بیمه تعاون

بیمه تعاون

سال تاسیس 

1392

تعداد شعب

44

سهم بازار

0.4%

رتبه رضایت‌مندی

یک

پرفروش ترین بیمه ها

ثالث و مسئولیت

تاریخچه بیمه تعاون

شرکت بیمه تعاون از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه بیمه نامه‌های اموال، مسئولیت و اشخاص با مجوز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی فعالیت خود را در صنعت بیمه شروع کرد. در ادامه به بررسی شرکت بیمه تعاون و رشته های بیمه ای و شعب این شرکت بیمه می‌پردازیم.

سهامداران بیمه تعاون

 1. شركت بانك توسعه تعاون
 2. شركت توسعه توس بان امين (سهامي خاص)
 3. شركت خاوران جم گسترش تابران (سهامي خاص )
 4. شركت افق رهبادخاوران توس (سهامي خاص)
 5. شركت اعتباري ملل(سهامي عام )
 6. شركت س اسيستان وبلوچستان س .خ
 7. شركت تعاوني اتحاديه تعاونيهاي مسكن فرهنگيان
 8. شركت تعاوني طـاليه داران زرين ميثاق
 9. شركت سرمايه گذاري پيشگامان كاروسرمايه هوشمند
 10. شرکت تعاوني سپنتاارتباطات ايرانيان ش
 11. شركت سلوي درمان لوتوس (سهامي خاص )
 12. موسسه صندوق حمايت وبازنشستگي كارك.فوالد
 13. اتحاديه شركتهاي تعاوني مسكن فرهنگيان استان تهر ان
 14. شركت اقتصادگستران قرن بيست ويك (سهامي خاص)
 15. شركت ت .خ .ر.ك .شاغل وبازنشسته بانك توسعه تعاون
 16. اتحاديه تعاوني مصرف فرهنگيان كشور
 17. شركت س اخراسان شمالي س .خ
 18. شركت گروه توسعه اقتصادملل (سهامي خاص )
 19. شركت ارزياب سرمايه توس (سهامي خاص )
 20. شركت تعاوني تهيه وتوزيع فروشندگان آهن آلات تهران
 21. شركت تعاوني بنيادتوسعه كارآفريني وتعاون استان
 22. شركت كياتابان ايرانيان (بامسئوليت محدود )
 23. اتحاديه تعاونيهاي مصرف كاركنان دولت جمهوري اسلامی

وضعیت بازار و فروش بیمه تعاون

بیمه تعاون در حال حاضر دارای 44 شعبه فعال  و 1.734 نماینده فعال جنرال و عمر در سراسر کشور می‌باشد. اگر بخواهیم نگاه کلی نسبت به عملکرد بیمه تعاون در دو سال 96 و 97 داشته باشیم ، می‌توانیم از گزارش سالانه بیمه مرکزی کمک بگیریم. بر اساس جدول زیر تعداد بیمه نامه‌های صادر بیمه تعاون در دو سال گذشته در همه رشته‌های بیمه‌ای قابل مشاهده می‌باشد و همانطور که می‌بینید این شرکت در رشته بیمه ثالث بیشترین تعداد بیمه نامه صادر را نسبت به سایر رشته‌های بیمه ای دارد. بعد از بیمه ثالث بیمه مسئولیت و بیمه بدنه بیشترین تعداد بیمه نامه صادره در شرکت بیمه تعاون را داشته است.

رشته های بیمه تعاون

 


شاخه های بیمه ای فعال در شرکت بیمه تعاون

بیمه درمان تکمیلی تعاون

شرکت بیمه تعاون از جمله شرکت های بیمه ای فعال در زمینه بیمه نامه های تکمیلی بوده و در چند سال گذشته طرح‌های مختلفی را برای بیمه نامه‌های تکمیلی انفرادی و خانواده و بیمه های تکمیلی گروهی ارائه نموده است که بیمه تکمیلی انفرادی تعاون از جمله طرح های بیمه تکمیلی است که  توسط چند شرکت محدود از جمله بیمه تعاون ارائه می شود.

بیمه بدنه تعاون

در بیمه بدنه  تعاون با توجه به ‌ شرایط این‌ بیمه‌نامه‌، دارنده‌ و یا مالک‌ وسیله‌ نقلیه اتومبیل‌ خود را در برابر خطرات‌ بیمه‌می‌کند تا در صورت‌ بروز حادثه‌ و ایجاد خسارت‌ برای خودروی بیمه‌، شرکت‌ بیمه تعاون خسارت‌ وارد را براساس‌ شرایط بیمه‌نامه‌ جبران‌ کند. منظور از خطرات‌ موردتعهد بیمه‌گر، همان‌ حوادثی‌ است‌ که‌ درصورت‌ واقع‌ شدن‌ چنانچه‌ باعث‌ نابودی‌ و یا آسیب‌ دیدگی‌ اتومبیل‌ شود بیمه‌گر موظف‌ به‌ جبران‌ آن‌خواهد بود. بیمه بدنه تعاون یکی از 3 بیمه نامه پر فروش در شرکت تعاون می باشد.

بیمه شخص ثالث تعاون

این شاخه بیمه ای در دو سال گذشته سال 96 و 97 پرفروش ترین بیمه نامه شرکت بیمه تعاون بوده و پرتعداد ترین بیمه نامه صادره توسط این شرکت بیمه بوده است . این بیمه نامه خسارت های جانی و مالی که ممکن است توسط خودروی بیمه شده به اموال و اشخاص ثالث وارد شود را جبران می‌کند.

بیمه آتش سوزی تعاون

شرکت بیمه تعاون انواع بیمه نامه های آتش سوزی را در شاخه های مختلف از قبیل بیمه آتش سوزی مسکونی، بیمه آتش سوزی صنعتی و بیمه نامه آتش سوزی غیر صنعتی و انبارها با ارائه طرح‌های مختلف بیمه ای تحت پوشش قرار می‌دهد.

بیمه مسئولیت تعاون

رشته بیمه مسئولیت در شرکت بیمه تعاون بعد از بیمه نامه ثالث پرتعداد ترین بیمه نامه صادره این شرکت بیمه در دو سال گذشته بوده است. شرکت بیمه تعاون تقریبا در همه رشته‌های بیمه مسئولیت در حال فعالیت می‌باشد و پوشش‌های مختلف را برای انواع رشته‌های بیمه ای فراهم می‌نماید.

بیمه باربری تعاون

شرکت بیمه تعاون در 3 رشته باربری وارداتی، صادراتی و بیمه باربری داخلی در حال فعالیت می باشد که بیمه گذاران می‌توانند از پوشش‌های همه بیمه نامه ها استفاده نمایند.

بیمه مسافرتی تعاون

بیمه مسافرتی  تعاون با پوشش‌های مختلف از جمله جبران هزینه‌های دندانپزشکی، بستری، پرداخت هزینه تاخیر در تحویل چمدان و گم شدن مدارک و … خدمات خود را با همکاری شرکت های کمک رسان خارجی ارائه می‌نماید.

بیمه عمر تعاون

شرکت بیمه تعاون در رشته بیمه عمر ، به صورت بیمه عمر انفرادی و بیمه عمر و سرمایه گذاری خدمات بیمه عمر را ارائه می‌نماید. بیمه عمر و سرمایه گذاری تعاون کامل ترین طرح بیمه عمر تعاون می‌باشد که پوشش های بیمه ای را در کنار سرمایه گذاری برای شما فراهم می‌نماید.

بیمه مهندسی تعاون

شرکت بیمه تعاون در شاخه بیمه مهندسی تعاون در انواع زیر شاخه های زیر پوشش های بیمه ای را ارائه می نماید. انواع بیمه مهندسی تعاون به ترتیب زیر می‌باشد.

 • بیمه مهندسی تمام خطر نصب تعاون
 • بیمه مهندسی تمام خطر پیمانکاران تعاون
 • بیمه مهندسی شکست ماشین آلات تعاون
 • بیمه تجهیزات الکترونیکی تعاون
 • بیمه سازه های تکمیل شده تعاون
 • سایر رشته های بیمه مهندسی تعاون

بیمه حوادث تعاون

این بیمه نامه حوادث انفرادی خطراتی همچون فوت، نقص عضو، از کارافتادگی دائم و کامل و نیز از کارافتادگی موقت روزانه و هزینه درمان ناشی از جراحات بدنی که در اثر حادثه به بیمه گذار وارد شود را جبران می‌کند. این بیمه نامه  به دو صورت حوادث انفرادی و گروهی توسط شرکت بیمه تعاون ارائه می‌شود.

بیمه تضمین کیفیت تعاون

بیمه تضمین کیفیت محصول برای ارائه پوشش برای تولید کننده یا فروشنده از کیفیت محصول خود مطمئن است به گونه ای که خسارتی به علت قصور تولیت کننده و یا فروشنده اتفاق بیافتد تحت پوشش این بیمه نامه می‌باشد.

انواع بیمه های خاص بیمه تعاون

شرکت بیمه تعاون انواع بیمه نامه های زیر را ارائه می‌نماید.

بیمه هواپیما تعاون

هواپیما یکی از وسایل حمل و نقل آسان و سریع بین شهری و بین‌المللی است که در حمل و نقل مسافران و کالا نقش‌آفرین است. خطرات ناشی از استفاده این وسیله نقلیه بسیار پرهزینه و سنگین است. بیمه”تعاون“ با بیمه‌گرهای دیگر به صورت اتکایی این خطرات را تحت پوشش قرار داده و جبران خسارت می‌کند.

 

انواع بیمه نامه های هوایی بیمه تعاون

 • بیمه فقط خسارت کلی
 • بیمه ریسک های روی زمین
 • بیمه قطعات یدکی
 • بیمه از دست دادن منافع
 • بیمه عدم النفع
 • بیمه مسئولیت هواپیما

 

بیمه پول بیمه تعاون

این بیمه نامه خطراتی چون دزدی، آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، سیل و زلزله ، تصادف وسیله نقلیه حامل وجوه و … را تحت شرایط خاص انواع وجوه نقد و اوراق بهادار که تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند :

 • اسکناس یا وجوه رایج مملکتی
 • سکه
 • چک بانکی و تمبرهای مالیاتی
 • وجوه در گردش
 • اوراق بهادار

 

بیمه کشتی تعاون

این بیمه نامه پوشش هایی را برای کشتی ها و شناورها با ارائه پوشش‌های خاص ارائه می‌نماید. انواع بیمه کشتی به ترتیب زیر می‌باشد: بیمه بدنه و ماشین‌آلات شناور و سازندگان شناورهای می‌توانند از پوشش‌های این بیمه نامه استفاده نمایند.

سایر بیمه های خاص بیمه تعاون

علاوه بر بیمه نامه های گفته شده، شرکت بیمه تعاون بیمه نامه های دیگری را نیز ارائه می‌کند که بیمه تعاون با توجه به شرایط خاص پوشش‌هایی را به این بیمه نامه ها ارائه می‌کنند.


آدرس دفاتر بیمه تعاون

 • دفتری مرکزی بیمه  تعاون:
  تهران ، خيابان شهيد بهشتي-خيابان قائم مقام فراهاني-کوچه ششم-پلاک22
 • شعبه غرب بیمه تعاون
  تهران-شهرک ژاندارمري-بلوار مرزداران-نبش آريا فر-پلاک12-طبقه4
 • شعبه شرق بیمه تعاون
  تهران-خيابان رسالت-بين خيابان رودباري و دردشت-پلاک 456
 • شعبه تخصصی ملل بیمه تعاون
  تهران خيابان قائم مقام -بين مطهري و بهشتي  – کوچه چهارم – موسسه اعتباري ملل
 • شعبه تخصصی تعاون شعبه بانک توسعه
  تهران،خيابان بزرگمهر-نبش برادران مظفر – بانک توسعه و تعاون – ط اول – واحد بيمه

روش های استعلام بیمه تعاون

برای استعلام انواع بیمه در شرکت بیمه تعاون می توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید و به کمک مقایسه قیمت انواع رشته های بیمه ای بهترین بیمه نامه را در هر رشته بیمه ای دریافت نمایید. مشاوره قبل از خرید و همراهی در زمان پرداخت خسارت از مزایای خرید هر رشته بیمه ای در بیمه تایم می باشد.

جزییات بیمه های بیمه تعاون

بیمه عمر تعاون

 بیمه بدنه تعاون

بیمه ثالث تعاون

بیمه تکمیلی تعاون

بیمه مسئولیت تعاون

بیمه مهندسی تعاون