نماد سایت بیمه تایم

بیمه مسافرتی با پوشش کرونا

بیمه مسافرتی با پوشش کرونا

شیوع بیماری کرونا در سراسر جهان حادثه ای بود که تقریبا کل جهان را درگیر کرد و باعث شد برای درمان و مقابله با این بیماری تدابیر مختلفی را در تمامی امور منظور گردید. از جمله در بیمه‌های مسافرتی خارج از کشور که در صورت بیماری ممکن است هزینه های بسیار بالایی برای فرد مسافر به همراه داشته باشد. به خاطر این موضوع به بررسی بیمه مسافرتی کرونا خارج از کشور در ارائه خدمات می‌پردازیم:

پوشش‌های بیمه مسافرتی کرونا

پوشش بیمه های مسافرتی با پوشش کرونا، در کنار تمامی پوشش‌های بیمه مسافرتی خارج از کشور برخی پوشش‌های اضافی را به همراه جبران خسارت برخی از هزینه‌های کرونا را برای بیمه گذاران فراهم می‌کند. پوشش های بیمه مسافرتی کرونا به ترتیب زیر می‌باشد:

شماره تماس برای دریافت مشاوره قبل از خرید با بیمه تایم به شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید. 

 


راهنمای کامل خرید بیمه مسافرتی شینگن


صدور بیمه مسافرتی کرونا بر چه اساسی انجام می‌شود؟

یکی از مهم ترین عوامل در صدور بیمه مسافرتی کرونا، کشور مقصد برای سفر است. دسته بندی کشور‌ها در محاسبه قیمت بیمه مسافرتی بسیار مهم می‌باشد: دسته بندی کشورها در بیمه های مسافرتی به ترتیب زیر می‌باشد:

 

دسته بندی دیگری هم برای مناطق مختلف برای سفر در بیمه های مسافرتی در شرکت های مختلف انجام می شود که به ترتیب زیر می‌باشد:


مطلب بیشتر: انتخاب بهترین بیمه مسافرتی 


بیمه مسافرتی سامان با پوشش کرونا

شرکت بیمه سامان از جمله شرکت هایی است که پوشش کرونا را می توانید به همراه بیمه مسافرتی برای سفرهای خارج از کشور تهیه نمایید. اگر می خواهید استعلام قیمت بیمه مسافرتی سامان با پوشش کرونا را داشته باشید حتما درخواست داشتن پوشش کرونا را به واحد صدور اعلام نمایید.

برای جبران هزینه های پزشکی ناشی از بیماری کووید۱۹( کرونا ویروس) در مقصد در بیمه مسافرتی سامان، انجام تست پی سی آر ۷۲ساعت قبل از خروج از کشور یا در بدو ورود در کشور مقصد الزامی است. بدیهی است در صورت مثبت بودن تست پوشش فوق خارج از تعهدات بیمه گر می باشد. در صورت عدم انجام تست پی سی آر دوره انتظار ۱۴ روزه از زمان خروج از کشور شامل این پوشش می باشد.

سقف تعهد شرکت بیمه سامان برای جبران هزینه های پزشکی  ۵هزار یورو می باشد.

 

بیمه مسافرتی ملت با پوشش کرونا

شرکت بیمه ملت در ارائه خدمات در رشته بیمه مسافرتی بسیار موفق عمل کرده و یا شرکت های کمک رسان مختلف پوشش های کاملی را در این زمینه ارائه کرده است. اخیرا هم با شیوع بیماری کرونا برای بیماری کرونا ، پوششی را به بیمه نامه های مسافرتی خارج از کشور خود اضافه کرده است.

قیمت بیمه مسافرتی کرونا چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت بیمه مسافرتی با توجه به چند عامل زیر تعیین می‌شود. این عوامل عبارتند از:

مقصد سفر در بیمه های مسافرتی اولین مورد موثر در تعیین قیمت بیمه مسافرتی می باشد. به خاطر این موضوع کشورها طبقه بندی های مختلفی را در بیمه های مسافرتی دارند. البته ممکن است یک نفر قصد سفر به چند کشور مختلف را داشته باشد که این موضوع هم در انتخاب منطقه سفر بسیار مهم است .

در بیمه های مسافرتی طبقه بندی برای سن مختلف انجام شده و هر چه سن بالاتر یا در محدوده‌ی ریسک باشد هزینه بیمه بالاتر خواهد بود.

هرچه تعداد روزهای سفر شما بیشتر باشد، هزینه بیمه مسافرتی هم بیشتر خواهد شد.


مطلب بیشتر: بیمه مسافرتی امارات و دبی با پوشش کرونا


خرید بیمه مسافرتی با پوشش کرونا

برای خرید خرید بیمه مسافرتی با پوشش کرونا باید مقصد، زمان سفر، مدت سفر و تعداد افراد را به درستی وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات می‌توانید از بین بیمه‌های موجود بهترین و مناسب‌ترین بیمه مسافرتی کرونا را انتخاب کنید.

برای مشاوره قبل از خرید و خرید بیمه مسافرتی برای همه شرکت های بیمه می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

خروج از نسخه موبایل