات بیمه ایی را به بیمه گذاران ارائه می نماید.  بیمه آسیا در حال حاضر بیش از 100 شعبه و 3000 نمایندگی در کل کشور دارد.

 

 • بیمه معلم

شرکت بیمه معلم از قدیمی ترین شرکت های بیمه خصوصی در ایران می باشد که از سال 1386 در حال ارائه خدمات بیمه ای به بیمه گذاران می باشد. شرکت بیمه معلم دارای 50 شعبه و 3000 نمایندگی فعال در داخل کشور می باشد.

 • بیمه دانا

یکی از قدیمی ترین شرکت های بیمه فعال در صنعت بیمه می باشد که در سال 1353 تاسیس شد. تا سال 1357 بیمه دانا فقط بیمه نامه اشخاص ارائه می کرد و از این سال به بعد همه خدمات بیمه ای را به بیمه گذاران ارائه می کند. شرکت بیمه دانا دارای 70 شعبه و 2000 نماینده فعال در سراسر کشور می باشد.

 • بیمه پارسیان

شرکت بیمه پارسیان از سال 1382 در حال ارائه خدمات بیمه ای به بیمه گذاران می باشد. بیمه پارسیان دارای 60 شعبه و  4000 نمایندگی فعال در سراسر کشور می باشد. بیمه پارسیان در همه رشته های بیمه ای در حال فعالیت می باشد.

 • بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد در سال 1385 توسط گروه مالی پاسارگاد تاسیس شد و از جمله شرکت هایی می باشد که دارای شبکه فروش بسیار گسترده در سطح کشور می باشد. بیمه پاسارگاد دارای 80 شعبه و 2000 نماینده فعال در سطح کشور می باشد.

 

 • بیمه سامان

از جمله شرکت های نامدار در صنعت بیمه شرکت بیمه سامان می باشد که در سال 1383 تاسیس شد و دارای 26 شعبه و 750 نماینده فعال در سراسر کشور دارد.

 • بیمه ملت

شرکت بیمه ملت در سال 1382 تاسیس شد و از همان ابتدا در همه رشته های بیمه ای مشغول به ارائه خدمات در بیمه می باشد. این شرکت دارای 5 شعبه فعال در کشور است 1000 نمایندگی فعال دارد. همچنین در زمینه فروش بیمه آنلاین هم فعال است.

 • بیمه کارافرین

شرکت بیمه کارافرین از سال 1383 شروع به فعالیت کرد. شرکت بیمه کارآفرین در همه رشته های بیمه ای بیمه های زندگی و غیر زندگی در حال فعالیت می باشد و از جمله شرکت های برتر در ارائه خدمات بیمه ای به بیمه گذاران می باشد.

 • بیمه خاورمیانه

شرکت بیمه خاورمیانه تنها شرکت بیمه ای است که از سال 1395 به صورت خدمات تخصصی بیمه عمر را در انواع مختلف ارائه می کند. بیمه مستمری مادام العمر و بیمه مستمری آنی دو طرحی بودند که برای اولین بار توسط شرکت بیمه خاورمیانه ارائه شد.

 • بیمه رازی

شرکت بیمه رازی از سال 1382 در صنعت بیمه کشور وارد شد. این شرکت بیمه د رانواع بیمه نامه های اشخاص و اموال در حال ارائه خدمات بیمه ای می باشد. بیمه رازی در حال حاضر دارای  ۳۶ شعبه و ۱۰۵۶ نمایندگی عمومی، ۶۵۳ نمایندگی بیمه‌های عمر  بوده و با بیش از ۸۷۴ کارگزاری همکاری می نماید.

 

 • بیمه ما

شرکت بیمه ما از سال 1390  در صنعت بیمه کشور وارد شده و در همه انواع رشته های بیمه ای خدمات بیمه ای ارائه می نماید. شرکت بیمه 40 شعبه و 2000 نماينده در سراسر كشور دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *