بیمه عمر ملت: راهنمایی که قبل از خرید بهتر است بخوانید

خرید بهترین بیمه عمر

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

در مطالب قبلی از بیمه عمر و نکات مهم آن صحبت شد. اگر دقت کرده باشید بخشی از این مطالب مربوط به معرفی بیمه‌های عمر شرکت‌های مختلف است. در همین راستا در این مطلب به معرفی بیمه عمر ملت می‌پردازیم. شرکت بیمه ملت از جمله شرکت‌های بیمه‌ای است که طرح‌های مختلف بیمه عمر را به بیمه گذاران خود ارائه می‌کند تا در نهایت بیمه گذاران بتوانند بهترین بیمه عمر را انتخاب نمایند. در ادامه انواع طرح‌ها و مهمترین نکات را سعی میکنیم معرفی کنیم تا شناخت بهتری از بیمه عمر ملت داشته باشیم.

طرح‌های بیمه عمر ملت

اگر به دنبال بررسی انواع طرح‌های بیمه عمر هستید، شرکت بیمه ملت می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. چراکه شما می‌توانید به راحتی شرایط و پوشش‌های این بیمه نامه‌ها را با هم مقایسه کنید. انواع طرح‌های بیمه عمر ملت عبارتند از:

 1. بیمه تحصیل فرزندان ملت
 2. بیمه مستمری زنان خانه دار ملت
 3. بیمه سپرده زندگی ملت
 4. بیمه زندگی و سرمایه گذاری ملت
 5.  بیمه تکمیلی بازنشستگی و بازخرید سنوات

 

۱- بیمه تحصیل فرزندان ملت

جبران هزینه‌های دوران تحصیل فرزندان از مدرسه تا دانشگاه از دغدغه‌های فکری هر پدر و مادری است. برای همین موضوع داشتن بیمه عمر ملت طرح تحصیل فرزندان می‌تواند سرمایه‌ای مطمئن برای تامین هزینه های تحصیلی فرزندانتان باشد. با داشتن بیمه تحصیلی فرزندان ملت، فرزندان شما می‌توانند در سن 20 سالگی از همه مزایای این بیمه نامه از جمله جنبه سرمایه گذاری این بیمه نامه استفاده کنند. نکته مهم این بیمه نامه این است که بچه‌ها تا سن 12 سالگی می‌توانند این بیمه نامه را تهیه کنند.

 

 

۲- بیمه مستمری زنان خانه‌دار ملت

داشتن بیمه برای خانم‌های خانه‌دار که پشتوانه مالی ثابتی ندارند بسیار مهم است، هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ پوشش‌های بیمه‌ای. بیمه ملت از جمله شرکت‌های بیمه‌ای است که طرح بیمه زنان خانه‌دار را برای جبران نیازهای مالی خانم های خانه دار ارائه می‌کند تا خیالشان بابت بخشی از نیازهای مالی  و حتی برخی از اتفاقات پیش بینی نشده از جمله بیماری و … راحت باشد.

 

۳- بیمه سپرده زندگی ملت

یکی از طرح‌های بیمه عمری که از لحاظ سود آوری بسیار مناسب است و مورد توجه بیشتر بیمه گذاران قرار دارد، بیمه سپرده زندگی می‌باشد. طرح بیمه سپرده زندگی ملت می‌تواند به عنوان یک صندوق سرمایه گذاری عمل کرده و پوشش‌های بیمه‌ای لازم را نیز برای شما فراهم کند. اگر به دنبال یکی از بهترین‌های بیمه عمر هستید، بیمه سپرده زندگی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

 

۴- بیمه زندگی و سرمایه گذاری ملت

طرح اصلی بیمه عمر ملت، بیمه زندگی و سرمایه گذاری ملت می‌باشد. با داشتن این بیمه نامه همه افراد تا سن 70 سالگی می‌توانند از همه مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری استفاده نمایند. پوشش‌های کامل این بیمه نامه به همراه سرمایه گذاری که در این بیمه نامه شکل می‌گیرد بیمه زندگی و سرمایه گذاری ملت را تبدیل به یک بیمه نامه جامع عمر می‌کند.

 

پوشش‌های بیمه عمر ملت

تقریبا در همه طرح‌های بیمه عمر ملت  سقف پوشش بیمه‌نامه‌های مختلف یکسان می‌باشد. شرح پوشش‌های بیمه عمر و سقف تعهدات هرکدام از پوشش‌ها به شرح زیر می‌باشد:

۱- پوشش سرمایه فوت بیمه عمر ملت

میزان سرمایه فوت در بیمه عمر ملت 5 تا 25 برابر حق بیمه پرداختی فرد تعریف می‌شود. اگر فرد بیمه شده به صورت طبیعی فوت نماید این میزان سرمایه فوت به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می‌شود.

این پوشش برای طرح بیمه سپرده زندگی ملت و بیمه زندگی و سرمایه گذاری ملت و بیمه تحصیلی فرزندان ملت ارائه می‌شود.

 

۲- پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه بیمه عمر ملت

میزان پوشش بیمه عمر ملت برای سرمایه فوت در اثر حادثه می‌تواند 5 تا 125 برابر حق بیمه پرداختی فرد بیمه گذار باشد. اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه فوت کند مجموع سرمایه فوت طبیعی به همراه سرمایه فوت در اثر حادثه و اندوخته بیمه نامه به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می‌شود.

این پوشش برای طرح بیمه سپرده زندگی ملت، بیمه زندگی و سرمایه گذاری ملت و بیمه تحصیلی فرزندان ملت ارائه می‌شود.

۳- پوشش امراض خاص بیمه عمر ملت

میزان این پوشش در همه طرح‌های بیمه عمر ملت بر اساس سرمایه فوت هر بیمه نامه محاسبه می‌شود و سقف تعهدات این پوشش تا 50 میلیون تومان می‌باشد. در این پوشش 5 بیماری از قبیل سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی باز قلب، پیوند اعضای اصلی بدن و انواع سرطان تحت پوشش قرار می‌گیرد.

پوشش امراض برای طرح‌های بیمه سپرده زندگی ملت، بیمه زندگی و سرمایه گذاری ملت و بیمه تحصیل فرزندان ملت می‌باشد. میزان پوشش امراض در بیمه سپرده زندگی 30 درصد سرمایه فوت  و در بیمه زندگی و سرمایه گذاری 50 درصد سرمایه فوت و حداکثر تا 50 میلیون تومان می‌باشد.

 

۴- پرداخت سرمایه از کارافتادگی بیمه عمر ملت

میزان پوشش از کارافتادگی حداکثر تا 2 برابر سرمایه فوت می‌تواند باشد. سقف این پوشش تا 100 میلیون تومان می‌تواند باشد که اگر بیمه شده در طول داشتن بیمه عمر از کارافتاده شود می‌تواند از این پوشش استفاده نماید.

این پوشش فقط برای طرح بیمه سپرده زندگی ملت و بیمه زندگی و سرمایه گذاری ملت ارائه می‌شود. در بیمه تحصیل فرزندان ملت نیز این پوشش در صورت فوت سرپرست یا همان بیمه گذار بیمه نامه قابل پرداخت می‌باشد.

 

۵- پوشش غرامت روزانه بستری شدن در بیمارستان بیمه عمر ملت

یکی از پوشش‌های اضافی بیمه عمر که توسط بیمه عمر ملت ارائه می‌شود پوشش غرامت روزانه بستری شدن در بیمارستان می‌باشد. میزان تعهدات این پوشش از روز چهارم  بستری تا روز 90 بستری در بیمارستان و روزانه تا سقف 100 هزارتومان می‌باشد.

این پوشش فقط برای طرح بیمه زندگی و سرمایه گذاری ارائه می‌شود.

 

۶- پوشش سرمایه هزینه پزشکی بیمه عمر ملت

از دیگر پوشش‌های بیمه عمر ملت داشتن سرمایه هزینه پزشکی می‌باشد. میزان این پوشش تا 20 درصد از سرمایه فوت بر اثر حادثه و تا سقف 10 میلیون تومان می‌باشد.

این پوشش فقط برای طرح بیمه زندگی و سرمایه گذاری ملت ارائه می‌شود

 

مزایای بیمه عمر ملت

 • امکان پرداخت حق بیمه در هر زمان و به هر مبلغی که فرد بخواهد وجود دارد.
 • فرد بیمه شده می‌تواند با پایان سال دوم بیمه نامه اقدام به دریافت وام نماید بدون این که نیازی به ضامن و وثیقه داشته باشد.
 • این امکان برای فرد بیمه شده  وجود دارد که وی می‌تواند کل سرمایه‌ای که برای وی تشکیل می‌شود را یکجا دریافت نماید.
 • به حق بیمه‌های پرداختی و اندوخته بیمه نامه سود مشارکت به همراه سود قطعی پرداخت می‌شود.
 • امکان پرداخت حق بیمه به صورت سالانه و ماهانه ، دو ماه یکبار، 3 ماهه و 6 ماهه وجود دارد.
 • پوشش‌های بیمه نامه تا پایان 70 سالگی برای فرد بیمه شده برقرار می‌باشد.
 • از مهمترین مزایای بیمه عمر ملت معاف بودن از مالیات بر ارث و هم مالیات بر درآمد این بیمه نامه می‌باشد.

 

سود بیمه عمر ملت چقدر است؟

شرکت بیمه ملت از جمله شرکت‌هایی بوده که در سال‌های اخیر توانسته است سود مشارکتی بالایی را به بیمه نامه‌های عمر خود پرداخت نماید.

میزان درصد سود مشارکت پزداختی بیمه عمر ملت در چند سال گذشته به ترتیب زیر می باشد:

سود مشارکت بیمه عمر ملت سال 1392: 30.75 درصد
سود مشارکت بیمه عمر ملت سال 1393: 22 درصد
سود مشارکت بیمه عمر ملت سال 1394: 26 درصد
سود مشارکت بیمه عمر ملت سال 1395: 24 درصد
سود مشارکت بیمه عمر ملت سال 1396: 23 درصد
سود مشارکت بیمه عمر ملت سال 1397 :25 درصد
سود مشارکت بیمه عمر ملت سال 1398 :26 درصد
سود مشارکت بیمه عمر ملت سال 1399: 38 درصد

 

بالاترین سود پرداختی بیمه عمر ملت مربوط به سال 99 بوده که سود 38 درصد را به بیمه نامه‌های عمر  پرداخت کرده است. در کنار سود مشارکتی، بیمه ملت سود تضمینی یا در واقع سود قطعی هم به بیمه نامه‌های عمر پرداخت می‌کند. میزان سود قطعی(تضمینی) بیمه عمر ملت برای دو سال اول 16 درصد، برای دو سال بعد 13درصد و برای سال‌های بعد تا 10 درصد می‌باشد.

 

محاسبه و استعلام بیمه عمر ملت

برای محاسبه بیمه عمر ملت و استعلام آنلاین بیمه عمر ملت باید چند مورد را در سیستم وارد کنید تا بتوانید جدول بیمه عمر ملت را دریافت کرده و بررسی جدول مورد نظر را انجام دهید:

 • سن فرد بیمه شده: در بیمه نامه‌های عمر سن فرد بیمه شده بسیار مهم می‌باشد. همه افراد می‌توانند تا سن 70 سالگی بیمه عمر داشته باشند. محدودیت سنی که در بیمه عمر ملت وجود دارد بر این اساس است که مجموع سن فرد بیمه شده و مدت بیمه نامه نباید بیشتر از 70 سال باشد.
 • شغل بیمه شده: شغل مبنایی برای ریسک سنجی شرایط فرد بیمه شده می‌باشد. که با افزایش میزان ریسک شغلی، در تعیین حق بیمه‌های پرداختی و میزان پوشش‌های لازم برای فرد اثر گذار می‌باشد.
 • مبلغ سپرده اولیه: پرداخت این مبلغ اختیاری بوده و فرد می‌تواند برای افزایش سود دهی در بیمه عمر ملت مبلغی را در ابتدای قرار داد به عنوان سرمایه اولیه پرداخت نماید.
 • مدت بیمه نامه: در بیمه نامه‌های عمر ملت مدت بیمه نامه می تواند بین 5 تا 30 سال باشد. البته نباید مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه نامه بیشتر از 70 سال باشد.
 • سرمایه اولیه فوت: مهمترین پوشش بیمه عمر ملت سرمایه فوت این بیمه نامه می‌باشد. اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه نامه عمر فوت نماید این سرمایه فوت به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می‌شود. میزان سرمایه فوت 5 تا 25 برابر حق بیمه پرداختی فرد می‌باشد.
 • حق بیمه در شروع قرارداد: حق بیمه پرداختی به  انتخاب فرد بیمه شده پرداخت می‌شود و میزان حق بیمه می تواند درطول مدت داشتن این بیمه نامه کاهش و یا افزایش پیدا کند.
 • نرخ تعدیل سرمایه در سال: معمولا در محاسبه آنلاین بیمه عمر ملت وقتی شما استعلام بیمه عمر ملت را می‌گیرید میزان نرخ تعدیل سرمایه در طول داشتن بیمه نامه را از شما می‌پرسد. برای این که شما بتوانید سرمایه فوت بالایی داشته باشید می‌توانید با انتخاب نرخ تعدیل  درصدی به سرمایه فوت خود اضافه نمایید. مزیت داشتن نرخ تعدیل بر روی سرمایه بیمه عمر می‌تواند روی میزان سود دهی بیمه نامه اثر گذاشته  و میزان سود دهی را کاهش دهد.
 • سرمایه حادثه در صورت فوت: اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه فوت نماید علاوه بر سرمایه فوت عادی، سرمایه فوت بر اثر حادثه که چند برابر سرمایه فوت عادی می‌باشد به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می شود. ضریب سرمایه فوت می‌تواند تا 4 برابر سرمایه فوت عادی انتخاب شود.
 • دوره پرداخت حق بیمه: دوره پرداخت حق بیمه نحوه پرداخت حق بیمه می‌باشد که بیمه شده حق بیمه خود را پرداخت می‌نماید. در بیمه عمر ملت، فرد بیمه شده می‌تواند ماهانه، دو ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یا سالانه حق بیمه خود را پرداخت نماید.
 • نرخ تعدیل حق بیمه در سال: نحوه پرداخت حق بیمه در طول مدت داشتن بیمه نامه می تواند به صورت ثابت و یا به صورت تعدیلی و با یک نرخ تعدیل مشخص افزایش داشته باشد. با داشتن نرخ تعدیل روی بیمه نامه عمر سود دهی بیمه نامه بهتر می‌شود. میزان نرخ تعدیل بیمه عمر در زمان استعلام بیمه عمر ملت و در محاسبه آنلاین بیمه عمر ملت 5 تا 25 درصد می‌باشد.
 • پوشش حادثه: بیمه شده می تواند در زمان استعلام بیمه عمر ضریب سرمایه فوت در اثر حادثه را مشخص نماید. که با انتخاب ضریب سرمایه فوت چند برابر سرمایه فوت عادی به ذینفعان بیمه نامه عمر پرداخت می‌شود. بیشترین ضریب پوشش حادثه می‌تواند 4 برابر سرمایه فوت عادی باشد.
 • ضریب سرمایه نقص عضو ناشی از حادثه: میزان سرمایه نقص عضو بر اساس سرمایه فوت محاسبه می‌شود. با انتخاب ضریب 1 یا 2 برابر سرمایه فوت میزان این ضریب مشخص می‌شود.
 • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کارافتادگی: بیمه عمر ملت از جمله بیمه نامه‌هایی می‌باشد که فرد بیمه شده می‌تواند از این پوشش استفاده نماید. بر اساس شرایط بیمه عمر اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه از کار افتاده شود از پرداخت حق بیمه معاف شده و سایر پوشش‌های بیمه نامه برای وی برقرار می‌ماند.
 • پوشش امراض خاص: همانطور  که گفته شد این پوشش برای 5 دسته از بیماری‌ها ارائه می‌شود میزان این پوشش در بیمه عمر ملت تا سقف 50 میلیون تومان می‌تواند باشد.

با وارد کردن اطلاعات گفته شده می‌توانید جدول بیمه عمر ملت را برای سن و مدت بیمه نامه مد نظرتان دریافت کنید. نحوه تشکیل سرمایه و میزان سرمایه شکل گرفته، میزان پوشش‌ها و سایر موارد همه در جدول بیمه عمر در دسترس شما می‌باشد.

در زیر یک نمونه جدول برای یک فرد 30 ساله با حق بیمه سالانه  2 میلیون تومانی آورده شده، شما می‌توانید به راحتی نحوه تشکیل سرمایه بیمه نامه عمر و پوشش‌های این بیمه نامه را بررسی کنید. البته این جدول برای راحتی شما در بررسی و مقایسه بدون داشتن تعدیل حق بیمه و تعدیل سرمایه می‌باشد.

برای دریافت فایل pdf  جدول بیمه عمر کلیک نمایید

جدول بیمه عمر ملت

هر فردی می‌تواند مبلغی را بر اساس حق بیمه پرداختی و با توجه به شرایط سنی و بیمه ای خود و نحوه پرداخت حق بیمه جدولی را داشته باشد. جدول بیمه عمر ملت بعد از خرید بیمه نامه عمر ضمیمه بیمه نامه شماست و شما می توانید میزان تعهدات بیمه نامه تان را در هر سال بیمه ای را به همراه اندوخته بیمه ای تان در جدول بیمه عمر مشاهده نمایید. تمامی تعهدات شرکت بیمه بر اساس مبالغ و اعداد درج شده در بیمه نامه در جدول بیمه عمر در دسترس بیمه شده می‌باشد.

نمونه جدول بیمه عمر برای یک فرد 30 ساله که حق بیمه سالانه  4 میلیون تومان پرداخت می‌کند به ترتیب زیر می‌باشد.

جدول بیمه عمر ملت
جدول بیمه عمر ملت

 

آیا خرید اقساط بیمه ملت به نفع شماست ؟

همانطور که پیشتر گفتیم هر فردی بیمه شده می‌تواند حق بیمه‌های بیمه نامه عمرش را به صورت ماهانه و دو ماه یکبار، سه ماه یکبار، شش ماه یکبار، و یا سالانه پرداخت کند. اما نکته مهمی که در این قسمت باید گفت این است که پرداخت حق بیمه به صورت اقساطی در سود دهی این بیمه نامه تاثیر گذار خواهد بود. بیمه نامه‌ای که حق بیمه‌اش به صورت سالانه پرداخت می‌شود از لحاظ سرمایه گذاری می‌تواند بسیار به نفع بیمه گذار باشد.

 

معایب بیمه عمر ملت

بیمه نامه عمر ملت در حالت کلی شرایط بسیار مناسبی را داشته و پوشش های بیمه ای را در کنار سرمایه گذاری به شما ارائه می کند. شابد تنها عیب این بیمه نامه محدودیت سنی تا 70 سال است که برخی از شرکت ها از قبیل  بیمه عمر ایران تا 106 سالگی است. و از لحاظ مقایسه کردن شما باید سهامداران این شرکت بیمه و نحوه سرمایه گذاری این شرکت را در جهت سود دهی بررسی کنید.

بیمه عمر ملت بهتر است یا پاسارگاد؟

در مقایسه بین دو شرکت بیمه در رشته بیمه عمر ، هر دو شرکت بیمه ای شرکت های توانمند از لحاظ پرداخت خسارت و ارائه خدمات می باشد. از لحاظ سود دهی میزان سود پیش بینی بیشتری را داشته است. پوشش هایی که بیمه عمر ملت و بیمه عمر پاسارگاد ارائه می‌کنند تقریبا مشابه می‌باشد فقط امکان برداشت از اندوخته در بیمه عمر پاسارگاد وجود ندارد.

 

مشاهده سوابق بیمه عمر ملت

بیمه گذاران بیمه های عمر ملت می توانند از طریق مراجعه به http://www.melat.ir/app/homeh مکانپذیر است. در صفحه اصلی سایت بیمه ملت، از منوی سبا ملت روی گزینه خدمات الکترونیک کلیک کنید. در این  قسمت گزینه سامانه اینترنتی بیمه گذاران عمر و سرمایه گذاری را انتخاب نمایید. در این قسمت با وارد کردن مشخصات فرد بیمه گذار می توانند به بیمه نامه خود دسترسی پیدا کنند و سوابق بیمه نامه های عمر ملت خود را بررسی نمایید.

استعلام آنلاین بیمه عمر ملت

برای استعلام آنلاین بیمه عمر ملت می توانید سن ، میزان حق بیمه پرداختی و مدت بیمه نامه را در سامانه بیمه تایم وارد نمایید و به کمک کارشناسان بیمه تایم بهترین بیمه عمر را با توجه به شرایط و موارد مورد استعلام انلاین بیمه عمر ملت را دریافت کرده و اقدام به خرید بیمه عمر نمایید.

استعلام بیمه عمر ملت با کد ملی

استعلام بیمه عمر ملت از طریق کد ملی برای بیمه گذاران بیمه عمر ملت فراهم شده که می توانند از طریق سایت بیمه ملت اقدام به این استعلام بیمه عمر ملت بپردازند.

پرداخت بیمه عمر ملت 

برای پرداخت بیمه عمر ملت می توانید از طریق سایت بیمه ملت و خدمات الکترونیک این سایت با وارد شدن به قسمت بیمه های عمر و سرمایه گذاری بیمه عمر ملت حق بیمه های خود را براحتی به صورت آنلاین پرداخت کنید.

مشاهده سوابق بیمه عمر ملت و پرداخت اینترنتی بیمه عمر

شرکت بیمه ملت به منظور دسترسی آسان مشتریان خود به خدمات بیمه‌ای سامانه اینترنت بیمه را راه اندازی کرده اند. مشاهده و استعلام بیمه‌نامه‌های صادره توسط بیمه ملت، مشاهده مشخصات هویتی بیمه‌گزاران و دریافت هدایای بیمه‌ای به صورت الکترونیک از امکانات  این سامانه است.

  بیمه گذاران با ورود به این درگاه می‌توانید به مدیریت بیمه‌نامه‌های خریداری شده خود پرداخته و علاوه بر آن از سرویس فروش اینترنتی بیمه‌نامه و بسیاری از خدمات نوین دیگر بهره‌مند شوید.

بیمه گذاران بیمه عمر برای ورود به سیستم به نکات زیر توجه فرمایید:

مشتریان کارت اعتباری بیمه‌ملت:

در صورتی که شما از مشتریان کارت اعتباری بیمه‌ملت هستید، برای ورود، از کد ملی خود به عنوان نام کاربری و کلمه عبور مورد استفاده در آن سیستم (سیستم اینترنتی کارت اعتباری) استفاده کنید.

مشتریان جدید بیمه ملت:

در صورتی که به تازگی بیمه‌نامه‌ عمر ملت را خریداری کرده‌اید، پیامکی حاوی متن خوشامدگویی، نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال شده است که با استفاده از آن می‌توانید از خدمات گسترده اینترنت بیمه ملت، بهره‌مند شوید.

سایر افراد:

در صورتی که قصد خرید اینترنتی بیمه‌نامه‌ای را دارید و نام کاربری و کلمه عبور ندارید، ابتدا نسبت به ثبت‌نام و وارد کردن اطلاعات شخصی خود اقدام کنید و پس از تأیید اطلاعات، با استفاده از نام کاربری و کلمه عبوری که توسط پیامک برای شما ارسال می‌شود، می‌توانید وارد سیستم شده و از مجموعه گسترده خدمات اینترنتی بیمه ملت، بهره‌مند شوید.

تفاوت بیمه عمر ما و بیمه عمر ملت

باید به این نکته توجه داشته باشید که بیمه عمر ما متعلق به بانک ملت بوده و بیمهعمر ملت متعلق به شرکت بیمه ملت می باشد. از این رو در خرید و مشاوره بیمه عمر ملت به این نکته توجه داشته باشید.

خرید حرفه‌ای بیمه عمر ملت

برای خرید بیمه عمر ملت  کافی است که فرم بیمه عمر در سامانه بیمه تایم تکمیل نمایید. کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم با شما تماس گرفته و استعلام بیمه عمر ملت به همراه جدول بیمه عمر را برای شما ارسال می‌نمایند. با توجه به ماهیت کارگزاری بیمه تایم  این سامانه می تواند همانند یک نمایندگی بیمه عمر ملت استعلام بیمه عمر ملت را برای شما انجام داده و در کنار آن مقایسه شما می‌توانید مقایسه بیمه عمر شرکت‌های مختلف را از طریق بیمه تایم انجام دهید. مقایسه‌ای که از طرف کارشناسان بیمه تایم انجام می‌شود، هم از لحاظ مقایسه سرمایه گذاری و هم از جهت پوشش‌های بیمه‌ای و هم از لحاظ خسارت دهی می‌باشد.

شرایط سنی در شرکت های مختلف متفاوت بوده و سقف سنی در بیمه عمر شرکت های مختلف با فرق می کند. برای خرید بیمه عمر از هر شرکت بیمه ای می توانید از مشاوره سامانه بیمه تایم استفاده نمایید.

انتخاب بیمه عمر بستگی به شرایط بیمه گذار و هدف وی از خرید بیمه عمر دارد، در زمان خرید بیمه عمر با توجه به شرایط بیمه عمر و کمک مشاوران بیمه تایم بهترین بیمه عمر را انتخاب نمایید.

بیمه عمر دارای طرح های مختلفی می باشد از جمله بیمه عمر گروهی، بیمه عمر مشترک، بیمه عمر خانواده، بیمه عمر و بازنشستگی و …. همه از انواع بیمه نامه های عمر می باشند که شرکت های مختلف بیمه ارائه می کنند.

چنانچه تغییراتی در برخی از مشخصات بیمه نامه از جمله میزان حق بیمه و ذینفعان بیمه نامه اتفاق بیافتد ، از طریق الحاقیه بیمه عمر این تغییرات روی بیمه نامه اعمال می شود.

جهت خرید بیمه عمر تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *