قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از خدمات بیمه تایم

همه کاربران که از خدمات بیمه ای وب سایت بیمه تایم استفاده می کنند می توانند با اطلاع از قوانین و مقررات، امکان استفاده از تمامی خدمات را داشته باشند. ورود کاربران به وب سایت بیمه تایم  و استفاده از خدمات به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات بیمه تایم می باشد.

اصطلاحات بیمه ای به کار رفته در وب سایت:

کارگزاری بیمه : کارگزاری بیمه دارای کد همکاری با تمامی شرکت های معتبر بیمه ای از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی بوده و با توجه به این موضوع تمامی خدمات بیمه ای را به صورت بی طرف و با ارائه بهترین نرخ و شرایط در همه رشته های بیمه ای برترین خدمات بیمه ای را بر اساس درخواست خود فرد ارائه می کند.

بیمه گر: به شرکت بیمه ای گفته می شود که دارای مجوز رسمی همکاری از بیمه مرکزی در ارائه خدمات بیمه ای بوده و در زمان خسارت، پرداخت غرامت ناشی از حوادث احتمالی را بر عهده می گیرد.

بیمه گذار، کاربر، مشتری، خریدار: به همه افرادی گفته می شود که با ورود به سایت بیمه تایم اطلاعات خود را تکمیل کرده و درخواست خرید و یا مشاوره خود را از طریق وب سایت ارسال می کند.

مورد بیمه: شی یا فردی است که احتمال وقوع خطر را داشته و با داشتن بیمه نامه تحت پوشش قرار می گیرد.

محصولات بیمه ای: شامل تمامی شاخه های بیمه ای که بیمه مرکزی جمهوری اسلامی مجوز ارائه آن را داشته باشد انواع بیمه نامه قابل ارائه در بیمه تایم عبارتند از: بیمه اتومبیل(بیمه ثالث، بیمه بدنه)، بیمه اشخاص(بیمه عمر و سرمایه گذاری و بیمه مسافرتی ، بیمه درمان و بیمه حوادث)، بیمه اموال( بیمه آتش سوزی، بیمه خودرو، بیمه باربری، بیمه مهندسی، بیمه نفت و گاز، بیمه کشتی، بیمه هواپیما، بیمه دام و طیور و … )، بیمه مسئولیت(بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارگران ساختمانی، بیمه مسئولیت سازندگان ابنیه در قبال اشخاص ثالث، بیمه مسئولیت دارندگان آسانسور، بیمه مسئولیت دارندگان پارکینگ، بیمه مسئولیت ساختمانی، بیمه مسئولیت پزشکان، و … ).

شرایط خرید و صدور بیمه نامه در بیمه تایم

1- تمامی محصولات بیمه ای که از طریق بیمه تایم خریداری می شود، بر اساس قوانین و شرایط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی می باشد.

2-تمامی بیمه نامه های صادر شده بر اساس فرم پیشنهاد تکمیل شده هر فرد و با تایید پیشنویس بیمه نامه انجام می گیرد. مسئولیت تمامی اطلاعات وارد شده بر تمامی بیمه نامه ها بر عهده فرد خریدار می باشد.

3-تمامی اطلاعات کاربر از طریق ارتباط پشتیبانی بیمه تایم با کاربر تایید شده و وارد بیمه نامه می شود.

4-کلیه خدمات و محتواهای ارائه شده در بیمه تایم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.
5-چنانچه تغییراتی در خدمات ارائه شده و یا قوانین بیمه تایم در آینده اتفاق بیافتد در همین صفحه منتشر شده و به اطلاع همه کاربران خواهد رسید.

6-راه های ارتباطی بیمه تایم با بیمه گذاران و کاربران از طریق ایمیل support[@]bimetim[dot]com  ، ویا از طریق چت آنلاین با پشتیبانی بیمه تایم و یا از طریق تماس تلفنی می باشد. بیمه تایم از طریق آدرس و شماره تماس و ایمیلی که از طرف کاربر ارائه می شود با تمامی کاربران خود رد ارتباط می باشد. تمامی خبرها و یا اطلاع رسانی های بیمه تایم از طریق راه های ارتباطی فوق به اطلاع بیمه گذاران می رسد.

7-تمامی محتواها و خدمات ارائه شده در بیمه تایم بر اساس قوانین جمهوری اسلامی، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از مصرف کننده و قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد.