سوالات متداول

بیمه تایم چیست؟

بیمه تایم سامانه آنلاین ارائه خدمات بیمه‌ای در جهت فروش انواع بیمه نامه می‌باشد، بیمه تایم ماهیت کارگزاری داشته و دارای مجوز رسمی همکاری با همه شرکت‌های بیمه از سوی بیمه مرکزی را دارد. بیمه تایم هم به صورت آنلاین و هم از طریق تلفنی انواع خدمات بیمه‌ای را ارائه می‌کند.

چرا باید از بیمه تایم بیمه بخرم؟

بیمه تایم ماهیت کارگزاری داشته و به صورت رسمی مورد تایید بیمه مرکزی بوده و با همه شرکت‌های بیمه همکاری داریم. از این جهت شما به راحتی می‌توانید هر نوع بیمه نامه را از هر شرکت بیمه‌ای خریداری نمایید.

در کنار تمامی موارد صرفه جویی در هزینه و زمان، حق انتخاب در بین همه شرکت های بیمه، امکان مقایسه بین شرکت‌ها و پشتیبانی 24 ساعته، امکان ذخیره همه بیمه نامه‌های خریداری شده از بیمه تایم می‌تواند برخی از مزایای خرید از بیمه تایم باشد. شما می‌توانید به صورت آنلاین و یا از طریق تماس تلفنی یا ایمیلی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خدمات رایگان بیمه تایم کدام است؟

ارائه مشاوره رایگان در زمینه همه رشته های بیمه ای و امکان مقایسه قیمت بین شرکت های مختلف از برترین مزیت های بیمه تایم است، با توجه به ماهیت کارگزاری بیمه تایم، تمامی مشاوره‌ها و خدمات ارائه شده از طرف ما به صورت بی طرف و توسط کارشناسان مجرب بیمه‌ای انجام می‌شود. هدف ما بهترین خدمات در جهت کسب بیشترین رضایت از سمت بیمه گذاران می‌باشد.

نحوه دسترسی من به بیمه تایم چگونه است؟

از طریق وب سایت بیمه تایم  BimeTime.com  در سیستم ها و گوشی های همراه و از طریق نصب اپلیکیشن BimeTime  می‌توانید  از انواع خدمات بیمه‌ای بیمه تایم استفاده نمایید.

چقدر طول می‌کشد که من بیمه نامه‌ام را از بیمه تایم دریافت کنم؟

رساندن بیمه نامه در حداقل زمان ممکن به دست شما از برترین خدما ما است. البته با توجه به آدرس و شرایط ثبت شده در اطلاعات دریافت کننده بیمه نامه، بیمه نامه به دست شما می‌رسد.

چرا باید درسایت بیمه تایم ثبت نام کنم؟

برای تجمیع اطلاعات بیمه‌ای شما به صورت یکجا، حتی برای بررسی زمان تمدید بیمه نامه‌ها شما به راحت می‌توانید با ورود به حساب کاربری خود اطلاعات بیمه‌ای‌تان را از طریق وب سایت بیمه تایم به راحتی مدیریت کرده و بتوانید انواع بیمه نامه‌ها را از شرکت‌های مختلف بیمه‌ای را کنار هم داشته باشید و در نهایت از خدمات و تخفیفات باشگاه مشتریان ما سود ببرید

چطور باید در سایت بیمه تایم ثبت نام کنم؟

برای ارتباط مستقیم با پشتیبانی می‌توانید با شماره 021 8888888 تماس گرفته  و یا بعد از وارد کردن شماره تماس منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

بیمه تایم چه رشته‌های بیمه‌ای را ارائه می‌کند؟

در بیمه تایم شما می‌توانید انواع رشته‌های بیمه‌ای از جمله بیمه عمر، بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، بیمه مسافرتی و … را از همه شرکت‌های بیمه به صورت آنلاین خریداری نمایید و یا از خدمات مشاوره‌ای ما استفاده کنید.

حریم خصوصی من در بیمه تایم چگونه رعایت می‌شود؟

بیمه تایم همواره خود را مسئول حفظ و حراست از اطلاعات شخصی بیمه گذاران و مشتریان خود می‌داند و متعهد است که در هر شرایطی از افشای اطلاعات کاربران خود خودداری می‌کند.

چطور می‌توانم با بیمه تایم همکاری کنم؟

شما می‌توانید از طریق سایت بیمه تایم و ثبت نام اولیه در قسمت همکاری با ما، منتظر تماس همکاران بخش پشتیبانی ما باشید.

چگونه شماره همراهمان را در بیمه تایم تغییر دهیم؟

ممکن است که شما شماره همراهی که در زمان ثبت نام در حساب کاربری خود وارد کرده‌اید را گم کنید و یا حتی شماره تماس شما تغییر یابد. برای همین موضوع می‌توانید برای تغییر شماره تماس با شماره تلفن ……………….. تماس گرفته و یا شماره تماس جدید خود را به آدرس ایمیل …………… ارسال نمایید.

ماهیت کارگزاری بیمه تایم چه مزیتی برای من در استفاده از خدمات بیمه‌ای دارد؟

ساختار کارگزاری بیمه و داشتن مجوز همکاری با همه شرکت‌های بیمه از سمت بیمه مرکزی می‌تواند یکی از گزینه‌های برتر در انتخاب بیمه تایم باشد. رفتار بی‌طرفانه بیمه تایم در انتخاب شرکت‌های بیمه، باعث می‌شود گزینه مناسبی برای خرید انواع بیمه نامه باشد. شما می‌توانید با بررسی تمامی گزینه‌ها، بهترین انتخاب را می‌توانید داشته باشید.

خدمات بیمه تایم چه مناطقی را پوشش می‌دهد؟

بیمه تایم در حال حاضر در حال ارائه خدمات به تهران و حومه می‌باشد. ولی در آینده امکان ارائه خدمات به تمامی مراکز استان‌ها فراهم خواهد شد..

تفاوت خرید آنلاین بیمه از بیمه تایم با خرید حضوری بیمه در چیست؟

امکان خرید آنلاین بیمه در هر زمان و در هر موقعیت مکانی و جغرافیایی می‌تواند از برتری های خرید آنلاین بیمه باشد، اعتبار تمامی بیمه نامه‌های صادر شده از طرف بیمه تایم مورد تایید بیمه مرکزی بوده و در زمان خسارت هیچ تفاوتی با بیمه نامه‌هایی که به صورت حضوری خریداری می‌شود ندارد.

من چند تا بیمه نامه می‌تونم از بیمه تایم خریداری نمایم؟

خرید بیمه از بیمه تایم محدودیت تعدادی نداشته و هر فردی می‌تواند چندین بیمه نامه را از چندین شاخه بیمه ای خریداری نمایید. حتی می‌توانید همه بیمه نامه‌های خودتان و خانواده و حتی دوستانتان را با یک حساب کاربری تمدید کرده و یا حتی بیمه نامه جدیدی را خریداری نمایید. شایان ذکر است که با این شیوه هر چه تعداد و تنوع بیمه‌ نامه‌های کاربری بیشتر باشد می‌توانید امتیازات بیشتری را در باشگاه مشتریان ما استفاده کنید.

در زمان خسارت چه کار کنم؟

زمان خسارت ، شما به راحتی می‌توانید با بیمه تایم تماس گرفته و اعلام خسارت نمایید، کارشناسان ما شما را درباره نحوه پیگیری و دریافت خسارت را راهنمایی می‌کنند.

از کجا مطمئن شویم که بیمه تایم کارگزار بیمه بوده و با همه شرکت های بیمه کار می‌کند؟

برای استعلام اعتبار کارگزاری بیمه از سوی بیمه مرکزی، می‌توانید از طریق استعلام از سیستم سنهاب بیمه مرکزی این کار ار انجام داده و کد اعتبار این کارگزاری را چک نمایید.

چگونه قیمت شرکت‌های مختلف بیمه را با هم مقایسه کنیم؟

در بیمه تایم شما می‌توانید به راحتی بر روی وب سایت بیمه تایم و یا بر روی اپلیکیشن بیمه تایم ما انتخاب رشته بیمه‌ای مورد نظر و پوشش‌های بیمه‌ای خدمات شرکت‌های مختلف و قیمت شرکت‌های مختلف را با یکدیگر و مقایسه نمایید. در این مقایسه شرکت‌های بیمه را می‌توانید بر اساس قیمت‌ها و یا بر اساس میزان رضایتمندی و توانگری شرکت‌ها مرتب نمایید.

چگونه بیمه نامه ای را که خریداری کرده را لغو کنیم؟

بیمه نامه‌ای که شما خریداری کرده‌اید و بیمه نامه شما صادر شده باشد، امکان ابطال بیمه نامه شما با طی مراحل اداری امکان پذیر می‌باشد و شاید هم امکان باطل کردن برخی از بیمه نامه‌ها وجود نداشته باشد.
اگر بیمه نامه را سفارش دهید می‌توانید لغو خرید بیمه نامه خود را از پشتیبانی بیمه تایم پیگیری نمایید

چگونه اطلاعاتی که در ثبت نام وارد کرده ام را تغییر دهم؟

امکان تغییر اطلاعات ثبت نامی در بخش کاربری بیمه تایم با انتخاب گزینه ویرایش امکان پذیر است، علاوه بر این می توانید از طریق ایمیل …………… درخواست خود را در جهت تغییر مشخصات فردی به کارشناسان ما اطلاع دهیم.