بیمه تایم

بیمه مسافرتی امارات و دبی با پوشش کرونا

بیمه مسافرتی برای سفر به امارات و دبی
۴.۷
(۳)

یکی از کشورهای پر طرفدار در سفر های خارج از کشور، کشور امارات و سفر به دبی و شارجه و عمان، ابوظبی و … می باشد که اگر د راین سفر هر گونه  اتفاقی براتون بیافته با توجه به بالا بودن هزینه های درمان هزینه سنگینی رو باید برای حتی یه سرما خوردگی ساده پرداخت کنید و چه برسه به هزینه های سنگین تر دیگه . برای جبران چنین اتفاقاتی پیشنهاد ما داشتن بیمه مسافرتی می باشد. در ادامه به بررسی بیمه مسافرتی برای کشور امارات و دبی و سایر شهر های این کشور می پردازیم که بیشتر با پوشش ها و شرایط این بیمه نامه برسیم.

پوشش‌های بیمه مسافرتی دبی و امارات

 

پوشش ضروری دندان‌پزشکی در دبی

هزینه های دندانپزشکی در زمان سفر می تواند یکی از دردسرهای بزرگی باشد که ممکنه پیش بیاد و برای رفع دندان درد و عفونت دندان و حتی کشیدن دندان می تونید از بیمه مسافرتی این پوشش رو داشته باشید. فرانشیز این پوشش در شرکت های بیمه سامان، پارسیان، پاسارگاد، کارآفرین ۲۵ یورو است.

پوشش هزینه های پزشکی و بستری شدن به علت حادثه در امارات و دبی

با داشتن بیمه مسافرتی می توانید هزینه های ناشی از بیماری یا حادثه خاصی که ممکن است در سفر اتفاق بیافتد را جبران کنید.شرکت های کمک رسان در بیمه های مسافرتی تا سقف تعهدات درج شده در بیمه نامه موارد خسارت را پوشش می دهند. میزان فرانشیز این خسارت در بیمه های مسافرتی سامان، پارسیان و پاسارگاد و کارآفرین ۲۵ یورو می باشد.

هزینه‌های مربوط به تحویل دارو در بیمه مسافرتی دبی

درصورتی‌که داروهای ضروری بیمه‌گذار مفقود شود، حتی اگر این داروها قبل از سفر توسط پزشک تجویز شده باشد، شرکت بیمه هزینه ارسال دارو را برای بیمه‌گذار به‌طور کامل پرداخت می‌کند.

انتقال یا بازگرداندن بیمه‌گزار به کشورش در صورت بروز حادثه از دبی

در صورت بروز بیماری یا حادثه برای بیمه گذار شرکت کمک رسان موظف است اقدامات لازم را برای انتقال بیمار به یک بیمارستان یا مرکز درمانی و یا بازگرداندن او به کشورش انجام دهد.

همچنین برای انتقال بیمه‌گزار شرکت کمک‌رسان موظف است با برقراری تماس تلفنی با پزشک معالج بیمار، از مناسب‌ترین روش برای انتقالش استفاده کند.

بازگشت اعضای درجه ۱ خانواده به همراه مسافر بیمه گذار در بیمه مسافرتی دبی

اگر شخص بیمه‌گزار فوت کند یا دچار بیماری شود که به بیش از ۱۰ روز بستری شدن نیاز داشته باشد، شرکت کمک‌رسان هزینه بازگشت یکی از همراهان درجه اول بیمه‌گزار را پرداخت می‌کند؛ به شرطی که فرد همراه، قادر به بازگشت با وسیله نقلیه خود یا وسیله از قبل تعیین‌شده نباشد.

بازگرداندن جسد (مسافر) بیمه‌ گذار به ایران در صورت فوت در کشور دبی

در صورت فوت (مسافر) بیمه گذار در سفر، شرکت های کمک‌رسان اقدامات لازم را برای انتقال جسد وی به کشور محل اقامت انجام می‌دهد و هزینه‌های موردنیاز را تقبل می‌کند. اما این مورد را در نظر داشته باشید که بیمه مسافرتی در برابر هزینه خاک‌سپاری یا مراسم ترحیم، هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند.

انتقال اضطراری یکی از اعضای درجه یک خانواده بیمه‌گذار به کشور دبی

اگر بیمه‌گذار دچار بیماری شود که بیش از ۱۰ روز نیاز به بستری شدن  در کشور مقصد را داشته باشد، شرکت های بیمه  هزینه‌ی رفت ‌وآمد و اقامت یکی از اعضای درجه‌ یک خانواده فرد را به محلی که بستری شده است، تقبل می‌کند. هزینه و مدت زمان اقامت فرد همراه در شرکت‌های مختلف بیمه دارای سقف متفاوتی می باشد.

هزینه بازگشت بیمه‌گزار به کشورش به علت فوت اقوام

اگر یکی از اقوام مسافر حتی (تا درجه ۲) حین سفر وی فوت کند و فرد مسافر قادر نباشد با وسیله نقلیه خود یا وسیله‌ای که از قبل برای بازگشت رزرو کرده است، بازگردد؛ شرکت بیمه هزینه بازگشت بیمه‌گذار را پرداخت می‌کند.  البته برای استفاده از این پوشش شرکت بیمه‌های سامان، پارسیان و پاسارگاد، ارائه مدرکی برای اثبات فوت خویشاوند بیمه‌گزار (گواهی فوت و…) الزامی است.

هزینه‌های مربوط به تحویل دارو در کشور دبی

درصورتی‌که داروهای ضروری فرد بیمه گذار مفقود شود، حتی اگر این داروها قبل از سفر توسط پزشک تجویز شده باشد، شرکت کمک رسان هزینه ارسال دارو را برای بیمه گذار را  به‌طور کامل پرداخت می‌کند.

پیگیری‌ و پرداخت هزینه مسائل حقوقی در کشور دبی

اگر مسافر بیمه گذار در سفر به دبی با مشکل حقوقی مواجه شود می تواند با توجه به شرایط بیمه نامه از پوشش هیا این بیمه نامه استفاده نماید.

مفقود شدن یا به سرقت رفتن مدارک شناسایی در دبی

اگر در سفر به کشور دبی  مدارک شناساییتون از جمله پاسپورت، شناسنامه و گواهینامه و ….  مفقود شود  یا به سرقت برود شرکت های کمک رسان هزینه های صدور مربوط به صدور المثنی برای بیمه گذار را تا سقف درج شده در بیمه نامه پوشش می دهد. سقف این پوشش در بیمه مسافرتی سامان، بیمه مسافرتی پارسیان و بیمه مسافرتی پاسارگاد تا سقف ۲۰۰ یورو می باشد.

در ضمن بیمه مسافرتی سامان علاوه بر تقبل هزینه تا سقف ۲۰۰ یورو، اطلاعات لازم را نیز در اختیار ارگان‌های موردنیاز (کنسولگری، سفارت‌خانه و…) قرار می‌دهد.


مطلب بیشتر: بیمه مسافرتی با پوشش کرونا برای سفر به ترکیه


سایر پوشش های اضافی بیمه مسافرتی در سفر به دبی

 • حواله وجه نقد
 • هزینه‌های ناشی از تأخیر در حرکت وسیله نقلیه سفر به دبی
 • در اختیار قرار دادن اطلاعات درمانی توسط شرکت کمک‌رسان در مواقع اضطراری
 • پرداخت هزینه در صورت فقدان بار در سفر به دبی
 • یافتن و ارسال بار در سفر به دبی
 • تأخیر در رسیدن چمدان‌ها
 • ارائه وجه‌ ضمانت
 • بازگرداندن کودکان به ایران در صورت فوت یا بستری سرپرست

پوشش کرونا در بیمه مسافرتی دبی

اگر می خواهید بیمه نامه مسافرتی تان در زمان سفر به امارات پوشش کرونا داشته باشد، می توانید بیمه مسافرتی سامان تهیه کنید که با لحاظ حق بیمه مناسبی این پوشش را ارائه می کند. می توانید در سامانه بیمه تایم بیمه مسافرتی را با پوشش کرونا تهیه کنید.

مدت بیمه نامه مسافرتی دبی

با توجه به برنامه ای که برای سفر به کشو دبی دارید می توانید مدت بیمه نامه تان را انتخاب کنید. انواع مدت زمان بیمه مسافرتی در کشورهای مختلف بیمه به ترتیب زیر می باشد:

 • ۷ – ۱ روز
 • ۱۵ – ۸ روز
 • ۲۳ – ۱۶ روز
 • ۳۱ – ۲۴ روز
 • ۴۵ – ۳۲ روز
 • ۶۲ – ۴۶ روز
 • ۹۲ – ۶۳ روز
 • شش‌ماهه
 • یک‌ساله

اگر از جمله افرادی هستید که تعداد سفر زیادی در طول سال به دبی و یا کشور امارات دارید می توانید بیمه نامه سالانه خریداری کنید که صرفه اقتصادی برای شما داشته باشد.


مطلب بیشتر: بیمه مسافرتی با پوشش کرونا


سقف تعهدات بیمه مسافرتی در سفر به دبی

سقف تعهد  در بیمه نامه مسافرتی حداکثر تعهد مالی است که شرکت بیمه به بیمه‌گذار دارد. میزان سقف تعهدات بیمه نامه های مسافرتی می تواند ۳۰ هزار یورو یا ۵۰ هزار یورو باشد. مسافر می تواند سقف تعهدات خود را در زمان خرید بیمه مسافرتی انتخاب و خریداری نماید.

 هزینه بیمه مسافرتی امارات و دبی

در سفر های خارج از کشور ، قیمت بیمه نامه بر اساس چند فاکتور محاسبه می شود.

 • تعداد روزهای سفر
 • سن بیمه گذار
 • سقف تعهدات بیمه نامه
 • مقصد سفر

هر چه تعداد روزهای سفر بیشتر باشد و یا سقف تعهدات بیمه نامه بالاتر و بالتبع سن بیمه گذار بیشتر قیمت بیمه نامه بیشتر می شود.

 

طرح‌های خاص بیمه مسافرتی برای سفر به امارات و دبی

برخی شرکت های بیمه در بیمه های مسافرتی دارای طرح های خاصی هستند که شرایط متفاوتی با هم دارند. به عنوان مثال بیمه مسافرتی سامان طرح اقتصادی و زیارتی دارد که این دو تفاوت هایی را در پوشش ها دارند.

 

نحوه خرید بیمه مسافرتی امارات و دبی از بیمه تایم

برای خرید بیمه مسافرتی برای سفر به امارات و دبی و شارجه و … می توانید وارد قسمت بیمه مسافرتی سایت بیمه تایم شوید و با مقایسه قیمت ها مناسب ترین طرح را انتخاب و خریداری نمایید.

برای خرید بیمه مسافرتی تصویر پاسپورت لازم می باشد. خرید آنلاین بیمه مسافرتی  از بیمه تایم امکان صدور این بیمه نامه در کوتاهترین زمان ممکن را فراهم می نماید.

 

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۴.۷ / ۵. تعداد رای ۳

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۴ comments