بیمه تایم

بهترین بیمه عمر سال ۱۴۰۳: جامع ترین مقایسه و بررسی

بهترین بیمه عمر
۴.۵
(۲۳۳)

ما در بیمه تایم در طول روز تماس‌های بسیاری از طرف افراد گوناگون داریم که درخواست خرید بهترین بیمه عمر را دارند تا بتوانند در بین انواع بیمه‌هایی که از طرف شرکت‌های مختلف بیمه ارائه می‌شود، بهترین بیمه را انتخاب و خریداری کنند. این مطلب که همواره با توجه به شرایط هر سال به روزرسانی می‌شود با توجه به ابعاد مختلف و شاخص‌های متفاوت به شما کمک می‌کنیم تا بهترین بیمه عمر را برای خود، فرزندانتان و همه عزیزانتان انتخاب نمایند. در ضمن اگر هر زمان نیاز به مشاوره تخصصی داشتید از طریق شماره تماس بیمه تایم آماده پاسخگویی و مشاوره تخصصی به شما عزیزان هستیم.  آخرین ورژن این مطلب راهنمای شما در انتخاب بیمه عمر در سال ۱۴۰۲ خواهد بود. همراه ما باشید.

 


مطلب مرتبط: بیمه عمر چیست


بیمه عمر چیست؟

بیمه عمر بیمه نامه‌ای است که پوشش‌های بیمه‌ای را به همراه سرمایه گذاری برای بیمه گذارانش فراهم می‌کند. بیمه عمر بیمه نامه‌ای بلند مدت است که در طول داشتن این بیمه نامه شرکت بیمه موظف است بر اساس حق بیمه‌های پرداختی پوشش‌های بیمه‌ای را نیز به بیمه گذاران ارائه کرده و سود سالانه حق بیمه‌های پرداختی را به صورت روز شمار و مرکب به اندوخته بیمه نامه از ابتدا تا پایان بیمه نامه پرداخت نماید. اگر بیمه گذار قبل از به پایان رسیدن مدت قرارداد فوت نماید سرمایه فوت به ذینفعان وی پرداخت می‌شود و اگر هم در پایان قرارداد بیمه شده در قید حیات باشد می‌تواند اندوخته بیمه‌نامه را دریافت کند و اگر هم بخواهد قبل از پایان مدت قرارداد، بیمه‌نامه خود را کنسل کند بر اساس ارزش بازخریدی بیمه عمر که در جدول بیمه عمر مشخص شده است، می­‌تواند اندوخته بیمه نامه خود را دریافت نماید.


انتخاب بهترین بیمه عمر

انتخاب بهترین بیمه عمر را چگونه انجام دهیم؟

همه شرکت­‌های بیمه زیر نظر بیمه مرکزی هستند و بر اساس قوانین و شرایط بیمه مرکزی فعالیت می­‌کنند و در برخی از شرایط و پوشش‌­ها مشترک هستند ولی تفاوت­‌هایی در سقف پرداخت و یا میزان سود دهی و … بین آن‌ها وجود دارد. در این انتخاب هدف بیمه گذارخرید بهترین بیمه نامه است. انتخاب بهترین بیمه از نظر سود دهی، بهترین بیمه از نظر وام دهی، بهترین بیمه از نظر پوشش های بیمه ای و سرمایه گذاری و … در کنار همه موارد گفته شده رفتار شرکت‌های بیمه در زمان پرداخت خسارت چگونه است؟ و چندین سوال دیگر که می‌توانید در این مقاله به جواب آن‌ها برسید. برای انتخاب بهترین بیمه عمر می‌توان چندین معیار مختلف را بررسی کرد.


بهترین بیمه عمر از نظر سود دهی

انتخاب بهترین بیمه عمر از نظر سود دهی را می توان بر اساس سود مشارکت واریزی سال‌های گذشته انجام داد. با توجه به میانگین سود پرداختی سال‌های گذشته جدول زیر بیمه عمر کارآفرین و بیمه عمر سامان از جمله بهترین بیمه‌ها از نظر سود دهی می‌باشد. علت مهم بودن سود دهی بیمه عمر برای بیمه گذار در جهت اهمیت سرمایه گذاری این بیمه نامه می‌باشد و شاید هم علت خرید بیمه عمر توسط بسیاری از افراد استفاده از مزیت سرمایه گذاری این بیمه نامه در کنار معافیت مالیاتی این بیمه نامه است. با توجه به یکسان بودن میزان سود تضمینی بیمه نامه‌های عمر در طول داشتن بیمه عمر، تفاوت اساس سود دهی شرکت‌های بیمه در  میزان سود مشارکتی بیمه‌های عمر می‌باشد. در جدول زیر می‌توانید نگاهی کلی به سودهای مشارکتی بیمه‌های عمر شرکت‌های مختلف بیمه داشته باشیم.

بهترین بیمه عمر از نظر سود دهی

این نکته را در نظر بگیرید که ریسک سنجی شرکت های بیمه برای تشکیل سرمایه گذاری متفاوت می‌باشد و بخاطر این موضوع میزان سرمایه تشکیل شده برای وی متفاوت می‌باشد. از این رو قبل از خرید بیمه نامه می‌تونید جدول بیمه عمرتان را به کمک کارشناسان بیمه عمر سامانه بیمه تایم را از شرکت‌های مختلف بیمه دریافت کرده و بهترین بیمه عمر را انتخاب و خریداری نمایید.

 

بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری از نظر بیمه مرکزی

شاید بهترین راه برای اطمینان از انتخاب بیمه نامه، اعتماد کردن به بیمه مرکزی است که کدام شرکت بیمه را به عنوان برترین شرکت بیمه معرفی می‌کند. بیمه مرکزی هر ساله گزارشی را بر اساس سطح توانگری شرکت‌های بیمه منتشر می‌کند که در این گزارش توانگرترین شرکت‌های بیمه بر اساس سطح رضایت مشتریان، تعهداتی که در پرداخت سوددهی هر کدام از شرکت‌های بیمه دارد، میزان پاسخ گویی شرکت‌های بیمه در مقابل بیمه گذاران و … معرفی می‌کند. توانگرترین شرکت بیمه در واقع بهترین شرکت بیمه از نظر بیمه مرکزی است.

از جمله توانگرترین شرکت‌های بیمه که عملکرد خوبی نیز در رشته بیمه عمر دارند و می‌توانند به عنوان بهترین بیمه عمر  مطرح شوند می‌توان به بیمه سامان، بیمه کارآفرین، بیمه پاسارگاد، بیمه پارسیان، بیمه ما،بیمه عمر خاورمیانه و … اشاره کرد. در بلاگ بیمه تایم به مفصل به بررسی مزایا و معایب، شرایط و پوشش‌های بیمه‌های عمر همه شرکت‌ها پرداخته ایم.


مطلب مرتبط: رتبه‌بندی شرکت‌های بیمه عمر بر اساس پژوهش بیمه مرکزی


بهترین بیمه عمر از نظر پوشش‌های بیمه‌ای

در بیمه عمر یکی از مهمترین معیارهای خرید، انتخاب بیمه نامه ای است که پوشش کامل را برای فرد بیمه شده داشته باشد تا در زمان خسارت بتواند جبران خسارت کاملی را برای فرد بیمه شده داشته باشد. در سال‌های اخیر شرکت‌های بیمه برای ارائه خدمات بیشتر پوشش‌های متفاوت و کاملی را ارائه می‌دهند از جمله پوشش های بالا در سرمایه‌های فوت و یا پوشش‌های کامل در پوشش‌های اضافی دیگر از قبیل امراض خاص و ازکارافتادگی و … . در ادامه به بررسی کلی پوشش‌های شرکت های مختلف در بیمه عمر را انجام می‌دهیم.

بهترین بیمه عمر از نظر پوشش سرمایه فوت به هر علت

اگر می‌خواهید پوشش سرمایه فوت کاملی داشته باشید بیمه‌های عمر کارآفرین و بیمه عمر سامان را انتخاب کنید که سرمایه‌های فوت بالای۱ میلیارد تومان (را البته بر اساس حق بیمه پرداختی فرد) ارائه می‌کنند.

بهترین بیمه عمر از نظر پوشش بیماری‌ها

در مقایسه پوشش امراض هم  بیمه عمر سامان و بیمه عمر کارآفرین ( با نام بیمه اندوخته دار امید کارآفرین ) علاوه بر ۵ بیماری اصلی که تحت پوشش بیمه های عمر می‌باشند (انواع سرطان، سکته قلب ، سکته مغزی ، جراحی باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن) چندین بیماری دیگر را نیز تحت پوشش قرار می‌دهند و در واقع بهترین بیمه عمر از نظر پوشش بیماری‌های بیمه عمر هستند.
بیمه اندوخته دار امید کارآفرین تا ۲۱ بیماری از جمله قراردادن فنر در عروق کرونر (استنت)، بازکردن تنگی‌های عروق کرونر توسط بالن، جراحی دریچه‌های قلب، قراردادن پیس میکر، بیماری های نورون‌های حرکتی، نابینایی کامل، ناشنوایی کامل، پارکینسون، کما، مننژیت، هپاتیت ب، هپاتیت سی، اچ آی وی/ایدز را  تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان تحت پوشش قرار می‌دهد.

در طرح ممتاز امراض خاص بیمه عمر سامان انواع بیماری‌های صعب العلاج و شایع بر اساس شرایط سنی بزرگسالان و کودکان تا ۳۰ بیماری را تحت پوشش قرار میدهد. این بیماری ها عبارتند از:  انواع سرطان ها
سرطان و پیوند مغز استخوان، بیماری‌های قلبی،سکته مغزی، سکته قبلی، حمله قلب، جراحی آئورت، جراحی گرافت، (بافت پیوندی) و بایپس شریان_کرونر جراحی دریچه قلب، پیوند قلب/کلیه، مراحل انتهایی بیماری کلیوی، بیماری‌های مغز و اعصاب، تومور خوش خیم مغزی، وضعیت پایدار نباتی، دیستروفی عضلانی، بیماری پارکینسون ایدیوپاتیک، بیماری آلزایمر، بیماری عصبی حرکتی، کما، ترومای شدیدسر(آسیب تروماتیک مغزی)، کاهش بینایی عمیق، فقدان کامل اندامها، عدم توانایی تکلم، ناشنوایی، فلج اندام، آنسفالیت ویروسی حاد، مولتیپل اسکلروزیس، MS، و سایر بیماری های وخیم کبدی، بیماری مزمن ریوی، سوختگیهای شدید، هپاتیت ویروسی برق آسا، پانکراتیت مزمن، آرتریت روماتوئید وخیم، پیوند(کبد، ریه، روده کوچک، پانکراس، بافت همبند) را تا سقف ۱.۵ میلیارد تومان را ارائه می‌کند.

پوشش امراض بیمه عمر پاسارگاد برای هر بیماری از ۵ بیماری تحت پوشش بیمه عمر ( سکته قلبی، سکته مغزی، انواع سرطان، پیوند اعضای اصلی بدن و جراحی باز قلب ) تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان می‌باشد. مقایسه سایر پوشش‌های بیمه عمر بر اساس جدول زیر می‌باشد:

 

بهترین بیمه عمر از نظر پوشش بیمه ای

این جدول به بیمه گذاران بیمه های عمر کمک می‌کند که بتوانند پوشش‌های بیمه نامه عمر شرکت‌های مختلف را به راحتی با هم مقایسه کرده و بیمه نامه ای را تهیه نمایند که پوشش‌های کاملی را داشته باشند.

بهترین شرکت بیمه از نظر پوشش بیماری‌ها بیمه کارآفرین و بیمه سامان است که تعداد بیماری بالایی را با تعهدات بیشتر پوشش می‌دهند.

بهترین بیمه عمر از لحاظ وام دهی

دریافت وام بیمه عمر یکی از مزایای بیمه عمر است که همه افراد می‌توانند بدون نیاز به ضامن و وثیقه از محل اندوخته بیمه نامه‌شون وام بگیرند. شرایط دریافت وام در شرکت‌های مختلف بیمه تفاوت‌هایی را با هم دارد که بهتر است قبل از تهیه این بیمه نامه به بررسی آن بپردازید.

بهترین شرکت بیمه از نظر وام‌دهی بیمه عمر «بیمه پاسارگاد» است. شما می‌توانید بعد از گذشت ۶ ماه از ۹۰ درصد اندوخته بیمه‌نامه خود وام بگیرید.

بهترین بیمه عمر از نظر وام دهی

بهترین بیمه عمر از نظر مردم

میزان تبلیغات شرکت‌های بیمه درباره بیمه عمر می تواند در انتخاب افراد موثر باشد، ولی سطح رضایت بیمه گذاران از بیمه‌نامه‌های عمر از مهمترین رکن­‌های انتخاب بهترین بیمه عمر است. ارائه خدمات متنوع و پرداخت خسارت به موقع و برخی از موارد دیگر می‌باشد. سطح رضایت بیمه گذاران در بیمه مرکزی ثبت شده و هر ساله به صورت گزارش رضایتمندی بیمه گذاران ارائه می‌کند که می‌تواند یک مرجع برای انتخاب شما باشد و شما با بررسی گزارش بیمه مرکزی می‌توانید شرکت بیمه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

نتایج نظرسنجی بیمه تایم در رابطه با انتخاب بهترین بیمه عمر از نظر مردم

علاوه بر نتایج گزارش رضایتمندی کارکنان که در بالا اشاره شد، بیمه تایم جهت ارزیابی نظر مردم از بهترین بیمه عمر اقدام به یک نظرسنجی اینترنتی کرد. دلیل این امر هم این است که آخرین گزارش نظر سنجی کمی قدیمی است و نیاز بود تا نظرسنجی جدیدی صورت بگیرد. نتایج این نظرسنجی که از کاربران وب سایت بیمه تایم جمع آوری شده است به صورت زیر است:

نتایج نظرسنجی بهترین بیمه عمر از نظر مردم
نتایج نظرسنجی پاییز ۹۸ – برای مشاهده در سایز بزرگ بر روی عکس کلیک کنید

 

 

توضیحات در رابطه با نحوه نظرسنجی: به منظور  افزایش اعتبار نظرسنجی بهترین بیمه عمر از نظر مردم، تنها از کاربرانی که در صفحات مرتبط با بیمه عمر فعالیت داشته‌اند این نظرسنجی انجام شده است. همچنین جهت جلوگیری از تاثیر یک مقطع زمانی خاص، نظرسنجی در طی ۳ ماه انجام شده است. علاوه بر این گزینه‌های انتخابی کاربران به صورت تصادفی و چرخشی نمایش داده شده است تا تاثیر نحوه قرارگیری گزینه‌ها بر نتایج خنثی شود.

نتیجه نظرسنجی: همانطور که مشاهده می‌کنید از بین ۴۴۰ نفر پاسخ‌دهنده بیشترین فراوانی از آن بیمه عمر پاسارگاد شده است (با حدود ۴۳ درصد). در واقع ۴۲.۵ درصد کاربران بیمه عمر پاسارگاد را به عنوان بهترین بیمه عمر انتخاب کرده‌اند. در رتبه دوم نیز بیمه عمر ایران با کسب ۱۳ درصد آرا قرار گرفته است. همچنین بیمه عمر کارآفرین نیز با اخذ ۸ درصد نتایج در رتبه سوم و در کنار رقبایی چون بیمه عمر پارسیان و بیمه عمر آسیا قرار گرفته است. سایر شرکت‌های بیمه (مثل بیمه ما، بیمه دانا، بیمه رازی و …) که در مجموع ۹ درصد آرا را به خود اتخاذ داده‌اند و به تفکیک در نمودار پایینی نشان داده‌ شده است.

توجه: این نتایج صرفا بر اساس نظر مخاطبان وب سایت بیمه تایم بوده است و نظرات کارشناسان بیمه تایم هیچ تاثیری در تعیین نتایج نداشته است.

بهترین بیمه عمر از نظر بازنشستگی

یکی از انواع بیمه نامه‌های عمر، بیمه مستمری و بازنشستگی است که فرد بیمه شده می‌تواند بعد از بازه زمانی مشخصی مستمری ماهانه دریافت کند. دو شرکت بیمه کارآفرین و بیمه خاورمیانه از جمله شرکت های مطرح هستند که امکان پرداخت مستمری را در بین شرکت‌های بیمه دارند.

 • بیمه امید بازنشستگی کارآفرین امکان پرداخت مستمری مادام العمر را دارد.
 • بیمه مستمری و بازنشستگی خاورمیانه امکان پرداخت مستمری مادام العمر را دارد.
 • ولی بیمه عمر سامان و بیمه پاسارگاد، مستمری و بازنشستگی را تا ۱۵ سال پرداخت می‌کند.

می‌توان گفت هر دو شرکت طرح‌های جامعی را در زمینه بیمه‌های بازنشستگی دارند که می‌توانید همراه برخورداری از پوشش‌های بیمه‌ای در طول مدت بیمه نامه، در پایان بیمه نامه این امکان برای شما وجود دارد که مبلغ اندوخته بیمه نامه را یکجا دریافت کرده و یا مستمری ماهانه دریافت کنید.

بهترین بیمه عمر از نظر بازنشستگی بیمه امید بازنشستگی کارآفرین و بیمه مستمری خاورمیانه می‌باشد، که هر دو مبلغ بازنشستگی ماهانه مادام العمر را پرداخت می‌کنند.

بهترین بیمه عمر از نظر کارشناسان

بهترین بیمه عمر از نظر کارشناسان

با توجه به این که شرایط بیمه نامه‌های عمری که از طرف شرکت های بیمه ارائه می‌شود نزدیک به هم می باشد، انتخاب بهترین شرکت بیمه از طرف یک کارشناس بیمه بی طرف  که بهترین بیمه نامه را با بهترین شرایطی که مد نظر مشتری باشد ارائه می‌کند می‌تواند مهمترین گزینه باشد. هر کارشناس بیمه موظف است که بر اساس نیاز مشتری بیمه نامه عمرش را طراحی کند تا بیمه گذار بتواند از همه مزایای بیمه عمری که دارد استفاده نماید. در این میان نقش کارگزاران بیمه نسبت به نمایندگان یک شرکت بیمه پررنگ تر دیده می‌شود.

بیمه تایم با ماهیت کارگزاری که دارد تمامی مواردی که بیمه نامه شما را تبدیل به بهترین بیمه نامه می‌کند را در نظر می‌گیرد. مقایسه پوشش‌های بیمه‌ای و مقایسه سرمایه گذاری  شرکت‌های بیمه در بیمه‌های عمر و بررسی نوع نیاز بیمه گذار و شناخت کامل از شرکت‌های بیمه یکی از برتری‌های گروه کارشناسی بیمه عمر بیمه تایم می‌باشد.

 

برترین بیمه عمر و سرمایه گذاری از نظر سهم بازار

اگر می خواهید بیشترین تعداد بیمه عمر فروخته شده در سال‌های قبل را بررسی کنید سالنامه بیمه مرکزی بهترین مرجع برای این مقایسه است. بر اساس آخرین گزارش آماری که بیمه مرکزی در سال ۱۴۰۰  منتشرکرده تعداد بیمه نامه‌های عمر صادر شده در دو سال ۹۹ و ۱۴۰۰ و سهم بازار هر کدام از شرکت‌های بیمه به ترتیب جدول ذیل می‌باشد.

بیمه عمر پاسارگاد با اختلاف بسیار بالایی بیشترین تعداد بیمه عمری است که در دو سال گذشته در صنعت بیمه ایران صادر شده است.

تعداد بیمه صادره سال 1400

همانطور که واضح است ، بیمه عمر پاسارگاد با اختلاف آماری قابل توجهی سهم بالایی از بازار را در بیمه های عمر دارد و در دو سال گذشته توانسته یکی از پر تعدادترین شرکت بیمه در صدور انواع بیمه عمر در بین شرکت‌های بیمه در صنعت بیمه باشد.


بهترین بیمه عمر از لحاظ تعداد شعب

از دیگر موارد قابل بررسی در بین شرکت‌های بیمه تعداد کارکنان، شعب و نمایندگان این شرکت‌ها می‌باشد. بر اساس اطلاعات سالنامه بیمه مرکزی سال ۹۷ می‌توانید همه اطلاعات مربوط به شرکت‌های بیمه را به صورت شفاف مطالعه و بررسی نمایید.

بهترین بیمه عمر از نظر شعب بیمه


بهترین بیمه عمر برای جوانان

در حال حاضر شرکت‌های بیمه طرح‌های متنوعی را در شاخه بیمه عمر ارائه می‌کنند. جوانان با توجه به شرایط سنی که دراند می‌توانند از بین طرح‌های موجود انواع بیمه نامه‌های عمر را از شرکت‌های مختلف تهیه نمایند. از جمله بیمه عمر کارآفرین، بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر سامان، بیمه مستمری خاورمیانه.

پوشش ها و شرایط ارائه بیمه نامه های عمر تفاوت‌های کمی با هم داشته و می‌توانید به کمک کارشناسان بیمه عمر سامانه بیمه تایم با بهترین شرایط این بیمه نامه را برای خودتان یا فرزندانتان خریداری نمایید.


بهترین بیمه عمر برای کودکان

اگر می خواهید بهتین بیمه عمر را برای کودکانتان تهیه کنید بهتر است که چند نکته مهم را در نظر داشته باشید،

 • شرکت بیمه ای را انتخاب نمایید که میزان رضایت بیمه گذاران بالایی را در چند سال گذشته داشته باشد.
 • شرکت بیمه ای را برای کودکانتان انتخاب کنید که میزان سود دهی بالایی را در سال های گذشته اعلام و پرداخت کرده باشد.
 • بهترین بیمه عمر برای کودکان شرکت بیمه ای است که اگر می خواهید از مزیت بازنشستگی آن استفاده نماید، دارای بازنشستگی مادام العمر بدون محدودیت سنی و با شرایط مناسب باشد.

البته برای انتخاب درست و مقایسه بین شرکت های بیمه حتما از نظر کارشناسان بی طرف بیمه تایم استفاده نمایید.

بهترین شرکت‌های ارائه دهنده بیمه عمر

با توجه به همه شرایط بیمه عمر، پوشش‌ها و تعهدات و سود دهی و … چند شرکت پیشرو در رشته بیمه عمر در صنعت بیمه هستند که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت:

بیمه عمر ایران

با توجه به قدمت بیمه ایران، بیمه عمر ایران هم از جمله انواع بیمه عمر پرطرفدار می‌باشد. شرکت بیمه ایران بیمه عمر را در طرح‌های مختلف از جمله مان ایران ، طرح سپاس بیمه ایران، بیمه جامع زندگی ایران و … عرضه می شود. البته طرح مان بیمه عمر ایران جدید ترین طرح بیمه ایران می‌باشد که امکان بازنشستگی را هم برای بیمه شدگان فراهم می‌نماید.

بیمه عمر کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین به عنوان یکی از شرکت های برتر و پیشرو در صنعت بیمه عمر، با معرفی بیمه نامه‌های مختلط (بیمه عمر و سرمایه گذاری) بهترین طرح‌های این نوع بیمه نامه را  ارائه می‌نماید. بیمه امید اندوخته دار کارآفرین و طرح امید بازنشستگی کارآفرین دو طرح به روز از نظر پوشش‌ها و شرایط و تعهدات بیمه ای می‌باشد.

بیمه عمر سامان

شرکت بیمه سامان هم از جمله شرکت‌های پر طرفدار در انواع بیمه عمر می‌باشد که در چند سال اخیر از جمله شرکت‌های پر تعداد در صدور انواع بیمه عمر بوده است. طرح یونیت لینک سامان و بیمه عمر و پس انداز بیمه عمر سامان از جمله طرح‌های جدید بیمه عمر سامان می‌باشد که پوشش‌های بیمه ای ارزنده ای را در طرح‌های مختلف و سبد های سرمایه گذاری مختلف را ارائه می‌نماید.

بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد به عنوان یک شرکت با تعداد بالای صدور بیمه عمر در چند سال گذشته در سطح کشور یکی از پرچم داران صدور بیمه عمر می‌باشد که بیمه گذاران بسیار زیادی را در رشته بیمه عمر داشته است. بیمه عمر و تامین آتیه با پوشش مکمل بازنشستگی پرفروش ترین طرح بیمه عمر پاسارگاد می‌باشد.

خرید بهترین بیمه عمر از بیمه تایم

انتخاب بهترین بیمه عمر توسط بیمه تایم از اولویت های کاری ما می‌باشد. با توجه به ماهیت کارگزاری بیمه تایم، شما به راحتی می‌توانید از بین همه شرکت‌های بیمه و از بین انواع بیمه عمر با کمک کارشناسان بیمه، بهترین بیمه نامه را انتخاب کنید. بیمه تایم برای این منظور نه تنها فرآیند خرید را برای شما راحت‌تر از هر زمانی کرده است بلکه با مشاوره رایگان بیمه تایم قبل از خرید خیال خود را از انتخابی حرفه‌ای مطمئن کنید. شما کافی است که با تکمیل فرمی کوتاه در صفحه بیمه عمر منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۴.۵ / ۵. تعداد رای ۲۳۳

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۱۷۰ comments

 • با سلام … با توجه به اینکه سن بنده ۳۸ سال بوده و همسرم سال۳۰ سال و فرزندم ۳ سال …. چه نوع بیمه ای با چه نوع آیتم های و آپشنی مناسب ما می باشد…بنده می توانم ماهیانه برای ۳ نفر ۲۰۰ هزار تومان با ضریب افزایش ۱۰ درصد و بصورت اقساط ۳ ماهه پرداخت نمایم.(سه ماهه ۶۰۰ هزار ت) با تشکر

  • جناب رستمی بزرگوار می توانید برای دریافت مشاوره و مقایسه بیمه عمر شرکت های مختلف بیمه در سامانه بیمه عمر بیمه تایم ثبت مشاوره نمایید یا با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید.

    • خانم مهروی عزیز ، پوشش های بیمه عمر بر اساس حق بیمه عمر پرداختی شما می باشد. در برخی از شرکت های بیمه امکان داشتن پوشش بدون سقف در این بیمه نامه وجود دارد.

  • باسلام
   ممنون از اطلاعات خوبتون و تشکر از پرسنل زحمتکشتون
   دو تا سوال داشتم
   ١- ایا هر فرد میتونه همزمان در چندین بیمه مختلف خودش را بیمه عمر و بازنشستگی بکنه
   ٢- در صورتیکه یک شخص در چند بیمه ، بیمه شده باشه و برفرض عمل قلب باز انجام بده ، ایا همه اون شرکتهای بیمه به میزانی که اعلام کردن ، هزینه عمل را پرداخت میکنن و یا قانون میگه فقط از یکجا هزینه پرداخت بشه

   ممنون از پاسخگوییتون

   • جناب بابک عزیز ، بله هر فردی می تونه چند تا بیمه عمر و سرمایه گذاری و بیمه بازنشستگی از شرکت های مختلف داشته باشه و در جواب سوال دومتون اگر هر فردی هر خسارتی در هر کدام از پوشش ها داشته باشد می تواند از همه بیمه نامه های عمر خود استفاده نماید و خسارت دریافت کند.

    • سلام
     قسمت دوم پاسخی که دادین مشروط به سقف پوشش هر خسارت طبق تعرفه بیمه مرکزیه
     یعنی اگر شخصی دچار خسارتی بشه ، میتونه از همه بیمه نامه هایی که داره استفاده کنه ولی تا سقف تعیین شده، به عبارتی اگر شرکت اول سقف خسارت رو پرداخت کرده باشه از جانب بقیه بیمه نامه ها خسارتی به این شخص پرداخت نمیشه

 • سلام وقت بخیر
  من خانم ۳۳ ساله هستم که توی خونه کاربازاریابی میکنم ودرامد ثابتی ندارم ولی میتونم ماهی ۱۰۰،۰۰۰تومان به مدت ۱۰ سال برای بیمه بپردازم از مواردی که بام مهمه میزان سوددهی و پوشش بیمه ایهست به نظرتون چه بیمه ای را انتخاب کنم
  سپاس

  • خانم محمدی عزیز می تونید فرم مشاوره بیمه عمر در سامانه بیمه تایم ثبت نام کنید و یا با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید تا مشاوره کامل دریافت نمایید. ممنون

 • بد ترین بیمه ممکن بیمه ثالث و بدنه کوثر می باشد.
  خواهشمندم نظر رو بذارید تا مردم ببینن و علکی تو دام بیمه گذارهای بیخود و غیر متعهد نیوفتن.
  موقع پول گرفتن لا روی گشاده خوب پول میگیرن ولی موقع خسارت دادن به زور جوابت رو میدن و ایراداتی میگیرن که قوم بنی اسرائیل نمیگرفتن، درحالی که بیمه های معتبر اینچنین نیستن.

 • سلام من میخام خودم رو بیمه کنم ولی میخام بدونم کدوم بیمه بهتره که خودم تو روستا بیمه کنم؟ بیمه عمر پاسارگاد یا بیمه عمر ایران ؟ لطفا راهنمایی کنید.

  • سلام و وقت بخیر.
   ما توی این مطلب مقایسه بیمه عمر شرکت های مختلف رو انجام دادیم . انتخاب بهترین بیمه به شرایط و نیازهای بیمه ای شمابستگی داره. اگه مشاوره کامل تری لازم دارید میتونید با شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸تماس بگیرید، و از مشاوره سامانه بیمه تایم استفاده کنید.

  • سلام بیمه روستاییان و عشایر برا روستایی ها خوبه در کنارش میتونی بیمه عمر هم بخری هزینه سالانه بیمه روستاییان از ۳۰۰ هزار ت شروع میشه بیمه روستاییان بیمه عمره برا دولت

  • جناب نادر بزرگوار
   ما در این مطلب مقایسه بیمه عمر شرکت های مختلف رو انجام دادیم . انتخاب بهترین بیمه می تونه با توجه به شرایط در افراد متفاوت باشه می تویند برای مشاوره بیشتر با سامانه بیمه عمر بیمه تایم ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید و از مشاوره آن ها کمک بگیرید.

  • خانم حسنی بزرگوار، بیمه تایم به عنوان کارگزاری بیمه مرکزی که نماینده تمامی شرکت های بیمه هست،مقایسه بیمه عمر شرکت های مختلف رو در ین مقاله انجام دادیم . انتخاب بهترین بیمه عمر رور می تونید با تماس با سامانه مشاوره بیمه عمر بیمه تایم ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ انجام دهید.

  • خیر بیمه پاسارگاد یکی از بهترین شرکت های بیمه ست و داره به فعالیتش ادامه میده. ضمنا بیمه مرکزی در صورت ورشکستگی و … از همه شرکت های بیمه حمایت میکنه

   • سلام
    بابت اطلاعات خوبتون ممنون
    ای کاش در مورد بانکها و بیمه های پشتیبانشون هم مینوشتید
    مخصوصا اینکه در خارج از ایران هم پشتیبانی دارن یا نه؟

    • خانم ارزوی عزیز، مطالب در حال کامل شدن هستند و به مرور زمان همه شرکت های بیمه رو می تونید در روز های آتی در بلاگ بیمه تایم مطالعه نمایید.

 • سلام خدا قوت
  مطالب بسیار کامل و جامع بود خییییلییییی ممنونم
  سوالی از حضورتون داشتم
  آیا میتوانیم چند بیمه نامه از شرکتهای مختلف بیمه به صورت همزمان بهترین بیمه آن شرکت را خریداری کنیم؟

  • ممنون از توجه و همراهی شماف بله هر فرد می تواند تا سقف مشخص شده در بیمه مرکزی از چندین شرکت بیمه با سرمایه فوت های مختلف بیمه عمر داشته باشد.

 • با سلام
  بیمه بدنه کوثر بسیار بد و نامناسب است. زمان پرداخت هزینه خیلی خیلی مبلغ را کاهش میدن و ابتدا ترجیح میدن اصلا زیر بار هزینه نروند.

 • به نظرم این مقاله جهت دار تنظیم شده دلیل بسیار است ولیکن بنده به یکی و دو دلیل بسنده می کنم. فردی که ماشین لباسشویی می فروشد وقتی از وی سوال کنند بهترین مارک چیست بهتر از هرکسی می داند که بهترین مارک از تمام جهات کدام حالا این مطلب رو در نظر بگیرید کارمندان بانک مرکزی بیمه عمر سامان دارند و سراغ بیمه عمر دیگری نرفتند. ودوم اینکه جامعه آماری این مقاله شفاف نیست و بنده نیز می توانم طوری طراحی کنم که یک بیمه خاص در صدر قرار بگیرد

  • رضای بزرگوار ، تمامی آمار درج شده در این بمیه نامه بر اساس آمار بیمه مرکزی اسلامی می باشد که هر ساله اعلام می شود و فارغ از هر گونه جهت گیری می باشد.

  • دوست عزیز
   لطفا سطح مطالعه تون را ببرید بالا وقتی یه تعداد از کارمندان بیمه مرکزی جز سهامداران بیمه سامان باشند قاعدتا با توجه به لابی هایی که دارند یه بخشنامه میزنن و یه تعدادشون بیمه عمر سامان میشن و این را بعنوان تبلیغ رسانه ای میکنن ولی این دلیل قطعی نمیشه که بیمه سامان بهترین بیمه عمر باشه اینها همش شو تبلیغاتی هست که یه تعداد ذینفع هستن در این جریان پس لطفا جوگیر نشید البته بیمه تایم میگه جهت گیری نمیکنه ولی من چند وقتیه دارم ذره بینی مطالبش را مطالعه میکنم و خیلی تمیز داره تبلیغ بیمه پاسارگاد را میکنه اینو از مقاله های سایتشون و مطالب هر کسی میتونه متوجه بشه و باز هم امیدوارم بیمه تام این کامنتم را حتما به اشتراک بذاره

   • خانم عباسی عزیز ممنونیم از حسن توجه شما ، بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر سامان هر دو بیمه عمر بسیار خوبی هستند.

  • دقیقا مطالب شما مطالب اکثریت است از بیست نفر از کارکنان و نمایندگان بیمه پاسارگاد نظر سنجی کردند و اومدن بیمه پاسارگاد رو در صدر جدول نوشتن من نمیخواهم بیمه ای رو تبلیغ کنم ولی از نظر سوددهی ، سود مشارکت بیمه پاسارگاد هر سال در محدوده بیست درصد در حال نوسان است این در حالیست که اکثر بیمه ها سود بالای ۲۵درصد حتی ۳۰درصد نیز می دهند این یک ضعف بزرگ در بیمه پاسارگاد است از نظر پوشش نیز بیمه ما بالاترین سقف پوشش را داراست

 • بهترین بیمه عمر و سرمایه گذار ی در ایران کدام است؟ فکر کنم بر اساس این مقاله بیمه عمر پاسارگاد بهترین بیمه عمر می باشد؟ ایا این درسته؟ کدوم بیمه هستش که قابل اعتماد باشه و آدم خیالش از اون شرکت بیمه راحت باشه؟

  • خانم احمدی عزیز همه شرکت های بیمه تحت نظارت بیمه مرکزی می باشند. تفاوت شرکت های بیمه تنها در ارائه پوشش های بیمه ای متنوع می باشد. شما به عنوان بیمه گذار برای خرید بیمه عمر، اگر قرارداد بیمه عمری متناسب با نیازهای بیمه ای تان تهیه کنید بهترین بیمه عمر را خریداری کرده اید.

  • خانم احمدی
   با توجه به مطالبی که بیمه تایم گذاشتن توی سایشون بله حدس شما درسته چون هرکی مطالب این سایت را بخونه متوجه تبلیغ زیر پوستی پاسارگادتوسط تیم بیمه تایم میشه ولی تو جواب کامنتا میگن همه ی شرکت های بیمه ای خوبن . بازم امیدوارم با توجه به نقدی که به بینه تایم دارم این کامنت هم منتشر بشه با تشکر

   • سالار عزیز ، نتیجه بهترین بیمه عمر بر اساس نظر سنجی انجام گرفته بین کاربران . بر اساس گزارش بیمه مرکزی از لحاظ تعداد بیمه نامه های فروخته شده و … و نیز بر اساس نظر کارشناسان بیمه اعلام میشود، بیمه تایم کارگزاری بیمه است و کاملا بی طرفانه در حال ارائه مشاوره درست و باز هم بی طرف در جهت خرید بهترین بیمه عمر به کاربران خود می باشد.

 • بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری برای من چه می باشد ؟ من شغلم آزاد است و قصد دارم برای خودم و همسرم بیمه عمر و سرمایه گذاری بخرم که بعد از ۱۰ سال ، مستمری قابل قبولی با توجه به تورم به ما پرداخت کند و ضممنا در طول مدت پرداخت حق بیمه تا پایان بیمه نامه، هزینه های درمانی متعدد( به جز بیماری های صعب العلاج) را نیز پوشش دهد.

  • جناب مافی عزیز، بیمه های عمر و سرمایه گذاری ماهیت یکسانی دارند ولی در زمینه بعضی پوشش ها و سالهای بیمه ای،سود پرداختی متفاوت هستند می توانید مطالعه ای کلی درباره انواع بیمه های شرکت های مختلف بیمه در بلاگ بیمه تایم داشته باشید و با توجه به نیازتان مشاوره داشته باشید تا بهترین بیمه نامه را برای خود تهیه کنید.

 • بهترین بیمه عمر بمنظور سرمایه گذاری چه نوع بیمه عمری می باشد؟ با توجه به تعداد بالای شرکت های ارائه دهنده بیمه عمر تصمیم گیری و انتخاب شرکت بیمه بسیار سخت می باشد. لطفا راهنمایی نمایید.

  • جناب بزرگی عزیز ممنون که بیمه تایم رو برای راهنمایی و خرید بهترین بیمه عمر انتخاب کردید. در سامانه بیمه عمر، بیمه تایم ثبت نام نمایید تا کارشناسان ما بتوانند شما را در خرید بیمه عمر تان راهنمایی نمایند.

 • از بین شرکت های بیمه کدوم شرکت بهترین بیمه عمر رو داره.من برای بچه یه ماهه میخوام سزمایه گذاری شروع کنم، بیمه عمر پاسارگاد بخرم یا بیمه عمر سامان؟

  • خانم زمانی هر دو شرکت ، شرکت خوبی برای انجام بیمه عمر هستند و با خیال راحت می تونید یکی از این دو را از بیمه تایم خریداری نمایید.

 • بی شک بهترین بیمه از تمام لحاظ و بالاترین رتبه بندی هایی ک خودتون اعلام کردید بیمه پاسارگاده

  • جناب احمدی عزیز ، بیمه خاورمیانه شرکت جدیدی هست که مثل تمامی شرکت های بیمه با مجوز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی به صورت تخصصی در زمینه بیمه های عمر در حال فعالیت می باشد.

 • این اطلاعات تا حدی درسته اما در مورد بیمه خاورمیانه که به صورت تخصصی داره در بیمه عمر فعالیت میکنه چیزی ننوشتین از طرفی سطح توان مالی و پوشش های بیمه خاورمیانه خیلی از بقیه بالاتره تعجب میکنم که اسمیم ازش نیاوردین

  • مطلب به روزرسانی شده و مطلب بیمه خاورمیانه اضافه می شود . البته می تونید مطلب بیمه زندگی خاورمیانه را در بلاگ بیمه تایم مطالعه نمایید.

 • سلام و درود
  جداول آماری که تو سایت گزاشتین خیلی عالیه
  ولی تا جایی که من میدونم بیمه پاسارگاد از ۹۹/۵/۱ تمام پوشش های بیمه ای رو افزایش داده
  لطفا جدول پوشش های بیمه ای رو به روز کنید.

 • با سلام و خسته نباشید. از مطلب مفیدتون ممنون و سپاسگزار هستم. در مورد اینکه بیمه پاسارگاد به عنوان بیمه ایی که بهترین معرفی کردین یه ایراد کلی وجود. داره. این شرکت دلیل فروش بالایی که داره سطح پایین حق بیمه هستش یعنی این شرکت با در نظر گرفتن حق بیمه پایین تونسته سهم زیادی از بازار رو بدست بیاره اما وقتی شرایط بیمه نامه ها کاملا مطالعه بشه بیمه نامه عمر پاسارگاد بسیار ضعیف و اصلا قابل رقابت با بیمه های سامان و کارآفرین نیست. مردم به صرف داشتن بیمه نامه عمر اقدام به خرید از بیمه پاسارگاد میکنن اما اکثر کسانی که میخوان بیمه نامه خوب داشته باشن اصلا سراغ این شرکت نمیرن

  • جناب منوچهری عزیز، در این مقاله بهترین بیمه عمر ، از چندین لحاظ بررسی شده و بیمه عمر چند شرکت بیمه عمر و می تونیم بررسی کرده و بهترین بیمه رو خریداری کنیم.

  • درود به شرفت ، بیمه پاسارگاد صرفا و صرفا بخاطر تبلیغات گسترده و جذب نمایندگان بیشتر و دادن پورسانت بیشتر به بازاریابان و نمایندگانش جزو بیشترین جامعه آماری در بیمه های عمر شده است افرادی که به صرف داشتن بیمه عمر اقدام به افتتاح نموده اند و هیچ اطلاعات درستی از میزان پوشش های بیمه ای و سوددهی بیمه ندارند از روی ناآگاهی اقدام به افتتاح حساب در چنین بیمه ای می نمایند آن دسته از افرادی که آگاهی کامل از بیمه دارند هیچگاه بیمه پاسارگاد را انتخاب نمی نمایند به دو دلیل عمده اولا سوددهی این بیمه سود شرکت در مشارکت بیمه پاسارگاد هر ساله نسبت به همه بیمه های موجود در بازار کم می باشد ، ثانیا پوشش اجباری سرمایه فوت حداقل ده برابر اندوخته سال یکم که این امر باعث کاهش ذخیره ریاضی در اندوخته بیمه گذاران می گردد ، آن دسته از افرادی که صرفا به قصد سرمایه گذاری و بهره مندی سود بیمه سرمایه گذاری افتتاح می کنند بنظر من بیمه پاسارگاد از همه بیمه ها بدتر می باشد و از نظر سوددهی بیمه هایی چون بیمه ما ، بیمه سامان ، بیمه رازی و حدیدا بیمه باران جزو بیمه های عالی می باشد

 • سلام من درباره بیمه های عمر کتمل مطالعه کردم اما یه نکته رو اصلا متوجه نشدم
  من از کجا باید بدونم هر بیمه ای موقع اتمام قرارداد ماهانه چقدر حقوق بازنشستگی میده
  یعنی فرمولش چطور میشه حساب کرد؟
  مقاله ای درین باره دارید لطفا؟

  • جناب اقای سیامک برای محاسبه بیمه عمر فرمول خاصی وجود ندارد و نحوه سرمایه گذاری در بیمه عمر بر اسا س ریسک سنجی سنی و شرایط سلامتی افراد و میزان حق بمیه پرداختی محاسبه می شود.

 • با عرض سلام و ادب
  مزخرف ترین بیمه در حال حاضر بیمه ی پارسیان می باشد . از نظر انلاین بودن با مراکز درمانی و پرداخت با تاخیر ۳-۴ ماهه هزینه ها ی درمانی ، پوشش ندان همه ی هزینه ها .پرداخت نکردن هزینه های زیر ۱۵ هزار تومن، تایید کردن درصد پایینی از هزینه ها . مخصوصا اگر پزشک متخصص باشه کمتر از ۴۰ درصد هزینه هارو پرداخت میکنه . با تشکر

 • با سلام و تشکر از مطلب خوبتون
  کاشکی زحمت مقایسه بیمه های بازنشستگی و مستمری شرکت های بیمه ای را نیز می کشیدید؟

  • جناب حسن بزرگوار میتونید با بیمه تایم به شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید و مشاوره کامل درباره انواع بیمه نامه های مستمری را از کارشناسان ما دریافت کنید.

 • دقیقا بیمه کوثر هنگام پول گرفتن اونقدر وعده میدند و تعریف می کنند ولی موقع عمل همش دنبال بهانه میگردند که جا خالی کنند بنظر من آشغالترین بیمه از نظر اجرای تعهدات مالی همین بیمه کوثر است هم از نظر عمر و سرمایه گذاری و هم از نظر شخص ثالث و بدنه مزخرفترین بیمه در ایران بهترین بیمه از نظر اجرای تعهدات بیمه های چون بیمه آسیا ، بیمه ما مربوط به بانک ملت ، بیمه سامان ، بیمه رازی ، بیمه پاسارگاد ، بیمه حکمت صبا ، بیمه البرز است

 • سلام یکی از آشنایان ما بیمه عمر پاسارگاد داشت بعد از دو ماه در اثر سکته یک هفته رفت کما و متاسفانه فوت شد بیمه هیچی به خانواده اش ندادند و گفتند بیماری داشته و نگفته درصورتی که اون بنده خدا فقط بیمه سلامت داشت و استفاده ای هم نکرده بود کلا میخام بگم گول این زرق و برق های تبلیغاتی رو نباید خورد

  • جناب اکبری عزیز بهترین بیمه عمر رو می تونید از شرکت هایی که در سال چند سال گذشته سطح توانگری یک را داشته است با بررسی پوشش ها و سود مشارکت بهترین بمیه نامه عمر رو انتخاب و خریداری نمایید.

  • بیمه تایم با توجه به ماهیت کارگزاری که دارد، به صورت بی طرف مشاوره کامل درباره انواع بیمه عمر را ارائه می کنه که می تونید از نظر کارشناسان بیمه تایم در انتخاب و خرید بیمه عمر کمک بگیرید.

  • بهترین بیمه نامه عمر از نظر کارشناسان ، بیمه نامه ای است که پوشش های بیمه ای را در کنار سرمایه گذاری مناسب برای فرد ایجاد نماید.

  • علی عزیز از نظر بمیه ای و پوشش های بیمه ای بیمه عمر و تامین اتیه پاسارگاد بهترین طرح بیمه این در بیمه پاسارگاد می باشد.

  • خانم احمدی عزیز، بیمه عمر سامان و بیمه عمر کارآفرین دو بیمه نامه ای هستند که پوشش های کاملی را ارائه می کنند.

 • کاملا مشخصه که این نظر سنجی کاملا از روی تعصب نسبت به یک بیمه انجام شده بیمه پاسارگاد رو بهترین بیمه از هر نظر معرفی کردن ، ولی اگر بخواهیم عمیق نگاه کنیم و بدون هیچ گونه تعصبی بیمه ها را با همدیگر مقایسه کنیم باید بگیم بهترین بیمه از نظر توانگری در طول سالهای اخیر و امسال بیمه های ما ، ملت می باشد از نظر پوشش ما ، پاسارگاد ، ملت ، آسیا ، البرز ، دانا از نظر سوددهی ما ، سامان ، ملت ، خاورمیانه ، تا حدودی کوثر ، حکمت صبا از نظر انجام به تعهدات آسیا ، البرز ، دانا ، ما ، ملت می باشد بیمه های چون بیمه حکمت صبا و خاورمیانه علیرغم اینکه تازه تأسیس می باشند تاکنون از نظر توانگری ، توانگری بالایی داشته اند و از نظر سوددهی نیز جزو بیمه های سودده محسوب می شوند بهترین بیمه از نظر صرفا سوددهی بیمه باران می باشد بخصوص ترنم باران که هر شش ماهه سود مشارکت اعلام می‌کند و رکورد سوددهی در بین همه بیمه هارو شکسته است سود بالای ۴۷درصد برای شش ماهه گذشته اعلام کرده سود بیمه پاسارگاد از همه بیمه های بازار کمتر می باشد و در محدوده بیست درصد می باشد و هیچ موقع بالای ۲۱درصد سود مشارکت اعلام نکرده در حالیکه اکثر بیمه ها از قبیل بیمه ما ، ملت ، سامان ، حکمت صبا ، رازی سودهای بالای ۲۵درصد داشته اند حتی سی درصد در آخر همه بیمه های خصوصی و نیمه خصوصی و دولتی زیر نظر بیمه مرکزی می باشند و از نظر اعتبار هیچ فرقی باهم ندارند و مردم با خیال راحت می توانند اعتماد کنند فرقی نمیکند بیمه حکمت بخری یا بیمه ایران که قدمت بالایی دارد

  • جناب احمدی عزیز می تونید با توجه به سطح توانگری شرکت ها و انتخاب شرکت مورد نظر و همچنین با استفاده از مشاوران بیمه تایم می توانید بهترین بیمه نامه را انتخاب و خریداری نمایید.

 • سلام و خسته نباشید. یک سوال از خدمتتون داشتم:
  ما یک خانواده سه نفره هستیم. هر سه نفر بیمه های عمر متفاوتی داریم. من خانمم رو ذینفع معرفی کردم، خانم فرزندمون رو، و فرزندمون هم بنده رو.
  حالا سوال اینجاست که اگر هر سه در یک تصادف فوت کنیم، تکلیف پول «بیمه در صورت فوت» چی میشه؟ آیا به خانواده ها پرداخت میشه؟

  • جناب عظیمی سرمایه بیمه نامه به ذینفعان و در صورت در قید حیات نبودن ذینفعان به وراث قانونی ذینفعان پرداخت می شود.

  • خانم مهناز عزیز برای داشتن بهترین بیمه عمر برای کودکان می توانید از طرح های مختلف بیمه عمر و سرمایه گذاری شرکت های مختلف از جمله بیمه کارافرین، بیمه پاسارگاد و بیمه خاورمیانه استفاده کنید.

  • جناب مجید عزیز ، با توجه به این که بیمه نامه عمر یک بیمه نامه بلند مدت است ، امکان انتقال سابقه بیمه عمر بین شرکت های بیمه وجود ندارد. انتقال عدم خسارت فقط در بیمه نامه های یکساله امکان پذیر هست مثل بیمه ثالث، بیمه بدنه و یا بیمه مسئولیت پزشکان

  • جناب جمالی بزرگوار ، بیمه عمر سامان و بیمه عمر کارآفرین دو شرکتی هستند که پوشش های کاملی را علاوه بر ۵ بیماری خاص در بیمه عمر ارائه میکنند.

 • چه جالب که مطلبتون بسیار به روز بود. حتما از مشاوره تون هم استفاده خواهم کرد. چراکه با توجه به تعدد شرکت های بیمه انتخاب بهترین بیمه کار سختی به نظر میاد.

 • با سلام بهترین بیمه ها رازی و خاورمیانه می‌باشد .سود بیمه رازی ۳۹٪ و سود بیمه خاورمیانه۸۳٪ منتهی به سال۱۳۹۹ می‌باشد .بیمه خاورمیانه فرزندان تازه متولد شده شما را بیمه می‌کند و تمام پوششهای آن کامل است.مناسب برای تمام اقشار جامعه .

 • سلام،
  این اشتباه است
  بیمه البرز تا جایی که من اطلاع دارم ۴۰ تا بیماری رو پوشش میده ولی اینجا ۵ تا نوشته؟!!!

 • بهترین بیمه عمر و مستمری بازنشستگی در ایران فقط یک بیمه است که در زمینه عمر و مستمری فعالیت میکند و ان هم بیمه تخصصی عمر و مستمری خاورمیانه است

 • لازمه بیمه عمر پارسیان رو مرور کنید و پیشنهاد میکنم خودتون هم یه بیمه بگیرید چون پوشش هایی داره که پاسارگاد نداره?

 • با سلام
  من مشاور ارشد کارگزاری بیمه مرکزی هستم
  در انتخاب بیمه عمر به این چند مورد حتما دقت کنید
  ۱:سرمایه فوت
  ۲ :پوشش مستمری و از کار افتادگی
  ۳:معافیت پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی
  ۴:سرمایه فوت در اثر حادثه
  ۵:پوشش امراض خاص
  ۶: پوشش هزینه های پزشکی در اثر حادثه
  پوشش مستمری و از کار افتادگی تنها در بیمه نوین وجود دارد
  توانگری مالی شرکت بیمه
  ملاک فروش بیشتر رو برای انتخاب بیمه نامه نداشته باشید چون این تنها برای شرکت بیمه خوب است نه بیمه گزار پراید رو همه می تونن بخرن ولی بنز رو تعداد کمی پس اصل انتخاب شما کیفیت و خدمات بیمه ای باشه نه فروش بیشتر اون شرکت

  • جناب سیاری عزیز چند شرکت مطرح در بیمه های عمر د رحال ارائه خدمات بیمه ای هستند که می توانید از خدمات مختلف این شرکت ها در انواع رشته های بیمه ای استفاده نمایید.

 • با سلام و وقت بخیر
  ببخشید من نماینده ی بیمه سامان هستم خواستم بپرسم که آیا اجازه هست از مطالب بیمه عمر تون به عنوتن جزوه برای آموزش استفاده کنم؟ چون خیلی زیاد جامع و کامل هستند

 • شما وقتی میتونی مقایسه ای رو درست بدونی که تمام شرکت های بیمه ای رو مقایسه کرده باشین.بدون اغراق میگم که بیمه عمر نوین اگه اول نباشه قطعا تو ۵ تای اول هست.اکثر شرکت هایی ک گفتین از جمله پاسارگاد پوشش آتیه فرزند و همسر رو نداره.یعنی درصورت فوت بیمه گزار بیمه نامه های فرزند و همسرش معلق میشه مگر شخص دیگری پرداخت کند ولی در شرکت نوین اقساط بیمه شده ها تا پایان قرارداد پرداخت میشه حتی اگر خود بیمه گزار هم بیمه نباشد.بیماری های خاص از ۱ سالگی به بعد فعال میشه و برای ۱۷ بیماری خاص هر کدام جداگانه غرامت پرداخت میشه.

  • جناب امیر عزیز، شرکت های بیمه شرایط مختلف رو در بیمه های عمر ارائه می کنند که می تونید به انتخاب خودتون به کمک کارشناسان بیمه تایم شرایط بیمه عمر شرکت های بیمه رو با هم مقایسه کنید تا بهترین بیمه نامه رو تهیه کنید.

  • مریم عزیز بیمه عمر خاورمیانه بهترین شرایط مستمری رو به صورت مادام العمر داره و تا سن ۱۰۰ سالگی می تونید مستمری دریافت کنید.

  • خانم الهام عزیز، بیمه عمر خاورمیانه و بیمه عمر سامان شرکت هایی هستند که می تونید به راحتی این بیمه نامه را خریداری کنید.

 • با توجه به مطالعاتی که از این سایت وسایت های دیگه داشتم وباتوجه به اینکه اطلاعاتی هم از طریق کارشناسان بیمه سامان(سامان ماهو) کسب کردم که خیلی هم جامع بود به این نکته خیلی مهم رسیدم که بهترین بیمه عمر از همه لحاظ، تعهدات حادثی، تعهدات بیماری، فوت، وخصوصا سوددهی که درسال ۹۹ به ۵۸ درصد رسیده، بیمه سامان میباشد.

  • جناب مجتبی عزیز بله بیمه عمر سامان یکی از برترین شرکت های بیمه در ارائه خدمات بیمه عمر می باشد.

 • سلام. وقت بخیر.

  چه جالب پوشش های بیمه ای بیمه پاسارگاد تغییر کرده!!! فوت طبیعی، حادثه منجر به فوت و …
  و طرح مستمری هر اخیرا اضافه کرده!!

  • خانم مهسای عزیز، بیمه مستمری خاورمیانه می تونه گزینه خوبی باشه برای افرادی که می خوان مستمری دریافت کنن.

 • سلام آقایی هستم ۴۶ساله دوفرزند پسر ۷و۱۲ساله دارم سالانه برای هر کدام ۵میلیون توان پرداخت دارم کدام بیمه را انتخاب کنم

  • جناب آقایی عزیز برای مشاوره دقیق و کامل با کارشناسان بیمه تایم به شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید.

  • جناب امین بزرگوار، برای خرید بهترین بیمه بازنشستگی می تونید با کارشناسان بیمه تایم به شماره تماس ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید و مقایسه بیمه بازنشستگی شرکت های مختلف رو انجام بدید.

  • خانم عبدی عزیز، بهترین بیمه عمر با توجه به نیاز بیمه ای شما و با توجه به برنامه ریزی که شما برای این بیمه نامه دارید متفاوت هست. بخاطر این موضوع برای خرید بهترین بیمه عمر می تونید با کارشناسان بیمه تایم مشاوره قبل از خرید داشته باشید.
   ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ شماره تماس ما هست.

 • با سلام،
  بیمه عمر ایران در سال ۱۳۹۷ افتتاح کردم با این نگرش که بهترین و مطمئن ترین بیمه ست.
  اقساطش را سالانه به یه نمایندگیاش پرداخت میکردم،
  امسال فهمیدم که اون نمایندگی دزد هست و اقساط پرداخت نشده!
  تا اینجاش مشکل از نمایندگیه نه کل بیمه ایران.
  ولی به دفترمرکزیش مراجعه و استنادات قاطع ارائه کردم و اونها هم خواستند فریبم بدن بیممو بازخرید کنم تا رد تخلف پاک بشه.
  این هم از دفتر مرکزی استان که شریک دزدن.
  سپس استنادات را به دفتر مرکزی کل ارائه کردم که پاسخی نشد.
  پس این هم از کل ذات و بته ی بیمه ایران با اون نماد دجالیش.
  کلا پول هاپولی شد رفت. هیچکسم جوابگو نیست.
  میخواستم بجای دفتر مرکزی از کلمه ی طویله استفاده کنم گفتم به طویله و موجودات زنده ی درونش اهانت نکرده باشم.
  مثل اینکه یه قتل عام و کشتار فجیع به کائنات بدهکارن و یه چنگیزخان و قحطی دیگه باید بیاد.

  • جناب میثم عزیز، در این نوع اتفاقات هست که خرید بیمه نامه از مرکز معتبر و پرداخت حق بیمه به حساب مستقیم شرکت بیمه بسیار مهم بوده و دارای اهمیت می باشد.

   • میگم خود دفتر … مرکزی استان اصفهان، و دفتر … بیمه ایران مرکزی کل کشور شریک دزدن و نه تنها جوابگو نبودن بلکه از نمایندگیشونم طرفداری کردند.(چراکه دزدی بدستور خودشون انجام شده).
    چندتا از بازنشسته های خود بیمه ایران هم گفتند مگه ممیدونستی بیمه ایران دوساله که در آستانه ورشکستگیه و ازین طریق داره دست وپا میزنه از ورشکستگی نجات پیداکنه همچنین تو خسارات وسایل نقلیه هم تا جای ممکن طفره میره

  • خانم نسرین عزیز، با توجه به سن فرد بیمه شده، حق بیمه پرداختی و مدت بیمه نامه و ….. کارشناسان بیمه تایم بهترین بیمه نامه را با توجه به شرایط شما معرفی می نمایند. ارائه جدول بیمه بازنشستگی بر اساس درخواست هر فرد ارسال می نماید.

 • درحال حاضرطرح اندوخته دار امید بیمه کار افرین با سقف دومیلیاردخسارت فوت و دومیلیارد خسارت از کار افتادگی و پوشش بیماری برای ۳۲ بیماری، کامل ترین بیمه عمر و بازنشستگی در ایران است و یکی از بهترین بیمه های عمر درصنعت بیمه است.

  • خانم گلبهار عزیز، بهترین طرح بازنشستگی ۱۰ سال برای کارآفرینه که می تونید حقوق بازنشستگی ماهانه مادام العمر دریافت کنید.