نماد سایت بیمه تایم

بیمه ترکیدگی لاستیک

بیمه ترکیدگی لاستیک

یکی از اتفاقات عجیب و دردسر ساز برای دارندگان اتومبیل ترکیدگی لاستیک هستش چراکه علاوه بر دردسر تعویض لاستیک، هزینه ریالی که باید برای جبران خسارت پرداخت شود نیز بخش دیگری از داستان می باشد. علاوه بر آن حدود ۷۵ درصد از حوادث رانندگی ناشی از ترکیدگی لاستیک و تایر می باشد.  در ادامه نوشته می خواهیم به بررسی خسارت ترکیدگی لاستیک و نحوه جبران آن با بیمه بدنه بپردازیم.

علت ترکیدگی لاستیک ماشین

عوامل مختلفی می تواند بر ترکیدگی لاستیک ماشین تاثیر گذار باشد برخی عوامل به ترتیب زیر می باشد:

جبران ترکیدگی لاستیک با بیمه

بیمه نامه بدنه خسارت هایی که در اثر حادثه و صاعقه و انفجار و سرقت کلی خودرو اتفاق بیافتد را پوشش می دهد. در کنار خطرات اصلی خسارت های دیگر از قبیل شکستگی شیشه، پاشیده شدن رنگ، بلایای طبیعی و …  و نهایتا پوشش لوازم جانبی از قبیل لاستیک با بیمه بدنه قابل جبران می باشد. یکی از پوشش‌های بیمه بدنه برای جبران خسارت لاستیک خودرو می‌باشد. اگر بیمه بدنه دارید و پوشش اضافی لوازم جانبی را خریداری کرده باشید می‌تواند در صورت سرقت و ترکیدگی لاستیک از این بیمه نامه استفاده نمایید.

بیمه بدنه چه میزان از خسارت ترکیدگی لاستیک را پوشش می دهد؟

جبران خسارت ترکیدگی لاستیک با بیمه نامه بدنه قابل جبران می باشد. شرایط پرداخت خسارت جبران خسارت لاستیک در بیمه بدنه در شرکت های بیمه با هم متفاوت می باشد.

نکته اول: اگر ترکیدگی لاستیک در اثر حوادث باشد بدون داشتن پوشش لوازم جانبی پرداخت می شود.

نکته دوم: اگر لاستیک بیمه بدنه به سرقت برود، با داشتن پوشش لوازم جانبی امکان پذیر می باشد.

نکته سوم: امکان پرداخت ۳ بار خسارت در طول هر بیمه بدنه امکان پذیر می باشد.

مطالب مرتبط:

جبران خسارت لاستیک در بیمه بدنه رازی

نحوه پرداخت خسارت لاستیک در بیمه بدنه رازی به میزان  درصد ارزش خودرو برای  حلقه، در واقع هر حلقه درصد ارزش خودرو  تا سقف ۱۰ میلیون تومان می باشد.

جبران خسارت لاستیک در بیمه بدنه کارآفرین

نحوه پرداخت خسارت لاستیک در بیمه بدنه کارآفرین به میزان  درصد ارزش خودرو برای  حلقه، در واقع هر حلقه درصد ارزش خودرو  تا سقف ۱۰ میلیون تومان می باشد.

استفاده از تخفیف بیمه بدنه

بیمه بدنه از جمله بیمه نامه هایی می‌باشد که تعداد تخفیفات بالایی را در شرکت‌های بیمه دارد. همه تخفیفات بیمه بدنه روی پوشش اضافی نیز اعمال می‌شود که منجربه ارزان شدن قیمت بیمه بدنه می‌شود.

خرید بیمه بدنه با پوشش ترکیدگی لاستیک

اگر می خواهید بیمه بدنه برای خودرویتان تهیه کنید و بیمه نامه کاملی داشته باشید که خسارات بوجود آمده را جبران نماید حتما قبل از خرید از مشاوره کارشناسان بیمه تایم استفاده کنید که شرایط پرداخت خسارت شرکت های مختلف را با مقایسه قیمت شرکت ها به شما اعلام می نمایند. خرید پوشش های درست در بیمه بدنه از مهمترین گزینه ها در خرید بهترین بیمه بدنه می باشد.

خرید ارزان ترین بیمه بدنه

برای خرید ارزان ترین بیمه بدنه با پوشش ترکیدگی لاستیک می توانید مشخصات خودرو را در سامانه بیمه تایم وارد نمایید و ارزانترین قیمت بیمه بدنه را با مقایسه قیمت شرکت های مختلف بیمه را خریداری نمایید.

خروج از نسخه موبایل