بیمه دی

بیمه دی

سال تاسیس 

1383

تعداد شعب

48

سهم بازار

17

رتبه رضایت‌مندی

یک

پرفروش ترین بیمه ها

ثالث ، تکمیلی

 تاریخچه بیمه دی

شرکت بیمه دی از سال 1383 در صنعت بیمه و در زمینه تمامی رشته های بیمه ای  از جمله بیمه ثالث، بیمه بدنه، بیمه درمان تکمیلی و بیمه دی و … در حال فعالیت می باشد. سطح توانگری شرکت بیمه دی در سال گذشته با توجه به گزارش بیمه مرکزی در سطح توانگری 1 می باشد. در این نوشته می خواهیم به بررسی کامل شرکت بیمه دی، از لحاظ انواع رشته های بیمه ای و خدمات این شرکت بپردازیم.


وضعیت بازار و فروش بیمه دی

بیمه  دی در حال حاضر دارای 48 شعبه فعال  در سراسر کشور و 633  نماینده فعال جنرال و عمر در سراسر کشور می‌باشد. اگر بخواهیم نگاه کلی نسبت به عملکرد بیمه دی در دو سال 96 و 97 داشته باشیم، می‌توانیم از گزارش سالانه بیمه مرکزی کمک بگیریم. بر اساس جدول زیر تعداد بیمه نامه‌های صادر بیمه دی در دو سال گذشته در همه رشته‌های بیمه‌ای قابل مشاهده می‌باشد و همانطور که می‌بینید این شرکت در رشته بیمه ثالث، بیمه مسئولیت بیشترین تعداد بیمه نامه صادر را نسبت به سایر رشته‌های بیمه‌ای دارد.

بیمه دی


شاخه‌های بیمه‌ای فعال در شرکت بیمه دی

بیمه درمان تکمیلی دی

بیمه تکمیلی دی، به صورت بیمه تکمیلی گروهی ارائه می شود و شرکت بیمه دی یکی از توانمند ترین شرکت ها در ارائه بیمه های تکمیلی گروهی می باشد.

بیمه ثالث دی

بیمه نامه ثالث، بیمه نامه اجباری می باشد که باید توسط همه دارندگان وسایل نقلیه موتوری خریداری شود.  بیمه ثالث تمامی خسارات مالی و جانی که به اشخاص ثالث (یعنی تمام کسانی که در اثر حادثه دچار خسارت مالی یا جانی شده باشند به جز راننده مقصر حادثه)  وارد شود را تحت پوشش قرار می‌دهد.

بیمه بدنه دی

بیمه بدنه دی برای جبران خسارت های ناشی از حوادثی می باشد که برای خودروی شما اتفاق افتاده باشد. سه پوشش اصلی بدنه شامل حادثه جزئی و کلی، آتش سوزی و سرقت کلی است. خطرات اضافی دیگری نیز از قبیل شکست شیشه، سرقت درجا، توقف در مدت تعمیر وسیله نقلیه در تعمیرگاه و پاشیدن مواد اسیدی و شیمیایی می تواند به درخواست بیمه گذار و با پرداخت حق بیمه اضافی به پوشش های اصلی اضافه گردد.


بیمه عمر دی

در بیمه نامه عمر دی  علاوه بر پوشش های بیمه ای از قبیل سرمایه فوت، پوشش امراض و … را در کنار سرمایه گذاری را ارائه می نماید. این بیمه نامه را همه افراد از بدو تولد تا 65 سالگی می توانند خریداری نمایند. مدت این بیمه نامه می تواند 5 تا 30 سال باشد.

بیمه مسافرتی دی

بیمه نامه مسافرتی دی، پوشش هایی را با همکاری شرکت های کمک رسان برای مسافرت های خارج از کشور برای فرد بیمه شده ارائه می نماید.

بیمه آتش سوزی دی

شرکت بیمه دی ، بیمه نامه آتش سوزی را در 3 محصول با عنوان بیمه آتش سوزی صنعتی، بیمه آتش سوزی غیر صنعتی و بیمه آتش سوزی طرح جامع منازل مسکونی را ارائه می نماید.

بیمه حمل و نقل دی

بیمه نامه های حمل و نقل در 3 نوع بیمه باربری وارداتی، بیمه باربری صادراتی و بیمه نامه باربری داخلی ارائه می شود و شرکت بیمه دی بر اساس نوع بیمه نامه پوشش های لازم را به بیمه گذاران این بیمه نامه ارائه می نماید.

بیمه مسئولیت دی

شرکت بیمه دی، بیمه نامه مسئولیت را در 5 دسته مختلف به بیمه گذاران ارائه می نماید. بیمه مسئولیت مدنی فردی، بیمه مسئولیت مدنی، بیمه مسئولیت حرفه ای، بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل ، بیمه مسئولیت مدنی در قبال کارکنان پنج دسته مختلف بیمه مسئولیت در شرکت بیمه دی می باشد.


بیمه مهندسی ایران

بیمه های مهندسی زیر مجموعه بیمه های اموال می باشد که در این بیمه نامه خسارات فیزیکی غیرقابل پیش بینی ناشی از حوادث در پروژه های در حال احداث و یا سازه ها و تاسیسات و یا ماشین آلات و تجهیزات در حال بهره برداری تحت پوشش قرار می گیرد.


آدرس شعب بیمه دی

 • تهران، خیابان انقلاب اسلامی – تقاطع حافظ – شماره 956
 • اسلامشهر – خیابان بسیج – ابتدای خیابان مطهری – مجتمع نفریه
 • بلوار میرداماد ، بین نفت و مدرس ، پلاک 239
 • خيابان بهشتي خيابان پاکستان جنب سفارت افغانستان پلاک 8 – کدپستی : 1531635411
 • کيلومتر 15 جاده قديم درب 16 و 17 سازمان بازاريابي و فروش ايران خودرو
 • خيابان دماوند – ايستگاه وحيديه – پلاک 806
 • خیابان آزادی ابتدای جاده مخصوص نرسیده به خیابان بیمه 4 پلاک 43 ساختمان معراج
 • ورامین- بلوار شهید باهنر-روبروی آتش نشانی


اپلیکیشن بیمه دی

دارندگان بیمه نامه تکمیلی دی می توانند با استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه (اندورید) بیمه دی سوابق و هزینه های درمانی را مشاهده کرده و حتی جستجوی مراکز درمانی طرف قرارداد با شرکت بیمه  دی را نیز مشاهده نمایند.


بیمه دی رسا

در این سامانه ( رسا)، کلیه ی مراجع درمانی سرپایی و بستری از طریق این پنل می‌توانند نسبت به ثبت نام در سامانه ی رسا جهت عقد قرارداد با شرکت های بیمه گر اقدام کنند. ثبت معرفی نامه های سرپایی و بستری، مدیریت صورت حساب های دوره ای، مدیریت اطلاعات کاربران و پزشکان نیز در این پنل قابل انجام می باشند.


استعلام بیمه دی

برای استعلام بیمه دی می توانید درخواست بیمه ای تان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید. به کمک مشاوره و مقایسه شرکت های مختلف بیمه ای می توانید بهترین بیمه  نامه را از طریق بیمه تایم تهیه نمایید.

جزییات بیمه های بیمه دی

 • بیمه ثالث دی
 • بیمه تکمیلی دی
 • بیمه بدنه دی
 • بیمه آتش سوزی دی
 • بیمه مسئولیت دی
 • بیمه مهندسی دی
 • بیمه عمر دی