هر آنچه از بیمه عمر ایران باید بدانید

خرید بهترین بیمه عمر

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اطلاع داشتن از همه جوانب بیمه عمر برای فردی که به دنبال خرید بیمه عمر است شاید کار سختی به نظر بیاید، انتخاب شرکت بیمه و مشخص کردن شرایط بیمه‌­ای در هر شرکت می‌­تواند تاثیر فراوانی در انتخاب شما داشته باشد. بیمه عمر ایران یکی از شرکت‌هایی می‌باشد که انتخاب بسیاری از بیمه شده های عمر است. در این نوشته به بررسی شرایط و مزایای بیمه نامه‌های عمر ایران خواهیم پرداخت.


چرا بیمه عمر ایران بخریم؟

شرکت بیمه ایران به عنوان قدیمی‌ترین شرکت بیمه‌‌ای فعال در صنعت بیمه کشور می‌باشد که از سال 1314 در حال ارائه خدمات بیمه عمر می‌‌باشد. بیمه ایران با دارا بودن 205 شعبه فعال در سراسر کشور و 4256 نمایندگی یکی از گسترده‌ترین شبکه‌های فروش فعال در سطح کشور را دارد. حدود 32 درصد از سهم بازار کشور در ارائه بیمه برای بیمه گذاران از آن بیمه ایران می‌باشد که طرح‌های مختلفی را در رشته بیمه عمر ارائه می‌نماید که می‌توانید بر اساس نیاز خود یکی از انواع بیمه عمر ایران را انتخاب و خریداری نمایید.

انواع بیمه عمر ایران

بیمه عمر مان ایران

یکی از جدیدترین طرح‌های بیمه‌ای است که بیمه عمر ایران ارائه می‌کند. بیمه عمر مان علاوه بر اندوخته ساز بودن پوشش‌های بیمه‌ای کاملی نیز دارد. شرایط بیمه عمر ایران در این طرح  بسیار جامع می‌باشد و اگر فردی بخواهد یکی از به روزترین بیمه نامه‌های عمر را خریداری نماید یکی از بهترین گزینه می‌تواند بیمه عمر مان باشد. اطلاعات کامل را در مطلب بیمه عمر مان مطالعه کنید.

بیمه جامع زندگی بیمه ایران

یکی از طرح‌هایی که در سال‌های قبل توسط بیمه عمر ایران ارائه می‌شود، بیمه جامع زندگی می‌باشد که در حال حاضر توسط شرکت بیمه ایران دیگر قابل ارائه نمی‌باشد.

بیمه عمر و بازنشستگی ایران

امکان دریافت بازنشستگی در پایان قرارداد بیمه عمر از طرح‌های جدید بیمه عمر ایران است که در طرح مان ایران این مزیت قابل استفاده است. فرد با انتخاب این طرح می‌تواند از مزایای بیمه عمر و بازنشستگی ایران استفاده کند. داشتن پشتیبان مالی برای فرزندانمان در سنینی که نیازمند این سرمایه هستند از دل نگرانی‌های بسیاری از خانواده‌ها می‌باشد. با داشتن بیمه بازنشستگی ایران امکان استفاده از چنین سرمایه‌ای برای هزینه‌های تحصیل و یا شروع یک کار تازه برای شما فراهم می‌‌شود.

بیمه ازدواج جوانان ایران

جبران هزینه­‌های ازدواج می‌تواند یکی از دردسرهای مالی باشد که نگرانی زیادی را برای جوانان ممکن است ایجاد کند. با داشتن بیمه عمر ازدواج جوانان می‌توانید از سرمایه بیمه نامه خود برای جبران هزینه‌های ازدواجتان استفاده کنید.

بیمه زنان خانه دار بیمه ایران

حمایت مالی از زنان خانه دار می­‌تواند انگیزه مهمی برای خرید بیمه عمر ایران باشد، چراکه با داشتن بیمه زنان خانه دار ایران می‌توانید از سرمایه پایان قرارداد برای استفاده از برخی مزایای بیمه عمر زنان خانه دار کمک بگیرید.

بیمه عمر ایران برای کودکان

بیمه عمر کودکان ایران همه پوشش‌های بیمه عمر ایران از جمله پوشش فوت عادی، پوشش فوت در اثر حادثه، پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی، پوشش مستمری ازکارافتادگی، پوشش سرمایه امراض خاص، پوشش سرمایه هزینه‌های پزشکی را برای دارندگان این بیمه نامه از سن مشخص شده در بیمه نامه را ارائه می‌کند . البته کودکان از بدو تولد می‌توانند بیمه عمر ایران داشته باشند و سرمایه گذاری در این بیمه نامه را از زمان تولد شروع کنند.  مثلا برای استفاده از پوشش‌های نقص عضو و ازکارافتادگی، پوشش مستمری ازکارافتادگی بیمه شده باید حداقل 18 سال تمام داشته باشد.

بیمه عمر ایران طرح سپاس

طرح سپاس جدیدترین طرح بیمه عمر ایران می‌باشد که از سال 1398 توسط شرکت بیمه ایران ارائه می‌شود. مهم‌ترین مزیت این بیمه نامه ارائه پوشش‌های بستری و جراحی جداگانه علاوه بر پوشش امراض می‌باشد.

بیمه کارکنان دولت (بیمه عمر گروهی) بیمه ایران

در این بیمه نامه کل حق بیمه توسط سازمان پرداخت شده و در صورت فوت فرد بیمه شده سرمایه فوت به ذینفعان پرداخت می‌شود.

طرح‌های بیمه عمر ایران

بیمه عمر ایران 5 ساله 

در این طرح ، فرد بیمه گذار فقط به مدت 5 سال حق بیمه پرداخت می‌نماید، بعد از 5 سال بیمه نامه به اتمام رسیده و پوشش‌ها و تعهدات بیمه نامه نیز خارج از تعهد شرکت ایران می‌باشد. از این رو توصیه می‌شود بیمه نامه عمر به مدت بیشتر از سال حداقل 10 تا 30 ساله خریداری شود.

بیمه عمر ایران 10 ساله
اگر می خواهید بیمه نامه کوتاه مدت خریداری نمایید، بیمه عمر 10 ساله می‌تواند گزینه خوبی برای فرد بیمه شده باشد. البته با پایان مدت 10 سال تعهدات بیمه نامه به پایان می‌رسد.

تفاوت طرح سپاس بیمه عمر ایران و طرح مان بیمه ایران

 • اگر هدف شما از خرید بیمه عمر ایران داشتن پوشش بیشتر است، بیمه عمر مان می‌تواند گزینه مناسبی باشد و بیمه عمر مان پوشش‌های کامل‌تری نسبت به طرح سپاس بیمه عمر ایران دارد.
 • اگر می‌خواهید سرمایه گذاری بهتری در بیمه عمر ایران داشته باشید، با توجه به این که در طرح سپاس حق بیمه سالانه پرداخت می کنید، سرمایه‌گذاری بهتری خواهید داشت.
 • نحوه پرداخت حق بیمه در بیمه عمر مان ایران می‌تواند به صورت ماهانه ، 6 ماهه و یا سالانه انجام پذیرد ولی در طرح سپاس بیمه عمر ایران، شما باید حق بیمه را سالانه با حداقل مبلغ 2 میلیون تومان در سال پرداخت نمایید.
 • پوشش اضافی که در طرح سپاس بیمه عمر ایران وجود دارد ارائه پوشش جراحی و بستری در اثر بیماری و در اثر حادثه می‌باشد که بیمه شده علاوه بر پوشش‌ای امراض می‌تواند داشته باشد و البته این پوشش علاوه بر طرح سپاس بیمه عمر ایران در بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر سامان ارائه می‌گردد.
 • اگر مقایسه کلی در رابطه با طرح عمر مان و طرح سپاس بیمه عمر ایران داشته باشیم، بیمه عمر مان پوشش‌ها و سقف تعهدات بالاتری را نسبت به طرح سپاس دارد.

پوشش‌های بیمه عمر ایران

در همه انواع طرح‌های مختلف بیمه عمر ایران پوشش‌های زیر برای فرد بیمه شده ارائه می‌شود:

 • پوشش فوت عادی؛
 • پوشش فوت در اثر حادثه؛
 • پرداخت هزینه‌های پزشکی؛
 • پرداخت غرامت در صورت نقص عضو؛
 • پرداخت برخی هزینه‌های مربوط به امراض خاص (سکته قلبی و مغزی، پیوند اعضای اصلی بدن، جراحی قلب باز).
 • پرداخت هزینه سرطان به صورت جداگانه

پوشش‌های اضافی بیمه عمر ایران

هر فرد می تواند با توافق شرکت بیمه پوشش خطر مسافرت هوایی و خطر جنگ را به پوشش های بیمه عمر ایران اضافه نماید.

استعلام بیمه عمر ایران

استعلام بیمه عمر ایران، بر اساس سن فرد بیمه شده، حق بیمه پرداختی، مدت بیمه نامه و روش پرداخت حق بیمه و… امکان پذیر می‌باشد. با ثبت اطلاعات فوق می‌توانید از بیمه تایم استعلام بیمه عمر ایران را دریافت نمایید. اما اگر بیمه عمر ایران دارید و می خواهید سوابق بیمه نامه تان را بررسی نمایید باید با سامانه ایران من مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات لازم استعلام بیمه عمر ایران هر فرد را مشاهده نمایید.


محاسبه بیمه عمر بیمه ایران و مشاهده جدول آن

برای محاسبه بیمه عمر ایران چندین عامل مهم موثرند که بر میزان سرمایه گذاری در بیمه عمر و هم در برخورداری از پوشش‌های بیمه‌ای می‌تواند اثر گذار باشد. عوامل محاسبه بیمه عمر ایران عبارتند از:

میزان حق بیمه پرداختی برای بیمه نامه عمر ایران

انتخاب حق بیمه عمر پرداختی توسط خود فرد بیمه شده انجام می­‌شود، هر میزان حق بیمه پرداختی شما بیشتر باشد میزان سرمایه گذاری و پوشش‌های بیمه‌ای شما در بیمه عمر بیشتر خواهد شد. به عنوان مثال اگر یک فرد 30 ساله به مدت 30 سال، ماهانه مبلغ 100 هزارتومان پرداخت کند در پایان مدت 30 ساله بیمه نامه، پرداختی وی برای شرکت بیمه حدود 36 میلیون تومان بوده ولی اندوخته بیمه نامه وی تا حدود 170 میلیون تومان می‌باشد.

سن بیمه شده

از عواملی که بر روی بیمه نامه عمر ایران موثر است سن بیمه شده است است. هر میزان سن بیمه شده کمتر باشد نتیجه بهتری را خواهید داشت. بازه سنی که می‌تواند بیمه عمر ایران داشته باشد از بدو تولد تا 65 سالگی می‌باشد، و در واقع بر اساس شرایط بیمه عمر ایران مجموع سن بیمه شده و بیمه گذار نباید بالاتر از 70 سال باشد.

تفاوت در بیمه نامه های یک فرد 10 ساله و 40 ساله در میزان اندوخته بیمه نامه عمر می‌باشد، اگر هر دو فرد حق بیمه یکسان پرداخت نمایند و شرایط بیمه‌ای یکسان داشته باشند، اندوخته بیمه‌ای متفاوتی خواهند داشت و فرد 10 ساله اندوخته بیشتری نسبت به فرد 40 ساله خواهد داشت، چون این دو سن ریسک بیمه‌ای متفاوتی را دارند، هرچه سن بیمه شده بالاتر می‌رود میزان ریسک بیمه‌ای وی هم بیشتر می‌شود.

مدت بیمه‌نامه

طول مدت بیمه نامه عمر در واقع مدتی است که پوشش‌های بیمه نامه عمر برای فرد برقرار می‌باشد و فرد می‌تواند از مزایای بیمه عمر ایران در طول مدت ایران استفاده نماید. در بیمه عمر ایران مدت بیمه نامه عمر  می‌تواند تا 30 سال باشد. حداکثر سنی که هر فرد می تواند بیمه عمر داشته باشد تا65 سالگی می باشد یعنی هر فردی از بدو تولد تا این سن می تواند بیمه نامه عمر داشته باشد. بر اساس شرایط بیمه عمر هر میزان مدت بیمه‌نامه طولانی‌تر باشد میزان سرمایه گذاری بیشتری خواهد بود، به عنوان مثال اگر دو نفر که سن یکسان داشته باشند و با حق بیمه یکسان، بیمه نامه عمر داشته باشند، نهایتا بیمه نامه‌ای که مدت طولانی داشته باشد سرمایه گذاری بیشتری هم خواهد داشت.

نحوه پرداخت حق بیمه

انتخاب مدل پرداخت حق بیمه عمر، بر این اساس است که  پرداخت حق بیمه سالانه شما به صورت ثابت باشد یا به صورت درصد افزایشی.در مدل افزایشی بر اساس درخواست فرد بیمه شده هر سال با درصدی مشخص حق بیمه سالانه افزایش پیدا کند تا از نظر سرمایه گذاری ارزشمند شود. این فرآیند بر اساس درخواست خود فرد انجام می­‌شود. بیمه نامه‌ای که روش پرداخت ثابت را انتخاب کرده است تا پایان مدت قرارداد میزان حق بیمه ثابتی را پرداخت می‌کند ولی اگر فردی روش تعدیل افزایش در پرداخت داشته باشد هر ساله با توجه به درصد افزایش انتخابی می‌تواند حق بیمه بیشتری را پرداخت کند. البته روش پرداخت افزایش در پرداخت روی سرمایه گذاری نهایی بیمه نامه موثر است و باعث افزایش در سرمایه گذاری نهایی این بیمه نامه می‌شود.

انتخاب پوشش‌های بیمه‌ای

با توجه به مزایای بیمه عمر که دارای پوشش‌های بیمه‌ای در کنار سرمایه‌گذاری است، انتخاب برخی از پوشش‌ها اختیاری هستند و فرد به انتخاب خود می‌تواند پوشش‌های بیمه‌ای خود را انتخاب کند. البته برخی از پوشش‌ها از قبیل پوشش بیماری‌ها و از کارافتادگی از پوشش‌هایی هستند که برای همه بیمه گذاران عمر توصیه می‌شود که روی بیمه نامه عمر خود داشته باشند.

جدول بیمه عمر ایران

تمامی موارد ذکر شده در بخش‌های بالا را می‌توانید در جدول محاسبه بیمه عمر ایران در تصویر زیر مشاهده کنید. تمامی اطلاعات این جدول برای یک فرد ۳۰ ساله و طی ۳۰ سال پرداخت بیمه عمر محاسبه شده است. ضریب افزایش سالانه حق بیمه ۱۰ درصد در نظر گرفته شده است.

جدول بیمه عمر ایران

شرایط بیمه عمر ایران

شرکت بیمه ایران برای خرید بیمه عمر شرایطی را لحاظ می‌کند. برخی از شرایط بیمه عمر ایران در زمان عضویت و مدت بیمه نامه به ترتیب زیر می‌باشد:

در صورت فوت بیمه شده، پرداخت ارزش بازخرید و یا پرداخت سرمایه بیمه به نسبت مدت پرداخت حق- بیمه به مدت بیمه هر کدام بیشتر می باشد پرداخت می‌شود؛

مجموع سن بیمه‌شده و مدت قرارداد نباید بیشتر از 70 سال شود؛

پرداخت حق بیمه می تواند به صورت ماهانه، سه ماهه و یا سالانه پرداخت شود؛

بیمه گذار می تواند پس از گذشت حداقل 2 سال از شروع بیمه نامه تقاضای تغییرات سرمایه و مدت بیمه را در چارچوب شرایط بیمه نامه تغییر دهد؛

مدت قرارداد بیمه عمر از 5 تا 30 سال وجود دارد؛

حداکثر سن برای افتتاح بیمه‌نامه 65 سال است؛

سود بیمه عمر ایران

دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی برای اندوخته تمامی بیمه نامه های عمر پرداخت می‌شود. سود تضمینی، در واقع تضمین بیمه مرکزی می‌باشد که برای بیمه نامه‌های عمر پرداخت می‌گردد. سود تضمینی بیمه‌های عمر برای دو سال اول 16 درصد، دو سال بعد 13 درصد و برای سال‌های بعد 10 درصد می‌باشد. سود تضمینی حداقل سودی است که به بیمه نامه‌های عمر پرداخت می‌شود.

علاوه بر سود تضمینی، سود مشارکتی نیز به اندوخته بیمه نامه‌های عمر از طرف شرکت بیمه ایران پرداخت می‌گردد که میزان این سود در سال‌های مختلف بیمه‌ای متفاوت می‌باشد. در جدول زیر می‌توانید میزان سود‌های مشارکتی که توسط شرکت بیمه ایران از سال 1393 تا کنون به بیمه نامه‌های عمر پرداخت شده را مشاهده نمایید.

 • سود قطعی بیمه عمر ایران در سال 1393 به میزان 24.90 درصد می‌باشد.
 • سود قطعی بیمه عمر ایران در سال 1394 به میزان 24 درصد می‌باشد.
 • سود قطعی بیمه عمر ایران در سال 1395  تا 1401 هنوز اعلام نشده است.

مزایای بیمه عمر ایران

 • علاوه بر پوشش فوت عادی، پوشش فوت در اثر حادثه، پوشش هزینه پزشکی، پوشش نقص عضو ، پوشش امراض خاص را به بیمه گذاران ارائه می‌دهد.
 • در کنار پوشش‌های بیمه ای کاملی که دارد شما می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری این بیمه نامه نیز استفاده نمایید.
 • مدت بیمه نامه می تواند بین 5 تا 30 سال متغیر و بسته به انتخاب شما دارد. البته توجه کنید که هرچه این مدت بیشتر باشد سود شما نیز بیشتر خواهد بود.
 • از دیگر مزایای بیمه عمر ایران این است که از بدو تولد تا 70 سالگی می‌توانید بیمه عمر ایران را تهیه نمایید و از مزایا و پوشش‌های این بیمه نامه استفاده نمایید.
 • در پوشش امراض بیمه عمر ایران برای سرطان پوشش جداگانه ای ارائه می‌شود و بیمه شده می‌تواند به صورت جداگانه از این پوشش استفاده نماید.
 • پوشش هزینه پزشکی از جمله پوشش هایی است که توسط برخی از شرکت های بیمه از جمله شرکت بیمه ایران ارائه می‌شود.
 • پرداخت سود تضمینی و سود مشارکتی از مزایای دیگر بیمه عمر ایران است که شما می توانید از این طریق یک سرمایه گذاری امنی برای خودتان و یا فرزندانتان داشته باشید.
 • از دیگر مزایای بیمه عمر دریافت وام بدون نیاز به ضامن است که فرد بیمه شده می‌تواند بعد از پایان سال دو می‌تواند 90 درصد از اندوخته خود را وام بگیرد.
 • در بیمه عمر ایران شما این امکان را دارید که اندوخته بیمه نامه عمر را به بازنشستگی تبدیل نمایید.
 • بیمه عمر ایران یک بیمه نامه منعطف است از جمله مواردی که در طول مدت داشتن این بیمه نامه می‌تواند تغییر کند می‌توان به تغییر نحوه پرداخت حق بیمه اشاره کرد که فرد بیمه گذار می‌تواند حق بیمه خود را به صورت افزایشی و یا ثابت تغییر دهد و یا حتی ذینفعان خود را در این مدت تغییر دهد.

معایب بیمه عمر ایران

 • سقف سرمایه فوت بیمه عمر ایران در مقایسه با برخی از شرکت های بیمه دیگر کم می باشد.
 • سقف هزینه پزشکی در بیمه ایران تا 5 میلیون تومان می باشد که این مبلغ در مقایسه با شرکت های بیمه دیگر بسیار اندک می باشد.
 • بیمه عمر ایران پوشش تکمیلی ندارد و فقط پوشش‌های ذکر شده برای دارندگان این بیمه نامه منظور می شود.
 • سقف نقص عضو در اثر حادثه در بیمه عمر ایران تا 100 میلیون تومان است که این پوشش در بیمه نامه های دیگر از جمله بیمه عمر کارآفرین و بیمه عمر پاسارگاد بیشتر از این سرمایه می باشد.
 • بیمه عمر ایران دارای پوشش ازکارافتادگی نمی‌باشد که شاید نداشتن این پوشش می تواند برای بیمه شده ها خوشایند نباشد.

روند پرداخت خسارت بیمه عمر ایران

اگر بیمه عمر ایران دارید و در طول مدت داشتن این بیمه نامه، در هر کدام از پوشش‌های این بیمه نامه به خسارت خورده اید می‌توانید با همراه داشتن بیمه نامه و مدارک مورد نیاز به یکی از واحد‌های پرداخت خسارت عمر در شعب سراسر کشور مراجعه نمایید. مدارک لازم در پرداخت خسارت بیمه عمر ایران در هر کدام از انواع پوشش‌ به ترتیب زیر می‌باشد:

مدارک پرداخت خسارت فوت بیمه عمر

 • کپی برابر اصل از مدارک بیمارستانی؛
 • اصل بیمه‌نامه عمر ایران؛
 • گواهی فوت؛
 • جواز دفن؛
 • اصل شناسنامه باطل شده؛
 • گزارش حادثه پلیس؛
 • گزارش پزشکی قانونی.

مدارک پرداخت خسارت پوشش بیماری‌های بیمه عمر ایران

 • مدارک تشخیصی بیماری؛
 • کپی برابر اصل از تمام مدارک بیمارستانی از روز بستری تا روز ترخیص.

خرید آنلاین بیمه عمر ایران از بیمه تایم

می‌توانید فرم درخواست خود را برای سامانه بیمه تایم از طریق صفحه خرید بیمه عمر ارسال کنید و درخواست خرید بیمه عمرتان را از سامانه بیمه تایم انجام دهید. کارشناسان بخش عمر، سامانه بیمه تایم با انجام مشاوره کامل بیمه‌ای و انجام مقایسه بین شرکت‌های مختلف بیمه‌ای را برای شما انجام داده و شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر با پوشش‌های و شرایط لازم را همراهی خواهند کرد.

سوالات متداول بیمه عمر ایران

بیمه عمر ایران بازنشستگی دارد؟

بله، همه افراد می‌توانند از بدو تولد بیمه بازنشستگی ایران را به کمک کارشناسان بیمه تایم به صورت آنلاین خریداری نمایید.

بیمه عمر ایران چند ساله است؟

مدت بیمه عمر ایران می‌تواند 5 تا 30 ساله باشد. هر فرد بیمه شده به انتخاب خود می‌تواند مدت بیمه نامه را انتخاب نماید.

بیمه عمر ایران چقدر وام می دهد؟

در بیمه عمر ایران، هر فرد بیمه شده می‌تواند تا 90 درصد ارزش اندوخته خود را وام بگیرد.

چگونه از بیمه عمر ایران وام بگیریم؟

برای دریافت وام بیمه عمر ایران می‌توانید درخواست دریافت وام تان را به واحد صدور به صورت کتبی ارائه کرده و تا 90 درصد اندوخته تان را وام بگیرید.

آیا بیمه عمر ایران دفترچه درمانی دارد؟

باید گفت بیمه عمر ایران دفترچه درمانی ندارد و بیمه شده می‌تواند در زمان نیاز با ارائه اصل بیمه نامه از پوشش های بیمه ای خود استفاده نماید.

برای رفع تعلیق بیمه عمر ایران چه کار باید کرد؟

برای رفع تعلیق بیمه عمر ایران می توانید با مراجعه به واحد صدور و بررسی شرایط بیمه عمر تان، اقدام به رفع تعلیق بیمه عمر تان نمایید.

آیا بیمه عمر ایران مالیات دارد؟

باید گفت همه انواع بیمه‌های ایران، معافیت مالیاتی دارند. همه دارندگان بیمه عمر می‌توانند با ارائه سند بیمه عمر از معافیت مالیاتی حق بیمه عمر شان استفاده نمایند.

استعلام بیمه عمر ایران به چه صورت است؟

شرکت بیمه ایران برای ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان بیمه نامه‌های عمر این امکان را فراهم کرده که افرادی که بیمه عمر ایران دارند می‌توانند از طریق سامانه بیمه ایران مشاهده سوابق بیمه عمر ایران را مشاهده کرده و یا استعلام بیمه عمر ایران را انجام دهند. با ثبت نام در بیمه عمر ایران از طریق سایت بیمه تایم محاسبه آنلاین بیمه عمر ایران برای شما انجام می شود. با آنلاین شدن خدمات بیمه‌ای شرکت بیمه ایران پرداخت بیمه عمر ایران نیز به صورت اینترنتی فراهم شده است.

با توجه به آمار بیمه عمر در سال‌های گذشته، شرکت بیمه ایران یکی از برترین شرکت‌های بیمه عمر در صدور انواع بیمه عمر بوده است.

انتخاب بیمه عمر بستگی به شرایط بیمه گذار و هدف وی از خرید بیمه عمر دارد، در زمان خرید بیمه عمر با توجه به شرایط بیمه عمر و کمک مشاوران بیمه تایم بهترین بیمه عمر را انتخاب نمایید.

دارندگان بیمه های عمر ایران می توانند بعد از پایان سال دوم 90 درصد ارزش بازخریدی را وام دریافت نماید.

بیمه عمر ایران دفترچه درمانی ندارد اما برای بیماری های خاص از جمله انواع سرطان، سکته قلبی و مغزی، جراحی باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن می توانید از بیمه عمر ایران استفاده کنید.

دریافت شناسه بیمه عمر ایران از طریق تماس با نمایندگی بیمه عمر ایران امکان پذیر می باشد.

جهت خرید بیمه عمر تماس بگیرید

28 دیدگاه برای “هر آنچه از بیمه عمر ایران باید بدانید

  • مدیر سایت گفته:

   خانم محمدی عزیز، بعد از پایان 2 سال از شروع بیمه نامه احتمالا پوشش داره ولی باید بیمه نامه بررسی بشه.

 1. منصور گفته:

  سلام وقت بخیر، تو یه سری دفاتر به صورت شبکه ای اقدام به جذب بیمه گذار میگنند آیا این کلاهبردای می باشد یا واقعن بیمه ایران نظارت داره

  • مدیر سایت گفته:

   جناب منصور عزیز، حتما بیمه عمر را از یک نمایندگی که ادرس و کد نمایندگی ثبت شده در سنهاب دارد تهیه کنید. خرید بیمه نامه از شعب مطمئن ترین حالت می باشد.

 2. عباس گفته:

  تو مثالی که ذکر شده طرف از سال اول تا سال آخر که پرداختی هاشو انجام میده مبلغ سرمایه فوتش 90 میلیون تومان میمونه؟ ۹۰ تومن تو بیست سال بعد که دیگه ارزشی نداره! تعدیل میشه این رقم یا نه؟

  • سارا گفته:

   عزیز اگر سرمایه فوت سالانه افزایش پیدا کنه سود شما رشد چشمگیری نخواهد داشت این به نفع شما خواهد بود که افزایشی نداره اما اگر میخواهید افزایش پیدا کنه یک ماه قبل تاریخ سررسید میتونید افزایشی بزنید

 3. م گفته:

  سلام من پارسال بیمه عمر کردم خودم امسال نمیدونم چجوری پرداخت کنم اون مکانی ک بیمه کردم الان نیستن چجوری باید پرداخت کنم

 4. نبی الله گفته:

  سلام
  اگر شخصی مثلا بیمه ثابت رو انتخاب کنه ،ماهی ۵۰هزارتومن به مدت ۱۰ سال پراخت کنه،چقد سود بهش تعلق میگیره؟کل پولی که بهش میدن چقدر میشه؟

  • مرتضي گفته:

   به هيچ عنوان حق بيمه هاي پرداختي رو ثابت نگيريد حداقل ١٥ الي٢٠ درصد سالانه بايد افزايش پيدا كنه تا بتونيد پس انداز خوبي در نهايت بعد ده سال داشته باشيد ك ارزشش رو از دست نداده باشه

 5. hamid reza گفته:

  سلام من الان 10 ساله که این بیمه رو با کل خانوادم دارم و بنظرم تو پاسخگویی و دادن خسارت و دریافت وام بهترین هستن
  این نکته هم فراموش نکنیم که “بیمه ایران” تنها بیمه دولتی کشور مان هست که خارج از کشور هم اعتبار دارد و 12 تا شعبه خارجی دارد

 6. مجتبی مرادی گفته:

  سلام بنده فرزندم رو بیمه کردم الان بیمه نامه مفقود شده میشه راهنمایی کنید چگونه باید بیمه نامه مجدد بگیریم و پرداخت اقساط هم حتی به تعویق افتاده هیچگونه نتوانستم استعلام بگیرم

 7. قاسم حسینی جعفری گفته:

  باسلام من چند سالی هست بیمه پرداخت کردم الان دوروزه خوردم زمین دنده ام شکسته چیزی بهم تعلق میگیره یا باید آشنا داشته باشیم اگه کسیو نداشته باشیم راهی داره ممنون اگه جواب بدین

 8. Parsa گفته:

  سلام من تقریبا ده سال هس ک بیمه خانمم راپرداخت مکنم امکانش هس باکارت ملی و شناسنامه ش پول این مدت ک پرداخت کردم رابردارم یان

 9. علی گفته:

  سلام
  من قصد دارم بیمه بازنشستگی ایران را بخرم
  میخواستم بدونم من ۱۳ سال پرداختی داشته باشم
  بعد بازنشسته بشم حقوق ماهیانه مادام‌العمر خواهد بود یا نه
  به مدتی هست

 10. صادق گفته:

  سلام ، من مبلغ ۵۰۰ هزار تومن بابت پیش پرداخت بیمه عمر ایران پرداخت کردم بعدش به من گفتن باید بیست میلیون یکجا یا نهایتا تو ۴ تا قسط بپردازم که برام امکانپذیر نبود حالا اون ۵۰۰ تومن رو میگن باید بیای اثر انگشت بدی آیا اینکار قانونی هستش

 11. مهدی گفته:

  اگه کسی از ۱۵ سال پیش تا امسال بيمه عمر را داده باشد ، الان چقدر پول نقد به دست میاره ؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *