بیمه آرمان

بیمه آرمان

سال تاسیس 

1390

تعداد شعب

36

سهم بازار

0.1%

رتبه رضایت‌مندی

دو

پرفروش ترین بیمه ها

ثالث و مسئولیت

تاریخچه بیمه آرمان

شرکت بیمه ارمان با دریافت مجوز فعالیت در سال  1390 از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی در صنعت بیمه کشور شروع به فعالیت کرد. بر اساس گزارش بیمه مرکزی درباره سطح توانگری شرکت های بیمه، شرکت بیمه آرمان در دو سال گذشته (سال 98 و 97 ) دارای سطح توانگری دو بوده است. در ادامه می‎‌خواهیم به انواع رشته‌های فعال در این شرکت بیمه و نحوه ارائه خدمات در این شرکت بیمه ای بپردازیم.


سهامداران بیمه آرمان

بانک ایران زمین، بانک گردشگری، شرکت بین المللی سرمایه گذاری ایرانیان، شرکت سرمایه گذاری دلیران پارس، شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان، شرکت سرمایه گذاری آینده نگر شرق و شرکت فراز پلیمر فردوس از سهامداران عمده و تعداد ۴۴ سهامدار حقوقی جزء و بیش از ۱۰۰ سهامدار حقیقی، سهامداران این شرکت محسوب می‌شوند.


وضعیت بازار و فروش بیمه آرمان

برای بررسی میزان فروش و نحوه عملکرد رشته های مختلف بیمه ای در شرکت بیمه ارمان می توانیم از گزارش سالانه بیمه مرکزی کمک بگیریم. با توجه به آخرین گزارش بیمه مرکزی شرککت بیمه آرمان در سال 1397 تنها 0.1 از سهم بازار در حق بیمه تولیدی بین شرکت های بیمه را داشته است. بر اساس این گزارش 36 شعبه و 422 نماینده فعال در سطح کشور دارد. همانطور که در جدول زیر می بینید، بیشترین تعداد بیمه نامه صادر در سال گذشته در این شرکت بیمه مربوط به رشته بیمه ثالث بوده و رشته بیمه مسئولیت آرمان و بیمه اتش سوزی بعد از بیمه ثالث پرتعداد ترین بیمه نامه صادر در این شرکت بیمه می باشد.

 

جدول بیمه آرمان


شاخه های بیمه ای فعال در شرکت بیمه  آرمان

بیمه درمان تکمیلی آرمان

ابن بیمه نامه در شرکت بیمه ارمان به صورت گروهی ارائه یم شود و شرکت ها و سازمان های تنها مختلف میتوانند بر اساس توافق خود با شرکت بیمه آرمان از خدمات بیمه تکمیلی گروهی این شرکت بیمه استفاده نمایند.

بیمه ثالث آرمان

بیمه نامه شخص ثالث، مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث تحت پوشش قرار میدهد. منظور از شخص ثالث، کلیه اشخاصی (به غیر از رانندۀ مسبب حادثه) است که به سبب وقوع حوادث مرتبط با وسیله نقلیه مورد بیمه و یا محمولات آن دچار زیان‌های مالی و جانی شوند. البته راننده مقصر در بیمه ثالث دارای پوشش می باشد. بیمه ثالث پر تعداد ترین بیمه نامه صادره در شرکت بیمه آرمان بوده است.

بیمه بدنه آرمان

بیمه بدنه آرمان  خسارت‌هایی را که به علت حوادث(حادثه، تصادف، تصادم، واژگونی، سقوط، آتش سوزی، انفجار، صائقه، سرقت) خواه ناشی از تقصیر دارنده بیمه نامه (راننده) و یا دیگران باشد، جبران می کند. بیمه گذار می‌تواند علاوه بر پوشش‌های اصلی که پوشش‌های اصلی بیمه نامه است اقدام به خرید پوشش‌های اضافی از قبیل ( سرقت درجا قطعات و لوازم درخواستی و یا کلیه قطعات، شکست شیشه به تنهایی، سیل، زلزله و آتشفشان، پاشیدن رنگ، اسید و مواد شیمیایی، غرامت عدم استفاده از وسیله نقلیه در مدت تعمیر، نوسان قیمت خودرو) را نیز تهیه نماید.

بیمه مسافرتی آرمان

مسافران در سفر به هر جای دنیا می توانند از پوشش های بیمه مسافرتی آرمان در جبران هزینه های درمانی و پزشکی از جمله بستری و جراحی و حتی خدمات دندانپزشکی و گم شدن مدارک و چمدان که ممکن است در زمان سفر در خارج از کشور برایشان اتفاق بیافتد استفاده نمایند. شرکت بیمه آرمان خدمات بیمه مسافرتی را از طریق همکاری با شرکت کمک رسان (IAG)international assistance group ارائه می نماید.

 

بیمه آتش سوزی آرمان

شرکت بیمه آرمان با ارائه پوشش های کامل خسارت هایی را که ممکن است در اثر آتش سوزی، سرقت و  بلایای طیبعی و سایر خطرات تحت پوشش این بیمه نامه  به اموال و سرمایه و ساختمان بیمه گذارن در محل زندگی شان و یا مغازه و مراکز تجاری و ادرای و یا واحد های صنعتی و غیر صنعتی وارد شود را تحت پوشش خود قرار می دهد.

بیمه مسئولیت آرمان

بیمه مسئولیت آرمان بعد از بیمه نامه ثالث، پرتعداد ترین بیمه نامه صادره در سال گذشته بوده است. این رشته بیمه بیمه ای در انواع مختلف و در رشته های مختلف ارائه می شود. از جمله بیمه نامه مسئولیت در حال ارائه در رشته بیمه مسئولیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انواع بیمه مسئولیت دانا عبارت است از:

  • بيمه مسئوليت مدنی كارفرما در قبال كاركنان
  • بيمه مسئوليت مدني سازندگان ابنیه در قبال اشخاص ثالث  (ویژه عمليات ساختماني)
  • بيمه مسئوليت مدني حرفه اي پزشكان و پيراپزشكان
  • بيمه مسئوليت مدني شركت هاي مسافرتي
  • بيمه مسئوليت مدنی مديران مجموعه های ورزشي
  • بيمه نامه مسئوليت مدني دارندگان و نگهدارندگان آسانسور در مقابل استفاده كنندگان از آن

و….

بیمه عمر آرمان

بیمه نامه عمر علاوه بر ارائه خدمات بیمه ای سرمایه گذاری را نیز برای بیمه گذاران خود فراهم می کنند که دارندگان این بیمه نامه می توانند از همه مزایای بیمه عمر در طول مدت داشتن بیمه عمر استفاده نمایند. بیمه آرمان بیمه عمر را در 3 طرح با عنوان، بیمه عمر طرح دختران و پسران آرمانی، بیمه آرمان زندگی طرح مشترک و طرح آرمان زندگی ارائه می نماید.

 

بیمه باربری آرمان

بیمه های باربری رشته ای از بیمه اموال است که کالا را در مقابل خطرات ناشی از حمل و نقل کالا از طریق دریا، زمین یا هوا از مبداء تا مقصد معینی تحت شرایط خاصی تحت پوشش قرار داده و همچنین در صورت وقوع خطرات تحت پوشش بیمه نامه، هزینه هایی را که بیمه گذار متحمل شده است، بیمه گر پرداخت می نماید و پشتوانه ای قوی در جهت اطمینان خاطر برای وارد کنندگان، صادرکنندگان و صاحبان کالا و بخش ها مختلف صنعتی، کشاوزی و بازرگانی است و همچنین از دیدگاه اقتصادی تامین اعتماد و اطمینان جهت حفظ و حراست از سرمایه های ملی در مقابل خطرات محتمل و غیر قابل پیش بینی است.

بیمه آرمان از جمله شرکت های بیمۀ بازرگانی است که در انواع رشته های بیمه­ای فعالیت دارد و آمادگی صدور انواع بیمه نامه های باربری از قبیل بیمه باربری وارداتی، بیمه باربری داخلی، بیمه باربری صادراتی را دارد.

بیمه های خاص بیمه آرمان

از جمله رشته های بیمه ای که می توان از خدمات آن در شرکت بیمه آرمان استفاده کرد پوشش بیمه های اعتباری هستند که خسارت‌های مالی بیمه‌گذاران که ناشی از عملیات مالی و پولی وام‌گیرندگان است را تحت پوشش قرار می‌دهد.

بیمه انرژی آرمان

از جمله بیمه نامه های ویژه که در شرکت بیمه آرمان ارائه می شود ، بیمه انرژی است. بیمه انرژی(Energy Insurance)عملیات کشف، استخراج و توسعه منابع نفت و گاز در خشکی و دریا مستلزم سرمایه ­گذاری­های کلان و بهره­گیری از نیروی انسانی متخصص داخلی و خارجی و بکارگیری ماشین‌آلات و تجهیزات گران و پیچیده است که در معرض ریسک‌هایی فراتر از کارهای عمرانی و صنعتی قرار دارند. جهت استخراج نفت، گاز، پالایش آنها و سایر کارخانجات جانبی که در فرایند تولید نفت و گاز احداث می‌شوند. انواع بیمه انرژی م یتوتن به بیمه نامه های بخش ساحلی (Onshoreو بیمه نامه های فراساحلی (Offshore) اشاره کرد.

بیمه مهندسی آرمان

یکی از شاخص‌های انجام فعالیت‌های تولیدی و عمرانی است و تضمین کننده سرمایه افراد ذی‌نفع‌ در ط‌رح‌های زیر بنایی‌، عمرانی‌ و صنعتی اعم‌ از صاحبکار، پیمانکار اصلی‌ و فرعی و مهندسین‌ مشاور در بخش خصوصی و عمومی می­باشد. انواع بیمه مهندسی که توسط شرکت بیمه آرمان ارائه می شود می توان به بیمۀ تمام خطر پیمانکاری، بیمه تمام خطر نصب، بیمه ماشین آلات پیمانکاری، بیمه شکست ماشین آلات، بیمه ریسک‌های تکمیل شده ساختمانی و … اشاره کرد.

 

خدمات الکترونیک شرکت بیمه آرمان

شرکت بیمه آرمان نیز از جمله شرکت هایی می باشد که خدمات مختلف بیمه ای را به صورت آنلاین به بیمه گذاران ارائه می نماید. از جمله استعلام وضعیت انواع بیمه نامه از قبیل پرداخت اقساط بیمه عمر،استعلام نرخ بیمه ثالث ، استعلام بیمه بدنه می باشد. صدور معرفی نامه بیمه نامه های درمان، استعلام خسارت بیمه نامه های مختلف و … از دیگر خدمات این شرکت بیمه می باشد.


آدرس دفاتر بیمه آرمان

شعبه میرداماد: تهران، بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی جنوبی، پلاک ۴

شعبه تهران غرب: انتهای بلوار آیت ا… کاشانی تهران که واقع در انتهای بلوار آیت ا… کاشانی-ابتدای بلوار تعاون-پلاک ۹۶ – طبقه اول

 


خرید بیمه آرمان

برای خرید انواع بیمه نامه از شرکت بیمه آرمان می توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید و به کمک کارشناسان بیمه تایم بهترین بیمه نامه را خریداری نمایید. از مزایای خرید بیمه تایم استفاده از کمک کارشناسان در زمان پرداخت خسارت می باشد.

 

جزییات بیمه های بیمه آرمان

بیمه بدنه آرمان

بیمه ثالث آرمان

بیمه عمر آرمان

بیمه مسئولیت آرمان

بیمه آتش سوزی آرمان