بیمه کمک رسان ایران (SOS)

کمک رسان ایران SOS

سال تاسیس 

1371

تعداد شعب

35

تعداد نمایندگان

36

رتبه رضایت‌مندی

یک

پرفروش ترین بیمه ها

بیمه درمان تکمیلی

تاریخچه بیمه کمک رسان ایران SOS

ماهیت کمک رسانی یا Assistance برای اولین بار در دهه 1960 به صورت صنعتی نوپا در جهان بکار گرفته شد. بنیان گذار این صنعت که بعدها به یکی از بزرگترین شرکتهای بین المللی کمک رسانی (Europ Assistance) تبدیل شدند، این فعالیت را در یک چهارچوب ساده برای ارائه خدمات به بیمه شدگان فرانسوی در طول سفر آنها به اسپانیا آغاز کرد، این بیمه شدگان علیرغم داشتن پوشش بیمه ای قادر به استفاده از مزایای آن در خارج از محل زندگی خود نبودند و بیمه نامه آن‌ها در اسپانیا عملا ارزشی نداشت. کمک رسانی ابتدایی، خدمات مورد نیاز را در دسترس بیمه شدگان قرار میداد و هزینه آنرا از شرکت بیمه دریافت می‌کرد. از آن زمان تا به امروز در نحوه ارائه خدمات در شرکت کمک رسانی تحولات بسیاری اتفاق افتاده و این شرکت به عنوان صنعتی بزرگ تبدیل شده است.

شرکت کمک رسان ایران، از سال 1371 شروع به فعالیت در زمینه ارائه خدمات مختلف انواع رشته‌های بیمه‌ای نموده است. نقش موسسات “کمک رسانی” در شرکتهای “بیمه” خدماتی نمودن پوشش های بیمه ای مختلف بویژه در رشته‌های اشخاص و اتومبیل است.

 


 

شاخه‌های بیمه‌ای فعال در شرکت کمک رسان ایران SOS

طرح درمان و امداد پزشکی (بیمه درمان SOS)

خدمات بیمه درمان تکمیلی SOS به صورت انفرادی و خانوادگی و گروهی یکی از برترین خدمات بیمه ای بوده  که در سال‌های گذشته در صنعت بیمه کشور در حال ارائه می‌باشد. خدمات ارزنده و پوشش‌های ارزنده این شرکت بیمه ای می‌تواند کمک بسیار ارزشمندی در جبران انواع خسارت های درمانی باشد. طرح‌های بیمه درمان شرکت کمک رسان ایران در بخش بیمه درمان تکمیلی SOS قابل مطالعه می‌باشد.

 

خدمات پزشک در منزل کمک رسان ایران SOS

دسترسی شبانه روزی و 24 ساعته  به خدمات پزشکی و پرستاری بی شک یکی از نیازهای درمانی بسیاری از افراد و خانواده ها می‌باشد، مخصوصا در روزهای تعطیل و ساعت هایی که دسترسی به مراکز درمانی شاید مشکل‌تر باشد این پوشش می‌تواند قابل توجه باشد. مخصوصا خانواده‌هایی که سالمند دارند و یا در شهرهای پر ترافیک زندگی می‌کنند که دسترسی به مراکز درمانی در برخی موارد ممکن است سخت باشد. شرکت کمک رسان ایران “خدمات پزشکی در منزل” یا محل کار را با مزایای زیر در اختیار اعضاء قرار می‌دهد. ویزیت رایگان پزشکان، استفاده از خدمات پزشکی و پرستاری از جمله از جمله تزریقات، پانسمان، سرم درمانی، گذاشتن یا تعویض سوند ادراری، نوار قلب، سنجش فشار خون، مراقبت لازم در طب سالمندان، مراقبت روزانه بهداشتی بیماران و سایر خدمات مجاز دسترسی دارند. فیزیوتراپی، گفتار درمانی، مشاور تغذیه و مشاوره روانپزشکی، استفاده از خدمات پاراکلینیکی در منزل و … از جمله این خدمات می‌باشد.

خدمات کمک رسانی اتومبیل کمک رسان ایران SOS

پوشش کمک رسانی اتومبیل، این طرح علاوه بر ارائه خدمات در داخل شهر در خارج از محل اقامت و در طول سفر در سراسر ایران نیز برقرار می‌باشد. از جمله این خدمات بازدید اولیه اتومبیل در محل سکونت یا کار و پرداخت سریع خسارت می‌باشد. انتقال اتومبیل به تعمیرگاه، انتقال سرنشینان اتومبیل در زمان خرابی ، تهیه و ارسال لوازم یدکی، چکاب فصلی و قبل از سفر و… از جمله خدمات کمکرسان ایران می‌باشد.

 

خدمات آمبولانس شرکت کمک رسان ایران SOS

از جمله خدمات آمبولانس که بیمه گذاران شرکت کمک رسان ایران  SOS می‌توانند از این پوشش استفاده نمایند، این واحد با در اختیار داشتن کادری مجرب از تکنسین‌های فوریتهای پزشکی، آمادگی دارد تا در هر ساعت از شبانه روز، سرویس‌های انتقال پزشکی را در کوتاهترین زمان و با رعایت ضوابط مراکز نظارتی انجام داده و همچنین، در زمان انجام عملیات انتقال، پزشک مسئول فنی بر حسن انجام کار نظارت کامل خواهد داشت.

 • انتقال پزشکی به صورت شبانه روزی
 • آمبولانسهای ویژه CCU، ICU، NICU و PICU
 • آمبولانس هوایی
 • هلیکوپتر
 • جت آمبولانس

 

خدمات دندانپزشکی SOS

هزینه خدمات دندانپزشکی بین 15 تا 20 درصد از کل هزینه های خدمات درمانی-داروئی کشور را تشکیل داده و پس از هزینه‌های بستری دومین رتبه را در هزینه‌های درمانی- داروئی کشور دارد.  شرکت کمک رسان ایران SOS ، خدمات دندانپزشکی را در کنار خدمات درمانی در دو طرح مختلف ارائه می‌نماید که بیمه گذاران شرکت کمکرسان ایران می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

 

کمک رسانی حقوقی کمک رسان ایران SOS

شرکت کمک‌رسان ایران به منظور تامین این نیاز و با استفاده از اختیار تفویضی اعضاء جهت انتخاب وکیل، “کمک رسانی حقوقی” را به وسیله موسسه حقوقی کمک رسان دادبانان که متشکل از گروهی از وکلای با سابقه دادگستری و اعضاء هیئت علمی دانشگاه ها است را با مزایای زیر در دسترس اعضاء قرار می دهد، ازجمله خدمات قابل استفاده از راهنمایی حقوقی شبانه روزی، معرفی وکیل، راهنمایی و مشاوره حقوقی و …

بیمه مسافرتی کمک رسان ایران SOS

از دیگر خدمات برتر شرکت کمک‌رسان ایران SOS ارائه خدمات در زمینه بیمه نامه های مسافرتی خارج از کشور می‌باشد. خدمات شرکت کمک رسان ایران در زمینه بیمه نامه‌های مسافرتی به برخی از شرکت های نیز ارائه می‌شود از قبیل بیمه مسافرتی شرکت بیمه مسافرتی که خسارات این شرکت را کمک‌رسان ایران جبران می کند.

 

خدمات پزشکی ویژه پروژه های صنعتی کمک رسان ایران SOS

شرکت کمک رسان ایران  SOS با ارائه خدمات پزشکی ویژه پروژه های صنعتی، صاحبان صنایع گوناگون به ویژه دست اندرکاران صنایع نفت، گاز و پتروشیمی را در اجرای طرحهای خود در خاک ایران و کشورهای مجاور یاری می کند. بدیهی است که اجرای طرحهای صنعتی به ویژه در مناطق دورافتاده عاری از مخاطره نیست. شرکت کمک رسان ایران با ارائه خدمات پزشکی ویژه پروژه‌های صنعتی به شما این امکان را می‌دهد تا در مخاطره آمیزترین مناطق نیز با آسودگی خاطر تنها به عملیات اجرایی پروژه های خود بیاندیشید.


بیمه‌های زیر مجموعه SOS کمک رسان ایران

شرکت‌های بیمه با برون سپاری برخی از خدمات مخصوصا در زمینه درمان با سایر شرکت ها از جمله کمک رسان ایران SOS از مزایای همکاری با این شرکت‌ها کمک می‌گیرند که نهایتا این کار با صرفه جویی قابل ملاحظه در هزینه های اداری و استفاده از خدمات کارشناسی در صدور و پرداخت خسارت و سرعت بخشیدن به انجام امور و ارائه خدمات آنلاین 24 ساعته در زمینه خدمات بستری و پاراکلینیکی و … نقش شرکت کمک رسان بسیار موثر می باشد. شرکت کمک رسان ایران SOS  با توجه, به شبکه خدماتی گسترده خود در سراسر کشور شامل 35 شعبه و شبکه قراردادی با صدها بیمارستان، درمانگاه، مراکز تشخیصی، آزمایشگاه و کلینیک‌های دندانپزشکی، شریک مورد اعتمادی برای برون‌سپاری خدمات بیمه های درمانی شرکت های بیمه به شمار می رود. تاکنون بیش از 15 شرکت از مجموع شرکت های بیمه خصوصی کشور از این خدمات استفاده نموده اند. شرکت کمک رسان در ارائه این رشته از خدمات از همراهی «مؤسسه ارزیابی درمانی کمک رسان هستی» که مؤسسه تخصصی ارزیابی خسارت درمان با مجوز بیمه مرکزی است برخوردار می‌باشد.

از جمله شرکت‌هایی که با شرکت کمک رسان ایران همکاری می کنند می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بیمه SOS سامان
 • بیمه SOS آسماری
 • بیمه SOS پاسارگاد
 • بیمه SOS سامان
 • بیمه SOS حکمت
 • بیمه SOS امید
 • بیمه SOS آرمان
 • بیمه SOS کارآفرین
 • بیمه SOS معلم

 


شعب کمک رسان ایران SOS

 • تهران: تهران، خیابان گاندی، خیابان پانزدهم، شماره 24، ساختمان SOS
 • کرج: کرج، مهرویلا، خیابان درختی، سه راه تهران، ساختمان آراد، روبروی دبیرستان غیر دولتی حضرت امیر، طبقه اول، واحد 3

شماره تلفن بیمه SOS  کمک رسان ایران

بیمه گذاران شرکت کمک‌رسان ایران  SOS می‌توانند برای استفاده 24 ساعته از خدمات شرکت کمک رسان با شماره تلفن 88648421  (20 خط) داخلی داخلی 101 تماس بگیرند.

 

مراکز طرف قرارداد بیمه SOS کمک رسان ایران

برای اطلاع از مراکز طرف قرارداد شرکت کمک رسان ایران SOS می‌توانید از سایت شرکت کمک رسان کمک بگیرید و اطلاعات به روز طرف قرارداد با شرکت بیمه SOS از قبیل بیمارستان ها، درمانگاه ها، کلینیک ها، مراکز دندانپزشکی و …  رو  مشاهده کنید.


خرید بیمه SOS (کمک رسان ایران)

برای خرید بیمه تکمیلی SOS ، می‌توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید و هر نوع از خدمات شرکت کمک رسان ایران استفاده نمایید.

جزییات بیمه های کمک‌رسان ایران

بیمه تکمیلی SOS

بیمه خودرو SOS