بیمه تجارت نو

بیمه تجارت نو

سال تاسیس 

1395

تعداد شعب

30

سهم بازار

0.6 %

رتبه رضایت‌مندی

یک

پرفروش ترین بیمه ها

ثالث و آتش سوزی

تاریخچه بیمه تجارت نو

شرکت بیمه تجارت نو با دریافت مجوز بیمه مرکزی از سال 1395 شروع به فعالیت کرده و در همه رشته های بیمه ای از قبیل بیمه عمر، بیمه ثالث و بیمه بدنه ، بیمه نامه های مسئولیت و مهندسی، بیمه آتش سوزی و … خدمات بیمه ای را ارائه می نماید. در این نوشته می خواهیم به بررسی این شرکت بیمه عملکرد و انواع رشته های بیمه ای فعال در این شرکت بیمه می پردازیم.


سهامداران بیمه تجارت نو

سهامداران شرکت بیمه تجارت نو به ترتیب زیر می‌باشد:

 • گروه گسترش نفت و گاز پارسیان
 • شرکت سرمایه گذاری ایرانیان
 • بانک تجارت و کارکنان
 • شرکت موسسه صندوق رفاه تامین آتیه کارکنان پست
 • پست بانک ایران
 • شرکت بین المللی عمران رضوی

وضعیت بازار و فروش بیمه تجارت نو

بیمه  تجارت نو از سال در حال حاضر دارای 30 شعبه فعال  در سراسر کشور و749 نماینده فعال جنرال و عمر در سراسر کشور می‌باشد. اگر بخواهیم نگاه کلی نسبت به عملکرد بیمه تجارت نو در دو سال 96 و 97 داشته باشیم، می‌توانیم از گزارش سالانه بیمه مرکزی کمک بگیریم. بر اساس جدول زیر تعداد بیمه نامه‌های صادر بیمه تجارت نو  در دو سال گذشته در همه رشته‌های بیمه‌ای قابل مشاهده می‌باشد و همانطور که می‌بینید این شرکت در رشته بیمه  شخص ثالث و بیمه آنش سوزی بیشترین تعداد بیمه نامه صادر را نسبت به سایر رشته‌های بیمه‌ای دارد.

بیمه تجارت نو

 


شاخه های بیمه ای فعال در شرکت بیمه تجارت نو

بیمه درمان تکمیلی تجارت نو

از جمله رشته های فعال در شرکت بیمه تجارت نو انواع بیمه تکمیلی می باشد که بیمه گذاران می توانند از همه پوشش های این بیمه نامه در طول داشتن انواع بیمه نامه استفاده نمایند. بیمه های تکمیلی تجارت نو در سال جاری به صورت بیمه تکمیلی گروهی می باشد و گروه های بالای 50 نفر می توانند از پوشش های بیمه تکمیلی تجارت نو استفاده نمایند.

بیمه بدنه تجارت نو

بیمه بدنه شرکت تجارت نو با پوشش های اصلی (تصادف، آتش سوزی، صاعقه، انفجار و سرقت کلی) و پوشش های اضافی (سرقت در جای قطعات، ایاب و ذهاب، شکست شیشه، نوسانات قیمت، بلایای طبیعی، حذف فرانشیزو …) خسارات احتمالی که ممکن است برای خودروی بیمه شده اتفاق بیافتد و مقصر حادثه خود شما باشید و یا حتی مقصر حادثه شناسایی نشده باشد را جبران می نماید.

بیمه ثالث تجارت نو

رشته بیمه شخص ثالث پر تعداد ترین رشته بیمه ای در سال های گذشته در شرکت بیمه تجارت نو می باشد. این بیمه نامه خسارات های جانی و مالی که ممکن است به علت تصادف به اموال و اشخاص دیگر وارد شود را تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه آتش سوزی تجارت نو

این رشته بیمه بعد از بیمه ثالث بیشترین تعداد بیمه نامه صادر در شرکت بیمه تجارت نو را دارد. انواع بیمه آتش سوزی توسط شرکت بیمه تجارت نو به صورت بیمه آتش سوزی مسکونی، بیمه آتش سوزی صنعتی و بیمه آتش سوزی غیر صنعتی (انبار و بیمه نامه های مراکز تجاری و … ) ارائه می شود.

بیمه باربری تجارت نو

شرکت بیمه تجارت نو در 4 رشته باربری وارداتی و بیمه نامه باربری صادراتی ، بیمه باربری داخلی، بیمه باربری ترانزیت خدمات خود را ارائه می نماید. براساس شرایط بیمه نامه باربری شرکت بیمه تجارت نو خسارات وارده در جریان حمل و نقل به کالای مورد بیمه را تحت پوشش قرار می دهد.

 

بیمه حوادث تجارت نو

این بیمه نامه خسارت هایی از قبیل فوت، نقص عضو و ارکارافتادگی ، هزینه های پزشکی ناشی از حادثه و حتی غرامت روزانه عمومی و غرامت روزانه بستری در بیمارستان را جبران می کند. بیمه حوادث به صورت بیمه نامه حوادث گروهی و انفرادی ارائه می شود.

بیمه عمر و پس انداز تجارت نو

بیمه نامه های عمر در 3 نوع بیمه های عمر مانده بدهکار، بیمه عمر ساده زمانی و بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری در شرکت تجارت نو ارائه می شود. بیشترین نوع بیمه نامه های عمر تجارت نو به صورت بیمه های عمر و سرمایه گذاری دارد.

بیمه مسئولیت تجارت نو

این رشته بیمه ای در 5 دسته با زیر شاخه های مختلف توسط شرکت بیمه تجارت نو ارائه می شود. انواع بیمه مسئولیت شرکت تجارت نو به ترتیب زیر می باشد:

1-بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان

2-بیمه مسئولیت حرفه ای

3-بیمه مسئولیت تولیدکنندگان کالا

4-بیمه مسئولیت مدنی عمومی

5-بیمه مسئولیت مدنی ناشی از قرارداد (مسئولیت قراردادی)

بیمه مهندسی تجارت نو

 این بیمه نامه خطرات احتمالی و حوادث فیزیکی ناگهانی و غیر قابل پیش­بینی در طول فعالیت‌های صنعتی، عمرانی و طرح‌های ساختمانی و وقوع خسارت­های بزرگ که ممکن است به سرمایه های کلان وارد شود را تحت پوشش قرار می دهد. محدوده پوشش بیمه نامه های مهندسی معمولا با توجه به رشته مورد فعالیت گسترده می باشد.

انواع بیمه مهندسی تجارت نو

 • انواع بیمه تمام­ خطر پیمانکاران (C.A.R)
 • بیمه شکست ماشین ­آلات(M.B)
 • بیمه تمام­ خطر سازه‌های تکمیل ­شدهE.C.R
 • بیمه تجهیزات الکترونیکیE
 • بیمه عیوب اساسی و پنهان ساختمان(تضمین کیفیت ساختمان)
 • بیمه بویلر و مخازن تحت فشار
 • بیمه فساد کالا در سردخانهO.S
 • بیمهتمام­ خطر نصب A.R

بیمه کشتی تجارت نو

انواع بیمه‌های دریایی، از نخستین رشته های بیمه ای است که شرکت بیمه تجارت نو در حال ارائه خدمات در این حوزه بیمه ای می باشد. در این بیمه نامه جبران آسیب های وارد بر بدنه و ماشین آلات کشتی ها، و مسئولیت های قانونی ایشان، از جمله مسئولیت های زیست محیطی، آسیب به اسکله ها و بارندازها، مسئولیت بار و … در بیمه های دریایی تحت پوشش قرار می گیرد.

بیمه هواپیما تجارت نو

این بیمه نامه خطراتی را که متوجه هواپیماها و هلیکوپترها، فرودگاه ها، آشیانه ها، خلبانان و شرکت های تامین کننده آذوقه هستند را تحت پوشش قرار می دهد.


آدرس دفاتر بیمه تجارت نو

شعبه مرکزی: تهران خيابان شريعتي-پايين تر از حسينيه ارشاد-خيابان کوشا -خيابان ناصري-کوچه ديباج-پلاک 4

شعبه غرب: تهران – خيابان اشرفي اصفهاني -بعد ازمرزداران- نبش گلستان 26- پلاک 2


 

روش های استعلام بیمه تجارت نو

 

برای خرید و استعلام انواع بیمه نامه از شرکت بیمه تجارت نو می توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید و به کمک کارشناسان بیمه تایم بهترین بیمه نامه را در انواع رشته های بیمه ای خریداری نمایید.

جزییات بیمه های بیمه تجارت نو

   بیمه ثالث تجارت نو 

بیمه بدنه تجارت نو

بیمه عمر تجارت نو

 بیمه تکمیلی تجارت نو 

بیمه مسئولیت تجارت نو