بیمه سرمد

بیمه سرمد

سال تاسیس 

1392

تعداد شعب

32

سهم بازار

1.037%

رتبه رضایت‌مندی

یک

پرفروش ترین بیمه ها

ثالث ، بدنه، تکمیلی

 تاریخچه بیمه سرمد

شرکت بیمه سرمد در سال 1392 شروع به فعالیت در صنعت بیمه کرد. سهامداران شرکت بیمه سرمد شامل گروه‌های مالی، اعتباری و سرمایه‌گذاری کشور شامل بانک صادرات ایران، شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی و کارکنان بانک صادرات ایران به واسطه موسسه همیاری غدیر می‌باشد. در ادامه به بررسی انواع بیمه نامه و نحوه عملکرد شرکت بیمه سرمد می‌پردازیم:


وضعیت بازار و فروش بیمه سرمد

بیمه سرمد در حال حاضر دارای 32  شعبه فعال  در سراسر کشور و 1037 نماینده فعال جنرال و عمر در سراسر کشور می‌باشد. اگر بخواهیم نگاه کلی نسبت به عملکرد بیمه سرمد در دو سال 96 و 97 داشته باشیم، می‌توانیم از گزارش سالانه بیمه مرکزی کمک بگیریم. بر اساس جدول زیر تعداد بیمه نامه‌های صادر بیمه سرمد در دو سال گذشته در همه رشته‌های بیمه‌ای قابل مشاهده می‌باشد و همانطور که می‌بینید این شرکت در رشته بیمه ثالث، بیمه حوادث انفرادی و بیمه بدنه به ترتیب بیشترین تعداد بیمه نامه صادر را نسبت به سایر رشته‌های بیمه‌ای دارد.

بیمه سرمد


شاخه‌های بیمه‌ای فعال در شرکت بیمه سرمد

بیمه ثالث سرمد

بیمه نامه شخص ثالث ، بیمه نامه ای اجباری است که همه وسایل نقلیه باید این بیمه نامه را داشته باشند. پرتعداد ترین بیمه نامه صادر شده در شرکت بیمه سرمد مربوط به بیمه نامه ثالث می باشد. این بیمه نامه آسیب های جانی از قبیل (جرح یا صدمات بدنی حاصل ازحوادث رانندگی، نقص عضو یا فوت) و آسیب های مالی که به اموال اشخاص ثالث وارد می شود را جبران می کند.

بیمه بدنه سرمد

این بیمه نامه به صورت اختیاری و برای پوشش اتومبیل در قبال حوادثی از قبیل آتش سوزی، صاعقه، انفجار، حوادث و سرقت کلی خودروی بیمه شده خریداری می شود و شرکت بیمه سرمد  متعهد می شود، چنانچه مورد بیمه به علت هریک از حوادث مشمول بیمه از بین رفته و یا به آن خسارت وارد شود، وسیله نقلیه خسارت دیده را تعمیر و یا مبلغ خسارت را طبق شرایط بیمه نامه پرداخت نماید. همچنین این بیمه نامه قابلیت افزودن پوشش های اضافی، با پرداخت حق بیمه مربوط به آن را دارا می باشد.

بیمه عمر سرمد

شرکت بیمه سرمد، بیمه نامه عمر را در انواع مختلف ارائه می نماید. بیمه عمر مانده بدهکار و بیمه عمر ساده زمانی و بیمه عمر و سرمایه گذاری  سرمد می باشد. کامل ترین بیمه عمر شرکت بیمه سرمد ، بیمه عمر سپهر سرمد می باشد که سرمایه گذاری را در کنار پوشش های بیمه ای ارائه می نماید.

بیمه تکمیلی سرمد

بیمه سرمد در حال حاضر خدمات بیمه تکمیلی را به شکل گروهی ارائه می‌کند. برای استفاده از خدمات بیمه درمان گروهی هر شرکت بیمه حداقل اعضایی را برای کارکنان شرکت متقاضی معین می‌کند. سازمان یا شرکت متقاضی باید حداقل 50 کارمند داشته باشد تا بتواند از خدمات بیمه تکمیلی سرمد استفاده کند.

بیمه حوادث سرمد

بیمه حوادث سرمد یکی از پرتعدادترین بیمه نامه های صادر شده در شرکت بیمه سرمد می باشد، این بیمه نامه پوشش هایی را برای حوادث و اتفاق هایی که تحت پوشش این بیمه نامه می باشد را ارائه می نماید.

بیمه  باربری سرمد

شرکت بیمه سرمد یکی از شرکت‌های ارائه دهنده پوشش بیمه باربری به صورت انواع بیمه باربری از جمله بیمه‌های باربری بین المللی و بیمه نامه باربری داخلی می‌باشد.


همراه بیمه سرمد

یکی از خدماتی که همه بیمه گذاران می توانند از شرکت بیمه سرمد دریافت کنند استفاده از اپلیکیشن همراه بیمه سرمد می باشد. در این اپلیکیشن مواردی از قبیل مراکز صدور بیمه نامه، مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه سرمد، امور بیمه ای، باشگاه مشتریان بیمه سرمد و نقشه شعب و امور سهام ، صدور بیمه نامه و ارسال درخواست بیمه نامه را در این اپلیکیشن استفاده نمایید.


باشگاه مشتریان بیمه سرمد

باشگاه مشتریان بیمه سرمد بستری برای رفع نیازهای مشتریان می باشد که با توجه ویژه به آن‌ها و مدیریت صحیح ارتباط با مشتریان این شرکت بیمه می باشد. باشگاه مشتریان ابزار نسبتا جدیدی که توسط برخی از شرکت‌های تجاری استفاده می‌شود، مشتریان فعلی و آینده نگر را با انگیزه‌هایی ویژه‌ای برای پیوستن به این باشگاه تشویق می‌کنند و از این امکان نیز بیمه سرمد در حال استفاده می باشد.

از امکانات باشگاه مشتریان می توان موارد زیر را معرفی کرد:

عضویت خودکار مشتریان شرکت در باشگاه، عضویت و استفاده از جوایز و خدمات بدون خرید بیمه ­نامه، دعوت از دوستان برای عضویت، امکان کسب امتیاز براساس فعالیت­های بیمه­ای و غیر­بیمه­ ای، به اشتراک­ گذاشتن تجربیات و نظرات، کسب جوایز و بهره ­مندی از ارزش­ افزوده امتیازات، امکان خریدمحصولات بیمه­ ای با تخفیفات ویژه، بهره­ مندی از تسهیلات خاص برای مشتریان فعال باشگاه.


آدرس دفاتر بیمه سرمد

ساختمان مرکزی: تهران، بلوار آفریقا، تقاطع خیابان اسفندیار، نبش خیابان آرش غربی، پلاک 113، ساختمان سپهر آفریقا، طبقه اول

شعبه غرب تهران: استان تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، بین چهارراه سرو غربی و میدان کتاب، پلاک


استعلام بیمه سرمد

برای استعلام رشته های مختلف بیمه می توانید درخواست خرید بیمه تان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید و به کمک کارشناسان بیمه تایم بهترین بیمه نامه را در هر شاخه بیمه ای از قبیل بیمه بدنه، بیمه ثالث، بیمه تکمیلی و … را خریداری نمایید.

جزییات بیمه های بیمه سرمد

  • بیمه ثالث سرمد
  • بیمه بدنه سرمد
  • بیمه تکمیلی سرمد
  • بیمه عمر سرمد
  • بیمه آتش سوزی سرمد
  • بیمه مسافرتی سرمد