بیمه نوین

بیمه نوین

سال تاسیس 

1384

تعداد شعب

59

سهم بازار

6.8%

رتبه رضایت‌مندی

یک

پرفروش ترین بیمه ها

ثالث و آتش سوزی

تاریخچه بیمه نوین

شرکت بیمه نوین از سال 1384 در صنعت بیمه فعالیت داشته و در همه زمینه ها و شاخه های بیمه ای از قبیل بیمه عمر، بیمه ثالث، بیمه بدنه و … د رحال ارائه خدمات به بیمه گذاران می باشد. سطح توانگری شرکت بیمه  نوین در چند سال گذشته در سطح یک بوده است. در این نوشته می خواهیم نگاه کلی به شرکت بیمه نوین و طرح ها و انواع بیمه نامه های این شرکت بیمه  بپردازیم.

 

مؤسسان شركت بیمه نوین

مؤسسان این شركت بیمه شامل سه گروه زیر می باشد:

  •  بانكی و مالی (بانك اقتصاد نوين و شركت‌های وابسته)
  • صنعتی (شركت توسعه صنايع بهشهر و شركت‌های وابسته)
  • ساختمانی (شركت سرمايه‌گذاری ساختمان ايران و شركت‌های وابسته، شركت پيمانكاری بين‌المللی استراتوس و شركت‌های وابسته) هستند.

وضعیت بازار و فروش بیمه  نوین

بیمه نوین در حال حاضر دارای 59 شعبه فعال  و 1.882  نماینده فعال جنرال و عمر در سراسر کشور می‌باشد. اگر بخواهیم نگاه کلی نسبت به عملکرد بیمه نوین در دو سال 96 و 97 داشته باشیم ، می توانیم از گزارش سالانه بیمه مرکزی کمک بگیریم. بر اساس جدول زیر تعداد بیمه نامه‌های صادر بیمه نوین در دو سال گذشته در همه رشته های بیمه ای قابل مشاهده می باشد و همانطور که می بینید این شرکت در رشته بیمه ثالث بیشترین تعداد بیمه نامه صادر را نسبت به سایر رشته های بیمه ای دارد. بعد از ثالث، بیمه آتش سوزی نوین و بیمه بدنه نوین پرتعداد ترین بیمه نامه های شرکت بیمه  نوین می‌باشند.

 


شاخه‌های بیمه ای فعال در شرکت بیمه نوین

بیمه عمر نوین

شرکت بیمه نوین، بیمه نامه عمر را در طرح‌های مختلف بیمه‌ای به بیمه گذاران خود ارائه می‌کند و بیمه گذاران بیمه نامه عمر می‌توانند هر یک از طرح‌های بیمه عمر نوین را از شرکت بیمه نوین خریداری نمایند.

بیمه حوادث انفرادی نوین

بیمه حوادث پوشش‌هایی را برای مواردی از قبیل حوادث شغلی و روزمره افراد در طول مدت 24 ساعت شبانه روز را به بیمه گذاران ارائه می‌نماید.

بیمه مسافرتی نوین

اگر قصد سفر به خارج از کشور دارید می‌توانید از پوشش‌های این بیمه نامه برای جبران خسارت های مختلف از قبیل هزینه دندانپزشکی، جراحی و بستری و … در خارج از کشور استفاده نمایید.

بیمه آتش سوزی نوین

رشته اتش سوزی بعد از بیمه ثالث پرفروشترین رشته بیمه‌ای در شرکت بیمه  نوین می‌باشد. شرکت بیمه نوین پوشش‌های مختلف را در طرح های زیر ارائه می‌نماید:
۱- بیمه آتش سوزی منازل مسکونی
۲- بیمه آتش سوزی واحدهای تولیدی و مراکز صنعتی
۳- بیمه آتش سوزی انبارها و مراکز غیر صنعتی (مانند اماکن تجاری، اداری، مطب پزشکان و ..)

بیمه ثالث نوین

رشته بیمه شخص ثالث پرفروش ترین رشته بیمه ای در این شرکت بیمه می باشد که خسارات مالی و جانی که ممکن است به علت تصادف به افراد دیگر وارد شود را تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه بدنه نوین

شرکت بیمه نوین یکی از شرکت هایی می باشد که طرح های مخلتف را در بیمه نامه بدنه ارائه می نماید. از جمله اتو پلاس که این بیمه نامه پوشش های متنوع بیمه ای را برای بیمه گذاران بیمه بدنه نوین به همراه دارد.

بیمه باربری نوین

شرکت بیمه  نوین یکی از شرکت‌های ارائه دهنده پوشش بیمه باربری به صورت انواع بیمه باربری از جمله بیمه های باربری وارداتی، بیمه های باربری صادراتی، بیمه های باربری ترانزیت، بیمه های باربری داخلی می‌باشد.

 بیمه مسئولیت نوین

بیمه نامه‌های مسئولیت برای تامین امنیت و جبران خسارت‌های مالی و جانی که ممکن است به اشخاص ثالث وارد شود را تحت پوشش خود دارد. این بیمه نامه انواع مختلف دارد که بیمه گذاران بر اساس نیاز بیمه ای خود می‌توانند هر یک از انواع بیمه نامه های مسئولیت را خریداری نمایند.

بیمه درمان تکمیلی گروهی نوین

بیمه نامه‌های تکمیلی به صورت گروهی توسط شرکت بیمه نوین ارائه می‌شود و بیمه گذاران می‌توانند بر اساس درخواست خود هر یک از طرح‌های مختلف بیمه تکمیلی گروهی نوین را با سقف تعهدات مختلف خریداری نمایند.

 

بیمه نامه‌های خاص بیمه نوین

شرکت بیمه نوین انواع بیمه نامه های مختلف را در طرح های ویژه به ترتیب زیر به بیمه گذاران ارائه می نماید، از جمله انواع بیمه نامه های خاص شرکت بیمه نوین یم توان به بیمه پول نوین، بیمه کشتی نوین، بیمه بدنه هواپیمای نوین و … اشاره کرد.

 


آدرس دفاتر بیمه نوین

 

  • شعبه 91: تهران ، ابتدای خیابان رشید – پلاک 164
  • شعبه 90: تهران – ميدان پونک – بلوار ميرزا بابايي – بعد از چهارراه عدل – نبش خيابان پاک – پلاک 55- طبقه سوم غربي
  • شعبه 100: تهران – بلوار مير داماد – خيابان بهروز – نبش کوچه يکم – شماره 11
  • شعبه 95: تهران-خيابان جمهوري-بين خيابان دانشگاه و ابوريحان-کوچه تجلي-پلاک 1
  • شعبه  و 77 110: بلوار ميرداماد – ميدان مادر – خيابان بهروز – پلاك 11
  • شعبه 111: تهران-بلوار ميرداماد-خيابان سنجابي-نبش کوچه يکم-پلاک11

 


نرم افزار بیمه نوین

برنامه نرم افزاری بیمه نوین شامل ویژگی ها و خدمات منحصر به فردی است به طوری که امکان دسترسی آسان و ایمن به اطلاعات بیمه نامه، مشاهده پرداخت های بیمه ای هر فرد، امکان پرداخت اقساط و نمایش مبالغ دریافت شده توسط فرد، امکان مشاهده خسارت ها در آن پیش بینی و طراحی شده است. علاوه بر این بیمه گذاران و کاربران گرامی می توانند شعب و نمایندگی های این شرکت را براساس منطقه جغرافیایی روی نقشه مکان یایی کرده و یا از طرح ها و جشنواره های فروش این شرکت از طریق این برنامه نرم افزاری مطلع شوند.

 

پرداخت اقساط بیمه عمر نوین

خدمات الکترونیک بیمه نوین از جمله خدمات ارائه دهنده به بیمه گذاران بیمه نامه های شرکت بیمه نوین می باشد. جهت پرداخت اقساط بیمه عمر نوین و بیمه گذاران سایر رشته های بیمه ای با داشتن کد اعلامیه بدهکار و کد بیمه گذاری از طریق وب سایت بیمه نوین اقدام به پرداخت حق بیمه  های خود می نمایند.

 

خدمات الکترونیک بیمه نوین

فعالیت های زیر از طریق سایت شرکت بیمه نوین به صورت آنلاین قابل انجام بوده و همه بیمه گذاران می توانند از هر کدام از خدمات زیر به صورت آنلاین استفاده نمایند:
پرداخت الکترونیکی اقساط حق بیمه
پرداخت اقساط وام بیمه‌نامه‌های عمر
پیگیری پرونده‌های خسارت درمان
پیگیری پرونده‌های خسارت درمان(ویژه مراکز درمانی)
استعلام نرخ حق بیمه بدنه
استعلام نرخ حق بیمه ثالث
استعلام سوابق خسارت بیمه‌نامه بدنه
استعلام سوابق خسارت بیمه‌نامه ثالثاستعلام‌اصالت‌ بیمه‌ جامع‌ مجتمع‌های‌ مسکونی
استعلام‌ نرخ بیمه‌ جامع‌ مجتمع‌های‌ مسکونی
سامانه متصدیان حمل و نقل

جزییات بیمه های بیمه نوین

بیمه ثالث نوین

بیمه بدنه نوین

بیمه عمر نوین

بیمه تکمیلی نوین