بیمه بدنه ایران، استعلام و خریدآنلاین با بهترین قیمت

بیمه بدنه ایران همواره یکی از انتخاب‌های بیمه‌گذاران در خرید بیمه بدنه بوده و هست. این بیمه‌نامه با پوشش‌هایی که دارد خسارت‌های وارد شده به وسیله نقلیه شما حتی در تصادفاتی که خود شما مقصر حادثه بوده‌ است، یا حتی خساراتی که در اثر تصادف نبوده از جمله سرقت، آتش سوزی، انفجار، سقوط، واژگونی و به طور کلی خساراتی که در اثر برخورد خودرو با اجسام ثابت و یا متحرک دیگر را بر اساس شرایط بیمه بدنه جبران می‌کند. اجازه دهید نگاهی دقیق‌تر به پوشش‌ها و سایر نکات بیمه بدنه ایران مثل تخفیفات و قیمت و مزایا و معایب این بیمه نامه … داشته باشیم.


قیمت بیمه بدنه ایران  در سال 1402

برای مشاهده قیمت بیمه بدنه ایران در سال 1402 می‌توانید در سامانه بیمه تایم مشخصات خودرویتان را ثبت نمایید و قیمت شرکت‌های مختلف را مشاهده و مقایسه نمایید.

به عنوان مثال: اگر ارزش خودروی شما 300.000.000 میلیون تومان باشد و اولین بیمه نامه بدنه را خریداری کنید، قیمت بیمه بدنه ایران فقط با پوشش های اصلی حدود 2.315.000 میلیون تومان می باشد.

اگر ارزش خودروی شما 500.000.000 میلیون تومان باشد و اولین بیمه نامه بدنه را خریداری کنید، قیمت بیمه بدنه ایران فقط با پوشش های اصلی حدود 4.178.000 میلیون تومان می باشد.

اگر ارزش خودروی شما 1.000.000.000 میلیون تومان باشد و اولین بیمه نامه بدنه را خریداری کنید، قیمت بیمه بدنه ایران فقط با پوشش های اصلی حدود 5.795.000 میلیون تومان می باشد.

پوشش‌های بیمه بدنه ایران

پوشش های بیمه بدنه ایران

پوشش‌های این بیمه نامه دارای دو دسته پوشش اصلی بدنه و پوشش اضافی بدنه می‌باشد:

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه ایران

 • حادثه:
  این پوشش شامل خسارتی می‌باشد که در اثر برخورد با یک جسم ثابت و یا متحرک به خودروی بیمه شده می‌باشد، هم چنین برای جبران خسارات ناشی از واژگونی و سقوط خودروی بیمه شده نیز می‌توان از این پوشش استفاده کرد.
 • آتش‌سوزی:
  در این پوشش همه خساراتی که در اثر آتش سوزی، صاعقه و یا انفجار به خودروی بیمه شده و حتی لوازم یدکی اصلی خودرو وارد شود، جبران می‌شود.
 • سرقت کلی:
  در این پوشش دزدیده شدن وسیله بیمه شده و یا خساراتی که در اثر دزدیده شدن به وسیله نقلیه و یا وسایل اضافی آن وارد شود تحت پوشش قرار می‌گیرد.
 • خسارت‌هایی که در زمان انتقال خودروی بیمه شده و یا حتی در زمان نجات خودرو خسارتی به خودروی بیمه شده وارد گردد نیز توسط بیمه ایران جبران می‌شود.
 • اگر به علت هر کدام از خطرات بیمه شده خساراتی به باطری و لاستیک‌های چرخ خودروی بیمه شده وارد شود، این خسارت نیز توسط بیمه بدنه ایران تا 50 درصد قیمت نو قطعه قابل پرداخت می‌باشد.

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه ایران

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه فقط جبران خسارات گفته شده را انجام می‌دهد، برای این که در بیمه‌نامه‌ای که خریداری می‌کنید پوشش‌های کامل را داشته باشید بهتر است که بر اساس نیاز خود پوشش‌های اضافی بیمه بدنه را هم در کنار پوشش‌های اصلی این بیمه‌نامه خریداری نمایید.لازم است توجه داشته باشید که هر کدام از پوشش‌های اضافی موجب تغییر قیمت بیمه بدنه می‌شود.

 • پوشش سرقت لوازم و قطعات وسایل نقلیه بیمه شده در بیمه بدنه ایران :
  پوشش سرقتی که در پوشش‌های اصلی بیمه ایران وجود دارد شامل سرقت کلی خود اتومبیل می‌باشد، اما برای داشتن پوشش برای لوازم خودرو باید پوشش اضافی سرقت را خریداری نمایید. با داشتن این پوشش لوازمی از جمله ضبط، رینگ، لاستیک و … با بازدید کارشناس بیمه و پرداخت حق بیمه اضافی تحت پوشش قرار می‌گیرد. در بیمه بدنه خودرو ایران ارزش لوازمی که تحت پوشش سرقت قرار می‌گیرند نباید از 20 درصد ارزش وسیله نقلیه تجاوز نماید. نرخ پوشش سرقت در جا لوازم در بیمه ایران 3 درصد حق بیمه پایه بیمه بدنه می‌باشد.
 • شکست شیشه وسیله نقلیه بیمه شده در بیمه بدنه ایران :
  اگر شیشه خودروی بیمه شده در اثر تغییر دما و یا متراکم شدن هوا در داخل خودرو بشکند با داشتن این پوشش قابل جبران می‌باشد. اما شکست شیشه در اثر حوادثی باشد که تحت پوشش بیمه نباشند، از طرف شرکت بیمه جبران نمی‌شود. شکست شیشه در این بیمه نامه بر اساس ارزش روز شیشه قابل پرداخت می‌باشد و هزینه نصب آن پس از کسر 10 درصد فرانشیز می باشد. نرخ پوشش شکست شیشه  5 درصد از حق بیمه بدنه سالانه می‌باشد.
 • نوسانات قیمت:
  با توجه به تغییرات اوضاع اقتصادی این پوشش می‌تواند برای بیمه بدنه بسیار مهم می‌باشد. با داشتن این پوشش نوسانات قیمت خودرو در طول مدت بیمه نامه تحت پوشش قرار می‌گیرد. پوشش نوسانات قیمت برای خسارت جزئی و حداکثر تا مبلغ ۱۰ میلیون ریال قابل پرداخت می‌باشد. نرخ پوشش نوسانات قیمت در بیمه بدنه ماشین  ایران 5 درصد از حق بیمه سالانه بیمه بدنه می باشد.
 • بلایای طبیعی:
  این پوشش از سال ۱۳۷۷ در تعهدات بیمه ایران به صورت پوشش اضافی قرار گرفته است. صاعقه از جمله بلایای طبیعی می‌باشد که جزو پوشش‌های اصلی بیمه بدنه می‌باشد ولی برای جبران خسارات بلایای طبیعی دیگر از قبیل سیل، زلزله و آتشفشان باید پوشش اضافی بلایای طبیعی را خریداری نمایید. نرخ پوشش بلایای طبیعی 5 درصد حق بیمه سالانه بیمه بدنه می باشد.
 • پوشش پاشیده شدن اسید،رنگ و مواد شیمیایی:
  خساراتی که در اثر پاشیده شدن اسید، رنگ و سایر مواد شیمیایی بر روی بدنه خودرو وارد شود با داشتن این پوشش اضافی قابل جبران می‌باشد. نرخ پوشش پاشیده شدن رنگ، اسید، مواد شیمیایی  5 درصد از حق بیمه سالانه بیمه بدنه می‌باشد.
 • غرامت استفاده نکردن از وسیله نقلیه در زمان تعمیرات:
  اگر حادثه و اتفاقی برای خودروی بیمه شده شما بیافتد که مدتی برای تعمیر در تعمیرگاه بوده و قابل استفاده نباشد، مبلغی به صورت هزینه ایاب و ذهاب روزانه به بیمه‌گذار پرداخت می‌شود. مدت زمان عدم استفاده از اتومبیل در زمان تعمیر توسط کارشناس شرکت بیمه مشخص می شود. جمع کل غرامت روزهای عدم استفاده از خودروی بیمه شده  در بیمه بدنه ایران نباید از 20 درصد مبلغ خسارت برآورد شده بیشتر باشد.تعهد شرکت بیمه ایران برای این پوشش تا مدت 30 روز عدم استفاده از وسیله نقلیه و به ازای هر روز 2000 تومان می‌باشد.
 • میخ کشی:
  پوشش خسارت ناشی از کشیده شدن میخ و سایر اشیا مشابه تیز بر روی بیمه بدنه خودرو از جمله پوشش‌هایی می‌باشد که فقط توسط شرکت بیمه ایران ارائه می‌شود.
 • پوشش خودروی نامتعارف در بیمه بدنه ایران:
  یکی از پوشش های بیمه بدنه ایران که در سال 1401 ارائه شده ، پوشش خودروی نامتعارف می باشد. همه خودروهای نامتعارف برای دریافت خسارت باید همه خودروهایی که به صورت نامتعارف تعریف شده اند باید این پوشش را داشته باشند.

اگر در حال حاضر بیمه بدنه  ایران دارید و می‌خواهید پوشش‌های خود را افزایش دهید می‌توانید از طریق تکمیل فرم موجود در صفحه خرید بیمه بدنه بیمه تایم علاوه بر خرید آسان از مشاوره تخصصی نیز بهره‌مند شوید.

 


تخفیفات بیمه بدنه ایران

تخفیفات بیمه بدنه در محاسبه قیمت بیمه بدنه ایران بسیار مهم می‌باشند. در محاسبه بیمه بدنه تخفیفات بیمه بدنه از حق بیمه کل کسر می‌شود و در نهایت باعث کاهش قیمت بیمه بدنه می‌شوند.تخففیفات بیمه بدنه ایران عبارتند از:

 • تخفیف عدم خسارت در بیمه بدنه ایران
 • تخفیف پرداخت نقدی حق بیمه بدنه ایران
 • تخفیف‌های مناسبتی بیمه بدنه ایران (تخفیف بیمه بدنه دهه فجر)
 • تخفیفات گروهی بیمه بدنه ایران
 • تخفیف بیمه بدنه خودرو صفر بیمه ایران
 • تخفیف بیمه بدنه ایران برای ایثارگران

اگر بیمه بدنه شما دارای سابقه عدم خسارت در بیمه می‌باشد، می‌توانید از این تخفیف در بیمه بدنه‌تان استفاده کنید. میزان تخفیفات عدم خسارت در بیمه بدنه ایران بر اساس جدول زیر لحاظ می شود:

یک سال عدم خسارت بیمه بدنه25 درصد تخفیف
دو سال عدم خسارت بیمه بدنه35 درصد تخفیف
سه سال عدم خسارت بیمه بدنه45 درصد تخفیف
چهار سال و بیشتر عدم خسارت بیمه بدنه60 درصد تخفیف

نحوه انتقال بیمه بدنه و تخفیفات آن یکی دیگر از مواردی است که ممکن است با آن برخورد داشته باشید و آشنایی با فرایند آن خالی از لطف نیست.

تخفیف صفر کیلومتر بیمه بدنه ایران

همه خودروهای صفر کیلومتر می‌توانند از تخفیفات بیمه بدنه در خرید بیمه بدنه ایران استفاده نمایند. اگر سابقه بیمه بدنه در شرکت‌های دیگر هم داشتید همچنان می‌توانید با انتقال تخفیفات قبل و استفاده از تخفیف صفر کیلومتر، با استفاده از همه تخفیفات بیمه بدنه تان را خریداری نمایید.

مزایای بیمه بدنه ایران نسبت به بیمه بدنه سایر شرکت ها

 • بیمه بدنه ایران یکی از قدیمی‌ترین بیمه نامه های خودرو می‌باشد که می توان گفت یکی از پرتعداد ترین انواع بیمه‌های بدنه در صنعت بیمه می‌باشد.
 • تعداد نمایندگی‌های بالای شرکت بیمه ایران در سراسر کشور و گستردگی نمایندگان این شرکت بیمه یکی از مزایای خرید بیمه بدنه ایران است که شما می‌توانید در هر جای ایران خسارت بیمه بدنه تان را از شرکت بیمه ایران دریافت نمایید.
 • پوشش‌های اضافی بیمه بدنه ایران نسبت به سایر شرکت های بیمه بدنه کامل تر می‌باشد و پوشش‌هایی از قبیل میخ کشی فقط در بیمه بدنه ایران ارائه می‌شود.
 • داشتن خسارت سیار در بیمه بدنه ایران یکی از مزایای خرید بیمه بدنه ایران می‌باشد.

فرایند دریافت خسارت بیمه بدنه ایران

پس از حادثه بیمه گذار موظف است حداکثر ظرف مدت5 روز خسارت را به شرکت بیمه ایران اعلام نماید. زمانی که به واحد خسارت اعلام خسارت صورت پذیرد روند بررسی خسارت بازدید از خودرو و برآورد خسارت صورت می گیرد و در پایان خسارت برآورد شده به بیمه گذار پرداخت می شود.

اگر شما مقصر حادثه باشید و به شخص یا  خودروی دیگر و یا شی آسیب رسانده باشید باید نسبت به تسویه خسارت از محل بیمه ثالث اقدام نمایید و سپس طی نامه ای به اداره خسارت اعلام نمایید تا فرایند رسیدگی به پرونده تان برای دریافت خسارت از بیمه بدنه به جریان بیفتاد.

برای اعلام خسارت بدنه خودرو بیمه گذار باید فرم اعلام خسارت بیمه خودرو را تکمیل نماید که این فرم از ۴ قسمت زیر تشکیل شده است :

 1. مشخصات بیمه‌نامه/ قرارداد
 2. مشخصات راننده موردبیمه
 3. مشخصات وسیله نقلیه طرف حادثه
 4. چگونگی وقوع حادثه

پس از تکمیل اطلاعات فرم توسط بیمه گذار مهر و امضا می شود و به همراه مدارک لازم پرونده رسیدگی تشکیل می شود. در صورتی که قطعات خودرو آسیب دیده نیاز به تعویض داشته باشند بیمه گذار باید برای قطعات لازم فاکتور تهیه نمایند و پس از تعویض آنها قطعه معیوب که اصطلاحا به آن داغی گفته می شود را به شرکت بیمه تحویل دهد.

مدارک پرداخت خسارت بیمه بدنه ایران

اگر بیمه بدنه ایران دارید و خسارتی برای شما اتفاق افتاده باید مدارک زیر را به شرکت بیمه ایران ارائه دهید:

 • کپی و اصل بیمه شخص ثالث
 • کپی و اصل بیمه بدنه
 • کپی و اصل کارت ملی راننده در زمان وقوع حادثه
 • کپی و اصل گواهینامه راننده در زمان وقوع حادثه
 • کپی و اصل سند خودرو به همراه کارت خودرو
 • گزارش حادثه یا کروکی پلیس در صورت وجود داشتن
 • کارنامه برای رانندگان تاکسیرانی و دفترچه پلیس راه برای رانندگان اتوبوس و مینی بوس
 • ارائه معرفی نامه از شرکت های لیزینگ در صورت خرید اقساطی خودرو

خسارت سیار بیمه بدنه ایران

بیمه ایران فقط برای بیمه شخص ثالث و فقط در شهر تهران خسارت سیار ارائه می‌دهد. برای بیمه بدنه مکان ارائه خسارت سیار  وجود ندارد. در صورت تصادف شما می‌توانید در ساعات کاری با مرکز تماس این شرکت تماس بگیرید و درخواست اعزام کارشناس ثبت کنید. اگر تصادف در خارج از زمان کاری رخ داده باشد، پس از گرفتن گزارش پلیس و کروکی می‌توانید روز بعد از تصادف با مرکز پرداخت خسارت سیار شرکت تماس بگیرید و هردو راننده مقصر و زیان‌دیده در محل مشخصی حاضر شوید تا خسارت شما در محل پرداخت شود.

فرانشیز بیمه بدنه ایران در زمان خسارت

فرانشیز و برخی کسوراتی که از مبلغ خسارت بیمه بدنه کسر می شود، میزان درصد فرانشیز بیمه بدنه ایران در خسارت های مختلف به ترتیب زیر می باشد:

 • فرانشیز پوشش حوادث و آتش سوزی در خسارت اول 10% و حداقل 500.000 ریال و در خسارت دوم و به بعد 20% و حداقل 1.000.000 ریال است.
 • فرانشیز سرقت کلی و جزیی 20% است.
 • در صورتیکه سن راننده در زمان وقوع حادثه کمتر از 25 سال باشد و یا سابقه گواهینامه راننده کمتر از 3 سال باشد فرانشیز 2 برابر خواهد شد.
 • از قطعات تعویضی (به جز شیشه ها و شیشه چراغ ها ) از شروع سال 5 تولید سالیانه 5 % و حداکثر 25 % هزینه استهلاک کسر میشود.
 • خسارت باطری و لاستیک ها در اثر هر یک از خطرات بیمه شده  تا 50% ارزش نو آنها قابل پرداخت است.

مدت زمان پرداخت خسارت بیمه بدنه ایران

پس از طی مراحل محاسبه خسارت و صدور حواله پرداخت خسارت در سه نسخه به همراه فرم مفاصاحساب از سوی شرکت بیمه ایران در دو نسخه به بیمه گذار تحویل داده می شود. در صورتی که به شرکت بیمه بدهی قبلی داشته باشید حواله پرداخت خسارت در چهار نسخه به شما داده می شود که یک نسخه آن جهت کسر بدهی قبلی شما می‌باشد. شما باید این حواله ها را به اداره کل حسابداری و آمار تحویل دهید.

بیمه گذار پس از تحویل حواله و فرم مفاصاحساب به اداره کل حسابداری و آمار چک به مبلغ محاسبه شده را تحویل می گیرد و فرم دریافت رسید چک را تکمیل می نماید.

مدت زمان پرداخت خسارت بیمه بدنه ایران با توجه به نکاتی گفته شد بستگی به میزان خسارت شما و همچنین سرعت عمل در تشکیل پرونده و تعمیر خودرو می‌باشد که هر چه این موارد را سریعتر انجام دهید روند تشکیل پرونده و ارائه به اداره کل حسابداری تسریع می‌گردد.


خسارت‌های غیر قابل پرداخت بیمه بدنه ایران

 • خسارت های وارد شده در اثر انفجار های هسته ای خسارت مستقیم یا غیر مستقیم به خودرو خسارت های ناشی از شورش، اعتراض، اعتصاب و جنگ از تعهدات بیمه بدنه خارج است.
 • خسارت های وارده به وسايل و دستگاههای الكتريكی و الكترونيكی موضوع بيمه در صورتی كه ناشی از نقص و خرابی در كاركرد آنها باشد.
 • خسارت هایی که بصورت عمدی از سوی راننده، ذینفع یا شخص بیمه گذار به خودرو وارد شود.
 • در صورتی که حین فرار و تعقیب و گریز نیروی انتظامی خسارتی به خودرو شما وارد شود جزو تعهدات بیمه بدنه نیست مگر آنکه خودرو شما در تصرف متصرفین غیر قانونی باشد.
 • طبق گزارش مقامات ذی صلاح خسارت های ناشی از مصرف مواد مخدر، مواد روانگردان، مصرف الکل و مشروبات الکی خارج از تعهدات شرکت بیمه ایران است .
 • عدم تناسب، فقدان یا باطل بودن گواهینامه راننده در زمان بروز خسارت نیز سبب می شود که خسارت پرداخت نشود.
 • خسارت های ناشی از حمل بار بیش از حد مجاز
 • خسارت های ناشی از بکسل کردن خودرو های دیگر به جز مواردی که موضوع بیمه نامه مجوز انجام اینکار را با رعایت نکات ایمنی داده باشد.

مراکز پرداخت خسارت بیمه بدنه بیمه ایران در تهران و کرج

 • مجتمع فاطمی :  خیابان دکتر فاطمی روبروی ساختمان وزارت کشور5-88973323
 • شعبه ممتاز غرب : کیلومتر 14 جاده مخصوص تهران کرج 5-44195832
 • شعبه ممتاز شرق : انتهای خیابان دماوند سه راه تهرانپارس کیلومتر 1 جاده آبعلی4-77883183
 • شعبه ممتاز بعثت : بزرگراه بعثت روبروی پارک خزانه – 5-55302913
 • شعبه اسلامشهر: اسلامشهر جنب شهرک لاله روبروی شهرک محمدیه  3-56137661
 • شعبه ورامین: بلوار شهید باهنر نرسیده به میدان امام حسین نبش کوچه شهید اردستانی  36275386
 • شعبه دماوند: گیلاوند بلوار آیت اله خامنه ایی روبروی تامین اجتماعی  76313339
 • شعبه ممتاز کرج : سه راه گوهردشت بین بلال سوم و چهارم  32741050-0263
 • شعبه ممتاز کرج : فردیس جاده ملارد نرسیده به سه راه حافظیه15-02636662210

شرایط بیمه بدنه ایران برای ماشین بالای 10 سال

شرایط صدور بیمه بدنه برای خودروهای قدیمی و فرسوده در شرکت‌های مختلف متفاوت است. بعضی از شرکت‌ها ماشین‌های بالای ۱۰ سال ساخت را بیمه نمی‌کنند. این محدودیت در شرکت بیمه ایران ۱۵ سال است و تقریبا هیچ شرکتی ماشین‌های بالاتر از ۲۰ سال ساخت را بیمه نمی‌کند.

در اکثر شرکت‌ها حق بیمه بدنه ماشین‌ مدل پایین بیشتر است. به ازای هر سال بعد از  10 سال، 5درصد افزایش نرخ به بیمه بدنه اضافه می شود.

شرایط انتقال بیمه بدنه ایران و تخفیف عدم خسارت

برای انتقال تخفیف بیمه بدنه باید شرایط زیر را داشته باشید:

 1. مالک هر دو خودرو یک نفر یا پدر، مادر، همسر و فرزندانش باشند.
 2. کاربری و تعداد سیلندر هر دو خودرو در یک گروه باشد.

به یاد داشته باشید که با تغییر شرکت بیمه، تخفیف‌های عدم خسارت بیمه بدنه هم منتقل می‌شوند و تنها باید دوباره بازدید خودرو انجام شود در بیمه بدنه ایران هم همینطور.


نحوه استعلام اصالت بیمه بدنه ایران

معتبرترین مرجع برای بررسی اصالت بیمه نامه های بدنه از جمله بیمه بدنه ایران سایت بیمه مرکزی و استفاده از سنهاب بیمه مرکزی می باشد. برای بررسی اصالت بیمه بدنه ایران تان به سنهاب بیمه مرکزی مراجعه کنید و با وارد کردن  مشخصات بیمه نامه تان، شرکت بیمه گر و شماره بیمه نامه ، شماره تلفن و کد ملی بیمه گذار  می توانید اصالت بیمه نامه صادر شده و سوابق سال های گذشته بیمه بدنه تان را مشاهده نمایید. استعلام بیمه بدنه ایران با پلاک ماشین در زمان مراجعه به سایت بیمه مرکزی امکان پذیر می باشد. مالک خودرو با وارد کردن اطلاعات خودوری بیمه شده در سایت سنهاب بیمه مرکزی می تواند سوابق انواع بیمه بدنه را مشاهده نمایید.


مزایا و معایب بیمه بدنه خودرو ایران

تا اینجا متوجه شدیم که این بیمه نامه دارای دو دسته پوشش اصلی و پوشش اضافی می‌باشد.پوشش‌های اصلی بیمه بدنه تقریبا در همه شرکت‌های بیمه یکسان می‌باشد. اما در پوشش‌های اضافی شرکت‌های بیمه پوشش‌های متفاوت با نرخ های گوناگون ارائه می‌کنند. بیمه ایران نیز در کنار پوشش‌های اصلی، پوشش‌های اضافی را به بیمه‌گذاران ارائه می‌کند، اما آن چه به عنوان مزیت بیمه بدنه ایران می‌توان بیان کرد ارائه پوشش میخ‌کشی توسط شرکت بیمه ایران می‌باشد. این پوشش را بیشتر شرکت‌های بیمه ارائه نمی‌کنند.

پوشش میخ کشی بیمه بدنه

اما باید توجه داشت که برخی پوشش‌ها از جمله پوشش ترانزیت، پوشش حذف فرانشیز و پوشش حذف استهلاک در این بیمه نامه ارائه نمی‌شود.


مدارک لازم برای خرید بیمه نامه بدنه ایران

 • تکمیل فرم پیشنهاد بیمه ایران
 • سند مالکیت خودرو (کارت ماشین)
 • اصل بیمه نامه قبلی بیمه بدنه
 • گزارش کارشناسی برای بازدید در صدور بازدید اولیه

تمدید بیمه بدنه وسیله نقلیه ایران

در صدور بیمه بدنه حتما نیاز به بازدید از اتومبیل می‌باشد.در صورتیکه بیمه ایران دارید و از تاریخ بیمه بدنه نگذشته باشد دیگر برای تمدید بیمه بدنه نیاز به بازدید اتومبیل نمی‌باشد. اگر شما بیمه بدنه دارید می‌توانید تاریخ تمدید بیمه‌نامه‌تان را در سامانه بیمه تایم وارد کنید و اگر  هم تاریخ تمدید بیمه‌نامه‌تان فرا رسیده هم می‌توانید درخواست بیمه بدنه تان را از طریق تکمیل فرم بیمه بدنه به سامانه بیمه تایم ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و تمدید بیمه نامه شما را با دریافت بیمه نامه قبلی شما انجام بگیرد.

خرید بیمه بدنه ایران قسطی

یکی از مزایای خرید بیمه بدنه ایران ، خرید این بیمه نامه با پرداخت اقساط می‌باشد، البته در خرید بیمه نامه اقساطی بیمه ایران تخفیفات نقدی بیمه ایران حذف می شود. اما می‌توانید پرداخت حق بیمه را به صورت اقساط چند ماهه انجام دهید.

استعلام و خرید بیمه بدنه ایران از بیمه تایم

برای خرید و یا تمدید بیمه بدنه ایران، کافی است فرم درخواست خرید بیمه بدنه را تکمیل کرده و به سامانه بیمه تایم ارسال نمایید. بیمه نامه بدنه شما بر اساس پوشش‌های انتخابی شما بعد از پرداخت حق بیمه بدنه صادر می شود و تقدیم شما می‌گردد.

تمدید اینترنتی بیمه بدنه ایران از بیمه تایم

اگر بیمه بدنه دارید و می خواهید بیمه نامه تان را به صورت اینترنتی تمدید نماییدمی توانید درخواست بیمه نامه تان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید، امکان انتقال تخفیفات بیمه بدنه به بیمه بدنه ایران و سایر شرکت های بیمه از طریق بیمه سایت بیمه تایم امکان پذیر می باشد.

بیمه بدنه ایران با توجه به ارزش خودروی درج شده در بیمه نامه خسارت اتفاق افتاده را پرداخت می نماید. حتما در صورت افزایش قیمت ارزش خودرو الحاقیه افزایش خودرو را انجام دهید.

مدت پرداخت خسارت بیمه بدنه ایران با توجه به نوع خسارت متفاوت می‌باشد. برخی از خسارات که کلی هستند مثل از بین رفتن کل سرمایه و … مدت پرداخت خسارت طولانی تری دارند.

فرانشیز بیمه بدنه ایران در هر خسارت متفاوت می‌باشد.

در بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی در صورتی که پوشش خطر ات اضافی ترکیدگی لوله آب ،ضایعات برف و باران ، شکست شیشه و سرقت با شکست حرز مد نظر باشد انجام بازدید اولیه لازم می باشد.

جهت خرید بیمه بدنه تماس بگیرید

6 دیدگاه برای “بیمه بدنه ایران، استعلام و خریدآنلاین با بهترین قیمت

 1. محمودددودوندی گفته:

  ازنمایندگی هابیمه بدنه نخریدچون من بیمه بدنه دارم کامل و به شعبه فاطمی مراجعه کردم و انهااسلتللام و بعد نمایندگی زنگ می زندبروانصراف رده بیاتامن خسارت راپرداخت کنم وقتی رفتم می گوییدبروماشین رادرست کن وفاکتوربیاورتامن خسارت بدهم هم پول بیمه بدنه بدهم و هم ازحیب خودم هزینه کنم انوقت دوباره دبه بازشگردتازه بیمه ها

  • مدیر سایت گفته:

   جناب محمود وندی عزیز ، بیمه ایران با توجه به تعداد بیمه نامه های بالا دریافت خسارت با لحاظ شرایط مربوطه انجام می دهد. حتما قبل از خرید از همراهی نماینده صادر کننده بیمه نامه در پرداخت خسارت مطمئن شوید.

 2. آیت گفته:

  بدترین بیمه از لحاظ عدالت در پرداخت. فقط سر مردم با بهانه های مختلف کلاه میزارن

 3. بنیامین گفته:

  بیمه ایران اصلا خوب نیست من بیمه بدنه دارم یه نفر داخل ماشین آتش زده خسارت وارد کرده میگن عمدی بوده کی میاد ماشین صفر کیلومتر خودشو میسوزونه

 4. محمد رسول مخمدرسول اسعدی گفته:

  باسلام هیچ بیمه ای مثل رازی کلاه بردار نیست،
  اردیبهشت ماه کارشناس سیار ،برای من ۷ ونیم ملیون هزینه تعمیرات(صافکلری و نقاشی) تایید کرد، بعد از تکمیل پرونده، سه مال طول کشید تا شعبه اصفهان فرستاده برای مالی، متوجه شدم مبلغ شده ۴ ملیون،!!!! ماشین اریزو ۵ مدل۹۵، جالب هست که نماینده جنایتکار شعبه اصفهان ، ۴۰ درصد کسورات ،کم کرده، ۱۰ فرانشیر خسارت اول،۲۰ درصد خسارت فرسودگی! ۱۰ درصد تغییر قیمت، باوجود اینکه من تمام کلوزها رو پرداخت کرده بودم، حتی افت قیمت!! ..
  خیلی مراقب باشید ، گول قیمت کم حق بیمه را نخورید که موقه خسارت بیچاره میشد. مخمد رسول اسعدی، شهریور ۱۴۰۲.

 5. رسول asa گفته:

  مستند اعلام میکنم، بیمه رازی ، شعبه خسارت فقط مرکز استان، و شعبه اصفهان ،بی تعهد تررررررین ، نااااامرد ترین کارمندان کل کشور در خود جا داده،
  اصلا تلفن پاسخ نمیدند،
  ۴ ماه از خسارت ۷ ملیونی گذشته، ۴ملیون ، افت کرده، هنوز هم پرداخت نشده،
  اطلاع بدید که کسی مثل من کلاه سرش نره!
  اگر کسی به من اطلاع میداد، قطعا ۳ سال ،با خیال راحت بیمه بدنه رازی انجام ننیدادم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *