هر آنچه از بیمه عمر ایران باید بدانید

خرید بهترین بیمه عمر

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اطلاع داشتن از همه جوانب بیمه عمر برای فردی که به دنبال خرید بیمه عمر است شاید کار سختی به نظر بیاید، انتخاب شرکت بیمه و مشخص کردن شرایط بیمه‌­ای در هر شرکت می ­تواند تاثیر فراوانی در انتخاب شما داشته باشد. بیمه عمر ایران یکی از شرکت‌هایی می‌باشد که انتخاب بسیاری از بیمه شده های عمر است. در این نوشته به بررسی بیمه نامه‌های عمر ایران خواهیم پرداخت.


بیمه عمر ایران چیست؟

بیمه ایران در کنار انواع خدمات بیمه‌ای خود مثل بیمه بدنه ایران، ثالث و … دارای چندین طرح برای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری است. در واقع بیمه عمر و سرمایه‌گذاری ایران بیمه‌نامه‌ای است طولانی مدت که بیمه‌گذار در کنار سرمایه‌گذاری ارزشمند  از پوشش‌های قابل توجهی نیز برخوردار می‌شود. در ادامه تمامی امکانات و طرح‌های این بیمه نامه بررسی خواهد شد اما قبل از آن بد نیست مختصری از شرکت بیمه ایران بدانیم:

شرکت بیمه ایران از آذر 1314 در صنعت بیمه ایران شروع به کار کرد. اولین نمایندگی های بیمه ایران در سال اول در شهرهای مشهد، اصفهان، همدان، اهواز و بوشهر تاسیس شد. اکنون با گذشت ۸۴ سال از تاسیس این شرکت، بیمه ایران  با دارا بودن 205 شعبه فعال و مجتمع خدمات‌ بیمه‌ای در سراسر کشور و 12 شعبه و نمایندگی در خارج از کشور و با داشتن بیش از 3770 دفتر نمایندگی حقیقی و 156 نماینده حقوقی تحت عنوان شرکت خدمات بیمه ای (در مجموع 4256 نمایندگی، کارگزار و شرکت خدمات بیمه‌ای )، بزرگترین شبکه عرضه بیمه در کشور را در اختیار دارد. همچنین بیمه ایران با داشتن ۳۲ درصد از سهم بازار بیمه کشور بیشترین سهم را در ارائه بیمه دارد.

 


انواع بیمه عمر ایران

انواع بیمه عمر ایران

از جمله شرکت‌­های بیمه‌­ای که تنوع بسیار زیادی در ارائه بیمه نامه‌های عمر دارد بیمه عمر ایران است که در طرح ­های مختلف فرآ­یند سرمایه گذاری و پوشش‌­های بیمه‌ای را برای بیمه گذاران ارائه می‌کند. البته شرایط بیمه عمر ایران در طرح‌های مختلف بیمه متفاوت می‌باشد که در ادامه به بررسی انواع بیمه‌های عمری که بیمه عمر ایران ارائه می‌کند می‌پردازیم:


مطلب مرتبط: با انواع بیمه عمر و سرمایه‌گذاری آشنا شوید


۱- بیمه عمر مان ایران

یکی از جدیدترین طرح‌های بیمه ای است که بیمه عمر ایران ارائه می‌کند. بیمه عمر مان علاوه بر اندوخته ساز بودن پوشش‌های بیمه‌ای کاملی نیز دارد. شرایط بیمه عمر ایران در این طرح  بسیار جامع می‌باشد و اگر فردی بخواهد یکی از به روزترین بیمه نامه‌های عمر را خریداری نماید یکی از بهترین گزینه می‌تواند باشد. اطلاعات کامل را در مطلب بیمه عمر مان مطالعه کنید.

بیمه عمر مان چیست؟

۲- بیمه جامع زندگی

یکی از طرح‌هایی که در سال های قبل توسط بیمه عمر ایران ارائه می‌شود، بیمه جامع زندگی می‌باشد که در حال حاضر توسط شرکت بیمه ایران دیگر قابل ارائه نمی‌باشد.

 

۳- بیمه عمر و بازنشستگی ایران

امکان دریافت بازنشستگی در پایان قرارداد بیمه عمر از طرح‌های جدید بیمه عمر ایران است که فرد با انتخاب این طرح می‌تواند از مزایای بیمه عمر و بازنشستگی ایران استفاده کنید. داشتن پشتیبان مالی برای فرزندانمان در زمانی که نیازمند این سرمایه هستند از دل نگرانی‌های بسیاری از خانواده‌ها می‌باشد. با داشتن این بیمه نامه امکان استفاده از چنین سرمایه‌ای برای هزینه‌های تحصیل و یا شروع یک کار تازه برای شما فراهم می‌‌شود.

 

۴- بیمه ازدواج جوانان ایران

جبران هزینه­‌های ازدواج می‌تواند یکی از دردسرهای مالی باشد که نگرانی زیادی را برای جوانان ممکن است ایجاد کند. با داشتن بیمه عمر ازدواج جوانان می‌توانید از سرمایه بیمه نامه خود برای جبران هزینه‌های ازدواجتان استفاده کنید.

 

۵- بیمه زنان خانه دار بیمه ایران

حمایت مالی از زنان خانه دار می­‌تواند انگیزه مهمی برای خرید بیمه عمر ایران باشد، چراکه با داشتن بیمه زنان خانه دار ایران می‌توانید از سرمایه پایان قرارداد برای استفاده از برخی مزایای بیمه عمر زنان خانه دار کمک بگیرید.

 

۶- بیمه عمر ایران برای کودکان

با گسترش فرهنگ بیمه نامه های عمر در سال های اخیر بیشتر خانواده های ایرانی با انتخاب بیمه عمر پس اندازهای اندک ماهانه خود را تبدیل به سرمایه گذاری ارزشمند می‌کنند. با تغییر نوع بیمه نامه‌های عمر و اضافه شدن سرمایه گذاری به پوشش های بیمه ای نگرش های متفاوتی نیز نسبت به موضوع بیمه عمر و مخصوصا تهیه بیمه عمر کودکان ایجاد شده است.

بیمه عمر کودکان ایران همه پوشش‌های بیمه عمر ایران از جمله پوشش فوت عادی، پوشش فوت در اثر حادثه، پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی، پوشش مستمری ازکارافتادگی، پوشش سرمایه امراض خاص، پوشش سرمایه هزینه‌های پزشکی را برای دارندگان این بیمه نامه ارائه می‌کند . کودکان از بدو تولد می‌توانند بیمه عمر ایران داشته باشند و سرمایه گذاری در این بیمه نامه را از زمان تولد شروع کنند.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که بیمه عمر کودکان ایران همانند بیشتر شرکت های بیمه دیگر برای ارائه  برخی از پوشش‌ها دارای شرایط سنی هستند مثلا برای استفاده از پوشش‌های نقص عضو و ازکارافتادگی، پوشش مستمری ازکارافتادگی بیمه شده باید حداقل 18 سال تمام داشته باشد.

7-بیمه عمر ایران طرح سپاس

طرح سپاس جدیدترین طرح بیمه عمر ایران می باشد که از سال 1398 توسط شرکت بیمه ایران ارائه می‌شود. مهم‌ترین مزیت این بیمه نامه ارائه پوشش‌های بستری و جراحی جداگانه علاوه بر پوشش امراض می‌باشد.

 

 


تفاوت طرح سپاس بیمه عمر ایران و طرح مان بیمه ایران

 • اگر هدف شما از خرید بیمه عمر ایران داشتن پوشش بیشتر است، بیمه عمر مان می‌تواند گزینه مناسبی باشد و بیمه عمر مان پوشش‌های کامل‌تری نسبت به طرح سپاس بیمه عمر ایران دارد.
 • اگر می‌خواهید سرمایه گذاری بهتری در بیمه عمر ایران داشته باشید، با توجه به این که در طرح سپاس حق بیمه سالانه پرداخت می کنید، سرمایه‌گذاری بهتری خواهید داشت.
 • نحوه پرداخت حق بیمه در بیمه عمر مان ایران می‌تواند به صورت ماهانه ، 6 ماهه و یا سالانه انجام پذیرد ولی در طرح سپاس بیمه عمر ایران، شما باید حق بیمه را سالانه با حداقل مبلغ 2 میلیون تومان در سال پرداخت نمایید.
 • پوشش اضافی که در طرح سپاس بیمه عمر ایران وجود دارد ارائه پوشش جراحی و بستری در اثر بیماری و در اثر حادثه می‌باشد که بیمه شده علاوه بر پوشش‌ای امراض می‌تواند داشته باشد و البته این پوشش علاوه بر طرح سپاس بیمه عمر ایران در بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر سامان ارائه می‌گردد.
 • اگر مقایسه کلی در رابطه با طرح عمر مان و طرح سپاس بیمه عمر ایران داشته باشیم، بیمه عمر مان پوشش‌ها و سقف تعهدات بالاتری را نسبت به طرح سپاس دارد.

 


نحوه محاسبه بیمه عمر بیمه ایران و جدول آن

نحوه محاسبه بیمه عمر ایران
برای محاسبه بیمه عمر ایران چندین عامل مهم موثرند که بر میزان سرمایه گذاری در بیمه عمر و هم در برخورداری از پوشش‌های بیمه‌ای می‌تواند اثر گذار باشد. که در ادامه به بررسی همه موارد خواهیم پرداخت:


مطلب مرتبط: نحوه محاسبه بیمه عمر و نکات مهم آن


۱- میزان حق بیمه  پرداختی بیمه نامه عمر ایران

انتخاب حق بیمه عمر پرداختی توسط خود فرد بیمه شده انجام می­‌شود، هر میزان حق بیمه پرداختی شما بیشتر باشد میزان سرمایه گذاری و پوشش‌های بیمه‌ای شما در بیمه عمر بیشتر خواهد شد. به عنوان مثال اگر یک فرد 30 ساله به مدت 30 سال، ماهانه مبلغ 100 هزارتومان پرداخت کند در پایان مدت 30 ساله بیمه نامه ، پرداختی وی برای شرکت بیمه حدود 36 میلیون تومان بوده ولی اندوخته بیمه نامه وی تا حدود 170 میلیون تومان می‌باشد.

 

۲- سن بیمه شده

از عواملی که بر روی بیمه نامه عمر ایران موثر است سن بیمه شده است است. هر میزان سن بیمه شده کمتر باشد نتیجه بهتری را خواهید داشت. بازه سنی که می‌تواند بیمه عمر ایران داشته باشد از بدو تولد تا 65 سالگی می‌باشد، و در واقع بر اساس شرایط بیمه عمر ایران مجموع سن بیمه شده و بیمه گذار نباید بالاتر از 70 سال باشد.

تفاوت در بیمه نامه های یک فرد 10 ساله و 40 ساله در میزان اندوخته بیمه نامه عمر می‌باشد، اگر هر دو فرد حق بیمه یکسان پرداخت نمایند و شرایط بیمه‌ای یکسان داشته باشند، اندوخته بیمه‌ای متفاوتی خواهند داشت و فرد 10 ساله اندوخته بیشتری نسبت به فرد 40 ساله خواهد داشت، چون این دو سن ریسک بیمه‌ای متفاوتی را دارند، هرچه سن بیمه شده بالاتر می‌رود میزان ریسک بیمه‌ای وی هم بیشتر می‌شود.

 

۳- مدت بیمه نامه

طول مدت بیمه نامه عمر در واقع مدتی است که پوشش‌های بیمه نامه عمر برای فرد برقرار می‌باشد و فرد می‌تواند از مزایای بیمه عمر ایران در طول مدت ایران استفاده نماید. در بیمه عمر ایران مدت بیمه نامه عمر  می‌تواند تا 30 سال باشد. حداکثر سنی که هر فرد می تواند بیمه عمر داشته باشد تا65 سالگی می باشد یعنی هر فردی از بدو تولد تا این سن می تواند بیمه نامه عمر داشته باشد. بر اساس شرایط بیمه عمر هر میزان مدت بیمه‌نامه طولانی‌تر باشد میزان سرمایه گذاری بیشتری خواهد بود، به عنوان مثال اگر دو نفر که سن یکسان داشته باشند و با حق بیمه یکسان، بیمه نامه عمر داشته باشند، نهایتا بیمه نامه‌ای که مدت طولانی داشته باشد سرمایه گذاری بیشتری هم خواهد داشت.


بیشتر بدانید: با بیمه بدنه ایران آشنا شوید


۴- نحوه پرداخت حق بیمه

انتخاب مدل پرداخت حق بیمه عمر، بر این اساس است که  پرداخت حق بیمه سالانه شما به صورت ثابت باشد یا به صورت درصد افزایشی.در مدل افزایشی بر اساس درخواست فرد بیمه شده هر سال با درصدی مشخص حق بیمه سالانه افزایش پیدا کند تا از نظر سرمایه گذاری ارزشمند شود. این فرآیند بر اساس درخواست خود فرد انجام می­‌شود. بیمه نامه‌ای که روش پرداخت ثابت را انتخاب کرده است تا پایان مدت قرارداد میزان حق بیمه ثابتی را پرداخت می‌کند ولی اگر فردی روش تعدیل افزایش در پرداخت داشته باشد هر ساله با توجه به درصد افزایش انتخابی می‌تواند حق بیمه بیشتری را پرداخت کند. البته روش پرداخت افزایش در پرداخت روی سرمایه گذاری نهایی بیمه نامه موثر است و باعث افزایش در سرمایه گذاری نهایی این بیمه نامه می‌شود.

 

۵- وام بیمه عمر ایران

دریافت وام بدون نیاز به ضامن از مزایای بیمه عمر ایران است. بر اساس شرایط بیمه عمر ایران هر فرد بیمه شده می‌تواند از انتهای سال دوم از محل اندوخته بیمه عمر خود وام دریافت نماید. میزان وام بر اساس اندوخته بیمه عمر محاسبه می‌شود که برابر با 90 درصد اندوخته این بیمه نامه می‌باشد. میزان سودی که بابت بازپرداخت بیمه عمر پرداخت می‌شود حدود 4 درصد می‌باشد. در زمانی که فرد از محل اندوخته بیمه نامه عمر خود وام می‌گیرد سایر پوشش‌های بیمه نامه برای فرد همچنان برقرار بوده و فرد می‌تواند در صورت نیاز از همه پوشش‌های خود استفاده نماید. مدت زمان لازم برای انجام کارهای اداری دریافت وام بیمه عمر از زمان ارسال درخواست شما برای دریافت وام تا واریز مبلغ به حساب شما حداکثر تا دو هفته کاری می‌باشد. دریافت وام برای زمانی پیشنهاد می‌شود که فرد بدون نیاز به بازخریدی بخواهد از اندوخته بیمه نامه خود استفاده کند و همه پوشش‌های بیمه‌ای  هم برای وی برقرار باشد.

 

۶- انتخاب پوشش‌های بیمه‌ای

با توجه به مزایای بیمه عمر که دارای پوشش‌های بیمه‌ای در کنار سرمایه‌گذاری است، انتخاب برخی از پوشش‌ها اختیاری هستند و فرد به انتخاب خود می‌تواند پوشش‌های بیمه‌ای خود را انتخاب کند. البته برخی از پوشش‌ها از قبیل پوشش بیماری‌ها و از کارافتادگی از پوشش‌هایی هستند که برای همه بیمه گذاران عمر توصیه می‌شود که روی بیمه نامه عمر خود داشته باشند.

 

جدول بیمه عمر ایران

تمامی موارد ذکر شده در بخش‌های بالا را می‌توانید در جدول محاسبه بیمه عمر ایران در تصویر زیر مشاهده کنید. تمامی اطلاعات این جدول برای یک فرد ۳۰ ساله و طی ۳۰ سال پرداخت بیمه عمر محاسبه شده است. ضریب افزایش سالانه حق بیمه ۱۰ درصد در نظر گرفته شده است.

جدول محاسبه بیمه عمر ایران
جدول محاسبه بیمه عمر ایران برای یک فرد ۳۰ ساله (برای مشاهده در سایز بزرگ بر روی عکس کلیک کنید)


مزایا و معایب بیمه عمر بیمه ایران

مزایای بیمه عمر ایران

 • علاوه بر پوشش فوت عادی، پوشش فوت در اثر حادثه، پوشش هزینه پزشکی، پوشش نقص عضو ، پوشش امراض خاص را به بیمه گذاران ارائه می‌دهد.
 • در کنار پوشش های بیمه ای کاملی که دارد شما می توانید از مزایای سرمایه گذاری این بیمه نامه نیز استفاده نمایید.
 • مدت بیمه نامه می تواند بین 5 تا 30 سال متغیر و بسته به انتخاب شما دارد. البته توجه کنید که هرچه این مدت بیشتر باشد سود شما نیز بیشتر خواهد بود.
 • از دیگر مزایای بیمه عمر ایران این است که از بدو تولد تا 70 سالگی می توانید بیمه عمر ایران را تهیه نمایید و از مزایا و پوشش های این بیمه نامه استفاده نمایید.
 • در پوشش امراض بیمه عمر ایران برای سرطان پوشش جداگانه ای ارائه می شود و بیمه شده می تواند به صورت جداگانه از این پوشش استفاده نماید.
 • پوشش هزینه پزشکی از جمله پوشش هایی است که توسط برخی از شرکت های بیمه از جمله شرکت بیمه ایران ارائه می شود.
 • پرداخت سود تضمینی و سود مشارکتی از مزایای دیگر بیمه عمر ایران است که شما می توانید از این طریق یک سرمایه گذاری امنی برای خودتان و یا فرزندانتان داشته باشید.
 • از دیگر مزایای بیمه عمر دریافت وام بدون نیاز به ضامن است که فرد بیمه شده می تواند بعد از پایان سال دو می تواند 90 درصد از اندوخته خود را وام بگیرد.
 • در بیمه عمر ایران شما این امکان را دارید که اندوخته بیمه نامه عمر را به بازنشستگی تبدیل نمایید.
 • بیمه عمر ایران یک بیمه نامه منعطف است از جمله مواردی که در طول مدت داشتن این بیمه نامه می تواند تغییر کند می توان به تغییر نحوه پرداخت حق بیمه اشاراه کرد که فرد بیمه گذار می تواند حق بیمه خود را به صورت افزایشی و یا ثابت تغییر دهد و یا حتی ذینفعان خود را در این مدت تغییر دهد.

سود بیمه عمر ایران

دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی برای اندوخته تمامی بیمه نامه های عمر پرداخت می‌شود. سود تضمینی، در واقع تضمین بیمه مرکزی می‌باشد که برای بیمه نامه های عمر پرداخت می‌گردد.

سود تضمینی بیمه‌های عمر برای دو سال اول 16 درصد ، دو سال بعد 13 درصد و برای سال های بعد 10 درصد می باشد. سود تضمینی حداقل سودی است که به بیمه نامه‌های عمر پرداخت می شود.

علاوه بر سود تضمینی، سود مشارکتی نیز به اندوخته بیمه نامه های عمر از طرف شرکت بیمه ایران پرداخت می‌گردد که میزان این سود در سال‌های مختلف بیمه ای متفاوت می‌باشد. در جدول زیر می‌توانید میزان سود های مشارکتی که توسط شرکت بیمه ایران از سال 1393 تا کنون به بیمه نامه‌های عمر پرداخت شده را مشاهده نمایید.

سال

سود قطعی بیمه عمر ایران

1393 24.9 درصد
1394 24 درصد
1395 اعلام نشده
1396 اعلام نشده
1397 اعلام نشده
1398 اعلام نشده

 

 

 


معایب بیمه عمر ایران

 • سقف سرمایه فوت بیمه عمر ایران در مقایسه با برخی از شرکت های بیمه دیگر کم می باشد.
 • سقف هزینه پزشکی در بیمه ایران تا 5 میلیون تومان می باشد که این مبلغ در مقایسه با شرکت های بیمه دیگر بسیار اندک می باشد.
 • بیمه عمر ایران پوشش تکمیلی ندارد و فقط پوشش‌های ذکر شده برای دارندگان این بیمه نامه منظور می شود.
 • سقف نقص عضو در اثر حادثه در بیمه عمر ایران تا 100 میلیون تومان است که این پوشش در بیمه نامه های دیگر از جمله بیمه عمر پاسارگاد تا 250 میلیون تومان  ارائه می شود.
 • بیمه عمر ایران دارای پوشش ازکارافتادگی نمی‌باشد که شاید نداشتن این پوشش می تواند برای بیمه شده ها خوشایند نباشد.

استعلام بیمه عمر ایران به چه صورت است؟

شرکت بیمه ایران برای ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان بیمه نامه‌های عمر این امکان را فراهم کرده که افرادی که بیمه عمر ایران دارند می‌توانند از طریق سامانه بیمه ایران مشاهده سوابق بیمه عمر ایران را مشاهده کرده و یا استعلام بیمه عمر ایران را انجام دهند.  با ثبت نام در بیمه عمر ایران  از طریق سایت بیمه تایم محاسبه آنلاین بیمه عمر ایران برای شما انجام می شود. با آنلاین شدن خدمات بیمه‌ای شرکت بیمه ایران پرداخت بیمه عمر ایران نیز به صورت اینترنتی فراهم شده است.


ثبت نام و خرید بیمه عمر ایران

می‌توانید فرم درخواست خود را برای سامانه بیمه تایم از طریق صفحه خرید بیمه عمر ارسال کنید و درخواست خرید بیمه عمرتان را از سامانه بیمه تایم انجام دهید. کارشناسان بخش عمر، سامانه بیمه تایم با انجام مشاوره کامل بیمه‌ای و انجام مقایسه بین شرکت‌های مختلف بیمه‌ای را برای شما انجام داده و شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر با پوشش‌های و شرایط لازم را همراهی خواهند کرد.

 

25 دیدگاه برای “هر آنچه از بیمه عمر ایران باید بدانید

  • مدیر سایت گفته:

   خانم محمدی عزیز، بعد از پایان 2 سال از شروع بیمه نامه احتمالا پوشش داره ولی باید بیمه نامه بررسی بشه.

 1. منصور گفته:

  سلام وقت بخیر، تو یه سری دفاتر به صورت شبکه ای اقدام به جذب بیمه گذار میگنند آیا این کلاهبردای می باشد یا واقعن بیمه ایران نظارت داره

  • مدیر سایت گفته:

   جناب منصور عزیز، حتما بیمه عمر را از یک نمایندگی که ادرس و کد نمایندگی ثبت شده در سنهاب دارد تهیه کنید. خرید بیمه نامه از شعب مطمئن ترین حالت می باشد.

 2. عباس گفته:

  تو مثالی که ذکر شده طرف از سال اول تا سال آخر که پرداختی هاشو انجام میده مبلغ سرمایه فوتش 90 میلیون تومان میمونه؟ ۹۰ تومن تو بیست سال بعد که دیگه ارزشی نداره! تعدیل میشه این رقم یا نه؟

  • سارا گفته:

   عزیز اگر سرمایه فوت سالانه افزایش پیدا کنه سود شما رشد چشمگیری نخواهد داشت این به نفع شما خواهد بود که افزایشی نداره اما اگر میخواهید افزایش پیدا کنه یک ماه قبل تاریخ سررسید میتونید افزایشی بزنید

 3. م گفته:

  سلام من پارسال بیمه عمر کردم خودم امسال نمیدونم چجوری پرداخت کنم اون مکانی ک بیمه کردم الان نیستن چجوری باید پرداخت کنم

 4. نبی الله گفته:

  سلام
  اگر شخصی مثلا بیمه ثابت رو انتخاب کنه ،ماهی ۵۰هزارتومن به مدت ۱۰ سال پراخت کنه،چقد سود بهش تعلق میگیره؟کل پولی که بهش میدن چقدر میشه؟

  • مرتضي گفته:

   به هيچ عنوان حق بيمه هاي پرداختي رو ثابت نگيريد حداقل ١٥ الي٢٠ درصد سالانه بايد افزايش پيدا كنه تا بتونيد پس انداز خوبي در نهايت بعد ده سال داشته باشيد ك ارزشش رو از دست نداده باشه

 5. hamid reza گفته:

  سلام من الان 10 ساله که این بیمه رو با کل خانوادم دارم و بنظرم تو پاسخگویی و دادن خسارت و دریافت وام بهترین هستن
  این نکته هم فراموش نکنیم که “بیمه ایران” تنها بیمه دولتی کشور مان هست که خارج از کشور هم اعتبار دارد و 12 تا شعبه خارجی دارد

 6. مجتبی مرادی گفته:

  سلام بنده فرزندم رو بیمه کردم الان بیمه نامه مفقود شده میشه راهنمایی کنید چگونه باید بیمه نامه مجدد بگیریم و پرداخت اقساط هم حتی به تعویق افتاده هیچگونه نتوانستم استعلام بگیرم

 7. قاسم حسینی جعفری گفته:

  باسلام من چند سالی هست بیمه پرداخت کردم الان دوروزه خوردم زمین دنده ام شکسته چیزی بهم تعلق میگیره یا باید آشنا داشته باشیم اگه کسیو نداشته باشیم راهی داره ممنون اگه جواب بدین

 8. Parsa گفته:

  سلام من تقریبا ده سال هس ک بیمه خانمم راپرداخت مکنم امکانش هس باکارت ملی و شناسنامه ش پول این مدت ک پرداخت کردم رابردارم یان

 9. علی گفته:

  سلام
  من قصد دارم بیمه بازنشستگی ایران را بخرم
  میخواستم بدونم من ۱۳ سال پرداختی داشته باشم
  بعد بازنشسته بشم حقوق ماهیانه مادام‌العمر خواهد بود یا نه
  به مدتی هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.