بیمه تایم
بیمه مسئویت دندانپزشکان

بیمه مسئولیت دندانپزشکان

۵
(۳)

بیمه مسئولیت دندانپزشکان یکی از بیمه نامه مسئولیت پزشکان می باشد که پوشش های مرتبط با حرفه دندانپزشکی را برای دارندگان این بیمه نامه ارائه می نماید. بر اساس آمار پرداخت خسارت در رشته بیمه های مسئولیت پزشکان ، دندانپزشکان از جمله گروه های پر خسارت و پر ریسک برای شرکت بیمه هستند. در ادامه به بررسی شرایط صدور این بیمه نامه خواهیم پرداخت.

بیمه مسئولیت دندانپزشکان چیست؟

بیمه مسئولیت دندانپزشکان یکی از انواع بیمه نامه های پزشکان می باشد که تمامی خسارات ناشی از قصور و اشتباه و … را با توجه به شرایط درج شده در بیمه نامه تحت پوشش قرار می دهد.  پوشش های بیمه مسئولیت دندان پزشکان

این بیمه نامه پوشش های زیر را برای بیمه گذاران ارائه می کند:

  • خسارت نقص عضو که به علت خطا و قصور پزشک یا پیراپزشک منجر به نقص عضو بیمار شود، شرکت بیمه با توجه به شرایط خسارت را به بیمار پرداخت می نماید.
  •  خسارت فوت: اگر بیمار در اثر قصور و اشتباه پزشک فوت نمای دیه فرد بیمه شده بر اساس دیه ماه حرام و ماه عادی تحت پوشش قرار می گیرد.
  • هزینه‌های پزشکی شامل صدمات جسمی یا روانی وارد شده بر بیمار

پوشش های بیمه مسئولیت دندانپزشکان

نرخ بیمه مسئولیت دندانپزشکان

طبقه شغلی بیمه نامه مسئولیت دندانپرشکان، برای دندانپزشکان عمومی طبقه ۴ و برای دندانپزشکان جراح که متخصص جراح دندان و لثه هستند برای طبقه ۳ در نظر گرفته می شود. از این رو قیمت این دو گروه در محاسبه قیمت در همه شرکت های بیمه با هم متفاوت می باشد.

نکته: دندانپزشکان عمومی که کار زیبایی از جمله کامپوزیت و لمینت و یا ایمپلنت انجام می دهند، با داشتن اضافه نرخ می توانند این بیمه نامه را تهیه نمایند.


مطالب بیشتر: پوشش زیبایی در بیمه مسئولیت پزشکان را کدام شرکت های بیمه ارائه می کنند؟


بهترین بیمه نامه مسئولیت دندانپزشکان

برای خرید بهترین بیمه نامه مسئولیت دندانپزشکان، می توانید به کمک کارشناسان بیمه تایم شرایط شرکت های مختلف بیمه را بررسی کرده و بهترین نرخ و شرایط را انتخاب و خریداری نمایید.

بیمه مسئولیت دندانپزشکان برای کامپوزیت و ایمپلنت

در شرایط حاضر بیشتر دندانپزشکان عمومی مشغول به انجام امور زیبایی از جمله کامپوزیت و ایمپلنت هستند که خارج از شرایط کارهای عادی دندانپزشکان است ، از این رو برخی از شرکت های بیمه برای کار زیبایی دندان و ایمپلنت پوشش بیمه مسئولیت ارائه می کنند. برای اطلاع از نرخ و شرایط ارائه این پوشش می توانید از کارشناسان بیمه تایم کمک بگیرید.

ارزانترین بیمه مسئولیت دندانپزشکان

برای خرید ارازنترین بیمه مسئولیت دندانپزشکان می توانید از طریق ثبت درخواست در سامانه بیمه تایم بهترین نرخ و شرایط را داشته باشید. امکان ارائه تخفیف های گروهی در صدور بیمه مسئولیت پزشکان از مهمترین مزایای خرید بیمه مسئولیت از بیمه تایم می باشد.

استعلام و خرید بیمه مسئولیت پزشکان

برای استعلام قیمت و خرید بیمه مسئولیت دندانپزشکان می توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید و به کمک کارشناسان بیمه تایم بهترین بیمه نامه را انتخاب و خریداری نمایید. امکان همراهی در پرداخت خسارت برای بیمه های مسئولیتی که توسط بیمه تایم صادر شده اند از جمله خدمات تیم بیمه تایم در صدور بیمه نامه های مسئولیت پزشکان در همه شاخه های پزشکی است.

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد رای ۳

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۲ comments