بیمه عمر پاسارگاد و تامین آتیه: مزایا، معایب و نکات مهم خرید

خرید بهترین بیمه عمر

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در چند سال گذشته یکی از پرفروش‌ترین انواع بیمه‌نامه عمر در صنعت بیمه بوده است. شرکت بیمه پاسارگاد در راستای ایجاد شرایط بهتر در بیمه‌ عمر، توانسته با سطح توانگری بالا عملکرد بسیار خوبی را داشته باشد. بیمه پاسارگاد در طول مدت داشتن بیمه نامه عمر شرایط بیمه‌ای قابل توجهی را برای دارندگان این بیمه‌نامه در کنار سرمایه‌گذاری بیمه‌ای فراهم می‌کند. این که انواع طرح‌های بیمه عمر پاسارگاد کدام است؟ بیمه عمر پاسارگاد چه مزایایی دارد؟ آیا بیمه عمر پاسارگاد بازنشستگی دارد؟ استعلام بیمه عمر پاسارگاد چگونه انجام می‌شود؟ همه سوالاتی هستند که در کنار موارد دیگر در ادامه به صورت کامل به آن‌ها پاسخ خواهیم داد.


مزایای بیمه عمر پاسارگاد

 • داشتن امکان دریافت مستمری در پایان مدت بیمه نامه
 • ارائه پوشش‌های بیمه‌ای در کنار مستمری
 • امکان دریافت وام از محل بیمه عمر 6 ماه بعد از شروع بیمه عمر
 • ارائه مستمری در صورت ازکارافتادگی بیمه شده
 • ارائه بیمه تکمیلی رایگان SOS
  به همراه سایر مزایای بیمه عمر پاسارگاد که درادامه گفته خواهد شد.

انواع بیمه عمر پاسارگاد

بیمه‌های عمر انواع مختلفی دارند و شرکت بیمه پاسارگاد بیمه عمر را در چند دسته زیر طبقه بندی می‌شود:

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

در واقع بیمه عمر و تامین آتیه، کامل‌ترین طرح بیمه عمر پاسارگاد می‌باشد. این طرح در واقع به صورت ترکیبی از بیمه‌نامه‌های عمر به شرط فوت و بیمه عمر به شرط حیات می‌باشد. در بیمه تامین آتیه پاسارگاد در کنار پوشش‌‎های بیمه عمر از جمله داشتن پوشش فوت، سرمایه‌گذاری نیز برای فرد شکل می‌گیرد. در واقع بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد یکی از نمونه‌های بیمه‌های عمر یا Universal Life می‌باشد. این بیمه با رسیدن به سود دهی در طول مدت بیمه‌نامه و تشکیل یک سرمایه‌گذاری ارزشمند می‌تواند به صورت یک پشتوانه مالی و اقتصادی برای فرد بیمه شده و حتی ذینفعان بیمه‌نامه برای زمانی که کنارشان نیستیم باشد. طرح‌های این بیمه عبارتند از:

 • بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
 • بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان پاسارگاد
 • بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه دار پاسارگاد
بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد مورد استقبال فراوانی از طرف بیمه گذاران  قرار گرفته، به طوری که منظور افراد و شرکت‌ها از بیمه عمر پاسارگاد همان بیمه عمر و تامین آتیه است

بیمه بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد از اول دی ماه سال 1400 طرح جدیدی را ارائه کرده که می‌توانید در پایان بیمه نامه مستمری دریافت کنید. همه پوشش‌های بیمه عمر و تامین آتیه بیمه عمر پاسارگاد در این بیمه نامه برقرار بوده و علاوه بر آن بیمه شده می‌تواند به انتخاب خود در پایان مدت بیمه نامه اندوخته بیمه نامه را برداشت نموده و یا مستمری و بازنشستگی ماهانه دریافت نماید. تعداد سال‌های دریافت مستمری به انتخاب خود فرد می‌تواند تعریف شود. بیمه بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد را همه افراد از جمله زنان خانه دار، کودکان، مشاغل آزاد و … می‌توانند خریداری نمایند.

بیمه عمر به شرط فوت

این طرح بیمه عمر پاسارگاد، فقط پوشش فوت برای دارنده بیمه‌نامه دارد. این طرح به دو صورت زیر ارائه می‌شود:

بیمه عمر زمانی پاسارگاد با سرمایه ثابت 

این بیمه عمر فقط پوشش فوت را برای بیمه شده فراهم می‌کند. اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه‌نامه فوت نماید سرمایه فوت به ذینفعان بیمه‌نامه پرداخت می‌شود و سرمایه‌گذاری ندارد و اگر بیمه شده در پایان مدت قرار داد در قید حیات باشد هیچ مبلغی به وی پرداخت نمی‌شود. معمولا این بیمه‌نامه را ادارات و سازمان‌ها برای کارکنان خود انجام می‌دهند.

بیمه عمر مانده بدهکار پاسارگاد

شرایط این بیمه‌نامه با بیمه عمر متفاوت است و این بیمه‌نامه برای حمایت فرد در مقابل بدهی‌های بانکی وی انجام می‌شود. مبلغ این بیمه‌نامه هر سال نسبت به سال قبل کاهش می‌یابد و در پایان قرارداد به صفر می‌رسد.

بیمه عمر پاسارگاد 5 ساله

افرادی که سن بالایی دارند و می‌خواهند در بازه کوتاه مدت به بازنشستگی برسند می‌توانند بیمه عمر پاسارگاد 5 ساله تهیه نمایند. در طول مدت پرداخت حق بیمه همه پوشش‌های بیمه‌ای برای فرد بیمه شده برقرار می‌باشد و در انتها هم می‌تواند از تسهیلات نهایی این بیمه نامه استفاده نمایند و یا تبدیل به بازنشستگی نمایند. این نکته را در نظر داشته باشید که برای بیمه های بازنشستگی 5 ساله حتما از کارشناسان بیمه تایم کمک بگیرید تا بهترین شرایط را برای شما اعلام نمایید.

بیمه عمر پاسارگاد 10 ساله

بیمه عمر 10 ساله شرکت بیمه پاسارگاد برای افرادی مناسب است که در سن بالا می خواهند بیمه بازنشستگی داشته باشند. در این بیمه نامه فرد بیمه شده با پرداخت حق بیمه 10 ساله می‌تواند از همه مزایای بیمه عمر پاسارگاد استفاده نماید. همچنین امکان استفاده از امکان بازنشستگی این بیمه نامه وجود دارد.

بیمه عمر پاسارگاد 15 ساله

خرید بیمه نامه 15 ساله پاسارگاد نسبت به سایر بیمه نامه ها از نظر تشکیل سرمایه و بازنشستگی ارزنده تر می‌باشد. در این بیمه نامه مبالغ بازنشستگی ماهانه و هم چنین اندوخته نهایی این بیمه نامه هر دو نسبت به بیمه نامه های کوتاه مدت بسیار متفاوت می باشد. از این رو حتما جداول بیمه عمر پاسارگاد را از کارشناسان بیمه تایم کمک بگیرید.


شرایط بیمه عمر پاسارگاد

هر فردی که بیمه عمر پاسارگاد دارد با پرداخت حق بیمه عمر می تواند بر اساس شرایط بیمه عمر از همه پوشش‌های این بیمه‌نامه استفاده نماید. در کنار پوشش‌های بیمه‌ای شما می‌توانید از سایر مزایای این بیمه‌نامه از جمله وام و برداشت از اندوخته و… استفاده نمایید. در ادامه به بررسی شرایط بیمه عمر شرکت پاسارگاد خواهیم پرداخت:

 • مدت بیمه نامه به انتخاب هر فرد می تواند ۵ ساله تا ۳۰ ساله خریداری شود.
 • در انتها هر فرد می تواند بیمه نامه خود را به مستمری تبدیل کرده و یا اندوخته بیمه نامه را یکجا دریافت نماید.
 • مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه‌نامه  نباید بیشتر از 70 سال باشد
 • رعایت اصل حسن نیت در بیان حقایق مخصوصا در بیان سلامت جسمانی
 • هر فرد بیمه شده می‌تواند ذینفعان بیمه‌نامه را مشخص نماید.
 • بیمه شده می‌تواند در زمان صدور بیمه‌نامه پوشش‌های تکمیلی بیمه عمر و حتی میزان سرمایه فوت را مشخص کند
 • انتخاب میزان حق بیمه ماهانه و یا سالانه توسط خود فرد انجام می‌گیرد و فرد می‌تواند در طول داشتن بیمه عمر میزان حق بیمه عمر پاسارگاد را کاهش و یا افزایش دهد.
 • نحوه پرداخت حق بیمه نیز در زمان خرید بیمه عمر بر عهده خود بیمه شده بوده و وی می تواند حق بیمه عمر خود را به صورت سالانه و یا ماهانه ، شش ماهه و یا ۴ قسط در سال پرداخت نماید.
 • پوشش سرمایه فوت عادی پوشش اصلی بیمه عمر پاسارگاد می‌باشد و در صورت فوت بیمه شده این سرمایه به ذینفعان بیمه‌نامه پرداخت می‌شود
 • اگر بیمه شده دارای سابقه بیماری باشد باید سوابق بیماری را به اطلاع شرکت بیمه برساند تا در صورت نیاز مدارک پزشکی لازم را به شرکت بیمه ارائه کرده تا در زمان خسارت به مشکل نخورد.

انواع طرح های بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد دارای طرح‌های مختلف برای ارائه خدمات بیمه عمر می‌باشد. برخی از طرح‌های عبارتند از:

بیمه عمرپاسارگاد برای زنان خانه دار

همه زنان خانه‌دار می‌توانند با بیمه عمر پاسارگاد به مستمری و پوشش بیمه ای ارزنده ای دست پیدا کنند.

بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد این امکان را برای کودکان فراهم کرده که بتوانند از بدو تولد بیمه عمر پاسارگاد را داشته باشند و از مزایای این بیمه نامه استفاده نمایند.

بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد

بازنشستگی دورانی از زندگی هر فردی است که می‌خواهد با آرامش و آسایش آن را سپری کند. اما ممکن است که برخی از مشکلات مالی این آرامش را به هم بزنند. در این میان داشتن بیمه عمر و بازنشستگی می‌تواند کمک بزرگی برای همه افراد باشد. طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال 1400 ارائه می‌شود که بیمه گذاران می‌توانند از مزایای این بیمه نامه استفاده نمایند.

بیمه عمر و تامین آتیه خانواده پاسارگاد

بیشتر بیمه نامه های عمر به صورت انفرادی در حال ارائه می‌باشند ولی بیمه پاسارگاد با ارائه طرح بیمه عمر و تامین آتیه خانواده توانسته است که نیازهای بیمه‌ای  کل خانواده را در نظر  بگیرد. داشتن سرمایه گذاری به همراه پوشش بیمه‌ای می‌تواند یکی از طرح‌های ارزنده بیمه عمر باشد.

بیمه عمر پاسارگاد برای اتباع خارجی

بسیاری از اتباع خارجی که در ایران زندگی می‌کنند می‌توانند با لحاظ شرایط از پوشش‌های بیمه عمر پاسارگاد استفاده نمایند. هر یک از اتباع سایر کشورهایی که در ایران ساکن هستن حتی اتباع افغانی ،اگر دارای مجوز اقامت قانونی نظیر پاسپورت، ویزا، کارت آمایش و …. باشند، که تاریخ اقامت معتبر داشته باشه، میتونند بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد رو خریداری نمایند.


جدول استعلام بیمه عمر پاسارگاد سال 1402

نحوه محاسبه بیمه عمر یکی از سوالاتی است که مشتریان همیشه به دنبال پاسخی برای آن هستند. در خرید بیمه عمر پاسارگاد، جدول محاسبه بیمه عمر می‌تواند کمک بسیاری برای همه بیمه‌گذاران باشد. شما می‌توانید حتی قبل از خرید نحوه تشکیل سرمایه‌گذاری و میزان پوشش‌های خود را در جدول محاسبه زیر مشاهده کنید. در ادامه به توضیح موارد هر کدام از موارد موجود در جدول می‌پردازیم.

جدول بیمه عمر پاسارگاد

جهت مشاهده با کیفیت بیشتر کلیک کنید

سال بیمه‌ای

ستون اول جدول بیمه عمر پاسارگاد، نشان دهنده تعداد سال‌هایی است که شما می‌توانید از مزایای بیمه عمر استفاده نمایید. در واقع این ستون نشان دهنده مدت بیمه عمر شما می‌باشد. این نکته را فراموش نکنید که هرچه مدت‌ زمان قرارداد بیمه بیشتر باشد، سود نهایی بیشتری نیز به همراه خواهد داشت. دقت نمایید که تغییرات در مدت زمان بیمه‌نامه طبعاً تغییراتی را در محاسبات جدول بیمه عمر در پی خواهد داشت.

سن بیمه شده

ستون دوم در جدول، سن فرد بیمه شده را در طول مدت بیمه‌نامه نشان می‌دهد. مدت بیمه عمر می‌تواند تا 30 سال باشد، فقط نباید مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه‌نامه بیشتر از 70 سال باشد.

مبلغ سپرده

اگر فرد بخواهد می‌تواند مبلغی را از ابتدای قرارداد به عنوان سرمایه‌گذاری اولیه در حساب بیمه‌نامه خود داشته باشد. این ستون نشان دهنده مبلغ اولیه سرمایه‌گذاری شما بوده که  این مبلغ جدا از حق بیمه می‌باشد.

حق بیمه پرداختی سالانه

در این بیمه‌نامه در واقع حق بیمه پرداختی سالانه سرمایه‌گذاری بیمه عمر را شکل می‌دهد. هر چه بیمه شده حق بیمه بیشتر پرداخت کند سود سالانه و سود نهایی بیمه‌نامه بیشتر خواهد بود.

سرمایه‌های بیمه عمر و پوشش‌های اضافی

در زیر این ستون شما می‌توانید میزان پوشش‌های بیمه‌نامه عمر تان ازجمله پوشش فوت به هر علت و پوشش فوت در اثر حادثه، میزان پوشش نقص عضو، هزینه پزشکی، ازکارافتادگی و همچنین میزان پوشش‌های بیماری خاص بیمه‌نامه عمر پاسارگاد و پوشش آتش سوزی منزل مسکونی که از مزایای ویژه بیمه عمر پاسارگاد است را انتخاب نمایید. هر کدام از پوشش‌ها بر اساس میزان حق بیمه پرداخت شما محاسبه می‌شود. برخی از این پوشش‌ها اختیاری هستند و شما می‌توانید به انتخاب خود  هر کدام از پوشش‌ها را کم یا اضافه و یا حذف نمایید.

ذخیره ریاضی

ذخیره ریاضی همان اندوخته بیمه‌نامه عمر پاسارگاد شما در طول مدت بیمه‌نامه عمر می‌باشد، میزان ذخیره ریاضی بر اساس حق بیمه پرداختی فرد در هر سال و میزان سود قطعی بیمه عمر پاسارگاد محاسبه می‌شود. مبلغ نهایی این ستون در واقع اندوخته نهایی بیمه شما می‌باشد.

ارزش بازخریدی

اگر فرد بیمه شده بخواهد که زودتر از پایان مدت بیمه‌نامه، از بیمه عمر انصراف دهد، پرداختی که شرکت بیمه پاسارگاد برای وی انجام می‌دهد، بر اساس این ستون بیمه‌نامه می‌باشد.


مطالب مرتبط: هر آنچه از بیمه عمر ایران و بیمه عمر کارآفرین باید بدانید


مطلب مرتبط: وام بیمه عمر پاسارگاد چیست؟


مزایای مالی و سرمایه‌گذاری بیمه پاسارگاد

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پاسارگاد در کنار پوشش‌های بیمه‌ای، مزایای سرمایه‌گذاری و مالی ارزشمندی را برای فرد بیمه شده دارد که وی می‌تواند از ابتدای بیمه‌نامه از همه مزایای مالی بیمه عمر خود استفاده نماید. دو مزیت مهم سرمایه‌گذاری در بیمه پاسارگاد را می‌توان به شکل زیر بیان کرد.

گرفتن وام بدون نیاز به ضامن و وثیقه 

بیمه شده با پایان ماه ششم می‌تواند تا 90درصد از اندوخته خود را وام  بگیرد. میزان وامی که وی می‌تواند از محل اندوخته خود دریافت کند بر اساس حق بیمه پرداختی وی و سال بیمه‌ای بیمه‌نامه می‌باشد.

پرداخت سود قطعی و مشارکتی

شرکت بیمه پاسارگاد از زمان شروع بیمه عمر دو نوع سود تضمینی و مشارکتی را به بیمه‌نامه‌های عمر پرداخت می‌کند. میزان سود تضمینی بر اساس سود مصوب بیمه مرکزی پرداخت می‌شود. اما سود مشارکتی بر اساس سود سرمایه‌گذاری شرکت بیمه پاسارگاد در هر شرکت بیمه متفاوت بوده مقدار سود مشارکت هر سال بر اساس مصوبه مجمع سالانه شرکت بیمه پاسارگاد محاسبه شده و اعلام می‌شود.

معافیت مالیاتی بیمه عمر پاسارگاد

از دیگر مزایای این بیمه نامه است که سرمایه بیمه نامه و حق بیمه پرداخت از مالیات معاف می‌باشند.

امکان واریز به اندوخته

هر فرد می‌تواند علاوه بر حق بیمه هر ساله مبلغی را به عنوان واریز به اندوخته به سپرده بیمه نامه خود واریز نماید.

دریافت مستمری و بازنشستگی به تعداد سال های دلخواه 

هر فرد بیمه شده می‌تواند به  تعداد سال‌های مورد نظر خود، از محل بیمه نامه عمر و تامین آتیه بازنشستگی ماهانه به تعداد سال مشخص دریافت نماید.


معایب بیمه عمر پاسارگاد

همه شرکت‌های بیمه بر اساس شرایط بیمه عمر آن شرکت پوشش‌ها و خدمات بیمه‌ای را به بیمه گذاران بیمه عمر ارائه می‌کنند. بیمه پاسارگاد نیز از امر مستثنی نبوده و پوشش های بیمه‌ای را بر اساس شرایط بیمه پاسارگاد ارائه می کند. برخی از مواردی که می توان به عنوان معایب بیمه عمر پاسارگاد بیان کرد عبارتند از:

 • داشتن مدت زمان انتظار برای استفاده از برخی از پوشش‌ها از قبیل داشتن 3 ماه مدت انتظار در پوشش های بیماری‌های خاص. در بسیاری از شرکت‌های بیمه این پوشش نیاز به مدت انتظاری نداشته و از همان ابتدای بیمه‌نامه امکان استفاده از این پوشش برای بیمه شده فراهم می‌باشد.
 • برداشت از اندوخته از مزایای بیمه عمر است که در بیشتر بیمه‌های عمر شرکت‌های مختلف بیمه به بیمه گذاران ارائه می‌شود. اما در بیمه عمر پاسارگاد امکان برداشت از اندوخته وجود ندارد.
 • پرداخت مستمری در زمان از کارافتادگی از پوشش‌های بیمه عمر است که بیمه پاسارگاد این پوشش را برای بیمه گذاران ارائه نمی‌کند.
 • بد نیست نگاهی به این مطلب هم داشته باشید: تفاوت بیمه عمر و تامین اجتماعی چیست؟

پوشش‌های بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد تعداد پوشش‌های متنوعی را برای بیمه شده‌های خود فراهم می‌کند. بر اساس گزارش بیمه مرکزی از رتبه‌بندی شرکت‌های بیمه، بیمه عمر پاسارگاد با قرار گرفتن در سطح توانگری یک، توانسته در ارائه خدمات بیمه ای سطح رضایت بالایی را در بین بیمه گذاران خود داشته باشد که این یکی از امتیازهای مثبت در انتخاب این بیمه عمر  است. پوشش‌های اصلی و پوشش‌های تکمیلی عبارتند از:

پوشش فوت به هر علت

این پوشش اصلی‌ترین پوشش است. این پوشش به صورت سرمایه فوت می‌باشد که با حق بیمه پرداختی بیمه شده رابطه مستقیم داشته و بر اساس حق بیمه پرداختی فرد محاسبه می‌شود. میزان این پوشش  ۳۵ برابر حق بیمه سالانه و ۳۰۰ برابر حق بیمه ماهانه می‌باشد. در صورت فوت فرد بیمه شده این مبلغ به اضافه اندوخته بیمه نامه ذینفعان بیمه نامه پرداخت می‌شود.در تعهدات جدید بیمه عمر پاسارگاد، سرمایه فوت به هر علت پاسارگاد تا 2 میلیارد تومان افزایش یافته است.

پوشش سرمایه فوت به علت حادثه

اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه فوت نماید این سرمایه  علاوه بر سرمایه فوت به هر علت به ذینفعان پرداخت می‌شود. میزان پوشش سرمایه فوت در بیمه عمر پاسارگاد تا ۴ برابر سرمایه فوت می‌تواند باشد. سقف سرمایه فوت در اثر حادثه تا 2 میلیارد تومان می‌باشد.

پوشش امراض خاص

در تعهدات جدید بیمه عمر پاسارگاد اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه‌نامه عمر پاسارگاد به یکی از بیماری های تحت پوشش مبتلا شود، می‌تواند از این پوشش استفاده کند. بیمه عمر و تامین آتیه ۵ بیماری از جمله انواع سرطان، سکته قلبی و سکته مغزی، جراحی باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن را تحت پوشش قرار می‌دهد. میزان این پوشش تا ۳۰ درصد از سرمایه فوت عادی می‌باشد. سقف پوشش امراض خاص بیمه عمر پاسارگاد 300 میلیون تومان می‌باشد.

پوشش هزینه پزشکی

اگر فرد بیمه شده دچار حادثه شود، برای جبران هزینه های بستری و پزشکی می‌تواند تا سقف مشخص شده این پوشش در بیمه‌نامه عمر خود استفاده نماید.
سقف پوشش هزینه پزشکی پاسارگاد تا 70 میلیون تومان می‌باشد.

معافیت از پرداخت حق بیمه

در صورتی که بیمه‌شده در طول مدت قرارداد دچار ازکارافتادگی شود، طبق این پوشش از پرداخت حق بیمه‌های باقی‌مانده معاف می‌شود. پوشش معافیت برای افراد شاغل و بالای ۱۲ سال می‌باشد.

پوشش سرمایه از کارافتادگی بیمه عمر پاسارگاد

اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر به هر علت ازکارافتاده شود می‌تواند از این پوشش تا سقف  100میلیون تومان استفاده کند. سن بیمه شده باید بالای ۱۲ سال باشد.

پوشش درمان تکمیلی

یکی از مزایای داشتن بیمه عمر پاسارگاد امکان استفاده از این پوشش است ، اگر اندوخته بیمه‌نامه  عمر پاسارگاد به میزان معین برسد و ۶ ماه از صدور بیمه‌نامه گذشته باشد، فرد بیمه شده می‌تواند تا سقف مشخص شده از هزینه‌های جراحی و  هزینه بستری خود استفاده نماید.

پوشش آتش‌سوزی و زلزله منازل مسکونی

در بسیاری از شرکت‌های بیمه، این پوشش در بیمه عمر به چشم نمی‌خورد اما بیمه پاسارگاد شاید تنها بیمه‌ای باشد که در پوشش های بیمه عمر پاسارگاد، پوشش آتش‌سوزی منازل را نیز گنجانده است و اگر بیمه‌گذار نیازمند این پوشش باشد لازم نیست بیمه آتش‌سوزی تهیه کند و در کنار بیمه عمر از مزایای بیمه پاسارگاد نیز استفاده کند. بر اساس تعهدات جدید بیمه عمر پاسارگاد  سقف پوشش آتش سوزی تا ۴۰۰ میلیون تومان و تا انتهای قرارداد تا ۸۰۰ میلیون تومان قابل افزایش می‌باشد.در صورت نیاز با بیمه آتش‌سوزی منزل پاسارگاد بیشتر آشنا شوید.

 پوشش نقص عضو دائم ناشی از حادثه

این پوشش به اختیار بیمه شده به بیمه‌نامه عمر اضافه می‌شود و اگر فرد بیمه شده در طول مدت قرارداد و در اثر حادثه دچار نقص عضو دائم شود می‌تواند از این پوشش تا ۳۰ درصد سرمایه فوت استفاده نماید. سقف پوشش نقص عضو بیمه پاسارگاد در تعهدات جدید تا 200میلیون تومان افزایش یافته است.

پوشش تکمیلی SOS رایگان

با توجه به اندوخته بیمه نامه برای موارد بستری و جراحی


تخفیفات بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد برای ترویج و تشویق بیمه‌نامه‌های عمر بر اساس اندوخته بیمه عمر پاسارگاد بیمه شده‌ها، تخفیفاتی را در سایر رشته‌های بیمه‌ای به بیمه‌گذاران عمر خود ارائه می‌کند. از جمله این تخفیفات می‌تواند به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیمه بدنه اتومبیل 10 تا 30 درصد؛
 • بیمه آتش‌سوزی منزل مسکونی 20 تا 40 درصد؛
 • بیمه حوادث انفرادی 20 تا 40 درصد؛
 • بیمه درمان مسافرتی 10 تا 30 درصد.

استثنائات بیمه عمر پاسارگاد

اگر فرد بیمه شده خودکشی کند و با در اثر سعی برای خودکشی فوت نماید، شرکت بیمه پاسارگاد با توجه به شرایط زیر عمل می‌نماید:

 • خودکشی و یا اقدام به آن : اگر دوسال تمام از شروع مدت بیمه نامه عمر پاسارگاد نگذشته باشد فقط اندوخته بیمه نامه که از طرف شرکت پاسارگاد تعیین می شود به ذینفعان بیمه نامه  پرداخت خواهد شد. اگر دوسال تمام از مدت بیمه گذشته باشد تمام سرمایه پرداخت خواهد شد.
 • اگر ذینفع و یا یکی از ذینفعان بیمه نامه و یا بیمه گذار سبب مرگ بیمه شده باشند، دراینصورت فقط سهم سایر استفاده کنندگان و درصورت عدم وجود استفاده کننده دیگر به وراث قانونی بیمه شده پرداخت خواهد شد.
 • صدمات بدنی که بیمه شده عمدا موجب آن می شود.
 • مستی یا استعمال هرگونه مواد مخدر و یا داروهای محرک بدون تجویز پزشک
 • ارتکاب بیمه شده به اعمال مجرمانه اعم از مباشرت، مشارکت و یا معاونت در آن
 • بیماری و ابتلا به جنون بیمه شده مگر آنکه ابتلا به جنون ناشی از تحقق خطر حادثه باشد.
 • پرش با چتر نجات بصورت سقوط آزاد

استعلام و مشاهده سوابق بیمه عمر پاسارگاد

همه بیمه گذاران عمر پاسارگاد می‌توانند اطلاعات بیمه نامه عمر به همراه سوابق بیمه عمر شان را از طریق سامانه بیمه عمر پاسارگاد مشاهده نمایند. برای این منظور شما باید شماره بیمه‌نامه عمر پاسارگاد و کد ملی بیمه گذاری را وارد نمایید. هم چنین با دانلود نرم افزار استعلام بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید اطلاعات کلی درباره بیمه عمر پاسارگاد به دست آورده و جدول بیمه عمر پاسارگاد را بر اساس هر سن و هر توان پرداختی و بر اساس انتخاب پوشش‌های مختلف استعلام بگیرید.

نحوه استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

حق بیمه ‌ای که افراد در طول مدت بیمه خود در طرح های مختلف بیمه پرداخت می ‌کند، به عنوان سابقه بیمه محسوب شده و این افراد می توانند به روش اینترنتی در سامانه پاسارگاد از تمامی حقوق بیمه خود استعلام بگیرند. برای دریافت استعلام بیمه بدون نیاز به شناسه های قبض و پرداخت کافیست به سایت pasargadinsurance.ir مراجعه کرده و با و با کلیک روی گزینه مربوط از بیمه نامه خود استعلام گرفت.


روش‌های پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد به چند روش زیر با استفاده از دریافت شناسه قبض و پرداخت بیمه عمر پاسارگاد امکان پذیر می باشد. حتما این نکته را در نظر داشته باشید که هر قسط بیمه نامه شناسه قبض و پرداخت متفاوتی دارد که حتما هر قسط با شناسه مخصوص به خود باید پرداخت شود.

دریافت شناسه قبض و پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

برای دریافت اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد و مشاهده سوابق بیمه نامه از طریق شماره بیمه نامه که روی سند بیمه نامه شما و دفترچه اقساط بیمه نامه شما ثبت شده است و با وارد کردن کد ملی بیمه گذار در سایت بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید اطلاعات بیمه نامه خود را چک نمایید.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق اینترنت

برای پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید به سایت بانک پاسارگاد و یا سایت بانک صادرات مراجعه کرده و از قسمت پرداخت قبوض اقدام به پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد نمایید.

نرم افزار پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

نرم افزار بانک پاسارگاد و نرم افزار آپ دو اپلیکیشن در دسترس برای پرداخت بیمه عمر پاسارگاد است که پرداخت از طریق شناسه قبض و شناسه پرداخت انجام می‌شود.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد با آپ

در نرم افزار آپ می توانید با انتخاب گزینه قبض خدماتی و وارد کردن شناسه قبض و پرداخت حق بیمه تان را به راحتی پرداخت نمایید.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق خودپرداز بانک پاسارگاد و یا بانک توسعه تعاون و بانک صادرات

بیمه گذاران بیمه عمر پاسارگاد می توانند با استفاده از دستگاه های خودپرداز بانک پاسارگاد و یا بانک توسعه تعاون مراجعه کرده و با انتخاب گزینه پرداخت قبض و سپس شناسه قبض و شناسه قسط بیمه نامه ، بیمه نامه تان را پرداخت نمایید.

 مبلغ بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد قیمت مشخصی ندارد و هر فردی با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی، شرایط سنی و میزان سلامتی جسمی که از آن برخوردار است، می‌تواند مبلغ بیمه عمر خود را مشخص کند. حداقل بیمه عمر شرکت بیمه پاسارگاد 50 هزار تومان در ماه و حداقل پرداخت سالانه 600 هزار تومان با امکان داشتن ضریب 3 تا 25 درصد می‌باشد.

ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد 

برای خرید و ثبت نام در بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید درخواست‌تان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید. کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم با شما تماس گرفته و با ارائه مشاوره کامل و مقایسه شرایط سرمایه گذاری و پوشش‌های بیمه‌ای بهترین بیمه عمر پاسارگاد را به خریدارن این بیمه نامه ارائه می‌کنند. با انتخاب طرح مورد نظر و با اعلام سن بیمه شده، مدت بیمه نامه، حق بیمه پرداختی و … و با ارائه مدارک شناسایی و اطلاعات کلی می‌توانید بیمه عمر پاسارگاد را از بیمه تایم خریداری نمایید. پرداخت حق بیمه پاسارگاد به صورت آنلاین و یا از طریق شرایط پرداخت مختلف که گفته شد انجام می‌شود. بعد از پرداخت حق بیمه، بیمه نامه تان به هر آدرسی که اعلام نمایید ارسال می‌شود.

مدارک مورد نیاز برای خرید بیمه عمر پاسارگاد

 • تصویر و یا کپی کارت ملی و یا شناسنامه بیمه شده، بیمه گذار و ذینفعان بیمه نامه
 • اصل فرم پیشنهاد بیمه عمر که توسط خود فرد تکمیل شده باشد
 • پرداخت حق بیمه عمر از طریق اینترنتی و یا به صورت حضوری در بانک‌های تعیین شده

راهنمای خرید بیمه عمر  پاسارگاد از بیمه تایم

سایت بیمه تایم با توجه به ماهیت کارگزاری بیمه‌ای که دارد همواره همراه مطمئنی برای همه بیمه‌گذاران در انتخاب بهترین بیمه عمر بوده است. از آنجایی که رویکرد بیمه‌تایم در خرید هر نوع بیمه‌نامه‌ای از جمله خرید بیمه عمر مبتنی بر ارائه مشاوره تخصصی است، می‌توانید جهت خرید بیمه عمر پاسارگارد از طریق تکمیل فرم موجود در لینک زیر منتظر تماس مشاوران ما باشید.

سوالات متداول بیمه عمر پاسارگاد

 1. آیا بیمه عمر بازنشستگی دارد؟
  بله، طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد یکی از انواع بیمه عمر پاسارگاد است که دارندگان این بیمه نامه می‌توانند به مدت دلخواه خود بازنشستگی ماهانه می‌توانند دریافت نمایند.
 2. آیا بیمه عمر پاسارگاد دفترچه درمانی دارد؟
  خیر، بیمه عمر پاسارگاد دفترچه درمانی ندارد و در زمان خسارت بر اساس پوشش های ثبت شده در بیمه نامه می توانید از این بیمه استفاده نمایید.
 3. بیمه عمر پاسارگاد بیمه تکمیلی دارد؟
  بله، دارنده هر بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد می‌تواند بر اساس اندوخته بیمه نامه خود از پوشش بیمه تکمیلی SOS برای موارد بستری و جراحی استفاده نماید.
 4. بازخرید بیمه عمر پاسارگاد چگونه است؟
  هر فرد بیمه شده می تواند در هر سال بیمه ای اقدام به بازخرید بیمه نامه کرده و اندوخته بیمه نامه را دریافت نماید.
 5. وام بیمه عمر پاسارگاد چند روزه واریز می شود؟
  بعد از ثبت درخواست دریافت وام ، در مدت 10 تا 14 روز کاری وام به حساب فرد واریز می شود.

بله، طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد یکی از انواع بیمه عمر پاسارگاد است که دارندگان این بیمه نامه می‌توانند به مدت دلخواه خود بازنشستگی ماهانه دریافت نمایند.

خیر، بیمه عمر پاسارگاد دفترچه درمانی ندارد و در زمان خسارت بر اساس پوشش های ثبت شده در بیمه نامه می توانید از این بیمه استفاده نمایید.

بله، دارنده هر بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد می‌تواند بر اساس اندوخته بیمه نامه خود از پوشش بیمه تکمیلی SOS برای موارد بستری و جراحی استفاده نماید.

مدت بیمه نامه عمر پاسارگاد می تواند 5 تا 30 سال به انتخاب بیمه گذار باشد.

هر فرد بیمه شده می تواند در هر سال بیمه ای اقدام به بازخرید بیمه نامه کرده و اندوخته بیمه نامه را دریافت نماید.

برای مقایسه بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر سامان می تونید از کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم کمک بگیرید و با مقایسه شرایط و جداول بیمه عمر هر دو شرکت بهترین شرایط را برای خرید این بیمه نامه انتخاب نمایید.

بعد از ثبت درخواست دریافت وام ، در مدت 10 تا 14 روز کاری وام به حساب فرد واریز می شود.

جهت خرید بیمه عمر تماس بگیرید

6 دیدگاه برای “بیمه عمر پاسارگاد و تامین آتیه: مزایا، معایب و نکات مهم خرید

  • مومنی گفته:

   با سلام
   بستگی ب پرداخت شما دارد و بهترین روش پرداخت سالانه میباشد و بالاترین سود ب شما تعلق میگیرد.هرچقدر مبلغ پرداختی شما بیشتر باشد حقوق شما بیشتر و مدت بازنشستگی هم بهتر هست

 1. مارال گفته:

  پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد میتونه ماهانه باشه؟ سالانه و ماهانه چه فرقی داره با هم؟؟میشه راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *